Új privát üzeneted érkezett!

Nóri, Neked adom... Én most nem gyúrtam rá, mert gondok vannak...

Kép
bienvenue
 
 


Sziasztok!
Megpróbáltalak visszaolvasni benneteket, de nem ment. Beteg vagyok, mint állat.


meséltem férjemnek a vitaminról, azt mondta szedne szivesen bármit, csak én is szedjem az elevitet, hogy babásodjak ezerrel!!!!! :D


Ha a ginseng vágynövelő akkor etetem majd ezerrel!!!!! :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


gondok? :shock:
Vendég
 

 
 

Szia Gabi,

Jobbulást!

Nóri, úgy néz ki, munkahelyet kell váltanom...

Kép
bienvenue
 
 


Bien:hogyhogy???ez most derült ki?
Szai Gabikám:mi a baj?megfáztál?gyógyuljál meg hamar!!!
Vendég
 


Hűűűűűűűűű:( Bien...:(((
Szia Gabi, jobbulást!!!!
Vendég
 


Nóri: A lapalja is jó hely... nyugi!!!
Vendég
 


Pötty:ennek a lapteteje dolognak kb annyi a jelentősége bébi szempontból, mint a :"zöld trabantot látok, szerencsét találok ..." című nagysikerű mondókának gyerekkoromban.Mekkora baromság! :D
Vendég
 


Hát, lényegében most derült ki, igen. SZóval a sztori annyi, hogy kommunikációs vezetőnek jöttem egy céghez okt. 1-én, aztán kiderült, hogy értékesítenem is kell. Nincs ezzel baj, évekig ebből éltem, de nem közölték velem, hogy annyira nagyon fontos, hogy minél több szerződést kössek, hogy ha nem hozok x összeget, január 1-től vehtem a kalapom. Fasza :evil:

Kép
bienvenue
 
 


Ráadásul én már akkor megmondtam, hogy babát tervezünk, amikor megkerestek az állásajánlattal. Modták, nem baj, mert a munkám nagyrésze otthonról végezhető, így baba mellett is be tudnék segíteni :evil: Még nem tudom, mihez kezdek, főleg, ha most összehoztuk a picurt - márpedig mindent megtettünk érte :oops: Vannak kapcsolataim, mondták is, hogy bármikor szóljak, ha állást keresek, de hát ki akar felvenni egy olyan nőt, aki esetleg már a szerződés aláírásakor babás..? :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Bien:ez nagyon nagy gerinctelenség... :twisted: és legalább reális az összeg?Van rá esélyed?
Vendég
 


Azt viszont nem engedhetjük meg magunknak, hogy ne legyen állásom... Lakáshitel, stb., sztem nem kell ragoznom..!

Kép
bienvenue
 
 


Nóri, én semmit nem szoktam feladni, de az a helyzet, hogy reménytelen. Konyhagépekkel foglalkozunk, konyhastúdiós partnereim vannak, akik nem fognak karácsonyig túl sok mindent rendelni. Mind januárra, februárra vár megrendeléseket..!

Az a baj, h nem akarok gerinctelen lenni, hogy kezdek egy új helyen, és jé, babás vagyok :evil:

Kép
bienvenue
 
 


Basszus...ilyenkor mit lehet tenni?Ottmaradsz, nem jön az x összeg és ki vagy rúgva?Határozott a munkaszerződésed?De jó lenne, ha babás lennél, mert akkor nem rughatnának ki, hacsak nincs kikötés erre az összegre a szerződésedben.
Vendég
 


Nóri, próbaidő alatt vagyok, január 1-ig...

Nem esnék kétségbe, mert nagyképűnek gondolhattok, de tényleg nagyon jó értékesítő vagyok, de már nem akartam ezzel foglalkozni. Épp azért váltottam, hogy a babaprojekt miatt ne stresszeljenek ilyen hülye tervekkel...

Kép
bienvenue
 
 


Most olvasom a hozzászólásom, szóval próbaidő alatt elküldhetnek, akkor is, ha babás vagyok

Kép
bienvenue
 
 


igen, igen...nem tudtam a próbaidőről
Vendég
 


Csajok, ez őrület, fogalmam sincs, hogyan tovább... Mivel HR-eseknek értékesítettem a szolgáltatásokat, kézenfekvő lenne őket mgkeresni, ede addig nem fogom, amíg nem derül ki, bebabásodtam-e ebben a hónapban :? Most beszéltem a barátnőmmel, aki szerint nem kellene egy fenékkel két lovat megülni, döntsem el, baba vagy karrier :evil:

Kép
bienvenue
 
 


hát azért ez nem olyan egyszerű, azért valamiből meg kell élni, míg megszületik a baba, nem???
Vendég
 


Pont ezt mondtam én is...

Na mindegy, nem akarom lehangolni a topikot, most elkezdek munkát keresni. Végülis ahogy Anyukám mondja, akkor gondolkodjam a megoldáson, ha már probléma van. Márpedig most a probléma az, hogy munkát kell találnom. A baba miatt meg majd akkor aggódom, ha összejött. Amilyen az én formám, nem lesz miért aggódnom, hiszen ha 14 hónapig nem sikerült, most miért sikerülne..! :cry:

Kép
bienvenue
 
 


Hékás, nem törünk le koma!!!Majd rácsodálkozol, amikor a lenagyobb munkakeresés közepette egyszercsak nem jön meg...legalább jól elterelődnek a gondolatok.Nem adjuk fel nem adjuk fel nem adjuk fel, lesz babó lesz babó lesz babó!

((((((((ölelés))))))))
Vendég
 


Igen Anya :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Ha feltennél egy vicces képet, biztos sokat segítene

Kép
bienvenue
 
 


Szép estét mindenkinek!!!!!! Valakinél zebra esetleg?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Arokin: szupi lett a frizkód.

Kellemes időtöltést mindenkinek estére :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na szép álmokat mindenkinek, ezek szerint mindenki már Miki ruciban feszít apa előtt és lejti az arab csábírós táncot :D :D :D :D :D
Mindent bele csajok :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hááát Csajok ez az én formám! Tök jól megtervezetem az esténket erre lebetegedtem! :evil: Valószínű, h. gyomorrontásom van. Ebédre egy pizzaszeletet ettem és valószínű az csapta el a hasam! Ráááááz a hideg, állatira fáááááj a gyomrom és tök sz@rul vagyok! Na ennyit a mikizésemről! :(
Holnap meg évzáró buli lesz: a Trófeába fogunk menni és hévégén meg rokonyokhoz...
Na ennyit rólam!

Bien,
ez nagy szemétség! Nem tudom, milyen a végzettséged, de nálunk mindig keresnek embereket... 8)
Vendég
 


Arikon,

Jobbulást Neked, Te szegény :cry:

Ami az ötletedet illeti, röviden csak ennyit tudok kibökni: de drága vagy :) A Szegedi Egyetemen diplomáztam, kommunikáció szakon, és sztem elég jól beszélek angolul. 8 évig újságíró voltam, és 4 éve értékesítek. Ha szted van esélyem, küldök egy CV-t, csak kérlek dobj egy mail címet - meghálálom :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Szia Bien,
írok privit! :wink:

Amúgy köszike! Már kezdek jobban lenni, de az éjszaka szörnyűűűűű volt. :( De képzeljétek Férjecske beöltözött mikinek, mert átjöttek hozzánk az unokaöccsei (2,5 éves az egyik a másik 10 hónapos). Nagyon tetszett nekik a Télapó, aki nagggggyon szexi volt a mikiruhában... :lol:
Vendég
 


Arikon:ezt nem hiszem el....gyógyulj meg nagyon hamar és pótold a mulsztást!Pedig tegnap volt a legjobb napod...((((ölelés)))) :cry:

Bien:tegnap 5kor leléptem a drágám irodájába, ott meg nincsenek képeim...ne haragudj, ma dobok egy vidámat neked!
Vendég
 


Köszike :) Asszem nálunk nem lesz karácsonyi zebrás, de nem baj.
Vendég
 


Sziasztok!

Kikérem magamnak, h nem építkezünk :lol: :lol: :lol: :lol: de tény, h nincs kép.
tegnap este 7ig dolgoztam és mikor hazamentem, még sütöttem egy sütit, majd (ahogy Vedres Andi mondaná) arcraestem.
Hatkor ugyebár keltem és azt érzem, h nem aludtam semmit..... Ráadásul kiderült, h még mindig nincs vége a hajtásnak.... de nem bírom. érzem, h együlltő helymben el tudnék aludni, ráadásul este karácsonyi partynk lesz a cégnél (és nálam alszik a kolléganőm, szóval még le sem tudok lépni korán)

Ginseng jó ötlet, de nálunk sztem nekem kéne :oops: mert mióta Bálint céget váltott, képes megtámadni akkor is, mikor már alszom :shock: :)

babszika
 
 


Jóóóó reggelt Csajok!

Arikon, ne add fel, emlékszem, a topikban is volt olyan, aki beteg volt PÉ-kor, le is tett az adott hónapról, mégis babás lett - most a másik topikban várja pocilakó érkezését :wink:

Babszika, csak viccőtünk, tudod? :wink: Amúgy lányok is szedhetik a ginsenget :idea: Ja, és az én férjem is nagy mestere annak, hogy álmomban "támadjon" meg... Nem tudom, hogy csinálja, de olyan jó erre ébredni :oops:

Nóri, ari vagy, várom a képet :)

Ami engem illet, ma már sokkal jobban vagyok. Elkezdtem munkát keresni, aztán majd lesz valahogy. A baba úgyis tudja, mikor kell megszületnie, igaz?

Kép
bienvenue
 
 


Nekem ez az egyik vágyálmom... :) hogy arra! ébredjek:)) :oops: :oops:
Jah, és csajok, tegnap megvettem a kapszulát, megígértettem Kinccsel, hogy reggeli közben beveszi mindig... Kíváncsi vagyok nagyon....
Egy gyógyszerész ismerősöm is azt mondta hogy jó nagyon az a kapszula..
és persze hogy nők is szedhetik!:)))
Vendég
 


A piri meg nem akar jönni :shock: ... bárcsak lenne okom reménykedni!!:(((((
De esélyem sincs rá...
Vendég
 


Sziasztok!
Arikon!

Nem elkeseredni!
Abban a hónapban, amikor babás lettem, pont a pé idején voltam beteg!

Mellesleg én is úgy elkenődtem, mint Te!
Haragudtam a sorsomra, hogy még az is közbeszólt!!

És lám, néhány oldallal előrébb olvashatod!
Bízni kell, nem feladni!

Pihenj sokat, és gyógyulj meg mielőbb!!!
Vendég
 


Szia Pöttye,

Örülök, hogy sikerült megvenned a kapszulákat, és annak is, hogy szakember is megerősítette, jófajta :) No és, hogy párod is elkezdte szedni, az az igazán jó hír :D , mert néha a pasik szoktak körülményeskedni, hogy jajj, nem kell az, nem hiszek benne, hülyeség, stb. :evil: Sztem max. 1 héten belül érezhető lesz a hatása - az én férjemnél hitetlenebb nincs, és Ő is nagyon dícséri a cuccot :wink:

Na, jól szórakozik Veled a piri :( Biztos semmi esélye annak, hogy baba legyen..? Soha nem voltatok együtt védekezés nélkül..? :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Arikon, privi és mail ment :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Bien: Semmi esély.. Ebben hónapban alig voltunk együtt, PÉ környékén egyáltalán nem, és mindig "vigyázunk"... Szóval nincs esély...
:(
Vendég
 


Sziasztok!

Arikon Drága jobbulást!
Nagyon szar lehet most tudom, mert én meg olyan felfázósat érzek és nekem isa motanában jön a pé. Remélem nem kell az antibiotikum után nyúlnom és elég lesz a tőzegáfonya kapszula.

Bien! Ez az! Csak emelt fővel előre tessék menni és nem hátra nézni. Meglátod megkapod a jutalmadat hamarosan egy baba formájában!

Látom lassan átlépünk az izgulós napokba! Hol pé hol ciklus vége!
Sok-sok +++++++++++++++++++++++++enerdzsi mindenkinek!
Vendég
 


Pöttye,

Sajnálom, de hamarosan eljön a Ti időtök - addigra legalább a ginseng is hatni fog már :wink: Azt a fajtát vetted, amit én mondtam? Szerinted is csoki illatúak a kapszulák? :)

Szia Krisztinka :D Ugye azért még nem olyan súlyos ez a felfázásszerűség..? :(
Jobbulást Neked, főleg, hogy a Ferty szerint nagyon izgis napok jönnek - hátha pont azért fog Nektek is összejönni, mert nem izgultok rajta :wink:
Köszi a bíztatást, most már csak előre nézek, nem érdekel semmi :D

Kép
bienvenue
 
 


Azt vettem bien... :) De nem szaglásztam őket...
Viszont Apája egyet már be is vett!:)))
2099-be került. Nem olcsó, de remélem hatásos:)))
Vendég
 


Jaja, én is akörül vettem, 2100-2200 körül... Egy havi adag. Sajna tényleg nem olcsó, de úgy voltam vele, ennyin nem múlhat a boldogságunk, meg Apa egészsége - biztos vagyok benne, hogy Neked sem volt kérdés, megvedd-e :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Az én férjem is pénteken kezdte el amúgy szedni, és már aznap este huncutka volt tőle, pedi máskor pénteken teljesen kész szokott lenni :wink:

Kép
bienvenue
 
 


bien:priviben küldd már el légyszi a mail címedet
Vendég
 


Bien megy privi :)

Amúgy tényleg nem vagyok elkeseredve!! Csak azt sajnálom, h. nem sikerült a mikis tervem... De legfeljebb egy pár napot csúúúúszunk vele. :wink:
Azért sem kesergek, mert 1 pár hónapja totál megnyugodtam és télleg elhiszem, h. lesz babánk. Ez nagyon megnyugtató most számomra! Ne kérdezzétek, h. mi váltotta ki belőlem ezt az érzést, de valahogy megnyugodtam...
Remélem azért érthető voltam? :? :D

Krisztinka,
nagy drukk Neked, h. ne légy beteg!!
Vendég
 


Nóri, privi ment :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Bocs Nóri, lemondok a laptetőről, ez a Te helyed... :?

Kép
bienvenue
 
 


Bien: Dehogy volt kérdés... Sőt...
Kíváncsi leszek ma estére.. :) De jó lenne ha nem jönne meg addig..Ha már késik, késsen holnap reggelig:)))
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: