Új privát üzeneted érkezett!

ja és jár a laptető is!!! :lol:
Vendég
 


Pöttye, én írtam a ginsengről.

Pharmaton Vital, ezt szedi a férjem. Azt írja:

A szervezet számára kedvező összetételben tartamaz ginseng kivonatot, vitaminokat, ásványi anyagokat és nyomelemeket. Növeli a fizikai és szellemi teljesítőképességet. Bővebben:

http://www.hazipatika.com/topics/vitality/product?id=2

Ja, nem kapok érte jutalékot :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Ami a mi ritmusunkat illeti, nálunk eddig én voltam a nimfomán a férjem szerint, de most már Ő is felvette a fordulatszámomat :wink:

Kép
bienvenue
 
 

 
 

Köszönöm Nóri... Sokszor ezért nem jutok ám előbbre, mert nem tudok törtetni... De hát ez van... Én a másik fajta vagyok...
A laptető szuper jó hely:))))

Azért néha jól esne nekem is egy ilyen szexőrült pasi:))) Régen ilyen volt Kincsem, de amióta Pestre jár dolgozni.. kész hulla....

Veszek ma ginszeg kapszulát!!! Kíváncsi vagyok a hatására...
Pár napon belül jelentkezhet? vagy hamarabb is? vagy csak hetek múlva?
Vendég
 


Igen Pötty nagyon jóképű, és igaza van Nórinak abban, hogy bizony elég sok kompromisszumot bevállalsz érte, értetek. Persze ilyen az élet, szükség van kompromisszumra, türelemre, időre......csak mindez megérje, és lássa az ember az alagút végét. Remélem te látod.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Egyre kíváncsibb vagyok:)))))
Vendég
 


mirci74 írta:Igen Pötty nagyon jóképű, és igaza van Nórinak abban, hogy bizony elég sok kompromisszumot bevállalsz érte, értetek. Persze ilyen az élet, szükség van kompromisszumra, türelemre, időre......csak mindez megérje, és lássa az ember az alagút végét. Remélem te látod.

Többé-kevésbé látom. Nem mindig, de bízom benne... és ez nagyon fontos.
Ha meg valami máshogy alakul, nagy tanulság lesz.
De mivel erről szó sincsen...mrt ma reggel is mondta hogy én vagyok az ő élete párája....
Így bevállalom a kockázatot, és a kompromisszumot:)))
Vendég
 


Pöttye, a férjem másfél hete szedi, és már első nap, hmm., nagyon hncutka volt tőle :oops: :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Komolyan??? Nah, kíváncsi leszek erre:)))
Vendég
 


Csajok, már kérdezni akartam, mi ez a laptető???

Pöttye, Te meg ne hagyd magad, néha gondolj magadra is :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Reggeli közben kell bevenni, és férjem szerint este nem volt annyira fáradt, mint egyébként lenni szokott. Ja, mérnökember a lelkem, számokban mér mindent, és azt mondta, kb. 20%-kal kevésbé fáradt tőle, mint nélküle

Kép
bienvenue
 
 


:shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pöttye, ha heti 5 kekszet nézünk, akkor az plusz egyet jelent :lol: :lol: :lol:

Hoppá, viszont így akkor nem is 20%, mert nekünk a heti 2-3 ment fel 4-5-6-ra :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Akkor a heti 1 talán felmehet heti 2-re is??:) :oops: :lol:
Vendég
 


Háát, mondjuk lehet nagyok az igényeim :lol: :lol: :lol: :lol: Heti másfél:)))
De akkor kinek is lesz jó? :D :oops: 8) :lol:
Vendég
 


Kicccica,

Mindketten csak jól jártok, nem? 8)

Kép
bienvenue
 
 


8) 8) 8) 8) :lol: 8) :lol:
Vendég
 


Pöttye, Te vagy az iwiw-en? :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Igen, vagyok....

Pöttye -re is rákereshetsz :wink:
Vendég
 


Jelöltelek :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Hát Csajos,

Nem csoda, h párod fáradt, Kecsóról minden nap Pestig..! Kemény!

Na de a ginseng után majd :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Reménykedjünk:)))))
Visszajelöltelek:)))
Vendég
 


Bocs, most káromkodok....
KURVA TELEFONOK!
Mindenki próbálja rámsózni a manageri dolgait,kiadványait és hiába modnom nekik, hogy az ügyveztőinket nem érdeklik ilyenek, erőszakosak, rámenőek, és már nem tudom szépen mondani nekik, hogy HAGYJANAK MÁR BÉKÉBE!!!!
grrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Pöttye,

Hajjaj, októberig én is sokat hívtam cégeket :cry:

Kép
bienvenue
 
 


És mardjak bűbáj kedves a telefon másik végébe.... Köszi...
Hát nem megy mindig... :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


De én SOSEM voltam bunkóci...

Kép
bienvenue
 
 


Ők sem, egyem a lelküket... csak nem látnak ide, hogy it tmi van. hogy megy...

nehogy magadra vedd Bien!:))))
Vendég
 


Nem veszem, nyugi :)

Én HR marketing kampányokat értékesítettem, szóval kaptam hideget meleget egyaránt - tehát edzett vagyok 8)

Kép
bienvenue
 
 


Bien,
ez aztán a fejlődés! :D De úgy látom, a mi férjeink hasonlóak, ők a stresszelős-fajtából valók! :(

Pöttye,
ez valóban kevésnek tűnik, de végülis ez az egész napos melózás szerintem is nagyon fárasztó lehet. Akármilyen nagy "kan" valaki (már bocsi a kifejezésért), de azért hajnal 5-től este 10-ig mindenki szervezetét jól lestrapálja. Te is turbózd fel a Kincsedet, aztán majd azért fogsz panaszkodni, h. nem tudod magadról blablabla... :oops: :D
Vendég
 


Arikon, a próféta szóljon belőled:)))))
Vendég
 


Arikon,

Úgy látom, nem csak a férjeink, hanem a vonalzónk állása is hasonló :shock: :D

Jaja, Apácska nagyon aktív mostanában - Pöttye meg sokat fog hiányozni, ha megveszi a ginsenget sztem :wink: :oops:

Kép
bienvenue
 
 


Bien, én eleve nem avgyok este,mert még nincsen otthon net - bár januártól LESZ, anyóséknál VAN!!!!!:)))))
Nha, majd meglátjuk:)))))
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Krisztinka: Most látom, két éves lett a Pindurkád!!!! Boldog szülinapot neki!!! :lol: :lol: :lol: Ahogy ismerlek, bizti alkottál neki valami csodafinomat. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Pöttye, hát pont ezt mondom, hogy nem fogunk látni :wink: :lol: :lol: :lol:

Szia Jaimee :D

Látom, még egyben, mikorra ígéri magát Réka baba? Vannak már előjelek?

Kép
bienvenue
 
 


Lányok, OFF-olni szeretnék, de fontos lenne,van egy komplett COLONIAL szekrénysorom asztallal, komóddal, állólámpával.Sürgősen eladó, képeket priviben tudok küldeni bármikor.Köszi.
Vendég
 


Nórikám, mi lesz itt? A végén se lakás, se bútor... :lol: :lol: :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Bien, ja lassan meghírdetem az uramat is! :wink:

Kép
Vendég
 


Jaj Nóri, eszméletlen miket röhögök a képeiden:))))
Vendég
 


Pötty:akkor a foglalkozás elérte a célját! :wink: :lol:
Vendég
 


:)))
Vendég
 


Nóri :lol: :lol: :lol:

Kaptam én is egy képet a férjemtől, ez nem vicces, csak ari, beillesztem Nektek:

Kép

Kép
bienvenue
 
 


Az volt a mail tárgya, hogy egy szál virág szebben beszél

:)

Kép
bienvenue
 
 


Édes pofa férj!!! :lol:
Nekem volt hörcsögöm, somának hívták. :D
Vendég
 


Óóó, nekünk is volt pár hörink, annyira arik voltak, csak az a kár, hogy mindössze 2-3 évig élnek :cry:

Csibész macsekunk is nagyon szerette őket, tényleg nem bántotta egyiküket sem, csak nézte őket nagy álmos szemekkel :)

Kép
bienvenue
 
 


Neked milyen "ruhájúak" voltak?

Nekünk volt ilyen barna, de fekete, zsemle és fehér színű is. És volt egy bocimintás is - jajj, de szerettem őket :) Ovis koromban költözött hozzánk az első, aztán amikor összeköltöztünk Jocival, lett egy Margitunk - Ő volt a bocimintás :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Nekem nagyon kislány koromban volt hörcsögünk, de megette a macskánk :? :shock: :? Azóta se vállaltunk be hörit:)
Vendég
 


Bien:hát az enyém ilyen bocimintás volt, van róla otthon képem...nagyon szerettem, ő volt az első állatkám.Mindennap kiszedtem, ott rohangált egy pléden az ágyon, aztán megfogtuk a pléd sarkát és kicsit "felráztuk" somát...és szegény mindig bekakilt rázás közben...nekünk ez tetszett, neki annyira nem...de nyugi, csak óvatiba ment a móka, nem vagyok állatkínzó.Utána megengedtem neki, hogy megharapjon. :lol:
Vendég
 


Szeeegényke :cry: Pár éve nekünk sincs már hörink, mert nagyon megviselt minket, amikor eltávoztak az örök répaföldekre :cry:

Nem tudom, nekünk szerencsénk volt Csibésszel, soha nem nyúlt hozzájuk. Mondjuk a kajánkhoz sem, mert nem ismeri a házikosztot :wink:

Kép
bienvenue
 
 


MINDIG LEMARADOK A LAPTETŐRŐŐŐŐL
Vendég
 


héé, a lapaljáért jár valami?mert azt már zsebeltem be párat...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: