Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tamás+Zsófi+babuci!
Babuci!
Most már minden rendben! Ne bánkódj, eljön még a tesónak az ideje is! Növögess szépen, ne türelmetlenkedj, az időt várd ki rendesen! Anyut és aput ne ijesztgesd!
Zsófi!
Most már minden rendben! Pihenj sokat, fogadd meg a doki tanácsát, rosszat nem mond, nem tesz nektek! Nevelgesd szépen Babucit a pociban, vigyázz rá! Szüksége van rád, egy erős anyucira!
Tamás!
Vigyázz Zsófira, Babucira! Szeretgesd Őket, dédelgesd Őket, legyél Velük mindíg lélekben, és testben, amikor csak teheted!
Kitartás Mindannyiotoknak!

Kriszta

mohácska
 
 


Tamás+Zsófi+babuci!
Vigyázzatok nagyon egymásra!
Vendég
 


Sziasztok!!!
BABUS: Köszönöm szépen, megkaptam a képeket hogy neked milyen nagy pocid vanKép)
Az esküvőről készült képek is nagyon jók lettek
mikor volt az esküvő? Nagyon sokat változtálKép
Holnap megyek a védőnőhöz kell vinnem vizeletet, most meg attól félek hogy, az nem lesz jó mert azt hiszem hogy valami tesztet fog bele mártani Kép
mit is nézz a ezzel, a fehérjét?
És mi lesz akkor ha valami rossz lesz?????
ui: Láttad a "megint megjött babásai" topicból Catet hogy milyen szép ikreket szült????
Ja szerinted veszélyes lehet egy cica egy terhes nőre???
Zsófi76 : Nagyon vigyázz magatokra

Kép

Kép
edinka
 
 

 
 

Edina

Köszönjük a pocidicséretetKépÉn imádom, hogy ilyen nagyKép
Tavaly aug.16.-án volt az esküvőnkKép
Nekem nem tűnt fel, hogy sokat változtam volnaKép Viszont a hajamat azóta levágattam, pont tegnapKép Ez úgy látszik anyai ártalom, én úgy vettem észre, hogy a legtöbb nő ilyenkor, a babavárás idején vagy után válik meg a hosszú hajától. Vagy ez téves megfigyelés?

Ne félj a védőnős "pisiteszttől"Kép Nekem minden alkalommal nézik. És én is pont holnap reggel megyek hozzá, 8 óráraKép
A fehérje inkább csak a terhesség végefelé fordulhat elő a vizeletben, és a terhességi toxémia(=mérgezés) egyik tünete, de csak akkor súlyos, ha járul még hozzá magasvérnyomás és ödéma, vizesedés pl. a bokákon. Ne izgulj ezenKép

A cica nem feltétlenül veszélyes a terhes nőre, csak jobban oda kell rá figyelni, pl. a macskaalmot lehetőleg ne te cseréld, mert egy toxoplazma nevű betegséget terjeszthet, ami egyébként egy tünetmentes betegség, a legtöbben már rég átestünk rajta, de ha még nem és ez terhesség alatt történik meg, akkor az a babát súlyosan károsíthatja. Egy vérvétellel egyszerűen kimutatható, ha már voltál toxoplazmás, tuti, hogy többet nem leszel, ha viszont még nem voltál, nem árt vigyázni. Egyébként a macskán kívül a nyers hús és a földdel szennyezett zöldségek, gyümölcsik is terjeszthetik. De ez egy nagyon ritka betegség, úgyhogy nyugiKép De egy toxoplazma-ellenanyag vérvétellel megnyugtathatod magadKép

És láttam Cat ikreik, gyönyörűek és nagyon ügyesek voltak, hogy ilyen sokáig bent maradtak az anyukájuk pocijábanKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia Babus!

Örülük hogy jól vagytok a picivel.
Hát nekem sajnos ma reggel megjött,úgyhogy nekünk még nem lesz kisbabánk. Pedig én már úgy beleéltem magam!
Anyósomékkal végülis jól megvagyunk,én nem bántom őket és ők nem bántanak engem. De nagyon jó lenne ha meglesz a kisbabánk egyszer addigra már külön tudjunk költözni. Erre most nincs esélyünk!

Zsófi,Tamás!

Örülök hogy a picitek jól van,vigyázzatok mindig nagyon rá!Kép

Sysy
sysy77
 
 


Szisztok!

A Zsófi már nagyon várja hogy hazajőhesen mert már nagyon kiváncsi hogy kinek lett zebrája!
Ma délelőtt kinyomtatam neki amit eddig irtatok!

Délután abba maradtunk a dokival hogy holnap reggel megnézi őket és lehet hogy hazaengedi, akkor nekem is elkell jönni szabira mert csak szigorúan feküdni szabad!
A mostani orvosi vizsgálat szerint nagyon veszzélyeztettet terhes!
Állitólag a 20 hétig felléphet komplikáció!!!
Sajnos most egy kicsit a Zsófiba is kell tartani a lelket!!!

Tamás
zsófi76
 
 


BAbus: Köszi válaszodat, te mindig meg nyugtatszKép)
Láttam , hogy voltál fodrásznál mert nekem van egy rövid, és egy hosszú hajú képem róladKép)
Én is épp ma csináltam meg a hajam sokat töprengtem rajta hogy, hogyan csináljam mert én mindig festettem a hajam de most a terhesség alatt nem mertem, így csak egy intenzív bemosót használtamKép
De igy is jó lettKép
Jövöhéten tudok csak magamról küldeni képet de küldökKép
Én is reggel 8 ra megyek a vnőhözKép
Na szia megyek vacsizni Pacalpörit csináltam Kép))

Kép

Kép
edinka
 
 


Zsófi,
Vigyázzatok magatokraKép Pocisimi a kisbabádnakKép Egyet Kristóf küld, egyet énKép

Sysy
sajnálomKép

Edina,
Én se merem festeni a hajamKép
Akkor 8-kor mindketten védőnénizünkKép Ez tök jóKép
Várom majd a képetKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

A hajfesték hatással lehet a kicsire? Kép
Az én hajam is festve (melírozva)van. És aktuális lenne megint megcsináltatnom.

Zsófi!
Pihenj rengeteget!! Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus!

Köszi az együttérzést!Kép
Kristófnak küldök egy nagy simogatást!Kép

Zsófi!

Kitartás! Pihenj sokat és akkor nem lesz baj!
Szorítok!Kép

Sysy
sysy77
 
 


Babus!

Köszi az együttérzést!
Küldök egy simogatást és egy nagy pucit Kristófnak!Kép

Zsófi,Tamás!

Kitartás! Vigyázzatok egymásra!Kép

Sysy
sysy77
 
 


Nicol

Én úgy tudom, nem ajánlatos festetni ilyenkor, mert a fejbőrön keresztül is felszívódik valamennyi a hajfestékből, pláne amelyik ammóniát is tartalmaz, az nem túl jó. Bár egyszer már olvastam olyat, hogy ezek a mai modern festékek nem károsak, de én biztos ami biztos alapon, nem festetek, nem is színezem. Pedig ráférne, mert nekem már nem is egy ősz hajszálam van, komolyanKép, és a babavárás előtt is rendszeresen festettem, de inkább kivárom a februárt.
De te tudodKép Tudod, én mindenben inkább a túlzott óvatosságot követem. Ha csak egyetlen helyről is azt hallom valamiről, hogy káros lehet, az nekem bőven elég.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sysy
Simi átadvaKép Köszöni szépenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tényleg, biztos hallottátok: esett a hó KékestetőnKép Az itt van nem messze hozzánkKép Én imádom a havatKép Hómániás vagyokKép

Kép
babus2005
 
 


Én nem hallottam a hóesésről,de el tudom képzelni mivel elég hideg van kint.
Nálatok is egész nap esett ma az eső?
Nálunk igen!Kép Elég nyomasztó volt!Kép
Ráadásul még baba sincs a pocakomba,pedig de jó lenne!Kép

Sysy
sysy77
 
 


Sziasztok!

Ma vagyok a 2. cn. Tegnap megjött. KépKépKép. Kicsit beleéltem magam így a végefelé. De nem lettem depis, hiszen már nem is nagyon akarom Kép...

Sysy!
Együttérzek!

Zsófi!
Kitartás és sok-sok pihi!
Tamás!
Vigyázz rájuk!!
Babuci!
Ne ijeszgesd ám a szüleidet! Kitartás legalább még 30 hétig...

Kriszta

mohácska
 
 


Kriszta
Neked isKép

Sysy
Nálunk is szinte egész nap szakadt az eső.
Tudom, nagyon könnyű mondani, megtenni annál nehezebb, de próbálj meg ne mindig a babán rágódniKép Lesz még baba a pocakodban, sőt, mindenkiében lesz, van akiében már most ott lakozik (csak még nem tudja), van akinek nemsokára, van akinek csak kicsit később. Van akinek így, van akinek csak úgy sikerül majd. De a lényeg az, hogy MINDENKINEK LESZ BABÁJAKép De a babák (és a gólyák is) a vidám anyukákat szeretik, ezért fel a fejjelKép
Hamarosan neked is egy ilyened lesz:
Kép

Na megyünk aludniKép

Ha még marad egy kis drukkotok, reggelre kérhetnék én is egy kicsit belőle, a védőnénihez?Kép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Zsófi, Tamás és babuci,
vigyázzatok nagyon egymásra! Zsófi, akkor tényleg legyél állandóan vízszintesben, hogy minden rendben legyen! Tamás, ne engedd, hogy Zsófi felkeljen, most sok mindent neked kell csinálnod, de megéri. Meddig kell (lehet) szabadságon lenned? Jaj, nagyon drukkolok nektek!

Sysy,
sajnálom, hogy megjött.Kép Nálunk is esett az eső, de arra kell gondolni, hogy a felhők felett mindig kék az ég.Kép Lesz még baba a pocakodban, ne aggódj!Kép

Kriszta,
veled is együttérzek.Kép Bíztató szöveget ld. fent.Kép

Babus,
köszi a képet!Kép Csatlakozom a többiekhez, szerintem is szép nagy pocid van.Kép Remélem, nemsokára mi is ilyennel büszkélkedhetünk.Kép Szerintem nem változtál sokat az esküvő óta, csak kicsit kikerekedett az arcod, de hát ez természetes. Nagyon jó az esküvői kép is, nagyon szépek vagytok!Kép

Velem semmi új, lassan lecseng a mensi, ez most jó gyors volt. Aztán újult erővel előre a babáért.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Babus és Kristóf,
drukkok mennek a védőnénihez!Kép
Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!

Most telefonált Zsófi hogy hazajöhet mert egész éjszaka nem görcsölt!!!

Egy kicsit szigorú voltam mert azt mondtam neki hogy max délután kelhet fel hogy benézen hozzátok!
Tamás
zsófi76
 
 


Zsófi, Tamás és Babuci!Kép

Örülök,hogy jól vagytok.

Tamás legyél nagyon szigorú a pihenést illetően!


Viki
Vendég
 


Zsófi + Tamás + Babuci
Tünditől sms-ben értesültam arról, hogy mi történt veletek.
Örülök, hogy eddig minden rendben és nagyon szorítok a továbbiakban is!
A pihenést tényleg tessék a lehető legkomolyabban venni!!!

BabusKép
én is szeretnék képet róletok, ha nem nagy gond!
Köszi!
Most egy picit rohanok, aztán jelentekzem kicsit bővebben!

MóniKép
mi a helyzet???
Stella

Kép
stella9
 
 


Jó reggelt mindenkinek!Kép

Ma vagyok 16 cn-on, és akcióztunk pénteken, vasárnap este és am reggel, de a mai az jó korán volt 1/2 6-kor, úgy hogy elég fáradtak voltunk.

Meg nem volt túl kevés teganp este óta eltelt idő???

BabusKép

Már meg sem merem kérdezni, kaphatnék én is fotókat a bbb@vipmail.hu címemre???

Előre is köszi szépen!

Látod mennyien kiváncsiak Rád?Kép

Remélem mindenki jól van és akinek kell drukkolok nagyon.

Zsófi!Kép

Remélem már jobban vagy, biztos semmi baj nem lesz. Szorítunk!!!

Mea
mea
 
 


Amúgy meg a hőmérsékletem ma 36,4 volt eddig meg olyan 36,5-36,7 körül.

Lehetséges, hogy ez a pici leesés jelenti a mai ovulációmat?

Csináltam pénteken, szombaton és vasárnap LH tesztet is (CORAX) és pénteken,vasárnap volt két csík, teganp meg semmi szinte.

Akkor lehet, hogy tényleg ma van repim, ugye?

Párom meg elment reggel MiskolcraKép

Kár, hogy messze van, de remélem tegap esti meg reggeli akció elég ahhoz, hogy baba lehessen.

Szerintetek?

Bocsánat, remeélem nem fárasztalak Titeket.
Csak jól esik elmondani Nektek!Kép

Mea
mea
 
 


MeaKép
ne aggódj, ha minden ok a kiskatonákkal, akkor a teganp esti akció befutott, a mai, pedig rásegített!
Drukkolok nagyon!

LányokKép
nálunk a csoda még várat magára. Az elöbb azért kellett elrohannom, mert fura érzésem volt.
Szóval: ma reggel megjött!
Mivel tudtam, hogy semmi esélyünk a babára, most örülök ennek, mert legalább nem nyúlnak túl hosszúra a ciklusaim és minél elöbb el tudjuk majd kezdeni a vizsgálatokat és remélem a lombikot is!
Én karácsonyig tutira nem leszek babás, de majd örülök a Ti babáitoknak!
Drukkolok mindenkinek!

JudytKép
mi a helyzet? Gondoltam rátok soket, remélem sikerrel jártatok a hétvégi akciókkal!
Kijavítanál a tálázatban 1 cn-ra? Köszi!

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!Kép

Köszi a biztatást, írtam a másik topicba már Neked!

És szorítok továbbra is Nektek!Kép

Mea
mea
 
 


Stella!Kép

Köszi a biztatást és írtam már Neked a másik topicban!

Pusz

Mea
mea
 
 


Bocsi 2 x írtam, mert nem ment át azt hittem Kép

Mea
mea
 
 


Stella!
Köszike, hogy gondoltál ránk.Kép
Jó volt a hétvége, csak még lehet, hogy korai.
Már nagyon kétségbe vagyok esve, mert már végképp nem tudom, hogy mikor lesz a tüszőrepi.
A doki azt mondta, hogy hétvégén, de én úgy érzem, hogy még nem volt. Tegnaptól nagyon érzékeny a jobb petefészkem, tudod ott volt sok tüsző.
Hőm 14 cn: 36.5
15 cn: 36.4
16 cn: 36.4
17 cn: 36.3
18 cn: 36.6
Na ebből aztán mi fog kisülni.

Babus!

Én is szeretnék képeket.Kép
A profilomba van az email címem.
Elpre is köszike.Kép


Nagyon drukkolok nektek!!!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Szia Judyt!Kép

Te ma a 18. napon vagy?

Én sem tudom igazán volt -e tüszőrepim, mert nekem a ciklus hossz is változó, legutóbb 30 napos volt, akkor elvileg ma kellene lenni tüszőrepinke, de nekem sem ment le csak picit a hőm. 36.6-ról 36,4 -re ma reggel.

Te csináltál LH tesztet???

Mea
mea
 
 


Ahogy elnézem a hőidet, talán a 17. napon volt repid,nem???

Remélem szorgosan akciózatok!Kép

Mea
mea
 
 


Mea!
Igen ma vagyok a 18 cn.-on, és szorgoskodtunk a hétvégén.Kép
Remélem, hogy igazad lesz és tényleg a 17 cn-on volt.KépNekem is 30 napos a ciklusom.
Képzeld nem kaptam LH tesztet sehol.Kép
Te milyet használsz?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!!

HAZAJÖTTEM!!!!!!!!!

Mindenkinek köszike a drukkokat!!!
Elég nehéz volt ez a pár nap.
Amikor a doki elmondta a nagy helyzetett akkor azt hitem hogy leesek az ágyról!
Most reggel azt tanácsolta a dokim hogy probáljak lazitani.
Az anesztes doktornő is aranyos volt mert megértette hogy a problémáimat!
Azért volt olyan késős a mütét mert csak akkor kapta meg az a mütő a scopot!
Képzeljétek olyan jót mosolyogtak a dokik amikor megbeszéltem a babámmal hogy most neki sem lesz kellemes a beavatkozás de tartson ki!
Na de az éjszaka az pokoli volt!!
Állandóan olyan érzésem és görcseim voltak mintha menzeszelnék!!!
Most volt az első éjszaka amit áttudtam aludi!!

Mindenkinek szeretnék külön irni is de ez most egy kicsitt csuszik.
Addig is mindenkinek megy a ++++++++energia!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Judyt!

Én eddig bármely pítikában kaptam.
Most a CORAX-ot használom, ebben 7 db teszt van és 4.000 körül volt, de van Babymark is, azt a Rossmanban lehet kapni és 5 db-os kb. 3500Ft.

Szerintem tuti 17. nap volt, ha neked is 30 napos.

Jaj, csak nekem legyen OK mert már nincs otthon páromKép

Ez hülyén jött ki ebben a hónapban, azért drukkoljatok!

Lányok!Kép

Megvettem azt a könyvet a gyönyőrű fotókkal "Gyermek születik".

Nagyon jó könyv csak grága nagyon 6.000 FtKép volt.

Mea
mea
 
 


Stella!
Nagyon örülök, hogy ilyen jól állsz a dolgokhoz.
Mikor kezdődnek a vizsgálatok?
A dokid nem mondott semmi konkrét időpontot a lombikhoz?

Mea!
Nagyon remélem, hogy igazad van.Kép
Ha most nem jön össze veszek én is egy ilyen LH tesztet. De remélem erre NEM lesz szükség!!!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Elmegyek hétvégézni, és micsoda hírekre jövök vissza!

Zsófi!
Nagyon vigyázz magatokra! Örülök, hogy túlvagy a műtéten. Minden rendben lesz!!!!

Nálunk is rosszul telt a hétvége, Győrben elromlott az autónk, úgy kellett hazavontatni, vasárnap hajnalban értünk haza. Közben ért minket a telefon, hogy a párom nagypapája meghalt.Kép Szörnyű volt. Szerencsére Peti jól bírta a gyűrődést.

Viszont nálam egyelőre semmi, fájdalom sem, piros sem. Majd írok, ha kiderült valami.

Vigyázzatok magatokra.

Timi
szabotimi
 
 


Sziasztok!

Sysy, Kriszta
Sajnálom, hogy megjött Kép Reménykedjünk ebben a ciklusban!

Mea Kép
Ez a sok akciózás csak meghozza az eredményt az utazás ellenére Kép Nagyon drukkolok! Kép

Judyt Kép
Neked is megy a rengeteg drukk!

Zsófi, Tamás
Örülök, hogy a nehezén túl vagytok! Nagyon sokat gondoltam rátok a hétvégén. Nagyon vigyázzatok magatokra. Zsófi, ha szigorú fekvés akkor be kell tartani, a babáért mindent! Tamás nagyon segítőkész és rendes férj, látod, még velünk is foglalkozik, hogy mi itt aggódunk értetek Kép Várjuk a további híreket!

Babus, Edina Kép
Meséljetek, mi volt a védőnéninél és a vérvételen? Kép

Móni
Nagyon szorítok nektek a mai naphoz, remélem, holnap már valami eredménnyel jössz Kép

Sysy
Nem irigyellek, hogy anyósodékkal laktok együtt. Még akkor is, ha most jól megvagytok. Én albérletben laktam mielőtt tudtunk lakást venni. Anyósomék mondták már pár hónapos kapcsolatunk után, hogy költözzek oda, ne fizessem az albérletet. Nem mentem, és nem bántam meg, pedig mi is nagyon szeretjük egymást, meg is értették, hogy nem megyek oda. Azért fogok neked szorítani a baba mellett, hogy tudjatok lakást venni és külön költözzetek, és hogy ezt a kedvesed is megértse, és valami megoldást csak találtok erre a lakáskérdésre. Bízzál a kapcsolatotokban! Ha igazán szeretitek egymást, akkor csak ez számít és igenis meg fogjátok tudni oldani a gondotokat! Egy vita után pedig nagyon jó a kibékülés Kép Vita nélkül nincs házasélet, ne keseredj el!

Képzeljétek, nekem szombaton reggel felment a hőm 36,7-re, tegnap is annyi volt, ma 36,6. Ez kicsit korai, nem igazán tudom mire vélni. Megfázást nem érzek, remélem, nincs valami kis gyulladás a szervezetemben, ami bezavar. Na, megint van min aggódni Kép

Tündi
Vendég
 


ZsófiKép
örülök, hogy jobban vagy! Vigyázz nagyon magatokra!

Judyt!
ne aggódj a tüszőid miatt, szerintem tutira megrepedtek a hétvégén, mert ha jól emlékszem csütörtökön is már nagyon nagyok voltak és 20mm körül repednek. Most próbálj meg lazítani!Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!
A doki egyenlőre nem mondott semmit, mert még megvárjuk a következő matyivizsgálat eredményét. Aztán jövök én, mert nálam még csak egy vérvétel volt és a lombikhoz egy csomó vizsgálati eredménynek meg kell már lennie.
Az én számításaim szerint januárnál elöbb nem lesz belőle semmiKép.
Amúgy egyáltalán nem állok jól a dolgokhoz. Ma a legjobb barátnőm (5.hónapja próbálkoztak) megírta, hogy kétcsíkos tesztje lett a hétvégén, ezen kívül előléptették a melohelyén, és találtak vevőt a lakásukra is.
Most úgy érzem, hogy én vagyok a nagyon rossz ember, mert nekem semmi nem jön össze. Hihetetlenül kiborultam, amire egyáltalán nem vagyok büszke, de így nagyon kemény az élet!
Biztosan nem véletlen, hogy nekik pont akkor sikerül, amikor mi megtudjuk, hogy semmi esélyünk!
Szeretném felhívni a páromat, csak, hogy halljam a hangját, mert az megnyugtatna, de ki van kapcsolvaKép! Hát, azt hizsem ezt a napot is sikerül majd végigbőgnöm, de nem akarok panaszkodni és titeket terhelni!
Stella

Kép
stella9
 
 


Zsófi!

Örülök, hogy már jól vagy. Pihenj sokat! Kép

Babus!
Ez nem ér! Kép Minden ki kap fotókat, én is kérek pocis képet! Kép

Stella!
Sajnálom, hogy megjött. Olyan jó lett volna ha az a pici esély pozitívan sült volna el.

Timi!
Drukkolok!

Judyt!
Ez olyan izgi! Remélem abból a sok tüszőből, összejön már egy babuci! Kép

Én meg jobban vagyok, és határtalan izgalommal várom a csütörtöki UH-t. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

ZsófiKép
Örülök, hogy jobban vagy. Nagyon drukkoltam értetek a hétvégén, remélem minden rendben lesz és pihenj nagyon sokat!!!

BabusKép
Köszönöm a képeket. Már tényleg nagyon nagy a pocid és még hátra van 16 hét. A rövidebb haj szerintem sokkal jobban áll neked, mint a hosszú.

Mea, Judyt
Én nagyon bízom benne, hogy a hétvégén mindkettőtöknek sikerült a babuci.

Sysy, Kriszta
Sajnálom, de fel a fejjel indul a következő hónap.

Stella
Fel a fejjel, nem szabad így elkenődni, tudom, hogy nagyon nehéz, és ilyenkor hiábavaló minden bíztatás, de most nagyon sok erő kell a lombikhoz, úgyhogy küldöm az energiákat+++++++++.

Lányok,
Szurkoljatok, indulok a BMC-be. Nem hiszem, hogy most elsőre bármi is kiderülne, szerintem még csak a vizsgálatokat beszéljük meg. Majd délután jövök.

Móni

Kép
móni23
 
 


Kicsi Stella!
Átérzem a lelkiállapotodat.
Még nekem is rosszul esik, ha a környezetemben valaki terhes lesz.Kép
Mármint az, hogy nekünk miért nem sikerült még eddig.Kép
Fel a fejjel.Tudom, hogy erős vagy.
Csak az lebegjen a szemed előtt, hogy pár hónap és már valószínű, hogy elkezdődik a lombik program, és akkor nektek is lesz pici babátok.Kép
Tudom, hogy te szoktad a buksi simiket osztogatni, de most úgy érzem, hogy neked is szükséged van rá.
Na most akkor megsimizlek:
Kép

Lányok!
Köszönöm a biztatást és a drukkokat, de majd csak akkor hiszem el ha látom, mármint a két csíkos tesztet.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


<font size="+1">Lányok!
Itt van a friss táblázat:</font>

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


SziasztokKép
Én a védőnőnél elég gyorsan végeztem, kaptam egy csomo papírt amit kell vinnem a laborba hogy miket nézzenek a vérbe de szerintem mindet be jelölte a papíronKép)
Kértem azt a toxoplazma ellenanyag vizsgálatot is
mert pont most kaptunk egy édi kis cicát és nem birom ki hogy ne érintsem őt megKép)
Amit kellett vinnem vizeletet azzal semmi gond nem volt azt mondta hogy jóKép)
megmérte a vérnyomásom, testsuly, és elmagyarázta mit hogyan kell csinálni. Előre félek!!!!!
Mivel én nem vagyok Pesti nekem ki kell várni a 2 hetet amíg megtudom , hogy hogyan sikerült az AFP ,de remélem semmi gond nem lesz!!!?

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is nagyon szeretnék már felkerülni erre a táblázatra,de ez még várat magára egy darabig!

Babus,Kóbor,Moni,Tündi!

Köszi az együttérzéseteket!
Remélem hamarosan én is zebrásodom!KépKépKép

Sysy
sysy77
 
 


Sysy!
Nem értem, miért ne kerülhetnél fel?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit: Ki javítanál 13 hetesre
köszi Edina

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
Persze, kijavítalak.Kép

Lányok!
Ha valami nem stimmel a táblázatban, nyugodtan szóljatok.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella
Mi az hogy semmi esélyetek?????? Dehát ez nem így van, te is tudod! Azt a kutyafáját! Hol van az az erős Stella? Csak elbújt, de előcsalogatjuk Kép Nem keseredünk el, hiszen épp nemrég kaptál tuti biztos esélyt a babára! Kép Ahhoz pedig semmi köze, hogy a barátnődéknek most sikerült, NEKED IS FOG! És majd akkorát fog rúgni benned, hogy Babus is megirigyli tőled Kép ÉS ne felejts el 2 dolgot: 1. született egy álom, ami arról szól, hogy Stellácska novemberben babucis lesz Kép Persze akkor még nem tudtuk a lombikot, de az álom valóra fog válni akár novemberben, vagy reméljük, nem sokkal később! Kép 2. megbeszéltük, hogy együtt fogjuk tologatni a babakocsit Kép Vagy már meggondoltad magad? Kép
Sírd ki magad, talán jobb is hogy ezt a párod nem hallja, és ha picit megnyugodtál, akkor már el fogod érni telefonon és méginkább meg fog nyugtatni Kép De addigra egy mosolygós hangú Stella fog beleszólni a telefonba Kép

Judyt Kép
Köszi a táblát, haladunk felfelé, lassan de biztosan, ez nem rossz Kép

Reméljük, a mi Juditunk jól érzi magát a férjével Egyiptomban, és már igencsak esedékes lenne neki egy teszt Kép Én már nagyon várom őket haza Kép Szorítsunk nekik! Kép

Móni Kép
Minden ok lesz ma, sok sikert! Kép

Tündi
Vendég
 


Igaza van Tündinek!

Fel a fejjel Stella!Kép

Nem szabad csüggedni!!!

Ok?

Mea
mea
 
 


TündiKép
Az az álom, amiről beszélsz, sajnos szertefoszlott, mert lombikot nem csinálnak ilyen pikk-pakk. Még rendeteg idő fog eltelni addig, amíg eljutunk odáig!
A semmi esélyt pedig én a lombik nélküli spontán babára értem. Szakember segítsége nélkül tehetetlenek vagyunk!
A közös babakocsi tologatásban benne vagyok, még akkor is ha a tieidet tologatjuk, mert azt ugye tudjuk, hogy neked ikrekért szorítunk. Több gyereket, pedig többen kell tologatni!

MeaKép
köszi neked is a bíztatást! Az optimista Stella most egy kicsit szabira ment, de majd igyekszem mielöbb hazacsalogatni!

Juditra természetesen sokat gondolok és remélem nagyon jól érzik magukat, és jó hírekkel jönnek haza!
Stella

Kép
stella9
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?