Új privát üzeneted érkezett!

Princess!

Remélem jobbra fordulnak a dolgok.Tudod hepe után mindig hupa jön.Olyan nincs,hogy hepe-hepe.Ezt valahol olvastam,és nagyon bennem maradt.
És ez mindenkire vonatkozik. :wink:
Vendég
 


Princess,
Meglátod eljön a Te időd is! A dolgokat nem lehet siettetni, mert balul tudnak elsülni.

Lányok kérdés:
A leszívásra gondolom 1 napot kell rászánni, másnap már lehet menni dolgozni. A beültetésnél hogyan érdemes, 1 nap a beülti + még egy nap pihi? Többet nem tudnék itthon pihenni, mert megőrülnék!
Vendég
 


Bella!

Én a helyedben 3-4 nap minimum otthon maradnék! :)

Jeni99
jeni99
 
 

 
 

Bella!
Nem tudom milyen a munkád,de én is biztos legalább azon a héten még maradnék otthon.Laza kis sétálgatás,egy kis házimunka óvatosan,meg amihez kedved van.

Meg gondolom neked is lesz utró kúpod.Nem?
Mert ugye azt is napi 3x kell,és gondolom nem árt,ha utána kicsit vízszíntesben vagy.
Persze nem kell egésznap feküdni,de kockáztatni sem ér.Nekem például még jó pár napig fájt a pocim vagy méhem vagy nemistudommi,sokszor még ülni sem volt kényelmes.
Majd jössz ide levelezgetni,és akkor nem unatkozol otthon.Bár itt kissebb a forgalom,én a Beültetés elötti és utáni érzések topicban szoktam még irni.Sok hasznos dolgot tud meg az ember,sokszor még túl sokat is. :wink:
Vendég
 


Ja,és leszíváskor altatnak,én még másnap is kómás voltam,amikor bementünk a tescoba.Elötte úgy éreztem jól vagyok,de ott eléggé szédelegtem.
Vendég
 


Sziasztok

Jenni
délutáni privi :cry: !

Princess
nem tudom hogy miért mondják neked hogy ennyi idősen még fiatal vagy a babához, mert akkor esetleg megérteném ha sima ügy lenne a babásodás, de hát ügye nekünk nem az, és nem megy pikk-pakk mint a többségnek!
Jó beszél mi, akinek már 2x is sikerült, de remélem hogy itt mindenkinek ha elsőre nem is de másodszorra TUTI!!!!!!!!!!!!!
császár: én előszőr féltem mindkettőtől de rettenetesen, de most már tudom hogy milyen a csaszi, de nem tudom, hogy milyen a hüvelyi - és attól félek hogy esetleg nem lennék olyan szerencsés mint anyukám volt velünk, hogy 1-2 óra alatt én is és a hugom is megszülettünk, és mondjuk 10 órát vajúdni, nem bizti hogy kibírnám úgy hogy apjuk nincs ott velem, mert megint be fektet a doki, és nem ér fel időben!

Nyulasz
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bella
én Ákosnál már az injekciózás kezdetétől (kb. 3. naptól) otthon voltam táppénzen és pihiztem
most meg ügye eleve itthon voltam, és anyukám is itt volt, hogy segítsen beülti után

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi az infókat. Nekem hál istennek nem megterhelő a munkám, egyébként iroda munkát végzek és nem szakadok meg benne, úgyhogy még gondolkodom a dolgon!
Vendég
 


Sziasztok!

Bella! Én is irodai munkát végeztem, bár elég pörgőset, de két napot itthon maradtam az inszem után is. Azért is, hogy pihenjek, meg, hogy ne a munkahelyi hülyeséggekkel legyek elfoglalva. A szervezetednek azért ez minenképpen megterhelés, fizikai és lelki is, amit jobb ha kipihensz és kényezteted kicsit magad. Mondjuk 2 hetet én sem tudtam volna otthon maradni, lombik után sem, attól begolyóztam volna. Nekem kellett, hogy a figyelmem egy kicsit elterelődjön, de ez már nagyon egyéni.

Princess! Hát azt kell hogy mondjam, hogy aki 30 felett azt mondja egy nőre, hogy még fiatal a babához, annak valószínűleg fogalma sincs arról, hogy milyen gondok adódhatnak. Nekem több kollégám is van, aki 35 felett vágott a babaprojektbe. Olyan is van, akinek pik-pak összejött, de ez a ritkább eset. :( Aztán onnan tudtam meg, hogy náluk is gond van, hogy hozzám fordultak tanácsért, mert persze pletykaszinten elterjedt, hogy nekünk lombikkal sikerült (a főnökeimnek csak ennyit mondtam, hogy kezelésre elengedjenek). De te annyival már előrébb vagy, hogy megtörténtek a kivizsgálások,tudod, mi a helyzet, ezzel már nem fog elmenni az időd. Tudom, hogy most nem könnyű pozitívan látni a világot, de Nyulasznak igaza van a hepe-hupa témában. :D Én arra szoktam ilyenkor gondolni, hogy a rossz dolgok azért történnek velünk, hogy aztán sokkal jobb dolgok történhessenek. Ez azért be szokott jönni. :wink:

Imádom ezt az időt, a kisasszony szinte csak eszik és alszik kint a teraszon a babakocsiban, ha ébren van, akkor is csupa derű.

nyusziful76
 
 


Nyusziful,
Köszi neked is!

Én úgy gondoltam, hogy 1 napot maradnék otthon a leszívás napján. Aztán pedig a beülti napján + 1 napot.
Sajna többet nem igazán tudnék, de tényleg nem terhes az irodai munka,mert kis cégnél vagyok és nem vagyok annyira leterhelve. De majd meglátom.

Princess,
Egyetértek Nyuszifullel. Nálunk is a baráti körben sokan küzdenek ezzel a gonddal és mindenki, mint mi is úgy gondoltuk, hogy 30 felett ráérünk, mert addigra van már némi egzisztencia, felelősség, és kiéltük magunkat. Még most sem vagyunk elkésve, de 30 felett már bele kell fogni.
Vendég
 


Erika,
Boldog névnapot!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem. :)
Nagyon-nagyon jó a társaság szerencsére, de nehéz lesz letenni a vizsgát az biztos.

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!

Bella
köszi szépen!

Jenni
onnan is tudsz netezni?
Jaj de jóóóóóóóóóóóóó!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Bella
köszi szépen!

Jenni
onnan is tudsz netezni?
Jaj de jóóóóóóóóóóóóó!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nem, itthon vagyok. :lol:
Péntek este van már. :)

Jeni99
jeni99
 
 


Jeni!

Hű,ez szuper!A társaságon sok múlik!Majd segítitek egymást!

Erika!

Boldog névnapot kívánok!
Kép
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
köszi szépen!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,
Vége a szabinak, szurizás pedig elkezdődött.

Nyulasz,
gratula a pöttömkétekhez :D ++++++++++

Bella,
azért vigyázz magadra!

Princess,
Fel a fejjel, a türelem babát terem :wink:

Jó olvasni Titeket! :lol:
tobi
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki! Jeni igazoltan hiányzik, mert napközben nem tud netezni!:)

Többiek?

Tobi,
Köszi vigyázok. Milyen protokollt kapsz?
Én már próbáltam a férjemet lelkileg készíteni, hogy be tudja adni nekem az injekciót!:)
Vendég
 


Bella,
Short protokollt, az elsőnél is ezt kaptam. Most csökkentette Mágus a Gonal mennyiségét azt mondta nem kell olyan sok petesejt. Suprefact beadásával szenvedtem de tényleg nem nagy ügy :) Én inkább magamnak adom be, hapár papi is beadná. Pénteken megyünk tüszőnézőbe. Már esténként érzem a pocimat, hogy szúrkál, remélem ez azt jelenti, hogy szépen növögetnek :)

És neked mikor lesz a leszívás?
tobi
 
 


Nekem most szombaton jött meg a mensim és most kezdtem el szednia fogigátlót. Jövő héten csütörtökön megyek vissza a Mágushoz és akkor megmondja, hogyan tovább stb. Az előzetes eredményeim alapján a múltkor azt mondta, hogy valószínű short protokoll lesz nekem is. Okt. elejét, nov. végét mondott a Mágus múltkor.

Igazából nem tudom, hogy magamnak be tudnám-e adni az injekciót, az majd kiderül. Lehet, hogy csak az első kérdéses, aztán már megy mint a karikacsapás. Attól félek inkább, hogy jó helyre adjam és hogy mennyire kell a tűt beszúrni.
Vendég
 


Sziasztok!

Tobi
hajrá szurik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jól telt a szabi?

Bella
ügyi vagy TE!!!!! be fogod tudni adni magadnak a szurikat!
Én régen azt mondtam hogy engem senki nem fog hasba bökni!
És mi lett? Saját magamat böködtem!
A 3. nap már sima ügy lesz :lol: !
Szerintem jobb ha magadnak adod be, mintha más bököd! Persze a popsiba magadnak az már más!

Sziasztok

Erika

Nálatok is ilyen sz@r idő van? Nálunk kitudja mióta szakad az eső, és hideg is van! Én útálom a 30 fokot, de azért ez így szept. elején még túlzás. De amúgy már nagyon várom a telet és a karácsonyt!

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia Erika,

Hát reménykedem, hogy csak valahogy megoldjuk ezeket a szúrikat!

Nálunk is ilyen szar idő van! A karácsonyt én is nagyon várom, meg a novembert is, mert akkor már elkezdek készülődni a karácsonyra, gipszöntés, mézeskalács díszek stb.
Vendég
 


Jut eszembe, azért neked még lesz közte egy sokkal nagyobb esemény is!:)))
Vendég
 


Sziasztok

Bella
IGEN :lol:

Nyulasz
mi van veletek????????????????????????

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Holnap külföldre utazom, jövő hét kedden jövök haza.
Vigyázzatok magatokra!

Princess
princess
 
 


Sziasztok

Princess
Te is nagyon nagyon vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!

Bella
egyszer majd leírod a mézeskalács receptedet?

Nyulasz
mi van veletek?????????????????????????

Csibe
?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz,
érdekelne hogy vagy, gyere légyszíves ha van kis időd!

Persze a többiek is érdekelnek! Olvasgatok a futja időből/energiából. Sajnos nem mindig futja :oops:
Vendég
 


Most olvasom a beültetés előtt és utániban hogy Nyulasz pozitívat tesztelt? Tényleg? (Fúú nem merek gratulálni hátha félreértettem...) Tud erről valaki valamit?
Vendég
 


Sziasztok!

Erika,
megkeresem és leírom neked!

Áfonyaaa,
Igen én tudok, bár Nyulasz még bizonytalan, mert tegnap és tegnap előtt is csak halvány volt a teszt. Várjuk, hogy ma mi lesz.
Vendég
 


Bella,
Igen az első szuri beadásáig eltelt. kb 1/2 óra, de utána tényleg megy, mint a karikacsapás :P

Erika,
Köszi!
Szabadság? Mikor is volt? :) Jó volt, szüleinknél voltunk, elutaztunk Bogácsra néhány napra, Zempléni hegységben kirándulgattunk, kertben tevékenykedtünk, festettünk, pakoltunk ja és benyaltunk egy vírust a múlt hét végére :wink: Hiperaktívak vagyunk így a szülők totál elfáradtak, amíg otthon voltunk :lol: Remélem már sikerült kipihenni minket :P

Princess,
Jó utat és vigyázz magadra!

Atyagatya először Áfonya majd Erika pottyantja a pocaklakót, milyen szuper! :P

Nyulasz,
++++++++++++++
tobi
 
 


Szia Tobi,
Hát én is ettől tartok, hogy lehet, hogy lesz az 1 óra is!:)))) De minden kezdet nehéz!:)

Nálunk most a férjem fázott meg, ezek a nagy erős pasik! Hát tudjátok!:)
Vendég
 


Sziasztok,


Erika:
Megkésve, utólag nagyon boldog névnapot kívánok.

Tobi, Bella:
Én az injekció beadását a páromra bizom. Magától jelentkezett a feladatra, és én nem ellenkeztem. Az első lombiknál úgy begyakorolta, hogy tegnap észre sem vettem, hogy beadta. :wink:

Bella az én párom is megfázott, ápolgatom ezerrel.

Pocakosok mi zujs felétek? Pocakfotó?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Nyulasz! Remélem igaz a hír!!! Nekem is csak halvány csík volt, most meg itt nyöszörög a kiságyban. :wink:

Tobi, Bella!!! Hajrá petécskék!!!

Erika! Egy jó mézeskalácsreceptre én is vevő vagyok!

nyusziful76
 
 


Holnapra megkeresem és begépelem nektek. Illetve bocsi, lehet, hogy csak hétfőn, mert holnap nem nagyon leszek gépközelben, de igyekszem!
Vendég
 


Na beszereztem a barátnőmtől:

Mézeskalács

Hozzávalók:
25 dkg méz
50 dkg liszt
10 dkg vaj/margarin
10 dkg cukor
1 tojás+2 sárgája
1 csapott kávéskanál szódabikarbóna
1 zacskó mézes fűszerkeverék

A mézet felmelegítjük, feloldjuk benne a cukrot és avajat. Egy mély tálban öszekeverjük a lisztet a szódabikarbónával és a fűszerkeverékkel, beleöntjük a mézet, ha egy kicsit hűlt, a tojásokat, és jól összedolgozzuk.
Éjszakára hűtőbe tesszük a tésztát, másnap vékonxra nyújtjuk, és tetszés szerinti formákat szaggatunk belőle. Forró sütőben pillanatok alatt megsül.

Én még tojással szoktam lekenni a tetejét, és ráteszek egy fél diót, vagy színes toradarát.

A titka az, hogy nem szabad túl sokáig sütni! 10 perc alatt megsül!
Vendég
 


És néhány tanács:

- ha dísznek szeretnéd, akkor érdemes tovább sütni, hogy keményebb legyen
- ha kissé keményebbre sikerül amit étkezésre szánnál, akkor tedd be sütis dobozba és tegyél mellé egy almát, almától elszívja a nedvességet és megpuhul
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!

Nem sikerült.Most sem.Januárban következő.Decemberig nem nagyon jövök,de néha benézek mi újság veletek!
Mindenkinek a legjobbakat kívánom,és köszönöm,hogy szorítottatok!
Kép
Vendég
 


Nyulasz,
Tudod, mindenkire vár egy baba, Tiétek is jön, csak ki kell várni (ez a dolog, ami nagyon nehéz)!
pusz

Csibe,
próbáltuk, hogy apus adja be, de nagyon rinyáltam és inkább én szúrkálom magam. Habár mostanság elkapok egy-egy hajszáleret és a Suprefact esetén bénáztam egy sort. Visszapattant a bőrömről a tű :), nyomtam, nyomtam és a tű nem ment be, állati volt, kb. 1/2 óráig próbálkoztam amíg sikerült. Most már csak Gonal-ozok.

Nyuszifül,
ránk fér a biztatás, köszi :P

Bella,
majd kipróbálom a receptet az tuti :D
tobi
 
 


Nyulasz,
de mi történt? Voltak halvány pozitívjaid, nem? Most akkor honnan tudod hogy nem sikerült? Volt vérvétel, vagy mi van? Gyere kérlek ha olvasod és mondd eeeel! Nagyon nagyon sajnálom!!! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Áfonya!

Igen,voltak pozitív tesztjeim.Nem az igazán erős,de volt csík.Aztán nem erősödött.Sőt.
Szerintem a Choragon injekciót mutatta,a doki szerint csak átütött a teszt.Most el sem indult,5 volt a hcg-m.Vérvételen.Azt mondta a doki,nagyon sajnálja,mert tényleg gyönyörű embrió volt.De nem akart velünk maradni.
Talán a következő.
Látom,már csak alig egy hónapod van.
Vigyázz magadra és a Csodababádra!

Köszi Tobi!
Igen,elég nehéz.
Látom már szurizól.Sok-sok tüszőcskét kívánok,szuper randit,és erősen kapaszkodó csöppségeket!
Vendég
 


Nyulasz,
Elhiszem, de gondolj arra, hogy a következő biztosan sikerülni fog !
Köszi, :) tüszőcskék szépen éregetnek, vasárnap repiszuri, kedden punkció.

Lányok,
egy tök más kérés. Tegnap óta nem tudom használni a kaális párok fórumát. Mindig azt írja ki, hogy "nincs hozzászólás a témában" és egy nagy semmi. Megnéznétek, hogy nektek bejön-e?
És szerintetek kihez forduljak ezzel a problémával?
Köszi!
tobi
 
 


Nyulasz,
végtelenül sajnálom!!! Kép
Pedig tényleg sokat gondoltam rád. De akkor majd a következő!
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Nyulasz!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Jeni99
jeni99
 
 


Halihó,
Mindenki el van tűnve?
Vendég
 


Sziasztok,
Ma megvolt a punkció, 5 petesejtem lett (többre számítottunk a Mágussal), na de ez van.
Holnap kiderül, hogy mennyi termékenyült meg.

pusz Mindenkinek

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Az 5,az szép szám!Marad kistesónak is!Drukkolok nagyon!!!!!!!!
Írj,hogy mennyi termékenyült meg!
Vendég
 


Sziasztok!

Tobi
az 5 az szép, nem a db szám számít hanem a minőség!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz, Erika
Köszi, arik vagytok! :P
Tegnap azt mondták a biológusok, hogy 2 és a 3. is beindult, de ma még rá kell kérdeznem. Remélhetőleg nincs semmi gigszer.

pusz

KépKép
tobi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?