Új privát üzeneted érkezett!

szia Arikon!

Teljesen meggyógyultál már :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szai ArikoN!
Húúú, nagyon állat lehetett!!
naná, h én is lecsúsztam volna.

A kissrác meg tündér lehetett!

Zsuzska!
faállítás nem lesz. én nem akarok úgy fát, h nem lehetek ott szenteste, nem örülhetek neki minden nap.

a házba már becipeltem egy-két karácsonyi díszt, és egész nap karácsonyi dalokat dúdoltam a házban, h megteljen szeretettel és karácsonyi hangulattal :wink:

ajándékok terén pedig jól állunk, mert elég sokmindent megvettünk még hónapokkal ezelőtt, mert tudtam, h kinek mit akarok karira. Már csak apósom, tesóm és a nagyszülők vannak hátra.
De ki akarok menni holnap a Vörösmarty térre, mert ott akarok egy-két ajit megvenni.
Apósnak könyvet, és vmi főzéshez kapcsolódó dolgot, a mamának libamáj sütőt, a tesómnak könyutalványt gondoltam, de meglátom, hátha lesz neki is vmi jó.

babszika
 
 


Hú..... ezek mind nagyon jó ajándokok :lol: :lol: :lol: Én csak az abladot díszítettem fel égővel,meg egy egy díszt tettem fel az ajtófélfára.... nálunk sem lesz karácsonyfa.... majd ha lesz babóca, akkor lesz.... de mi sem vagyunk itthon és a két ünnep között meg dolgozom is ráadásul. Párom meg nem igényli.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Képzeljétek.... ma tök hülyének néztek az emberek.... jöttünk ki s Burger Kingből és akkor megláttam,hogy szakad a hó és elkezdtem ugrálni.... láttátok volna azokat az arcokat az ablak túloldaláról :oops:
Biztos hülyének néztek.... de imádom a havat :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!
Igen, már teljesen meggyógyultam! ...csak vérezgetek, és aggódok... :?

Babszika
bizony nagyon áááállat volt! :D Az apukák is ott ökörködtek az ugrálóvárban, kiszorítva a gyerkőcöket. :lol:
Vendég
 


mi is akarunk majd venni vmi világítós díszt. mert van egy 240x240-es üvegajtónk és azon marha jól fog kinézni. de csak akkro vesszük meg, ha már bent fogunk lakni... szóval, csak jövő karira :roll: :? :(

viszont koszorút midnen évben csináltam... de most elment a kevem tőle és a tavalyira veszek gyertyát és ennyi.... :roll:

babszika
 
 


Képzeljétek..... egy éve csinálok már LH tesztet és a main volt először nagyon nagyon halvány csíkocskám :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Dupla halvány csíkocskám :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


te figyi!
először is gratula hozzá!
én nem értek az lh teszthez, de annak nem erős pozitívnak kel lennie? :oops:

(én még soha nem használtam)

babszika
 
 


én tavasszal használtam hónapokig, de soha nem mutatott semmit... szóval most először volt halvány csíkocskám :wink: nagyon kíváncsi leszek, hogy holnap is lesz-e ott vlami, vagy sem

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat, én majd csak a hétfői dokilátogatás után merek örülni teljes szívből :)
Kuzsanna!!! Én is az lh teztre hagyatkoztam, úgyhogy hajrá!!!!!!!

Fájdogál a hasam+a derekam, ami állítólag normális. Elvileg nov. végén volt ovulációm, azaz elég valószínűtlen az a 7 hét, amit a kalkulátor a ciklus első napjától kiszámolt.

Szóval hétfőn meglátjuk :wink:
Nagyon nagy drukkhegyek mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!

Agisol
agisol
 
 


de ugyanaz,mint a terhesteszt..... ha lesz PÉ, akkor tét csík.... pozitív... ahogy közeledik a PÉ, úgy sötétedik a tesztcsík

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Agisol: Csendben, de nagyon drukkolok neked :!: :!: :!: :!: A barátnőm is erre hagyatkozva lett terhes :lol: :lol: :lol: Szóval most én is nagyon tesztelek :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen, emlékszem is, hogy írtad, h a barátnődnek is így sikerült!!!
Én nem hittem volna, hogy nekem egyszer + tesztem lesz csak úgy magától :D :D
Az biztos, hogy itthon csak "ovulátor" becenévvel futottam pár napig :oops: :oops: :lol:
agisol
 
 


Annyira jó, hogy mindig van valaki, aki pozitív teszttel szolgál nekünk :lol: :lol: :lol:

Azért most nagyon örülök neki, hogy apácska tegnap éjjel nem hagyott alukálni :oops: :oops: :oops: Főleg, hogy most még dolgozik kés nem is tudja,hogy mikor jön haza :cry: :cry: :cry: :cry: Így tegnap lepasszolta nekem megőrzésre a katonákat :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
remélem, olyan jól örzöl egyet, h el sem engeded!!!! :wink:

Agisol!
meglásd, minden ok lesz!

babszika
 
 


Hát ebben én is reménykedem... tegnap mondtam is páromnak,hogy nem akarok több tampont látni és igen is januárban terhes leszek :!: :!: :!: :!: Szegényke azért elcsodálkozott rendesen, de aztán közölte, hogy na akkor ezért teszünk is :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajszikák,ti mit főztök holnap??? Kéne egy kis tipp,mert éppen fogalmam sincs még :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


legyen rakottkrumpli - ez a kedvencem :lol:

babszika
 
 


PÉ előtt lezuhan a hő??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


húúúúúúúúú de régen csináltam már .... és azt nagyon jól tudom :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zuszska!
nem mindenkinek! de általában igen.

Akkor holnap nálatok ebédelek! :lol:

babszika
 
 


Oksika, gyere csak,szívesen látunk :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Közben apa keresett és túrós csuszát rendelt szalonnával..... azt is szereted :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


húúú, azt is imádom :wink:

Kép

babszika
 
 


ez nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


mondjam a címem :?: :wink: :?: :wink: :?: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


viszont most elteszem magam holnapra.
hazajött Bálint is végre a munkából.

legyen szép estétek!!!!!!

Kép

babszika
 
 


Zsuzska!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Szép álmokat nektek. Töltsétek hasznosan az éjszakát :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!

Itt szakad a hó, nem látom a kocsimat!Juhéjjjjj, megyünk is délután csúszkálni terepre.(kocsival)Ja, nem az én ötletem volt...Ja, és 4.47-kor ma is volt balhés műsor, még jó, hogy vissza tudtam aludni. :?
Vendég
 


Hahó!
Gyors bekukk

Krisztinka!
Én nagyon remélem, h a te hőd nem azt csinálta mint az enyém....

Mi megyünk vásárolni.... megint a házba ezt-azt. :roll:

Nóri!
Nálunk nem esett már este óta, de jól megmaradt - biztos jól meg is fagyott :?

Kép

babszika
 
 


Babszi!!!!

És mi lesz a pihenéssel?????????????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Az lh teszt csak akkor mondható pozitívnak, ha a 2. csík erősebb, mint a conrollcsík, a többi esetben negatív. Ez nem úgy működik, mint a hcg (terhes) teszt, ahol a halvány csík is pozitív!
Szóval tesztelgess csak még tovább. Váladékot szoktál figyelni? Mert ha olyanod van , mint a tojásfehérje áttetsző és nyúlós, akkor van a pé. Most akkor méred a hőd?
Pé környékén viszonylag alacsony a hő, de ha meg volt a pé, akkor 5 napon belül meg kell emelkednie kb. 2-3-4 tizedet.

Babszi! Azért én még nagyon drukkolok Neked!

Arikon! Mi újság??? Ugye piri még sehol???

Nóri! Mi a helyzet??? Ugye nem jött meg?

Mirci, Bien, Gabi! Hol vagytok?????

Tegnap én is nagyon örültem, hogy zuhog a hó, de sajna nem sokáig esett, pedig olyan szép volt!

Szép napocskát nektek!!!!
Vendég
 


Krisz:nem, nem jött meg, de úgy érzem bármelyik pillanatban elönt...de azért nem adom fel a reményt! :wink: Nálunk még mindig esik, olyan jóóóóó!
És nem fogjátok kitalálni hol vagyok...irodába. :?
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Bocs, hogy nem nagyon jövök, de tegnap egész nap kari aji ügyben mászkáltunk a tesómmal, ma meg takarítunk :?

Nóri, hány napos szokott lenni a ciklusod? Ez a mostani késésnek számít már..? :wink:

Csajok, mindenkinek megadrukk, de sajna visszaolvasni nem nagyon tudok most, vár a teregetni való ruha és a porszívó...

Ja, a görbém ultragáz cikkcakkos - hajrá január :roll:

Pusza,

Bien

Kép
bienvenue
 
 


Sziasztok. Tegnap délelőtt voltam itt utoljára és mégis olyan sokat írtatok, hogy követni is nehéz.

Nóri: vasárnap is bementél dolgozni??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok mindenki!
Krisz: Igen,mérem a hőm.... hát elég érdekesen alakul,majd meglátjuk, mit lehet kihozni belőle.... van tojásfehérje, de semmit nem mutatott ma már az LH teszt.... majd kiderül jövő héten :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu:igen, de most nem a sajátomba, hanem a pároméba, kicsit besegítettem.
Bien:általában 28 napos a ciklusom, végülis ez már késés, de nem kiabálunk, mert tényleg fáj mostmár a hasam, ki tudja mi lesz ebből...de bízok, előkaptam a pozitív enerdzsi-tartalékaimat, amiket Arikontól kaptam. :wink:
Tisztaság, rend, fegyelem otthon? :D
Vendég
 


Sziasztok!

Elég hosszú napom volt.
A vége nem is volt túl jó, de midnegy. Megyek lefexem és kialszom magam....

babszika
 
 


Jó reggelt!
Csajok, én annyira félek. A ma reggeli nega teszt helyett egy egyértelmű erős pozitív teszt várt. Attól félek nem vár tovább az orvosom és megcsinálnak valamit. Félek, hogy a két tiszta napon szexeltünk és utána az LH is erős volt és lehet megint teherbe estem vetélés közben :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Úgye ez hülyeség, mi?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Húúú, Gabi!
ez nem semmi....
Kíváncsi vagyok, h mit mond a doki. E említsd meg neki mindenképp, h lehetsz-e valóban terhes!!!!!

Én is itt vagyok, de hulla vagyok. Utálom a hétfőt... :(

babszika
 
 


Babszi:

Kép
Vendég
 


Krisztinka!
Hőd?????

Nóri!
Ugye nincs piri???

babszika
 
 


Babszi:ha lenne, akkor a vonalzómon látnád... :wink: Szerencsére nincs. :D
Vendég
 


Gabikám:nagyon gyorsan menjél a dokihoz, ez így nagyon nem jó szitu!Szorítok és várunk!
Vendég
 


Halihó Nóri!
ez a garfield megint arra ingerel engem, h azt képzeljem, te megint lefotóztál reggel :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Nóri: Mi újság? Piri elkerült remélem?

Gabi: Ez érdekes. Kiváncsi vagyok mit mond a dokid.

Kép
csucsu05
 
 


Babszi,
ma nagyon szépen megugrott a hőd!!! :lol: :lol: :lol:
Én is nagyon utálom a hétfőt, főleg a mait, hajnalban fél hatkor arra ébredtem, hogy anyóssal veszekszem álmomban. Felébredtem arra, hogy nagyon ver a szivem, meg tiszta ideg vagyok! Még álmomban sem hagy nyugton a hülyeségeivel... :twisted:

Gabi,
nem lehet, hogy nincs is semmi gond, és mégis simán terhes vagy??? Azért ezt ellenőriztesd le, hogy mi a helyzet, mielőtt valami hülyeséget csinálnak veled!

Bien,
egy kissé tényleg cikk-cakkos lett a görbéd, meglátjuk mi lesz a végén!

Nóri,
látom még nem jött meg, nagyon halkan, de nagyon szoritok érted! Hajrá hsg!
sirkici
 
 


Ja, nem is mondtam!
A múltkori poénos pps.... hát az eszméletlen jó volt!!!!!!!!

babszika
 
 


Én úúúgy szorítok neked Babszi...olyan szép a görbéd!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: