Új privát üzeneted érkezett!

Laptető!Remélem szerencsét hoz!

Kép
rena85
 
 


Rena,

köszi,és hozzon sikert a laptető :lol:
Amúgy mindenkinek sok sikert ,sziasztok

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Timi!Jobban vagy már?
Ma csináltam egy tesztet hátha a klimax alatt volt egy eltévedt petém de egy csíkom lett. :evil:

Kép
rena85
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm, minden rendben van. Aranyosak vagytok, hogy eszetekbe jutok. HÁt ti is az eszemben vagytok, épp ezért vagyok újra itt.

Nekem nagyon-nagyon kevés időm van. Szinte nulla. Hétfőtől péntekig munka, szombaton egyetem. A többi pedig "szabad" :lol:

Ez nem igaz Rena, hogy neked milyen lusta petécskéid vannak. Mikor kapnak már észbe????

Mikor mész újra dokihoz? CSináljanak már veled valamit. :twisted: Nem igaz, hogy ilyen tutyimutyi társaság vesz téged körül :twisted: Csináljanak inszemet, lombikot, vagy akármit, de legyen már végre baba!!!!!!!

Kép
tulipán75
 
 


Marika!Örülök,hogy minden ok nálatok!Most nézem,hogy a kislányod már 7 hónapos.Már biztosan mászik meg izeg-mozog!
Jó lenne ha már észbe kapnának!13. körül megyek vissza a dokimhoz és utánna valószinüleg inszem,mert a dokim ezt mondta a telefonban.

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Fenn vagyok 3 óta mert nem kapok rendesen levegőt és rettenetesen fáj a fejem!

Kép
rena85
 
 


Timi!Hogyan csináltad a csillogó Timejkás feliratot?Nagyon tetszik!Már eddig is meg akartam kérdezni csak valahogy mindíg elmaradt.

Kép
rena85
 
 


Rena a Dita csinálta nekem a vonalzót. Kérdezd meg tőle, hogy segítene-e?

A gomba elmúlt. Mi hál istennek nem vagyunk betegek. Most le is kopogom.

A második foga is kiesett Bencének, most alul elől 2 foga nincs, tök édi. Az első fogát szerintem lenyelte, az oviba esett ki. A másodikat tegnap szedte ki otthon, el kellett tenni. A fogtündértől szép és jó fogakat kértünk.

Encikétől nem szép, hogy minket itt hagy.

Elfelejtettem miket írtatok. Koncentrálok.

Genovéva szeretnék a Bencének tesót, de nekünk se akar jönni már lassan 2 éve. De most majd jön.

Szia Marika!!!!

timejka
 
 


Timi!Már régen láttam Ditát is errefelé,de ha jön megkérdezem tőle,hogy segítene e!Örülök,hogy a gombád eltűnt!!

Kép
rena85
 
 


Rena küldjél neki privit. A hsg-be, meg az inszemesbe mindig van.

timejka
 
 


Timi!ok!köszi!

Kép
rena85
 
 


Kép

Ő hogy tetszik???

Remélem mihamarabb észbekap a szervezeted és az első mensi után ismét elbúcsúzhatsz tőle úgy 9 hónapra! :wink: :lol:
dita75
 
 


Dita!jól néz ki!De lehetek pofátlan?Kékben nem lehetne megnézni?
Remélem én is,hogy nem sokáig kell várnom!

Kép
rena85
 
 


itt találod: http://www.glitterfy.com/glitter-words.php

kékben ilyet találtam neked (egy kicsit lilás is meg kékes is)

Kép

dita75
 
 


Dita!Köszönöm szépen!

Kép
rena85
 
 


Dita!Ez az oldal nagyon jó!Ha én csak 1 üzenetbe szeretnék képet rakni azt hogyan kell?Remélem nem baj,hogy ennyit kérdezgetek!

Kép
rena85
 
 


RENA
Ugyanúgy ahogy a profilodba betetted!
Img-tól img-ig! :wink:

Ügyi vagy! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita!Köszönöm!Nélküled nem sikerült vólna!

Kép
rena85
 
 


Dita!Mégsem vagyok ügyi mert a képet az összes üzimhez odatette nem pedig csak 1-hez.

Kép
rena85
 
 


De már töröltem!

Kép
rena85
 
 


Na hát RENA én mekkora ökör vagyok, tegnap egész nap a neveddel foglalkoztunk mégsem esett le a tantula, de így utólag:

BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK!!!!

Ugyanúgy jártál mint én a múltkor, egy nappal később köszöntöttek meg egy csomóan, így el is neveztem magamat Oszkárnak, de csak így Oszi! :lol:

Tehát kedves Amália! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Köszönöm szépen!Aranyos vagy Oszi,hogy gondoltál rám! :lol:

Kép
rena85
 
 


Rena boldog névnapot kívánok.

Szép lettél. Ez a Dita fantasztikus!

timejka
 
 


Timi!Köszönöm szépen! :D

Kép
rena85
 
 


Sehol senki?

Kép
rena85
 
 


ENCIKE HOL VAGY :?: :?: :?:


Üdv mindenkinek:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Csajok! Encike az LH-tesztesbe már írt, minden oké, nincs baj! :wink:

Amálkám! :)
Van má' végre ciklusod? Mizu?

Timejka
?????????????????
Se hsg, se inszemes topic?????
Hol kódorogsz???

dita75
 
 


Sziasztok!

Oszi!Veled mi újság?
Lehet,hogy kezd visszaálni a szervezetem!Kop kop,lekopogom!A héten előjöttek a peteérési tüneteim.Ezért úgy döttöttem,hogy várok még 1 hetet az orvossal hátha lesz valami.Márha tényleg pé-m volt!Annyira jó lenne!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

De arik vagytok, hogy hiányoltok!!!
Dehogy hagylak itt titeket, csak voltak rosszullétek, ha jobban voltam pakolásztam közben doki, védőnő.

Minden oké, ahogy Dita irta és nem baj, hogy átadtad.

Jövök többet, ha tudok.

Dita!
Én is szeretnék szép rozsaszines Encit!
Köszi.
encike 2
 
 


Encike!örülök,hogy jól vagytok!

Timi!Hol vagyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy?

Dita!Nem igazodok ki a vonalzódon,nem vagyok jó angolos.Most hol tartasz?

Kép
rena85
 
 


RENA
8. napon vagyok szerdáig lövöm a szurikat, csüt. megyek uhura, hgoy megnézzék kell-e még, vagy jöhet az inszem!

Remélem jól érezted és nem lesz szükség a dokira!

Kép
Remélem a 2. trimeszter könnyebben fog zajlani! :wink:

dita75
 
 


Dita!Jó lenne ha már szuriznod nem kellene hanem jöhetne az inszem!!
Remélem én is,hogy nem kell a doki segítsége!

Kép
rena85
 
 


Itt vagyok, csak azt hiszem otthoni gépünk megfázott és nem merem használni, a melóba meg a főnököm bent volt mindig, most elvonult.

Szevasz Encike! Végre, hogy jelentkeztél.

Rena induljon be most már rendesen. Szorítok!

Egyébként velem semmi, piri kb. 5 nappal hamarabb érkezett, nem szedek gyógyszert, semmit.

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Minek jön hozzád a piri váratlanul?Mostmár igazán elkerülhetne!5 nap?Mi kavarhatta meg a szervezeted?
Remélem rendesen beindul!

Kép
rena85
 
 


Rena azon gondolkodtam én is, hogy mi kavart be, de nem tudom. Clostit meg ilyeneket nem szedek, ez már a 2. hónap. Volt a gombám, akkor kúpoztam. Igazság szerint múlt héten vasárnap kellett volna megjönnie, de múlt hét hétfő-kedd barnázás, szerda-csütörtök piros és vége. Nem hiszem, hogy megyek dokihoz. Megyek természetgyogyihoz 2 hét múlva apával, már egyszer voltam, csak pont mensiztem és azt mondta a bácsi, hogy így nem tudja az egész testet "megnézni".

timejka
 
 


Timi!Remélem a természetgyógyász segít nektek!

Kép
rena85
 
 


Igazából azért nem megyek orvoshoz, mert elegem van a gyógyszerból meg abból, hogy senki semmit nem mond. A természetgyogyitól se várok csodát. Mindegy, hogy kinek adom a pénzt. A természetgyogyi legalább nem mérgez a sok gyógyszerrel.

timejka
 
 


Az már biztos,hogy a természetgyógyász nem mérgez semmivel és nagyon sok jót is lehet hallani róla.Sok sikert hozzá!

Kép
rena85
 
 


Csak az az egy nem tetszik, hogy miért van ilyen mensim. Majd elmúlik. Felírta a doki a Premenst, de nem igazán szedem, mert lehet, hogy attól vagyok felfújódva időnként. Na mindegy.
Rena mindent bele!

timejka
 
 


Timi!Nem emelted meg magad mert az miatt is megjöhetett előbb.A Premnst rendbehozná a mendid,a palásfű tea is jó erre ha jól emlékszem.De majd megnézem.

Kép
rena85
 
 


Visszaolvastam amit írtam hát nem tudok írni!Bocsi

Kép
rena85
 
 


Timi!Ezt találtam:
A palástfű segít menstruációs zavarok, fehérfolyás, alhasi panaszok, hormonzavar és a klimaxos rosszullétek esetén, a kezdődő pubertás időszakában kedvezően hat a női szervezetre, cickafarkkal együtt alkalmazva. Hogyha fiatal lányoknál a menstruáció orvosi gyógyszerelésre sem áll be a havi rendszerességre, cickafarkkal keverve a palástfű (egyforma mennyiséget véve mindkettőből) egyenesbe hozza a dolgot. A palástfűnek összehúzó hatása van, igen gyorsan gyógyít, ugyanakkor használják vízhajtóként és szíverősítő szerként is, sebláz, gennyező sebek és elhanyagolt fekélyek esetén is. A női nemi szerveket, mindenekelőtt a méhet erősíti, így az anyaságra való felkészülés, valamint szülés előtt és után alkalmazható haszonnal.

Kép
rena85
 
 


Köszi Rena!
Az a helyzet, hogy egyszer ittam palástfű teát, igaz akkor kellett szednem utrogestant, 1 hetet késett a bajom. Azt nemtudom, hogy melyiktől. Most premenst szedek, az valami barátcserje. Barátnőmnek tök rendszertleen volt a mensije, kicsitjobb lett tőle a mensi, meg a baba is jött, aki már féléves.
Nem igazán tudom, hogy mit csináljak. Szedem a premenst azt kész.

timejka
 
 


Timi!Remélem neked is beválik a premest!

Kép
rena85
 
 


Sehol senki :?: :?: :?:

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Kriszti!Én itt vagyok! :lol:

Kép
rena85
 
 


dita!
Jo az enci, de hogy kerül a vonalzom alá?

Hot beteg vagyok, fáj mindenem iszom a mézesteát.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike!Gyógyulj meg mihamarabb nehogy bajotok legyen!Jobbulást kívánok!

Kép
rena85
 
 


Köszi Rena!
Mindjárt főzök egy kis levest, mert tegnaprol van pörim. Iszom a teát is.
encike 2
 
 


Enci
Kép

Ezt másold be oda ahová a vonalzódat is teszed. (img-től img-ig)
Sok sikert!

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: