Új privát üzeneted érkezett!

Én most végre egy kicsit pihentem. Kép Mármint ma. Kép A többiek tényleg húsvétolnak még. Kép
Tanczy holnap repiszurit is fogsz kapni? Egyébként szurkolok, feltétlenül jelentkezz utána. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem senki sem hervadt el, és mindenki jót pihent ebben a pár napban.

Mi a helyzet az esélyeseinkkel?
Ugye van valakinek jó híre!

Nekem olyan fura, hogy nem is volt peteérésem, de kíváncsiságból azért tegnap és ma reggel is megmértem a hőm, ami mind a két nap 37 volt. Ezek szerint a hőmérőzés is teljesen félrevezető lehet.

Ági
Hogy megy az idő, olyan mintha csak a napokban lett volna az 1. inszemed, most meg már készülsz a következőre. Drukkolok, hogy most sikerüljön.

Tanczy
Remélem jó hírekkel jössz az uh után.
Milyen adagban szeded a costit?

Tündi
neptun
 
 


Berni
Köszi a segítséget a ma megint megjött babásai topikba, továbbítom az illetékesnek, mert ezek tényleg nem az én eredményeim Kép Javulást neked PCVO ügyben!
Köszike!

Tündi
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Hát voltam UH-n. Van egy 17 mm-es tüszőm a 14. napon, a doki azt mondta, hogy két nap múlva újra megnézzük, valószínű, hogy el van tolódva a ciklusom.
Én nem kapok tüszőrepesztő szurit.
"Csak" 3*1 clostit.

Wanga!
Remélem tesztelned kell!

Tündi!

Én már több helyről hallottam,hogy ha clostit szedsz nem megbízható a hőmérőzés. Én nem próbáltam.

Most azon gondolkodom, hogy beszerzek magamnak egy PG53-at. Már csak kiváncsiságból is.

Ági!
Remélem most sikerrel jártok!
Már csak pár nap az inszemig Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy!

Szép kis tüsződ lett. Biztos meg is reped.
Ez a ciklusom closti mentes, de ezek szerint a hőmérő sehogysem megbízható.

PG53-at szerintem tényleg csak kívácsiságból vegyél. Nekem nem jött be. Írtam már, hogy megnyalattam egyszer a férjemmel is, és ő is tudott páfrányokat produkálni. Azt hiszem Wangáéknál uez volt a helyzet.

Hahó többiek, mi újság van veletek?

Tündi
neptun
 
 


Tényleg már csak egy pár napom van inszemig. Kép

TanczyKép
Nekem is így volt és akkor mondta a doki, hogy az első napnak mindig azt kell tekinteni, amikor úgy igazán megjön. Azóta minden menetrendszerint halad, amióta így nézem.

TündiKép
Nemsokára neked is következik a Hónapod. Kép

WangaKép
Milyen volt a kikapcsolódás?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok Lányok!

Na most értem vissza a dokitól, és hát most nem tudom, hogy igazából mi van. A méhnyálkahártyám 13 mm-es, és a HCG szintem 22,7, ami elég kevésnek tűnik, de 1 hét múlva lesz ismétlő vérvétel, hogy kiderüljön mi is ez igazán. Eddig úgy néz ki talán sikerül.
julcsi29
 
 


Julcsi!

Hát ez szuper!
Az orvos mit mondott, ilyen HCG szint mellett mekkora az esély arra, hogy baba van a dologban?
Mikor volt tüszőrepedésed?

Drukkolok, hogy sikerüljön! Kép

Tündi
neptun
 
 


Tüszőrepedésem 2 hete volt. Ezt már meg sem kérdeztem meg tőle, mert telefonon hívtam a rendelőt. Nekem meg sajnos ezirányú tapasztalatom nincs. Talán valaki tud erre mit mondani?
Mindenesetre pénteken veszek egy tesztet, és megnézem, hogy valóban van-e kétcsíkos teszt, vagy csak megint a a használati útmutatón lévő rajzon fogom csak látni.Kép
julcsi29
 
 


Julcsi!

Találtam egy oldalt, nézd meg, hátha ez segít, de lehet, hogy néhány napon belül már a teszt is kimutatja.

http://www.pirula.net/diakok/szuleszet/betahcgterhessegalatt.htm

Tündi
neptun
 
 


Julcsi Kép
Gratulálok. Kép
Megnéztem én is az oldalt, amit Tündi tett fel. Ennek alapján baba van a dologban. Kép
Este kapsz is tőlem egy szép zebrácskát a tábliban. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lányok el sem hiszem már két zebrásunk van.
Valami van itt a levegőben. Kép
Meglesz az a zebra csorda. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Köszi Ági a megelőlegezett bizalmat. Remélem a zebra, amit tőled kapok szerencsét hoz a továbbiakban.
Most már csak azt nem tudom, hogy örüljek, vagy aggódjak.
Mindenesetre elkezdem az Utrogestont használni, és azt hiszem veszek E vitamint is.
julcsi29
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a pihiből. Nagyon jó volt. Nem mentünk el Kehidára, mert úgysem fürödtem volna. Meg a masszírozásról is lemondtam volna. Akkor meg minek! A férjem sem szeret strandolni. A gyerek meg nagyon jól érezte magát a strandolás nélkül is (4 gyerek van).
Beléptem az ajtón, gyorsan visszaolvastalak titeket, aztán irány a tusoló, mert 16.20-ra megyek a dokihoz.
Először is megelőlegezett gratula Julcsinak Kép Péntekig. Aztán majd újra örülök Kép

Nekem most sem sikerült, mert pontonsan a 25. napon elkezdtem barnázni. De nem csüggedtem el, hanem már ma reggel 8-kor felhívtam a dokit és kértem mára egy időpontot. Úgyhogy remélem ebben a hónapban meglesz az első inszem.
Még nem jött meg, de szeretném, ha itt lenne a recept arra az esetre, ha szükség lenne rá.
Este már többet tudok.

Tudtok valamit Danáról? Már olyan régen nem jelentkezett Kép

Tanczy!
A 17 mm-es tüsző az jóóóóóóóóó!!!
Remélem sikerrel jártok.

Jaj, képzeljétek, hazafelé láttunk GÓLYÁT Kép.
Remélem ez jó jel.
Pusz, indulok készülődni.
Wanga

wanga
 
 


Julcsi Kép
Örüljjjjjjjjjjjj. Kép
Az Utro jó és az "E" vitamin is. Vegyél még folsavat.
Szeretek ám zebrát osztogatni. Kép
Gyorsan lányok húzznk bele, hogy minél több zebrát tudjak kiosztani a tábliban. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Julcsi!

Nagy-nagy gratula!
Oszd meg velünk is a receptet! Hogyan kell ilyet produkálni?

Wanga!
Sajnálom, hogy nem sikerült, de az jó, hogy ma már tudsz menni dokihoz, így gyorsabban telnek a napok.

Azt nem írtam az reggeli mailben, hogy ráadásul a bal odalon van ez a tüszőm, eddig mindig csak a jobb oldalon volt értékelhető tüsző.
Ez azért jó jel nem?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy a mostani tüszőm nekem is a bal oldalon volt! Ja és a 13. ciklusnapomon ez a tüsző 15 mm volt, a 17. meg már 21. Remélem ez jó omen a számodra. Kísérteties a hasonlóság, nem gondolod? Kép
julcsi29
 
 


Julcsi, legyen igazad! Kép
Mennyi clostit szedtél?

Kép
Kép
tanczy
 
 


2x1-et a 3. naptól 5 napon át.
julcsi29
 
 


Sziasztok Csajok!

Örülök ,hogy mindenki szép és egészséges és kipihent velem szemben.Ugyanis én még mindig tiszta náthás vagyok alig kapok levegőt.

Tanczy: ez jó jel ,hogy müködik a másik petefészked is.

Vasárnap voltam UH-án 1.5 cm -es tüszöm volt azt mondta a dokim hogy jolvan érlelődik a drága:ja mert pénteken még kettő volt.
Ma ,vagyis most értem a dokitól haza 2cm-es a tüszőm azt mondta hogy ebből lesz repedés.Hát nagyon remélem.Szerdán ,csütörtökön,pénteken és szombaton akcióba kell lépnünk.Szombaton kell az Utrot elkezdenem és utána várni.Na ez lesz ám igazán nehéz.

Wanga!
Sajnálom,hogy nem jött össze,de majd most.
Figyeljétek meg mindenki most lesz terhes!!!

Julcsi
neked drukkolok,hogy megmaradjon sőt emelkedjen a hcg szinted.

A Pg35 teszt egyébként szereintem is szar.Sőt akinek nincsenek hormonális problémái annak se mutatott jó eredményt.

A hőmérőzéssel kapcsolatban:Aki clostit.Utrot szerd és magas LH szintel rendelkezik annak nem válik be.A hőmérőzés egyébként csak a bekövetkezett ovulációt mutatja,Tehát ha a reggeli hőd 37.1 azzonal akcióba kell lépni mert megtörtén a tüszőrepedése és a pepe csak 24 óráig életképes.
Én LH szintmérő tesztcsíkot használtam,az arra jó ha megjelenik a 2 db csik 36 órán belül lesz tüsző repedés,na ez is csak annak jó aki nek nem magas az LH Szintje a ciklus végén sem.Tehát az LH hormonja normálisan müködik.

Pusszantás neketek!
berni611
 
 


Berni!
Ez jó, akkor mindent bele holnaptól Kép

Julcsi!
nekem 3*1 a closti adag a 3. naptól

Kép
Kép
tanczy
 
 


Julcsi!Tanczy!

2×1 clotit? 3×1 clisti?Nekem pétektől kellet szednem napi 1 tablettát öt napig.
hogyhogy ilyen sokat?
berni611
 
 


Nekem korábban a napi 1x1 adag nem hozott eredményt. Nagyobb dózisra volt szükségem.
Gondolom kinek milyen a hormonszintje, úgy kapja meg a gyógyszeradagját.
julcsi29
 
 


Berni Kép
Neked olyan szép nagy tüsződ van, hogy felesleges nagyobb adagban szedned a clostyt. Az kap nagyobb adagot, akinek az előzőtől nem volt megfelelő tüszőmérete. Pl. nekem 1-nél mindössze 10mm-ig tudott megnőni.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Áhá!
most már értem!
berni611
 
 


Jaj Gyerekek!

A barátnőmmel kisseb számításokat végeztünk:Bevágták szegényt a kórházba túlhordással.
KÉpzeljétek nekem 2000.08.13-án jött meg az utsó vérzésem és a 20-dik napon volt tüsző repedésem terheslettem és 2001.05.22.-re voltam kiírva és 2001.06.10-én szültem..Namármost a barátnőm az első babaával 2001.06.22-re volt kíírva és 2001.07.10-én szült.Mind a ketten ráhúztun szép kis időt .Na mármost rá jöttünk hogy miért ,mert az utolsó mesihez nem csak 7 napot kell hozzá adni hanem a tüszőrepedés is és elvenni három hónapot.Ha az én kíirásomhoz hozzáadok 20 napot akkor 2001.06.10-re jön ki a barátnőmnek meg a 2001.07.10.Most is ez a helyzet nála Az utolsó vérzése 2004.06.16-án volt és a peteérése 07.03-án.Kívolt írva 2005.03.23.-ra na már most ha jól számoltunk 04.08-án fog szülni.Nagyon kiváncsi vagyok hogy beválik -e.
Mert én ha most terhes leszek 2005.12.18-ra leszek kiírva és a 41héten befektetik nálunk a kismamákat a kórházba tehát karácsonykor tuti befektet a doki de a mi számításunk szerint Ugye a 20-dik napon lesz most is a tüszőrepedésem 2006.01.08-án szülnék.
Elég hülyék vagyunk mi hogy ilyeneken monfordirozunk?
És a dokija szerint is még egy hetet rá fog húzni ,mert a méhszáj olyan állapotban van .Meg indithatná a szülést ,de azt mondta hogy nagyon szenvedne mire eljutna 2 ujjnyiig.Ezér várnak.Szegény teljesen le van törve,már várja a kisfiát hogy délután bemenjen hozzá.
berni611
 
 


Berni!

Nekem a 2*1 clostitól nem nőttek a tüszőim, most ez volt a 3. hónap, hogy 3*1-et kaptam.

Wanga!
Mit mondott a doktorbácsi?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Na csajok sikerült egy képet találnom ami kisebb 3MB-nál gyorsan nézzétek meg a profilomba mert lefogom törölni a kislányom ezen a képen 15hónapos volt.
berni611
 
 


Sziasztok!

Na lányok, csak-csak beindulnak itt a dolgok. Vannak már élen járóink, nekünk meg csak követnünk kell őket.
De jó is lenne már!

Én már alig várom, hogy megjöjjön. Ha minden rendben megy akkor pénteken megjön, és hétfőn mehetek is a dokihoz.
Már érzem az előjeleket. Állandóan eszem, meg fájnak a melleim is rendesen.
Ezek szerint a progi azért termelődik, ha pé nem is volt.
Ugye jól tudom, hogy a cici feszülést a progi emelkedése okozza?

Berni
Mikortól számít magasnak az Lh szint?
Édi a kislányod, nagyon hasonlít a férjedre.

Wanga
Remélem az inszem végre meghozza a várt eredményt.

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a dokitól.
A 3. naptól 5 napig napi 2 ampulla Menogon injekciót kell beadatnom. A 9. napon UH.
Hogy aztán mi következik, azt nem tudom.
Csak azt felejtettem el megkérdezni, hogy az inszem előtt hány szexmentes napnak kell lennie.
Ági, tudsz az ilyen - kicsit bárgyú - kérdésekre válaszolni nekem?
Neked hanyadik napon csinálták az inszemet?
Berni, csuda édes a kislányod!!!!!
Lányos anyukák! meséljétek el, hogy hogyan kell lányt gyártani????? Kép

Ma a szokottnál is kedvesebbek voltak velem a rendelőben. Az UH-s nő azt mondta, hogy egy kicsit sajnálja, hogy már nem fogok odajárni. Kérdeztem, hogy miért? Válasz: mert az inszem biztos összejön, és akkor már csak terhesgondozásra kell járnom.

Azért én nem bánnám.
Ma pl. 10.000 a doki és 10.000 a szuri, meg a fecsik, meg az alkohol, meg az egyéb.
Ezt szívesen pelenkára költeném.

Remélem a tavasz idecsalja a zebracsordát Kép

wanga
 
 


Sziasztok!

Tündi:Az a kép már nem igazán mi vagyunk a párom 25kg-ot én 13kg-ot fogytam azóta sőt orr plasztikám is volt.Na meg a kislánynak is már mások a vonásai,de az apjára ígyis hasonlít.

LH szint:nekem a ciklus 21-dik napján leveszik le.
Ez váltja ki az ovulációt.Tüszőérés után a sárgatest fázist előidéző hormon,aminek a hatására a petefészek a progreszteron nevű,a terhesség megtapadásában és a terhesség fennmaradásában fontoshormont kezdi el termelni.A normális LH szint nagyjából azonos az FSH-val.Ha az LH magasabb,mint az FSH,az PCO-ra utalhat.Az LH csúcs 48 órán belül ovulációt vált ki.
Normál értékek:
a ciklus első felében 1.9-5.8(eggyesforrások szerint7)IU/ml
az ovuláció idején 11.3-59(eggyesforrások szerint>20)
a ciklus második felében 0.8-12.6 UI/ml
Nálam úgy derült ki ,hogy vettem LH szintmérő tesztet és 15 napon át pozítivat mutatott.Tehát a ciklusom 13-dik napjától a 28 -dik napig .Na ekkor mentem el orvoshoz és a véreredmény is ezt mutatta.
LH szintmérő tesztett a Rossmannba vettem 5 db van benne és 3000Ft förül van.

Sziasztok!
berni611
 
 


Wanga!
Nem irigyellek a szurik miatt.De ennek biztos hatni kell és minden megy majd,mint a karikacsapás.Ha tudnám hogy kell lányt csinálni a másodikat is úgy gyártanám le.
Úgy legyen,hogy a lóvét pelusra költsd!!!!!!!!!!!!!
berni611
 
 


Ja csajok a képet holnap reggel letörlöm ,mert a párom nem örül neki ,hogy ő is rajta van .De találtam a leányról egy képet ami 2MB-os csak sajna az sem friss kép.Sajnos az összes képünk 3MB felett van.

Csók a család!
berni611
 
 


Berni!

Hormon kérdésekben te aztán otthon vagy!
Köszi.
neptun
 
 


A ma táblink Kép

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági! Képet kértél most nézd meg!

Tündi !

Ha valami kérdésvan csak szóljatok .Én begépelem nektek!!!!!!!!!!!!!!
berni611
 
 


Wanga az inszem általában a 14-15-16. napon van. Kinek hogy. Előtte 5 szexmentes nap kell.

Ezt én nem értem lányok. Arnis páciensek írjatok.
A Wangának sokkal több és nagyobb tüszője volt, mint nekem, engem mégis csak clostyval stimulálnak. ?????

Berni Kép
Csudi ari a kislányod. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Ezt én sem értem.Te miért clostit kapsz ha rosszabbak az eredményeid.
berni611
 
 


Gyerekek Julcsi már tuti ,hogy terhes.
De jó neki.
Gratula!!!
berni611
 
 


Ági!
A te fényképed igen halovány alig lehet kivenni az arcvonásaid.Ezt direkt igy akartad?Néztem a Tündi30 profilját nagyon szép mennyasszony volt.Neked csak a szép szőke hajad látszik.
berni611
 
 


Nacsajok én elmentem csiscsizni!
Jóéjszakát mindenkinek!
berni611
 
 


BerniKép
Végre mgcsináltam a fotóalbumunkat.
Itt már nem lesz sötét a kép. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Fiatalabbnak néznek minket a korunknál. Ez van. Kép
Örüljünk neki, hogy nem idősebbnek. Kép
Mondjuk az esküvői képek lassan 4 évesek. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Én is csináltam egy fotó albumot.
berni611
 
 


Ági!

Örülj neki,hogy fiatalabbnak néznek engem mindig idősebnek a koromnál.
Egyébként megnéztem az albumod nagyon szépek vagytok bár nekem lenne ilyen pofim.A kisbabóca nagyon jól áll neketek .
Én megszavazom neked a babát, megérdemled!!!!!
berni611
 
 


Csajok én eltüntem ,mert megyek a kórházba a barátnőmhőz.Reggel kapott egy kispozét,ami annyit jelent,hogy infuzioval megindították egy kicsit a szülést és valószinű megmaradnak a fájásai,de még nem az igaziak.Bemegyek maszírozni a derekát ,mert innkább a csontjai fájnak nem pedig a hasa.
16 óra körül jelentkezem
berni611
 
 


Hú csajok a barátnőmnek már 1.5 perces fájásai vannak és legalább félpercig tartanak.Sajnos csak telefonon tudok már csak beszélni vele mert a kórház le van zárva az infulenza miatt.Szegény csaj már sír a telefonban ,hogy nagyon fél.A férjét sem engedik fel le megmár nem jöhet az osztályról én kisértem fel.A kisfia majdnem meghalt amikor szüketet ugyhogy jogos a félelme.Egy ujnyira volt kitágulva 13 órakor de már vérzik rendesen.Hát ha ne mondjam hogy amikor bentvoltam nála és elkaota egy fájás rendesen összehuztam az alfelemet én is,probáltam maszírozni a derekát szegénynek.Jaj de most mennyire nem irigylem.Most várják ,hogy a rokonuk bemenjen hozzá mert ő anasztes és ő adja majd be két ujjnyinál a PDÁt.De sajnos nem elérhető kivan kapcsolva a mobilja.Tiszta para már szegény csaj!!!
berni611
 
 


Jaj csajok én nem tudom akarok e még eggyet szülni hát szegény csaj nagyon oda van.Az mondják hogy aki a másodikat szüli annak sokkal jobban fáj,de hamarabb lezajlik az egész.Úr Isten előre félek.Én már át éltem egy szülést.Persze el lehet felejteni,de most nagyon előtőrtek az emlékek.
berni611
 
 


Berni Kép
Nem kérdés, hogy akarsz e mégegyet.
Nekem is nagyon felkavaró ilyeneket olvasnom, de ha mindenki megrettene, nem lennének gyerekek.
Úgyhogy csak a szépségeire tessék visszaemlékezni. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Probálok,még nem tudok róla semmit hogy most mi lesz megszül ma még.De jövöhéten már babaáznék szívesen!!!!!
berni611
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: