Új privát üzeneted érkezett!

nem, mert nem akarok dolgozni odaát.
hideg is van, és nem akarok semmit cipelni

de legalább bekötötték a vizet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vagyis rácsatlakoztak a hálózatra :lol:
sálálálálálálálálálálálálá Kép

babszika
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 36000_.png

ezt nézd meg....ugyi holnapra lehet számítani PÉ-re??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


tudod Zsuzska, annyi negám van /volt már, h nem is tudom..... azt sem tudom, h miyln hosszú ciklusom lett volna.... 1 hetet még kéne várnom az tuti

babszika
 
 

 
 

hát ez tttttttttttttttttttttttttöööööööööööööööööök jó hír :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azért ez már kellett a lelkednek,nem :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


én úúúúúúúúúúúúúgy drukkolok neked és mindenkinek, aki teszt előtt áll, hogy nemis tudom, hogy még mimet tegyek keresztbe :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


legutóbb mikor kellett volna megjönnie??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sztem ma volt meg!
adjatok bele anyai-apait!!!!!!!!!!!!!!!!!
de úgy, h eszedbe se jusson a bébi!!!! nehéz, de...

Ha én most babás leszek, az azért lesz, mert most volt az első olyan hónap, amikor tudtam, h pé-m van és megnyugodtam. olyan felhőtlenül szeretkeztünk minden alkalommal, h amiatt leszek babás. ebben biztos vagyok

babszika
 
 


nekem nicns olyan, h mikor kellett volna. :(

én akkor tudom, h milyen hosszú az adott ciklusom, amikor megjön.
annyit szoktam érezni, h fájdogál a mellem és onnan max 1 hét és jön piri

babszika
 
 


hhhát mi tegnap hancurkáztunk egyet, meg három napja is.... szóval én holnap reggelre gondoltam.... vagy azért ma este sem ártana????

az az igazság, hogy én is most először tudom, hogy PÉ van/volt/lesz...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


hát nagyon remélem, hogy most már piri elkerül titeket jóóóóóó hosszú ideig :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


tudod Zsuzska, mindenki másra esküszik

engem nem érdekel a 2 naponta legjobb, vagy bármi más....

amikor jólesik, akkor !!!!!

nézd meg a görbémet. egy ideig pont úgy jött ki a lépés, h 2 naponta.... pé idején meg szerettük egymást ezerrel!!!!!!

babszika
 
 


tudod, tényleg bármit odaadnék érte!!!!!!!!!!

kicsit viszont félek, h most túlságosan beleélem magam. mert ugye a pcos lányoknál, jóval magasabb a vetélési arány.
de próbálok mindenben pozitív dolgokat meglátni... pl., h végre volt pé-m.... csak ez sajnos nem kárpótolja az elmúlt 24 kemény hónapot.

de ugyanúgy szurkolok neked is, és mindenki másnak, mert tudom, h nincs ennél szörnyűbb, mint várni a csodát (vagy akinél erre nincs is szükség, annak egyáltalán az egészet)

babszika
 
 


hát én is megpróbálkozom vele.... remélem, idejében hazajön apácska ma este.... karácsonyi nagy hajtás beindult náluk :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ne is mondd.... az egyik barátnőmék már két éve próbálnak teherbe esni.... már mindenen túl vannak, most mennek lombikra.... szegénykémék annyira szeretnének babát és olyan jó helyre jönne a pici.... dehát semmi

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


hátha Karácsonyra történnek csodák..... már én is annyira szeretnék egy picurit, hogy bármit megadnék érte

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ne is említsd a hajtást....

nekünk is kijár belőle

az előbb hívott a párom és közölte, h a főköke azt mondta, h mivel a vasárnap és tegnap bent lévő vezetők semmit nem csináltak, most nekik kell megcsinálni.
de úgy kiakadt a főnöke, h azt mondta, h aki hibázik, az repül!!!!
(még próbaidős a drágám) :? :shock: :arrow: totál stresszeli magát

babszika
 
 


épp ma mondtam páromnak, hogy már régennem voltam olyan boldog, hogy láttam két csíkot az LH-s teszten, mintha nyertemvolna a lottón legalább :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


a lombik már nekem is ezerszer lebegett a szemem előtt..... de soha nem akartam eljutni odáig.
remélem, h a Jézuska lesz oly kegyes és megdja az esélyt, h bebizonyítsam, h milyen jó édesanya leszek, ha egyszer megadatik nekem is a lehetőség. :roll:

babszika
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


szegényke..... akkor rá is ráférne egy kis lazítás......hát ti sem unatkoztok :x

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


hihetetlen élmény..... egy éve próbálkozom ezzel a teszttel és most tessék..... ez is sikerült :P :P :P

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szóval minden lehetséges, csaak akarni kell :wink:

és ezt a pco-t vérvételnél mutatták ki?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


olyan finom túrós tésztát csinált párocskám, hogy az csak naaaaaaaaaaaaaa..... gondoltamis rád hétfőn :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


most nekem is lh tesztet kéne vennem... hátha az már 2 csíkos lenne..... :roll:

amúgy úgy vagyok vele, h mindenkinek meg van a saját maga problémája (ahogy a mamám mondaná: tyúkszaros kis élete) és az a legnehezebb

mi belemásztunk a tutiba az építkezéssel, ami persze hitelből van, anyósékkal élünk már 3 kemény éve, voltak válságk a kapcsolatunkba és sokszor éreztem magam nullának, mert nekem még egy bébit is nehéz összehozni (mindenki ezzel zaklatott)

de mindig felálltunk/helytálltunk és hiszem, h ezeknek meglesz az eredménye. tudom, h nagyszerű anya leszek, a párom csodás apuka és ez a lényeg! :wink:

babszika
 
 


jujj, most be is dobnék egy nagy tányérral :oops: :oops:

a pcos-ra itt jöttem rá. beszélgettem itt a lányokkal, meséltem magamról és a tünetekről magamra ismertem. nekiálltam utánaolvasni és már tudtam, h ez a gond.
eléálltam a dokimnak és közöltem, h miylen vizsgálatot akarok :lol:
de ehhez kellett 1,5 év. addig vaktában lövöldöztünk :?

babszika
 
 


értem...... hát nem könnyű az élet, az biztos..... de a kitartás majd meghozza a gyümölcsét..... vannak, akiknek összejön minden elsőre, de vannak, akiknek (((((nekünk)))) sokat kell harcolni és szenvedni érte/mindenért majdnem

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


és milyen tüneteid voltak :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nincs pé, összevissza ciklus, hirtelen nagyon sok hízás (levegőtől is), szőrősödés, hajhullás, ciszták, pattanások, ... elég? :roll:

babszika
 
 


óóóóóó te jóóóóóóó ééééééééééééééég..... hát ezekből egy is bőven elég lett volna :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


az, de szerencsére (vagy mi) ezek miatt biztos voltam benne, h mi van...

elmentem terheléses cukor és inzulin vizsgálatra és ki is derült, h az inzulinom 15x magasabb mint a megengedett felső határa :shock:

azóta gyogyi és remélem, h enyhülnek a tünetek, ha már gyógyult sosem leszek

babszika
 
 


hát nem lesz egyszerű a teherbe esés..... de biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog :!: :!: :!: :!: :!: sikerülnie kell :!: :!: :!: jó emberekkel jó dolgoknak kell történnie, nem :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ne viccelj!
én hiszem, h mindennek oka van.

ha a babám várat magára, akkor az talán azért van, mert még vmit vár... hogy jobb legyek, érettebb, ... nem is tudom.
lehet, h ezek mondva csinált indokok, de ezek életben tartják a hitemet és bizakodom. igaz, indig elesem, de felállok és csinálom tovább :wink:

sőt, néha még az is megfordul a fejemben, h talán jobb is, h nem jött a bébi még, mert talán mindketten injekciós cukorbetegek lennénk most.... látni kell a pozitívumot (marha nehéz, de muszáj)

abban pedig nagyon is egyetértek, h a jó emberekkel jó dolgok történnek!!!!!!!

babszika
 
 


hát igen..... mi mikor megismerkedtünk párommal, és rájöttünk, hogy mennyire egymással párhuzamosan ment az életünk és hogy mindeketten mennyit pofont kaptunk az élettől már, azóta hiszem, hogy Valaki vigyáz ránk és irányítja az életünket...... és biztos, hogy a dolgok nem véletlenül alakulnak az életünkben

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ti hol ismerkedtetek meg :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


mi mindketten a Tescoban dolgoztunk.
ő már régóta, én meg friss husi voltam. :lol:

a barátja mutatta neki, h nézze meg a hátsó berendezésemet. :lol: :oops:

egész véletlenül beszélgetni kezdtünk, és hát, ez lett belőle :lol:

babszika
 
 


hát ez nagyon jó :lol: :lol: :lol: :lol:

ráharapott a friss húsra :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


a poén, h mindketten párkapcsolatban éltünk, de elég ramaty volt mindkettőnkké.
én hamarabb megmertem tenni a lépést: még az első csók előtt szakítottam és feldobtam a labdát....

nagy nehezen ő is szakított, de nem sokáig tartott.
ugyanis a dolog pikantériája, h a csaj is velünk dolgozott és ráadásul egy utcában laktak :shock: visszalépett a régi kapcsiba

de csak pár napig maradt meg az exe mellett (pedig én szépen visszavonultam)... azóta pedig egymáson csüngünk. :lol:

és májusban (remélem, h pocaklakóval) esküvő.... :lol:

babszika
 
 


Szia Gyabi!
:lol:


Te Zsuzska!
jól érzem, h szómenésem van????? mi a meglátásod? 8) :lol:

babszika
 
 


Te Babszi!!!! Nekem az a meglátásom, hogy mindkettőnknek szómenése van :lol: :!: :lol: :!:

Szia Gyabi!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ezért lenne jó napközben is itt lenni. talán akkor estére nem lennék iylen locsi-fecsi (amikor kislány voltam, ez volt a kedvenc mondókám. tudod, erről a két öregasszonyról szólt)

babszika
 
 


na ja..... én egész nap emberek között vagyok, estére mégis szómenésem van, de nem tudom, hogy miért :?: :?: :?: :?:

szóval locsi-fecsi..... de azért jó, hogy tudunk beszélgetni.... legalábbis én örülök neki :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


én is állítólagos emberek között vagyok... de némelyik jobban emlékeztet az állatokra 8)

naná, h jó, h ilyen jól elvagyunk. :lol:

szeretem, mikor a többieknek sokat kell visszaolvasniuk :wink:

Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 



imádom ezt a részeg rénszarvast..... már annyiszor láttam, de még mindig hülyére röhögöm rajta magamat :wink: :wink: :wink:


na az biztos, hogy olvashatnak a többiek..... vagy nem is mernek közbevágni, nehogy megzavarjanak bennünket :lol: 8) :lol: 8) :lol:


hát a barmokról énis tudnék mesélni, dehát ez sajnos elekrülhetetlen :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ez a rénszarvas nekem is az egyik kedvencem.

hát, remélem, h beleszól aki bekukkant :?: :!: :!:

régen is mindgi olyan jókat dumcsiztunk..... hú, éjszakába nyúlóak voltak. és msn-en folytattuk :)

babszika
 
 


hát az nekem is van ám.... már msn-em

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


meg is vagy :wink: :D

babszika
 
 


de régenvolt ilyenben részem.... már, hogy ilyen sokáig beszélgessek valakivel.... még az utolsó az én kedvesem volt....vele beszéltem órákat :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


most tied a laptető :wink:

én is, de sztem én csakaz építkezés miatt. mert este oylan soká érünk általában haza, h már csak ágyba esni van kedvünk :D

babszika
 
 


enyém biza :wink: :wink: micsoda meglepi :lol: :lol: :lol: :lol:

felvettelek :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: