Új privát üzeneted érkezett!

Szép???? :shock:
én meg el vagyok hűlve rajta, h most mi a fenétől ugrál.....

és aggódom is kicsit.....

babszika
 
 


Mert volt pé-d, elsősorban erre gondolok és mert a hőd fent van, az "ekg"-s görbéidhez képest ez igenis szép! :wink:
Vendég
 


de aért minden szurkolást szívesen fogadok :lol: :lol:

csak ha most babás leszek, akkor neked is annak kell lenned!!!! méghozzá azért, h ne csak én szegjem meg a fogadalmunkat! :wink:

babszika
 
 

 
 

Na jó, nagy duzzogva bevállalom!
Vendég
 


reméltem is :lol: :lol:

bien!!!!!!!!
te merre jársz?????

babszika
 
 


Jóóóó reggelt Csajszik!

Gabi, ez nagyon furi, nem akarsz másik dokit is megkérdezni, mielőtt komolyabb lépéseket tesz a mostani orvosod? :shock:

Nóóóri, mikor tesztelsz???? :shock: :shock: :D Érzel valamit?

Babszikám, sztem nem véletlenül ugrott fel a hőd :wink:

Sirki, Te szegény, ne gondolj az anyósodra, ne bosszankodj miatta. Hamarosan megszületik a babátok, onnantól már nem lesz Anyósodnak hatalma fölöttetek... :evil:

Hát, nekem nagyon gáz a hőm, egyre rosszabb. Arra is gondoltam, hogy a hőmérőm vacakol, mert napok óta nagyon furi dolgokat produkál. Én ugyanis hajnalban is, amikor felébredek pisilni, rá szoktam pillantani, mire számíthatok reggel. Hát ma reggel 4-kor 36,8-at mértem, aztán 7:10-kor meg 36,7-et... Nem tudom, van-e ilyen tapasztalatotok, de nekem óránként egy tizedet megy fel, tehát eszerint ma 37,1-nek kellett volna lennie. A Fertyben is van egy ilyen kalkulátor, az is óránként egy tizedes emelkedéssel számol... És az elmúlt napokban ez már nem az első eset. Megnéztem, a hőmérőt 2 évente hitelesíttetni kellett volna, amit nem tettem meg, és elemet sem cseréltünk még benne - 5 éve van meg. Szerintetek lehet ez a baj??? Olyan hülyének érzem magam :oops: :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Most látom, h a sirkihez írt hsz-om eltűnt :evil: :? :shock:

Végülis csak annyit írtam, h "szarni bele" - mondta egy ex kolléganőm mindenre! tessék ezt gondolni mindig , mikor anyós előtérbe kerül!!!! :wink:

Nem tudom, h melyik hőmérő a jó, de én Leotól rendeltem 2 tizedes, digiset és tökre meg vagyok vele elégedve.
szerencsére én felkelni éjjel nem szoktam, úgyhgoy ezt sem tudom

valójában marhára nem tudok segíteni :roll:

babszika
 
 


jaj, mennem is kell

puszka!

babszika
 
 


Bien:én mint hőellenes nem tudok segíteni, ne haragudj! :oops:
Tesztelni?Azzal várjunk még, egyenlőre fáj a hasam és úgy érzem mindjárt megjön.(mondjuk ez az érzés 2 napja tart)
Vendég
 


Bien, Babszi,
igen anyóst le kell sz....!!! :lol:

Bien,
próbálj elemet cserélni a hőmérődbe! Hátha az a gond!
sirkici
 
 


Sziasztok lanyok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen sokaig nem jelentkeztem, meg nem szoltam hozza a forumhoz, de nagyon elfoglalt voltam a munkaval, evvegi nagy hajtas.
Visszaolvastam egy kicsit az uzeneteiteket. Latom egy cipoben jarunk mindannyian. En is abban remenykedem hogy nem jon meg 23-ra. Ma reggel is homeroztem, es 37,1 volt a hom. Ez jelent valamit? Kb. ket hete nagyon fajnak a melleim es kb. egy hetig a pé utan ugy fajtak a petefeszkeim hogy alig birtam ulni. De lehet hogy csak bebeszelem magamnak a dolgokat, aztan majd amikor megjon megint csak csalodni fogok es el leszek kenodve. Na mindegy, majd meglatjuk.

Babszika hogy alltok a hazzal? Nekem is tetszik a csempe amit valasztottatok. Mikor lesz teljesen kesz?

Remelem hogy mindenkinek pozitiv tesztet fog hozni a Jezuska.

Most megyek, mert var a vasalas. ....hogy mennyire nem szeretek ingeket vasalni!!!!!! :lol:

Puszi mindenkinek,
igerem hogy tobbszor fogok benezni
csillag79
 
 


Hali!
Nóri, Babszi, hajrá!


Bien, ha 4-kor felkelsz akkor a 7 órás mérés már nem az igazi. Legalább 4-5 órát kell aludni és mindig ugyanabban az időben kell mérni.

Délután megyek dokihoz. Nem mondott semmit, csak megvizsgál. Fura nem, hogy 2napja majdnem 0 a hcg, ma meg full erős. Végül is én lehetek csak ilyen szerencsétlen. Még vetélni se tudok rendesen. Ma lennék 7 hetes..... :? :cry: Remélem csak a bolondját járatja velem a teszt. F@sza, karácsonyra kiderül, hogy méhenkívüli, és bennragadok a kórházba. Mondjuk, végül a poz. teszt még nem jelent semmit, mert vetélés után még maradhat egy akár 2 hétig is. Csak ne véreznék!!!!! Tiszta ideg vagyok. Az orvosomban 100% megbízok, mert nagyon közeli ismerős. Tudom, hogy mindent megtesz értem.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziiiiiiaaaaasztoooook Lányok! :D

Remélem ezen a héten többször tudok jönni, szerencsére ilyenkor már nyugisabb a melóhely.

Nórikám!
Úgy örülök, h. még nem jött meg és a sok pozitív enerdzsi is átment!! Drukk-drukk! :wink: :D

Bien,
csak nyugi! Én sem vagyok hőmérő-szakértő, de szerintem elképzelhető, h. az elem vacakol.

Babszi,
drukk Neked is! Egész jól megugrott a hőd! Bííííztató!
Vendég
 


Gabikám!
Neked meg nagyon szorítok, h. ne méhen kívüli legyen! Bízzunk a legjobbakban és küldök Neked is rengeteg pozitív enerdzsit, nagy szükséged van rá!!! Sokat gondolok Rád!! Amint tudsz valamit küldj sms-t Nórinak!
Vendég
 


Sajnos 2 napja fáj a mellem. Úgy érzem, még nem hagyott itt....
Nem hiszem el. Még az a jó, hogy amíg nincs görcs és belső vérzés addig nem műtenek. Pedig ha még itt van velem, és nincs a méhemben akkor elvesztem őt is és egy csomó reményt a teherbeesésre.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok! Szép napot mindnekinek :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi: Fel a fejjel!!!! Mikor kell mennek orvosodhoz legközelebb????? Hátha mond valami biztatót.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lányok! Voltatok már úgy, hogy marhára kívántátok a párotokat, és még össze is bújtatok, mégsem esett jól a szeretkezés??? Én ma ezt éreztem.... és közben folyamatosan éreztem a bal petefészkemet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Szerintetek ez mitől lehet :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi: en is szoritok erted, meglattod minden rendben lesz.
csillag79
 
 


Zsuzska, kétnaponta járok dokihoz. Ma is kell mennem. Délután.

Köszi Csilla!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sehol senki...

Nóri, teszt párti vagyok! Tessék tesztelni! És tessék az érzésekre hagyatkozni!!!!!!

És éljen a karácsony!!!!!!!!!!
Tiszta bosszús vagyok. Már 1 hete folyton tolom a fodrászt meg a kozmetikust. Meg a körmöst. Végre bejelentkeztem és ha törik ha szakad holnap elmegyek. :twisted: Szépülni szeretnék. És nem leszek korházban karácsonykor! Azért se!!!! És punktum. És lesznek sok zebrák nektek és kész. Mert karácsony van! Meg mert azt mondtam!!!! :shock: :wink: :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabika:ez a beszéd, csak pozitívan!!!És menjél is szépülni-kikapcsolni kicsit, mert megérdemled! :wink:
Vendég
 


Nóri, köszi :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Ez az lányok!!!! Irány mindenki szépülni :wink: :wink:

Csajok, neketek volt már olyan, hogy kellemetlen volt a szeretkezés :?: :?: Végig éreztem a petefészkemet és marha kellemetlen volt :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem mostanában többször a jobb oldalam fájt...szó szerint az oldalam...csípő magasságban. :shock:
Vendég
 


Zsuzska, nekem akkor volt rossz és akkor éreztem a petefészkemet, amikor cisztás volt és feszítették a ciszták. De akkor nekem fájt is. De csak szex közben. De szerintem csak készülődik a petefészked a pére! Különben is a ciszták általában ürülnek menszikor. Mivel neked most volt meg így nem lehet ciszta!



Nem tehetek róla, de úgy érzem, hogy történhet még valami jó. Karácsony van. És hátha vannak csodák is!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabika:ez neked küldeném, hogy kicsit jobb legyen a kedved...a lényeg a tányér szélén. :D

Kép
Vendég
 


Nóri, nagyon gyanús vagy!!!!!!!! Tudom, hogy gáz a nega teszt, de lassan tesztelni kéne nem? És ha nega lesz? Majd akkor 2 nap múlva megismétled!

A nega teszteket ezennel begyűjtöm, mert most nekem van erre szükségem. Tessék elengedni a nega teszteket, érjétek be most 2csíkossal!!! Kérem küldeni a nega teszteket!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


:D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi:átgondoltam, a tesztelésem időpontja:péntek reggel.Oké?Amúgy babonából nem akarom...diló vagyok, és félek, ha mégsem...nem akarok pofára esni, naaa.De nem fogok, de nem fogok, de nem fogok. 8) :wink:
Vendég
 


Nóri!
Ez a beszéd! Kitartás! Én is így vagyok a teszteléssel. Valahogy annyira félek (félnék) a nega teszttől, h. inkább kivárok...

Gabi!
Nagyon erős csajszi vagy! Hányra mész dokihoz?
Vendég
 


Arikon:biztos, hogy nem izgulhatok érted?Tudom, beteg voltál, meg minden, de....hátha-talán-esetleg?
Vendég
 


Gabi: Köszi szépen az infot... azért rákérdezek a dokimnál a héten, úgyis mennem kell hozzá :cry:

Képzeljétek, ma reggel is voltam nála, mert mennem kellett kontroll vérvételre a prolactinom miatt. Erre közölte, hogy majd január elején menjek vissza, mert egész Dél-Pest nem vehet le hormonos vért. De nem biztos, hogy januárban majd lehet. Szép kilátások. De mázlim volt, mert a körzetis dokimék egy olyan laborral vannak kapcsolatban, akik megnézik....úgyhogy remélem, a héten már lesz eredményem is.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nóri:
maradjunk annyiban, h. majd a következő ciklus végén lehet értem körmöt rágni, mega-extra drukkokat kívánni, teszteléssel nyösztetni... :D

Ja, Csajok azt akarom már 1-2 hete mondani nektek, h. van a kukackettesen egy új sorozat "Miért éppen ..." (itt valami férfinév következne). Szóval nagyon vicces, közben azért mondanivalóval is rendelkező kis sorozatocska, különböző élethelyzetben lévő párok/szinglik életét mutatja be. Többek között: egy házaspár 2-3 gyerekkel, ahol a feleség a nyitott házasságot ajánlgatja férjurának, aki ezzel a helyzettel nem tud mit kezdeni. Akkor van egy meddő (?) házaspár a feleség kicsit idősebb, és pont a múltkori részben kerültek mélypontra. Volt egy 4-5 hónapos vetélése és minél előbb babát szeretne. Szóval nem akarom túl ragozni, szerintem érdemes megnézni, mert nagyon jól rámutat a mi (nők) túlpörgéseinkre, és a férfiak "úgyis lesz gyerekünk, minek ide hókuszpókusz" mentalitására.
Keddenként (azaz holnap) 8.15-kor lesz a következő rész, ha tudjátok nézzétek meg. :D
Vendég
 


Arikon: Köszi a tippet, megnézzük holnap..... nem tudom. láttátok-e 3-4 héttel ezelőtt volt HAJNALBAN!!!!!!!! egy film három párról, akik lombikbrogramban vettek részt, és hogy hatott rájuk ez az egész..... nagyon jó volt, tanulságos volt nagyon. Csak azt nem tudom, hogy mért pont hajnalban volt??? Máig nem értem :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pluszban úgy fáj a pocim,mintha megint meg akarna jönni :cry: Jelent valamit???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Van valaki még itten :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Csajok,

ELőre is elnézést mindenkitől, de nagyon húzós napom volt, ezért nem tudtam írni Nektek :?

Gabi, büszke vagyok Rád, hogy ennyire pozitívan állsz a témához, meglátod, meglesz ennek a gyümölcse hamarosan :)

Nórikám, pénteken várunk a kétcsíkossal :wink: Ja, és nagyon állat a fotó, mindejárt lementem, és átdobom tesóméknak is :lol:

Arikon, akkor mi nyomatjuk januárban a zebrákat, jó? :wink:

Zsuzska, sztem lehet PÉ miatt, de amúgy hanyadik napnál tartasz az utolsó mensi óta? Ez a fajta vonalzó nem mutatja, csak hogy bizonyos eseményekig mennyi nap van :x

Képzeljétek, pár óra alatt tele lettem brutál fájdalmas pattanásokkal, és a hasam is görcsöl... A DM-ben voltam hőmérőt venni, bedobtam egy jó csomag tampont is :evil:

Kép
bienvenue
 
 


Hali. Hát pozitív és negatív hírek is vannak. Nem javulok. Ez gáz. De most csináltam egy tesztet és már inkább nega mint pozitív. Annyira örülök. Megkérdeztem és valszeg a véres vizelettől lett erősebb a teszt. És persze amióta hazajöttem nem is véreztem. Pedig holnap néz meg egy másik doki is. Konzíliumban. Mit nem adnék, ha holnap már egy deka vér nem lenne, és a labor is negát tesztelne. :D

Adom át a plussz enerdzsiket a pocimnak. Hcg távozz!!! Vérzés Távozz!!!! Jó, mi?

Lehet mennem kell holnap szolnokra vérvételre. Hogy megnézzük csökken e hcg. De mostmár biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz. Nóri, átküldtem a pozitív teszteket, jó? De te meg akkor küldd a negákat, jóóóóóóó? Cserélünk!!!!

Annyira várom már, hogy gyógyult legyek és égbekiálthassam, hogy juhéééééé túl vagyok rajta. És teherbe tudok esni!!!!!!!!

Hülye vagyok, mi?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Nóri, várom a pénteket!!! 8) :D

Persze reménykedem, hogy nem holnap kell mennem vérvételre, mert 1-re megyek kozmetikába!!!! És ezt most nem fogom kihagyni!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi: Ez tökjó,hogy már jobb a helyzetnálad,enneknagyon örülök :lol:

bien:Hát ez most a kilencedik napom.... a kalkulátor szerint szerdátólvan atermékeny korszakom. Csakolyan fura....eddig nem éreztem ilyet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és olyat meg pláne nem,hogy a szex meg ilyen kellemetlen legyen :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok,

Gabikám: örülök, hogy ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz. Egy icipici öröm az ürömben, hogy már tudod teherbe tudsz esni, és már csak idő kérdése mikor lesz újra két csíkos teszt a kezedben (persze nem ilyen formában mint most).

Bien: sajnálom, hogy ennyire cikkcakk lett a görbéd, talán mégis a gyógyszer miatt. Lehet, hogy idő kellett a szervezetednek, hogy megszokja, és a következő hónapban már minden ok. lesz.

Arikon: a múlt héten és is belenéztem az általad említett sorozatba. Eddig azt hittem valami limonádé, a címe és a bemutatói alapján, de rájöttem, hogy teljesen életszerű. Én is pont a meddő páros résznél kapcsolódtam be. Szóval a héten már boztos, hogy nézni fogom.
Hát az biztos, hogy nekem sem hoz zebrás tesztet a jézuska, mert produkáltam egy anovus hónapot. Azóta amióta hőmérőzőm most először :cry:

Nóri: én egyetértek azzal, hogy nem kell túl korán tesztelni, de nagyon szurkolok, hogy péntekig ne történjen semmi.+++++++++

Krisz: veled mi újság? Hogy vagy?

Lányok, holnap megyek a Dévai intézetbe, majd beszámolok mit mondott a doki.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

Voltam uh-n, egyelőre 4 mmes "felgyűrődés" látható, majd a hüvelyi uh többet fog elárulni remélhetőleg, mert túl korai a dolog.
Persz hogy nem 7 hetes, hiszen ugyan okt.25-én jött meg utoljára, csak nov. végén volt peteérésem...
nna, majd szerdán több kiderül, mi is a helyzet :shock:
agisol
 
 


ja! és terhességi cisztával megspékelve, ami állítólag normális és majd felszívódik.
agisol
 
 


Szia Agisol!

Gratula azért a picurkához :wink:
Azt hallottam én is, hogy majd felszívódik az a ciszta :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi!!
Azért a doki azt mondta, ne éljem még bele magam, ne hirdessem :(
persze, korán van, meg babona, de olyan elkeseredett lettem...
agisol
 
 


Gabi,

Bekuksiztam, remélem, jössz még ma: örülök, hogy lassan csak alakulnak a dolgok. És igaz, az legalább biztos, hogy teherbe tudsz esni , úgyhogy mostantól emiatt már nem kell aggódnod :D

Agisol, ne aggódj, minden rendben lesz. De ezt most nem értem, a dokid nem hüvelyi UH-t csinált, hanem hasit??? Nem értem, 12. hétig tudomásom szerint csak hüvelyi van... :roll:

Mirci, néha sajnos anovus ciklus is van, de ne aggódj, januárban együtt gömbölyödünk, na, jó lesz? :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Bien, szerdán megyek hüvelyire. Remélem ott már nevén nevezzük a kis felritkulást :D ilyen elnevezést!!!!
Gabi: csak most olvasom, mi történt Veled, annyira sajnálom és mielőbbi gyógyulást!!!
agisol
 
 


Agisol,

Nyugi, nem lesz semmi baj :) Figyi, ha már a teszt is ilyen korán kimutatta, biztos jó erősen kapaszkodik az a babócska :wink:

Csajok, elköszönök!

Jóéjt mindenkinek :oops: :wink:

Kép
bienvenue
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: