Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

A hőmérséklet emelkedéshez én is hozzászólnék: nekem azt mondta a doki az is elég ha két tizedet emelkedik. Az egyáltalán nem általános, hogy 37 körül kéne lennie. Nekem pl. elég lapos szokott lenni a görbém, és meg is voltam ijedve, hogy progeszteron hiányom van. A vérvételnél kiderült, hogy tökéletes a progi szintem, tehát ezt így nem lehet általánosítani. Valakinek jobban felmegy, valakinek kevésbé, kinek, hogy reagál a szervezete a hormon változásokra. Teljesen igazat adok Sirkicinek.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Kérdeztem a dokimat, de nem mondott semmit rá. Csak annyit, hogy szedjek rá gyógyszert.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Krisztinka :D

Feldobnám a görbémet, csak arra gondoltam, nem illesztem be, hanem beteszem az aláírásomba. Segítenél, Te hogy csináltad? Köszi!

Zsuzska, sztem valami más gyogyi kéne Neked, mert ez így elég rosszl hangzik. Tesómnak a doki írta fel, tehát nem recept nélküli szer. Abból elég volt neki napi 1 is...

Kép
bienvenue
 
 

 
 

Szia Mirci :D

Mizu Nálatok? Te is iszod a cickát, jól emlékszem?

Kép
bienvenue
 
 


Bien,köszike, kedden majd megkérdezem. Úgyis mennem kell kontrollra.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!


áldom magam amiért megyek ma a dokihoz. tegnap este óta görcsölget a bal oldalam. Remélem semmi komoly. Nagyon félek. És erősebben vérzem.

Babszi, remélem minél hamarabb láthatjuk a 2 csíkos HCG tesztedet!!!! És a képeket!!!!!!
És mindenki másét is !!!!!!!!!!!!

Sok-sok 2 csíkos lesz a fák alatt!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Doki után megyünk vásárolni kariajándékokat! Már alig várom!! Hátha csurran cseppen valami nekem is!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Zsuzska, kérdezz rá sztem, érdemes :)

Gabi, nem lesz semmi baj. Nem lehet, hogy a Met kihagyása miatt felborult a ciklusod, és most ez egy "sima" mensi lenne..? :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Bien! Fertiben vezeted??? Belépsz a fertibe és ráállsz a görbédre, aztán jobbegér és a Tulajdonságok ezen belül a CÍM (URL) -t nézd. ott van a Cím mellett egy link azt kell bemásolni a az aláírásodba, csak előtte legyen az [img]a%20link%20után%20meg%20a[/img].
Vendég
 


Bien! Nem kell az img!!!! se elé se mögé!!! Bocsi
Vendég
 


Bien: én nem iszok semmit mert csak összezavarja a ciklusom. Nálam nem váltak be a homeo szerek.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Anyaanya, Agisol:ha nem írtok, ki foglak venni titeket a tábliból!

Kép
Vendég
 


Ja és Zsu, add meg az adataidat, téged be szeretnélek írni.
Vendég
 


Ha rám gondoltál:
Ciklusom: 25-31.
Gyerek: még nincs.
Mióta: 2006. június.
Szülinap: 1977.06.23.
Megj.: hőmérőzik.
Mit szed: Norprolac, semmi vitamint

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jár a pirospont, elsőre leküldtél minden adatot, köszönöm.Mindjárt dobok egy újat, amibe benne vagy.
Vendég
 


:D :D :D :D :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép
Vendég
 


szép kis táblázat alakult ki :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen, látod dobogós lettél...megint kivettem valakit.Tényleg komolyan mondom, hogy aki nem ír hellyel közzel, az nem lesz köztünk.
Vendég
 


hát akkor én ha csak annyit is írok, hogy blablablabla, meredhatok :?: :shock: :?: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


meredhatsz... :lol:
Vendég
 


bocsika.... kissé összefolynak már a betők a szemem előtt és az ujjaim alatt.... filozófiadogát írok :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


én meg karácsonyi üdvözlőkártyákat, kb 200 darab... :? :cry:
Vendég
 


Bien,
úgy lesz! :D
Egyébként a barátnőm még egyenlőre csak rendszerezni akarja a ciklusát, nem akar teherbe esni, szerintem igy nem is lenne esélye, nemhiszem, hogy van pé-je. Az anyukája is ilyen volt, évekig nem lehetett gyereke, már indult lombikra, mire szóltak a laborból, hogy ne menjen sehova, mert terhes!
Ja, néztem még a barátcserjét, arra azt irják, hogy csökkenti a prolaktin szintet!

Zsuzska,
én a cickáról tudom, hogy enyhiti a mensis görcsöket. Valahol azt irják, hogy mensi előtt pár nappal kell inni, akkor nem lesznek olyan görcsök, mert azért az a 6 algopyrin napjára az nagyon sok. És még azt hittem én vagyok drogos a fejemmel... :wink:
De pont ez a baj, hogy annyi helyen annyi mindent irnak, hogy az ember nem tudja eldönteni melyiknek higyen, de valószinűleg mindenkinek ki kell tapasztalnia mi a jó neki ilyen homeós bogyóból. Én erre a bölcsességre jutottam igy a nap végére a nagy keresgélés után!

Mirci,
:D én is pont igy valahogy akartam leirni, de én nem tudtam ilyen szépen megfogalmazni, de igen erről van szó!
sirkici
 
 


Elfelejtettem leirni, hogy köszönöm mindenkinek a segitséget!!!
sirkici
 
 


Sirkici:dobsz egy pocak fotót?
Vendég
 


Nóri: Nem zsibbad már a 200 kártya megírásától a kezed :?: :?: :?:

Sirkici: Köszi a tippet,ki fogom próbálni.... hátha segít.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sirkici: Kérünk egy fotóóóóóóóóóóóóóóóóóót :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ne is mondd...kész vagyok tőle nagyon...de muszáj jópofizni, tudod... :oops:
Vendég
 


na igen..... ismerős..... ha nem köszönöd meg eléggé vagy kihagysz valakit, akkor meg hallgathatod életed végéig....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sok van még hátra :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


a fele és még a szállítók (a 200 az a vevői oldal)..majd holnap folyt köv.

lépek haza, sziasztok
Vendég
 


szióka :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


van valaki :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok,
ti valami jósok vagytok! Éppen már ki is van készitve a fényképezőgép, hogy amint apa hazaér csináljon egy pár pocifotót, igy 18 hetesen már gondoltam lehet csinálni párat. Bár szerintem a hasam nagyobb mint kellene... :oops: Múltkor próbáltam magamat fényképezni, de sehogy sem sikerültek, nem tudom úgy tartani a gépet, meg annyira messzire, hogy minden jól látszon. :D
Estére rakok fel képet!
sirkici
 
 


Kíváncsian várjuk őket :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok,

Megjöttem a fodrásztól :D :D :D

Krisztinka, köszi a segítséget, de pancser vagyok, kijelöltem, de ez a link nem hasonlít arra, ami pl. a Tiédben van... A TTC részből másoltad ki..? :roll:

Nóri, kérlek, egészítsd ki a táblit azzal, hogy Bromo-t szedek, jó? Nem irigyellek, 200 lap..! :?

Sirki, olvastam én is a barátcserjéről, de a sokim szerint ne keverjem, most egyem csak a Bromo-t, aztán meglátjuk. ÓÓÓ, annyira várjuk a fotót, remélem, még ma felteszed :wink:

Zsuzska, Neked hogy derült ki, hogy nem hat a Bromo?

Ja, és felrakom a görbuszom kivételesen így, utoljára, amíg Krisztinka holnap megmondja nekem a tutit :roll:

Kép

Kép
bienvenue
 
 


a következő vérvételnél derült ki

Még három hétig szeded,ugye?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, jó kis havat és hideget mondanak csütörtöktől, hallottátok? Csak maradna a hó karácsonyig :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bien,
ha a dokid irt fel gyógyszert akkor addig ne keverd az biztos. De szerintem aztán meg nem is lesz rá szükséged... :wink: :D
Nagyon szép a görbéd, igazi könyvbe illő emelkedés! :lol:

Akkor felteszem ide is a képeket, épp most készültek:

Kép

Kép
sirkici
 
 


Sirkici: Nagyon cuki pocid van :wink: És nem panaszkodhatsz az alakodra sem szeintem :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De jó a tábla:)))))
Vendég
 


Szép álmokat mindenkinek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kié lesz a laptető legközelebb :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló csajok. Voltam dokinál. Megnézett. Azt mondta, hogy valszeg hormonális alapú, mert terheséget nem érez, de a protokoll előírja, hogy kizárjuk a méhen kívülit. Úgyhogy reggel irány a kórház és megcsinálják a tesztet.

Nos, én vettem tesztet. Pozítív lett. Halványan, de pozitív. Fél órája sírok és nem tudom abbahagyni. Tudom, hog még reggel lehet negatív lesz, és ez csak egy szar teszt.
Ha poz. lesz ott is, akkor valszeg már haza sem engednek, mert ez állítólag életveszélyes.

Jó mi?

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Gabi!
és az biztos, h kívüli?????
tejóég...... nagyon sajnálom, ha így van, de akkor ténylerg minél előbb ess túl rajta, mert nehogy vmi bajod essen!

babszika
 
 


Na és akkor a várva várt képek.... tádáááám:

konyha üresen
Kép

berendezve
Kép

a hűtőnk (ma láttuk először, pedig már egy ideje megvan, csak ma hozták fel Gyuláról)
Kép

babszika
 
 


és ha még nem teljesen unjátok, akkor még egy kísérlet :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Hát, Ő az... nekem nagyon bejön, na de végülis én terveztem emg az egészet.... :roll: :oops: De ígérem, tovább nem fárasztalak titeket :D egyenlőre :lol:

babszika
 
 


jujj, megint én halásztam el a laptetőt :oops: :oops: :roll: bocsi :oops: :oops:

Na, megyek is alukálni Kép

babszika
 
 


Gabi: Fúúúú, nagyon drukkolok.... :( hoyg most valahol bibi legyen..hogy ne méhen kívüli legyen... :( hogy most tévedjen az a teszt.. de közben meg adjon erőt, hogy vigyáznak rád, odafigyelnek... és nem lehetetlen az a fránya fogamzás..... :(
Menni fog.... :?
Fúúúúú, várunk nagyon a hírekkel!!!!! :( :(

Babszi: Döbbenet micsoda gyönyörű konyhát terveztél... Valami álom... :shock: Komolyan. Gratulálok Nektek.... Csak nézem, nézem..és nem tudok betelni vele...
GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ! :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?