Új privát üzeneted érkezett!

Bien sziiiia!
Igen, hál'Istennek már meggyógyultam, úgyh. holnap melóóóó! :(
Vendég
 


Gabi,
:cry: , azért én még nagyon drukkolok neked, hogy hátha megmaradhat a baba, én is úgy tudom, hogy a vetélés is és méhen kivüli is piszok fájdalommal jár. Egyébként boldog névnapot!

Nóri,
hamarosan te is igy fogsz kinézni, meglátod! Már megvolt a hsg, tudod Jaimee is mindjárt utána terhes lett, most meg már a szülőszobán van...

Bien,
köszönöm! :D Sirkici drágám sajnos anyuéknál van (nálunk most van egy kutya, aki nagyon nem birja a macskákat, és mivel az a dög már 13 éve ott van, igy az maradt, Sirki meg maradt anyuéknál, pedig próbáltam elhozni, de inkább úgy voltam vele, hogy ott láthatom, amikor csak akarom, de ha elhozom, és elintézi a kutya, akkor azt nem élném túl). Szóval elég sűrűn elmegyek meglátogatni, és olyankor igen, a lakásban van. Az első három hónapban vigyáztam jobban, jóval kevesebbet simogattam (szörnyen nehéz volt), de most már egyre többet simogatom, de utána rögtön kezet mosok. Ő kijár wc-re, igy azzal nincs gondom. Mondjuk az egerektől fél, macska létére, igy nemhiszem, hogy ő fertőző lenne. Nálam nézték a toxo-t, még soha nem kaptam el, pedig mindig volt macskánk, de őt nem vittem el. Hogy mi lesz, ha megszületik a baba azt nemtudom, mert Sirki fél a gyerekektől (egyszer megnyúzta egy kisfiú, én meg nem voltam otthon, hogy megvédjem). Apa szerint akkor majd baba be, macska ki, de még nemtudom mi lesz?!
A görbéd nagyon igéretes még igy is, ez nem leesés, szépen be is jelölte a ferty is a pé-det!
Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem, de főleg a macskákról regényt tudnék irni! :oops: :D
sirkici
 
 


Sziasztok,

huh sikerült visszaolvasnom gyorsan

Gabikám: én is nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen! Várom nagyon a híreket!

Sirkici: édes a pocid, olyan jó látni téged. Mindíg elolvasom ám a babás topikban, hogy mit írsz, úgyhogy rajtad a szemem.

Arikon örülök, hogy meggyógyúltál

Bbszi tényleg nagyon trendi a konyhabútor

na rohannom kell....

Jaimeenek ezer drukk a szüléshez

Bien: lehet, hogy a brormó kavart be neked ennyire?


puszi mindenkinek majd jövök

Kép
Kép
mirci74
 
 

 
 

Mirci,
:D , édes vagy, köszönöm!
sirkici
 
 


Helló Lányok!

Gabi Drága! Nagyon drukkolok Neked , hogy ne legyen baj!!!
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

JAimee!!! Nagyon szorítunk Neked, hogy minden simán menjen és gyorsan kibújjon az a pici lány!!!

Arikon! Szupi, hogy meggyógyultál! Meló az nem jó, jó lenne még otthn pihizgetni nem???

Babszi! Fantasztikusan csodaszép a konyhátok!!!! Nórival együtt sárgulok!!!!

Sirkici! Nagyon szép pocid van! Szerintem sem nagy!!! És még sárgább vagyok én is. :oops:

Bien! Na ugorjunk neki mégegyszer! Jó??? Mikor a fertin látod a görbéd az egér nyilacskája a görbédre vezeted és mikor rajta van rögtön jobbegér gomb és feljön egy MEnü amiben kikeresed a TULAJDONSÁGOK nevűt., abba belemész és ott lesz az egyik sorban egy CÍM (URL) és ami az mögé van írva azt kell bemásolni az aláírásodba:

Ez jön ki, ha a tulajdonságokra kattintasz:
Kép

Nóri! Nagyon drukkolok Neked!

Mirci! Látom már a 23. napon vagy. Nem méred a hőd??? Mikorra nem várod a mensit???
Vendég
 


Krisz: mérem a hőmet. Annyi extra dolog történt, hogy most 15. napon volt pé-m, pedig amúgy általában 18-19. nap körül szokott lenni.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Szép napot mindenkinek!!!! Ma ié lesz a laptető :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Húúúúú hát mostanra sikerült visszaolvasnom!!

Gabi: Nagyon boldog névnapot ívánok én is, és remélem, hogy jó hírekel térsz vissza :wink:

Babszikám: A sárga irigységtől már szinte nem is látok.... isteni lett... nálunk az ebédlőnek van pont ilyen színe :lol: :lol: :lol:

Bien: Biztos, hogy a Bromo a ludas a dologban, de ha sikerül helyreállítani a prolactinodat, akkor szerintem a görbéd is újra a régi lesz :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Krisz,
köszönöm!
Megint szép a görbéd, látom aznap az ovu teszt is pozitiv lett!
sirkici
 
 


Sziasztok! Túl vagyok a vizsgálatokon. Háát. Spontáv vetélés. Még nincs kizárva a méhen kívüli, de mivel csökkent a vérzésem valszeg el fog múlni.
Annyit mondott a doki, hogy ha bármi történne: fáj ,vérzés, ájulás környéke azonnal hívjam és induljak a kórházba. Szar ezt most kimondani de iszonyúan örülök, hogy vetélés inkább.(bár ne igyunk előre a medve bőrére)A táskámat nem pakolom ki biztos ami biztos. 5 nap múlva kontroll. Ha még vérzem:gáz. Ha nem, akkor 100%vetélés, ami le is zajlott. Mondjuk a tegnap esti teszt erőssebb volt a mainál, vagyis úgy néz ki csökken a hcg szint.

Kicsit szomorú vagyok. De este már kisírtam a lelkem is. Most inkább arra öszpontosítok, hogy rendben lemenjen adolog.


Ja, méhenkívülinél, ha műteni kell, akkor biztos kiveszik a petevezetéket....Úgyhogy ez most nem történhet meg!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sirkic, nagyon szép a pocakod!!!!!!

Babszi, irigylem a konyhádat!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Asszem most alszom egy kicsit.

Nóri, köszi az ötleteket a pakoláshoz!!!!


És köszönök mindenkinek mindent!!!! Ez most nagyon jó érzés!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi: Fel a fejjel.... biztos, hogy valamiért így kellett lennie :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabikám:akkor gondolj Cshenire...emlékszel rá és a történetére?Adjon erőt ez, nekem krízishelyzetekben mindig Ő jut eszembe és Alexi bébi.De semmi baj nem lehet már...ez is épp elég.Nagyon sajnálom!
Vendég
 


Gabi,
:cry: :cry: :cry:, nagyon sajnálom! De jól mondja Nóri, fel a fejjel!
sirkici
 
 


Gabi Drága! Nagyon-nagyon sajnálom!!! :cry: :cry: :cry: Ha lehet nézni a jó oldalát a dolognak, örüljünk, hogy spontán volt, így hamarabb kezdhettek bele az új hónapnak. Vagy kell várnotok???
Puszi
Vendég
 


Ó, Istenem, Gabi, most olvasom... Nagyon sok erőt kívánok Neked, szorítok, hogy ne legyen nagyobb baj, s mielőbb helyre jöjj! Vigyázz magadra! Hidd el, sikerülni fog, túl leszel rajta!
Vendég
 


Köszi csajok.

Krisz, nem tudom kell e várni. Erről még nem beszéltünk. Majd hétfőn.

Amúgy jól vagyok. Főleg, hogy ilyen aranyosak vagytok.
Kivettem 2 nap szabit, legalább feltöltődöm.


Bíbi, hogy vagytok?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi: Sok erőt és kitartás mert a rossz után a jó jön. Tudom ez közhely de tényleg így van. Millió puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!

Páran talán még emlékeztek rám. Jöttem egy kicsit "dicsekedni". Szombaton voltunk 4D-s UH-n és kislány a csöppségem. :lol: Nagyon aranyos, nyugodt baba. Végig vigyorgott, aztán elaludt. Fel sem tudtuk ébreszteni. Mutatok róla képet is.
Íme:
Kép

Mindenkinek nagyon szorítok! Várunk titeket a babás topicba! Nagyon fogyunk! Kell az utánpótlás! Gyertek mielőbb! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell: itt is elmondom, hogy milyen gyönyörű babácskád van!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Gabi!
napközben már informált a Nóri, így nem ért váratlanul.... de még most sem jutok szóhoz. :cry: De csak azt tudom mondani, h én is remélem, h ha már így kellett lennie, akkor elment a baba és most már rendbejösz!

Chris!
Nagyon drága a kislányotok!!!! És reméljük, h az alvókája itt kint is megmarad :lol: (mondjuk éjjelre) :wink:

Köszönöm a konyha nevében a dícséretet. Jelentem, már van benne tányér és pohár is :wink: :roll:

babszika
 
 


Christell: Gratulálok a kislányodhoz :)

Kép
csucsu05
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóó

babszika
 
 


Hahó:)))) Szia Babszi!

Christell: CSodaszép a kislányod, gratulálok!!!
Vendég
 


Szia Babszi :) Hahóóóóóóóó

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Babszi,
mikor költöztök a házba???
sirkici
 
 


Sirki!
sose :cry: :cry: :cry:
még mindig nincs víz és gáz.
Sztem max márciusban lesz valódi ottalvásos költözés (mert apránként pakolok át mindent).

babszika
 
 


Na, mennem kell..... :cry:

Vigyi magatokra!


(csajok! munka közben ma is lehet írni nekem, akár csak azért, h tájékozódni tudjak) :wink: :lol:

babszika
 
 


Jóóóó reggelt Csajok!

((((((Gabi))))))) Nagyon sajnálom :cry: Tudom, hogy ez most nem vígasztal, de a természet biztosan tudta, mit csinál... Viszont vígasztaljon a tudat, hogy tuti átjárható vagy, és hamarosan lesz babád - szerintem is CsHeni legyen a jó példa előtted :)

Sirki, nagyon szép a babád, gratula :) Mi amúgy nem fogjuk kiengedni Csibészt akkor sem, ha összejön a baba, mert világ életében szobacica volt, szerintem halálra rémülne, ha pl. meglátna egy egeret odakint :lol:

Babszikám, mikor főzöd az első vacsit az új konyhában? 8)

Krisz, köszi a segítséget, feltettem a görbuszt, majd mindjárt kiderül, hogy sikerült :roll:

Csajok, Kislányról van infótok???

Kép
bienvenue
 
 


Bien!
nekem nem jön be a görbéd..... bár, lehet, h én nem vagyok mérvadó :oops:

na pusz-pusz

ja és a vacsi:
ígérem, h fogok szólni, ha meglesz az eslő vacsi :lol: :lol:

babszika
 
 


Sziasztok Lányok!
Most már itten vagyok! :D

Chris,
gyönyörű a babácskád!

Babszika,
én még nem is gratuláltam a gyönyörű konyhádhoz! Drukkolok, h. március előtt oda tudjatok költözni!
Vendég
 


Arikon:sziiiaaaa, jó hogy itt vagy megint! :wink:
Vendég
 


Babszi,
majdcsak költöztök már! De vigasztaljon az a tudat, hogy utána már soha többet nem kell anyóssal élned, és az akkor is a ti házatok lesz, csak ki kell várni, ami a legnehezebb!

Bien,
:lol: , igen Sirki is valahogy igy van. Múltkor apu elvitte egerészni, erre ő amint meglátott egy egeret elszaladt és jött be vissza. Mondjuk én alapból mondtam neki, hogy ne is erőltesse, kár ezért felkölteni, hát úgy is volt! :D
Szerintem megférnek a gyerekkel, persze azért pl. a macska mellé nem fogom lerakni a picit egy pár hónapig, meg takarón lesz...
Nálam nem nyilik meg a görbéd!
sirkici
 
 


Arikon:sziiiaaaa, jó hogy itt vagy megint! :wink:
Vendég
 


SZia Arikon,

Meggyógyultál? :)

Nóri, mizu van, azóta sem érzel semmit? Nagyon a vége felé jársz :wink:

Sirki, ezek a szobatigrisek már csak ilyenek... :lol: Amúgy mi sem fogjuk majd első perctől "összeengedni" őket, jobb az, ha szépen fokozatosan szoknak össze. A Te cicód mennyi idős?

Csajok, ami a görbémet illeti, látom, hogy Babszi, Krisz görbuszának linkje másként végződik, mint az enyémnek. Valszeg itt a gond. De nincs ötletem, hogy lehet ezt megoldani... :evil: Krisz, ezt írtam Neked valamelyik nap, hogy a tulajdonságokban ezt a linket találom csak...

Kép
bienvenue
 
 


Bien:ne beszéld belém a tüneteket! :wink:
Ha figyelek magamra, akkor tudok tüneteket-érzéseket produkálni, de amúgy semmit nem érzek, nem fáj a pocak.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Chris! Nagyon szép a kislányod! Gratula!!!

Bien! Újabb neki futás: SHARING menü HOME PAGE SETUP
Itt ki tudod választani a görbét, meg, hogy mit láthassunk, milyen adatot és ha végén elmented, akkor legfelül lesz egy ilyen sor: Your Charting Home Page Web Address: ami után lesz a linked.
Remélem most jó lesz! :lol:
Vendég
 


Bien,
3 éves. Ő fél a gyerekektől, meg a gyerekre sem erőltethetem majd, hogy szeresse a cicákat (azért remélem fogja), de én is majd szép fokozatosan fogom őket egymáshoz szoktatni. A tiéd sem lehet valami idős, nem?
sirkici
 
 


Szia Krisz,

Ez az, ez az!!!! :lol:

Szerintem most már látja mindenki, ugye?

Köszi nagyon a segítséget!

Kép
bienvenue
 
 


Igen, most már egészséges vagyok mint a makk! :D

Bien,
igen, most már látjuk a görbuszod!

Sirkici,
lassan 5. hónapba lépsz?? Hihetetlen,h. röpül az idő! :shock:
Vendég
 


Na, akkor végre sikerült. Hát, nincs mit nézni rajta, sztem megbolondult :shock:

Arikon, a vonalzódról szembesültem a ténnyel, hogy másfél hét múlva karácsony, már úúúúgy várom :D Csajszik, hogy álltok a készülődéssel? Megvan minden aji?

Kép
bienvenue
 
 


Nálam már szinte minden megvan!
Férjecskének vettem BVLGARI parfümöt+tusfürdőt egy csodaszép ajándékdobozban és valszeg veszek hozzá egy dvd-t. Nagy dvd-gyűjtő van már min. 1000 db! :oops: :lol:
Anyuéknak szilveszteri színházjegyet vettem. Unokahugimnak mesekönyvet és gipszkiöntőt, unokaöcsinek szintén mesekönyvet és shrek-es társasjátékot. Már csak a Nővérem és Férje van hátra. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Chris, gyönyörűséges a kislányod!

Nálam minden rendben. Délután kimerészkedek vásárolni. Sajnos a vérzésem nem akar múlni. Remélem hétfőig abbamarad.

Drukk mindenkinek, aki a végénél jár!!!!!!!!!![/img]

Kép
Kép
gabi82
 
 


Szia Gabi,

Nagyon vigyázz magadra!!

Arikon, nekünk úgy tűnik, minden megvan. Közös ajándékot kap mindenki, tehát összedobtuk az ajira szánt összeget, és így vettünk nagyobb dolgokat. Eszerint a szüleim londoni utat, anyósomék wellness hétvégét kapnak, a két húgom konyhai gépet (párolóedényt az egyik tesóm, és Disney kenyérpirítót plusz Disney gofrisütőt a másik). Pasijaik külön kapnak egy-egy Whiskey-t. Jocinak megvettem az új Lacroix parfümöt. Hát, ahogy látjátok, idén a szülőket halmozzuk el nagyon :D

Kép
bienvenue
 
 


Arikon,
már az 5. hónapban vagyok! :D Örülök, hogy már egészséges vagy újra!

Bien,
igen, mostmár látom a görbéd, és szerintem egyenlőre nincs vele semmi baj. Igaz, az előző szebb volt, de az nem jelent semmit. Ebből is még bármi lehet! :D
sirkici
 
 


Sirki,

Most olvastam vissza Sirkiről... Ne hari :oops: Szóval Csibészkém augusztusban volt 8 éves, de a doki bácsija szerint még ereje teljében lévő kandúrfi :lol:

Ami a görbémet illeti, nem vagyok bizakodó, sztem ez a hónap a kutyáké - és nem hiszed el, ezzel a tudattal sokkal lazább vagyok, mint máskor, amikor izgulok, hogy sikerült-e. Gáz, mi..? :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Lányok!
Köszi a dícséreteket, és a gratulációkat! :lol: Várom már a ti 4D-s képeiteket is. Mindent bele! Nagyon drukkolok nektek. eddig el sem hittem, hogy a baba várás ilyen szuper dolog. Nagyon élvezem.

Babszi!
Tök jó a konyhátok! A mi házunk még csak tegnap került tető alá. de most már jöhet a hó, eső, nem ázunk be! :lol: Sajnos valószínűleg nem tudunk beköltözni mire jön a baba, de nyáron már biztosan költözhetünk.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Szia Chris,

Olyan jó, hogy jól vagytok! Azt mondják, a 2. trimeszter a legszebb időszak, ilyenkor érzi magát a legjobban az ember lánya - ezt akkor Te is alá tudod támasztani, ugye? :wink:

Kép
bienvenue
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: