Új privát üzeneted érkezett!

Babszi: dehogy kövezünk meg. Sajnos néha rajtam is felülkerekednek ezek az érzések. Nem tud mindíg pozitív lenni az ember, de meg kell próbálni.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Babszi: teljesen természetes ez az érzés hidd el. Senki nem kövez meg ezért. Ez a várakozás a félelelem a bizonytalnságtól van.
Csak egy kicsit bizz magadban és meglátod minden rendben lesz. Tudom ezt könnyű mondani . De nagyon nagyon kívánom, hogy a fa alatt ez az érzésed elmúljon és már többen álljatok a fa alatt :)
Nagyon nagyon sokat gondolok rád/rátok.

Nórira is vonatkozik ez.

Kép
csucsu05
 
 


Ja és még azt kívánom, hogy 8hónap múlva ne aludjatok éjszakánként :))) Értitek úgye műtyúkok ?:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Babszi:Én nem mondom, hogy ne félj és ne érezz, csak azt, hogy mindezek mellett bízz is.A legnehezebb dolog, de muszáj.Okosat nem tudok és nem is akarok itt írkálni, de mi nagyon szeretünk és melletted állunk és ha ez segít, akkor van értelme, hogy itt vagyunk egymásnak!
Vendég
 


Nórinak igaza van. Melletted állunk és szeretünk.

Kép
csucsu05
 
 


KÖSZI CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
én is titeket!!!!! és örülök, h ilyen jó csapat van itt.
annak meg pláne, h nem egyedül vagyok vidéki műtyúk :wink: :lol:

bevallom, teljesen még nem adtam fel, de egyre nehezebben tudom meggyőzni magam. de próbálom, próbálom.
lehet, h az a baj, h már tegnap este tudtam, h ma csökkent hőt mérek és ezzel bevonzottam.
akkor most azt mondom: holnap felmegy a hőm!

és kérem a volt hőmérő felelőst, h küldjön nekem hőfenntartó enerdzsit! :wink:

babszika
 
 


Jaj Babszikám,
nehogy sirj már, biztos nehéz, de éppen nézem, hogy a 11. dpo-n vagy, hát hogy lenne pozitiv az a teszt??? A hőd meg nem esett le, az az 1 tized semmi.

Nóri,
talán neked is korai volt még a teszt, bár nálad nem tudjuk, hogy mikor lehetett pé-d?! De én is azt mondom, hogy légszives MÉRD MEG HOLNAP REGGEL A HŐDET, az árulja el ilyenkor a legtöbbet. Hidd el, ha a hőd fent van, nincs miért aggódni!

Csucsu,
BOLDOG SZÜLINAPOT A KICSI LÁNYODNAK!!!
sirkici
 
 


Sirkici: Köszönöm a lányom nevében is.

Kép
csucsu05
 
 


Húúú, Csajok de sokat írtatok!
Nekem is az első dolgom az volt, h. benézzek a babanetre. Csajok rajtatok a világ szeme! Nagyon-nagyon szorítunk értetetek!

Babszikám és egy picit a többiek!
nem írom, h. no para, mert azt valóban Te is tudod! De Te csajszi, ezt meg ne halljam (vagyis ne olvassam) mégegyszer, h. Te nem vagy képes egy babát ajándékozni a Te Bálintodnak!!!! Irgumburgum!!! Ez nem a Te hibád, hisz igenis Te is akarod azt a bébit, csak sajnos van egy betegséged, ami ezt egy kicsit megnehezíti! Ezt nem Te akartad magadnak, hanem így alakult!!!!És most mondom, asszem nem utoljára, h. POZITÍVAN kell hozzáállni a dolgokhoz!!! Most tömérdek példát tudnék felsorakoztatni, h. milyen reménytelennek tűnő helyzetekből lett babó, úgyh. tessék erre öszpontosítani, és NE hagyjd, hogy eluralkodjon rajtad ez a negatív hozzáállás!!!
Láthatod, h. annyian drukkolunk Neked (Nektek) és ha netán esetleg mégsem most jönne el hozzátok a babácska, attól még Te (Ti és Mindannyian) ugyanolyan értékes emberkék vagyunk! Hisz hány nő nem akar gyereket szülni például a karrierje miatt???? Amit mondjuk sosem fogok megérteni. Szóval, oda akarok kilyukadni, h. a belső értékeink nem azon múlnak mikor tudunk pocakosodni! :-)

Remélem nem veszitek okoskodásnak, mert ezt egy picit magamnak is írtam! :wink:
Vendég
 


Babszi:

Kép
Vendég
 


Jóóó reggelt csajok!

Na, piri sehol, Nórikám, Babszikám, ennek nagyon örülök :D Babszi, tudom, milyen rossz érzés a bizonytalanság, nekem így volt a múlt hónapban, de ne aggódj, ott lesz a baba :wink: Azt nem mondom, hogy bízz benne, mert nekem is bárki bármit mondhatott, én csak a tesztet vártam, de most valahogy úgy érzem, Nálad (és Nórinál) másként lesz :D Vidéki műtyúkok :lol: :lol: Én is az vagyok, borsodi vidéki műtyúk

Agisol gratula a babádhoz :D

Kép
bienvenue
 
 


Arikon, nagyon szépen leírtad a lényeget, csatlakozom hozzád :!:

Csucsu, boldog szülcsit a nagylánynak :D

Na, csajszik, hogy jobb kedvetek legyen - csak hanggal érdemes lejátszani:

http://www.thecompassgroup.biz/merryxmas.swf

Kép
bienvenue
 
 


Bien!
Azt mondtad, h csak karira..... :lol:

Köszi csajok mindegyikőtöknek!
Ígérem, h megpróbálom összekaparni magam! :wink:
bízok ám és óránként simizem a pocim, h a Kicsibab tudja, h várom és szeretem! :wink:
csak néha rámjön ez a hülyeség. :roll:

lassan megint 9 óra, így mennem kell.
puszázlak benneteket!!!!!!!!!

babszika
 
 


Babszikám, vészhelyzet volt, azért lőttem el hamarabb a topikcsajsziknak szánt karimeglepimet - de sztem nem haragszanak meg, ugye lányok? :D Ja, és lehet, hogy a hormonok miatt vagy érzékenyebb :wink: Szép napot Neked, majd még mailben tartom Benned a lelket :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Babszi: Mi is puszilunk Téged :)

Kép
csucsu05
 
 


Csak, hogy jókedvetek legyen:


Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Csajok: ez a kis drága is felétek indult!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi:de aranyos vagy!Köszönjük! :wink:
Vendég
 


Szia Gyabi,

Ari vagy :) Mizu? Rókica? Hogy bírod a kari előtti tempót? Nem vagy álmos?

Az én linkemet meg sem nézitek..? :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Agisol!!!
HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! És milyen korán megtudtad... GRATULÁLOK!!!!!!

NAGYON VIGYÁZZ MAGATOKRA!!!!

Nóri, egy hőmérőzést tényleg megtehetnél nekünk...

És csajok, köszi én jól vagyok, indul a költözködés Anyósékhoz, utána me remélem lassan mi is belekezdünk.....


MÁR OLYAN JÓ LENNE HA ÉRTEM IS IZGULNA VALAKI:)))))))
Nah, nem panaszkodok....

Lesznek még itt zebrák, ne féljetek!!!!

(Lesz új topic indítás... úgy értem..BABAPROJECT 2008? Olyan sok csillaggal?)
:)
Vendég
 


Babszi, nekem nehogy elkeseredj, az a hőmérséklet-esés , még semmi.....
NYUGALOM!!!!

((ÖLELÉS)))
Vendég
 


Szia Pöttye :D

Látom a görbéd alapján PÉ környékén vagy :wink: Anélkül, hogy tétje lenne, használ a ginsenges cucc? Annyira kíváncsi vagyok, épp az este gondoltam Rád/Rátok :D

Kép
bienvenue
 
 


Bien, nézem a kis linkedet!!!

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉDES..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


óóó, Pöttye, olyan jó, hogy megnézted és tetszik Neked :lol: Már azt hittem, senkit nem érdekel...

Kép
bienvenue
 
 


Bien, nem tudom..még nem tapasztaltam nála változást... De egyébként remélem hosszú távon lesz:)))

De már megnyugtat a tény, hogy szed valamit...:)))

Tündér vagy, hogy gondoltál ránk!!!!
Remélem hamarosan lesz tétje is...

A görbémmel kapcsolatosan, eddig csak buliztam szinte minden nap, szóval nem csodálkoznék, ha ebben a hónapban őrült görbém lenne... egyszerűen se kedvem mérni, se agyam hozzá...közben az alkoholtól ugyebár emelkedett lehet egy kicsit...
Szóval a mostani nem mérvadó:)))
Vendég
 


Bien, megnyugtatlak, ezt küldöm szét a cégnél karácsonyi üdvözletnek:))))
Nekem nagyon bejött:)))))
Vendég
 


Bien.

Jelentem a nap 24 órájában álmos vagyok!!!!! Rám nem a hányinger, hanem a kívánósság jutott. Ma reggel a munkahelyen tejet kívántam, így megkerestem azt a kollégát aki még nem ért be, hogy ugorjon be a boltba egy liter tejért, mert meghalok!
Hát röviden ennyi, de minden napra jut valami hasonló!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Pöttye, nem baj, ha bulizol, legalább nem görcsölsz a babán, és így fog hipp-hopp beköltözni :D Szerintem jó lesz a gyogyi, Apát tegnap is kérdeztem, nagyon meg van elégedve, lassan vehetem a következő adagot :wink:

Gyabi, ez aranyos :D Ha pl. a tejet kívánod, az jó, mert tudomásom szerint nagyon kell is a babának :D Amúgy a kollégáid tudják már a nagy hírt? Ha még nem, akkor nem csodálkoznak, hogy ennyire kívánós lettél? Ja, és miket kívánsz még a mai tejen kívül?

Kép
bienvenue
 
 


Tudják, már a dokivizsgálat után elmondtam, mert a főnökasszonyom is most ment el, és nem egészen tisztességesen közölte a dolgokat és utána még ő volt felháborodva, hogy nem úgy áltak hozzá. Én felmentem a főnökhöz, majd a kollégáknak is mondtam, bár volt olyan aki jobban számolta a napokat mint én. :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hali csajok!
Sovány vigasz, hogy nekem még a 34. napon(18.dpo) is nega volt a tesztem? És csak majdnem 5-6 hetesen lett pozitív.

Amúgy tegnap én is ellőttem egyet és még sajna pozitív. És vérzem is. Vagyis, még nem ért át a poz. hozzátok. Hát küldjétek má a nega teszteket. Ne sajátítsátok ki magatoknak!!!!!!!! :P

Meglátjátok minden rendben lesz!!!!


Mindenkinek nagyon boldog ünnepeket és boldog szülinapot Szabinának!!!!!!




Majd jövök!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Ja, de a legmenőbb továbbra is a hideg-szénsavas bármi!!!!!!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bien, nagyon jó ez a link!!!!!! :wink: :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Na felfedeztem a linket: tényleg jó!!!!!!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bien: Tényleg jó a link. Megnéztem. Aranyos vagy, hogy gondoltál a topicra :)

Gabi: Szabina nevében köszönöm szépen.

Nóri: Én most úgy vagyok mint te. Száraz napoknak kéne lennie mert úgye 22 vagy legkésőbb 23án a pirivel nem kéne taliznom. Ennek ellenére van fehér folyásom. És a hasam is kicsit fájdogál.
Tényleg más is hallotta azt , hogy a mensi előtt száraz napok vannak? mert én ezt itt a babaneten hallottam remélem igy van. Különben meg nem agyalok úgyis kiderül.
De olyan jó lenen a fa alatt becsomagolva átadni a tesztet a férjemnek.
Álom Álom édes Álom...... :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: NAgyon boldog szülinapot lánykádnak :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép
Vendég
 


Hát mi van veletek????????????

jól eltűntetek!!!!!!! :evil:

babszika
 
 


szia Babszikám, énitt vagyok!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


helllllllló

Kép

babszika
 
 


jót beszélgetünk Kép

babszika
 
 


hát ez nagyon aranyos volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló Lányok!

Nóri! jujj annyira izgulok érted!!!! Ugye nem jött még meg????

Arikon! Nálad mi zu????

Bien! Irgumburgum a görbédnek!!!! Fenékbebillentés neki!!!

Mirci! Hogy vagy???

Babszi! Mikor kapunk újabb képeket a házikóról???

Pöttye ne aggódj reméljük lassan neked is nagyon drukkolhatunk. Már alig várom!!!!

Csucsu! NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT A Lányodnak!!!!

Gabi! Nagyon aggódom érted! Remélem minden rendben lesz már!!!!

Pusszancs Mindenkinek!!!
Vendég
 


Krisz!
raknék én, de nem fotóztam .... egyelőre nincs mit.
de tudod, mindig dicsexem, ha van mivel :lol: :lol:

Zsuzska!
állati jó lett az új vonalzód!!!!!!

babszika
 
 


Sziasztok Csajok :D

Gyabi, örülök, h a munkahelyeden már le is rendezted a babakérdést, és nem kell titkolóznod. Szénsavas hideg cuccok :lol:

Pöttye, Csucsu, örülök, hogy tetszik a rénszarvas kórus 8)

Gabi, meddig enged a dokid várni? Kariig rendbe fogsz jönni, drukkolunk, jó?

Krisz, a Te görbéd naon szépecske, nagyon drukkolok Neked :wink:

Én most jöttem a dokimtól. Megkaptam 3 havi Bromo anyagot és 3 havi Norcolutot is, mert szerinte sárgatest elégtelenség miatt ilyen ocsmány a görbuszom. Ja, és azt mondta, csináljak tesztet, mert a Ferty hülye, nem a 11., hanem a 15. DPO-n vagyok, és pirinek semmi nyoma...

Kép
bienvenue
 
 


Zsuzska, tuti a hőd és a vonalzód is :wink: Mi ez az új design? :D

Kép
bienvenue
 
 


Bien!
és fox csinálni tesztet???

egyébként miből állapítoitta meg a sárgatest elégtelenséget?

sztem pedig most jól csinálta a feri. de én nem vagyok mérvadó.... de a 16. napon sztem nem sikerült neki! de legyen a dokidnak igaza!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

babszika
 
 


Szia Bien!

Hát próbáltam eltüntetni a peteérésemet, mert hát túl vagyok rajta :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mondjuk azóta is minden egyes lépésnél érzem a bal petefészkemet és a pocim is fáj kicsikét...

Ja.... én is voltam dokinál áááááááááám 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉés megint enyém a laptető :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: