Új privát üzeneted érkezett!

Laptető!!Ez most tuti szerencsét hoz!

Kép
rena85
 
 


Az első inszem 15ezer volt, de most más dokihoz járok, akinál a vizsgálat is drágább. Kedden beszélek a dokival, mindent megkérdezek.

Úgy legyen Rena, hozzon szerencsét a laptető.

timejka
 
 


Jó kis ára van!Meg még a gyógyszerek is,hát nem semmi!De ha sikerül akkor már nem is lényeges a pénz!

Kép
rena85
 
 

 
 

REna inkább lemondok más dologról, csak baba legyen. Ez a doki még olcsó. Akihez akartam menni, ott kb. 4 éve volt 30ezer az inszem.

timejka
 
 


Timi!Teljesen igazad van,én is inkább lemondok dolgokról csak legyen már gyerekem!30ezer?Ez egyenesen felháborító!Annyira visszaélnek azzal,hogy az ember küzd,hogy gyereke legyen és ezért bármit feláldoz!Dühítő!! :evil: Az a baj,hogy ezt megtehetik és meg is teszik elég pofátlan módon!

Kép
rena85
 
 


És a nők el is mennek bármi áron, hogy legyen gyerekük. Tényleg felháborító. Mergyek, folytatom az ebédet.

timejka
 
 


Egy kicsit belétek olvastam, hátha van már végre valami jó hír.
Sajna még mindig várat magára :cry:

Rena! Te ma mentél akkor uh-ra? Mi volt?

Timi! Sok sikert az inszemekhez. És dagadt pénztárcát, hogy bírjátok. Bizony nem adják ingyen.

A dagadt pénztárcát neked is kívánom Rena!!!!

Nekem ezer a dolgom, azt is megtervezem, hogy mikor vegyek levegőt, másképp nem megy. Tanítás, egyetem, 4 gyerek... és az idegbaj...... Amúgy jól vagyunk. Az összes gyerek virul, a pici lány már mászik, és csücsül, gagyog, pápázik, és még kalácsot is süt. Úgyhogy a sütésben van segítségem :lol:

Kép
tulipán75
 
 


Szia Marika!

Örülök, hogy jelentkeztél.

Reméljük z idén még sikerül mindannyiunknak.

timejka
 
 


Sziasztok!

Marika!Örülök,hogy jól vagytok!Legalább egy jó hírt hallottam a mai napon!

Lányok nagyon el vagyok keseredve,mióta kijöttem a dokitól csak bőgök egyfolytában. :cry: Meglátszik,hogy 13.-a van!Jókedvvel mentem be a dokihoz mert az uh-n minden ok volt,de a párom eredményei szörnyűek.A doki szerint max 2 vagy 3 alkalommal próbálkozhatunk inszemmel utánna rögtön lombikozni kell mert nagyon rossz spermaszáma van.Úgyhogy Dec.ején meglesz az első(és utolsó) inszemem.Már ki is váltottam a gyogyikat nem voltak olcsók 18ezer forintba kerültek.Ma már be is szedem az első bromot.Megszakad a páromért a szivem annyira megviselte a hír,teljesen összetört és vigasztalhatatlan,most hagyom egy kicsit had gondolkozzon mert nem nagyon szeretne beszélni,látom a szemén,hogy könnyes és ez belőlem is kihozza a sírást.Úgyhogy ez a nap a bőgés napja.De ezen is túltesszük magunkat!Mindent a babáért!!!!!

Kép
rena85
 
 


Rena nagyon sajnálom. A párodnak nem adtak gyógyszert, mert van erre is. A páromnak is kellett szedni a Bence előtt. Nem kérdezted meg a dokit?

timejka
 
 


Timi!Nem ajánlott semmit!Leírnád a gyógyszer nevét?Most keresek valami vitamint vagy bármit ami segíthet neki!

Kép
rena85
 
 


Rena hazamegyek és megnézem, de pont valamelyik találtam a neten egy valamit, ami jó a spermákra. Isti bizi megkeresem és azonnal küldöm. Nem értem, hogy a doki miért nem adott valamit a párodnak. Mik lettek a párod eredményei? Katonákat megnézték?

timejka
 
 


Timi!Köszönöm,hogy megnézed!A sperma vándorlási teszt eredménye 4,7 M,ami a doki szerint határeset inszem és lombik között.Remélem az inszemmel összejön!

Kép
rena85
 
 


Kriszti!Hová tüntél?Remélem minden rendben van!

Kép
rena85
 
 


Rena nem találom a papírt, de tesztoszteron tartalmú gyogyi, amit dokinak kellene felírni. És most megnézem azt a másikat. Mindjárt gyüvök.

timejka
 
 


Rena ezt találtam, olvasd el. Ha szimpinek találod, akkor szerintem szedjétek.

http://babaproject.freeblog.hu/archives ... /29/Gynex/

timejka
 
 


Timi!Köszönöm szépen,hogy megnézted!Még vacilál,hogy mit szedjen de most valami macás szeren gondolkodik.

Kép
rena85
 
 


Rena igazán nincs mit. Elolvastátok a cikket a Gynexről? Ha macát akar, olvassátok el, hogy jó-e a katonákra. Ez a szer igen. Már megérdeklődtem a csajtól, hogy hol lehet rendelni, mert én fogok.

timejka
 
 


Sziasztok csajok :!: :!: :!:

Itt vagyok ám én is :lol: :lol:
TÖK JÓ,HOGY GONDOLTATOK RÁM :lol: :lol:
Benézek ám minden nap,csak,lusta vagyok írni :twisted:
Szomorúan olvasom a nem túl jó híreket.
Timi!A maca vibét nálunk apuka is szedte,meg én is,100db-os kiszerelésbe vettük,és én kismami is lettem!Én úgy hallottam,hogy a clostit apukáknak is felírja az urológus,ha baj van a katonákkal!
Amúgy nálunk minden rendbe,Kinga elég ügyesen közlekedik a bútorok mellett(7 hónapos volt mikor felállt),most ott tart,hogy már 1-2 lépést megy egyedül,főleg a kiságyba :lol: :lol:
Rakok fel róla képet!!
Mindenkit puszilok :!: :!: Kép Kingus

Kép
flacsikriszti
 
 


Szia Kriszti!

De jó, hogy jelentkeztél. Nagyon aranyos a Kinga. Nagyon ügyes, gondolja minek üljek, mikor lehet menni és felfedezni a világot. Biztos fogja lesni a karácsonyfát. Tök jó lesz.

Én azt nem értem, ha a Rena párjának nem jó a sperma eredménye, akkor miért nem írt fel a doki valamit neki.

timejka
 
 


Szia Timi!!

Bocsi,hogy eltévesztettem a dolgokat :oops: :oops:

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Timi!Elolvastuk a gynexet és tényleg jókat ír de ez mennyi idő mire megjön?Még benézek a férfi meddőségi fórumba hátha találok valami jót!

Kriszti!Örülök,hogy jelentkeztél!Annak is örülök,hogy jól vagytok!Hogy megy az idő,nem semmi Kinga már 7 hónapos!Nemsokára már szaladhatsz utánna! :lol: Nagyon szép kislány!

Marika!Gondolom neked is sok dolgod van!De tégad is hiányolunk ám!

Kép
rena85
 
 


Kriszti semmi gond!

Encike sincs!

Nézzed meg Rena! Tökre nem értem, hogy miért nem írt fel a doki gyógyszert!

Megnézem, hogy válaszolt-e a csaj, ha igen, akkor gyüvök.

timejka
 
 


Timi!Én sem értem,hogy miért nem írt fel semmit jó lett vólna ha vmit ad,de most már mindeggy majd mi veszünk valamit!! :shock:

Kép
rena85
 
 


Vagyok, vagyok, mindig olvaslak ám titeket!

Nagyon sajnálom, hogy nem akarnak a tökmagok jönni!

Tényleg a clostit apukák is szedhetik meg a macárol is sok jot hallottam. Én antioxantot szedtem, de apuka is kapott be belőle.

További sok sikert kivánok nektek!

Voltam genetikán, mert ugye picivel alacsonyabb lett az afp, de minden oké, valoszinü ismét puncisunk lesz.
encike 2
 
 


Enceke!Örülök,hogy jelentkeztél!És annak is örülök,hogy minden rendben van veletek!Kislány?De jó nektek!!!!!

Kép
rena85
 
 


Ugy néz ki igen csajszi.
Apa már érezte, hogy az lesz.
Szlogenje: egy ember egy fajtát tud csinálni
encike 2
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni, ha lehet.

Mi még nem tervezzük a babát, majd csak két-három év múlva, de addig szeretnék tájékozott lenni a témában.

Érdekel a Jónás módszer, igyekszem majd visszaolvasni. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Valaki tudna segíteni?
Új vagyok!
Ez az első hónap,hogy próbálkozunk.Nekem van egy non beteg 10éves kislányom, ezért kisfiút szeretnénk. A Jónás naptár már ahogy én nézem december 2.ra írja,hogy B? 2
a grafikonon meg valami más dátumot mutat. A mensit pedig december 8.ra nem várom.A számított ovumat megsaccolni tudom csak, mivel előző hónapban még szedtem a gyógyszert, az utsómensim november 10.-én volt.
köszönöm szépen előre is.
lengyelk
 
 


Ja 1979.01.31.-én születtem Bp-en 23óra 55 perckor.
Előre is köszönöm
lengyelk
 
 


Sziasztok!

H Kitty!Üdv. a kis csapatunkban!Ha kérdésed van írj!

Lengyelk!Megcsinálom a jónásod!Amúgy a B ? azt jelenti,hogy nem biztos,hogy kisfiu lesz,a 2 pedig azt mutatja meg,hogy egészséges lesz e a baba.4-nél én már nem próbálkoznék!

Kép
rena85
 
 


Szia Rena!

Engem is érdekelne ez a számításos dolog, van erről vhol naptár, vagy vmi, hogy mi alapján tudom kiszámolni?
Vendég
 


Lengyelk!Júniusban lesz az első hónapod,hogy biztosra írja a kisfiut de sajna pont akkor 4-es a risikód.Szerintem azt a hónapot haghgyd ki a köv augusztusban lesz és akkor a risikó is 0 ez nagyszeü!Beírom mit számoltam neked!A megadott időpontok előtt kb 3 nappal előtt jó ha elkezdtek próbálkozni,de a legjobb ha elötte lévő és aznap együtt vagytok!Sok sikert!Ha van kérdésed írj!

12.02 11:54 B? 2
01.01 6:00 G?0
01.30 21:01 B?1
03.01 8:28 G?0
03.30 17:00 B?0
04.28 23:47 G?2
05.28 6:00 G 1
06.26 12:40 B 4
07.25 20:43 G 2
08.24 07:01 B 0
09.22 20:23 G 2
10.22 01:15 B 2

Kép
rena85
 
 


Kitty!Ha erre rámész akkor ki tudod számolni a táblázatod4Ha nem megy írj!http://www.lunarium.co.uk/jonas.php

Kép
rena85
 
 


Rena!

Köszönöm! Sikerült!

Akkor a rizikónál a számok azt jelentik, hogy beteg lesz-e a baba? Nekem csak 0,1,2 van nagyrészt, egy helyen egy kérdőjeles fiú és 5 :roll:
Vendég
 


Kitty!A risikó igen a baba egészségére utal ami úgy tudom 3.-ig jó tehát 3 fölött szerintem ne próbálkozzatok.De neked jók a risikók kivéve az az egy ahol az 5 van!

Kép
rena85
 
 


Amúgy szivesen!Ez lemaradt!

Kép
rena85
 
 


Rena! Köszönöm. Amúgy mennyire megbízható a Jónás-módszer? Van vmi statisztika?
Vendég
 


Kedves rena85!
Aranyos vagy ,és nagyon köszönöm, hogy kiszámoltad.
Akkor a félidőmben 24.-én is próbálkozhatunk?
Azt értettem, hogy dec 2.a előtt 3 nappal meg utána is.
K.
lengyelk
 
 


Sziasztok ujak!
Sok sikert a babásodáshoz!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Kitty!Nem tudom,hogy mennyire megbízható!Nekem még nem vált be de nagyon sok lánynak segített már!

Lengyelk!Nagyon szivesen!Persze,hogy próbálkozhattok!Szerintem mindent érdemes a Jónás mellett bevetni mert nem lehet tudni,hogy a végén melyik válik be!A lényeg,hogy 2.-a elötti napon meg aznap is ha tudtok legyetek együtt.Nem árt ha rágyurtok akár mindeggyik nap! :lol:

Kép
rena85
 
 


Timi!Merre jársz?Mi van veled?

Kép
rena85
 
 


Ime csajszim:

Kép

Minden oké, meg van mindene.
encike 2
 
 


Encike cuki a kiscsaj!

Rena itt vagyok, csak mostanában kevesebbet jövök, de ez nem azt jelenti, hogy nem gondolok rátok. Most úgy érzem, hogy így jó.
Találtatok valami gyógyszert a párodnak? Jó lenne minél hamarabb elkezdené szedni.

timejka
 
 


Kép

Kép

Kép
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike!Mind a három csajszi nagyon szép! :D

Timi!Azért ha valami történik veled remélem megírod!!Hiányzol,de megértem,hogy most így jobb neked!!Hát a párommal most esténként megy a vita mert szerinte én akarok helyette dönteni mindenben pedig én csak segíteni akarok neki,hogy majd én keresek valami bogyit.Így mondtam neki,hogy tegye azt amit jónak lát én nem szólok bele.Vett magának C és E vitamint remélem ezek is használnak valamit!

Kép
rena85
 
 


Encike!
Szépek a csajok! Grat pocakbabához! :wink:
Vendég
 


Köszönöm!
encike 2
 
 


Encike!

Neveken gondolkodtatok már?

A fenti képeken a kislányok is a te gyerekeid? (bocsi, nem olvastam még nagyon vissza :oops: )
Vendég
 


Kitty!
Igen, a mi lányunk, most várjuk a 3. kislányt.
Vannak részemről nevek amik tetszenek, de a páromnak idegenek.
Kira, Lara, Hanna, jázmin
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: