Új privát üzeneted érkezett!

Jól teszed, nem fognak mélyen altatni, az egész 20 percig sem tart, nem lesz megterhelő a szívednek.Na így már gyerekjáték lesz neked! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Bocsi, hogy nem voltam, csak itt volt a mami és vigyázott a kicsi fiamra, még én nyakamba vettem a várost és plazacicát játszottam, hogy a maradék 1-2 ajándékot megvegyem. Totál elfáradtam tegnap. De megvan minden már csak csomizni kell. Ja és tegnap reggel még a dokinéninél is voltunka kicsi Manómmal mert betegecske.

Babszi! Gyönyörűséges a hőd! Nagyon bízom benned, hogy a piri nem rontja el a krácsonyod! Én is pont 23-tól várom a pirit és nekem a kritikus nap a 26.-a, mert az a 17. dpo.

Nóri! Nagyon izgulok érted! Mikor is akarod ellőni a teszted???

Bien! Nagyon szép a görbéd! Csuriban a kezem érted is , meg Arikonért is!
Jujj ki van még így a finishben???
Látom Mirci! Te is a végét károd már!!

Jajj Lányok mennek a megadrukkok!!! Jujj de izgi!!!

Zsuzska! Neked meg akciódús napokat!!!!

Egyébként Jaimeenek is Hsg után sikerült a babó és már meg is született!!!!

Pusszancs!
Vendég
 


Csajok, itt az angyalkátok!!!!!!


Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 

 
 

Bien,
most úgy tesz, mintha mi sem történt volna. De úúúútálom a képmutatást. :twisted: De már nem izgathat fel a hülyeségével, hisz holnap vagyok utoljára a héten juhéjjjj! Utána 27-én is még szabin leszek, 28., 29-én bent leszek, de Férjecske is. :wink: :D Na az lesz egy hosszú fárasztó menet, mert nálunk lesz a szilveszteri buli és lesz sok sütés-főzés! De mááár azt is várom!! :D

Gyabi,
cuki ez a kis angyalka!
Vendég
 


Hát szép reggelt, lányok!!!!

Szeretek ennyi jó hírre benézni :lol: :lol: :lol: :lol: Úgy látom, hogy jó sok drukkra kell felkészülni mostanában :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindenkiért nagyon szurkolok ám :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hol vagytok csajok??? :shock:
Vendég
 


Nórikám... Szurkolok Neked nagyon..nálam karácsonyi pörgés van, alig látok ki a melóból....
DE SZORÍÍÍÍÍTOK...ja, meg kinek kell még???BIen, Arikon... Mirci?...Mindenkinek!
Hajár, ZEBRÁ TESZTET KÉRÜNK!!!!!

Ölelek mindenkit....
Vendég
 


Sziaaaa Pötty:remélem jobban vagy már...sokat gondoltunk rád Arikonnal, tudod, lelkesen olvasunk! :roll: :wink:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Nórikám remélem még mindig JÓL vagy! :wink:

Pötty,
és igen, nagyon sokat gondoltunk (gondolunk) Rád! Minden oké?
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon nagy drukkhegyek Nektek, én már biztosan nem bírnám ki Karácsonyig azzal a fránya teszteléssel!!!!
Ma voltam hüvelyi uh-n, minden rendben, 3 hetes és szépen beágyazott magának a méh hátsó felében, ami a lehető legjobb hely neki :D :D Úgyhogy KÖVESSETEK!!!!!!!!!!!!!!
agisol
 
 


Agisol: Követünk téged, ó nagyfőnök :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Agisol, ez nagyon jó hír!!!!


Én ma is véreztem... :( Elmúlhatna már ez a dög!

Nóri, Babszi, Csucsu írjatok, mit éreztek, bármi érdekes lehet!!! Itt a karácsony, jöjjenek a rókák és a zebrák!!!!!!!

Arikon, Mirci ti is a finisben nem?????????

Kép
Kép
gabi82
 
 


Babszi, a hőd az egekbe szökik!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi,
nekem már csak órák, percek kérdése, h. megjöjjön. De nem vagyok (annyira) szomorú...csak kicsikét. :(
Vendég
 


Jó reggelt!

Nóri,
mi újság????????????????????????????????


Babszi,
látom még mindig szép magas a hőd, csak maradjon is fent!!!!!!!!!!!
sirkici
 
 


Szia Sirkici!

Minden oké, átléptem az eddig rekordot, folyás pedig továbbra is van. :shock:
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek !

Babszi, Nóri mi újság? Úgye minden oké és piri sehol??,
Szorítok piszkosul. :)

Kép
csucsu05
 
 


Szabinának:

Kép
Vendég
 


Nóri: Most láttom csak írtál. Ez fantasztikus hr. De előre nem bulizunk. Most akkor már ha túllépted azt a bizonyos időt mégkívánom, hogy minimum 9hónapig igy maradjon. És mint írtam a mensi elött száraz napok vannak :) :)
Nem érzel semmit? tudom ez hülye kérdés mert az ember tud tüneteket produkálni de hátha valamit mégis érzel amit nem szoktál.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Én nem vagyok túl jól..... görcsölök...... :? nagyon!!!!!
És mivel iszonyúan rosszul vagyok, ezért ellőttem egy tesztet is..... nega..... éas a hőm jelenleg lejjebb ugrott.....

most kezdek félni, h tényleg gáz van! most a múltkorinál is jobban görcsölök :( :( :?

babszika
 
 


Nóri: Köszönöm aranyos agy, hoyg a szabinára gondoltál :)
Meglátod jövőre én fogok neked ilyeneket küldeni :)

Kép
csucsu05
 
 


Era!
Boldog szülinapot a nagylánynak!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Na Babszi, akkor mondok valamit, amit nem akartam itt, én tegnap este és ma reggel is ellőttem egy tesztet és mindkettő negatív.A fene azt a türelmetlen fajtámat... :? :cry:
De csakazértis pozitív vagyok!
Vendég
 


Nóri!
azt hiszem, két hülye vidéki liba vagyunk :D :D

babszika
 
 


Sokat éltünk vidéken, ezért nem fejlődött ki az agyunk....VIDÉKI MŰTYÚKOK! :D
Vendég
 


Babszi, Nóri: Nem feladni. A görcs lehet a babától. Az hogy a teszt nem mutatja ki sem gond. Valakinek csak 7hetesen mutat ki babát. Szóval vidéki műtyúkok:) : Nem parázunk előre!!!!!!!

Nem félünk és csak pozítivan előre!!!!
A teszt pedig még nem is mutathat ki semmit. A dokim azt mondta a mensi után 10nappal mutat ki biztos terhességet a teszt. Persze nem minden esetben!
Szóval N Y U G I !!!!!!!!!!!

Babszi: köszönöm a köszöntést neked is.

Kép
csucsu05
 
 


Én nem izgulok annyira, mert nem fáj a hasam és azt mondtátok, hogy a folyás az jó jel lehet.Csak az bánt, hogy olyan türelmetlen vagyok, pedig megbeszéltem magammal, hogy csak pénteken fogok...Jaaa, a 10.nap szentnapra esik, lehet, hogy nekem tényleg ez lesz az ajándékom!!!!(csak az öreg egy kicsit szívat fentről) :wink:
Vendég
 


Csajok: Szerintem mindenki aki babát akar tesztel amint tud. Ez nem bűn. De azért mert nega még nem kell feladni.
Amúgy valakinek görcsöl terhességnél is a hasa és van akinek nem.
Szóval egyikötök se legyen elkeseredve. majd akkor kesereghetünk ha megjön. De most még nem jött meg szóval türelem.
Türelem babát terem. :)

Kép
csucsu05
 
 


Lánykák,

Ahogy ma beértem az volt az első, hogy feljöttem a netre.

Szerintem mindkettőtöknél még korai volt tesztelni. (Valószínű én sem bírtam volna tovább várni).

Babszi: picit esett csak a hőd, ez még nem jelent semmi rosszat. Viszont a görcsök mennyire erősek? Remélem nem lesz semmi baj....

Nórikám drága: ezennel felszólítalak, hogy holnap reggel mérd meg a hődet. Ilyen korán talán az többet elárul mint egy teszt.

Esetleg ha eszetekbe jutna ovutesztet használni, mint orákel én mindenkit lebeszélnék róla. Nekem kétszer is volt full pozitív 31. ciklusnapon, és természetesen mégsem voltam terhes (az meg kizárt, hogy akkor lett vona pé-m).

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci!
Én a pcos-om miatt nem is merem az lh-t használni :roll:

de a görcsök..... nagyon gyenge vagyok miattuk és sokkal rosszabb mint a szombati (állítólagos beágyi) :shock:

babszika
 
 


Én valahogy bizom bennetek és remélem igazamlesz. 9hónapig pirinek semmi hire nem lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


Mirci:úútáááálommmm a hőmérőt!!!De jó, megpróbálom.Nem ígérem, de megpróbálom megmérni. :wink:
Vendég
 


Babszi:két beágyi??? :D :wink:
Vendég
 


Babszikám: sajnos nem tudok semmi okosat mondani, csak imátkozni érted, hogy elmúljanak a görcsök!

Kép
Kép
mirci74
 
 


áh, akkor jobban le kellett volna esnie és újra a magasba holnap.....

amúgy benne lennék abban is. inkább egyszerre kettő :wink:

babszika
 
 


Tudom,hogy úúútálod, de tedd meg légyszi! A nega teszteket mégjobban úúútálod nem?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci:értettem, jelentem holnap hőmérővel kelek!!!Le az egycsíkos tesztekkel...mondjuk szerintem gyári hibás volt és lejárt... :wink:
Vendég
 


Babszi: Ha szombaton görcsöltél ha nem a beágyi miatt lett volna akkor mitől? Hisz a mensihez korai lett volna.
Na egy a lényeg csuriban kezem lábam :)

Kép
csucsu05
 
 


Mindenki lesz netközelben az ünnepek alatt is?
Vendég
 


Nóri: Még szép !!!! Ki se bírnám , hogy nem tudom mi van veletek :)

Kép
csucsu05
 
 


Én nagyjából, Nóri. Mert 25-én reggel irány Gyula..... :wink:

Csucsu!
A hő alapján én is azt gondoltam (és még kcisit ma is), h beágyi volt. utána óriási emelkedés, fent is maradt.....

de félek..... hát ennyi a lényeg..... :cry:
jajj, már megint bőgni fogok..... :roll:

babszika
 
 


Én is szeretnék tudni mindenkiről, kivel mi van, mit hozott a jézuska...stb...de főleg a másik műtyúkról!
Vendég
 


Nóri: én biztos benézek minden este ünnepek alatt. Addig is forró drót...nehogy eltűnj nekem.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Babszi én úgy a seggedbe harapok, ha sírni mersz!!!Tilos sírni!!!
Vendég
 


jaj babszikám dára nehogy sírjál itt nekem.........nincs még semmi elveszve

Kép
Kép
mirci74
 
 


babszi: Én azt kívánom , hogy örömödben sírj acsak.
Most még tilos. Hát ki ne bizzon a babában ha az anyukája nem?
tessék mosolyogni és minden rendben lesz :)))

Kép
csucsu05
 
 


most leírom:

azt gondoltam, sőt biztos voltam benne, h végre a 2 év meghozza a gyümölcsét. azt éreztem, h karácsonykor végre boldoggá tehetem Bálintot és elmondhatom, h igenis képes vagyok bébikével megajándékozni a legszebb ünnepen.

és most...... amiatt vagyok kiakadva, h már nem érzem. már szinte csak áltatom magam.... szóval, a saját érzéseim miatt félek. agyban azt mondom, h igenis baba, de .... de nem érzem

kérlek, most ne kövezzetek meg, és ne mondjátok, h n para. mert én is ezt modnom magamnak, de.... egyszerűen attól rettegek, h magamban nem bízok! és a bébiben...................

babszika
 
 


Egy kis vidámság:

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: