Új privát üzeneted érkezett!

kati, köszi, én is így gondolom. :wink: Ha nem látom, el se hiszem, de mivel én középre raktam le hason, és 2 percen belül oázott háton a rács mellett, valahogy megoldotta. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, nagyon örülök, hogy jól vagytok :) Marci tényleg nagyon erős :)

Nálunk megy a project, már vonalzót is választottam... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Kati, már nem dolgozom, csak néha bemegyek kicsit beszélgetni, meg felkészülni a leltárra, a számítógépen elég sok meló van, és ahhoz én jobban értek, mint a többiek. A leltárkor is azért „kell” bemennem, mert én értek a géphez jobban!

Jeanner, csak sima vérvételen voltunk 12 hetesen, azt hiszem, azon is a Down kórt szűrik! A fizetőseket nem csináltattuk meg, a dokim szerint nem kell, mert minden rendben van! Olvastam, hogy Te is szedted a zafir barátcserjét! Én is azt szedtem, napi egy szemet, meg ittam a teákat, és pont minden bogyó, tea elfogyott, két hete semmit nem vettem be, akkor teszteltem +.

Pedi hát nem irigyellek az éjszaka miatt! Én fél 3kor keltem fel, muszáj volt ennem egy kis kiflit, annyira égett a gyomrom! Remélem ma azért pihengetsz!

Virág írj majd, hogy mi volt a dokinál!

Egész héten nincs a háziorvosom, a helyettes meg abszolút nincs képben, neki nem is mondtam a rosszullétet, majd jövő héten ha lesz a dokim, elmegyek hozzá!
Ma egyébként jól vagyok! Nemsokára jön a húgom, csinálunk rántott husit, meg valami köretet mellé!
Este benézek még!

Pusz!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Szia Jeanner!!!!Üdv itt!
Lenne hozzád pár kérdésem,persze ha tudsz és beszélsz is róla nekem....én is terhes lettem novemberben,de sajnos missed ab lett a vége januárban.
Neked is volt már ilyen ugye? A te dokid mit mondott mikor próbálkozhattok újra?
Nekem 3 3 különbözöt mondott,1 év , 3 hó 1 hó!
Azt tudnod kell,hogy a műtét másnapján irtózatos görcsökre éberdtem és folyt a vér belőlem,valamint cm szövetdarabok jöttek...sajnos a doki mondta valószinű nem tisztitottak ki rendesn ezért lehetett..igy a testem vetélt el magától.
Azóüta voltam kontrollon és azt mondta nagyo szép a méhem,nincs semmi kóros.A szövettan is jó lett.
ár nem tudom kire hallgassak ,szerintem elmegyek még egyhez és annak függvényébe döntök....


Amugy velünk nincs semmi,épp apával gondolkodunk a babatémán mikor is jöhetne a babó........
Vendég
 


Lanyus, Jeanner nekem ugyan nem volt vetélésem, szerencsére, de erősíteni tudom azok táborát, hogy akkor jön a Baba, amikor nem görcsölünk rá! Hónapról hónapra azt vártam, hogy ne jöjjön meg! Októberben elmentem dokihoz, hogy nem akar jönni a baba, voltam 14 napi uh-n, ahol megállapította a doki, hogy nincs peteérésem, és majd megjön, utána elkezdjük a clostyt! Ez az első hónap volt, amikor azt vártam, hogy csak jöjjön már meg, mert akkor kezdhetjük a kezelést, de már nem volt rá szükség, a szülinapomon halvány pozit teszteltem :)
Ezt csak azért írtam le nektek, hogy tényleg nem szabad rágörcsölni, tudom, hogy ez nagyon nehéz, és én is mindenkinek azt mondtam, hogy beszélni könnyű róla, de "nem akarni" görcsösen, azt hogy kell????
Remélem tudok egy kicsit segíteni nektek!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona: kedves töled:)))
Mikor mi eldöntöttük jöhet a babó akkor nem görcsöltünk rá,és nálunk elég hamar sikerült is,a második ciklusban jött össze.
Én attól nem félek hogy nem leszek terhes,már átélhettem,igaz rövid ideig,de tudom hogy képes vagyok rá!!
Görcsölni nincs értelem,majd jön ha akar ,addig meg szeretgetjük egymást apával :)
Vendég
 


Köszi Mona :) Rágörcsölésen túl vagyok, most már nem csak a baba mozgatja az életemet, hanem ellenkezőleg, nagyon sok célom van, amit el akarok érni, nem védekezünk, ha megjön, úgy is jó, ha nem, úgy is :)

Lanyus, dettó... a műtő orvos azt mondta, h félév, de ha hamarabb összejön, akkor nem kell elvetetni... a kontrollos doki azt mondta, h nem kell védekeznünk (2 héttel a műtét után), de nem nagyon vettem komolyan... mi már december végétől nem védekeztünk, mert minek? Férjem kollégája azt mondta (nőgyógyász), hogy ha baj van, úgyse fogan meg. Tegnap a nőgyógyászom azt mondta, h 3 hónap, én azt mondom, a fene se tudja... szerintem köv. mensitől megpróbálhatjátok, ha jól vagy :)

Am nekem a műtét után 2-3 napig SEMMI!!!!! bajom nem volt, utána kezdtem el nagyon nagyon vérezni és görcsöltem állandóan, majdnem 2 hétig... rossz volt, de elmúlt, nincs nagy jelentősége ennek, hidd el, ki hogy tisztul... mire mentem kontrollra (3 nappal a vérzés elállása után) már koppra zárt voltam...

Sajnálom, hogy neked is át kellett esned ezen, pedig drukkoltam... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszi Jaenner!!!
Én sem gondoltam volna,de már jobban vagyok és a jövöre koncentrálok,és arra hogy mielöbb jöhessen ha akar.
Mi is nemsoká költözünk,és már az újat is kinéztük ,szombaton együnk megnézni ...van benne egy agyon cuki babaszobának való :)))
Remélem mire beköltözünk addigra utban van és már tudni fogjuk milyen szinű legyen a szoba:)))))
Július fele költözünk az ujba ha minden összejön és a hitelt is megkapjuk:)))

Akkor egyen járt az agyunk ,én is ugy gondoltam hogy kövi mensitöl megy,aztán ugyis jön ha meg nem akkor még a méhem nincs felkészülve egy uj terhességre....
Amugy is azt hallottam,hogy könnyebb ilyenkor teherbeesni, mert a szervezet emlékszik még....:) remélem igy lesz:)

Remélem te is hamarosan anyuka leszel,nagyon megérdemelnéd amilyen kitartó vagy!!!!
és amugy mit állapitottak meg a vizsgálatokbol mi lehett a baj az elözöeknél?Apjukkal jól vagytok?
Vendég
 


Mi nagy bazira szeretjük egymást a párommal, ilyen nagy bazi szerelem még sose volt, és ennek örülök :)

Senki nem tudja, mi volt a baj, a vizsgálatok még nem zárultak, de mivel pöccre megy a ciklusom, azt mondta a dokim, h nyugodtan... bár mondom, mi nem védekezünk azóta sem...

Költöztök? Wow, ez szuper! :) Merre felé? Kertes házba?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát júliusig anyóékhoz,hogy ne kelljen albiba menni,azután meg a háézikonkba amit kinéztünk,kis 2 szintes kertes....aranyos :))))

Bár lehetne július,nincs kedvem anyóséknál............áááááááááááááá
érted)))

Mármint hogy műtét után nem védekeztetek???
Vendég
 


kati! örülök h a szemész szabad utat adott a természetes szüléshez! ugyh drukk hozzá!!!

rita! sajnálom, h ma ilyen bunkó volt a doki! drukk h mielőbb érkezzen a baba!

cham! örülök, h minden rendben veletek!

mona! sajnálom a rosszullétet!

csillag!örülök h meggyógyult Gergő!

nika! tök jók az edények!

nika,nita! sajnálom pirit!

jeaner! üdv!mielőbbi babásodást kívánok, úgy ahogy Lanyusnak is!

Beze, milyen ügyes Marcus gratulálok.

én még mindig szenvedek,de főleg éjjel, 2 napja 3 órát alszom,mert egyfolytában köhögök.már jó lenne ha vége lenne. persze semmi gyógyszert nem szedtem be,mitől múlna el mi.dokihoz se mentem el...

KépKép
dike
 
 


Dike: köszönöm!!!
neked meg mielöbbi gyógyulást!!!!!
És már tudjátok kit rejt a pocak??lány v kisfiú? neveken gondolkodtatok?
Vendég
 


Dike
Most már maradjon bent 2 napig, nem szeretnék pl. ennél a dokinál szülni. Most már bőgtem egy sort, talán jobb lesz, napok óta alig alszok valamit, napközben minden kívánságát lesni kell a gyerkőcnek, kicsit besokalltam.
Jobbulást!

Kati
Holnap kettős fronthatás, figyeld a vérnyomásodat. Mostanában javult, egyébként?

A babatervezőknek meg drukk, biztos összejön hamarosan.
Mona kitartása pedig példaértékű, szóval csak ki kell várni, biztos nem lehet könnyű, hiszen nekem most az utolsó napokat sincs türelmem kivárni.
Vendég
 


rita: annyira sajnállak és szívesen segítenék, de tudom, hogy nem tudok. remélem a sírástól egy kicsit jobb lett. most érzem rajtad, hogy tényleg ki vagy, de már tényleg csak pár nap és el is fogod felejteni ezt az egészet.

vérnyomim köszi jól van, beállt olyan 120 és 140 közé, ami a doki szerint jó, amíg nem mozdul felfelé. és nem mozdul-kopp, kopp!!!
köszi, hogy szóltál. igazából nem tervezek semmit csinálni holnap. vagyis ma a nagy nekiindulásból kimaradt a fürdő takarítás, így azt holnap lehet, hogy bepótolom.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


az éjszakám!: hát kb hajnal 4ig forgolódtam félóránként fent voltam, köhögtem egész végig!!!!!!!!!!!!!!!! majd után elaludtam fél 10ig viszonylag jól.de tegnapi is így volt éjfél után jön rám a köhögőroham!
voltam ma bababoltba vasárnapra(babalátogatóba) ajándékot venni. vettem egy rugit,meg egy popsitörlőkendőt,meg viszek majd még csokit. te atya világ milyen árak vannak, na de most jól megjegyeztem h a badik 1100ft körül a legtöbb, a rugik 2600-5000ig! a scamp is 1100 volt a vaterán meg 750. csak a kurva postaköltség ne lenne olyan drága.
ma is visszaküldtem ez egyik csajnak az egyik kismama nadrágot,meg egy felsőt amit küldött,mert kicseréli másikra a postán 1500ft.ot fizettem,hihetetlen!
ja azért vettem magunknak is valamit, egy felhúzható aranyos plüss vmit:), mától minden nap meghallgattatom vele!

és a jó hír ráálltam ma reggel a mérlegre, és ugyan úgy 64 vok, nem híztam semmit:)) zsííííííííííííír! de csak mert beteg vok, és nem tok enni.....:)


lanyus! kisfiú lesz és Ármin lesz a neve!:)

KépKép
dike
 
 


dike: scamp-nek van honlapja is. sokkal több cucc van fent, olcsóbb is és valamennyi fölött elengedik a postaköltséget, de ha nem már akkor is jobban jössz ki. én sok cuccot rendeltem tőlük, mert imádom.
www.scamp.hu

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Lanyus, Neked még mondani akartam, hogy a műszeres befejezés utáni első mensim brutál erős volt. Nem fájdalmas, csak nagyon sok vér jött, de ez természetes, nem kell tőle megijedni.

Mona, örülök, hogy jobban vagy! Pihengess sokat! Milyen gyakran mész be a munkahelyedre?

Rita, melyik doki volt ennyire b@nkó Veled ma?
Szerintem nem kell már sokat várnod Zalánra. (Most bevallom én is bőgtem így a végén és imádkoztam, hogy jöjjön már ki Gergő...)

Na és akkor rólunk:
a lottó ötöst ide lehet adni nekem, Gergőnek tényleg ekcémás a bőre. Kapott spéci fürdetőt meg bőrápoló krémet, egy gyógykenőcsöt, amit addig kell használni amíg az ekcémás foltok és a hajlatok teljesen rendbe nem jönnek és kapott egy kenőcsöt a buksijára. Neki ugyanis nem jó a koszmóra sem az olajozás, sem a Babé sampon. Ez ugyanígy volt Bencénél is. Emlékeztem rá, hogy neki sem használt egyik dolog sem és hogy kaptunk valamit amitől hipp-hopp lement a gyulladás a hajas fejbőrről, csak arra nem emlékeztem, hogy mi volt az pontosan. Na de most már mindegy. 3 nap alatt állítólag teljesen rendbe fog jönni. Ez Bencusomnál is így volt, úgyhogy remélem Gergőnél is ez lesz.
Aztán van egy halvány anyajegy Gergő térdén, azt is megmutattam a doktornőnek, erre azt mondta, hogy az a legújabb álláspont, hogy a veleszületett anyajegyeket 6 éves kor körül le kell szedni, mert ezek azok, amik felnőtt korban nagyobb eséllyel válnak rosszindulatúvá. Ezt nem fogom elfelejteni és figyelni fogok rá.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


beze mi annak a krémnek a neve? mert nekünk csak a szteroidos van msát nem próbáltunk még:(

nika70
Salgótarján
 
 


Dike, a C&A-ban is nagyon jó body-k vannak és azok 800 pénzbe kerülnek.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Beze, arra a krémre én is kíváncsi lennék- összehasonlítanám azzal, amit kaptunk.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: egy lottó????!!! :lol:
remélem tényleg hamar rendbe jön gergőci. ezek szerint te már nagyon rutinos vagy ezekben is.

képzeljétek, a gyerekorvos nem ad gyógyszertári fürdetőt, mert azt mondta sz@rt sem ér, hanem vegyek gabi baba habfürdőt. valaki használja?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Nem értem a végére a visszaolvasásnak, így gondoltam, gyorsan megírom mi van velünk, és majd este jövök!

Szóval a magzati szívhang tökéletes volt, egész jó kis méhtevékenységeket jelzett a gép. Meg is jegyezte az asszisztensnő, hogy milyen jó kis keményedések, de ezek még nem fájások. Aztán a másik csaj, aki bent volt velem, kérdezte, hogy neki is vannak? Mondta rá, hogy van van, de olyan, mint nekem! :)
Méhszáj még mindig zárt, aminek nagyon örülök, jövő hét pénteken kell mennem legközelebb, hacsak nem lesz megint üresedés, ez ügyben majd még csörögnöm kell. Addigra meglesz a szűrés eredménye is.

Egyébként, jó napom volt, jól bírtam az utat, és nem fáj semmim. :) Pedig az utazáson kívül nem ültem a seggemen, még át is sétáltam anyósékhoz, mikor megjöttünk, ott vártam meg Zolit, míg végzett a melóhelyén.

Na, megyek, mert most meg pakolunk, végre felkerült a gyerekszobába a komód, az új pedig a nappaliba a helyére, és az új TV-állvány is!

Este jövök, és írok mindenkinek! Köszönöm a drukkokat!
pedi
Kalocsa
 
 


Rita:te még egyben? :D

Ma voltunk vásárolni,és képzeljétek levoltak árazva a babarucik :D 5000ft-ról 700ft-ra volt leárazva egy kissapi,kiskesztyű,kiskabát,rugi,bady,kisnadrág :D és jó nagyon jó anyagú,és ezek mind 700ft-ért,úgy örülök neki :D meg vettem egy kis felsőt 300ft-ért és egy kisgatyót 500ft-ért :D
Csak az a baj,hogy elnéztük a méretet és 56-os helyett 46cm-est vettünk :roll: de összehasonlítottam az 56-os rucikkal és akkorák,csak a bady kisebb,így úgy döntöttem,nemfogom kicserélni :!:
Majd dobok képet a rucikról :wink:

A pénztárnál a pénztáros nő aztmondta jó hegyes a hasam,biztos kisfiú :lol: mondom neeeem,kiscsaj lesz :lol: és utána látta meg a rózsaszín ruhácskákat,jót mosolyogtam rajta :D

Kérdeztem,de senki sem válaszolt,Bogiról tudtok valamit?
Vendég
 


Virág vásárolni két - három naponta megyek le, akkor kicsit beszélgetünk, aztán ha kell valamit csinálni a gépen, akkor előre megbeszéljük, hogy mikor megyek be!

Mia pocifotót is hozz ám nekünk! Bogiról én semmit nem tudok!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Kati :):):):)
a dokinőnekigaza van....nagy kalap szar az a fürdető krém........
de eleinte szerintem bőven elég a tiszta víz is......

Rita sajnálom hogy olyan tetü volt az uh-ops:(:(
a tonic tényleg hatásos...saj
t bőrömön tapasztaltam..kb 1,5 litert ittam meg és fájásaim lettek......úgy állították le ....ez nem vicc......még ez Máténál volt de nem jókor...onnantól nemihattam ilyet:(:(
igyad csak!!!!!

Virág mi vagyunk a gyorsan szülő pár:):):)

Pedi szupi hogy minden rendben van:):)

Mia hol vásároltál ilyen jó áron?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mia: jó vásárt csináltál! hol???
bogi olvas, de keresi a más elfoglaltságokat. angolul tanul, munkát keres. nem tűnik el teljesen, majd időnként jön és írni is fog.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


fájjjjj a fejem. :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita!!!! szegénykém!!!!!! apa is most vett be gyógyszert, pedig a 8 év alatt ez egyszer fordult elő!!! neki is fáj a feje és kapar a torka. tömtem bele egy 1000mg c-vitamint is.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


meg a fiúk is hangosan játszanak......de nemsokára fekszenek véééégre:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi, jaj de jó, hogy még zárt vagy! A méhtevékenységet valamilyen skálán mérték? Nem mondták, hogy hányas erősségűek voltak????

Beze, nem is gratuláltam Marcus átfordulásához! Nekem Bencém volt ilyen, ő is átfordult 2 hónaposan, aztán 6,5 hónaposan már fel is állt. Gergő nem lesz ennyire ügyes, ő még egyáltalán nem forgolódik. Az a bajom, hogy baromira utál hason lenni. Amint átfordítom fél percen belül üvölteni kezd, belefúrja a fejét a földbe, az egyik keze és ugyanaz oldali lába égnek áll és vissza szeretne fordulni. Persze nem megy neki, mert útban van a másik keze.
Kicsit aggódom is amiatt, hogy keveset tud... igazából nem is tudom, hogy mit kellene neki már csinálnia. A védőnőnk kalap sz@rt sem ér, Gergő születése óta ide sem tolta a képét, a kötelező orvosi vizsgálatnál is legutóbb csak súlyt mért és azt mondta, hogy majd eljön és akkor tudunk beszélgetni, háááááát, azóta is jön...
KATI, mit kellene már csinálnia Gergőnek????????????
A 2 hós oltást egyszerre kaptuk a Prevenarral és 2 napig lázas volt tőle Gergő.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csajok, nálunk Apa ma elkezdett f@sni... :? :? :? :? Kezdek besokallni.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati
Remélem azért hétvégén sikerül valamennyit aludnom. Bármit eszek, ég a gyomrom. Most salit ettem, meg egy kis szelet husit, nagyon kevés krumplival, de érzem, hogy tele a gyomrom. Nem csoda, hogy fogyok.
A fürdőnek én is nekiállok, miután elaltattam Regit.

Csillagvirág
Nagy Miklós csinálta az uh-ot. Én is csodálkoztam rajta, mert annyi jót hallok róla. Na mindegy, csak reggeli vizitkor találkozzak vele, szüléskor nem szeretnék.

Nitácska
Kipróbálom, de csak vasárnap. Amúgy is szeretem, úgyhogy ha nem használ, akkor sem gond.
Szombaton meg megyünk a kórházba a szülésznővel beszélni, utána eszek egy hatalmas gyrost, már nagyon vágyom valami igazán finomra. Itthon megcsinálni macerásabb.

Zalán baba, és Regi is csuklik.

Na klassz, még a New Yorky helyszínelőkből a csaj is szül, pedig azt hittem én előbb fogok. :lol:
Megyek is nézem inkább a filmet.
Vendég
 


Rita én is akarok gyrost!!!!!!!!!!!!!!!!!
hozol nekem???????:):):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rita, most nézem a vonalzóidat! milyen jó, hogy Regi 3 éves 39 hetes és 1 napos, Zalán pedig az egyik vonalzó szerint szintén 39 hetes és 1 napos! :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: gergőnek még nagymozgást "csak" annyit kell csinálnia, hogy nyúlni kell a játék felé, még ha nem is sikerül neki. lassan meg is foghatja, de az elengedés nem életkori még ilyenkor, max csak véletlenszerű.
hangokat követnie kell a fejével.
viszont az nem jó, hogy visít, amikor hason van. ha ez sokszor fordul elő, akkor félő, hogy fáj neki és esetleg le vannak tapadva az izmok. kell, hogy legyen hason egy baba, mert a háti izmoknak kell, hogy nyújtott karral tornázzon. gondolom próbáltál már neki érdekesebbnél érdekesebb játékokat mutogatni, amikor hason fekszik. minél közelebb tedd hozzá, de azért nyúlnia kelljen érte.
még NINCS baj!!!! próbáld meg a hátát, vállát óvatosan masszírozni.
tuti jó a háti izmok erősítésére a nagy labda(bobath labda). és nem kell hason kezdeni, hanem először együtt ülve "höcögni", majd óvatosan hasra tenni, és a kitámasztást gyakorolni, játékért nyúlni, de ezt már csak akkor, ha a labdabiztonság meg van.
ne aggódj, nincs gergő lemaradva az életkori követelményektől.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bocsi, még mindig nem jutottam a végére! Csak gyors reagálok.

Csillag! 10-es skálán volt egy 7-es, és több 5-6-os.

Rita! Sajnálom a savadat, kezet foghatunk. Ezt a hetemet egyszerűen megkeseríti. Ugyanez van nálam is, mindegy mit eszek, állandóan ég tőle a torkom. Iszonyú rossz. Tegnap este úgy aludtam el, hogy szopogattam egy Reniet, és még éjszaka is kellett. Pedig minden nap megiszom a magam két pohárnyi Salvus vizét is. De már az sem használ! :(

Csillag! Neked akartam még írni, hogy ez a hasmenős járvány itt is végigsöpört már egy pár családon. Sajnálom nagyon!
pedi
Kalocsa
 
 


rita: te is hamarosan fogsz szülni!!!
én rájöttem, hogy ismét az édessel van a bajom. ma is ettem délután vanília krémes sütit és gyanús, hogy megint hol fog kikötni. a legelején is csak olyankor volt hányingerem. de akkor nem is kívántam! most pedig az ország összes gejjnél gejjebb süteményét magamba tudnám tömni!!!!ááááááááááá :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: gratulálok az eredményekhez!!! azok a fájások azért nem kicsik!!!! :wink: :wink: :wink:
nekem 100as skálán nézik és múltkor 20-30 között, most pedig 30-40 között mozogtak.

mióta lezuhanyoztam, szinte folyamatos szúrásaim vannak, olyan 5-8 mp-ig tartanak, de nincs keményedés. ilyenkor mi dolgozik??? és egyre többször van ilyen. de most kb fél órája, szinte folyamatos. :shock:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!

Én Bogival tartom külön a kapcsolatot,és úgy tudom most egy darabig nem jön!
Vendég
 


Kati, köszi a részletes leírást. az a bajom a hasaltatással, hogy esélyem sincs játékot mutogatni neki, mert rögtön sírni kezd... említettem is a 2 hós vizsgálaton a gyerekorvosnak és a védőnőnek is, de érdemben nem reagáltak rá. 2 hét múlva megint megyünk gyerekorvoshoz, na akkor majd újra felhozom a témát és tanácsot kérek, hogy hová fordulhatok szakszerű segítségért.
Hiába..., Bence tök más volt! Gergő viszont egyfolytában mondja a magáét, Bencus nem volt ilyen "társasági lény". :D

Pedi, sajna tudom, hogy van most ilyen járvány... csak nagyon nem szeretném, ha Gergőci is benyalná ezt a vírust, vele könnyen kórházba kerülhetnénk egy hasmenéssel - hányással... :? :? :? :? :?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, nem tudom mi ez Nálad. Nekem mindig keményedett is a hasam.

Pedi, ez azért jó kis méhtevékenység. Gondolom azért mondták rá, hogy még nem fájás, mert nem volt rendszeres.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, az 5-8 mp kevés ahhoz, hogy fájás legyen. Azok majd 30-40 mp-ig is eltartanak (később pedig még tovább).

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Pedi szépen készülődik a méhed!!!:):)

remélem itt elmarad ez a hasmenősdi.......:)):

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag: tudom, hogy ez nem fájás, vagyis gondolom. szerintem csak valami ideget nyomhat szerintem a pici lányom!

említsd meg mindenképpen, de ha ők nem foglalkoznak vele, akkor egy dévény tornát végző szakembert érdemes felkeresni. itt tényleg az izmok letapadása, esetleg spasztikussága a félő, ami a KÉSŐBBI fejlődést befolyásolhatják. és gondolom te is tudod, hogy minden a mozgáson alapszik. :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


figyeljétek meg, hogy pedi beelőz!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, még egyszer köszönöm! Ezt a dévény tornás dolgot megjegyeztem. (remélem van itt a környéken szakember hozzá...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: biztos van, de én szívesen utána nézek, mert a belső fórumunkon vannak fent szakemberek elérhetőségei. próbálok győrben keresni nektek.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hú, azt nagyon megköszönöm!!!!!!!!!!!!!!!! Ha találsz, akkor küldd el priviben PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


egyébként próbálhatjátok majd a babaúszást is, agy a hidroterápiát is.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Babaúszás kilőve az ekcémás bőr miatt...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?