Új privát üzeneted érkezett!

Pöttye, meg az első nap úgysem lesz Niagara :oops: :wink:

Kép
bienvenue
 
 


http://delibo.hu/info/viper/?id=771
És erre mit mondtok?:)
Vendég
 


Ááááá, tű és vér-fóbiás... Ilyenkor kizárt, hogy közeledjen...A saját vérétől is rosszul van... nemhogy másétól:(
Vendég
 

 
 

Pöttye, ez sem néz ki rossznak :)

Mindenestre drukk, hogy addig ne jöjjön a Mikid, jó? :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Vendég
 


Nah, majd piri után kipróbálunk mindent;-)
Vendég
 


Pöttye,

Most látom, vonalzócsere..?

Óó, de legalább közelebb az éles időszak :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Igen, jövöget a miki...
Igen, minden rosszban van valami jó:))
Vendég
 


Íme Pötyi, kicsit homályos a kép, de ennyi telt tőlem:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!
Végre tudok egy kicsit jönni!!!!

Gyablonka, nagyon édi Pötyi!!!!!!! :D



Van egy rossz hírem. Nekem megint megjött. Vagy el sem múlt???? :shock: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ilyenkor mi van? Már lassan pének kellene lenni. Akkor mitől vérzem???????

Kép
Kép
gabi82
 
 


Itt a görbuszom:

http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2007-12-02&mode=a&ts=1197102179


Hát úgy érzem ez nem nagyon lesz babás görbe....
Vérzés, náthakeksz.....
Igazi csoda lenne. De legalább igazi bikacsávó kölyök lenne, aki mindent túlél... :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi:szia, hát, nem tudom mi lehet ez nálad... :shock:

Én persze az irodába vagyok, de csak délig, aztán ggooooo disznótor és holnap is!juhééééjjjj!!! :lol: Még a fülemen is hurka kolbász cigányka fog folyni....imádom!
Vendég
 


Nóri, éljen a disznótor!!!!!


Csajok, hány nap után kóros a menszi?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Egyre jobban vérzem. Már nem csk barnázom, hanem a hasam is fáj már, és inkább közepes erősséget kezd megütni.. Asszem kedden doki.....

Kép
Kép
gabi82
 
 


Halihó!

elvesztem, de élek.
húzós apom volt. pénteken majdnem kidőltem, de este a partin adtunk az ízlésnek :wink:

a fotókat mindjárt felteszem, de elég rosszak... bocsi

babszika
 
 


tehát:

konyha kontra nappali
Kép

konyha minta
Kép

nappali
Kép

babszika
 
 


háló
Kép

háló közelebbről
Kép

konyhapult felett (azért ilyen béna, mert még le van fóliázva és csak felhajtottam)
Kép
Kép

babszika
 
 


Gyabika!
Pötyi már most nagyon édes!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ölelés neked!!!!!!!!!!!!!!! :)

babszika
 
 


babszika, nagyon állat lesz a kecó. Tetszenek a csempék, főleg a konyhai pult feletti minták.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Köszi Gabi!
és ha tudnád, h ma már le is van festvbe egy réteggel a konyha+ nappali...... nagyon áálat lett :lol:
olyan szép narancs színe van, h én egy órán keresztül csak álltam bent és néztem (hülye vagyok, de úgy szeretem a házunkat)
holnap még javítani kell rajta (amíg nincs fűtés, csak 1 réteggel festünk ki), de már gyönyörű ... bla-bla-bla :roll: :oops:
a minták egyértelműen amiatt vannak, mert imádom Afrikát, az inkákat....

és ti?????

babszika
 
 


Sziasztok csajszikák!

Hogy s mint ezen a hideg estén?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Hát, én azt érzem, h aludnom kell.
3ig tartott a party a cégnél, aztán 6ra kerültem ágyba... de 9kor már kelni kellett.... szóval, sztem pihi lesz mindjárt :roll:

babszika
 
 


Babszikám!

Marha jó lesz a kégli, ha elkészül.... isteni a csempe és elképzelem a színeket......szupi lesz!!!!!!

Gyabi: Pötyi nagyon cuki :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi! :wink:

na, de tényleg lelépek.
puszka és szép estét!

mai mottóm:
Kép

babszika
 
 


szép álmokat neked :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mindenki alukál már :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szia Zsuzska! Én nem alszom!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Köszönöm csajok, Pötyi nevében is!!!

Babszika: annyira tudtam, hogy ilyen képek lesznek...nagyon szuper a házikó!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Köszi Gyabi!
Édes vagy :wink: :lol: Kép

babszika
 
 


Csajok!
Ma olyan élményben volt érszem, amit egyszerűen szavakkal leírni nem tudok..... a Bálint kolléganője szellemsebész.
Azt mondta Bálintnak, h meg tudja gyógyítani a fejfájásomat.

No, hát elmentünk hozzá..... húúúú.... el sem tudom mondani, h milyen élmény volt.
Kiléptem a testemből, szellemekkel kommunikáltam, felnyitotta a fejemet, kicserélte a rossz idegszálakat, kicserélt 2 kromoszómámat, levette a gondjaimat, és és és .... annyi minden volt..... mindeközben Bálint szerint az arcomon különböző érzések jelentek meg (öröm, fájdalom, félelem); én azt gondoltam, h ez az egész néhány perc volt, miközben több mint 2 óra. ..... hihetetlen!!!!!!!!
Azt gondoltam, h humbukk az egész, de olyan dolgokat mondott, amit nem tudhatott (pl. mondta, h dobjam be a rossz dolgokat egy zsákba, ami most nálam van... én tétováztam és tudta. mondta, h ha nem megy egyedül, kérjem meg a szellememet, h segítsen). Megemlítette a cukorbetegségemet is (vagyis az arra való nagyfokú hajlamot)
Én azt gondoltam, h nem lehetséges ez, de tényleg ott jártam, ahol ő mondta. Mikor visszahozott a testembe, bele kellett helyezkednem és olyan zsibbadtnak éreztem magam.

Beszélgettünk előző életekről (voltam sárgarépa, de uralkodó is), az anyukámmal való rossz viszonyomról és annak okáról, beszélgettünk arról, h ne legyek maximalista és engedjem, h hibázzak.... ezen kívül bocsánatot kértem és adtam egy csomó szellemnek (akiket oda hívtam - de ezek élő és már nem élő emberek lelkei). A legdurvább, h 6 volt, akitől személyesen kellett kérnem és adnom. Ezek közül 2 volt nagyon megerőltető. Az egyik egy férfi volt, a másik egy nő. A Kati mégis tudta, h a férfi szellem az anyukám volt (vele óriási harc volt, mire megbocsájtottunk egymásnak), a nő pedig Bálint (ugyanis tegnap olyan nagyon összevesztünk, h elgondolkodtam kettőnkön). És ha hiszitek, ha nem, mikor befejeztük, már tényleg nem haragudtam Bálintra és éreztem, h ő sem. Transz állapotom ideje alatt (a Bálint ehhez hasonlította) mindenkinek megbocsájtottam, vagy legalábbis lépéseket tettem felé. Azon végképp meglepődtem, h Bálintnak női szelleme van, anyukámnak férfi.... vagyis ezeket éreztem, csak fura volt, h a Kati mégis tudta, h kik a szellemek)

Sokkal jobban érzem magam, de olyan dolgokról is beszéltünk, amikről még muszáj lesz, mert nagyon kíváncsi vagyok.
Többek között meghívtam gyerekkorom rémszellemét, aki mindig visszatért hozzám, h ijesztgessen.
Én bocsánatot kértem tőle minden hibámért, amit bármelyik életemben okkoztam, de ő nem. A szellem olyannyira gonosz volt, h csak kísérettel jöhetett elém (mintha egy bűnöző lenne).
De nem tudom, h miért bántott anno (ma már azért nem bánt, mert felnőtt fejjel már nem hatott rám - párszor bepróbálkozott, de hiába)

Na, nem is fárasztalak titeket... csak ki kellett írnom magamból. Azt azért még hozzáteszem, h mindezt tök ingyen, szóval nem egy kuruzsló. Nem hittem benne először, de a végére Bálint is rájött, h vmit nagyon tud Kati. Én meg egész egyszerűen megtapasztaltam.
Kavarognak bennem érzések, gondolatok. Hihetetlen este volt ez!!

babszika
 
 


Ne haragudjatok, h ennyire hosszú lett!!!!!!!!
Kép

babszika
 
 


Sziasztok!

Babszi, ez nem semmi lehetett!!! :D Remélem segíteni fog!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Csajok! Én annyira félek. Még mindig vérzem. A hőm nem esett le, tehát a pém csúszik. Valahol azt olvastam, hogy 7-10 nap után már nem normális a vérzés. Ma felhívom a dokit, de félek hülyének fog nézni. De hát nem akar múlni.......
Nagyon hipohonder vagyok?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi!
Ha vérzel, akkor az tényleg nem jó! A dokid nem fog hülyének nézni!!!! Sőt, jobb is ha hívod.

Viszont az tény, h kicsit abba kéne hagynod az önfigyelést, mert ha nem is hipochonder vagy, de érezhetően túlspilázod magad.
Nyugi!!!!
Vizsgáltasd ki magad és meglásd, minden rendbejön! A bébi is jönni fog, ha kiderül, h nincs gond. Vagy éppen ha az derül ki, h mi is a gond, akkor gyorsan nekiestek a kikezelésnek és lesz bébid!!! :wink:

babszika
 
 


gabi82 írta:Itt a görbuszom:

http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2007-12-02&mode=a&ts=1197102179


Hát úgy érzem ez nem nagyon lesz babás görbe....
Vérzés, náthakeksz.....
Igazi csoda lenne. De legalább igazi bikacsávó kölyök lenne, aki mindent túlél... :D :D :D :D :D :D


Gabi, ez marha érdekes, mert pontról pontra megegyezik a görbéd az enyémmel :shock: :shock: , minden... a mért hők :shock: , a váladékok :shock: , az hogy mikor nem mértem :shock: , mikor nem kellett számításba venni :shock: ...
Nem lehet, hogy véletlenül rossz görbét tettél fel a magadénak?
Vendég
 


Vagyis totál nem értem... Hiszen te elvileg 14 Cd-n tartasz..akkor ez a görbe totálisan nem passzol ide... Meg modnom...detto olyan, mitn az enyém...
Szerintem rosszat másoltál be... :shock: 8)
Vendég
 


Ez tök vicces!
Nekem meg sem nyílik ez a görbe.... :shock: :?

babszika
 
 


nekem megnyíilik, de detto olyan, mint az én novemer 9-ei görbém..ami dec7-én lett vége.. Azért kaptam fel a fejem, de aztán minden passzolt.
:shock: :? 8)
Vendég
 


Nem értem:)) de lényegtelen, az a fontos, hyg m enj el Gabi dokihoz, mert ha ténylegesen a 14 napon vagy, és még vérzel, az nem jó jel..

Jah, és sziasztok:) Szia Babszi...érdekes élmény lehetett... Nem tudom hogy mennyire hihet ilyenben az ember...
Vendég
 


Hát az internet képes ilyen furcsaságokra :)

babszika
 
 



Pötty!
Tudod, én sem hittem benne. De nagyon félelmetes élmény volt, h tudta, h éppen akkor mit látok, vagy mit érzek.... kénytelen voltam elhinni én is és a jelenlévő Bálint is. :roll:

babszika
 
 


Rájöttem!

Engem utál a Gabi görbéje :? mert nekem nem mutatja meg magát :D

babszika
 
 


:D :D :D Akkor velem van a bibi, emrt megint az enyémet tette be...
:)))
Gabika, akkor csak egyet szűrjél le belőle... Menj el dokihoz... Mindenképp... De sajnos nem látom a görbédet, csak az enyémet..
Vendég
 


Babszi, nem veled van a baj, nekem állandóan a sajátomat dobja be..:)
Most az újat:)
Vendég
 


Pöttye, nekem az enyém nyíilt meg annó. Most meg semmi. Feltettem újra. Érdekes, mert én váladékot nem írok bele. :D


Babszi, azt tudom, hogy túlspilázom a dolgokat. :) Dehát ez van... Megpróbálom visszafogni magam. Ígérem...... :wink:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Hát, ez a hétfő ilyen lesz én már érzem..... nincs görbe, más görbéje :lol: :lol: :lol:

Pötty!
Velem tuti baj van, gyártási hiba.... de elfogadtam, mert pénztártól való távozás után...... :lol: :wink:

Gabi!
Láttad a Bad Boys filmeket????

babszika
 
 


Ha igen, akkor abban van egy jó mondat, ami oldja a feszültséget.... Ez van kiragasztva fonetikusan a monitoromra itt a cégnél is:


Szúúúúúúszááááááá!!!!!!!!


:lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Jóóó reggelt, Csajok!

Babszikám, eszméletlen szép lesz a kecótok :D Csajos, eszméletlen élmény lehetett ez a szellemidézős, békülős dolog!!!

Gabi, sztem irány a doki sajnos - a görbédre nekem is a sajátomat teszi oda... :shock:

Ami engem illet, pénteken voltunk Jocival a Nokia karácsonyi partyn, hajnali 3-kor értünk haza, naggyon jó volt - az elmúlt hét eseményei után épp erre volt szükségem :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Nem emlékszem erre... :(

De ismétlem, Szúúúúúúúúúúúúszááááááááááá!!!!!!!


Oldom a feszültséget egy kis karácsonyi díszítéssel a cégnél!!! :D

Kép
Kép
gabi82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: