Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Húha, megtáltosodott ez a topik, vagyis inkább megzebrásodott.

Gratulálok Virnya! KépKép

Wanga!
Áprilisban biztosan kint leszek a Construmán, szerintem építési időszakban is, csak még nem tudom pontosan melyik napokon. Köszi, ha meglátogatsz.

Úgy tűnik ez a hónap nálam is a lazaságról fog szólni, mert hát petesejt nélkül nem nagyon van mi miatt izgulnom.
Szegény férjem most legalább nagyokat fürödhet esténként a jó meleg vízben.
Nahát, tényleg nézzük mindig mindennek a jó oldalát!!! Kép

Tündi
neptun
 
 


Virnya Kép
Ez bizony baba. Kép Talán pont azért sikerült most, mert nem koncentráltatok rá. Nem volt emiatt idegeskedés, stressz. Kép

Wanga Kép
Hétfőn reggelre megyek vérvételre, de az eredmény csak úgy 15 óra felé lesz meg. Mihelyst megtudok valamit megírom. Kép

Lányok nemsokára dobok fel egy mai táblit csak most a párom ül a másik gépnél, amin van olyan progi, hogy feltehető formátumba tudjam alakítani.
Már mondtam neki, hogy a notebookra is tegye fel a programot. Kép

Tina Kép
Te ma vagy a 29. napon. Kép Tudom, hogy most nem szeretnéd, ha összejönne, de van valami újság?
Nem is mondtad, hogy milyen lett a vérvételed eredménye? Hormonszintet néztek ugye?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tündi Kép
Teljesen igazad van, hogy a pozitív oldaláról nézed az egészet. Kép
Nekem is volt olyan hónapom, amikor nem volt egy sem, de ez alakítható.Kép
Mit mondott a doki, mikor menj vissza? Elkezditek a gyógyszeres kezelést?

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

Ági!

Kedden kell újra mennem hozzá, azt mondta megnézi azért még egyszer, hátha beindul valami.
Talán azt írtam már, hogy nekem korábban a ciklus végén volt csak pém.

Igen, a köv. ciklusban elkezdjük a gyógyszeres kezelést. Remélem hamarosan meglesz a 3. napi vérvétel eredménye is, és kiderül, hogy állnak a dolgok.
Nem igazán értem, hogy miért kell 2-3 hét ahhoz, hogy meglegyen az eredmény.

A vékony nyálkahártya progi hiányra utalhat, vagy valami másra?

Tündi
neptun
 
 


Ez a Scömpfiben egy kicsit lassan megy, szerintem nincs meg mindenhez a megfelelő eszközük és máshol csinálnak meg egyes vizsgálatokat.

Ennek a méhnyálkahártyás dolognak utánanézek, hátha találok valamit

Kép

Kép
pkagi
 
 


Köszönöm Ági a segítséget! KépKépKép
neptun
 
 


Közben eszembe jutott valami Tündi Kép
A méhnyálka akkor vastagszik meg, amikor a tüsző megrepest, mivel neked most nincs mi megrepedjen ezért gondolom, vékonyabb is a szokásosnál.
Egyébként ha méhnyálkahártyádat vastagítani szeretnéd van egy egyszerű ki recept rá. Napi minimum 1,5 liter víz. Nem tea, mert az vízhajtó és 1-2 doboz kefír vagy joghurt. (lehet gyümis is)

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi,
nekem is gyanús, h. Tina nagyon hallgat, de sztem ne faggassuk inkább ezúttal! inkább várjuk meg, míg magától nem ír. bár, már lerágom a körmöm miatta én is!
F.
falina
 
 


Végre itt a mai táblink Kép


Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Először is nagy-nagy gratula,Képminden zebrásnak!
Nekem sajnos megvan még a cisztám és ezért is vagyok kétségbe esve!!! Azt mondta a dokim, h. jövő hónapban mensi után menjek vissza UH-ra, és ha még akkor is meglesz,endoszkópos műtéttel eltávolítja. Semmilyen gyógyszert nem írt fel.Akinek volt cisztája,kérem írja meg nekem,kapott rá v.milyen gyógyszert? Vagy menjek el másik Dokihoz? Félek, h. kicsúszok az időből,és már csak a műtét lesz eredményes.Elképzelni sem tudom a következményeit.
Előre is köszi a segítséget.Nagyon ideges vagyok,és csalódott,és szomorú,és félek...
odett
 
 


Jó vasárnap reggelt mindenkinek!
Lányok, hogy ti milyen sokáig ébren vagytok!
Nekem 9-kor már összefolynak a betűk,és nem bírok fennmaradni. Reggel meg jó korán kelek.

Ági! Ha véletlenül most babásodnék, akkor nagy-nagy bajban lennél, mert javíthatnál 2 helyen is táblán Kép. De ugye nem bánnád Kép?

Tündi!
Nekem is azt mondta a dokim ebben a hónapban - mert elég vékony volt a mnyh a 11. napi tüszőnézéskor- ,hogy majd a tüszőrepitől megvastagszik. Merthogy a tüsző megrepedése után kezd vastagodni. Úgyhogy szerintem emiatt ne aggódj.

Odett! Nekem még sosem volt cisztám (szerencsére Kép), de most egy tüszőm megmaradt, nem repedt meg. A dokim szerint az majd felszívódik, mint ahogy a ciszta is felszívódik általában. Ő ezt mondta. De én azt is olvastam, hogyha nem szívódik fel, akkor a következő hónapban leszívják. A te dokid szerintem erről beszélt.
Szerintem várj egy hónapot, mert általában a következő hónapra fel szokott szívódni.
És emiatt ne légy szomorú, és ne félj.
Biztosan nem lesz semmi baj.
Vannak itt a topikban lányok, akik cisztásodnak a clostitól, biztosan fognak majd jelentkezni (főként a hét elején), és megnyugtatnak majd téged!
Addig is légy bátor, és próbálj meg nem aggódni.

wanga
 
 


Wanga Kép
Persze, hogy nem bánnám, sőt....Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Wanga, köszönöm a bátorítást.
A barátnőmnek is volt cisztája, de neki anno az orvosa írt gyógyszert, amitől elmúlt.Lehet,rosszul írtam,nem endoszkópiás,hanem laparoszkópiás eljárás a beavatkozás neve.Rá is kérdeztem, mert műtétet mondott, amitől ott helyben beparáztam.Teljesen kikészít.Már a mensi alatt mevolt a ciszta,/hasi UH-val megnézte/ csak nem távozott,hanem v.mennyit nőtt.
odett
 
 


Neked is jó reggelt!Meg mindenkinek!!

Tündi:igazavan wanganak a tüszőmegrepedése után a sárgataest által kezd beindulni a progreszteron hormon müködése ami a méhnyálka megvastagodásáért
és a beágyazódásért felelős.Én is ezért kaptam
Utrot mert vékony volt a mnyálkám ahoz hogy megtapadjon egy baba.De ez ugye nem minden mert nekem magas a prolaktin szintem ami a következő hónapban gátolja a peteérést.Ezért kaptam Bromo.-t.

A petefészekben fel nem szabadult peték cisztává alakulnak .Nyugi lányok felszívódnak.Nekem általában 6-7 is szokot lenni és idáig mind eltünt.Egyébként ha nem akor laparoszkopiás mütéttel kiégetik.Valakinek ez a kis beavatkozás teljesen helyre állítja a petefészek működését és 1-2 hónapon belül gyógyszerek nélkül is terhes lesz.Nekem is felajánlotta a dokim ezt a lehetőséget de én nem szertném ha a köldökömön keresztül turkálnának bennem.Sőt ez a beavatkozás 60%-os esélyt ad.Én ezt válastom legutoljára.Amit egyszert megbolygatnak az soha nem lesz olyan mint régen.Tapasztalat :mütötték a térdem mert kiment a térdkalácsom a helyéről,recseg ropog.Plasztikáztattam az orrom azota álladóan folyik télen nyáron.Na az tulzás hogy folyik,de csöpög zsepi nélkül nem megyek sehova sőt azóta ha náthás vagyok kamillával kell gőzőlnöm mert arcüreg gyulladást kapok és a fülem is fáj.
Ugyhogy én nem engedem hogy belepiszkáljanak a szervezetembe.Elég a gyógyszeres kezelés is.Ha meg nem használ akkor nem lesz gyerek és punktum.Én mégegyszernem fekszek kés alá ha nem muszáj!
Tegnap azért nem jelentkeztem ,mert nem tudtam belépni a társalgóba.De miért azt nem tudom .Az írta ki a gép hogy a lap nem megjeleníthető.A babanet bejött meg minden mást megtudtam nyitni csak a társalgót nem.Mérges is voltam.Mert én is éjfél után aludtam el és tökre unatkoztam .Megnéztem a bokszot,a hetihetes és utána csak csattogtattam a távirányitót mert sehol semmi jó film nem volt.

Na holnap leszek a 11.napban megyek a dokihoz UH-ra kiváncsi vagyok milyen vastag az én mnyálkám.Bár már két hete felírta és ki is váltottam az utrot.Kiváncsi leszek ha ebben ahónapban sem lesz baba mikor fog megjönni a mensim mert most időbe 32 napra és ez tök jó.

Na csajok megyek mert lejárt a mosógépem meg megy a forma 1 és én azt nagyon szeretem.

Sziasztok még jelentkezem.

Ui.:van valakinek Sype-ja mert akkor cseveghetnénk is.Elmont15 néven megtaláltok.
berni611
 
 


Jaj hát elfelejtettem Vrinya nagy gratula hát a halvány csík is pocaklakót jelent.pihenj sokat és nagy GRATULA NEKED.
berni611
 
 


Bocs elütöttem a neved Virnya!
Látod én már keresztelek!
berni611
 
 


Sziasztok!

Hát megértem visszaolvasni amit írtatok.

Virnya!
Gratulálok!

Wanga!

Rájöttem, hogy húsvétkor nem is leszünk itthon, így akkor semmiképp nem tudnék UH-ra menni.
Majd felhívom a dokim csütörtökön és megkérdezem mit javasol. Aztán vagy pénteken vagy kedden megyek hozzá.

Odett!

Nekem sem volt még cisztám (mondjuk nem bánom), de szorítok, hogy felszívódjon.
Képzeljétek tegnap Szlovéniában voltunk céges kiránduláson!
Nagyon jó volt, csak egy kicsit hosszú. Reggel 5kor indultunk és éjjel kettőkor értünk haza.
Így én még most ébredezem Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Helló lányok!

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Most már értem ezt a nyálkahártya kérdést.Csak arra tudok következtetni, hogy biztosan kevés profgreszteront termel a szervezetem, mert az előző hónap végén is nagyon vékonyka volt a nyálkahártya.

Odett!
Szerencsére nekem sem lett cisztám a clostitól, úgyhogy tapasztalatom nincs, de tényleg azt mondják, hogy a ciszta az esetek többségében felszívódik. Ne izgulj, biztos rendben lesz minden.

Ági!
Nyugis vagy a holnapi nap miatt, vagy azért izgulsz már, hogy mi lesz?

Wanga!
Drukkolok, hogy vastagodjon a méhnyálkahártyád, ha már ilyen szép tüszőid voltak.

Szép vasárnap délutánt mindenkinek! Kép

Tündi
neptun
 
 


Wanga Kép
Köszi szépen a segítséget, bejutottunk. Kép

TündiKép
Izgulok is meg nem is. Tulajdonképpen már annyi ideje, hogy nem jön a baba, hogy úgy hiszem nem fog földhöz vágni, ha nem sikerült, de azért most is perecet ropogtatok, mert azért belül izgulok és egy kicsit elkezdett égni a gyomrom. Kép
Holnap ilyenkor már okosabb leszek egy eredménnyel. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Ági, szívesen, máskor is.
Ne is izgulj a holnap miatt, majd mi izgulunk helyetted Kép.
Ez így tök jó, hogy nem kell a menzire várnod, meg tesztelned, hanem egy vérvétellel mindent megtudsz.
Szerintem ez sokkal jobb, mint ha hiú ábrándokban ringatjuk magunkat, aztán semmi.

Tanczy!
Hányadik napon leszel, mikor hazajöttök?
Mi is elutazunk húsvétra. Zalaszentgrótra megyünk a barátnőmékhez. Kb. akkor kéne majd megjönnie. Biztos, hogy nem fogok ott tesztelni. Úgyhogy ha nem jön meg, amíg hazaérünk, akkor majd itthon tesztelek.
Pénteken indulunk.

Ja, kedden délután nem lesz internetünk, akkor senkivel ne történjen semmi. Vagy csak csupa jó dolog.

Addigra már Ágiról biztosat tudunk Kép

Naptun, köszi a drukkot, rám is fér, mert nagyon izgulok az inszem miatt. Bár azért nem bánnám, ha az első inszemből mindjárt két baba lenne. De az most is megtörténhetne Kép

wanga
 
 


Wanga!

Hát húsvét hétfőn délután érünk haza. Az a 13. nap.
Talán még a 14 sem késő mert a 16-18. nap körül éreztem a pét.
Azért rákérdezek a dokira, ő mit gondol.
Remélem, ha hazaérkeztél pozitívat fogsz tesztelni!

Ági!

Remélem holnap délután jó híreket közölsz velünk.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy!
Hát nem tudom, nem érzek semmit. Bár talán még korai lenne.
A 13. napon volt a pém.Most a 18. napon vagyok.
Jó lenne, ha a nyuszi hozna nekem egy zebrás tesztet.
De ezt kívánom nektek is Kép

wanga
 
 


Ági!
Nagyon drukkolok neked a holnapi vérvételhez.
Remélem jó hírekkel jössz.
Pusz
Wanga

wanga
 
 


Lányok!

Én ezt nem értem. El kezdtem barnázni. Ez most mi a fenétől lehet???

Kép
Kép
tanczy
 
 


Lányok megjöttem a dokitól.
a méhnyálkahártyám elég vastag a babóhoz, de már volt ilyen és akkor sem volt.
15 óra után lesz eredmény.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi,
megy a drukk 3 órára!
nekem is lesz 1 hívásom 11 után vas miatt főleg.
F.
falina
 
 


Kellemes Napot mindenkinek!

Remélem ma szebb időnk lesz, és főleg melegebb.
Gratulálok az új zebrásunkhoz!
Sajnos nekem otthon nincs internet hozzáférésem, és szombat délelőtt meg nem tudtam, elérni a Társalgót. Gondolom üzemzavar Kép.

Akikkel még nem találkoztam azoknak üdvözlet, és örülök, hogy itt lehetek.
Nekem a 18. napon volt tüszőrepedés, és ma még csak a 24. napon vagyok, de a párom már kérdezte reggel, hogy nem érzek-e valamit? Hát nem édes? Mondtam neki, hogy ilyenkor még túl korai, és különben is később mindenki másképp reagál. A 32. napon megyek vérvételre, akkor már számíthatok eredményre? Melyik az a teszt, ami a legkorábban kimutatja a terhességet?

Üdv: Julcsi
julcsi29
 
 


Julcsi Kép
A 32. napon vérből biztosan meg tudják már állapítani. Sokkal előbb tudják vérből egyébként, mint vizeletből.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Megy a drukk 3-ig!

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ági!
Drukkolok! Kép
A megin megjött-ben olvastam, hogy 18mm vtg. a mnyh. Az gyönyörű!!! Valami gyógyszertől van,vagy egyszerűen ilyen tökéletes vagy? Kép
Remélem jó hírekkel jössz Kép
Tanczy, mi a helyzet?
Julcsi, én a Care blue-t használom, bár elég húzós az ára.
Visszaolvastam, és láttam, hogy 30-35 napos ciklusod szokott lenni. Hááááát szerintem, akkor jobban jársz, ha megvárod a vévételt.

Lányok!
Ismer valaki valakit, aki inszem előtt szurival lett stimulálva?
Az érdekelne, hogy mivel stimuznak?

wanga
 
 


Wanga Kép
Ittam a nap 1,5 liter vizet+1-2 db joghurt. Szerintem ez sokat segített.

A ma megint megjöttbe Noémit, aki már kismama Kép szurival stimuláltak.
Azt hiszem mindenkinek ua.-t adják+ adnak hozzá egy golyóstoll fecskendőt. A pociba kell adni, de abszolult nem fáj.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Nekem azt mondta a doki, hogy fenékbe kell adni a szurit. Akkor lehet, hogy az más lesz.
Inszemhez még nem stimulálnak Gonarral, ugye? (Remélem jól írtam, mert csak hallottam a nevét).
Dobtam egy hátast, hogy 5.000 Ft/ampulla.

wanga
 
 


Nekem Decapeptylt kellett volna beadnom, de szerencsére nem volt rá szükség, annak 1500 Ft/ ampulla az ára.
julcsi29
 
 


Ági!
Én is nagyon-nagyon drukkolok ám neked!
Köszönöm,hogy megnyugtattatok,már bízom benne, hogy felszívódik a ciszta.Sajnos nekem is volt már 3 műtétem/altatással/,és 2 beavatkozás/érzéstelenítéssel/,azért félek borzasztóan minden ilyen jellegű dologtól.
odett
 
 


Julcsi!
Miért nem volt rá szükség?

wanga
 
 


Wanga Kép
Nem az lesz. Az szerintem a lombiknál kell.
Az egész gyógyszeradag úgy 10 e Ft körül lesz, a szuritű ajándék hozzá. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Odett,

Esetleg nem jársz reflexológushoz? Az segítené a ciszta felszívódását!

Egyszer volt nekem is, de leszívták (alulról, nem lapar-ral). Kb. 10 perces dolog, de altattak.

P.
plussz
 
 


Ági! Hogy te miket tudsz!!!!
Már csak 45 perc. Irtóra drukkolok Kép

wanga
 
 


Ági, lányok,
az én eredményeimet még nem hozta fel az asszisztens, így csak holnap tudom meg a vasat, egyebet.
F
falina
 
 


Falina!
Hogy vagy? Még feküdnöd kell?
Holnap majd írd meg az eredményeidet!

wanga
 
 


Wanga!

Mert a vérvétel és az UH eredmény alapján magától elindult a tüszőrepedés. Így megmondták, hogy mikor kell együtt lennünk, és ezzel kész. Amúgy meg örültem is neki, hogy nem kell beadnom magamnak, mert még a tű látványától is rosszul leszek. De ha legközelebb szükség lenne rá, akkor megkérdeztem, és a kórházban szívesen beadják akármikor is megyek.
julcsi29
 
 


ÁGI! Már csak 25 perc!
Én mára befejeztem a munkát. Ma lesz a 2. házassági évfordulónk, és megyek haza kicsinosítani magam az estére.
Remélem holnap csupa jó hír vár itt!
Nagyon drukkolok én is!!!
julcsi29
 
 


ági!
Már csak 1-2 perc van. Úgy izgulok, mintha rólam lenne szó. Nagyon drukkolok!

wanga
 
 


Bocs!!!! Nagy Á-val akartam.

wanga
 
 


Sziasztok Lányok megvan a vévétel eredménye. Sajnos ez most nem sikerült. Kép
Tudom megígértem, hogy nem fogok elszontyizni, de azért egy kicsit lebigyedt a szám. Kép
Mindegy. Úgyis csoda lett volna, ha elsőre sikerül. Most akkor azt várom, hogy jöjjön meg, hogy készüljek a következő inszemre. A doki előrelátó volt, már előre felírta a clostyt, így legalább emiatt nem kell hozzá visszamennem.
Egy picit most szomorkodom, de holnapra már teljesen jól leszek. Kép
Nagyon köszönöm a sok drukkot.Kép Elraktározok belőle a jövő hónapra.
Lányok tudjátok kitartás, folytatni kell. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Nagyon sajnálom! Kép.
Egy kis szomorkodás engedélyezett, de tőled tanultam, hogy "fel kell álni és tovább kell menni!"
Nem kell raktároznod a drukkokból, mert majd a következő hónapban is drukkolok!
Pusz

wanga
 
 


Sziasztok!

Ági!
Izgultam érted, 3-ig direkt be sem néztem, gondoltam hátha egyből azt látom, majd, hogy...
Szomorkodd ki magad, fújdd ki a feszültséget, aztán holnaptól újult erővel hajrá előre!
Szerintem nem kell raktároznod a drukkokat kapsz majd még eleget a következő hónapban is!
Ez nem a mi hónapunk volt, de ne keseredj el, mert a babód csak a megfelelő pillanatra vár, és jön majd, meglátod hamarosan!

Tündi
neptun
 
 


Pkagi?
hányadik napon vagy?
csakmert nekem anno az ígért 24. nap helyett a 21-en vette le. közölte du., h. sorry, meg fog jönni. viszont 28. nap teszteltem és lám, ott figyelt a 2 csík! nem is értem, miért hívott be olyan korán vérvételre...
F.
falina
 
 


Falina a 27. napon vagyok. 11 nappal az inszem után.
Nem hinném, hogy most tévedett volna a vérvétel. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok csajok!

Fel a fejjel lányok tudjátok a remény hal meg utoljára.Én legalább is erre gondolok minden cilkusom végén.
Na málam is beindult a gépezet a jobb petefészkemben érlelődnek a gyerek alap anyagok.Csak az a kérdés ,hogy lesz e spontán tüszőrepedés mint a múlt hónapban.Szerdán délután ismét Uh-ra kell mennem.Remélem húsvétkor megfogan már valaki nálam.

Sőt ,nem csak nálam ,mert ahogy olvastam más is reménykedik a zebra csíkokban.Jó lenne már.

Képzekjétek:nálunk le vannak zárva a kórházak az infulenza miatt,na nem is ez a lényeg hanem:A kórházban pénteken 4 császár és 3 simaszülés volt,szombaton 6 császár és 5 sima szülés volt tegnap is meg mais reggetegen jönnek be szülésre már a nőgyógyászaton is fekszenek anyukák.Szegény barátnőm szerdára van kiírva reméli hogy lesz ágya majd az osztályon.Meg szabad szülőszoba.

Na a másik amin ki akadtam:Hülye kis tinik ültek az ambulancián (öten) rihegtek röhögtek ja és közben abortuszra jelentkeztek.Kiváncsi leszek majd ha később gyereket akar és nem jön össze nekik majd akkor is ilyen viccesnek fogják-e találni.Komolyan mondom mint ha nem is egy kis életről lenne szó a hasukban.Csak azt nem tudom hogy mikor kefélt akkor miért nem gondolt a trhességre .Nagyon felelőtlenek,és a szülők is.
Na hát elszomorító ,hogy eggyesek milyen könnyedén veszik a dolgokat.Nem hogy nekem adná az ég vagy nektek a pocitokba ,ott legalább jó helye lenne.

Tündi ez tényleg nem a mi hónapunk volt ,de majd a mostani.Itt a tavasz a szerelem és a szerelemgyerekek csak ugy fogannak majd.....
Nem győzzük kirakni a zebrákat.Romantikás Győzikének biztos tetszene.

Csajszik nincs senkinek skype-ja??????

Ági a spermán és a petéinken kívül nem raktározunk semmit itt a tavaszi nagytakarítás.Jön a nyúl a tojásaival ,meg a locsolok a tojásaik ért vagy a tojásaikkal.Ez még kérdés de ha meglocsolnak vele mehetsz jövö hónapban te is gyesre.

A kislányomról felraknék képet csak nem tudom hogy kell.

Sziasztok!
berni611
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: