Új privát üzeneted érkezett!

Jó éjt!!! :wink:
agisol
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Csillag!
A ház belül halad, már kész a nappali, a konyha, a hálónkat ma festik a fiúk, és kész a fürdő is. A többbi szoba ráér, bár remélem, h hamarosan neki kell állnunk a gyerekszobának is :wink:
Viszont mivel víz és gáz nicns, ezért majd csak jövőre lesz kész.

Gabi!
éN ANNYIRA SZURKOLOK, H MINDEN RENDBEN LEGYEN!!!!!

Zsuzska!
Sztem pé lesz az a fájás. Egyébként én milliószor éreztem, h kellemetlen az együttlét..... pár, az én pcos-ommal nem is meglepő...

Mirci!
Gyere és mesélj!!!!! Majd visszaolvasok!

Agisol!
Ezt a hülye dokit! Ilyet mondani, h terhességi ciszta!!!!!!!
Az a sárgatest, ami táplálja a kicsit, addig, amíg nem lesz lepény és akkor elhal.....

Én megvagyok..... :roll:
Egész nap görcsölgettem..... nagoyn reménykedem.... talán túlságosan is. :wink: :roll:

babszika
 
 


Babszi:reménykedjünk együtt...én is kezdek nagyon izgulni. :roll:
Vendég
 

 
 

megbeszéltük tegnap! :wink:

én tegnap a biztonság kedvéért vettem E vitamint is..... :roll:

és őrülten szorítok magunknak!
tök jó, h most sokan várunk a karácsonyi csodára!
A Kristinka meg iszonyú emelkedésbe kezdett..... hőilg legalábbis (ő biztosra megy) :lol:

babszika
 
 


Krisz befűtött magának, karira Gergő biztos kistesót kért! :D
Én az E vitamint stabilan eszem a C vitaminnal együtt már 8 hónapja.Plusz a folsavat.Tegnap meg bevertem vacsi után egy jó nagy bögre palástfű teát.
Vendég
 


Csajok!
teljesen kikészít engem ez a cég. de most vhogy megpróbálom ezt is pozitívan felfogni.... hátha már nem sokiáig kell jönni :lol:

babszika
 
 


Hát, nekem palástfű lemaradt, mert megint soká jutottam haza.... este 9 után én már csak beestem az ágyba és szundiztam.

babszika
 
 


Jóóó rggelt Csajok!

Babszika, Nóri, juhuhuhuhú, mi lesz itt :wink:

Annyira drukkolok Nektek :D

Nekem a hőm továbbra is sz@r, egyre durvábban ragyás a fejem - pedig már évek óta nem volt az... Ja, és kielemeztettem a görbéimet Leoval, leírtam Neki minden előzményt, leleteket és ezt írta:

Szia Kriszta,

nekem tetszenek a görbéid, nincs rajtuk semmi forcsa. Amit még el tudok képzelni a hormonok közül, az a pajzsmirigy lehet (TSH, T3 és T4 értékek). Ha ezek is megvannak, megírhatnád az eredményét.
Egyébként akkor következö vizsgálatoknak kellene jönnie, mint az immunológiának, azaz hogy nem termelsz-e védekezöanyagokat a spermiumok ellen, hogy átjárhatók-e a petefészkek, hogy nincsenek-e összenövések. Ezek szerint nem a hormonokon múlik.

szia, leo

Na, most akkor kell a Bromo vagy sem????? :shock:

Kép
bienvenue
 
 


Bien!
és ha 2 beágyid volt????????????? :roll:

babszika
 
 


na, megint mennem kell

legyen szép napotok!!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Babszi:a fenébe ezzel a 9 órával!Szép napot, kitartás, mennek az enerdzsik feléd!!!
Vendég
 


tarcsááá magadá' is! :lol: :wink:

puszka!

babszika
 
 


Babszika, ari vagy, de ezt nem hiszem :?

Óóó, megint mész...

Puszka!

Kép
bienvenue
 
 


Szasztok, csajszikák :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szeva Zsuzska,

Na, fájdogálsz még?

Amúgy gondolkodtam azon, amit tegnap írtál. Nem lehet, hogy csak túl száraz voltál? :oops: Ha igen, akkor vegyél valami tuti síkosítót - csodákra képes 8)

Kép
bienvenue
 
 


Bien: Szerintem a Bromotól vagy pattanásos.... attól én is úgy néztem ki, mint a rügyező fa :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szióka!

Azóta is fáj folyamatosan a hasam.... lehet PÉ van, volt , lesz :?: :?: :?: Ilyet még nem tapasztaltam.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És olyat zuhant a hőm tegnap reggelhez képest.... mélyrepülés volt

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, nekem általában PÉ előtt egy héttel már szurkál az oldalam... Dokim szerint ez normális.

Komolyan a Bromótol rügyeztél? És Neked is csak 2 hét után jött ki? Undi a fejem, nagy és fájdalmas bogyók jöttek ki rajtam, kb. 6-8 (!) db... Rajtam fognak meggazdagodni a gyógykorrektor gyártók, az már tuti :roll:

Zsuzska, amúgy láttad, mit írt nekem Leo? Eszerint nem is volt olyan gáz a prolaktinom... Na, ilyenkor mi van..?

Kép
bienvenue
 
 


Zuhant a hőd? No, akkor ez tuti PÉ lesz sztem :wink: Görbuszt tudsz esetleg mutatni? Kíváncsi lettem

Kép
bienvenue
 
 


Nem láttamsajna, hogy neki mennyi volt... lemaradtam róla :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Rajta vagyok.....lassan elkészül :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, máskor nem érezted ennyire a PÉ-t?

Ja, feljebb van pár hozzászólással, ezen az oldalon, de bemásolom:


Szia Kriszta,

nekem tetszenek a görbéid, nincs rajtuk semmi forcsa. Amit még el tudok képzelni a hormonok közül, az a pajzsmirigy lehet (TSH, T3 és T4 értékek). Ha ezek is megvannak, megírhatnád az eredményét.
Egyébként akkor következö vizsgálatoknak kellene jönnie, mint az immunológiának, azaz hogy nem termelsz-e védekezöanyagokat a spermiumok ellen, hogy átjárhatók-e a petefészkek, hogy nincsenek-e összenövések. Ezek szerint nem a hormonokon múlik.

szia, leo

Kép
bienvenue
 
 


Ohhhh..... egyébként rajtam is úgy két hét után jöttek ki a rügyek :cry: :cry:

Hát én már nem tudom, hogy mi számít jónak és mi nem..... mivel az én dokim meg még annyit sem mond.... mindíg csak annyit, hogy megvárjuk a vérvétel eredményét és majd utána beszélünk.... szóval én nála sosem leszek okosabb :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja... és még sosem éreztem ennyire.... tojásfehérje szokott lenni időnként, de az LH teszt is csak egy nagyon halvány csíkot produkált :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Hááát Csajok remélem nektek szebben indult a reggeletek! A kolléganőmmel úgy összevesztem. Számonkérte, h. mikor megyek szabira, aztán én meg szóvátettem, h. úgy mellesleg mi köze hozzá. Ja és az igazsághoz hozzátartozik, h. már régesrég kiírtam a szabim, amit ő is látott, úgyh. nem tudom min lepődött meg annyira... Na jó kis szópárbaj kerekedett ki a dologból. Annyira ideges vagyok, majd szétvet az ideg. Ja és a tipikus az "anyád lehetnék" dumától a falra mászok. Megmondtam neki, h. a nem a kort hanem az embert kell tisztelni, amin jól berágott. Úúúúútálom az ilyen helyzeteket. Jól elcseszte a napom! :twisted:

Ja, és ráadásul megint vérezgetek... :(

Nóri,
ez tök jó! Úgy izgulok érted (is)! :wink:
Vendég
 


Arikon:(((ölelés))) Kapja be az összes bunkó kollega!!!Útálom az ilyet nagyon. :evil: :twisted:
Vendég
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 36000_.png

Hát ilyen a görbém..... mit szóltok hozzá :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Arikon: Fel a fejjel... csak keményen :wink: Án is utálom az ilyen alakokat :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ráadásul egész nap őt bámulhatom, mert egymással szemben ülünk. brrrrrrr :evil:
Ezért is kell minél hamarabb kismama pocit növesztenem, mert már nem bírom idegekkel ezt a nőt! :evil:
Hol vannak a pozitív enerdzsi tartalékaim???? :roll:
Csajok, ha van egy kis feleslegetek...küldjeteeeeek! :D
Ja, ma lesz az a sorozat, a pontos címe: Miért éppen Brian? :wink:
Vendég
 


Nóri, privi megy! :wink:
Vendég
 


Arikon: Én most fel vagyok dobva, úgyhogy küldöm a sok sok sok plusz energiát :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Senki :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
na megint megvizsgáltak. DE MÚLIK A VÉRZÉS!!!!!!!! SZINTE NINCS IS!!!!
Sajna , ha nem múlik el 5 napig akkor valamit csinálniuk kell, mert túl hosszú már az idő. DE MÚLIK!!!! Még egy picit halvány poz. a tesztem(ezt most küldöm át nekd Babszi!!!!!), de péntek reggelre nega lesz, hiszen Nóri és Babszi is átküldte már nekem remélhetőleg a nega tesztjét, én meg cserébe küldöm a pozitívokat!!!!!

Kicsit fosok, de jön a karácsony, és nincs jele a méhenkívülinek. Remélem nem is lesz. És valamit láttak, talán érő tüsző, aminek én nagyon örülök, mégha 2 hónapig gumizni kell, akkor is!!!! (gumiallergiám van)

Mindenkinek nagyon boldog ünnepeket, megyek fodrászhoz, meg kommetikába!!!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi: Ezek nagyon jó hírek :lol:

Biztos nem méhen kívüli lesz :!: :!: :!: :!: :!:

Képzeld, nekemis gumiallergiám van :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi,
meglátod minden rendben lesz. Örülök, hogy nem méhen kivüli! Jó kikapcsolódást!
sirkici
 
 


Gabi!
Nagyon jó híreket hoztál! Biztos, h. nem méhen kívüli! Nagyon becsüllek amiért ilyen erősen állsz a dolgokhoz és biztos csodaszép Karácsonyod lesz! :)
Vendég
 


Babszika, Nóri: teljes szivemből szoritok :)


Gabi: ezek azért nagyon megnyugtató hírek. Menj szépülj egy kicsit az mindig jót tesz a léleknek is :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu:köszi, szükségünk van rá! :wink:
Vendég
 


Nóri, Babszi: csúriban kezem lábam :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Era!

Én kezdek elbizonytalanodni :?

babszika
 
 


Babszika.... te csak ne bizonytalanodj el :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


igenis :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


na azért :!: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hogy telt a mai nap :?: :?: :?: Kedvenc kollégás szenyázik még :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


próbálkozik. be is szólogatott, de remélem, h hamarosan pocakos leszek és lukat fújhat a s..ggembe :lol:

babszika
 
 


na teséééééééééééééééééék...... így is kell hozzá állni :!: :lol: :!: :lol: :!: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


egyébként nagyon nem tudok a munkámmal foglalkozni... egész nap a talán már létező Kicsibabra gondolok :roll:

babszika
 
 


házikóba került újdonság ma?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


tied a laptető, úgyhogy biztosan.......... és mikor tesztelsz :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: