Új privát üzeneted érkezett!

Na hogy terljük a témát egy kicsit.Vettünk a párommal tegnap egy kenyérsütő gépet.Estére csináltunk is barnakenyeret tökfinom lett.Két óra múlva kész lesz a fehér kenyerem is remélem az is ilyen finom lesz.Csak a teteje beesik egy kicsit.

Van valakinek valami tuti gyors,könnyü és finom süti recepje Húsvétra?De ne kalács legyen .
csővi
berni611
 
 


Pkagi!

Ne szomorkodj, a barátnőmnek is a második inszem jött össze.
Amúgy tényleg baromi korán vette le a doki a vért... tessék bízni!!!

V.

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


Vrinya Kép
Hamar, miért mikor kellett volna? Mondjuk én is úgy hallottam, hogy min a 14. napon szokták inszem után, de szerinted ennyit számítana 3 nap?

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

Sziasztok!

Végre újra van babanet!!!!!! Kép
Ági, hogy vagy?
Falina! Voltál pajzsmirigy dokinál? Milyen lett az eredményed?
Később újra jövök. Délután salnos nem lesz netem, de sokat írjatok és majd visszaolvaslak. Azt nagyon imádom Kép.
Pusz
W.

wanga
 
 


Wanga Kép
Lélekben már teljesen szuperül. Kép
Új hónap új remények. Kép
Úgy néz ki ma már fogtam az előjelét a menzinek. Remélem hamar megjön. Kép
Este már dobok egy táblit is. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Sajnos azt én nem fogom már látni.
Sajna, nekem is van egy sanda gyanúm, hogy nem sikerült. Szerdához egy hétre kell tesztelnem, de semmi jele a sikernek Kép
Majd az inszem Kép.

Pénteken megyünk egyeztetésre az új lakással kapcsolatban, hogy hol legyenek a falak, milyen burkolatokat, csaptelepeket, kádat stb-t szeretnénk. Tök izgalmas.
Aztán lelépünk hétvégére a barátnőmékhez. Elmegyünk a Kehida-kustányi fürdőbe, meg sokat sétálunk. Nagyon jó lesz egy kis kikapcsolódás. Ha nem jön meg ott, akkor szerdán tesztelek.

Most kiért kell izgulni?

wanga
 
 


Hurrá, végre ismét elérhető a Társalgó.

Berni! Nekem van egy jó kis túrós receptem, nagyon könnyű, és finom, és még sütni sem kell.
Ha gondolod, elküldöm, ha megadod a mail-címed.
Mert nem akarom a topikot ezzel terhelni, de ha a többiek nem bánják, akkor ide is feltehetem.

Julcsi
julcsi29
 
 


Julcsi!
Szerintem mindenkinek jót tesz, ha húsvétkor ilyen finom "zsírégető" sütiket készítünk. Úgyhogy nyugodtan tedd fel a receptet. Úgyis soványak vagyunk, rosszul nézünk ki, meg nem is hízunk a sok gyógyszertől Kép Úgyhogy ránkfér Kép.
Sajnos én is imádom a sütiket, főleg ha nem kell sütni, mert akkor egy hibalhetőséggel kevesebb.
W.

wanga
 
 


OK, már írom is!

De FIGYELEM: könnyűnek könnyű, de nem kalóriaszegény. Én a hétvégén anyukáméknál ilyet ettem, vagy négy szeletet, és egyből elkértem a receptet. És ami jó benne, hogy semmilyen extra hozzávalót nem igényel. Ja, és a süti nevét én találtam ki.

TÚRÓS ŐZGERINC
Hozzávalók:
1 piskótatekercs (készen kapható)
lekvár (a kenéshez)
25 dkg ráma vaj
10 dkg porcukor
1 vaníliáscukor
50 dkg túró
1 csomag étkezési zselatin
2dl tej
friss gyümölcs

Vegyünk egy készen is kapható piskótatekercset, (ezzel a sütés le is van tudva.)és kenjük meg baracklekvárral. Szeljük fel.
Két őzgerinc formát béleljünk ki folpack-kal, és a két oldalát rakjuk ki a piskótatekercsekkel.
Jöhet a túrós massza, amit az alábbi módon kell elkészíteni:
A rámát a porcukorral és a vaníliáscukorral habosra keverem, majd hozzáteszem a túrót.
Ezután 1 csomag étkezési zselatint (figyelem: nem a kis csomagos tortazselét)és 2 dl hideg tejben elkeverem, majd felfőzöm. Még melegen a túrós masszához öntöm, és hozzákeverek izlés szerint felkockázott őszibarackot. Elkeverem óvatosa, hogy ne nagyon törjön össze.
Az egész masszát úgy, ahog van még melegen az őzgerincformákba öntöm. Hagyom, hogy kihűljön, utána még alufóliával letakarva pár órára, de inkább 1 éjszakára a hűtőbe teszem.

Másnap a formából kidöntve felszeletelem, és tálalom.

Megjegyzés:
A lekvár és a beletett gyümölcs bármilyen lehet, ki mit szeret. Én már alig várom, hogy érjen az eper, és azt tehessek bele.

Remélem mindenkinek ízleni fog, aki megcsinálja.
Jó étvágyat hozzá előre is!

Julcsi Kép
julcsi29
 
 


Tina Kép
Nagyon eltűntél. Mi újság? Kép

Wanga Kép
Még semmi nem dőlt el. Kép Az biztos, hogy jól fog esni egy kis kikapcsolódás. Kép

Tanczy Kép
Veled mi a helyzet, nagyon eltűntél te is. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Wanga,
pajzsmirigyvizsg. még nem volt a fekvés miatt. háziorvos meg nem jön ki...

Tina,
nem akarlak zaklatni, viszont már nagyon várom azt a mailt.

F.
falina
 
 


Sziaszok!

Wanga:Kehidakustány nagyon állat.Nyáron oda jártunk fürödni a gyerekkel.Nagyon irigyellek érte én is szívesen elmennék.Csak az a bibi hogy 6 na jólvan 7 kg súlytöbletem van.Naná hogy segre és combra szedtem fel.Akora a segem minta winetou lovának.Ugy gondoltam ha ebben a hónapban nem leszek terhes tornázok egy kicsit.Bár jövő héten kezdik a ház építését a jóemberek,nem tudom mennyi időnk lesz a nyáron strandolni.
Egyébként tényleg tök izgi új dolgokat nézegetni az új otthonba.Legalább valami leköti az ember figyelmét a babagyártásról.
Hú csasjok ,a barátnőm hplnapra van kiírva.Na ez is tök izgi ,alig várom már ,hogy babázhassak egy kicsit.Álítólag ha újszülőtt babát ringatunk megjön az ihlet,mert olyan kémiai folyamatokat indít el egy nő szervezetében.
Julcsi:köszi a receptet.Valószinű megcsinálom.

Wanga remélem kehidán a zebrásokhoz tartozol majd.

csövi.
berni611
 
 


Sziasztok!
Tök jó, még van itthon net!!!

Olyan jó, hogy így drukkoltok nekem!

Tanczy merre jársz?

Hát Berni, sajna én sem büszkélkedhetek az alakommal. Rajtam is van rendesen. Én combra hízom. Meg nem csak a hátamra, hanem körbe-körbe. Rettenetes.

Ági örülök, hogy újra magadra találtál! Szerencsés természeted van, ha nem hosszú ideig csüggedsz. Jó, hogy ilyen vagy, mert te vagy a tanácsadónk, és te öntesz belénk lelket.
Puszi
Wanga

wanga
 
 


Wanga Kép
Igazán aranyos vagy Kép
Úgy érzem felesleges csüggedni, hisz melyik babó akar magának egy lehangolt, állandóan rágódó anyukát. Kép Vidámat, boldogat azt már igen. Mivel én már nagyon várom az én kis pocaklakómat, nem fogom elriasztani a komorságommal. Kép
Meglátjátok a tábli átalakul Zebracsordává. Kép

BerniKép
Állítólag van abban valami, amit írsz, sőt az is jó, ha kisbabaképeket nézegetel. Állítólag beindulnak tőle a hormonok. Kép
Úgyhogy nézzünk csak sok-sok kisbabaképet, meg akinek van lehetősége az élőben is babázzon. Kép

Az biztos lányok, hogy most inszem után én megpróbálok, nem gyermekek közelébe menni, mert mindig emelgetem őket, meg hasonlók és nem tudom mennyire tesz jót, ha rögtön az inszem után már 10 kilókat emelgetek.
Szerintetek igazam van? Vagy csak én látom hülyén a dolgokat.?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági

Valószinű hogy nem kéne emelgetned,mert ha megemeled magad még egy simán teherbeeső nő is bevérezhet vagy elvetélhet!!!!!
Nem látod rosszul a dolgokat.
Birom ezt a topokot itt tökjó fej emberkék vannak .A régi topikba már nem is írok.Nem írtam már nekik egy hete ,ma visszanéztem és még azt se kérdezték meg hogy élek vagy halok.Ez nem a babanet-en van hanem máshol.
Örülök nektek és tök jó hogy befogadtatok.

Csövi!
berni611
 
 


Wanga

A lányommal is 5kg töblettel keztem.Mondom szerencsére ,mert 6 hónapig hánytam.Ha nem 73kg-val kezdek biztos bevágnak a kórházba,mert nem híztam jóformán semmit.Az mondta a szülészem ha nem kezdek el hízogatni baj lesz.Hát elmaradt a hányás gyorsan összeszedtem magam.Háromhét túlhordással 90kg-mal mentem szülni.Na jó a kislányom 4100g-mal született meg a hozzávalók.
egyszóval ha terhes leszek leszarom mennyire vagyok töltött galamb.Egyébként azért szedtem fel pár kilót mert azt mondák ,hogy ha az előző terheségnél is ennyi volt a súlyom a másodiknál se árt ha erre beálok ,mert nagyobb az esélyem.
Álítólag fontos a megfelelő testsúly.Mivel én már szültem gondolom a mostani 73-75kg megfelelő.Na majd kiderül.
csá
berni611
 
 


Sziasztok!

Ma voltam újra dokinál, és most már teljesen biztos, hogy ez a hónap veszett fejsze nyele. Múlt csütörtök óta sem indult be nálam semmi, szóval egy árva petécske sincs.
Most nagyon várom, hogy megjöjjön, ami azt hiszem még 10 nap. Ebben a hónapban még azt sem figyeltem, hogy hányadik napon vagyok, teganp előtt is a táblánkon néztem meg, hogy hol tartok. Köszi Ági, hogy van táblánk!KépKépKép
Isten bizony most azt mondom, tök jó érzés, hogy ebben a hónapban nem kell izgulnom, hogy megjön-e vagy sem. Most szabályosan jól esik. Azt hiszem egy kicsit besokalltam a saját türelmetlenkedésemtől.

Szeretnék hozzászólni a "súlyos" gondokhoz.
Szóval én most már jó öt napja tapasztalom, hogy mennyivel jobb volt a clostis hónapban zabálni, mint ami most van. Ez a gyomor nyavajám alig akar múlni. Alig bírok enni valamit, állandóan fáj a gyomorom, és ez sokkal, de sokkal rosszabb, mint sokat enni.

Ági!
Örülök, hogy jól van a kis lelked.
Az lenne a kérdésem, hogy Te is mindig sokat vársz a dokinál?
Én ma megint kifogtam. Múlt héten 3 órát ültem, ma két és felet.

Berni!
Nálunk 4 unokatesómnak születnek most egymás után a babái. 2 már megvan 2 úton. Akkor majd elmegyek babázni, hátha a closti mellett köv. ciklusban az is stimulál majd egy kicsit.

Wanga!
Azért vigyázz a melegfürdőben, nehogy kapjál valami fertőzést.

Tündi
neptun
 
 


Tündi

El is hiszem ,hogy megnyugodtál.Én is így voltam vele amikor egyszer a 28-dik napon berendeltek UH-ra teljesen felszabadultam,mert nem voltam stressz helyzetben.Tudtam ,hogy nincs baba és nem kell végig izgulnom az időt.
Na de majd 10 nap múlva újra izgulunk érted.
Remélem a babázás jó recept.
A barátnő Erika ugy lett terhes másodszor is,a Heni barátnőm nagy pocakját simogatta.Megszállta az ihlet.
Ja wanga ha pocaklakód van a melegviz nem biztos hogy jót tesz,mert vérbőséget okoz.

Sziasztok!
berni611
 
 


Berni Kép
Én is úgy látom, hogy ha babó van a pocidban nem kell azzal foglalkoznod, hogy most itt meg ott felesleg van. Kép Első a gyerek. Majd lefogyunk szülés után Kép

TündiKép
Nekem is volt, hogy nagyon sokat kellett várnom. taktika az, hogy oda kell menni reggel 7-re. Tdom neked az egy kicsit korán van, de akkor általában 1 óra alatt bejutsz.
Viszont az inszemre reggel 7-re mentem, erre le kellett még mennem, bejelentkezni az ambulanciára utána meg várni. 11-kor kerültem sorra. Még jó, hogy az inszemet nem éhgyomorra kell. Kép
Mész Tünde a 3. napi vérvételre, vagy most mi a következő lépés?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Most az van, hogy ha megjött, akkor kell hívnom a dokit telefonon, aztán a 3. napon megbeszéljük, hogy hogy szedjem a gyógyszert. Addigra talán meglesz a 3. napi vérvétel eredeménye is (a mostani ciklusból), és tud valami közelebbit is mondani. Azt mondta, hogy 21. napi vérvételre most nem lesz szükség, mert nem volt pé.

Most, hogy mondod, hogy be kellett jelentkezned inszem előtt az ambulanciára már értem, hogy miért van az, hogy mindig behívnak egy-egy lányt, aki bent van egy darabig, aztán lemegy, majd jön vissza. Ezt eddig nem igazán értettem.

Jó éjszakát mindenkinek!

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok!

Ági sajnálom! Kép
De úgy látszik itt mindenki tavaszi gólyákra vadászik!
Mire hétfőn hazaértem bedöglött a babanet. Most meg megint csak ilyenkor kerültem a gép közelébe.

Tündi!

Remélem, jövő hónapban megnőnek a tüszőid.

Wanga!
Ha még olvasod, jó húsvétolást és pihenést!
Azért szorítok, hogy kelljen tesztelned.

Én ma vagyok a 7. napon. Csütörtökön fel kellene hívnom a dokit, hogy mikor menjek uh-ra a 10. vagy 14. napon. Bár lehet, hogy csak a 14.re kérek időpontot.

Azon beszélgettünk a párommal, hogy biztos az is közrejátszik a sikertlenségben, hogy olyan vagyok mint egy kifacsart citrom. Napi 10-12 órákat dolgozom, meg suliba is járok. Nem biztos, hogy ez ideális légkör a babaprojektre.
Lehet, hogy nekünk a nyár lesz a nyerő, amikor már se vizsga, se főiskolai óraadás.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Lányok dobok egy táblát végra Kép
Bocsi nektek a sok kimaradásért.

Dodo pótolom a zebrádat csak kitöröltem a képet és most sietve csináltam csak. Remélem ezt megbocsáltod nekem KépKép

Ha nem stimmelne valami szóljatok Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tündi Kép
Akkor majd húzlak a tábliban. Kép
Mint már írtam, nekem is volt, hogy nem volt pé-m, de a doki gyógyszeresen szépen kezelt Kép
Majd figyeld meg milyen gyorsan is fogtok haladni. Kép
Azon viszont csodálkozom, hogy átjárhatóságit nem akar csinálni. Nálam az volt az első lépés. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy én már este nem tudok itt lenni, de azért mindig visszaolvasom a hozzászólásokat.
Úgy látom egyre többen vagyunk a táblázatban. Vtina-val mi van? Ő még nem zebrás? Mert ez már a 33 napja? Tina jelentkezz, hogy mi van veled?

Tudnátok segíteni abban, hogy milyen hashajtót lehet szedni ilyenkor, mármint, hogy nem tudom, hogy lesz e baba vagy nem? Tehát ami nem lehet veszélyes a babára? Mert szörnyen kellemetlen, hogy fáj a hasam, és fel vagyok fújódva, mint egy lufi.
Előre is köszönöm! Julcsi
julcsi29
 
 


Tanczy Kép
Ebben, hogy most ennyire le vagy terhelve igazad van, hogy ez nem kedvező a babaprojektre, de a nyár az tök jó, mert meleg van, napsütés és a következő gólyával meg is tud érkezni a babód.Kép (tavasszal) Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Neptun!

Nem kell aggódni, mert nekem closti nélkül jó, ha 3-szor megjön egy évben, de a gyógyszerrel meg 30-35 napos ciklust sikerült elérni, és még peteérést is sikerült produkálnom.
Egyszer az egyik doki azt mondta, hogy neki volt egy olyan betege, aki normál módon soha nem menstruált, és clostival mégis 3 gyereke született.
julcsi29
 
 


Julcsi Kép
Én javasolnám, hogy reggel igyál mondjuk Kubut az segít és természetes. Kép
Én ha ilyen problémám van mangólevet iszok, mert az aztán rostos, de azt csak arab üzletben lehet kapni.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Eléggé el vagyok foglalva ezért nem tudok írni, ha meg írnék akkor nem működik a bababet. Egyre többet csinálja.

Julcsi!
Vetélés utáni harmadik büntihónapot taposom.

Tina
vtina
 
 


Tina van valami újságod számunkra?
33. napon vagy. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tina!
Remélem nem voltam tolakodó, én erről nem tudtam, csak láttam, hogy a táblán Te vagy a második helyen.
Ez az utolsó pihenőhónapod?
julcsi29
 
 


Tina Kép
Tudom, hogy most nem "lehetne", de írtál a "balesetről" ezért vagyok kíváncsi.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Ági!
Nem tudom miért nem csinál átjárhatóságit, lehet, hogy azért mert egyszer már teherbe estem?
Nem mintha ez azt feltételezné, hogy mind a két oldal átjárható, de akkor az az egy petécske valahogy csak felküzdötte magát.

Julcsi!
Én világ életemben rendszeresen menstruáltam. Mindig szabályosak voltak a ciklusaim, még egyszer sem volt olyan, hogy nem jött meg. Látod most mégsincs peteérésem.
Bár ahogy utána néztem, mindenkinél előfordulhatnak anovulációs ciklusok.

A szenna tea is hashajtó, de azt sajna nem tudom, hogy veszélyes lehet-e, ha ott a baba pocakodban. Biztos van valami homeopátiás hashajtó is, a homeos szereknek ált. nincs mellékhatásuk.

Tanczy!
Mindjárt itt a nyár, és akkor tudsz lazítani! A gólyák is még csak most szállingóznak vissza, szóval hamarosan megjön a Te gólyád is biztosan.

Tündi
neptun
 
 


Tündi!

Az is lehet, hogy Nálad pont ebben a ciklusban nem volt, meg hát ugye az sem mellékes, hogy melyik napon van. Nálunk eddig azért volt "vakon" próbálkozás, mert igazából azt sem tudtam, hogy mikor kellene. Bocsánat, akkor félreértettem, amit írtál.
julcsi29
 
 


Sziasztok!

Igazatok van. Ha ez a hónap sem jön össze megmondom a dokinak, hogy szünetltessük a clostit májusig. (mondjuk az csak 2 hónap), vagy szerintetek azért a clostis kúrát csináljam?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tina!

Neked meg akkor azért kell szorítani, hogy megjöjjön, és újra próbálkozhassatok?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!
Dana! Eltűntél, hogy vagy? Helyzet?

Tanczy! Nekem meg pont az a bajom, hogy nem akarnék kihagyni egy hónapot sem. De lehet, hogy neked van igazad, jobb egy kicsit pihenni.

Ági Kép
Oltári jó ez a tábla!!!! Én már nem is számolom a napokat, csak ránézek a táblira és tudom, hogy hol tartok.

Lányok! Régiek és újak! Egyszer már kérdeztem és újra félve teszem fel a kérdést, hogy nincs-e kedvetek egy tavaszi találkozóhoz?
Olyan jó lenne egy kicsit személyesen is dumcsizni! Lehet, hogy ezt csak én gondolom?

Mindenki, aki aggódott értem!
Köszi. De én gyűlölöm a meleg vizet (meg a hideget is), úgyhogy szinte esélytelen, hogy bemenjek bármilyen vízbe is. Viszont a masszázst azt imádom.
Attól is lehet valami?

wanga
 
 


Wanga Kép
A tavaszi tali szerintem jó ötlet. Kép
Többiek???

Kép

Kép
pkagi
 
 


Nekem most fennt van a sógorom nálunk pár napot, mert tanfolyamon van Pesten. Ezért este sutyiban babanetezek csak, mert ők nem tudják, hogy velünk mi a szitu.
Meg is kérdezte, hogy még nincs nálatok futószalagon a baba?
Múltkor pedig már mondtam nekik, hogy az hogy nekünk még miért nincs gyerekünk az az én és a párom dolga, majd szólunk, ha lesz.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Wanga!

Hát én sem szívesen hagynék ki egy hónapot sem, csak így, hogy minden este úgy zuhanok be az ágyba, így nem sok esélyünk van. Teljesen ki vagyok merülve. Kép

Azért próbálkozni próbálkozunk, de pl arra gondoltam, hogy addig nem szedek clostit így nem kell UH-ra se menni ... Bár lehet, hogy úgy meg nem lesz pé-m.
Na de majd megkérdezem a dokit.
Bár ugye ha ebben a hónapban összejönne, az sem lenne rossz. Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ági!
Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik kicsinálnak a hülyébbnél-hülyébb kérdéseikkel. De sajnos nem küldhezek el mindenkit a francba (pedig nagyon szeretném).
Akkor már ketten benne vagyunk a tavaszi taliban Kép
Többiek, valami reakciót!!!!!
Hétvégére kéne megszervezni, hogy aki nem Pesti annak is legyen lehetősége eljönni.
Na, légyszíííííííííí írjatok!

wanga
 
 


Tanczy!
Sajnos ezt ismerem. De szerencsére nálam a december hónap volt ilyen kimerítő. Most elég laza a munkahelyem, otthon meg csak második műszak van. A férjem nem engedi a másodállást.
De te dolgozol, tanítasz és tanulsz is. Hát ígya valóban nehéz a babagyártás Kép

Lehet, hogy akkor sikerül, amikor nem szedsz semmit, és emiatt azt gondolod, hogy úgysem lesz semmi. Aztán meg mégis Kép.
Drukkolok, hogy így legyen. Annak meg mégjobban, hogy már a mostani ciklus végén pozitívat tesztelj.

Jaj, olyan édes volt a férjem. A vállam fölött belelesett a topikba, és azt mondta, hogy ha zebrára vágyom menjünk el az állatkertbe. Olyan aranyos volt, nem tudta hogy a zebra a kétcsíkos tesztre vonatkozik, és csak csomálozott, hogy miért akarunk mi annyira zebrát látni. És hogy mindenki, azon külön csodálkozott.

wanga
 
 


Wanga!

Ez aranyos Kép Miért nem mondtad férjednek, hogy ez a zebramániások fóruma...

Jó ötlet a tali, remélem el is tudok menni.

Azt is elhatároztam, hogy ebben a hónapban kihajtom a férjemből a katonavizsgálatot.
Húzza az időt, hogy majd elmegy.
De akkor legalább azt tudnánk, hogy nincs vele semmi baj, ha meg van el lehetne kezdeni kezelni.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy! A pasik már csak ilyenek. Nehezen vágnak bele. Egész másként élik meg, ha nekik van valami bajuk, mint mi, ha nekünk.
Az egész csak egy fél óra.
Kibírható, és lehet vinni is a mintát, nem kell ott "produkálni".

wanga
 
 


Hát eléggé kihalt a topik.
Sehol senki?

wanga
 
 


Sziasztok.Kép

Tündi Kép
Tudod az jó ebben az egész orvososdi járásban, hogy már látod a kifele vezető utat és mindig történik valami, ami lefoglal, ami foglalkoztat. Lépésenként előre. Kép

WangaKép
Remélem a többiek is jó ötletnek találják a talit. Szerintem írja le mindenki, hogy mondjuk áprilisban mikor érne rá és biztosan találunk olyan időpontot, ami mindenkinek jó. Kép
Wanga és ötleted van a helyszínnel kapcsolatban?

Tanczy Kép
Én biztosan folytatnám a closty szedését. Hátha. Kép

BerniKép DanaKép JulcsiKép OdettKép
Lehet hogy egy kicsit feledékeny vagyok, de nálatok most mi is a helyzet, hol tartotok?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági! Én arra gondoltam, hogy a Rádai utcában (ami közel van a Schöfihez, meg a Ferenc körúti metróhoz)van egy csomó helyes kis kávéház. Esetleg kiválaszthatnánk egyet azok közül. Mire összejön a tali, már lesznek kirakva is asztalok, lehet pizzát enni, vagy fagyit. Halk zene, úgyhogy adva van minden a dumcsihoz.
De bármilyen ötlet jöhet.

wanga
 
 


Sziasztok lányok!

Ma voltam uh-án ma én a 13-napban vagyok a petécskéim nem igazán akarnak érni.Pénteken ujból Uh.
Jó ötlet a találka!

Puszi neketek megyek csicsizni ,mert nagyon fáradt vagyok.
berni611
 
 


Sziasztok lanyok!

Na, csak idekeveredtem megint!!!!!

KOszonom meg a drukkokat amiket kaptam, meg gratulaciokat, amiket meg nem koszontem meg. Ti is jottok utanam nemsokara, biztos!!!! Eddig nekem is teljesen remenytelen volt, dehat latjatok bejon, csak ki kell varni a megfelelo idot!!!!!

Na,szoval ma reggel voltam UH-n, es van egy pottyom, jelentem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Allitolag azt meg nem lehet tudni, hogy egy vagy ketto, mert ugye az is lehet, hogy ketto
Persze eleg lenne egy is most igy hirtelen, de ha ketto, az sem baj...
Szoval nagyon izgultam, meg minden, de hala Istennek nem kellett sokat varni a dokira, hamar jott. Persze meg eletjelnseget nem latott, mert meg csak a 38. nap van, tehat 5-6 het, de azt mondta jovo penteken menjunk vissza es akkor mar latjuk majd a szivecskejet. Na, szoval addig meg pihengetek, nem eroltetem magam, vigyazok magamra. Na, persze rogotn ki is irt, ugyhogy ez is megvan. Kerdeztem is, hogy akkor most mit ne csinaljak, de olyan aranyos volt, mondta, hogy nyugodjak meg, ne aggodjak, terhes vagyok, szabaduljak fel, mert latta rajtam hogy eleg gorcs vagyok Szoval lanyok most fel vagyok szabadulva, csak hogy tudjatok.
Na, ennek oromere vettem hazafele egy Kismama ujsagot, merthogy eddig ezeket a dolgokat tavol tartottam magamtol, de most vegre vettem egyet, majd olvasgatom, merthogy meg nem tudom felfogni a dolgot. Hihetetlen.

Virnya!

Nagy nagy gratula neked is, de jo, mar ketten vagyunk, aztan jonnek a tobbiek is!!!!

Agi!

Sajnalom, hogy nem sikerult, kivanom, hogy a kovetkezo meglegyen minel hamarabb, es sikerrel zaruljon!!!!!!

Wanga!

Igen, herpeszem volt majusban, attol ment el a babam, hala Istennek most nincs. Allamon is volt, meg lent a huvelyben is orult viszketo fajo erzes. Hu, de rossz volt....Aloe nagyon jo ra, merthogy azota nem is jott ki egyszer sem, pedig elotte haromhavonta biztos elojott.
Tenyleg nagyon jo hatasa van, csak ajanlani tudom neked is nagyon!!!!

Dobj egy mailt aloe meg munka ugyben, megbeszeljuk, talizhatunk is:

dodo32@freemail.hu

Taliotlet nagyon tetszik egyebkent!!!!!!
Menjunk!!!!!!

na, pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

Megjött az éjszakás műszak Kép
Igazából nekem májusban lenne jobb, mert arra talán már nyugisabbak lesznek a mindennapok is.
De még az április vége is megoldható.

Holnap felhívom a dokit, hogy mikor menjek UHra.
Remélem azért valami tüszőket látunk.

Na megyek fürden, mert baromira fáradt vagyok.

Jó éjt!

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!

Találkozzunk, oké!!! Nekem mindegy, hogy mikor, április 9-től én már lazásabban leszek mint most.

Ági!
Hülyén hangzik, de most szeretek dokihoz járni. Tényleg megnyugtat, és nincs felesleges izgulás, meg bizonytalanság.

Berni!
Nehogy nekem úgy csinálj, mint én. Tessék csak érlelni a petéket.

Dodo!
Szuper lehet Neked most az a fel nem fogható boldogság.

Képzeljétek tegnap a dokinál láttam iker pocaklakókat. A nőcinek, aki előttem volt bent, ott maradt az uh-n a felvétele. Én csak egyet láttam először, aztán a doki mutatta a másik babát is. 12 hetesek, és persze clostis babák!
neptun
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: