Új privát üzeneted érkezett!

Jó hajnalt mindenkinek!
Dodo!
Jó, hogy előkerültél. Örülök, hogy minden rendben. Majd ha lesz mára pöttyről UH-d, ugye felteszed a profilodba? Olyan jó lenne már ilyet látni! Kép
Szerencsére nekem még sohasem volt semmilyen herpeszem, úgyhogy emiatt nincs szükségem az aloe verára. Kösz.

Lányok, szerintetek igaz az, hogy a magzatvédő vitaminok hozzásegítenek a babásodáshoz?
Már sokszor elhatároztam, hogy megkérdezem a dokit, de valahogy ez mindíg elmarad.
Ti mit gondoltok?

wanga
 
 


Wanga!

De friss voltál ma Kép

Én szedem az elevitet több kevesebb rendszerességgel, a dokim javasolta.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Wanga Kép
A magzatvédővitaminokban található E vitamin segíti a megtapadást, a többi vitamin a baba fejlődéséhez kell.
Én is szedem most az Elevitet, mert kerestem multivitaminkészítményt ebbe a betegségekkel teli időszakba és ez az egy volt, ami külön orvosi konzultáció nélkül szedheti terhes nő is. Ugyebár nálunk soha nem lehet tudni, hogy melyik hónap lesz az, amikor a babó beköltözik a hasunkba és nehogy már ártsunk vele szegénynek, ha már végre.......... Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

Most hívtam a dokim. Azt mondta, a 14. napon menjek UH-ra.
Remélem szép nagy tüszőket fog látni!

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ha jól emlékszem a 14. nap húsvét után lesz?
Mikor szokott lenni a péd? Nehogy lemaradj róla!
Én a múlthónapban majdnem lemaradtam róla, még szerencs, hogy nem fogadtam szót a dokinak, de mire visszahívott UH-ra, hogy megmondja, hogy mikor repesszünk, addigra már magától megrepedt.

Tanácsotokat követve ma én is veszek elevitet. Ártani nem árthat, és hátha segít Kép

Továbbra is azt gondolom, hogy nem jártunk sikerrel. Visszaolvastam a fiamnál vezetett babanaplót és ott már a menszesz előtt (vagyis amikor meg kellett volna jönnie) egy héttel éreztem a mellemen változást.
De azért még reménykedem. Hátha az "öregedés" miatt nem érzem Kép

wanga
 
 


Wanga!

Én azért drukkolok.
Hát én is megpróbálok biztosra menni, így majd a 10 és 14. nap között igyekszem elkapni a páromat. Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ági!

Én most babaügyben várakozó állásponton vagyok. Ez a 27.cn, és hétfőn megyek vérvételre, és délután telefonálok az eredményért.
Nem tudom, hogy mi lesz, mert semmi olyan tünetet nem érzek, amit Ti leírtatok.

Berni!
Lehet, hogy már írtad, csak már nem emlékszem,így megkérdezem, hogy closti-s kezelés alatt vagy, mert a ciklushosszaidból ítélve Neked biztosra veszem, hogy még csak most kezdtek el növekedni.
Nekem a 10. napon még nem volt semmi, a 17-re meg egy szép nagy, érett kerek tüsző.
Úgyhogy szerintem minden rendben lesz.

Julcsi
julcsi29
 
 


JulcsiKép
Akkor neked most megy a drukk rendesen. Kép
Küldök neked sok-sok babatapasztó energiát. Kép
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++

Kép

Kép
pkagi
 
 


Julcsi!
Akkor neked is szurkolok.

Minden teszt előtt állónak küldöm ezt a csíkos nyulat, hátha hoz nektek zebrás tesztet!
Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ez nagyon aranyos!!!!!
Julcsi, MEGADRUKK a hétfői eredményhez.
Hogy fogom megtudni az eredményt?
Már tudom.
Ági, ha pozitív, akkor küldenél nekem egy sms-t, ha megvan még a számom?
Lécciiii!!!!

wanga
 
 


Wanga Kép
Küldök neked SMS-t. Kép
Látod Julcsi mennyien izgulunk érted. Kép
Ennek akkor sikerülnie kell. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Jaj Lányok, köszönöm, hogy ennyire szorítatok Nekem! Már én is elég türelmetlen vagyok, pedig még addig 5 nap...

Én már a héten nem dolgozom, és otthon nincs internet elérésem (sajnos). De kedden délután feltétlen írok.

A tigrisnyuszi nagyon cuki: szapora, mint a nyúl és csíkos mint a tigris, ez már biztos, hogy szerencsét kell, hogy hozzon!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok mindenkinek!

Puszi: JulcsiKép
julcsi29
 
 


Húúú, elnézést, de a Húsvét miatt egy kicsit bekeveredtem Kép, szóval kedden reggel megyek vérvételre, és délután meg is tudom.
Na így már stimmelnek a dátumok.

Akkor most már tésnyleg elköszönök!
julcsi29
 
 


Akkor Julcsi sok locsolót és kedden várjuk az eredményt!

Lányok,
ki lesz netközelben a hétvégén?
Én szombat vasárnap nem nagyon.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Szombat, vasárnap én is csak reggel, meg este. Hál istennek anyósoméknál a vendégszobába be van kötve a net, így fel tudok lépni akkor is ha ott vagyunk.Kép
Hétfőn vagyok már, mert hazajövünk.
Szerintem egész nap otthon leszünk, mert jövő hétvégén kiruccanunk Egerbe egy kis kikapcsolódásra a párommal és mosni, meg vasalni kell ezerrel hétfőn. Kép Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lányok, most egy kicsit mélypontra kerültem.
Hétvégén megyünk haza és megyünk babák és kismamalátogatóba. Néha nagyon nehéz szembesülnöm azzal, hogy nekik miért van nekünk pedig miért nincs még. Főleg, ha fiatalabb sokkal a kapcsolat. Imádom a kicsiket csak fáj. Látjátok én sem vagyok a határtalan optimizmus.
Itt fennt jó, mert ketten vagyunk és nem kell állandóan szembesülnöm a ténnyel.
Otthon jönnek a hülye kérdések, ha meg netán elmondanám, akkor meg a sajnálkozásokat nem bírnám ki.
A párom szeret otthon lenni, én viszont egyre kevésbé vágyódom haza a kérdések és szembesülések közé.
Na most kiömlengtem magam, de nagyon jól esett, remélem nem haragszotok érte.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Rossz hírem van ,tegnap éjjel 38C lázam volt.Tiszta takonyvagyok meg fáj egy kicsit a torkom is.
A jó hír holnap megyek Uh-ra.

Ági :panaszkodj csak nyugottan.Ma elmentem anyósommal az unokáknak ruhát vásásrolni.Na vittük az én drága gyerekemet bementünk a Megatoysba ott mindenki ismer az én lányom azt mondta,hogy anya hasában ott van a baba és rohant a babakocsikhoz meg a kiágyakhoz. mindenki :tényleg,gratulálunk,győztem magyarázkodni már megint.
Ági fogdosd a kisbabákat meg simogasd a kismamák pociját arra gondolj hogy most hátha megfog az ihlet.

Julcsi:tök szép a képeslap viszont kívánom mindenkinek.Nem szedek clostit.Én Bromocriptint kaptam.Egyébként ebben ahónapban nem biztos hogy lesz tüsző repedésem.Legalábbis adoki ezt látja az UH-án.Na majd holnap kiderül fejlődtek e szerda óta.Remélem zebrás leszel vagy tigris nyúl!

Este mi is itthon leszük a hétvégén.Vasárnap reggelizni megyünk anyósékhoz,ebédre anyukámékhoz.Ja és a doki be akar rendelni vasárnap is lehet.

Tanczy:állat a nyúlad,nagyon tetszik.

Az Elevitet nekem is kellet szednem a kiemelt folsav miatt,de nem hozott eredményt.
berni611
 
 


Julcsi: a Levolac szirup nagyon jól karban tartja a dolgokat .Én ezt kaptam amikor a kislányommal voltam terhes és a vastól szorulásom lett.
berni611
 
 


Sziasztok!
Ági teljesen megértelek. Engem is mindenki csesztet, hogy mikor lesz már gyerek! Az őrületbe kergetnek. A barátnőm (akihez most megyünk) ő nem olyan. Sőt nagyon megértő. Ráadásul foglalkozik az Öko-nettel is, és azt mondta, hogy megpróbálja elintézni, hogy számítógéppel megnézzék, hogy miért nincs babánk. Csak az a baj, hogy én nem nagyon hiszek ezekben a dolgokban. De lehet, hogy mégis kipróbálom.

Mi holnap reggel eltűnünk, és még a note-bookomat sem viszem magammal. Teljes kikapcs. Nem akarom, hogy dolgoztassanak. Csak a pihi lesz. A Jónás szerint most lesz a termékeny időszakom Kép Igyekszünk majd kihasználni Kép

Azért még mielőtt elindulunk beköszönök, meg még ma este is vissza-vissza nézek.
Akivel már nem találkoznék, annak csuda jó húsvétolást, sok locsolót és egy-két (igény szerint) babót a pocakjába!!!!
Wanga

wanga
 
 


Ági!

Ismerem az érzést. Én is utálom, mikor azzal jönnek, hogy XY most született gyereke, és utánna a következő kérdés: Nálatok nem lesz gyerek?
Ráadásul mostanában csak olyan sztorykat hallottam, hogy elsőre összejött, meg nem is terveztük.
Hát ilyenkor még jobban ki tudok akadni.

Akivel már nem találkoznék annak kellemes ünnepeket!

Én még holnap dolgozom. Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


WangaKép
Használd ki a Jónás napjaidat. Kép

BerniKép
Ha már nincs lázad nem gáz. Holnapi Uh után jelenkezz várunk az eredményekkel Kép

Tanczy én is dolgozom holnap, úgyhogy itt leszek. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


A mai táblink Kép

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Wanga Kép
Jó utat és pihenést és használjatok ki minden időt. Kapcsoljatok egy kicsit ki, lehet, hogy nem mindig jó, ha állandóan a bab körül forog minden gondolatunk. Kép
Kedden gyere és mesélj milyen volt. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


szóval nem bab, hanem baba. elírtam. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Kösz, megpróbálok, nem állandóan arra gondolni, hogy "jaj, csak meg ne jöjjön".

Neked is hasonló jókat kívánok!!!
Már akartam kérdezni, hol van a "haza"?

Kedd délután jelentkezem Kép

wanga
 
 


Jó reggelt Kép

Még gyorsan elmegyünk a műszaki egyeztetésre, aztán indulunk.

Úgyhogy mindenkinek nagyon jó tojásolást, locsolkodást, és legfőképpen babásodást kívánok Kép

Dana, Julcsi megy a drukk Kép
Sziasztok, kedden jövök.
Puszi
Wanga

wanga
 
 


Lanyok, en is boldog Husveti Unnepeket kivanok nektek, kepecsket nem tudok varazsolni, ennyire nem ertek a nethez, de azert az a nyuszi nagyon tetszett amit Julcsi kuldott.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Lányok, mivel hétvégén nem leszek a saját gépem közelében, így ma dobok egy táblit és legközelebb hétfőn. Kép

WangaKép
Mi szolnokiak vagyunk. Immár 5 éve élünk fennt Pesten.


Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Jó reggelt lányok!

Wanga!
Te vagy itt a kukorékoló kiskakasunk. Ilyen korán jársz dolgozni?

Csajok ne törődjetek a: nálatok mikor lesz baba című kérdésekkel. Az egész nem ér annyit, hogy ezen is idegesítsétek magatokat. Nálunk már olyan is volt, aki azt mondta anyunak, hogy nehogy majd úgy kelljen gyereket vennünk.

Mindenkinek kellemes húsvétolást kívánok, és remélem, hogy Tanczy zebrás nyula sok mindenkit meglátogat az ünnepek alatt!

Minden esélyesnek drukkolok nagyon! Kép

Puszi
Tündi
neptun
 
 


Sziasztok!

Ági látom, új hónapot kezdtél. Reméljük a 2. inszem sikeres lesz!

Mi is megyünk anyósomékhoz, de már vasárnap délután itthon leszünk.
Meg azért a baba ügyben is teszünk lépéseket hátha előbb lesz pé-m, mint az UH.

Pussz:

Tanczy

Kép
Kép
tanczy
 
 


Képzeljétek most felhívtam a dokimat és április 6.-án megyek UH-ra, meg szerintem a repesztő szurit is megkapom már. Haladunk Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Nincs már lázam,A jobbpetefészkemben 2db 1.2cm petécske fejlődik.Vasárnap újból Uh vizsgálat.A doki szerint ebben a hónapban nem biztos hogy lesz tüszőrepedés,de bizakodik.Kedden megnéz azért ,azt mondta.Ja és ha nem lesz tüszőrepedésem következő ciklusban clostyt kell szednem.Ugyhogy tényleg csatlakozom hozzátok.
Remek :szednem kell majd a clostilbegyt,a bromocriptint meg az Utrogestant.Komolyan mondom már ott is befordulok ahol nem kéne.
Ági :kérdeztem a dokimat ,hogy ha nem repedek most meg spontán szúrit ad-e,de azt mondta hogy a jövö hónapban bizik a closti hatásában ,ha nem használ AKKOR JÖNNEK A SZÚRIK.Na azért remélem ,hogy használ ,mert félek a tűtől.
Tényleg hova fogod kapni hasba vagy popiba?Fáj?

Ma még benézek császtok!
berni611
 
 


Bocsi ági de az én adatom nem jó a táblán.MA 2005.03.25-én a ciklusom 15-dik napjában vagyok.Engem nem zavar csak a többiek miatt szólok.Köszi.

Csövi!
berni611
 
 


Ok Berni javítom. Köszi, hogy szóltál Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Mi újság veled .Én itt ülök a gép előtt és unatkozom
berni611
 
 


Elmentem, most jöttem vissza vagy még berni?

Kép

Kép
pkagi
 
 


je ittvagyok
berni611
 
 


Je itt vagyok
berni611
 
 


még itt vagyok
berni611
 
 


már nem vagyok,de lehet hogy etefelé benézek
berni611
 
 


Bocsi este felé benézek
berni611
 
 


Szia Berni. Közben vége lett a munkaidőmnek és hazajöttünk.
Most már anyósoméknál vagyunk és mint írtam itt is van net. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Üdvözölek .Ugylátszik mindenki szünetet tart
berni611
 
 


Berni!

Ezek jó hírek! Azért bízzunk benne, hogy nem lesz szükséged clostira.
Én is kedden megyek UHra.
Kedd egy eseménydús nap lesz.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Kellemes hhúsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!Kép
Plussz!
Köszi,h.felhívtad a figyelmem a reflexológiára,még nem próbáltam,de már sok jót hallottam róla !Utánajárok.Mégegyszer is köszönöm.
odett
 
 


Sziasztok lányok!
Pupi vagyok, már rég írtam ide, kb. 1-2 hónapja. Üdv az újaknak.
Kérdésem lenne, aki tud válaszoljon már. Sajna mennem kell petevezeték átfúvásra, meg a dokim szerint, ha jól értettem, vastak a petefészek burka és több ponton megszurkál. Hallott-e már valaki ilyenről? Fájdalmas-e nagyon? Mire készüljek?
Kellemes húsvétot mindenkinek!
Pupi
pupi
 
 


Lányok.
Én is Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok nektek !

Kérdés:
Arnold dokinál, volt valaki mostanság pénteken?
Az érdekel, hogy biztosan rendel-e?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Itt a mai táblink lányok.

Kép


Dana, Tina, Julcsi mi van veletek????

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi,
rendel.
falina
 
 


Sziasztok!

Látom még mindenki húsvétol!

Holnap reggel szorítsatok, megyek UH-ra, majd jelentkezem az eredménnyel.

További jó pihenést!

Kép
Kép
tanczy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: