Új privát üzeneted érkezett!

Encike roka koma előbb utóbb elmegy.

Rena mi van veled, gyere már!!!!!!!!!!!!!

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Azért nem jöttem hétfőn doki után mert le vagyok törve rendesen. :cry: A szervezetem jelét sem adta,hogy újra akarna indulni,az uh-n nem lehetett látni,hogy valami is történne.Ahogy a dokim fejezte ki magát,asszonyom maga még javában klimaxol.1 hónapot várni kell még ha addig sem indul be semmi akkor gyógyszeres kezeléssel kell próbálkozni hátha megjön.Jövőhéten a párommal megint kell mennem katona számolásra mert már 1 éve volt utoljára.Csak azért imátkozom,hogy legalább neki legyen jó az eredménye!
Remélem nálad minden ok!++++++++++++++++++++++tesztet kívánok neked!

Encike!Tarts ki már nem kell sokáig elviselned a róka komát!Kiváncsi leszek arra,hogy fiu vagy lány lesz e!Szerintem kislány lesz,ezt ne kérdezd honnan veszem ez csak megérzés!

Bárcsak engem is kerülgetne a rókakoma!
rena85
 
 


Rena!
Kitartás eljön a te időd is!

Timi!
Kivánok ++++++++ tesztet!
encike 2
 
 

 
 

Rena gondoltam, hogy rosszat mondtak azért nem jöttél. Most függetlenül attól, hogy sajnos még klimaxolsz, azért nem kell vigyázni, nem? Próbálkozhattok. Nagyon-nagyon szorítok! Pedig már vártam a jó híreket.

Encike, Rena köszi!

timejka
 
 


Timi,Encike!Aranyosak vagytok,hogy bíztattok!

Timi!Most már nem kell vigyáznunk,igen probálkozhatunk.Abban bízom,hogy történik valami csoda és októberben már kismama leszek!
rena85
 
 


Nekem megint nem sikerült, negatív a teszt.

Az már jó, hogy legalább próbálkozni lehet Rena! Én nem tudom, hogy most mi csináljak, szerintem a természetre bízom. Gyógyszert biztos nem fogok szedni most.

timejka
 
 


Timi!Még nem jött meg ugye?Ha még nem akkor van még remény!
rena85
 
 


Rena holnap lenne a napja. Még nem jött meg. Úgy vagyok vele ha a teszt negatív, akkor nincs semmi. Nem is érzek semmit. Nem tudom. Nem vagy rajta az iwiwen?

timejka
 
 


Timi!Remélem nem jön meg!De fenn vagyok!
rena85
 
 


Rena privibe küldöd a neved, akkor bejelölnélek ha nem baj.

timejka
 
 


Timi:Küldtem privit!
rena85
 
 


Rena bejelöltelek. Hogy Te milyen szép menyasszony voltál. Ja, nkem megjött, de NEM ÉRDEKEL MÁR.

Rena azért húzzatok bele.

Marika szia, hol vagy? Milyen a meló?

Encike hogy vagy?

timejka
 
 


Jé mennyi ismerős van itt egy rakáson! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ráadásul mindenkit más-más topicból ismizek! :lol: :lol: :lol: :lol:

RENA
Még jó hogy ide írsz, legalább kukkolhatok mi van veled, mert a Gynevacosokat már el is felejtetted! :roll:

Sajnálom, hogy nem indult be a ciklusod, de ezt gyogyival majd meghozzák neked hamarosan! Mennek a drukkok! ++++++++++++++++++++++++++++

TIMEJKA
Closti helyett leszarom tabláttázol! Hát igen most mást nem nagyon tudsz tenni! :roll: Hajrá következő hónap! +++++++++++++++++++++

ENCIKE
Rókakoma monnyon le!
:x

dita75
 
 


Sziasztok!

Timi!Visszaigazoltam.Köszönöm a dícséretet!Sajnálom,hogy megjött! :( Ne add fel!

Dita!Nem felejtettelek el titeket!!!!!!Köszönöm,hogy drukkolsz!Kismamis vonalzód van?Akkor most kismami vagy?De jó lenne!
rena85
 
 


RENA

A dokim eléggé pesszimista volt velem kapcsolatban tegnap.
Csak egy kis tüsző és vékony nyálka. De én ismerek olyat aki ugyanezekkel a paraméterekkel lett babás. Csodaszép kisfia lett belőle! :lol: :lol: :lol:
Még ezt is vállalom, ha fiú lesz hát fiú lesz. :wink: :D :D

Ezért csináltam optimista vonalzót. Ennél optimistább már nem is lehet. :lol:
Nem érdekelnek az adatok többé, ha Isten vagy a babám úgy akarja szar eredményekkel is babás leszek, ha nem akarja akkor lehet 10 tüszőm és hipervastag nyálkám akkor sem lesz.
Hagyom magam sodródni az árral!
Ha nem sikerül jön a következő, már kezdem megszokni.
A BMC-be okt. 2-án kell mennünk lombikmegbeszélésre. Az is sinen van, tehát nyugodt vagyok, mert idén még babás leszek az tuti, így vagy úgy! :wink: :D

Te is az leszel, és járhatunk együtt terhesgondozásra! :wink: :lol:

Legalább nem kell idegeneket megszólítanom a váróban mert ott leszel TE! :wink: :lol:

dita75
 
 


Dita!Csak így tovább,legyél mindíg optimista!Remélem tényleg együtt járhatunk terhesgondozásra! :D
rena85
 
 


sziasztok lányok!

Gondoltam újra benézek, hátha olvasok jó híreket.
De nem :cry:
Rena!
Akkor a következő hónapban fog a doki valami bíztatót mondani. Egyszer már végre eljön az az idő, amikor a doki bíztatót mond. Sohasem tudjuk, hogy mikor jön el. Talán legközelebb :D

Timi!
Neked is megjött :cry:
Pedig már neked is annyira kijárna egy + teszt!!!!!!


Én dolgozom. Nehéz belerázódni. Délelőtt az iskolában vagyok, délután pedig szeretnék minél többet a gyerekekkel lenni. Nem szeretnék olyan anyuka lenni, aki a munkája miatt elhanyagolja a gyerekeket. Csak ez nagyon nehéz. Egyelőre reggel 5.30-tól este 10-ig pörgök. Eddigre biztos, hogy mindegyik elcsitul, és én is mehetek pihizni. Most még kettő legózik, a pici lány pedig forgolódik a kiságyban. Azt várom, hogy elaludjon, és akkor a kis manuszokat is ágyba zavarom.

Jövök időnként közétek, mert nagyok kíváncsi vagyok, hogy kinek hogyan alakul a sorsa.

Dita!
Téged nem ismertelek eddig. Neked is minden jót kívánok, és mielőbbi babásodást. Nagyon remélem, hogy annak az optimista vonalzónak igaza van :lol:

Kép
tulipán75
 
 


Sziasztok!

Marika!Köszönöm a bíztatást!Nehéz lehet most neked,remélem hamar belerázódsz a munkába!A párod,hogy bírja az otthoni teendőket?Gyerekek jól viselik,hogy nem vagy mindíg otthon?Biztosan már szép nagy a lányod!
Ma voltunk a párommal katona számoláson,remélem minden ok lesz!De majd jövőhéten kiderül!

Timi,Dita,Encike!Veletek mi újság?
rena85
 
 


Rena velem semmi különös. Most mensinek, vagy minek nevezzem, mert elég érdekes. Valószínű az utrotól. Én most semmit nem fogok szedni. Utálom a hideget. Nyáron a meleget utáltam. Egy 20 fok jó lenne.

timejka
 
 


HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!

RENA
Nekem vasárnap és hétfőn is volt egy inszemem. Mindent megtettem, hogy szép eredményem legyen és sikerült egy 24 milis tüszőt összehozni, meg egy 9 milis nyálkát, apa vasárnap 40 hétfőn pedig 80 :!: :!: :!: milliót produkált. Nagyon megdicsértem, ott bazsajgott.... :lol: :lol: :lol:
Szóval több mint 100 millióan versenyeztek odabent, egy csak betalál!
Most várom a csodát!

TULIPÁN
Köszi a kedves fogadtatást, és bíztatást! :wink:

TIMEJKA
Már nem nagyon van átmenet, pedig most a mi időnknek kéne lenni:
VÉNASSZONYOK NYARA!!! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Timi!A gynevacos fórumban az eggyik lány szintén megemlítette,hogy furcsa a mensije és utánna kiderült,hogy kismama!Jó lenne ha te is az lennél!

Dita!Dupla inszem,ez nagyszerű!Remélem sikeres lesz!!!!!!A párodra tényleg nagyon büszke lehetsz manapság már ritka az ilyen magas szám!
rena85
 
 


Rena nekem a múlt hónapban is volt ilyen hülye mensi, úgyhogy nem bizakodok. 2 hét múlva megyek egy doki bácsihoz, kiváncsi vagyok, hogy ő mit mond.

timejka
 
 


Sziasztok!
Nagyon kihalt a topicunk!Merre vagytok?

Timi!Remélem csak jókat mond majd a dokid!
rena85
 
 


Remélem mindenkivel minden ok!

Kép
rena85
 
 


Hétvégém húzós volt. Bencének vettünk ágyat, szombaton azt raktam össze. Vasárnap még rend rakás, meg vendégeink voltak.
Úgyhogy eltelt a hétvége.

NAgyon hideg van a melóba.

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Te raktad össze?Nagyon ügyi vagy!Én nem igazán értek az ilyen dolgokhoz.Nem fűtenek még?

Kép
rena85
 
 


Rena én raktam össze,m ert a párom dolgozott és a Bence be volt sózva, de ehhez képest nem aludt még az ágyába.

Az irodába még nincs fűtés, már szoltunk a szerelőknek, hogy jöjjenek be, üzemeljék be.

timejka
 
 


Sehol senki?????????????????

timejka
 
 


Timi!Itt vagyok!Veled mi újság?Hol tartasz a ciklusodban?Tegnap beszéltem a dokimmal és a párom eredményei jók lettek.Úgyhogy ha végre méltóztatik a szervezetem visszaállni akkor inszem lesz!Van már fűtés?

Kép
rena85
 
 


Szia Rena!

Már van fűtés. Én most nem számoltam a napokat, hogy mikor lesz peteérésem, de a hasam jelezte, hogy most. Majd meglátjuk, hogy mi lesz, mert ugye gyógyszert nem szedek most és nem is hiányzik.

Az jó ha az apa eredményei jók, akkor most a szervezeted is visszaáll és jöhet a bébi. ahogy visszaállt a szervezeted egyből inszemet csinálnak? Nem is várnak pár hónpot? Mondjuk már eleget vártatok a babára. Már nagyon megérdemlitek.

Encike hol vagy?

Marika gondolom teljesen elfoglalt a család és a munka miatt. Azért üdv.

timejka
 
 


Timi!Remélem most sikerrel jártok!
A dokim a telfonban inszemet mondott aztán majd kiderül,hogy a személyes találkán is ezt mondja e.De szerintem azért nem vár sokat mert ugye ez a betegség nem gyógyítható csak kis időre szüneteltethető.

Kép
rena85
 
 


Rena akkor nem is szabad várni. Gyors inszem, bébi és minden oké. Mjd kiderül, hogy mi sikerrel járunk-e. Bár esély nem nagyon rá, mert a párom megint belevetette magát a munkába és sokat nem vagyunk együtt, pedig most van pém. Na de majd meglátjuk.

Hova tűnt Encike?

timejka
 
 


Timi!Lehet,hogy pont az hozza meg az eredményt,hogy keveset vagytok együtt! :wink:

Kép
rena85
 
 


Azt olvastam, hogyha minden nap együtt van a párocska, akkor is olyan a spermája a pasinak, mert nagyon hamar és gyorsan tud újratermelődni, vagy hogy is kell mondani a sperma.

timejka
 
 


Timi!A vonalzódon az van,hogy 1 nap van a ciklusod végéig?Ha igen ez nagyon izgi!Tesztelsz?

Kép
rena85
 
 


Rena nem is néztem a vonalzómat. Még kb 1. hét van, de kb. 1 % az esély a babának, úgyanis valami ronda hüvelyi fertőzést összeszedtem, úgyhogy már vagy 5 napja nem voltunk együtt, ma megyek dokihoz délután, hogy mi ez.

timejka
 
 


Én most már nagyon mérges vagyok, hol vagytok:
Mi van Encikével?

Rena gombám van, 3 napig kúp, aztán azért még az esetleges mensiig belehúzunk, bár már késő, meg a mnyh-m is elég picike. Mindegy.

Mi van a kicsiny szervezeteddel?

timejka
 
 


Timi!Sajnálom,hogy fertőzést kaptál!Az az 1% is esélyes!Hátha!
Velem még mindíg semmi,még mindíg sztrálykol a szervezetem! :evil:

Kép
rena85
 
 


Sziasztok szeretnék csatlakozni hozzátok ha lehet.
genovéva
 
 


Sziasztok csajok!

ELKÉSZÜLT A LAKÁSUNK :lol: :lol: :lol:
Majd rakok fel képeket,csak nálunk Bornapok lesznek a hétvégén,és nem biztos,hogy ráérek :!:

Üdv mindenkinek:Kriszti

UI:Üdv a csapatban Genovéva :lol:

Kép
flacsikriszti
 
 


flacsikriszti köszi a köszöntést.
genovéva
 
 


Kriszti!Várom a képeket!

Genovéva!Üdv itt nálunk!Te is Jónásozol?

Kép
rena85
 
 


Igen most találtam rá az interneten és meg akarjuk probálni igaz nem sok esélyel indulunk de azért próba szerencse.
Ti közületek van olyan akinek már sikerült a Jónás módszerrel?
Nekem holnap lessz a Jónás napom a többi majd kiderül.
Mindig ilyen ritkán vagytok itt?
genovéva
 
 


Szia Genovéva!

Mostanában kevesebbet jövünk, mint eddig. Igaz, hogy ebben a fórumban is vagyok, de én soha nem nézem a Jónás naptárt, jó az elején 1-2 hónapig néztem.

Rena mi lehet Encikével? Szervezeted nem szedné már magát össze? Én velem most nemtudom mi van. Összeszedtem egy szép kis gombácskát. Tegnap volt az utlsó kupozás, de szerintem még nem múlt el, erre tegnap véreztem kicsit, ma barnázok. Na mindegy, most kigombázom magam, kimensizem magam aztán legalább 1 évig nem fogok mensizni. Egyébként én rosszra gondolok Encikével kapcsolatban, és lehet, hogy azért nem jön?

Szia Kriszti! Régen láttalak, hallottalak!

Képzeljétek el kiesett a Bencének az első foga. Már úgy vártam, hogy mikor lesz foghullás. És napokon belül kiesik a mellette lévő. És tanulunk bicózni két keréken, fogom a botot a bicón és futássssssssss!

És a nagycsaládos Marika?????

timejka
 
 


Sziasztok!

Genovéva!Nekem még nem sikerült,én az elsó babára gyúrok!Neked is első?Igen mostanában elég ritkán jövünk de amikor tudunk és van valami fontos infónk egymásnak akkor jövünk!Bevallom őszintén egy jó idelye már nem nézem én sem a Jónásom de ennek az is az oka,hogy 3 hónapig kezeltek endometriózissal.

Timi!Eltünhetne az a fránya gomba!Ez a beszéd,miután jobban leszel 1 évig biztosan nem mensizel!Enci szerintem jól van mert valamelyik fórumban olvastam róla.Úgy tűnik csak hozzánk nem néz be biztosan elfelejtett már minket!Bencének hoz valamit a fogtündér a fogacskájáért cserébe?Milyen ügyes,hogy már 2 keréken tanul bringázni.Na most akkor nincs szükséged aerobikra meg semmire sem mert Bence vigyáz a vonalaidra! :lol:

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Kíváncsi lennék,ha valakinek sikerült teherbe esni ezzel a módszerrel.... :roll:
Gondoltam most ezt is kipróbálom,de annyira lehetetlen időpontokat ad meg a naptár,hogy.. :evil:

Van köztetek valaki,aki e szerint a módszer szerint akciózik? :)

(ne haragudjatok,nem olvastam vissza,akinek mostanában kellene nem megjönnie,annak drukkolok)

Szeretnék kérdezni valami azoktól,akik követik a naptárt:vannak bizonyos rizikófaktor számok minden időpontnál.Hisztek ezekben?Idei naptáramban a 2-es volt a legmagasabb,a 2009-esben pedig az 5-ös. :shock: Azt már nagyon magasnak találom azért....
enis
 
 


Sziasztok!

Enis!Már hallottam olyanokról akik azt mondják,hogy ezzel a módszerrel sikerült nekik.Nekem eddig még sajna nem.Állítólag mindeggy,hogy a ciklusod melyik napjára esik a J napod.Jelenleg nem nézem a naptáram a kezelésem miatt.Szerintem lehet valami a rizikófaktor számban én 3 fölött már nem mernék kockáztatni.2009-ben a 4-es 5-ös risikósokat hagyd ki,gondolom nem mindeggyik hónapban ennyi.Hajrá erre az évre,mert a 2-es nagyon jó!

Timi!Nálatok is sok baci van?Nálunk igen most mind a ketten betegek vagyunk,fáj a torkom meg szerintem belázasodok és fáj minden porcikám!

Marika!Hogy vagytok?Remélem minden ok!

Kép
rena85
 
 


Rena 85 Igen nekünk is az első babánk lenne. De 5 éve szeretnénk babát de eddig sikertelenül.
Sajnálom hogy beteg voltál hány éve vagy hónapja probálkozol a Jónás naptárral? Volt egyébb problémád is vagy különben egézsségesek vagytok? lehetne spontán babád?

Timejka látom van egy hat éves kisfiad szeretnél másikat? Te is probálkoztál a Jónás naptárral Sokáig?
genovéva
 
 


Rena,

nagyon köszi a választ :)
Ezekkel a számokkal nem voltam tisztában,de akkor azt mondod,a 2-es még jó?Hú,nagyon örülök,mert a legtöbb hónapban 1-es,2-es van,egyetlen 3-as és 5-ösöm lesz. :D

Jobbulást kívánok nektek
enis
 
 


Genovéva!Kb. fél évig próbálkoztunk a Jónással,kiderült,hogy van endóm és ez akadályozza a teherbeesést úgyhogy mondhatni vaktában lődöztünk. :lol: Mi 4,5 éve próbálkozunk.Remélem most már összejön spontán a baba!Neked is azt kívánom,hogy minnél hamarabb sikerüljön,meg mindenkinek ezt kívánom!

Enis!Igen a 2 még jó még a 3 is!Köszönöm!Sok sikert!Remélem majd hamarosan jösz a jó hírrel! :wink:

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: