Új privát üzeneted érkezett!

Gabi!
Akkor pörögj rá a díszekre és nézd ahogy csillognak. Közben érzed, h ellazulsz (de ne annyira, h leess a létráról) és megnyugszol .... :lol: :lol: :lol: :lol:

Bien!
Jó reggelt!
Hát, szó szerint eszméletlen volt :roll:

babszika
 
 


Ja, és szerintem nekünk ez a hónap a kutyáké... Úgy látszik, az égiek szerint sincs itt az ideje a babának, előbb munkahelyet kell váltanom... Itt a görbém (inkább beillesztem), nem tudom eldönteni, hogy anovus lesz, vagy a bromo kavart be..?

Mit gondoltok?

Kép

Kép
bienvenue
 
 


Gabi, helyes :wink:

Babszi,a barátnőm egy látóhoz akar elvinni minket hónapok óta, de eddig még nem jutottunk el. Ő volt már többször is, tényleg eszméletlen a csaj, de valahogy eddig sosem alakult úgy, hogy eljussunk hozzá. Pedig már 2 időpontunk is volt, de mindig közbejött valami :? A barátnőm szerint valószínűleg még nem vagyunk felkészülve arra, hogy szembenézzünk azzal, amit mondana nekünk :roll:

Kép
bienvenue
 
 

 
 

Ő is látó (is) . Engem nagyon meggyőzött.

Sztem az első próbálkozása nem sikerült a szervezetednek. De ha holnap is fent lesz a hőd, akkor 9-én megvotl a pé.
Nekem (vagyis a szervezetemnek) pl. elsőre sosem sikerül. Legalább még egyet próbálkozik, h megrepedjen a tüszőm. Szóval, még ne gondold, h elúszott ez a hónap. Főleg, h jókor voltatok együtt..... :roll: :wink:

babszika
 
 


Babszi,

Hát, az este adtunk neki :oops:

Kép
bienvenue
 
 


Sziasztok Csajok!
Én most itthon vagyok, betegen!
Bien,
privi megy! :wink:
Babszi,
nagyon fantasztikus élmény lehetett!! Ilyesmiről már hallottam, de szerintem én is félnék belevágni egy ilyen "utazásba". Főleg azért mert asztrológusnál már voltam és nekem az is "félelmetes" de csak így utólag, mert ott és akkor egy jó "bulinak" tűnt. Az egész életemet (múltat-jelent-jövőt) végig nézte. Meg"jósolta", h. milyen lesz a férjem (és bejött) pedig 7 évvel ezelőtt voltam az asztrológusnál és Férjecskét 2,5 éve ismerem. A többiről amit mondott nem is nagyon szeretek beszélni, mert félek tőlük, pedig nem mondott rosszakat, de furcsa érzés, h. az egész életem benne van egy "sorskönyvben"...

CSAJOOOOK!
Két hét is itt a Karácsony! :D
Vendég
 


Babszi,
húha, ez tényleg fantasztikus lehetett! Engem is nagyon érdekel az ilyesmi! :D
A házacskátok meg egyenesen szuper lesz, nagyon jó, hogy neked ilyen izlésed és kreativitásod is van!

Gabi,
menj dokihoz minél előbb, nemhiszem hogy hülyének fog nézni, ha meg igen, akkor is az a lényeg, hogy te megnyugodj, de az ilyen hosszú vérzés biztosan nem normális!

Bien,
most még nem lehet megmondani mi lesz a görbédből, az a lényeg, hogy mindent bele! :D

Tudja valaki mi van Andival? Annyira el van veszve!
sirkici
 
 


Szia Arikon,

Mindenekelőtt jobbulást :(

Képzeld, most láttam, hogy 7-én is írtál pivit, de csak most kaptam meg..! Köszi a segítséget!

Érdekes lehetett ez az asztrológusnál tett kiruccanás is :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Szia Sirki :D

Hogy vagy? Rókakoma? No és tudjátok már babóca nemét?

Andi nekem is hiányzik

Kép
bienvenue
 
 


Arikon:gyógyulj meg nagyon hamar!!!puszi
Vendég
 


Nem is meséltél még Pöttye, hogy mi volt a hétvégén. :D Már erre várok 2 napja! Letámadott Kincs?

picurApu azzal piszkál, hogy vegyek én is magamnak ilyen kapszulát, hátha. .... :oops: Elég alacsony a libidóm. :(
Vendég
 


Sziasztok!!!

Babszi! Szuper lesz a házikó! NAgyon tatszik!!!! Padlófűtés lesz, hogy a hálóban is járólap van?
Húúúúú nem semmi lehetet ez az élmény!!! Én is kipróbálnám!!!
Képzeld szombaton nekem is nagyon fájt a fejem, de nagyon érdekesen a homlokom bal oldalán de nagyon erősen fájt és csak ott, azt hittem agyvérzést kapok, mert így sosem fájt és tegnap is pont ott fájt.

Gyabi! Nagyon édes a kis pöttyöd! Szuper jó Neked Gratula!!!!

Babi! Szerintem is tanácsos dokihoz menni, és miért nézne hülyének???? Gondod van neki meg az a dolga, hogy segítsen, ő is tudja hogy ez nem normális már ez a vérzés!

Bien! Ne add már még fel ezt a hónapot!!! Várom a holnapi hődet!!!

Nóri! Te hogy vagy??? Mi újság? Mikorra várod azaz nem várod a mensit??? Sebecskéd gyógyulgat már????

Arikon! Hú de izgi van nálad is!!! REmélem lesz Karácsonyra kétcsíkosunk!!!

Sirkici! Azta már a 17. hét! De jó is neked!!! Már bizti szép kis pocid van!!!

Pusszancs!!!
Vendég
 


Ja Andinak sajna megint megjött, a Babatervezőbe szokott néha írni! Rengeteg a munkája. Valószínű rászánja magát és januárban ő is megy dokihoz.
Vendég
 


Sziasztok,

Babszi: isteniek a lakás színei, nekem nagyon tetszenek!
Én is gondolkodtam már azon, hogy elmegyek asztrológushoz, vagy látóhoz, de nem merek...félek attól amit hallanák. Pedig jópár éve én is voltam, és bizony sokminden bejött abból amit mondott.

Bien: lehet, hogy a bromo zavart be a ciklusodba, de Babszinak is igaza lehet, hogy még próbálkozik kiszabadulni a petécskéd. Szerintem dolgozzatok szorgalmasan, abból baj nem lehet.

Arikon drága: gyógyulgass, kúrálgasd magad....sok puszi

Ma kiderült, hogy a családban van egy kismama. Hát mit mondjak eléggé padlóra küldött a hír. Méghozzá a lány nem is nagyon akart babát, aztán nagy nehezen a férja unszolására beadta a derekát, és természetesen elsőre összejött nekik. Miért ilyen igazságtalan az élet!!!!!???????

Kép
Kép
mirci74
 
 


Gyerekek, én jövő hét kedden megyek a Dévai intézetbe....kíváncsi vagyok mit mondd a doki....hogyan tovább......

Kép
Kép
mirci74
 
 


Babszika: Szép és izléses lesz a házatok. Nagyon közel állnak hozzám ezek a szinek. szupi lesz. Mikor is lesz kész teljesen??? Mikor várható a költözés? Gondolom karácsony elött nem költöztök. Vagy??

Kép
csucsu05
 
 


Picuranyu: Hiába támadott volna le, megjött:))
De csak annyit mondott, hogy olyan ...fúúú, most idézzem?? :) , szóval olyan sárgát pisilt, mint amikor a hivatásos focizások alatt szedték a sok vitamint... Szóval ott látta...de hatása még nem volt...
A kapszulákat meg otthagyta a cégnél, szóval most kezdi el megint szedni:))))
Majd meglátjuk a héten, hétvégén mi lesz..:)))
Vendég
 


Krisztinka, látom csinálsz LH tesztet?:)
Mirci, én sem értem, hogy miért játszadozik sokszor az élet..De valami oka van..hidd el...

Szorítok neked...

Andit sajnálom...:(

Arikon, gyógyulgass!!!!
Vendég
 


Pöttye, ginsenges izének mi volt a neve? Elfelejtettem....Gyógyszertárban vetted?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat és a drukkokat, de ebben a hónapban értem nem érdemes szurkolni...
Most eléggé szomorkás hangulatban vagyok, de majd elmúlik. Muszáj elővennem a titkos pozitív-enerdzsis tartalékaimat. :wink: Talán az a "baj", h. túl sok gyerkőcös filmet láttam mostanság és hááát az ünnepek. Olyan gyönyörű lenne ha jövőre már hármasban lénnénk, ha már idén nem... :(
Húúúú, most ahogy visszaolvasom a soraim, nagyon negatív vagyok...ezért visszavonulok vérző szívemet nyalogatni... :)
Vendég
 


Bien,
sajnos még nem tudjuk a nemét, és ebben az évben már nem is fogjuk megtudni, majd max a 24. héten a 4d-n, remélem. Addig csak sima uh lesz! De egyébként, ha már a jóslásnál tartunk, eddig ketten is azt jósolták cigánykártyából, hogy fiú, de persze a jövőt meg lehet változtatni! :D

Krisz,
A migrén az olyan érzés szokott lenni, mintha az ember agyvérzést kapna. Én is mindig azt mondogatom, hogy úgy érzem agyvérzést kapok, főleg most, hogy még gyógyszert sem szedhetek. De még hősiesen állom a sarat!
Igen, már szép nagy pocakom van. Elég nehezem szokom meg a megváltozott tükörképet. Ne érts félre, persze nem bánom, csak a a hasamra mindig is alergiás voltam. De a babáért mindent!
Gondolom Andi a kinevezéssel jól el lehet foglalva, de azért drukk neki is meg mindenkinek itt a karácsonyi zebrás teszt záporhoz!!!

Mirci,
sajnos ez igy van, de ne add fel, neked is lesz kisbabád!!!

Arikon,
gyógyulj meg gyorsan!
sirkici
 
 


Arikon, mi a baj???? Ez nem Te vagy, most akkor én küldök Neked extrapozitívenedzsibombát, jó? :D

Mirci, szerintem is jó, ha elmész kivizsgáltatni magad!

Pöttye, nagyon kivi vagyok, hogy lesz Apa a cucctól - csak folyamatosan szedje, az a lényeg :wink:

Gabi, Pharmaton Vital a neve a ginsenges bogyinak, én ajánlottam, mert az én férjemnek nagyon bevált :oops: :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Pharmaton Natal... és igen, mától folyamatosan szedjük... :) én is reménykedek;-)
2099 volt egy doboz!
Vendég
 


Csajok, csajok!!!!!!!! Megoszthatok veletek egy hírt? Ma csináltam LH tesztet és tök pozitív lett!!!! Most akkor holnap vagy holnap után pém lesz?????????? :D :D :D :D :D :D :D :D
Eddig amiket csináltam mind nega lett! Bár nem minden hónapban csináltam. Tudom ez apró dolog, de úgy feldob. Sose láttam még 2csíkost. Mégha LH akkor is.
Annyira örülök!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D



Arikon, küldöm a túltengő pozitív enerdzsiket!!!!!!!!!!!


Pöttye, Bien, köszi-köszi!!!!!!!! (Én ugyanis nimfomán vagyok...)

Kép
Kép
gabi82
 
 


Pötty, látom te is kari hangulatban vagy! Egyforma majdnem a vonalzónk!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Igen Gabi, majdnem egyforma... :))
És grat a pozitív LH-nak..Mégha csak az is... :)) De jó esély egy babához:))
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon köszi a dícséretet. Tegnap éjjel 11kor még átmentünk a házba és csak álltunk és néztük.... olyan jó volt.
Képek talán ma lesznek újak, mert ma jön az asztalosunk és berakja a konyháááát! :) És megígértettem Bálinttal, h csinál képeket. :roll:

Arikon!
Nem szoktál te ilyen lenni! Kapd össze magad! :wink: Küldök én is enerdzsit!!!!!!!!!!!! :wink:

babszika
 
 


Jóóó reggelt Csajszik!

Gabi, örülök a kétcsíkosnak, én is ezt éreztem, amikor egyszer sikerült LH-ból ilyet produkálnom :wink:

Babszika, kösd Bálint lelkére, fényképezzen, egy egész topik várja a fotókat :D

Rólam: ma 37 a hőm, tehát vééégre megvolt a PÉ-m a 21. napon :shock:

Kép
bienvenue
 
 


Mndtam én Bien!!!!!!!!! Gondoltam, h msot volt pé-d.
És bakker, milyen jó magasra ugrott a hőd!!!! én is akarok ilyet :lol:

Hát, nekem még LH tesztem sem volt..... bár, ahogy tudom, a pcosoknak csal az lh teszt. :?
na de nemsokára nekem is pozitív tesztem lesz... és nem ám lh-sból! :wink: :roll:

babszika
 
 


Na, megint eljött a 9 óra.... pfúúúj! :? :evil:

Legyen szép napotok!!!!!!!

babszika
 
 


Babszika,

Hát, majd meglátjuk, a dokimnak sztem még így sem fog tetszeni a hőm... Szerinte az a normális, ha PÉ-kor leesik, és egy lépésben, másnap ugrik fel. Na hát ez nekem nem így volt, mert 36,5-ről lett 36,8 és mára 37... A dokim szerint erre kell a Bromo :?

És naná, hogy pozitav teszted lesz - és nem az LH-ból! :D

Kép
bienvenue
 
 


Arikon, Zsuzska???

Kép
bienvenue
 
 


Szép reggelt minden kedves kismamának és leendő kismamának :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bien: Bromoval hogy állsz? Hozzászoktál már?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska :D

Hát, nem tudom, a Bromo miatt van-e, de kétszeri nekifutásra volt csak végre PÉ-m a 21. napon...

Neked hogy megy a gyogyi? Mostanában mész kontrollra, ugye?

Kép
bienvenue
 
 


Hát nem tudom, hogy attól-e, hogy használt az új bogyóm, vagy attól teljesen függetlenül, de iszonyó kedvingadozásaim vannak...
Egyik nap nagyon jó kedvem van, másnap meg nagyon levert vagyok és sírnom kell.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bien: és kihasználtátok legalább a PÉ-t?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bien,
nem akarok okoskodni, de ezek az orvosok elég földhözragadtak a görbékkel kapcsolatban, hisz annyi ellenpéldát láttunk már. Nekem is nagyon nehezen ment fel a hőm, azt hittem nem is volt pé-m, totál el voltam kenődve, és a hónap végén mégsem jött meg.
Gratula az lh kétcsikoshoz!
sirkici
 
 


Sirki,

Gondolod? Annyi vérvételen voltam már, hogy egy egész vámpír dinasztia lakmározhatna belőle... Az bizti, hogy a prolaktinom nagyon magas (500 a felsőhatár, és nekem 639), és erre kaptam a bogyót. A dokim szerint abban fog látszani a különbség, hogy a nehezen felkúszó görbuszom nyílegyenesen tör majd az ég felé, illetve a legnagyobb különbség a pocimba költöző baba lesz :roll:

Hihetetlen, lassan félidős vagy :D

Zsuzska, lehet, hogy amiatt, hiszen a hormonháztartásodra hat a gyogyi... Hődet méred? Az hogy alakul?

Kép
bienvenue
 
 


Hát még nem tudom.... harmadik hete mérem..:Az előző ciklusom 18. napján kezdtem el mérni, akkor 36.7-el indultam.
Télapó előtt felment 36.8-ra és tegnap reggel (a Télapóm 2. napja volt tegnap) lement 36.3-ra. Nem tudom, hogy ez mit jelent.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bien,
ha a prolaktinod ennyire magas, akkor biztos, hogy szedned kell a bogyót, csak azt mondom, hogy a dokik szerint csakis 37 fölé kell mennie a hőnek, nem elég a látható emelkedés, stb., pedig sokaknak még a babás görbéjén sem volt 37 fölött a hője. Persze az a jó, ha egyértelmű az emelkedés egyik napról a másikra, de ha nem attól még teherbe lehet esni. Csak azt mondom, hogy ne izgulj, ott lesz az a baba! :D

Csajok,
a barátnőmnek kellene egy kis infó. Valaki tudja, hogy milyen teát kell inni, ha valakinek túl hosszú a ciklusa és rendszerezni akarja? Nem akar hormonokat szedni, előbb megpróbálná a teát. Nekem a cicka meg a palástfű rémlik, de nemtudom melyiket kell, mikor, mennyit. Ő nem is birja félidőig egyiket, aztán a másikat, mert nem is tudja mikor van félidőn.
sirkici
 
 


Sirkici! NEkem a palástfű rémlik, de igazából nem tudom biztosan én sem :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sirkici:cicka 1-14
Vendég
 


Zsuzsa,
azért kösz!

Nóri,
ez ok, de ha mondjuk egy 50 napos ciklusnál is? Azoknál nem a 14. nap körül van pé, nem? Nekem mindig 28 nap volt, nemtudom náluk hogy van?!
sirkici
 
 


Zsuzska, semmi gáz, most csak azért alacsony a hőd, mert pihen a tested a mensi után. Nekem el szokott kezdeni emelkedni kicsi a ciklus 6-8. napja körül, majd PÉ-kor leesik (kb. 2-3 tizedet), és utána felszalad 4-5 tizedet.

Sirki, úgy legyen :wink:

Nórival értek egyet, cicka 1-14 napig, majd jöhet a 15.-től palástfű a 28-ig. Persze, hosszú ciklusnál máskor van PÉ elvben, de mi van, ha azért hosszú, mert PÉ sincs..? Az biztos, a 14. napig érdemes használni, utána viszont tilos a cicka, mert árthat a babának, ha összejött. A palástfű a méhnyálkahártyát erősíti, azért hasznos, de ha jól tudom, azt sem szabad a 28. nap után. Ja, és annyi, hogy ha használ a cicka, rendbeszedi a ciklust, és úgyis a 14-16. nap körül lesz a PÉ, tehát emiatt sem kell 14 napnál tovább inni. Adagolás: napi 2x 1 csésze belőle. Sztem a barátnőd jobban jár, ha nem filtereset, hanem ömlesztettet vesz, mert abban a gyógyszertáros szerint több a hatóanyag. Nekem kicsi teatojásom van, abba tettem egy kiskanálnyit egy csészéhez. Arikon is itta (ha jól emlékszem, Ő volt :roll: ), Neki használt 8)

Kép
bienvenue
 
 


És ha már így benne vagyunk a gyógyfüvekben,nem tudtok ajánlani valamit görcsökre is? Én napi 6-7 szemet veszek be ilyenkor :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzskám, sajnos arra nem tudok növényt, csak "sima" görcsoldót... Óóó, Te szegény... Korábban nekem is elég durva volt, de ahogy öregszem, egyre kevésbé fáj, most már van olyan ciklusom is, hogy egyet se kell bevennem. Tesóm a nőgyógyászától kért valami spéci cuccot, mert még fogigátló mellett is brutál görcsei voltak. Kivizsgálták, hogy nincs-e endometriózisa, de szerencsére nem volt, és erre felírtak neki valami bogyót. Te kérdezted már erről a dokidat?

Kép
bienvenue
 
 


Ja, és Zsuzska, a doki azt is mondta, hogy szülés után jobb lesz :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Helló Csajszikák!

Babszi! Irtóra várom a képeket!!!!

Arikon! Hol vagy??, Ugye nem omlottál össze??? Jobban vagy már??

Zsuzska! Mit szedsz a görcsökre??? Én max 1-2 Cataflamot szoktam bevenni. De szerncsére nem mindig fáj.

Bien! Nincs görbéd???
Vendég
 


Hát nekem mindig is ilyen erősen fájt,illetve annó áltlánosban és gimiben még jobban. Akkor egy napig suliba sem tudtam menni. Mindenfélét szedtem már. Kezdtem Nospával, ami semmit nem használt. Aztán már nem is emlékszem,hogy minek. Cataflamot is szedtem, de ahhoz hamar hozzászoktam és volt olyan, hogy 8-9 is kellett belőle, úgyhogy áttértem valami másra. Most Algoflex-M-et szedek, de abból is napi 6-nál kevesebbel nem érem be. De szerencsére csak másfél napig fáj, de akkor nagyon-nagyon :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: