Új privát üzeneted érkezett!

Jamiee én a Bencének minden korszakát szeretem, szerettem, de 1 éves korba annyira édes volt, amikor elkezd járni, egyre több minden érdekli, annyira fantasztikus. Ennél jobb dolog nincs. Bence is nagyon szerette és a maig napig szreti a könyveket. Mondókáskönyv volt a sláger, naponta 100x el ellett olvasnom neki és amikor beszélt kívülről mondta a mondókákat. Kép alapján.
Egyébként várom a január 27-ét, hogy most mi lesz, lesz bébi vagy sem.

timejka
 
 


Monic :D
Nagyon kíváncsi vagyok a szobátokra. Mihamarabb tegyél fel fotót.

Timejka :D
Mi lesz jan. 27-én? Nálatok hogyan tovább?
Vendég
 


Jaimee :D
Végülis már eldöntöttem mit csinálok és csak bízhatok benne, hogy nem lesz belőle gond. :D :D
Vendég
 

 
 

Cherry 27-én nem kell megjönnie. Most úgy döntöttem ha megjön, akkor megyek megint inszemre.
Bár most beszéltem a babámmal, hogy itt lesz a hasamba januárba.

timejka
 
 


Timejka :D
Értem. :D
Akkor én is üzenem neki, hogy jó helyen van, kapaszkodjon csak.
Vendég
 


Cherry

Összekevertem a topicocat, mert a másik topicba van egy csaj, akinek szintén január 27-én nem kell megjönni és szurkolunk egymásnak, hogy ne jöjjön meg.
Átadta, az üzeneted. Köszi!

timejka
 
 


Timejka:
Jamiee én a Bencének minden korszakát szeretem, szerettem, de 1 éves korba annyira édes volt, amikor elkezd járni, egyre több minden érdekli, annyira fantasztikus.


Ezzel én is így vagyok, tényleg fantasztikus vele minden nap.

Monic: Nagyon klassz a babakocsi!!!! :P Akkor drukk nektek, hogy várjátok meg a doktorbácsit!

Áh, Popi nem a mi nevelésünk, szerencsénk van vele, nagyon jó baba. Nyugodt, érdeklődő, nem hisztis, nem akaratos, barátságos.

Cherry: Biztos nem lesz gond!!! Hajrá, hajrá +++++

Dita: Drukkdrukk nektek is!
jaimee1
 
 


Jaimee,

a ti génjeiteket örökölte :wink: Remélem Danika is hasonlít majd Popihoz természetben :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jaimme!

Ez a legjobb dolog a világon. Bence 2 napja azt kérdezgeti, hogy mi lett volna ha lány lenne. Modtam neki, hogy ilyenen nem is gondolkodtam, mert nekem ŐŐŐŐ van itt és imádom.

Bence se volt hisztis gyermek. Inkább makacs, de a mai napig. Egy időbe volt olyan, hogy nem akart felöltözni, sehova se akart menni, kergettem a lakásba, hogy fel tudjam öltöztetni.

timejka
 
 


Hi Csajok,
hsg időpontom jan.29. 8.30. Gondoljatok majd rám.
Most nem vagyok vmi pozitív, úgyhogy többet nem tudok írni. De gondolok rátok és majd jövök.
Pusziii
Vendég
 


Gioia,

29-én gondolok rád, remélem addigra visszatér a pozitívságod is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Gioia: Elég ha utána pozitív leszel, de akkor nagyon!!! Drukk!! De minden oké lesz...még fájni sem fog!! :wink:

TImejka: Nálunk most kezdődik a fogócska. :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Gioia persze, hogy gondolunk rád!

timejka
 
 


Édesek vagytok, köszönöm.
De nekem koromnál fogva tök mindegy hogy átjárható vagyok vagy sem, mert ha minden oké akkor sem sikerül vmiért már több mint egy éve...Tehát nem várhatok még x évet, hogy hátha....Ha nem vagyok átjárható ugyanaz a vége: mesterséges. Szval csak azért csináltatom meg, hogy továbbléphessek. Közönyös vagyok már az eredménnyel szemben és csalódott vagyok, hogy természetesen ez nekem nem sikerült.
Vendég
 


GIOIA
Sajnos ezzel nem vagy(unk) egyedül!

Szorítok a hsg-hez, és remélem úgy jársz mint Jaimee!
Őszintén remélem, és bízom benne. :wink:

dita75
 
 


Köszönöm és elnézést ha negatívnak tűnök- tudom Dita Te 100x több dolgon mentél már keresztül és a hited még mindig erős!

Kicsit egyébként azért tartok a vizsgálattól, mert mensi előtt nem volt minden rendben - folyás , hasfájás és most nem tudom, hogy hsg előtt kérjek egy kukkantást a dokitól vagy hogy hogy megy ez, mert telefonban az asszisztense azt mondta, hogy á semmi gond nem lesz, ettől még meg lehet csinálni...
Vendég
 


Gioia: megértem, hogy nega vagy, de majd hsg után léccilécci legyél nagyon pozitív!!!!! Muszáj!!!

asszisztense azt mondta, hogy á semmi gond nem lesz, ettől még meg lehet csinálni...


Az nem ilyen egyszerű, tök egészségesnek kell lenni hsg-hez. Semmi kismedencei gyuszi vagy fertőzés nem lehet.
jaimee1
 
 


Igen, én is így tudom.
Szval kérjem meg, hogy nézzen belém uh-gal előtte? Emiatt izgulok, hogy nehogy fellőjjenek vmi bacit a méhembe a kontrasztanyaggal...Multkor mikor mentem volna csináltattam vérképet (persze magamtól és nem a doki javaslatára, mert szerinte fölösleges...) Akkor oké volt a szervezetem, legalábbis a vérkép szerint.
Vendég
 


[quote="timejka"

Bence se volt hisztis gyermek. Inkább makacs, de a mai napig. Egy időbe volt olyan, hogy nem akart felöltözni, sehova se akart menni, kergettem a lakásba, hogy fel tudjam öltöztetni.[/quote]

Akkorát nevettem. Elképzeltem a szitut. :D

Gioia :D
Én azt hiszem, hogy a legfontosabb a HIT és a POZITÍV GONDOLATOK! Legyen szó spontán vagy mesterséges fogamzásról! Ha te feladod, mitől várod, hogy a szervezeted harcoljon érted! Ha én nem hiszek magamban, akkor ki fog?
Én nagyon szorítok neked és kívánom, hogy megismerd a csoda érzését! :D


Én hsg előtt annyira féltem egy fertőzéstől, gyulladástól, hogy előző 2 nap beszedtem 1-1 piszok erős gyulladáscsökkentőt, mert nálam sem csináltak semmilyen vizsgálatot - a kórházban sem :evil: . Ne hagyd magad, még van időd egy vizsgálatra!
Vendég
 


Cherry, most mensizek:-) Tehát vizsgálatra nem igazán alkalmas. a hsg napján kérem majd meg sztem, meg beveszek előtte egy cataflamot. gondolom ártani nem fog.
Vendég
 


Cherry, most mensizek:-) Tehát vizsgálatra nem igazán alkalmas. a hsg napján kérem majd meg sztem, meg beveszek előtte egy cataflamot. gondolom ártani nem fog.
Vendég
 


Gioia :D
De egy vérvételt ki lehetne írni, addigra bőven meg lenne az eredmény is. :wink: :D
Vendég
 


Gioia :D

küldtem privit.
Vendég
 


Gioia
Azért néha én is elvesztem az optimizmusomat. De tudom, hogy nem élhetek baba nélkül, és mivel gyáva vagyok meghalni így inkább harcolok a babámért! :wink:

Én a lapar után voltam depi, de akkor minden összejött. Most szinte ugyanaz a műtétem volt, és tök jól viseltem, lehet hogy ehhez is hozzá lehet szokni. :roll:
Na remélem te ezeket nem fogod megtapasztalni.

dita75
 
 


Gioia,

én is azt tudom mondani, hogy vegyél példát Ditáról, az ő kitartása és akarata határtalan, amiért meg is lesz az ajándéka, remélem 2 ikerlány személyében.
Próblj erőt gyűjteni a folytatáshoz, és kívánom, hogy a hsg után legyél olyan gyorsan babás mint Jaimee vagy Erzsebet. :wink:

Dita,

mostmár csak egy lépésnyire vagy a babáktól, ha ez a fránya mensi végre megjön indulhat is a mandula :wink: :lol:

Timejka, Jaimee,

ezen a kergetőzésen jót nevettem, gondolom én is megtapasztalom a nem is olyan távoli jövőben :wink: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Alapvetően nem vagyok negatív típus, csak egyszerűen irtózom a természetbe való beavatkozásoktól...
Nem egyezik a felfogásommal és a hitemmel. de ez nyilván nem ide tartozik.
Ugyanakkor persze ha Monic Te vagy Erzsébet jut eszembe , akkor látom, hogy érdemes a határokat tágítani.
Vendég
 


Gioia,

tudom, hogy alapvetően nem ilyen a természeted és azt is megértem amin keresztül mész, hisz én is végigcsináltam.
Pl. én a lombik ellenére is hiszek abban a mai napig, hogy Danikának egyszer spontán lesz kistestvére. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: olyan aranyos vagy! PIcurka hogy vab odabent? És Te jól érzed magad? Már nagy lehet pocid!

Technikai kérdésem a hsg-vel kapcsolatban. Felhelyezik ugye a katétert és azon keresztül lövik be a kontrasztanyagot. És amikor ultrahanggal elkezdik nézni (vagy rtg) akkor még bent van a katéter vagy azt az anyag beeresztése után kiveszik ? Hogy van ez? Nekem uhos lesz és most nem tudom elképzelni, hogy bent van a katéter és közben az ultrahangot is betolják?? :)
Vendég
 


GIOIA
NEm lecseszésként .......... tényleg .......... de sztem inkább örülni kéne, hogy az orvostudomány itt tart, hogy tud rajtunk segíteni......
pl. ha te most tényleg el vagy záródva annyira hogy nem tudják átfújni akkor azt mondod, hogy oké beletörődsz, hogy neked ezt dobta a gép, és nem használod ki a lehetőségeket, hogy a lombikkal azonnal babás lehetnél??? csak kérdezem?

dita75
 
 


Dita: egyáltalán nem veszem lecseszésnek, ne bolondozz. :-)
Nem tudom mi lenne akkor. Valszleg örökbefogadnánk vagy gyerekekkel foglalkoznánk, életem más területét erősíteném,keresztanyaságomban kiteljesednék..stb. Nyilván szomorú lennék, sokat sírnék, és egy idő után talán azt elhinném, belátnám, hogy Isten vmiért más sorsot szánt nekem. De ez mind hipotézis...Nem is szeretem a "mi lenne, ha" kezdetű mondatokat, jó pár éve igyexem kiirtani az életemből (több kevesebb sikerrel:) ), mert nincs értelme. Csodálatos az orvostudomány és ahhoz hogy igazán higyjen is benne az ember nyilván kell egy olyan orvos akiben jobban bízik mint önmagában.
Csak van a közvetlen környezetemben jónéhány olyan negatív tapasztalat, amikor pont az orvos cseszte el vkinek az életét. Lehet ezért vannak fenntartásaim pár éve. Régebben (10 éve) semmi bajom nem volt a tudománnyal, minden kis fájdalomra rohantam orvoshoz annyira hittem bennük. Azóta ez megváltozott.
Vendég
 


GIOIA
Nekem pedig pont idén lesz 10 éve hogy egy orvos elcseszte az életemet, és még ennek ellenére is bízom a mostani orvosomban és a fehérvári dokimban is nagyon sokat segített és lelkiismeretes volt, igaz babát nem tudta összehozni, de ez már nem rajta múlott! Tudom hogy a BMC-s dokim is mindent meg fog tenni azért, hogy sikerüljön, hisz erre a műtétre is ő küldött el, és kiderültek a dolgok, ami számomra is hihetetlen volt.
Én nem is tudom hogy magyarázzam neked, és remélem tudod, hogy csak segíteni szeretnék, de később nagyon meg fogod bánni, hogy nem "avatkoztál bele a természetbe". Sztem itt ez nem is lehet kérdés.
Nap mint nap beleavatkozunk valamivel a természetbe észre sem vesszük, hogy szennyezzük a környezetünket stb..... most ebbe ne menjünk bele hosszabban, tudod miről akarok hadoválni..... akkor nehogy már ne egy jó cél érdekében ne avatkozzam bele. Jó lehet, hogy a kettő össze sem hasonlítató de valahol azért mégis. Szép dolog az örökbefogadás, és már nekem is felmerült hogy ha MÁS MEGOLDÁS NEM MARAD. De még van előttem a lombik lehetősége, szóval addig nem is gondolok ilyesmire!

dita75
 
 


Dita: nem kell meggyőznöd:-) Megyek hsg-re és remélem meg is tudják csinálni, nincs gyulladásom.
És utána jöhet a lombik. Nem akarok már várni és én is saját gyerekre vágyom elsősoban. Csak pl. szeretném kihagyni az inszeminációt és koromnál fogva remélem lesz is rá lehetőségem.
Tök jó, hogy így tudsz bízni az orvosokban. Nem vagyunk egyformák, én már vakon nem tudok bennük bízni és annál sokkal misztikusabb is az élet, minthogy egy ember ne higgyjen a csodába, Istenbe, Sorsba (ki hogy hívja.) csak egy másik emberben, aki történetesen orvos. Én a kettő határán mozgok, kicsit ez is kicsit az is:-)
És teljesen igazad van, nap mint nap beavatkozunk a természetbe, olykor már elkerülhetetlen is és ez valóban nemes cél. De Te is voltál már elég soxor csalódott és hitetfeladó állapotban. Amik nyilván elmúlnak idővel és a remény tovább él. Nos én most épp nem vagyok húdeboldog , de múló állapot ez is. Hisz sokmindenért szerencsés vagyok és hálás.
Vendég
 


GIOIA
Hát most én sem vagyok valami hűdeboldog, úgyhogy kezet foghatunk, de pl. most ennek is a jó oldalát nézem, hogy nem kezdhettem januárban, mert így legalább lehet egy bak gyerekem. :lol: remélem - hisz én is az vagyok, és a bakokkal jövök ki legjobban :wink:

biztos meséltem már hogy miken mentem keresztül anno ......... :roll: mai napig ez az egyik rémálmom ............ azok az orvosok ......... :? :cry:

Én hiszek a csodákban mert számtalan példa van előttem, de mint ahogy te is írtad már nem vagyunk mai csirkék, ha 10 évvel fiatalabb lennék a jelenlegi körülményeimmel akkor én is türelmesen várnám a csodát persze záros határideig. Azonban látom, hogy vannak olyan családok akik hiába várták, és most egyedül magányosan gyerekek és unoka nélkül élnek, és nagyon megkeseredett emberek. Ha nem is mindig mutatják azért látszik, hogy az életük üres és szürke.

dita75
 
 


Hát igen, az is számít ki mit lát maga körül. Az én környezetemben akiknek nincs gyerekük azért nincs mert így döntöttek vagy nem jött e az Igazi. Mégis mindahányan teljes életet élnek, amit én per pillanat magamról pl. nem tudok elképzelni gyerek nélkül ugyanúgy mint Te. Őket látva mégis megfejteném a titkukat hogy mi lehet ami erőt adott ahhoz, hogy egyszerűen az élet más területén teljesedjenek ki? És ezek az emberek akiket ismerek tényleg nem játsszák meg magukat, hanem boldogok. Érdekes.
Pusszantás mindenkinek! Most alvásba megyek át remélve hogy pozitívabb életképpel ébredek holnap:-)
Mi történt 10 éve? Bizonyára anno régebben már leírtad, ha megmondod mikor utánakeresek
Vendég
 


Én meg Nyilas gyerekre gyúrok, úgyhogy tényleg bele kell húznom:-)
Vendég
 


GIOIA
Nekem mindegy csak ne skorpió legyen! :wink:
Holnap majd leírom hogy mi volt 10 éve.

Vannak olyan emberek akiknek más az életcél,
én úgy érzem anyának születtem, hisz akiben ennyi szeretet van mint bennem, kinek másnak adhatná át mindazt mint a saját gyermekének?!

Jó éjt neked, szép álmokat és holnap találkozunk!

dita75
 
 


Gioia: Réka Nyilas és bátran mondhatom: SZUPER! :lol:
De Apa Skorpió és ő is SZUPER!! Legalábbis hozzám, Rákhoz jól passzol. :wink:

Biztosan lehet gyerek nélkül is élni, boldogan élni....Nekem nem menne. Főleg most, hogy tudom is, hogy mit vesztenék. Én is azt érzem, mint Dita, hogy diplomák ide vagy oda, az anyaság a teljesség.

Szerintem ne agyalj túl sokat, lesz kisbabád és kész, nem is szabad másképp hozzáállni. Tudom, nekem könnyű, én is gondoltam mindenfélét annak idején....De tényleg kár sokat filózni. Előre, előre, előre, amit meg kell tenni a célért, azt megtenni.

Ami az eü-t illeti...hát sokat számít, ha van az embernek egy jó dokija, akiben megbízik. Terhesség alatt is fontos a biztos pont, akihez mindig lehet fordulni, szakértelmében bízni....

Sztem hasi uhun nézik a kiürülést, nem? Nem tudom, mert ugye nekem rtgenes volt...A cuccot a katéteren keresztül nyomják fel. Ha kell feszítik is, hogy átjárható legyen az egész. Aztán leengedik a cuccot és kihúzzák a katétert.
jaimee1
 
 


Gioia a többiek mindent leírtak, én már nagyon hozzáfűzni nem tudok. Sikerülni fog Neked is minden. Tényleg vannak itt élő példák arra, hogy orvosi segítséggel kiknek sikerült a baba. Neked is fog. Kitartás! Nagyon szorítok!

Monic remélem Te is futkosol majd Danika után :lol: Nehogy kimaradj a jóból!

timejka
 
 


Jaimee: enyém Apa is Skorpió:-) Nemrégiben olvastam a hsg történetedet...Nemsemmi.
Az ultrahangosnál nem hasi uh csinálnak mint kiderült, hanem hüvelyit - ezért nem tudom elképzelni még:-)
Remélem minden rendben lesz és meg tudják csinálni, nincs gyulladás. Ha meg nem, akkor a köv. ciklusban.

Nem kívánom már tovább ragozni a témám, nyilván unalmas. Majd jelentkezek. Puszi
Vendég
 


Nemrégiben olvastam a hsg történetedet...Nemsemmi.


Hinnye, Gioia, azt nem kellett vóna hsg előtt elolvasni. Én nem is ajánlottam....Egyébként már el is felejtettem az egészet. Így a könnyű kis szülés után.... :lol:

Gondolunk rád, drukk és hajrá +++++++++++++++++
jaimee1
 
 


Sziasztok,

Szóval: szoba képek:

Danika játékospolca:
Kép

Kihúzható kanapé, melyen az első időkben én alszok, utána Danika nővérkéje :wink:
Kép

Danika lovas goblein képe:
Kép

Danikafüggönye és a nővérkéje íróasztala:
Kép

A pelenkázó:
Kép

A kiságy a falon a Micimackós goblein képekkel:
Kép

A kiságy közelebbről:
Kép

Ruhásszekrény a babakocsival:
Kép

Szőnyeg még mindig nincs :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: csudaszép meseszobát csináltatok!!! A gobelint te csináltad?
Vendég
 


Gioia,

a Micimackós gobleineket a lombik utáni 2 hét fekvésben varrtam (amikor még nem is tudtuk, hogy sikerült), a lovasat a testvérem készítette :wink:
Hangulatod jobb már? Mostmár mindjárt túl leszel a hsg-n és ott lesz a baba a pocakodban :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Igen, már helyrerázódtam. Még félek, de remélem elmúlik csütörtök reggelre és minden rendben megy. Férjecském hoz-visz, bi bajom lehet? :-)
Nagyon ügyesek vagytok Monic!!! Mennyi szép dolgot fogsz Te még varrni pöttömnek! :)
Többiek merre? Jól van mindenki? Erzsébet babázik ezerrel? :)
Vendég
 


Gioia,

természetes, hogy félsz, mivel számodra ismeretlen beavatkozás előtt állsz. De meglátod, hogy minden rendben lesz. :wink:
Bent kell aludnod, vagy utána hazaengednek?
Mindjárt utánanézek Erzsebetnek. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Gioia,

csak átfutottam Erzsebet hozzászólásait, olvastam egy kis mellgyulladásról, de úgy olvastam, hogy ura a helyzetnek.
Ééééééééés, ezt találtam, remélem nem bánja, hogy felteszem ide.

Nellike 2 perces:

Kép

Egyszerűen gyönyörűségesen szép ez a kislány :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Köszi a híradózást!

ERZSEBET
Ha olvasod majd.

Szépséges a kis Nellike. :D


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.01.27 12:00-kor.

dita75
 
 


Álomszép babája lett Erzsinek!! Gratulálok hozzá!
Én az uh vizsgálatra megyek. Ez teljesen ambuláns. Elmegyek a doki magánrendelőjébe, pisi, majd felfekvés 10 perc (állítólag....) és kész, mehetek is haza. Azt mondták ott sem fektetnek le kicsit sem, 9re már jön a következő, én f9re megyek. Kicsit nagyüzem? De szabit vettem ki csütörtök-péntekre, hogy legalább a mhelyre ne kelljen bejönni stresszelni.
Vendég
 


GIOIA
Drukkolok.............. +++++++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Köszi dita!!
Neked megjött már??
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: