Új privát üzeneted érkezett!

Gabikám, Te szegény :roll:

Nóri, igen-igen-igen-lécci-lécci-lécci :lol:

Arikon, annyira nem vagyok kiborulva, végre egyszer nem görcsölök rá :wink: Igen, még keresgélek, közben beizzítottam a kapcsolataimat is 8) Bíztatnak, de persze az a biztos, ha leszerződtem valahova :(

Kép
bienvenue
 
 


Arikon, amúgy a pöttyözésed nekem naggyon-naggyon gyanús :D Pláne ezzel a laptetővel :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Bien,
akkor jó, mert amit megbeszéltünk (priviben) azt "teljesítettem". :D Leadtam az illetékeseknek! :wink: :D

Áááá, most kizártnak tartanám! Ez a hónap tuti, h. nem a miénk! :( De annyira azért nem vagyok már szomorú!
Vendég
 

 
 

Arikon, naon köszi a segítséget, drága vagy :D

Miért vagy olyan bizti benne, hogy ez a hónapotok a kutyáké? Hééé, most akkor én mondom Neked, hogy pozitívabban :P

Kép
bienvenue
 
 


Bien:jó, de akkor holnap reggel 9 kor talizunk itt, akkorra jövök be! :wink:
Vendég
 


Nóri,
meg foglak lesni holnap reggel 9 után, remélem jó, legalábbis biztató hirekkel jössz! :D
sirkici
 
 


Bien,
mi a bajod ezzel a görbével??? Szerintem tök jó görbe!
sirkici
 
 


Látod Nóri, rajtad a világ szeme :D Csak el ne felejtsd itt nekünk holnap megmérni - "véletlenül" :P

Kép
bienvenue
 
 


Én is bekukkantok ám Nóri!!!!

Bien! Azt a kutyafáját! Nem leírni a hónapot!!! Nem értem most mi a baj a hőddel??!!!
Vendég
 


Arikon! Neked is megy a drukk ezerrrel! Hogy is hagyhattam ki!!! :oops:

Csajok! Ezzel a gomba dologgal tessék foglalkozni, de sajnos nem elég a Canesten, mert nem tünteti el az egészet! Tessék vele dokihoz menni és gyógyszeresen is kezelni és az a jó, ha apa is szed rá bogyót, azt is a nőgyógyász írja fel, mert oda-visszaadogatjátok és bizony nagy bajt okozhat ha baba van. Tessék komolyan venni! Nekem is volt a nyáron és 8 hétig kezeltük!
Vendég
 


Héé, de mennyinek kell lennie? :shock:
Vendég
 


Csajszik, azért írom le, mert össze-vissza ugrál, ami sztem nem normális. Ilyen mintát még sosem produkált...

Sajna gomba ügyben nekem is vannak rossz tapasztalataim. Akkora marhaságnak tartom, hogy recept nélküli cuccot reklámoznak rá, miközben meg csak átmenetileg tünteti el. Én is próbáltam nyáron, miután egy wellness hétvégéről ezzel a sz@rral jöttem haza (a dokim szabin volt), és pár napra elmúlt, aztán hatványozottan tért vissza. És Apának is kellett bogyót szednie rá, hál' Istennek, sikerült kijönni belőle - de senkinek nem kívánom azt az időszakot :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
bienvenue
 
 


Nóri, 36,8-37, esetleg afölött sztem

Kép
bienvenue
 
 


Nóri! 37 vagy több!!! Igaz ha alacsony hőn működsz nem lesz 37 még akkor sem ha babás vagy szóval relatív! De azért nézd meg, mi meg megszakértjük! :wink:
Vendég
 


Jaja Krisz, ezért is írtam Nórinak, hogy 36,8 fölött - no de majd holnap megmondjuk Neki a tutkót, igaz? ;-)

Kép
bienvenue
 
 


Énisénis itt vagyok ám, és nagyon drukkolok Nektek!

Gabi, muszáj az a teszt? Egy lány mondta, hogy neki műtét után 43 nappal még mindig pozitív volt az a fránya teszt, 20 nappal utána ráadásul elég erős is. Ha nem muszáj, ne kínozd magad ezzel.
Vendég
 


Szia Bíbi :D

Hogy vagytok? Rókica ugye elköltözött már? :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Szia Bííííbiii! :D
Olyan jó, h. itten vagy!!

Nórikám,
látom a Csajok rávettek a hőmérésre! :D

Bien
sajna télleg nem a mi hónapunk, de inkább nem szeretném részletezni! Különben is én majd a kövi hónapban hajtok rá! Férjecske szülinapjára (jan. 24-én lesz 32 éves)! :wink:
Vendég
 


Arikon:kivételesen, had örüljenek, egyszer van karácsony... :wink: :D
Idén eddig egyszer fogtam a kezembe hőmérőt...el fogom felejteni tutira, bár egy sárga post it címkét már rektem a telómra...én nagyon nem vagyok hőmérő-párti. :oops:
Ja, azon nem lepődsz meg nagyon, hogy a párom is januári?!(csak ő 4.)
Vendég
 


Nóri, holnap én is benézek, várom a híreket!
Bíbi, hétfőn reggel úgyis megnézik a kórházban. Sajnos ha nem múlik a vérzésem és még poz. akkor egyre magasabb a gyanú, hogy méhenkívüli. :(
De szerencsére gyengül és este nega lesz már vasárnap is.Fura nem amíg itt mindenki zebrára vár, addig én egycsíkosra várok... :shock:


Várom a híreket, sok zebrát, magas hőket!!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi:(((((ölelés)))))
De ha múlik, az "jó" jel és biztos nem méhen kívüli, mert akkor csillagokat látnál.Én a műtét után voltam úgy, hogy vártam pirit mint a fene, míg mindenki a francba kívánta...nyugi és pihi és ha lehet egy tanácsom, igyál palástfű teát, nagyon jól regenerálja a méhet, én műtét után azt ittam.
Vendég
 


Arikon, hajrá január, Apa is biztos boldog lenne, ha babát kapna szülinapjára :wink:

Gabi, mondott valami a doki, hogy mikortól próbálkozhattok újra? A barátnőm első babája a nászútjukon fogant Egyiptomban, ám sajnos 8 hetesen nem volt szívhangja, angyalka lett belőle :cry: Nekik azt mondták, mivel sajnos orvosilag kellett befejezni, hogy min. 3 hónapot várniuk kell. Hát nem sikerült várni, Apa nem bírt kiszállni az egyik akciónál :oops: - ebből lett Máté, aki most nyáron volt 1 éves :D

Nóri, ha gondolod, küldd el a számod priviben, és reggel sms-sel foglak ébreszteni, amelyben csak ennyit fogsz olvasni: "És akkor most vedd kézbe a hőmérőt!" :lol: :lol: :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Sziasztok!

Hosszas hallgatás után előrukkolok egy jóóó hírrel: már 2 pozitív tesztet is produkáltam a héten :D :D :D
Hálás köszönet a jótanácsokért (cicka!!!) és az ovulációs teszt is úgy látszik, működött a 42 napos ciklusaim ellenére is :D :D

Hétfőn azért megyek dokihoz is!!!
Hasonló sikereket mindenkinek!!!!!!!!!!!!

Agisol
agisol
 
 


Agisol! Gratulálok!!!!!!!! :D :D




Csajok, holnap be kell mennem a dokihoz. Megnéz, biztos ami biztos. Csináltam tesztet. Nagyon-nagyon halvány. Úgy néz ki hála az égnek csökken a hcg.
Bien, remélem nem kell várni, mert 1. már hiányom van és csillagokat látok
2. nem szeretnék várni


Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Bien:édes pofa vagy...de felírtam! :wink: Este előkészítem a hőmérőt, reméljük piri nem előz be! :wink:
Én még persze az irodába nyomom, azt hiszem megőrültem! :oops: Várom a párom, aztán megyünk vásárolni meg haza és este forralt borozni fogok!!!(csináltam tegnap) :D :D :D
Vendég
 


Agisol,

HATALMAS GRATULA :lol: :lol: :lol:

Nóri, várjuk az infókat, nem lesz ott piri, nyugi :wink:

Gabi, hamarosan új esélyek, szerencsére közel van a vége ennek a rémségnek, úgy látom :)

Kép
bienvenue
 
 


Agisol:gratula! :wink: :)
Vendég
 


Nórikám!
Én már velünk kapcsolatban semmin sem lepődök meg! :D

Agisol,
tiszta szívből gratulálok! Szép csendben voltál eddig, de hát ezt így kell csinálni! :wink: :D Még mit lehet tudnunk? Hány hetes vagy?
Vendég
 


Bien: köszi kérdésed, jól vagyok teljesen, a rókacsaládot ide küldtem ebbe a topikba, már ott ólálkodnak a kertetek alatt! :lol:

Gabi, ez a nagyon halvány már jó hír, szerintem nem lesz már gond!

Húúú, Nóri, mikor jössz a hőjelentéssel, mikor keljek? :lol:

Arikon: akkor hajrá apa szülinapja!:wink:

Agisol: nagy-nagy gratula!
Vendég
 


Sziasztok!

Agisol!
Gratulálok!

Átköltöztettem a konyhai cuccaink nagyját..... hát, kifáradtam....

Képek még nincsenek (újak).

Igen, Krisztinka, egyformán haladunk, csak én nemt udom, h mi a vége.... úgy értem, h nem tudom, h mikortól kell izgulnom :roll:

egyébként ma babát jósolt nekem vki... de nem biztos, h sikerül megtartani, mert túl nega vagyok és félek. úgyhogy most ezerrel próbálok pozitív lenni, de bak létemre (jan. 8.) nem megy....

babszika
 
 


Agisol: Itt is gratulálok a zebrás teszthez. Doki után feltétlenül írj mit mondott :)

Babszika: Ügyes vagy amit a költöztetést illeti. De a pozitívitást is erőltesd magadra. Hiába vagy bak hisz azok is lehetnek pozítivak :)

Kép
csucsu05
 
 


Azt mondtátok jöttök! :oops: :?
Vendég
 


Azért érzitek milyen pontos vagyok? :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!

Hogy vagytok??
AGisol, gratulálok!!!!! :lol: :lol:

Mi remekül vagyunk. Babucim már több, mint 2 cm-es, és tegnap a szívhangját is halllottam már!!!

Puszi MIndannyiotoknak

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány: Gratula a babóhoz. Csodálatos érzés volt hallani a babóca szívhangját igaz?

Kép
csucsu05
 
 


SZiasztok!

Nóri! mi újság???????????

Csucsu!
Minden órában eszembe jut és beszélek hozzá.... persze csak fejben. De remélem, h a kis lélek meghallgat és látni fogja, h tényleg nagyon várom. :roll:

babszika
 
 


Szia Babszi!

Mókás volt a reggel...gondoltam, ha már lúd, legyen kövér...hüvelyben mértem és közben fogtam a fejem, hogy miket csinálok én te jó ég...még jó, hogy a drágám épp kávét főzött és nem látta.Amúgy 36,7 körül volt, de ez szerintem semmi nem jelent.De ami jó, pirkó még nem jött. :D
Vendég
 


tudod, h csuriban van mindenem érted?!!

A 36,7 önmagában sem rossz! Főleg, ha csak 1 tizedes mérővel mérted!

babszika
 
 


Babszika: Biztos, hogy meghallgat a kis lélek és tudja, hogy nagyon várod :)

Nóri: az jó ha még a pirkó elkerült :) Lehet a fa alatt már többen fogtok állni:) Tényleg ha babás vagy akkor kibirod, hogy csak a fa alatt mond meg a párodnak? Szerintem olyan kedves dolog ha valaki a kis zebrás tesztjét teszi a fa alá a párjának.Annál nincs is szebb és jobb ajándék.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Annyira édesek a képek az iwiwen!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szabina egy Tündér!!!!!

babszika
 
 


Én még nem szaladnék előre ennyire...a legszívatósabb ciklusban 32 napra jött meg, szóval addig nem agyalok.(csak szétvet az ideg :lol: )

Babszi:hát ilyen csini görbe mellett én is nagyon szorítok neked! :wink: Ja a hőmérőm ősrégi, higanyos.
Vendég
 


hát, én is egyfolytában arra gondolok, h talán MOST....

De remélem, h fog még feljebb is menni az a hő, mert ha így lesz, akkor sztem felhívom a dokim, h mivel tudnám megtámogatni a bébikét, h biztosan velem maradjon.

tényleg!
mit is kell szedni ami a beágyit segíti? mert nekem aktuális lesz lassan...

babszika
 
 


Nóri: Ez a szétvet az ideg érzés ismerős. Jajjén is utálom ezt az állapotot. Aztán ha beköltözik a babó az ember utolag könnyen mosolyog, hogy miért is idegeskedett. De bár csak tartanánk már ott, hoyg mosolygunk.
Amúgy a higanyos ősrégi hőmérő a legbiztosabb és legjobb hőmérő. A digitálisok állitólag sokkal többféle hőt mér. Szóval ha kétszer a digitálossal mérsz akkor tutti , hogy mindig mást mér.

Babszi: Köszi a dicséretet a Szabinára.

Kép
csucsu05
 
 


Babszi:palástfű tea napi két csésze, és nem rossz az íze!
Vendég
 


csajoK!
úgy rámtört a görcsölés, h majd megőrülök.
az egész méhem fáj és az ülés sem jó... remélem, h nincs semmi baj! :shock:

azt hiszem, kicsit vízszintesbe kéne kerülnöm :?

babszika
 
 


Dobj egy hátast Babszika! :wink:
Vendég
 


Jóóó reggelt!

Nóri, nagyon drukkolok!

Babszi, már ma kezdd el nyugodtan inni a palástfüvet, és a 12. hétig ne is hagyd abba! :lol:
Vendég
 


Szia Bíbi-anyu! :wink:
Hun vannak már a rókák? :shock:
Vendég
 


babszika: Ha fájdogál a hasad az akár jó jel is. A beágyazódásnál alapvető tünet :)

Kép
csucsu05
 
 


felfexem az azstalra mint Surda... de nincs kalapom :lol:

Bíbi!
szófogadó leszek, jó? :roll:

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?