Új privát üzeneted érkezett!

Kata,

kezdem érteni a dolgot. Azt hiszem... :oops: :lol:

Dita,

hasonlít, de azért nem teljesen az eredeti :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Hát persze az eredeti a legjobb mindenből, de néha úgy van az ember, ha nincs ló jó a szamár is! :wink: :lol:

Tiszta idióta vagyok, megint manótáncot gyártok és egyfolytában saját magunkon röhögök, főleg apán ahogy country zenére ropja, besz@rás ez az oldal! Haláli! :lol:

NEMONE
Köszi hogy feltetted a fotós weblapot is nagyon király az is, egy csomó képet gyártottam a családnak, csak ámultak-bámultak!

Nagyon ötletes dolgok vannak, el lehet velük szórakozni egy fél napot is akár!

dita75
 
 


Szezso,
Gratulálok! Ez szuper!!! Nekem is voltak mensis tüneteim, ne izgulj nem lesz semmi gond!

Kata,
Igen, sikerült végre döntenünk! Kíváncsi voltam mikor veszitek észre... :wink: :lol:

Zsuzska,
Nekem nem a doki adta a táblázatot, hanem a dietetikus. Érdekes, hogy evés előttit Neked nem kell mérni, pedig még a kórházban is mérték az ebéd, és a vacsi előttit. :roll:

Dita,
Hasonlít picit. :)
Örülök, hogy tetszik az az oldal!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

 
 

Némóka,
jól elosztottátok, mert akkor a névnapja novemberben lesz a szülinapja meg februárban/márciusban. :lol: Szerintem ez így pont jó, de gondolom nem ez volt az elsődleges érv :lol: Nekem tetszik a Réka.

i.kata
 
 


Kata,
Tegnap leültem, és átnéztem a két névnapos könyvet, amit apósom adott, és összeírtam azokat a neveket, amik nekem tetszenek. Ma odaadtam a férjemnek, hogy akkor szilveszterig van ideje gondolkozni, hogy mi legyen a kislányunk neve. Na, a listából nagyon hamar alig a fele maradt, aztán egyszercsak azt mondja, hogy maradt 3 név, és amelyiket én választom az lesz a gyerek neve. Szóval, így lett ma neve a kislányunknak. :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone, teccik a Réka név. Nagyon szép sztem. Nálunk is igy lesz hogy Olivér februárban születik és novemberben lesz a névnapja. Most megyek aludni holnap reggel csinálom a cukorprofil vizsgálatot.

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok! Én keltem a legkorábban, látom!:))))

Zsuzska, szívesen az elemzőt!:) Nem is tudtam, hogy Olivér lesz Oroszlánka neve, nagyon aranyos név:)

A Réka szép név szintén:) Nekem sok ismerősömet hívják így, és mind nagyon aranyos és normális csaj, mindet csípem! :wink:

Ditus, helyes a kiscsaj apukája:) Nálunk is volt vendégségben ilyen rámolós gyermek, ő kisfiú volt. És idegesítő volt, mert az anyukája nem szólt rá, én meg nem mertem, hogy jó vendéglátó legyek. Utána fél napig pakoltam... Illik ilyenkor rászólni a gyerekre? Nem ciki? Vagy az anyjára?

Részemről nem értem a szervezetemet: már három napja pozitív az ovu teszt. Hogy lehet ez? Ma a legerősebb, előbb jelent meg a teszt csík, mint a controll csík és sokkal erősebb is. De a hőm egyáltalán nem esett le, sőt 2 napja magasabb egy tized fokkal, mint eddig. Miért nem esik le a hőm? Attól még van pé-m, ugye?
Ilyenkor mikor van a "nagy pillanat"?
Vendég
 


Jó reggelt!

Twist,
akkor hajrá! :wink:
Kellemes időtöltést! :lol:

i.kata
 
 


Zsuzska,
nekem csak azt mondták, hogy mérjem éhgyomorra, meg reggeli után egy órával, és az legyen 6,7 alatt. Az első két mérésre 6,2 meg 5,8 lett. Aztán valahogy a melegszendvics nem jött be, és lett 7,8, azon már kiakadtam. Erre ma reggel reggeliztem egy korpás zsemlét (táblázat szerint 25 g CH) rá feltéteket, meg ittam 1,5 deci kakaót. (muszáj valamit csinálni, mert kb. 4. napja nincs székletem). Na ettől lett 8,4. Teljesen ki vagyok akadva, hogy ennyit számítana. Mindegy...
Mondjuk azon gondolkodtam, hogy mi van akkor, ha valaki nem is tud erről a csökkent glükóz toleranciáról, babás lesz, és igazából először csak a 26. héten nézik. Mi van, ha addig oda sem figyel az ember. Úgy is születnek egészséges babák, nem? Most nem azt mondom, hogy nem akarok odafigyelni, csak elgondolkodtam.
Na meg a nagypapám cukros volt, igaz jó 15 évvel ezelőtt kezdte, és akkor még az volt a módi, hogy 10 alatt jó a cukor. Az éhgyomri. Most meg már a terheltnek is 6,7 alatt kell lennie. Változnak az idők... Lilivel ráadásul csak zsemle+tejjel terheltek, és tökéletes lett. Nem is foglalkoztak vele utána, pedig lehet, hogy a lötyitől már ugyanolyan rossz lett volna.
Amúgy a vacsi után meg 4,9 volt. Pedig ettem egy falat gesztenyepürét.

Monic,
nekem még semmi tünetem. Mondjuk nem lep meg, mert Lilivel sem volt még egy kósza émelygésem sem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nemoka,
még egy kérdés: ugye 7-kor kellene reggelizni. Na itt a nyaralás alatt 7:45-től van csak reggeli. Esélyem nincs korábban, mert kulcsra van zárva az étterem :lol: Lehet, hogy ettől rosszabb az érték, hogy nem időben van?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Nálunk tiszta hawai van, már a második napja csinál apa - persze csak maguknak - reggelit! Meg tudnám szokni eme állapotot! Még mindig az ágyikóban henyélek! :lol:

TWIST
A szomszédunk néha lepasszolta hozzánk a gyerekeit na ők voltak olyanok, hogy akár itt voltak velük akár nem tök mindegy volt mert semmiért nem szóltak rájuk, hát én vagyok olyan viszonyban a szüleivel hogy rászóltam a gyerekekre, mert amikor már a fehér ülőgarnitúrám látta kárát, hogy sárosan, csokisan összetapogatták azt nem bírtam már elnézni. A kislány meg azt csinálta, hogy kért egy poharat és a hűtőnk italadagolójából vett magának, ivott egy kortyot és kiborította a baracklevet, aztán megint töltött és megint kiborította. 4 liter ment le a lefolyón és amikor kifogyott majdnem letörte az adagolókart, mert tiszta ideg lett, hogy nem jön belőle már üditő. Nyáron minden nap átrohangáltak, mert nyitva van a teraszajtó - már direkt nem tettem az italadagolóba még vizet sem a gyerekek miatt. Nagyon neveletlen gyerekek vannak. Nem azt mondom, hogy álljon vigyázba, de pl. bármennyire nem bírtam a mostohanővéremet el kell ismernem, hogy a gyerekei nagyon jólneveltek. Mindent megköszönnek, mindent megkérdeznek, hogy játszhatnak-e vele. Kedvesek, aranyosak, okosak, legalábbis vendégségben nagyon édes kis mintagyerekek.

dita75
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm a névdícséretet, nekünk is tetszik!

Twist,
Akkor mindent bele! :wink: :lol:

Linácska,
Igen, reggel 7-kor kellene reggelizni, és ezt az első 2 hétben be is tartottam, de most pl. most reggelizem fincsi bundás kenyeret. Tudod ki fog felkelni 1/2 7-kor azért, hogy reggelizzek (nekem csak a gyógyszerem után 1/2 órával lehet ennem)...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


NEMONE
És mi volt Rékán kívül a másik két név?
Nekem is tetszik, és másoknak is ezek szerint, mert a legdivatosabb nevek között szerepel a listán.
Én elbuknék ezen az étrenden, mert ma is elmúlt 9 mire felkeltem és még mindig nem ettem semmit, nem is vagyok igazán éhes! :roll:

dita75
 
 


Na sajnos fel kell kelnem, mert megyünk vásárolni!
Anyukámék holnap jönnek vendégségbe, annyi kaját nem fogok csinálni mint ő, de azért lesz egy kevéske! Pápá!

dita75
 
 


Dita,
Végül a férjem az Emesét, és a Mira-t hagyta még meg a listán.
Akkor is kellene valamit reggelizni, ez egy nagyon fontos étkezés...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nemone,

a három név közül nekem is a Réka tetszik a legjobban :wink:

Dita,

jó bevásárlást és készülődést holnapra :wink:

Én ma virslit reggeliztem, mire felébredtünk a férjem lánya meglepett minket a reggelivel, szépen meg volt terítve és főtt a virsli.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Twist,

én úgy tudom, hogy az ovuteszt + után van a peteérés 1 nappal, úgyhogy a hőd is csak holnap fog leesni.
És Katához híven én is kellemes időtöltést kívánok nektek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nemone, név persze attól is függ hogy mi a keresztneve és összhatás milyen.

Linácska, nekem érdekesen alakul a cukrom. Reggel iszonyatosan megugrott. Éhgyomorra mértem 4.7 aztán reggeli után amiben volt joghurt nagyon megnyomta 8,7 aztán a tizórai után pedig 6,2 lett. Kiváncsi vagyok ebéd után mennyit mérek. MOndjuk nekem 200 gr a diétám és jó lenne ha vennének le belőle mert engem ez piszkosul hizlal. És már nem kellene több súly rám. Úgyhogy reménykedem hogy holnap mivel látják a reggeli magas értéket levesznek belőle. Alig birom igy is megenni a kötelező adagot. Pfujj :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

de csak a mai kötelező étrend hízlal nem? Mert az nem lehet, hogy a CH diéta hízlal...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditus, sajnos vannak ilyen rossz, elviselhetetlen gyerekek is:(
Az Örömapa c. filmben volt ilyen (az egy imádnivaló film!!!), hogy Steve Martin volt az apa és egyszerre lett várandós a lánya és a felesége is. És mentek hazafelé a feleségével a dokitól, megtudva a nagy hírt, hogy nekik is kisbabájuk lesz. Egyik oldalra a felesége nézett, csupa csodálatos dolgot látott: áldott jó gyerekeket, tiszta ruhában, udvariasak mamival. A másik oldalra meg Steve Martin nézett, ahol csupa hisztis gyereket látott, pl. az egyik az apja fejére öntötte a Mekis üdítőjét, hogy nem ilyet kértem!!!!
Szóval, vannak jó fej gyerekek is, de ugye, ott a másik oldal....

A régi sógornőm kislánya volt olyan, hogy elmentünk együtt epret szedni és szedtek maguknak is vagy 8 kg-ot, de a kiscsaj nekiállt és a miénkből evett, ráadásul leapasztotta eléggé. Az anyukája, apuka nagyon viccesnek tartotta és kedvesen bíztatták is.
Ez mondjuk nem olyan rémes dolog... csak bosszantó volt. :?

Vagy pl. a húgom gyerekei nagyon aranyosak, kiválóan eljátszanak a játékaikkal, el tudják magukat foglalni, totál hangjukat sem lehet hallani, olyan édesek:)
A sógoromék gyerekei viszont totál másak, nem tudják elfoglalni magukat, mindig kell valaki, aki szórakoztatja őket. Így nevelték őket, talán nem is tudatosan. Mindig kell egy "játékvezető".
Vendég
 


Zsuzska,
állítólag reggelire nem szabad tejterméket enni. Nekem is a reggeli tej volt a gond valószínű, de csak 8,4 lett.

Monic,
eleinte nekem is gondot jelentett megenni a "kötelező" adagot. Az reggelire két szelet barnakenyeret jelent. Nekem elég lenne egy is.
Pl. spagettiből 53 szál teszi ki a déli 50gCH-t. Az rengeteg szerintem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

én reggelente a nagy bögre kakaón kívül ritka, hogy mást is eszem. Egyszerűen nem vagyok éhes délig. Ma is csak a meglepetésreggeli miatt tettem kivételt...
53 szál spagetti??????????????????????????? Én annyit nem tudnék megenni egyszerre :shock: Nem nagyon értem én a CH diéta lényegét... :oops: :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
a makaróni meg a spagetti valahogy máshogy készül, mint a többi tészta, és alig van CH tartalma.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Monic, Linácskának igaza van. Néha úgy érzem hogyha meg kell ennem még egy falatot szétdurranok. Hiába nem kivánod. Ez csak egy egyszerű eset a spagettivel. De rengeteg ilyen van. Amit enni kell és már nem birod mert olyan sok. Szóval engem konkrétan ezért hizlal. Mert nem ettem még egy nap alatt ennyi kenyeret meg húst. Eleve nem szeretem. Ez a gáz :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
pgsuska
 
 


Linácska, ebéd után a cukrom 6,0 lett, töltött káposztát ettem. Reggeli azt hittem csak tejet nem szabad inni. A fél joghurt gondoltam mehet, de ezekszerint sajna nem. :cry: :cry:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska, Linácska,

akkor a spegetti tésztát nyugodtan lehet fogyasztani? Az nagyon jó hír :wink:
Viszont a reggeli nagy bögre kakaómról én semmi pénzért nem mondanék le. Akkor inkább nem eszem egész nap semmit, de a reggeli kakaóm nélkül én félember vagyok. Olyan ez mint másnak a kávé, csak én a kávét egyáltalán nem szeretem...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


NEMONE
Ezek közül nekem is a Réka tecc a legjobban!

MONIC
Néhány napra igazán cserélhetnénk gyereket! Nekünk ma pl. több mint 15ezrünkbe került az hogy eljött velünk a Tescoba, mert a psp-hez már most únja azt az egy szem játékot és olyan hisztit levágott, hogy vett neki az apja. Annyira ki voltam akadva, mert amikor meg a kaját kellett kifizetni 11ezer forintot az én hitelkártyámmal fizettem, mert érdekes módon akkor nem kapkodott a pénztárcája után! :twisted: Már nagyon várom a szilvesztert, mert folyamatosan koptatom a számat, már azon vagyok kiírom magamra hogy papucs, szemüveg, vidd be a szobádba ezt-azt amazt! :roll: Reggel amikor felkeltem és kinyitottam az ajtót a szobánk ajtaja előtt találtam meg egy koszos alsónadrágját! Direkt nem szóltam kiváncsi voltam, hogy felveszi-e amikor megy az előszobába a cipőjéért. Öcsém úgy átlépett rajta, mintha ott sem lett volna. Kezdek ismét átmenni fiúellenesbe, szerintem még pár nap és ugyanott tartok ahol régen! :?

DH diéta
Remélem nekem nem lesz ilyen a terhességem, sőt az egész életem során, mert én már az első nap kiakadnék az tuti!
Ti nagyon jól bírjátok lányok! Le a kalappal!

dita75
 
 


Dita,

azért nálunk sem fenékig tejfel az élet. Ezt te tudod a legjobban :wink:
Én azt hiszem, hogy megfogtam volna a koszos alsónadrágot és megkérdeztem volna a gyereket, hogy kiviszi a szennyesbe, vagy a szájába tömjem? :evil: :evil: :evil:
Az ilyesmin nálam egy pillanat alatt elszakad a cérna, remélem Danikának nem lesznek ilyen mutatványai. Vagy ha lesz akkor is csak egyszer, mert bizony nagy el fogom neki magyarázni, hogy a szennyesnek hol a helye... :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

holnapra milyen menüt készítessz anyukádéknak? Egy kis ötletet szeretnék tőled meríteni, mert egy kissé el vagyunk telve a kajákkal de holnap már főznöm kell valamit.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Tudom, tudom.......... :( És az a legszörnyűbb hogy ez még rosszabb lesz!
Azon voltam én is hogy beledörgölöm az arcába, de szerencsére most már az apja is egyre többet egrecírozza, de mivel az évek során nem szólt semmiért, és most is egyszer szól rá azt is szépen, és nem ellenőrzi le hogy valóban megtette-e! De legalább már ennyit elértem, eddig még én voltam a hülye hogy minek csesztetem a gyereket.
A szemüveget is emlékszel mondtam, hogy feleslegesen vesszük meg és lehurrogott hogy miért mondok ilyet. Tegnap is egy hajszálon múlott, hogy ne üljön rá vagy tapossa szét, mert folyton leteszi maga mellé és elfelejti. Majdnem otthagyta az unokatestvérénél én szóltam rá hogy hol a szemüvege. Ugyanis nem is otthonról szedtük össze a gyereket! :shock: És szilveszterkor sem hazavisszük, hanem ugyanoda! :shock: Egy hét után sem akar hazamenni az anyjához! :?

Csináltam karajt be van fokhagymázva és fűszerezve, hozzá ragu. Imádom azt a ragut, az exem a világból kikergetett, mert állandóan azt akart enni.
Lesz diós-szőlős pulykacici, aszalt szilvás pipicici, krokett és hercegnőkrumpli, meg rizibizi mert a Vivien a krumplit semmilyen formában nem szereti!
Levesen még gondolkozom, lehet hogy nem is lesz!

dita75
 
 


Sziasztok!

Megint vagyok én is. Dituli, milyen ragu? Imádom a mártásokat, szószokat, ragukat. Tudsz valami extra finomat?
:wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Leírom a receptesbe. Sztem nagyon finom. Anyutól kaptam a receptet még évekkel ezelőtt. Fűszeres sovány karajjal simán lesütve isteni, de simán sültkrumplira halmozva is király!

dita75
 
 


Minnyá meg is nézem!!! :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ditus!

Nem akarok hülye lenni, de a csemege ubi a savanyú ubit jelenti vagy esetleg natúr ubit?

KépKépKép
bikfy
 
 


Kép

dita75
 
 


Köszi! :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Zsuzska,
én most az ebéd utánit kihagytam, aludtam helyette. Rántott csirke comb volt, azt kiszedtem a bundájából, és ettem hozzá kb. 2 deka zöldséges rizst meg olyan négy kocka krumplit. Az nem lehetett sok szerintem. Rendes volt a főszakács, tegnap este leült velem, és megbeszéltük hogy nézzen ki a kaja. Fogok általában kapni vegyes köretet, ami fél rizs, és tuti négy dekából készül, mert mérniük kell, meg zöldségeket. Elmondta, melyik kaja hogy készül..., a csőben sült helyett kapok natúr szeletet, de azt csak azért, hogy ne kelljen piszkálnom az ananászt kifele, mert azt nem szeretem, ja, és csinál nekem édesítőszerrel meggyszószt. Azt nagyon várom. Nagyon szeretem, de a családban senki más.

Dita,
nekem a férjem ilyen, mint a "fiatok", mindent szétszór, szennyest, mindent, állandóan kulcsot és szemüveget keresünk. Szemüveges, de kb. egy éve nem találja. A kádat én mosom ki utána, ha esetleg nem akarom másnap már csutakolni, ha borotválkozik, legtöbbször ottmarad a dzsuva... Én elhatároztam, hogy nem pakolok utána..., ha neki így jó. Aztán mikor jönnek a szülei, vagy más vendégek, akkor meg pakol meg takarít ezerrel, mert persze szégyelli, de én akkor sem csinálom meg. Most főleg nem. De szerencsére nem is engedi, hogy tisztítószerekhez nyúljak. Tavaly angyalkababánál hétvégén kisúroltam a fürdőszobát, köhögtem a tisztítószerektől mint állat, aztán kedden már nem találtuk uh-n. Na most nem enged a közelükbe sem. :lol:

Monic,
elvileg nem kell, hogy bajod legyen a reggeli kakaótól. Ha az ember jól működik, felvesznek a sejtjei bármennyi ch-t, hisz úgy van kitalálva. Egy tábla csokinak sem szabad gondot okozni normál esetben, meg egy mekimenünek sem. Csak sajnos én meg még néhányan nem vagyunk normál esetek.
Most is küzdök az egy almával, és még két mandarint rá kell nyomni.
Ez a ch diéta tényleg nem a klasszikus diéta, mert éhezni azt nem éhezik az ember. Az csak a rossz, hogy bizonyos ételek tiltottak, amiben sok ch van, ami meg megengedett, abból meg sokat kell enni ahhoz, hogy meglegyen az előírt mennyiség.
Pl uzsonna: 40 deka málna...

Zsuzska,
a töltött kápi jó. Én kiszámoltam, hogy a nagymamáméban szármánként 1,5 g rizs van, aminek egyátalán van ch tartalma. Na most abból 3-at megenni lehetetlen, úgyhogy marad az egy gombóc plusz kenyér verzió :lol:

Ma délelőtt kettesben voltunk Lilivel, apa még a nyaralás alatt is elment kicsit dolgozni. És képzeljétek Lili elhatározta, hogy márpedig megyünk hattyúkat etetni..., persze, tél közepén. Na kipróbáltam a Titokból tanultakat, és képzeljétek jött két hattyú, és jól megetettük őket. Hát nem okozhatok a lányomnak csalódást :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Én is csak addig csinálom amig nincs baba! Ha a kosz megesz bennünket az sem fog érdekelni! Amúgy ha kettesben vagyunk akkor alig kell valamit csinálni. A párom megtalálja a szennyest, a cuccait meg mindig a konyhapultra teszi ami mondjuk baromira idegesít, mert nem oda kéne. Persze átrakom az előszobaszekrányre, de akkor meg kiakad, hogy miért pakolok folyton!
A ruháit azért széthagyja ha még fel akarja még venni! Általában azt is a konyhában helyezi el, leginkább a székre halmozza őket. A munkásruháját lazán ledobja a földre! :shock: Mondtam neki állítsa be a sarokba és másnap reggel csak bele kell ugrani! :lol:

dita75
 
 


Az én párom rendmániás, köszönve annak, hogy a válása után 2 évig egydül élt. Úgyhogy nálunk általában rend van.
Tisztítószereket én használok és használtam végig a terhesség alatt, olyankor egy törölközőt fogok az arcom elé és így nem lélegzem be.

Linácska,

nem semmi hattyú varázsló vagy :wink: :lol:
Ti most nyaraltok? Ezt írtad korábban is? Bocsi, de elkerülte a figyelmem :oops: :oops:
Nagyon jó helyen lehettek, ha a főszakács készít neked külön menüt :wink:

Dita,

mindjárt megnézem én is a ragut magamnak. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditus,

Sajna ez a cukor macera nem kivánság műsor, és ami legszörnyűbb, hogy minket fenyeget a legjobban, akik hormonokat kaptak a terhességük előtt. Vagyis a lombikosokat, és inszemeseket. A dokim is mondta, és a dietetikusom is. Mondtam neki hogy inszemis baba Olivér, mondta hogy nem is kell firtatni a cukrom okát, és azt is mesélte hogy társszerzője egy könyvnek ami pont erről szól hogy a hormon az méreg. Remélem hogy akit lehet közülünk elkerül. Nagy cécó az tutti, nekem az a legnagyobb bajom vele, hogy én nagyon rossz evő vagyok. Szinte minden fontos kaját amit mindenki más rajtam kivül szeret én utálom. Siralmas lesz ez a pár hét. Kinok kinja hogy nem tudom mit egyek ha meg ránézek a húsra meg a virslire hányok tőle. :evil: :evil: :evil:

Kép
pgsuska
 
 


Szia Zsuzska!

Akkor gondolj el engem! Azt mondják, ahhoz, hogy a szervezet áttisztuljon és ezáltal a hormonrendszer visszaálljon és normálisan működjön, legalább 4 hónapos!!!! diétát kell végigcsinálni. És én nem is a szénhidrátosat csinálom végig, hanem a candidát. Csak zöldség és néha egy csepp hús. Plussz magok. Köles, árpa, zab. Mint a lovaknak, vazze!!! :evil:
Én még az életemben nem éheztem ennyit. Kimegyek a konyhába, de hiába. Ezt se ehetek, azt se, amit meg ehetnék arra már rá se bírok nézni. Szóval maximálisan megértelek.
Csak az a bibi nálam, hogy hormonokkal soha nem kezeltek. Akkor nálam mitől van ez a k...va PCO?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

minden elismerésem a tiéd, a candida diétánál a világon nem létezik keményebb diéta... :roll:

Zsuzska,

érdekes amit a hormonokról írtál. Január elején mindenképpen rákérdezek a dokimra Danika súlya miatt a cukorterhelésre.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nemone,

azt megkérdezhetem, hogy amióta csinálod a diétát a súlyod hogy változott?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Azt veszem észre, hogy időnként nevetés közben ilyen nyerítős hangot adok ki. Lehet, a diéta végére tényleg lóvá válok. :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

rég nevettem ekkorát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok! Bikfy, pl. nekem kiderült, hogy régóta PCO-s vagyok. Még akkor is az voltam, amikor nem kezeltek még hormonokkal. Már amikor a 2002. évi vérvételi hormonleleteimet vittem, amikor még hormonkezelést nem kaptam, már azon látszott a PCO.
Csak akkor még nem ismerték ennyire ezt a dolgot.

Szóval, ez a cukor probléma szerintem egy betegség és még a hormonok nélkül is előjön. Ezért nincs babánk.

És persze a hormonoktól csak erősödik az eltérés, azt hallottam. De alapból szerintem nem a hormonkezelés hozza elő, csak erősíti.
Vendég
 


Monic!

Nyiha-ha-ha!!! :D

Twist!
Én nem tudom, mióta lehetek PCO-s, mert most, életemben először csináltak nekem hormonvizsgálatot, sőt ahhoz képest, hogy fél évente mentem nőgyógyászhoz, még hüvelyi ultrahangom sem volt eddig.

KépKépKép
bikfy
 
 


Twist, nekem sajna biztos hogy a hormonoktól alakult ki megmondták. Meghát az én esetem nem volt egyszerű. 24 kg hiztam az inszemik alatt és a terhességem alatt pedig 5kg. Képzeld mi lett volna akkor ha nem fogyózok az elején. Már rég a Sote ágyait nyomnám az biztos. Van akinek attól alakul ki hogy kap hormonokat előtte van akinek spontán a terhességi hormonjaitól amit termel a szervezete. Ezért hivják terhességi cukornak. Nálatok (ez alatt téged és a Bikfyt értem) más a stájsz mivel sajna még nem vagytok babásak. Nektek azért kell végigcsinálni bizonyos diétákat, hogy babásak tudjatok lenni.

Bikfy, vigasztaljon az hogy legalább te sovány vagy. Na most képzelj el engem. Aki egész életében normálisan nézett ki egy év alatt az a harmincas nem egyszerű alig birják már a térdeim a járást és szegény Olivér is pufi és ez a diéta aztán még jobban nyomja a súlyom. :evil: :evil:

Kép
pgsuska
 
 


Moncsi, ha neked normális volt az első eredményed, tehát normálisan változott akkor okod az aggodalomra. Nálam éhgyomri 5,32 volt azt hiszem és terhelésre pedig 5,39 na ez zavarta is a dokimat. Várt egy darabig aztán ez lett a vége. Állandóan mondogatta nekem ezt a rejtett cukor dolgot. HÁt most már nyilvánvaló és nem rejtett, sajnos :cry:

Kép
pgsuska
 
 


Moncsi, azt akartam irni hogy nincs okod az aggodalomra!!! Bocsi egy szó kimaradt!!

Kép
pgsuska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: