Új privát üzeneted érkezett!

Babszika!

195.000? Ne hülyéskedj, azért már igazi kocsi kapható!!! :shock:

Anyám erre azt szokta mondani, nem baj gyerekek, vegyetek belőle rögtön kettőt, csak hogy el ne kapkodják!!! :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Miért kell nevetned a pocimon? :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jaja, a férjem is vmi hasonlót szokott mondani.
És kb én is így reagáltam rá.... ennyi pénzért.... :shock:

babszika
 
 

 
 

Sziasztok!

Látjátok a sok jókívánság használt. :) Sorra gyógyul mindenki ;)

Én tudok egy kicsit korizni. Itt van mellettünk a műjégpálya, de már 2 éve nem voltunk. Abban az évben szakadt le a teteje, meg egy őrült nekiment az Apukámnak és eltört a keze meg az orra. Azóta valahogy nincs kedvem a tömegben körözni.

Babszika: Nem vagy lemaradva. Én sem szagolok hozzá sem az ilyen dolgokhoz. Majd ha már lesz miért, akkor nézegetem ;)
Még mindig nem jött meg? :lol:

hofeherke
 
 


Bikfy,
én 6 éves korom óta tudok korizni. Irigykedtem is, mikor láttam tegnap, hogy mindenki korizik, de én ugye most nem akarok kockáztatni. Igaz évek óta nem estem el, de ez olyan mint az autóvezetés, hiába vezetek én jól, ha más esetleg barom...
Nálunk az ált suliba mindenki kapott korcsolyát szezon elején, utána vissza kellett adni, következő évben kaptuk az újabbat, és az udvaron meg csináltak koripályát. Azt hittem Lili már az idén majd tud korizni, de nem jött össze, mert még mindig csak 22-23-as lába van, a legkisebb kori meg 25-ös. Jövőre már csak össze kell jönnie. Akkor már én is korizhatok. Pötty Kata meg majd alszik a pálya szélén.
Mondjuk apunak van egy tava, ahol csak mi vagyunk, tutira már be van fagyva. Lili anno milyen jót aludt a hordozóban, még mi koriztunk.
Na Honfoglalózom egyet :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Babszika,

nagyon érdekes dolgokat lehet kapni, csak győzze az ember kifizetni...
Különben sokáig nekünk is egy 200 ezres babakocsi tetszett, mi ki is próbáltuk a boltban, és bizony klasszisokkal jobb volt mint az olcsóbbak.
Aztán választottunk egy másikat 80 ezerért, nekünk az is megfelel. Viszont ragaszkodtunk az újhoz, mert Danikán kívül szeretnénk még legalább egy gyereket és jó lenne, ha mindenkit ki tudna szolgálni a kocsi.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Évi!

Mert annyira csodálatos, és egyben hihetetlen, hogy egy ilyen vékonyka mami pocijában milyen tutkón elfér az a két kis csoda. Mindig jó kedvre derít. Úgy, de úgy irigyellek érte. Az unokatesóm is ikres mami volt, de még akkor kisgyerek voltam, és már nem emlékeztem, hogy milyen nagy volt az ő pocija is. Évi, annyira jó neked! Dorcika mit szól hozzá? :lol: De gyönyörű év lesz Neked ez a 2009-es!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Évi: Én meg akartalak dicsérgetni. Szerintem nagyon csini kismami vagy, nem fogytál te? A pocakodért csodállak! Bizti nem lehet vele könnyű mozogni.

Lina: Te csak ne álmodozz holmi korizásról! Tessék csak pihengetni és nézni a Barbit! Az hiszem megéri a csere ;)

hofeherke
 
 


Linácska,

te is szoktál Honfoglalózni? Régebben én is sokat játszottam, stupidot is. Most karácsonykor játszottam egy honfoglalót, de annyira izgultam, hogy Danika csak úgy táncolt a pocakomban ami persze elterelte a figyelmemet. Szerencsére második lettem, de aztán több versenyt nem játszottam, mert a kisfiam nem bírja idegekkel :lol: :lol: :lol:
Mi a nickneved ott? Én ott is monic80 vagyok :wink: Remélem, egyszer majd sikerül ott is összefutnunk. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mara,

hát nálunk sincs mindenkinek szerencséje a korizással, valamelyik nap láttam amikor a szirénázó mentő áll be a tó mellé...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mara!
Nem, még mindig semmi :lol:

linacska!
én még életemben nem próbáltam korizni :?
vidéki gyerekként csak a cipőnkkel csúszkáltunk :D - na meg a nadrágunkkal :lol:

babszika
 
 


Évi!
Szerintem is csodaszép vagy, igaza van Marácskának. És abban is, hogy fogytál. Nagyon vékonykák a combjaid. Te aztán tudsz valamit. Pikk-pakk bebabásodni, rögtön két kiscsodát várni, majdnem végig kihúzni, és a kórházból hazajönni bombázón, karcsún és nőiesen. Nem hiába, ezek a bácskai lányok!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


A tavak szerintem veszélyesebbek, mondjuk én is tavon tanultam kiskoromban... de ugye ott vannak lékek, meg nem is mindenütt ugyanolyan vastag a jég. Én szerettem korizni nagyon, de szétment a bokám amikor kézilabdáztam és utána még egy magassarkút se tudtam húzni, nem hogy egy korit. Kb 5 éve jött helyre nagyjából, azóta próbálkoztam néhányszor, de nem az igazi...

hofeherke
 
 


Nálunk van kori pálya, na de most törjem össze magam, amikor éppen bebabásodni készülök? Neeeeeem. Meg amúgy is, törött lábbal nem lehet túl jó kufircolni... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na de Bikfi! Mi szerelmeskedni szoktunk, nem kufircolni!!!! :P :wink:

hofeherke
 
 


Bikfy,

:lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Marácska!

Mindegy, ez is jó, az is jó!!! :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Látod ebben egyetértünk!

hofeherke
 
 


Bikfy!
én "neked adok igazat" :lol:
néha jó a kufircolás is- kell az is Kép

babszika
 
 


Most érzékeny búcsút veszek tőletek.... Megyek vacsizni, aztán meg ki tudja.... hátha sok jóban lesz részem ;)

hofeherke
 
 


Jó éjt!
Csak nem vmi ilyenre gondolsz:
Kép
:lol: :lol:

babszika
 
 


BIKFY
Én is remekül el szoktam magam szórakoztatni! :lol:

BABSZIKA
Én az elmúlt években direkt nem mentem olyan helyekre és netes oldalakra ahol babaholmik vannak, csak mostanában nem bírom magam néha tűrtőztetni, mert észrevettem, hogy az évek során olyan újdonságok kerültek a polcokra, hogy csak ámulok-bámulok! :shock:

ZSUZSKA
De jó hogy hazaengedtek hétvégére! Csúcs!!!

MONIC
Pont kérdezni akartam, hogy mikor lesz a szobafelújítás.
Én már a köv. házon gondolkozom, mert ha tényleg ikreink lesznek akkor nagyon szűkös lesz nekünk ez a ház. Apa már fogja a fejét azt hiszi viccelek, pedig nem! :lol:
Szuper, hogy apukád ilyen ezermester és nme kell drága pénzen szakembert fogadnotok!

NEMONE
A csöndet tudom a legjobban értékelni a vakációban!
Amúgy egész nap punnyadunk, már szétmegy a hátam a sok fekvésben és ülésben, bár a munkahelyemen is ez van, örökké fáj a derekam. Már régóta gondolkozom egy futógépen, de mindig sajnáltam rá 100ezer forintot. A laptop árából simán megvehettem volna, de akkor nem tudnék veletek függeni! :roll:
Na és milyen lett a szoba nem fényképezted még le?

LINACSKA
Örülök, hogy jobban vagy!
Mi is szarrá únjuk magunkat, most végre tévézhetnénk, de az ünnepek alatt egyetlen normális film nem volt. Azt a kis guszti mesét megnéztem volna (túl a sövényen), de pont akkor volt pörgés a neten, így kimaradt az életemből!
Nem is mondom a páromnak, hogy apudnak van egy tava, mert megenné az irigység! :)

SZEZSO
Mikor lesz népszámlálás?

BABSZI
Mi már jó pár napja zsugázunk apával.... és amikor mondom, hogy "te keversz" akkor pont így csinál mint a képen! :lol: :lol: :lol: még a hasa is kb. ilyen nagy mint ennek a faszinak! :lol:

dita75
 
 


Dita,

becsüld meg a vakációt, mert egyszer minden jónak vége szakad :wink: :lol:

Én búcsúzom, mert holnap fél 6-kor kell kelnem. Szerintem csak este leszek ha lesz erőm még netezni :roll:

Jó éjt mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
fél 6??? :shock: Ki sem merem mondani. :roll: sajnos kettőt kell aludni és akkor én is megint kelhetek hajnalban! Mostanában 9 előtt ritkán keltem, pedig mindennap megfogadom, hogy vissza kéne állni a korai kelés-korai fekvésre, de valahogy nem megy, hétfőn nagy bajban leszek! :?

Akkor én is megyek, úgy látom már a többiek is leléptek!

Kép

dita75
 
 


Jó éjszakát Mindenkinek!

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy: Korizni én is szeretek, csak lusta vagyok. Bár van egy barátom, aki szokott nyüstölni, vele járok, mert a párom nem tud. Lehet, hogy holnap elmegyek, ha ráér ő is.

linacska: Drukkok mennek. Nekem rengeteg jó mesém van. Ha van olyan, amit szivesen megnéznétek és nincs meg, akkor írj privit és megnézem mit tehetek. A disney-sek a kedvenceim és a Tom és Jerry-k. A hugomnak ha jól emlékszem 23-as korija volt. 3 éves volt, amikor korizni vittük és nagyon jól tud menni.

zsuzska: Örülök, hogy már otthon vagytok.

monic: Örülök, hogy te is jobban vagy. Vigyázz a malackával.

babszika: A barátnőmék úgy vették a babakocsit, hogy teljesen új volt és kb. a felébe került. Kapták ajándékba és nem fér be a kocsi csomagtartójába. Ezek szoktak olcsóbbak lenni. És Áron persze nem is szerette, úgyhogy ezért kár lett volna a 195.000-es babakocsi. Még a következő babát is ki fogja szolgálni.

mara: Nem is hallottam még ilyen balesetről korizásnál. Az ujjakra persze vigyázni kell, de én már jó pár éve korizok és ilyennel még nem találkoztam. Szerencsére.

dita: A korai keléssel nekem is bajaim lesznek.

Linácskának felajánlott mesék mindenki előtt nyitva állnak. Írjatok privit, nem vagyok drága. :) (max. annyi, hogy üres dvd-t tudjak belőle venni) Aki kér, tudok listát csinálni.

Képzeljétek: Ma kifizettük a sarokülőt és vasárnap szállítják!!! (Most néztük és ugyanaz a sarokülő 130.000 és a 7000-es ülőke meg 12.000 Ft lett, szóval összességében azért jól jártunk.) Az ülőke persze még mindig nem érkezett meg, de azt majd elhozzuk később. Annyian voltak a Moebelixbe, mintha fél Bp. ott lett volna. Holnap meg fodrászhoz megyek, úgyhogy kérek drukkokat. Majd hozok képeket. Tegnap az egyik ismerősöm képeit néztem és az egyiken olyan jót röhögtem. Felteszem nektek is és bocsi, hogy hosszú vagyok, de mindenre reagálnom kell. :D Kép



vicky79
 
 


VICKY
Szenzációs ez a kép! :lol:

Nekem majd kellenek mesék, küldheted a listát.
itt van az emilem alant!

Ki akartam kapcsolni a gépet errefel elkezdtem gyerekcuccokat nézegetni!
Találtam egy kurva jó kádat amit ezer % hogy meg fogok venni Bogyónak.
Ugyanis a fürcsitől egy kicsit mindig féltem, mert egyszer a nővérem valamelyik gyereke kicsúszott a kezemből, tök sajnáltam szegényt, nyelt egy keveset. és nem utolsósorban bömbölt és ordított mint a fába szorult féreg!

Kép

* könnyû
* vízleeresztõvel felszerelt
* könnyen tisztítható
* betéttel, mely csak annyira süllyed le, ahogy a baba súlya lehúzza
* így felszabadul mindkét kezünk
* feJszûkítõvel a nagyon piciknek
* betét kivehetõ, így a nagyobb babák ülõ kádként is használhatják.

dita75
 
 


Sziasztok!

Anyooka szija de jó hogy előkerültél :lol:
gratulálok Ádámhoz

Évi gyönörűséges a pocakod és hatalmas! :shock: még pár hétig húzzák ki a babócák.. ugye a

Monic ha akamilla nem válik be, akkor homeós bogyó ios van felfázásra, azt te is szedheted

Kata sikerült pihened valamennyit?

Babszi drukkolok, hogy minél hamarabb legyen kinek megveni a méregdrága babakocsit

:lol:

Linus pöttöm erősebb a miómánál vigyázz magatokra! ez a BArbie néha nekem is sok, bár én néha a minimaxon képes vagyok megnézni, kikapcsolja az agyamat :lol:

jaj de édese z a kicis lányka!

Viki szilva fagyasztott vagy üveges?

ja Ditus király a kád! Nekünk Ok baby van beleülős, tök nagy biztonságérzetet ad, VAterán lőttem 2000 FTért..aztán a Brendonban 3*annyi volt az állvány hozzá :lol: ZSgi most már egedül elvan benne (mellette vagyunk) rúgkapál, fröccsköli avizet úszik körülötte minden... lassan átköltözünk a fürdőbe inkább :lol:






Ditus jó nagy a családod, csak most reagálok rá,

lehet ástiklottam, de akkor megbeszéltétek végre anyával a gyerek láthatást?

akit kifelejtettem azt is szeretem, de a memoárom ennyire futotta :oops:
Vendég
 


Boni,
köszi, azért sikerült pihennem, bár ezek az ünnepek magukban is nagyon fárasztóak tudnak lenni :roll: De mostmár megint 1000-rel tanulok, úgyhogy egy darabig megint nem lesz pihi.

Nővéremék is vettek kiskádat Lilinek, de talán egyszer füdették abban.

i.kata
 
 


Dita,
nem tudom, mennyibe kerül ez a kád, de az OK Baby, amit Boni írt, az nagyon jó, nekünk is olyan volt, és azért nincs annyira horror ára. Szerintem ezt a betétet úgysem lehet túl sokáig használni. Emlékszem, Lili 2 hónapos sem volt, mikor elkaptam valami fosós-hányós vírust, kb. 6 órán át ki sem tudtam kelni az ágyból, és apa volt kénytelen fürdetni. Símán otthagyta Lilit az OK baby-ben, én meg sikítoztam, hogy menjen azonnal oda. De persze semmi baja nem lett. :lol:

Tünetem továbbra sincs, én ezt mindenképpen biztatónak tartom. Pötty tuti jól van. Amúgy arra is gondoltam, hogy mondták, hogy van egy pici méhszájsebem, lehet, hogy az utro irritálta, és onnan jött az a nagyon pici barna. De így legalább észrevették a miómát. Hétfőn majd normálisan megnézik, remélem már nem is lesz ott.
Próbálom Titok módjára eltűntetni, majd meglátom mennyire vagyok eredményes benne :lol:

Vicky,
ha van magyarul Mickey egered, az lehet, hogy jó lenne. Egyedül a Mickey: Volt egyszer egy karácsony van meg, de Lilinek nagyon tetszik a Mickey játszótere sorozat, de az csak ugye TV-ben van, felvettük, már vagy 20-szor megnézte, de nem jöttünk rá eddig, hogy a T-Home merevlemezéről hogy lehet kiírni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Na jó azért én is elkalandozok néha....
Boni: Ezt az Ok baby-t már én is láttam. De én a buddy-t néztem ki, nektek meg a leírásod alapján flipper lehet.

Ditus iderakom neked a képeket. Lehet, hogy ez is van olyan biztonságos, mint amilyt te mutattál... viszont szerintem olcsóbb. Olyan 5e körül vannak:
Kép
Kép

hofeherke
 
 


Monic,
elfelejtettem megírni. Újraregisztráltam a honfoglalón, mert a régi nickemmel nem sikerült belépni. Most Linati vagyok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Bikfy néni megint ide tévedt magát égetni. Segítsetekmár légyszi, milyen képeket tett fel Marácska! Se az elsőnél, se a másodiknál nem sikerül rájönnöm. :(

Az elsőt babahordozónak néztem, a másodikat bilinek. Vagy nem? A második lehet még bébikomp, rövidlábú gyerekeknek? :lol:

Szegény gyerekeim, hogy ezeknek milyen hülye anyjuk lesz!!! :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
az első a "fürdőmaci", síma kiskádba, vagy a nagy rendes kádba lehet beletenni, és fürdetés közben ráfektetni a babócát, és akkor nem kell fogni. A másodikat a nagykádba kell beletenni, és beleültetni a babát fürdés közben, ez már nagyobb babáknak van :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nekünk ilyen van:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

Köszi a gyors választ, esküszöm, sohasem jöttem volna rá, melyiket mire kell használni.
Na jó, de te Lili miatt már helyzeti előnyben vagy... :wink: Szerinted megéri ilyen hiper-szuper újdonságokat venni egy gyereknek, vagy mindenből jó a hagyományos? Biztos én vagyok nagyon régimódi... :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát ez már jobban hasonlít az általam ideálisnak mondott kádhoz! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dituskám!

Te mindig olyan korán kelő vagy. Hol vagy ilyenkor? Csak azt ne mondd, hogy egész éjszaka zsugáztatok. Értjük mi ezt a zsuga dolgot, na de utána ennyit aludni... Jó kis partik lehetnek ezek. Már kezdek irigy lenni :!: :!: :!: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfi: Ha megnyugtat én sem találtam volna ki elsőre, hogy mi van a képen.... :wink:

hofeherke
 
 


Most egy időre elköszönök, megyek egyet tornázni. Most Aviva, este Arwen.
Kíváncsi vagyok, most is fogok-e zsibbadást érezni a méhemben. A múltkor nagyon durva volt. Zsibbadt az egész méhem, petefészkeim, még soha nem éreztem ilyent. De egész klassz frissítő érzés. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
nálunk ami fontos volt, az a jó gyerekülés, arra nem sajnáltuk a pénzt, Lilinek 70.000 Ft-os, fémmerevítéses, nem is tudom milyen hiper-szuper van abban az autóban, amivel hosszú távra megyünk.
És még a jó babakocsi. Azzal nagyon lehet szenvedni, ha nem jó. Nekünk pl. a sportkocsi jobbra húz, leszakad az ember jobb keze, mert ellen kell tartani. Abból Pötty lehet, hogy kap újat.
Bútorból nincs túl extránk, kiságy, pelenkázó, szekrény, ennyi.
Amúgy ennek a kádnak is vannak hátrányai, nem lehet benne hasra fordítani a babát, pedig úgy egyszerűbb feneket mosni :lol:
Most láttam, hogy 6-8 ezer forintért lehet kapni otthoni baba szívhang figyelőt, amiről DVD-re ki is lehet írni, meg felvenni, meg mindent. Na most olyat tuti veszek :lol: Még sajnos korai, csak olyan 12-14 héttől lehet használni, pedig milyen megnyugtató lenne...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Monic,
tisztára rákaptam a honfoglalózásra, tök jól megy, a mostani kört 7300 ponttal nyertem :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

A jó babakocsiban teljesen egyet értünk. Nem mindegy, hogy mennyi erő kell a tologatáshoz.
Plusz tényleg fontos az is, hogy a gyerek biztonságban legyen a kocsiban.
Kád ügyben én is erre gondoltam. Ezekkel a masinákkal bele sem ér a gyerek a vízbe, pedig ugye fürdésnél az nem utolsó szempont. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lina!

Próbáltad már a széf című internetes játékot? Az is nagyon király. Egy kis agytréning.

KépKépKép
bikfy
 
 


Azért beleér :lol: Na meg az sem utolsó szempont, hogy van vízleeresztője, és apának nem kell az iszonyat rossz fogású kádat teli vízzel hordozgatni, és kiönteni... :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Linácska, most olvastam vissza az előző oldalt és láttam, hogy milyen dolgok történtek veled. Szegénykém és nagyon sajnálom:(((
3x2 utro, az jó cucc, biztos segíteni fog. A pihenés is segíteni szokott. Az 1000-es C vitaminról még sosem hallottam. Azt mire adták? Mennyi ideig szeded? Napi 1-et kapsz?

Katám, jó tanulást neked, kitartást! Mindjárt vége a vizsgaidőszaknak!:)

Az internetes játékok közül én régen a Lutrit szerettem. Ingyen lehetett játszani és amit nyertél, azt levásárolhattad. Kedvezményt kaptál az internetes vásárlásból. Na, azt imádtam.
Most még az Ingyenlottó ilyen, csak olyan lassan jön be nekem az oldal, hogy nincs is kedvem tökölni vele.
Vendég
 


Kép

bikfy!
Hogy én milyen jót röhögtem :lol: - aranyos voltahgoy évődtél, h hülye anyja lesz a gyerekednek. És a "bébikomp rövidlábú gerekeknek..." :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne aggódj, mert az enyém is hasonlókat fog gondolni, sőt azt is, h sóher vagyok, meg még ki tudja mit.
Pl. én nem vagyok hajlandó azért több pénzt ki adni bármi holmiért, csak mert micimackó van rajta.... ezért is biztos utálni fog (persze, ha már nagyobb lesz és az kell neki, tuti fog kapni, na de amíg csecsemő... :shock: )

Boni!
Köszi, a kívánságodon is jót nevettem! :wink:

Dita!
Akkor most a párod és én is lebuktunk? :oops: 8)
Nem tudtam, h titok az, h ő volt a lánybúcsúmon az ajándék és fel is vettük kamerával :lol: :lol:

Vicky!
A kép oltári jó.
Ilyen rucikat venni, vagy csináltatni lehet?

babszika
 
 


Twist,
állítólag a c vitamin jót tesz az erek állapotának. Hogy ennek mi köze van a mióma és Pötty kapcsolatához, azt nem tudom, de én beszedek mindent, ha ezen bármi is múlik. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ezek nagyon szuper kis fürdetős cuccok. Viszont én kint Németben láttam egy nagyon gáz fürdős vödröt!!! Na most képzeljétek el, hogy egy vödörben fürdik a gyerek. Nagyon gáz! Mondjuk ott egy héten max 2-3x fürdetnek babát.

i.kata
 
 


linacska: Megnézem a Mickey egeret, de nekem most nincs. Ha találok, akkor kiírom. Majd szólok.

dita: Küldöm majd a listát.

linacska: Ahol én a teszteket szoktam venni, ott is láttam szívhang figyelőt, de nem volt ilyen drága. Egyébként egy fickó akkor vett sztetoszkópot. Pár száz forint volt és szerintem azzal is lehet hallani. Ő motor szereléséhez vette. Mire nem jók ezek...

babszika: Szerintem vették, Desvikiéknél is venni lehet. Remélem majd akkor én is találok ilyeneket, ha már szükségem lesz rá.

Megjöttem a fodrásztól. Egész jó lett, már lefényképezett a párom, de még nincs a gépre áttöltve. Megyek kajcsizni, majd jövök.



vicky79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: