Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska,
köszönöm! :D

Babszi,
ez a konyha valami leirhatatlanul gyönyörű, nem is tudom leirni tényleg mit gondolok, egyszerűen tökéletes...

Gabi,
:cry: nagyon drukkolok, hogy ne méhen kivüli legyen!
sirkici
 
 


Babszika!

Nagyon szép a konyhátok, nagyon eltaláltad a tervezést!!!!!!Öröm lesz itt sütni-főzni!!!!!


Szép napot mindenkinek!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Babszi:ez nagyon ÁÁÁÁÁllat, de tényleg, az én konyhám most hasonló, jó erős narancs és körte a konyhabútor...jajjj, nagyon jó lesz itt sütni.Sárgulok az irígységtől. 8) :lol:

Sirkici:de kis csini vagy!Itt is sárgulok... :wink:

Gabi:neked pedig nagyon nagyon szorítok és gyere mielőbb!Nem lesz baj, erre gondolj csak!Puszi és várunk!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Jaj, annyira drágák vagytok, h tele lett a szemem könnyel..... :roll:

babszika
 
 


Babszikám:én meg besárgultam, de nagyon!!! :lol: (tényleg nagyon klassz)Mi meg úgy néz ki, még a héten átvesszük a kocsit...juhéjjj.Egyik szemem még mindig sír...
Vendég
 


Gabika: nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Kép
Vendég
 


látom Nórikám! :lol:

ne sírjon a szemed!!!!! megvígasztaljam? :wink:

csajok!
én annyira fáradt vagyok. ez most már mindig így lesz?! :?

babszika
 
 


Gabi!

Nagyon sok boldog névnapot!!!!!!!!!

babszika
 
 


Babszika:

Kép
Vendég
 


lefotóztál reggel? :lol: 8)

babszika
 
 


Nem, ez én vagyok... :lol:
Vendég
 


ja, igazad van, mert én nem kv-zom :lol: :D

babszika
 
 


Pedig az nálam szinte kötelező!Reggel egy még félig nyitott szemmel, ahogy beérek rögtön a második és még délelőtt egy, délután meg kettő.De nyugi, ezek gépi kávék.
Vendég
 


én még főzni sem tudok.... :oops: úgy értem, h tudom az alapanyagt, de gőzöm sincs az arányokról :roll: :?

babszika
 
 


Na ne mááááááááár...a világ egyik legjobb dóga főzni-sütni, én imádok!!!(és a drága habtestét nézve tudok is) :D
Vendég
 


de én a kv-ról beszélek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Baszki...ez jó! :oops: :? :D :D
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Ja és most esett le, hogy küldtem egy csomó süti receptet neked...na itten látszik elég alaposan a szőke múltam! :D
Vendég
 


Jóóó reggelt Csajszik!

Gabi, nagyon-nagyon drukkolunk és várunk a hírekkel! Boldog névnapot - ma nem lehet baj :roll: !

Sirki, nagyon helyes a pocid, és tényleg gratula az alakodhoz :D Tényleg, már kérdezni akartam, Sirkánt Ti lakásban tartjátok? Kíváncsi vagyok, hogy fogadja majd a babát :wink:

Babszika, ez a konyha álomszép :D Lehet, hogy inkább ezzel kellene foglalkoznod, mert sztem nagyon tehetséges vagy :D

Nóri, nagyon a ciklus vége felé vagy, mi a helyzet? :wink:

Zsuzska, nálam vmi nagyon nem stimmel, Bromo előtt nem volt ilyen össze-vissza ciklusom...

Kép

Kép
bienvenue
 
 


Bien!
én kussolok...... de még ne csüggedj..... de tényleg kussolok!
:wink:

és tudsz vmi ilyen munkát? mert máris röpülök :lol: :lol: (gyerekkoromban kirakatrendező akartam lenni)

viszont már megint 9 óra van..... :cry:

pusz-pusz!

babszika
 
 


Szia Bien:igen, még 3 nap elvileg...semmit nem érzek, nem fáj a pockóm, semmi egyenlőre.De nem éljük bele magunkat, majd kiderül a hétvégén.Elég pontosak a ciklusaim, 28 napra többnyire megjön.
Új melóval mizu?Van valami?
Vendég
 


Gabika, tényleg...NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!
Vendég
 


Babszikám,

Sajnos nem nagyon vannak ilyenfajta kapcsolataim, de lehet, hogy érdemes lenne pl. megkérdezned az asztalost, aki csinálta a bútorotokat :idea:

Nóri, ez nem semmi, annyira drukkolok Neked :wink: Mikor tervezel tesztelni? Nem akarlak stresszelni ezzel, csak kíváncsi vagyok :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Szia Pöttye!

Na, milyen a ginseng kapszula? :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Bien:nem kell izgulni...már annyi negatív tesztet láttam...eddig a legkirívóbb eset az volt, hogy 32.napra jött meg, ebből kiindulva 35 előtt eszembe sem jut. :roll:
Vendég
 


Hali!
A krházi teszt is pozitív! Terhes vagyok vagy voltam.

Délbe kell vissza mennem a motyómmal. Valszeg már haza sem engednek.


Köszönöm a névnapi gratulációkat. Rám fér egy kis pozitívum. Istenhez most azért fohászkodom, hogy vetélés legyen és ne méhen kívüli.............


Babszika, gyönyörű a konyhád!!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi:(((((((((((((((ölelés))))))))))))))) nagyon sokat gondolunk rád és nagyon imádkozunk mi is.....jajjjjj.....és az nem lehet, hogy terhes vagy és minden oké, csak vérzel kicsit?Láttunk már ilyet és megmaradt a babó....
Vendég
 


(((((((((((((((((((((Gabi))))))))))))))))))))))))

Mit mondtak a kórházban? Egyetértek Nórival, biztos nem lehet, hogy ott a baba, "csak" vérzel még most egy kicsit? :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Tegnapi uh-n nem volt semmi látható jele a méhben a magzatnak.
Ma kell megtalálni hol lehet...vagy hol volt......

Kép
Kép
gabi82
 
 


Pozitívum: lehetek terhes, és a mikibá hozott bébit.....


aztán visszavitte....



Annyira szar. Amikor 2 hete nega lett a tesztem biztos voltam benne,hogy téved. Még akkor is motoszkált bennem valami, amikor megjött. Érdekes, hogy ezt tényleg megérzi az ember.
Soha nem voltam még kórházban. Félek. Főleg nem akarok hétvégén bennmaradni...... :? :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi,

Nem tévedhet a doki? Lehet, h nem látszott rendesen az UH-n!!!! Én nem vagyok szakember, de annyi mindent el bírnak nézni..!

Kép
bienvenue
 
 


Gabi:légyszi ne félj a kórháztól, én is túléltem tudod és kétszer is voltam egymás után...max 1-2 nap, a hétvége kizárt szerintem.Lehet egy személyes kérésem hozzád?Elkérhetem priviben a telószámodat?Mert szeretnénk tudni, hogy mi van veled és így írhatsz nekem egy smst...nem akarok tolakodni, de nagyon izgulok érted... :oops: És a lányokat is tudnám informálni....
Vendég
 


Bien, én is jobban örülnék egy korai terhességnek.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi, persze :roll: De tényleg, megit kérdezem, mit mondtak a kórházban? Tuti, hogy méhen kívüli, vagy csak az UH-s doki bénázik? Még mindig vérzel??? Azt olvastam, hogy a méhenkívüli terhesség erős fájdalmakkal is jár. Érzel ilyet???

Kép
bienvenue
 
 


Nóri küldtem! :D



A remény hal meg uccsóra. Délben okosabb leszek. A pesti doki azt mondta nem fognak hazaengedni. Ha nem találnak semmit, akkor meg tán várunk. És nem mehettem pestre, mert nem tud ott befektetni...

De így ismerősnél leszek

Kép
Kép
gabi82
 
 


Biennek igaza van, a méhen kívüli állítólag piszok mód fáj...bízzunk benne, hogy ott van a szikhólyag vagy petezsák csak elbújt és a vérzés meg nem okoz bajt.Max kapsz infúziót vagy valami gyógyit és két nap múlva kiengednek.Vigyél könyvet vagy újságot!
Vendég
 


Gabi,

Ezt találtam:

Méhen kívüli terhességre gondolni kell, ha a fogamzásképes korban levõ nõ szokott vérzése elmarad, és ha a korai terhesség jelei mutatkoznak, de vannak aggasztó tünetek. Ilyen lehet a pecsételõ vérzés és a görcsölés, különösen elmaradt menstruáció esetén. A méhen kívüli terhesség ugyanolyan terhességi tünetekkel jár, mint a méhen belüli terhesség. Emlõfeszülés, enyhe hányinger, hányás jelentkezik és kimarad a menstruáció. Ám ha a kimaradt menzesz után barnás vérzés kezdõdik, akkor azonnal orvoshoz kell fordulni, mert ez lehet az elsõ jele a méhen kívüli terhességnek vagy a kezdõdõ vetélésnek. A méhen kívüli terhesség jele lehet ezenkívül a hasi fájdalom, húzó jellegû deréktáji fájdalom, végbélfájdalom, vérzés, hirtelen rosszullét, ájulásérzés.
Az első panaszok a menstruáció elmaradása után kettő-négy héttel jelentkeznek. Általában egyre fokozódó, jelentős vagy változó erősségű alhasi fájdalmat érez a beteg, miközben elesett, sápadt és vérszegény. Ezzel egy időben, vagy nem sokra rá barnás, kávézacc-szerű vérzés indul a méhből. Előfordulhat, hogy az embrió magától elhal, majd felszívódik. A beágyazódás helyén erőteljes szövetroncsolódás és erős vérzés léphet fel, ezért az orvosok mindig úgy tekintenek a méhen kívüli terhességre, mint az életet veszélyeztető állapotra.

Kép
bienvenue
 
 


ami jó lel: nekem nem barnázik, élő vér. 3 napja görcsölget a bal opldalam
tegnapi hasi uh: nem látott semmit. Vizsgálat eredménye: nincs terhességre utaló jel. Nincs felpuhulva améh

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi,

Rákerestem több helyen is, az erős vérzés mellett mindenhol erőteljes hasi fájdalomról, görcsről írnak..!

Neked nem fáj, ugye?

Kép
bienvenue
 
 


Csajok:Jaimee a szülőszobán, elment a víz, 5 perces fájások!Réka bébi nemsoká megérkezik!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Gabikám, ne félj, hidd el minden rendben lesz... Melletted vagyunk!!!!
Vendég
 


Gabi: Kitartás meglátod nem leszbaj. Boldog névnapot és kívánom, hogy ezen a napon légy a legboldogabb:) Lehet, hogy csak régi uh-géppel néztek és ezért nemláttak semmit. Szoritok :)

Babszika: A konyhád gyönyörű :) Irtó jó izlésed van. Várjuk a ház további képeit mert egyáltalán nem untatsz, sőt!!!

Nóri: tetszett amit írtál hogy a párod "habteste" :) Akkor neked bizonyítékod is van , hogy tudsz főzni :) -Csúnyák is a sovány férfiak- Mindig ezt mondom a páromnak is :)

Kép
csucsu05
 
 


Nóri, kevés vér, enyhe, ritka fájdalom! Délben kiderül minden!!

Jaime, könnyű, rövid szülést!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


mit rakjak be: köntöös, bugyi, hálóing, könyv, poló? nem lehet felöltözni, mi?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Lehet, hogy kapsz hálóinget, de vigyél.Papucs és zokni, hideg van mindig!!!Tisztálkodószer.
Vendég
 


Gabikám!
Most olvastam vissza, és hááát nem is tudom mit mondjak! Nagyon szorítok, h. tévedjen a doki és egy korai terhesség legyen!! Küldök Neked is pozitív enerdzsiket!!! Lélekben Veled vagyunk!
Vendég
 


Ja és csak tb kártya+személyi és minimális pénz (1000), sosem lehet tudni...ja és wc papír!
Vendég
 


LAPTETŐŐŐ :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gabi, drukkolunk, kérlek, mielőbb írj majd Nórinak, jó?

Arikon, szia :D Meggyógyultál?

Kép
bienvenue
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: