Új privát üzeneted érkezett!

Na ez nem jött be mert íde is a képet teszi ki!

Akkor viszont csináld meg te a glitterfy.com-on és a BB kódot másold be amit kihoz!

Puszi!

Timejkának azért tudtam megcsinálni, mert megadta a beléptikódját, Rena meg maga ügyeskedte ki végül! :lol:

dita75
 
 


Dita!
Ráléptem a képre, és bejött az oldal, de nekem tul magas.
Ird le lépésről lépésre hogy csináljam.
Köszi
encike 2
 
 


ENCI
Gitterfy words-be kell belépni, ott tudsz kreálni magadnak betűket!
Ha ebbe beléptél már látod is a különböző színű és formájú betűket. Kiválasztod amelyik neked tetszik, még a csillogások formájára is több választék van. Aztán amikor már kijelölted (a kis karikában megjelenik a pont) akkor a mellette lévő üres sávba beírod a neved ( a text alá ) az ALIGN maradhat centeren, a SIZE legyen small, vagy medium!
Végül megnyomod alatta a glitterfy text gombot ekkor elkészíti neked a betűket. LEgfelülre fel is teszi a BB code-t amit kimásolsz és beteszed oda ahová a vonalzóidat is másolod a profilodhoz.
Remélem elég részletes volt, ha nem megy, legfeljebb megadod a beléptikódodat te is és egy pillanat alatt megcsinálom szívesen!
Pusz
sok sikert! :wink: :D

dita75
 
 

 
 

Sziasztok!

Végre vagyok, behalt a számítógépünk.

Szevasz drága Encike!

Rena mi van a szervezeteddel?

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Látom már csak 12 nap és kiderül,hogy sikeres volt e ez a hónap!
Hát nem tudom,hogy mi van velem hogy most tényleg vissza áll e magától a szervezetem?!Úgy kb 2 hete mindennap kicsit fájdogál a hasam alja és a derekam is azt hittem mensi lesz de még nem az.Nov. elején mindenképpen visszamegyek dokihoz.

Kép
rena85
 
 


RENA
A Hagymásihoz mész?
Remélem már csak terhesgondozásra! :wink: :lol:

dita75
 
 


Dita!Nem sajna még nem hozzá még vissza kell mennem Pestre a Szendeihez.De jó lenne ha tényleg a Hagymássyhoz kéne mennem terhesgondozásra!

Kép
rena85
 
 


Hahó?

Sehol senki?

Kép
rena85
 
 


Szia Rena! Itt vagyok, csak semmire sincs időm. Én nagyon el tudok havazni. Valamit biztos rosszul csinlok.

Mi van veled, illetve a szervezeteddel? Mikor mész dokihoz?

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Látom már csak 8 nap!
Nem hiszem,hogy rosszul csinálod én is mindíg el vagyok havazva pedig nekem még nincs is gyerekem.Úgyhogy nyugi majd utoléred magad!
Velem még mindíg nincs semmi sem.Majd Nov.3.-án megyek dokihoz de semmi kedvem.Annyira szerettem vólna ha magától visszaáll minden!De ez van. :(

Kép
rena85
 
 


köszi Ditta, ha több időm lesz kontárkodom.

Rena!
Most késik a menszid?

Timi?????
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike!Ti hogy vagytok?
Nem nem késik vagyis igen meg kellene jönnie de sajna nem azért mert esetleg babás vagyok hanem mert a kezelésem óta még mindíg nem jött meg.

Kép
rena85
 
 


Timi!Marika!Hol vagytok,

Kép
rena85
 
 


Dita!Te merre jársz?Hogy vagy?Mi van veled?

Kép
rena85
 
 


Dita kibukott, nem igazán jön azt mondta.

Encike én vagyok, csak ritkán sajnos. Vasárnap kell nem megjönnie.

Ha minden igaz a héten megyünk a párommal természetgyógyászhoz.

Rena mikor volt vége a kezelésnek?

timejka
 
 


Timi!Írd ám meg mi volt a természetgyógyásznál!
Szegény Dita,remélem hamar összeszedi magát és újra felbukkan!
Az utcsó szurit aug.16-án kaptam és onnantól számítva kb 12 hét alatt meg kellene jönnie,de eddig még semmi. :cry:

Kép
rena85
 
 


Jól van Rena semmi gond. Terhes vagy és kész. Van még akkor idő nem? Kb. 2 hét? Vagy nem jól számolok?

Dokin kívül mit lehet csinálni, hogy beinduljon minden ahogy kell?

timejka
 
 


Timi!Csináltam tesztet negatív! :cry: Kb 2 hét de jövöhéten mindenképpen visszamegyek a dokihoz,hogy írjon rá gyógyszert és mihamarabb lehessen inszem mert a betegségem bármikor kiujjulhat.Nem tudom,hogy lehet e rá valami mást szedni de inkább nem kisérletezek mert félek,hogy nem jól sülne el.

Kép
rena85
 
 


Rena nagyon szorítok.

Nekünk most kimarad a természetgyógyász, majd 2 hét múlva tudunk menni, mert a jövő héten a párom délutános és most úgy néz ki, hogy megjön a bajom.

timejka
 
 


Rena!
De aranyod vagy, hogy hiányoltál.
Sajnos nálunk most magánéleti problémák vannak, már a válás gondolata is felmerült bennem. A hétvégén nagyon összebalhéztunk a párom kisfia miatt, mert besokalltam!
Bocsika hogy ide nem írtam meg a részleteket, de ha kiváncsiak vagytok úgyis el tudjátok olvasni az 1. inszemre készülünkben, mert az az "állandó lakcímem", ha valami bajom van, ők mindig tudnak rólam. Ezért is tudott Timejka informálni, mert ő is ír hozzánk az inszemesbe.
Szóval ma még van egy beszélgetésünk a férjemmel, és ezen múlik, hogy lesz-e közös jövőnk vagy sem! Tegnap már fáradtak és idegesek voltunk, így áttoltuk mára még ami tegnap kimaradt a beszélgetésből.

Puszilok mindenkit! Vigyázzatok magatokra!
Dituli

dita75
 
 


Dita!Nagyon sajnálom,hogy problémátok van de remélem meg tudjátok oldani.Ha nem haragszol elolvastalak a másik topicban! :oops: Szerintem nagyon jó a terved és remélem sikerül is betartatni mindenkivel!A holnapi teszthez:+++++++++++++++++++++++++!

Timi!Sajnálom,hogy nem tudtok menni term.gyógyhoz!Ne jöjjön mensi!!!!!!!!!Jó lenne ha nem a mensit éreznéd hanem a beágyazódást!

Dita,Timi!KERÜLJÖN TITEKET A MENSI VAGY 8 ÉS FÉL HÓNAPIG!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Nekem nega a tesztem! :cry:
Viszont tegnap dülőre jutottunk egymással, és remélem nem csak ideig-óráig!
Na meg hát persze még a főszereplő fiatalember meg a mellékszereplők is kellenek hozzá, meg hogy egyáltalán működjön a dolog! De legalább nem ellenkezik a párom, sőt még ő javasolta, hgoy jöjjön minden második hétvégén a gyerek, én meg mondtam, hogy legyen egy hetet a mi kettőnk között a nagyszüleinél, mert nekik is hiányzik, és csak jót tesz ha az idősebb korosztálytól is tanul valamit, főleg jómodort! Amikor a mamáéknál van akkor is elvisszük egy egész vagy egy fél napra, úgyhogy még mindig nekünk lesz a legkevesebb szabink, de ezt én találtam ki, és jobb mint a semmi sztem, szóval ha mindenki ehhez tartja magát mindenféle hiszti nélkül akkor ez így működhetne és részemről okés!

Mikor mész dokihoz?
NEm néztél utána más endós lányoknál hogy alakult? MEgjött nekik maguktól vagy nekik is ilyen nehezen állt vissza a ciklus?!

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Már írtam a gynevacos topicba is de itt is írok!Örülök,hogy a párod javasolta a 2 hétvégét remélhetőleg észbe kapott,hogy kettesben is kell lennetek!Jajj remélem a fia nem tesz keresztbe neked,meg a gyerek anya sem!Drukkolok,hogy minden simán menjen!

Megjött úgyhogy hamarosan dokihoz megyek az inszem miatt!Szeretném,hogy karácsony előtt meglegyen az első és egyben utolsó is! :lol:

Kép
rena85
 
 


RENA
Na végre már ideje volt! Drukk az első és egyben az uccsó inszemhez!
Ki fogja csinálni?

Köszi a jókívánságokat! Remélem senki nem húzza keresztül a számításaimat, bár ahogy a családot meg a "fiatalembert" ismerem nem lesz könnyű játszma! :?

dita75
 
 


Dita!A Hagymássyval szeretném csináltatni de ez majd akkor dől el ha már beszéltem a Pesti dokival.Neked sok gyogyit kellett szedned?
Szerintem simán te leszel a győztes a kissráccal szemben!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap természetgyogyinál, semmi különset nem mondott. Az én derekam kb. 5 napja szar, nem tudom mit csinált, de kicsit jobb lett,ma is megyek. A gyerek dologgal kapcsolatban semmit nem mondott, majd rákérdezek ma. A férjemnek annyit mondott, hogy vigyázzon a szívére, azt röhögött. Azért odafigyelnék a helyébe, mert a nagymamáját a szive vitte el, az anyját meg a szivével százalékolták le. Hülyék a pasik.

timejka
 
 


TIMI
Most jössz rá?! :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Timi!Remlélem tud neked segíteni a baba ügyben is!Majd írd meg mit mondott!Ha volt a férjed családjában szívproblémás akkor pedig tényleg oda kellene figyelnie!Ha ő nem is te figyelj rá.

Kép
rena85
 
 


Dita eddig is tudtam, de egyre hülyébbek.

Tegnap is ma is voltam természetgyogyinál, mert a derekam olya szinten fáj, hogy alig bírok ülés után kiegyenesedni. Tegnap még majd besz....tam a fájdalomtól, ma sokkal jobb. A bokámnál nyomott egy pontot és annyira fájt ahol nyomta, de a derekamnak jót tett. Ügyes ez a Géza bácsi.

timejka
 
 


Timi!Örülök,hogy jobb a derekadnak!Baba ügyet nem kérdezted tőle?

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

megvolt az afp, remélem semmi gond nem lesz.
Nagyon sok a savam, de gondolom a csilis babtol.

Sajna a piriknek, eltünhetnének már az életetekből!!!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike!Ne izgulj biztosan minden rendben lesz!Tényleg eltűnhetne már tőlünk a mensi legalább 9 hónapra!

Kép
rena85
 
 


Encike!Most nézem,hogy már 16 hetes elmúltál,érzed már,hogy mozog?

Kép
rena85
 
 


ENCIKE
Biztos minden rendben lesz, te szent ég mivel eteted a szegény picurkát, vagy ő kívánta???! :lol:

TIMI
Az én hátam és egyéb testrészeim is odavannak, mert hol ülök, hol fekszem, max. annyit mozgom amit a házimunka megkíván! De most hogy megint nega lett a tesztem elkezdem a sportolást, mert most van két hónapom, hogy izzasszam magam, le kell adnom megint egy csomó kilót, mert a stimuk miatt 8-at sikerült visszaszednem! :twisted:

Szóval most babagyártás leállítva amig beszerzem az összes vizsgálati eredményt és nem indul a lombik!

dita75
 
 


Dita nekem is feljött vagy 6-7 kiló.

Rena me megyek megint és akkor rákérdezek a baba dologra.

timejka
 
 


Halihó!

Timi!Mi volt a term.gyógyásznál,mit mondott?

Dita!Veled mizu?

Kép
rena85
 
 


Rena a természetgyogyi most a derekamet tette helyre, sikerült. A baba miatt jövő héten megyek hozzá, mert most elvileg mensizek. GYakorlatilag a fene se tudja mi van, mert van is meg nincs is.

timejka
 
 


RENA
Velem semmi, gondolom Timejka után hozzám jön Piri, mert én egy lóadag progeszteront kaptam legutóbb, így nem fogja elkapkodni a jövetelt, ami nem is baj, mert csüt-ön megyünk a lombik konzira, és akkor kapok majd beutalókat, mint pl. a 3. napi vérvétel. Ha holnap jön meg akkor pont aznap meg is tudom csináltatni, ha később az sem gáz, mert legalább meglesz, hogy egyáltalán milyen hormonokat kell majd nézetni! Szal sinen van minden úgy néz ki. Amúgy reménykedem, hogy nem kell még két inszem, bár az tuti, hogy idén már nem fognak lombikot csinálni, karácsony miatt meg pláne!
A beutalókat kikértem a dokimtól, szabikat kiirattam, csüt-ön ha törik ha szakad megyünk a BMC-be! Kivéve ha addig tesztelek egy nagy +, de sztem ettől nem kell félni! :(

dita75
 
 


Sziasztok!

Timi!Az nem jó,hogy ilyen furán van meg a mensid,jó lenne ha term.gyógyász rendbe tudná hozni!

Dita!A leges legjobb az lenne ha inkább egy hatalmas pozitívat tesztelnél!De ha mégsem akkor remélem a BMC-ben tudnak nektek segíteni és hamar kismami leszel! :wink:

Kép
rena85
 
 


Dita neked még nem jött meg? Kicsit le vagyok maradva asszem.

Rena ma teszteltem, negatív. Piri nincs, barna van, kedden megyek dokihoz, mert akarok kivizsgálást, hormon, stb.

Természetgyógyászhoz nem tudom, hogy elmenjek-e most, mert amikor mensi van,a kkor nem igazán tud mondani semmit.

timejka
 
 


Timi!Remélem mindent rendben talál majd nálad a doki!Majd írj,hogy mi volt!

Kép
rena85
 
 


Rena mindenképpen írok majd, de ha nem haragszol, akkor addig is jövök.

timejka
 
 


Timi!Azt nem azért írtam,hogy addig ne is gyere addig,hanem azért mert érdekel mi van veled!

Kép
rena85
 
 


Tudok ám írni!

Kép
rena85
 
 


Ren értelek!

Még mindig nincs piri, hasfájás se, semmi. Nem veszek tesztet, mert tegnapelőtt negatív volt.

timejka
 
 


Timi!Bárcsak pozitív lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++

Kép
rena85
 
 


Na Rena én se bírok írni. Ren. Ezt írtam, titta hüle vagyok.
Rena drága hamarosan megtudjuk remélem, hogy mi a fene van.

timejka
 
 


Timi!Végre nagy nehezen sikerült időpontot kapnom uh-ra jövőhét csütörtökre,ha kész lesz utánna megyek fel a dokimhoz és végre megbeszélünk mindent.Annyira reménykedem benne,hogy még decemberben csinálnak inszemet.

Kép
rena85
 
 


Rena nagyon szorítok.

Nekem megjött. Én is gondolkodom az inszemen, csak nem tudom, hogy adjam elő a páromnak, mert szerintem nem akarja. Persze a pénz miatt.

timejka
 
 


Timi!Aranyos vagy,hogy szorítasz!Remélem a párod is szeretné majd az inszemet!Mennyibe kerül?A gyógyszerek a drágák vagy a doki?

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: