Új privát üzeneted érkezett!

Stella, Judyt!Kép

Köszönöm!Kép

Lassan megyek haza, éljen!!! Vége a hétnek!

Mindenkinek drukkolok mindenhezKép

Pusz

Mea
mea
 
 


Ezt minden Closty-szedőnek küldöm:

Viszonylag magas szinten avatkoznak be (FSH, LH szintje) és megfontolt adagolás mellett tulajdonképpen kevés kockázattal bírnak. És az orvoslásban bizony kockázat-mentesség nincs, csak a kezelhető kockázat mértéke...

Ami a fontos: a petefészkek működését (magyarul, hogy legyen peteérés és az megtermékenyülhessen) serkenteni lehet az ezen a szinten ható gyógyszerekkel. Ezt teszi a clomid, gyári nevén a Clostylbegyt is. Az eljárás okozhat ugyan kisebb szövődményeket, de a megfogant terhesség szempontjából veszélytelen és széles körben alkalmazott eljárás olyan esetekben, amikor a peteérés nem kielégítő volta, hiánya az oka a gyermekáldás elmaradásának. Huszon egynéhány éves praxisom alapján elmondhatom, hogy átlag kb. minden századik nő részesül ilyen kezelésben. A saját húgom is kapta. Nagyon sok egészséges gyermek igazolja, hogy megfelelő ellenőrzés és odafigyelés mellett ragyogó módszer.

A gyakorlatban egyetlen "mellékhatással" lehet számolni: adagját a szokásos sémákon túl egyénre szabottan kell meghatározni: van akinek több, van akinek kevesebb a szükséges. Túladagolásánál a petefészkekben többszörös tüszőérés valósulhat meg, ezért előfordul ikerterhesség vagy akár a petefészkek átmeneti cisztás betegsége is. Ez utóbbi az esetek többségében enyhébb más (hormon)gyógyszereknél tapasztaltaknál és spontán is rendeződik.
Tehát: ne féljen tőle, de tudomásul kell venni, hogy óvatosan, fokozatosan emelve az adagot a szükségesig - magyarul szakszerű orvosi javallat alapján szedhető.

Ha gyógyszer hatására több tüsző képződik és esetleg nem reped meg, azt túlstimulálásnak hívjuk (hiperstimuláció). Az ultrahangot végző kollegának a kezelés ismeretében különbséget kell tudnia tenni a két dolog között, annál is inkább, mert szakmai véleményem szerint a kismedence ultrahangos vizsgálata nélkül stimuláló kezelést elkezdeni felelőtlen dolog. Ha pedig előtte nem volt ilyen elváltozás, akkor a gyógyszer hatását kell feltételeznünk.

Érdemes lenne megvizsgálni, hogy van-e egyáltalán peteérése, illetve, hogy milyen a sárgatest működése. A Clostilbegyt valóban nagyon hasznos eszköz a kezünkben, de arról mindenképp lebeszélem, hogy a saját feje szerint szedni kezdje, ennek ugyanis akár súlyos szövődményei is lehetnek. E gyógyszernek a szedése a ciklus egy meghatározott szakához kötött, de ezen belül a terápia finomabb beállítása mindenképpen szakértelmet igényel. Sajnos tudom azt is, hogy van olyan nőgyógyász, aki minden előzetes vizsgálat, illetve a terápia ellenőrzése nélkül szedeti a Clostilbegytet, de ez semmi jóra nem vezet. A minimum az, hogy a kezelés megkezdése előtt hormonvizsgálatot végezzünk, a kezelés megkezdése után pedig a hatást legalább ultrahanggal, de jobb esetben ismételt hormonszint mérésekkel ellenőrizzük. Ha a peteérést beállítjuk, akkor a ciklusa is szabályossá fog válni.

Nekem egy kicsit az a gondom ezzel, hogy sok nőgyógyász elég könnyen alkalmaz ilyen típusú kezelést, anélkül, hogy a megfelelő hormonális kivizsgálás megtörténne. A peteérés hiányának ugyanis számos oka lehet.
Ahogy Ön is írta, a hőmérséklet reggeli mérése meglehetősen bizonytalan dolog, pontos diagnózist biztosan nem ad. Egyébként a meddőség kivizsgálásának elengedhetetlen része a partner vizsgálata, és a petevezetők átjárhatóságának tisztázása is, mert, ha ezek közül valamelyik nincs rendben, akkor beszedhet Ön bármennyi hormonális gyógyszert is, akkor sem lesz terhes.

A Clostylbegyt kezelésének többféle sémája létezik, a legtöbbször a vérzés 5. napjától 5 napon át történő kezelést alkalmazzuk, ami után a 12. napon ultrahangos tüszővizsgálat esedékes. A harmadik napon történő kezdés is belefér a szokásos rendbe. Előfordulhat, hogy célszerű már az első naptól adagolni, ekkor általában 5 napot meghaladó ideig adjuk.

Ezeket egy orvos írta a Babanetes Rendekő oldalán. Én csak részleteket másoltam be ide.
Szerintem magáért beszél.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
köszi a reagálásod. Nem az Ács dokihoz járok.
Nagyon elgondolkodtató a dolog....
Hihetetlen, hogy mennyire oda kell figyelni mindenre, ha nem vagy otthon a dolgok menetében, véged...
Van valakinek ötlete, hogy hova menjek, tud valaki ajánlani dokit, és helyet?

Kép
zsuzsci
 
 

 
 

Zsuzsci!
Én sajnos nem tudok ajánlani neked orvost, de azt igen, hogy mindenképpen kellene egy hormonvizsgálatot csináltatnod mielőtt elkezded szedni a clostyt.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mindnekinek jó hétvégét, akcióra fel mindenki és drukkolok, akinek kell!!!

Kép

Mea
mea
 
 



Drukkoljatok nekünk, hogy sikeres legyen a hétvégi akció.Kép
Ebben a hónapban már mindent bevettetem amit lehetett: gyógytea, elevit, closty, akrobata pózok.Hát ha most sem jön össze nagyon-nagyon szomorú és depis leszek.Kép
Én is drukkolok mindenkinek, akinek itt van az idő, és remélem, hogy hétfőn lesz újabb zebrásunk vagy zebrásaink.Kép
Szóval megy a drukk ezerrel:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép
drukkolok nagyon!

Erre ahétre én is elköszönök,d e hétfőn ide vezet az első utam!
Előre az ikrekért!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sysy! Én is Norcolutot kaptam. De ez nem hormon. Vagy igen? Amúgy a gyógyszerre rá van írva, hogy terhesek nem szedhetik. Engem még laborba is küldtek előtte, hogy kimutassák, tutira nem vagyok terhes. Amúgy nálam is úgy kezdődött, hogy azt mondta, hogy valószínűleg nagyon fiatal terhesség vagy valami más (3 hetet késett, de teszt negatív lett és a melleim duzzadtak voltak). Szóval akkor jött az UH és utána írta fel a Norcolutot.

Lányok! Szorítok mindenkinek!!!! Kellemes hétvégét és remélem, hogy hétfőn sok-sok zebra lesz Kép
pilis
 
 


Megnéztem a profilokban a képeket és mindannyian nagyon aranyosak vagytok. Babus lehetne téged is látni? Tudom, hogy te inkognitóban vagy, de e-mailen küldenél egy pocis képet magadról, olyan kíváncsi vagyok.

Zsuzsci,
Szerintem is előbb vizsgáltasd ki magad, és csak utána kezd el szedni. Lehet, hogy nem is ez a gond. Én is pont a részletes vizsgálat miatt jelentkeztem be a BMC-be.

Stella,
Jó hétvégét és remélem hétfőnis azzal jelentkezel, hogy nem jött meg.

Judyt,
Neked is szép és akciódús hétvégét kívánok, és szurkolok nagyon, hogy megfoganjon a babó.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni

Küldök egy esküvős képet és egy pocisat e-mailbenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Ez nem igazság! Én is kérek esküvős képet! Kép Imádom az esküvői képeket! Esetleg nincs egy újabb nagyobb pocis képed? Ha szépen megkéred apucit, biztos csinál rólad Kép Naaaaaaa, úgy szeretnééééém Kép Szépen kéreeeeeem KépKépKép
Biztos megint házimunkáztál, és azt ugye nem szereti Kristóf, ezért nyugiba marad Kép Pocisimit küldök neki, és üzenem, hogy kitartás, készülődnek a kislányok is Kép

Mea Kép
Nagyon csinos vagy Kép Szeretném látni a te esküvői képedet is Kép

Judyt Kép
Ti is nagyon-nagyon szépek vagytok, és tuti jó az esküvői kép Kép Nem is gondoltam, hogy ilyen karakán arcvonásaid vannak Kép
Sikeres akcióért megy a drukk ezerrel! Kép

SZia Pilis Kép Örülök, hogy látlak Kép
A fotó a lakhelyeden készült?

Zsuzsci Kép
Tényleg nagyon aranyosak vagytok a képen, látszik rajtatok az igazi boldogság Kép
Closty ügyben pedig hallgass Babusra, nehogy valami komolyabb bajod legyen!
Ami a tábla alját illeti, nem olyan rossz ám, mert nyugi van Kép Azon kívül sereghajtóként hajtom a csapatot, mert mennek az én napjaim is, és mint a zigóta a méhben szépen ti is tapadjatok meg a tábla tetején Kép Hidd el, nem rajtam múlik, én biztosan szorítok és drukkolok neked is! Kép

De jó, ennyi mindenkit ismerhettünk meg ma Kép

Stella Kép
Örülök, hogy a személyes találkozásunk ennyire jókedvre derített Kép Egy ideje olyan volt amúgy is mintha régóta ismernélek, most meg pláne, és ez nekem is nagyon nagy örömet okozott Kép
A lóheréket elfelejtjük szépen, a "szerencse másképp sül el" szöveget szintén! Kép És hogy jól megkaptátok a dokibácsitól? IGEN! Jól megkaptátok a nektek járó újabb reményt, ami már érthető módon a ciklus vége közeledtével kezdett halványulni. De most nem fog halványulni a következő napokban sem, hanem csak egyre erősödni fog, akkor is ha menzi lesz és akkor is ha nem! Nincs törés a reménységben, nem esik vissza egy alapszintre, hanem folyamatosan csak növekszik Kép Érted? Kép Remélem, hogy hétfőn ezt vissza fogod olvasni Kép

Tündi, aki még dolgozik egy darabig ma Kép
Vendég
 


Lányok!

Zsófi férje vagyok.
Az orvosnál kiderült valami rossz is.
Elöször is azt mondta hogy van egy jó és egy rossz hire!!

1.(jó) 6.hetes baba van a méhébe volt már szívhangja is.

2.(rossz) van egy méhenkivüli baba is amit szinte azonal elkell távolitani!!

A Zsófi telejesen kiakadt mert mi lesz a másik babával!
A mütét délután 5 körül lesz igy aki még olvassa az szoritson.

Babus!
Amenyire képbe vagyok veletek ugy tudom hogy te azért tudnál nekem segiteni.
Szerinted sokat árthat a babónknak az altatás?
Na most sietek vissza csak a dolgokért rohantam haza!!!
Tamás
zsófi76
 
 


Zsuzsci Kép
Andrológus ügyben megy a drukk! Reméljük, minden rendben! Nagyon várom, hogy milyen eredményetek lett!

MÓÓÓÓÓNIIIIIII Kép
Hétfőn BMC! Már csak 3-at kell aludni! Kép Szupi! Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi Kép
NAgyon köszönök mindent. Orvos ügyileg kicsit tanácstalan lettem Kép
Nem tudod véletlenül, hogy a hormonvizsgálatnál az első vérvétel a ciklus melyik napján esedékes. Azon töröm a fejem, hogy nem szedem be a closyt, keresek egy dokit, akivel megcsináltatom a hormonvizs.-ot. Csak nem akarok megint egy hónapot elvesztegetni, ezért jó lenne, ha mondjuk az 5. cn-on is meg lehetne csinálni.

ZSófiéknak megdrukk!!!!!!!!!
Nem lesz semmi baj, nagyon szorítunk!!!!!
Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Szia Tamás!

Köszi az infót, mindenképpen veletek leszek lélekben! Drukkolok, hogy ne legyen baja a méhben a babának, remélem, jó kezekben vagytok!
Vigyázzatok magatokra! Ha tudsz majd jelentkezz, hogy mi lett! Sok sikert!

Tündi
Vendég
 


BabusKép
Gyönyörűek vagytok a képeken és a pocid is nagyon szépen gömbölyödik. Tényleg fiatalabbnak nézel ki, de szerintem ez nem baj, engem is mindig fiatalabbnak néznek, különösen most, mert rövid lett a hajam, de gondold el tíz év múlva hogy fogunk ennek örülniKép

Tamás,
Nagyon-nagyon szurkolok, hogy ne legyen semmi baj. Zsófinak küldöm a sok pozitív energiát++++++++++++.

Tündi,
Igen, már én is számolom az éjszakákat és remélem hétfőn délutánra már okosabb leszek.

Móni

Kép
móni23
 
 


Zsuzsci Kép
Nincs mit! Closty ügyben nem akarok neked hülyeséget írni, mert fogalmam sincs. De 2 ötletem is van, az egyik hogy nézz be a a Closty-s topikba, ott biztosan konkrétan fognak tudni neked segíteni. A másik hogy ha erről a hónapról le is késnél a clostys dolog miatt, akkor se így gondolj erre, hanem hogy orvosi felügyelet nélkül nem szedted be, mert ennél több eszed volt, mondhatjuk úgy is hoyg a dokidnál több a felelősségérzeted. ÉS hogy ha beszeded, netán cisztáid lennének tőle, akkor az lenne az igazán elvesztegetett hónap! Mert akkor pláne nehezebb lenne a babásodás, így még azért a spontánnak nincs veszélye. Szóval ne vállalj ekkora kockázatot, SZERINTEM!
Remélem, hamarosan oldódik benned ez a feszültség, és kapsz végre egy egyenes iránymutatást ezzel a fránya clostyval kapcsolatban, ami ráadásul nem is biztos hogy kellene.

Tündi
Vendég
 


Tündi Kép
NAgyon köszönöm, most elköszönök. Hétfőn jövök, remélem jó hírekkel.

Sziasztok!

Kép
zsuzsci
 
 


Szia Tamás!

Nagyon drukkolunk, hogy minden rendben legyen a babóval. Gondolunk Rátok Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Zsofi, Tamas!
Szoritok nektek!
Gyongyi

bgy
 
 


Zsófi férjeKép

Gondolom olyan gyógyszerrel altatják, ami nem árt a babának. Elvileg, de mivel minden gyógyszernek megvan a maga kockázata, pláne terhességben, így szerintem 100%-ra senki sem tudja ezt garantálni.
De erős az a babaKép Drukkolunk nekiKép
KitartásKép

Tündi
Na jóKép Pocis képet majd csináltatok a hétvégén és elküldömKép
Az esküvőset pedig még ma elküldömKép

Zsuzsci
Lehet még az 5.napon hormonvizsgálatot végezniKép

És képzeljétek. Bizonyára emlékeztek, hogy kb. 2 hete elárasztott minket a víz az éjszaka közepén és hajnalig takarítottunk.
Na ma délután épp készülődtem le a kutyussal és hallom, hogy a két szomszéd itt dumál az ajtónk előtt, rólunk. Szégyen, nem szégyen, én kihallgattam. Arról beszéltek, hogy el se tudják képzelni, mit műveltünk mi itt pár hete, egész éjszaka járkáltunk, lépcsőházban föl-le rohangáltunk(!), az ajtajuk előtt viháncoltunk(ez jó!) és reggelre a hátsó erkélyen lógattuk ki a kilométeres szőnyegünket. Na erre bepöccentem és kimentem. Úgy kioktattam őket. Méghogy viháncoltunk? 3 cm-es víz állt a lakásunkban, a WC-től a spajzon át Kristóf szobájáig, ahol felázott a parketta, elázott a frissen szőnyegtisztítózott szőnyeg. 6 hónapos terhesen guggolva lapátoltam a vizet, apuci a víztakarításból ment dolgozni fél 6-kor. A szőnyeget pedig bocsi, hogy kilógattuk a hátsó, lépcsőházi erkélyen(ott senkit se zavar), hisz tocsogott a víztől. Ez neki viháncolás? És pont nekünk mond ilyet, akik 2 és fél év óta teljes kussban álünk itt, ők bezzeg mind házibuliznak, TV-t bömböltetnek már reggel 7-től, stb. Hát azt hiszik ezek, hogy élvezetből csináltuk ezt az egészet? És még neki állt feljebb? Mondtam is neki, valószínűleg nem vettem észre, hogy miközben bent a lakásban lapátoltam a vizet, közben itt a lépcsőházban viháncoltam. Húúú, de feldühített. És ráadásul nem is a szemembe mondja, ha baja van, hanem a szomszéddal trécseli ki. De készüljenek csak, februártól élvezhetik az éjszakai gyereksírást!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi

Elment a emailKép Három képet is kaptálKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
A szomszédok már csak ilyenek.
Mi ezért szeretnénk végre családiházba költözni. No meg, hogy tudjanak hol rohangálni a gyerkőcök Kép
Ne mérgelődj Kép Nem tesz jót Kristófnak.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus Kép
Megkaptam a képeket, nagyon szépen köszönöm! Kép Boldog vagyok Kép Gyönyörű menyasszony voltál, a ruhád is nagyon tetszik Kép Apuci is nagyon helyes, az a kép a nagy teremben a legjobb Kép A pocakosat is nagyon várom Kép
Nagyon jól tetted, hogy kiosztottad a szomszédokat! És egyáltalán nem baj, hogy kihallgattad őket, megérdemelték Kép A babasírást pedig pláne megérdemlik februártól Kép
Mi is kihallgattuk (illetve a férjem) az alattunk lakó csajszit, miután radiátorcsere volt nálunk és 1-2 apró kosz a csövek mozgatása miatt lepotyogott hozzá. Elszidta a k....a anyánkat. Na mi ezt még nem vágtuk a fejéhez, de nem áll messze tőle. Mi sose szidtuk senkijét, mégis mit képzel? Meg kellett volna várnunk, amíg jobban kilyukad a radiátor és elönti mindenki lakását a víz? Nekünk ez nem kevés pénzünkbe került, meg kellett csináltatni. Én is azt várom, hogy legyen baba és akkor akár fel is költözhet az ajtónk elé, mert állandóan be fog csengetni hogy sír a gyerek. A hülye p....a, de tényleg.
Babus, hagyd a szomszédokat a fenébe Kép Majd Kristóf jól beboxol nekik is ha nagyobb lesz, megvédi anyucit Kép

Annácska
Mi is szeretnénk családi házat, dehát nem érjük meg hajas fejjel, az biztos Kép Meg szerintem Babus is szívesebben menne családi házba, a kisgyerekeknek sokkal jobb az a környezet Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi Kép
Már én is nagyon várom, de még elég messze vagyunk tőle Kép
Egyenlőre csak az albérletet fizetjük.

Mindenkinek jó hétvégét Kép
Mennek a ++++++++++++++ energiák Kép
Aztán csak jó híreket olvassak hétfőn.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó hétvégét mindenkinek, én búcsúzom a hétre!

Vigyázzatok magatokra!

Puszi Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok Lányok!Kép

Itt vagyok végre,milyen jó hogy ilyen sokan velem vagytok!
Hogy vagytok?
Nekem továbbra is fájdogál a hasam!Kép

Sysy
sysy77
 
 


Babus!
ÉN IS AKAROK KÉPET!!!!!!!!!!!!!!
ÉN IS AKAROK KÉPET!!!!!!!!!!!!!!
ÉN IS AKAROK KÉPET!!!!!!!!!!!!!!
ÉN IS AKAROK KÉPET!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Sysy!
Na végül hogy döntöttél, elmész másik dokihoz, tesztelsz?

Kép
móni23
 
 



megy a drukk!!!!!!!!KépKépKépKépKép
Vendég
 


Szia Móni!

Ha nem jön meg a jövő hét szerdáig átmegyek egy másik orvoshoz,mert már találtam másik orvost.
Tesztet csinálok reggel ha nem jön meg!
Bár most úgy érzem hogy reggelre meg fog jönni,mert azt hiszem úgy fáj a hasam!
Kép
Veled mi újság?
Én még csak mennyasszony vagyok de most úgy beleéltem magam ebbe a kisbaba dologba!
Olyan jó lenne!!!!!!!!!

Sysy
sysy77
 
 


Sysy!
én még azért szorítok hátha nincs igaza a dokinak...
Vendég
 


Sziasztok!

Annácska!
Gyönyörű a lányod! Mennnyi idős? Jó lesz a fiamnak! KépKépKép.

Nem semmi ez a zebracsorda! Ám valószínű én nem fogok hozzá csatlakozni Kép. Fájdogál a hasam délután óta. De még csak barnázom. A hányinger továbbra is áll... Volt itthon egy Medi-Lab tesztem, de negatív lett. Ennyi.

Stella!
Nagyon drukkolok, hisz vannak még csodák!

Most megyek, mert eléggé szenvedek. Ráadásul még mindíg beteg vagyok.

Jó hétvégét! Jó éjt!

Kriszta

mohácska
 
 


Sysy
Drukkolok a reggeli teszthezKép
Köszi az érdeklődést, Kristófom újra aktivizálta magátKép Egész este rugdosottKép

Viki
Küldök neked is esküvősetKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Viki
ElküldtemKép

Kriszta
JobbulástKép És azért drukk, hogy ne jöjjön megKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Elképesztő, hogy mi van itt, nem hiába terelgetem én is a zebrákat felétek!Kép (Csak ott csúszott el kicsit a dolog, hogy magamnak nem tartottam meg egyet sem a jászolban, de gyorsan ki is javítom a hibát, kiválasztottam a legcsíkosabbat, és egy hónap múlva megmutatom nektek is.Kép)

Gyöngyi,
éljen!Kép

Zsófi, Tamás,
remélem minden rendben zajlott!!!

Sysy,
én is drukkolok a reggeli teszthez! Mikor lesz az esküvő?

Kriszta,
jobbulást! Drukk, hogy mégse jöjjön meg!

Babus,
én is kérek képet!Kép Anyuék volt alsó szomszédja egyszer kihívta a rendőröket, hogy randalírozunk, miközben csak a nagymamám volt egyedül otthon, ő nyitott ajtót a rendőröknek.KépKép Meg a fia reklamált, hogy nappal mostunk, ő meg nem tudott aludni a mosógépünktől, pedig éjszakás volt.KépKép És a hab a tortán: a néni azért képes volt feljönni reklamálni, hogy hangosan pisilünk a vécébe, ugyanis azt úgy illik, hogy kicsit visszatartjuk, hogy csak lassan csordogáljon, hogy ne zavarjuk vele őt.KépKép Szóval éljenek a "kedves" szomszédok! Szerencsére most normális szomszédaink vannak.Kép

Judyt,
mennek a drukkok az akcióhoz!Kép

Stella,
ki tudja mire lehet jó az a lóhere, nem is beszélve a szerencsesütiről (nekem a tesóm csinálta meg, szerintem nagyon finom), nagyon drukkolok, hogy keddig se jöjjön meg, sőt!

Egyébként én is megkuksiztam a profilokat, és nagyon szimpatikus embereket láttam.Kép

Na, most már jó a kedvem nekem is, bár reggel eléggé el voltam kenődve. De új hónap, új remények, meg ahogy Babus mondja: ez lesz a kedvenc dátumom az elkövetkező kilenc hónapban.Kép

Előre a babákért! Drukkok mennek mindenkinek!

Kóbor
kóbor
 
 


Huhú, mit találtam! Mindenkinek ilyet küldök:

Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Babus!
[size=-2]emailben írtam pár sort.[/size]
Köszike.
Vendég
 


Szisztok!
Túl vagyunk egy nehéz éjszakán!!!
Tamás
zsófi76
 
 


Szia Tamás!
Remélem minden rendben volt a műtét során. Zsófi hogy érzi magát, meddig kell még bentmaradnia? Szurkoltam nagyon tegnap és továbbra is sokat gondolok rátokKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Tamás,
mit mondott a doki? Remélem, a műtét nem befolyásolta a másik baba állapotát! Továbbra is drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Kóbor
kóbor
 
 


Kóbor
Nem tudom az e-mail címed, hogy küldhessek képetKép

Tamás
Mi van Zsófival? És a babával?

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia BabusKép
Küldenél nekem is esküvös és pocakos képet???
Tamás: ird meg mi van ZSófival nagyon szoritottam nektek!!!!!!
Edina

Kép

Kép
edinka
 
 


Kóbor

Hát igen, szörnyűek ezek a szomszédok. Én pedig világéletemben imádtam a tömblakásokat, kiskorom óta ott laktunk, de ott teljesen normális emberek laktak. Itt az új lakásunkban bezzeg. Most már én kezdek egy családi ház felé húzni. De azt hiszem ez még várat magára egy pár évet. Talán a tesónál majd költözünk, mert 2 gyereknek már kicsi lesz ez a lakásKép

Edina
Neked is elküldtemKép

Képzeljétek, micsoda szörnyű rémálmom volt.
Azt álmodtam, hogy míg aludtam, azalatt megszületett a kisbabám (ez kicsit fura lenne), 250 gr volt mindössze, apuci hívta a Cerny (koraszülött) mentőt, akik helikopterrel jöttek a kisbabánkért. Itt a lakásunkban úgy ahogy szállítható állapotba hozták és mondták apucinak, hogy jobb, ha elbúcsúzik tőle, mert kicsi az esélye, hogy életben marad, és ezzel el is vitték a kisbabánkat magukkal. Én persze ezalatt végig aludtam, nekem senki se szólt. Csak mikor (álmomban) felébredtem, akkor kérdeztem, hogy hová lett a pocakom és a kisbabám és persze őrjöngtem az idegességtől. Erre a valóságban is felébredtem, teljesen leizzadva és örömmel nyugtáztam, hogy minden(ki) a helyén vanKép De iszonyú egy álom volt.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Lányok!
Remélem mindenki jól,csak az én hangulatom ilyen rossz!
Nem csináltam meg a tesztet reggel,de még nem is jött meg.
Holnap reggel fogom ha nem jön meg addig.

Vikimi,Babus,Kóbor!
Köszi nektek a drukkolást!

Kóbor!
Az esküvőnk úgy néz ki hogy jövő májusban lesz,ha addig nem szól közbe hogy babát várunk,akkor mindenképpen megtartjuk hamarabb szükebb keretek között.
Bár ahogy most állunk a párommal nem tudom lesz-e ebből valami.Elég csúnyán összevesztünk mert már anyósomékkal lakunk 3 éve és jó lenne már külön költözni,de ennek sajnos anyagi hátránya van,lakást egyenlőre nem tudunk venni.
Hát eléggé el vagyok most keseredve!KépKépKép

Tamás!
Hogy van Zsófi?

Sysy
sysy77
 
 


Babus,
korrigáltam a hibát a profilomban.Kép Mi is szeretnénk nagyobb lakást, sőt, családi házat, de hát a piszkos anyagiak... Rémálmod.Kép Én is álmodtam ilyeneket párszor, de szerencsére csak álom volt.Kép

Sysy,
biztosan kibékültök! Veszekedés sajnos előfordul egyszer-egyszer, de aztán minden jóra fordul! Hú, én sem bírnék anyósomékkal lakni, sajnálom, hogy nektek muszáj!Kép Most nem jut eszembe semmi vigasztaló, de hidd el, lesz ez még jobb is!

Kóbor
kóbor
 
 


Tündi, Móni, Viki, Edina, Kóbor!Kép Legújabb pocisképek elküldveKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sysy

Mi a helyzet a mára ígért teszttel?
Anyós ügyben nem irigyellekKép Én nem is tudom, velem mi lenne, ha az anyósomékkal kellene együtt laknunk. Ő az a tipikus anyós, amiről az anyósviccek szólnakKép Mindig mindenbe beleszól. Már előre eltervezte ő, a mi lakásunkban, hogy hová mit kell majd tenni a Kristóf szobájában. Hát ezt talán majd eldöntjük mi. Egyébként meg akkorra marhaságot még sose hallottam, hogy a kiságyat az ajtóhoz kéne tenni, pont oda, ami az előszobával határos és ott van tőle 1 méterre a bejárati ajtó.

Amúgy ma kezdtük a 24.hetet Ez már komoly fordulópontKép Mától már koraszülöttnek számítana. De ezt csak halkan mondom, nehogy meghalljaKép Február 1. előtt nem javasoltam neki, hogy megszülessenKép
Reggel pedig megyek védőnénihezKép Utána pedig ha minden igaz laborba. Megcsapolják a vérem rendesen.

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam bejönni a babanetbe!
A baba jól van,7mm-es.
A szivhang is jó volt tegnap délután!
Már ma hazajöhetek volna de a mütét óta nagyon erősen görcsöl a méhe és igy csak feküdni szabad!!!

Nektek is nagyon szorit és nagyon köszöni a drukkokat!!!

Ma beszéljük meg a dokival hogy mi lesz továbbiakba!

Még nem lehet tudni hogy milyen hatása lehet az altatásnak!!

Majd este még megprobálok jelentkezni!!

Tamás+Zsófi+babuci
zsófi76
 
 


Tamás+Zsófi+Babuci

Örülök, hogy eddig minden rendbenKép
Kitartás ZsófinakKép És a kisbabánakKép Beszéljetek sokat a babáhozKép Hadd érezze, hogy milyen fontos Ő most nektekKép Igaz, hogy még nem hallja, de én hiszem, hogy érziKép

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?