Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kriszti és Csip: drukkolok nektek nagyon, most lehet hogy megint egyszerre lesztek babások??? szuper lenne!

Henne: sok sikert a dolgozat megvédéséhez, biztosan menni fog ne izgulj! Jó vásárlást nektek!

Én ma megyek egy állásinterjúra, kiderül hogy mi lesz! amúgy meg dolgozom egy ismerősnél, úgyhogy nem ülök itthon!

Na majd írjatok, remélem legközelebb arra jövök h nem jött meg nektek Csajok! ja és vigyázzatok magatokra meg a megfázásokra is!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok....

Kriszti: Mizu gyere...Necsináldd, hogy nem jössz, nem tom mi van nálad :D :D :D

Csicsy: Drukk mára, gyere majd mi volt!!!!


Nálam a helyzet maradt:D 37.3 hővel:D ma is....Jaj, már csak 2 nap...Nem változhat, maradni kell :D Annyira izgulok már :D Tegnap este nyilalgatot a derekam, és picit fájdogált a hasam....
csip-csip18
 
 


Jó reggelt :D
De voltam itt tenap is, habár lehet nem írtam, tanulok nagyon most a holnapi vizsgára, de délután már annyira kész voltam, hogy aludtam másfél órát.
Ma reggel meg iszonyat fáj a fejem. A höm nekem 37,1 :P, de mikor terhes votam akkor sem ugrott ki nagyon magasra. Amúgy akkor nem teszteltem annyira korán, csak a nemvárt elött 2 nappal, de úgy hogy akkor reggel is mértem a hömet és mivel fent volt még a 12. napon, így elöttem egyet, ami akkor pozitív lett :D Akkor nagyon sokban hagyatkoztam a megérzéseimre is, nameg az a barnázás tudjátok a nödokis látogatás után...
Nem tudom mi van nálam, de teljesen minegy lesz az eredmény,mert mind a kettö jólesz :lol: Ha igen, akkoris, ha nem akkoris, szóval nincs parám most, csak valahogy k..va lassan telik az idö és a bizonytalanság,mint sokminden másban, most itt is megörít :oops: :?
Amúgy tegnapi nap folyamán mikor tanulgattam többször is belenyilalt jobb oldalt a petefészkemtöl a méhemig a hasam alja.A melleim meg nem nyomásra érzékenyek, hanem olyan belülröl jövö égö érzés a mellbimbók felé...valahogy így tudnám leírni az érzést, de lehet már totálisan hülye is vagyok hozzá...
:? :?

Csicsy sok sikert és nagy kalappal az állásinterjúhoz!!!! :P :P :P :P :P :P :P

Csip hogy állasz a megfázással??Lehet bennem is kering valami,mert höhullámaim vannak, tegnap este bekapcsoltuk a fütést :D :D Egész nap csak 9 fok volt kint :?
Csip milyen vitamint szedsz?

Pinkiné téged is akartalak kérdezni, hogy milyen terhesvitamint szedsz? :D
Vendég
 

 
 

Csip, ha már 12-13 napja fent van a höd, ellöhetsz egy tesztet.. :wink: :roll: HA negatív, akkor sincs semmi veszve, várj pár napot és tesztelj újra. Elvileg a luteális fázis, ha rendben van valakinél én úgy tudom 13-15 napnál nem hosszabb, csak akkor ha baba van a ologban,mert akkor nem esik a hömérséklet le :P :P :P
Vendég
 


korai tesztre gondoltam, ami a nemvárt elött elvileg a beágyazódás környékén már kimutat eredményt, illetve a nemvárt elött 2 nappal...
Megy a drukk :D :D
Vendég
 


Kriszti: Ugyahogy írtad nekem is ilyen lrzéeim vannak, de a frac semm tudja most, hogy .... De bizakodom nagyon....Én is meglepődtem, mert 0.1 fokot még feljebb ment, lehet, mert beteg vagyok...Jól vagyok, csak még taknyos vagyok :? Remélem hétvégén kiheverem...
Bizonytalanság ne is mondd.....Én semm szeretem....
Én egy teljessen 100%vitamint szedek, anyós hozta...Minden van benne, vas, folsav, b c d vitamin...Ilyen természet gyógyászos bogyo.... 12000 volt... :shock: Dolgozl ma????
csip-csip18
 
 


Dobok görbét :D Én vasárnapra gondoltam!!Addig fent kell maradnia :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 81600_.png
csip-csip18
 
 


Vasárnap szerintem tesztelhetsz nyugisan :lol: Az már a 13. nap, hajól láttam.
Igen dolgozom, de csak 18-21:30ig a fönökasszonyommal együtt :D
Akkor az a vitamin tuti nagyon jó, én még a Folio-t szedem, de pár szem van csak, aztán jön a Gravida. Ha nem vagyok terhes, akkor csak minden mánap fogom szedni.

Te most dolgozol?

Amúgy én is tiszta ideg vagyok, pedig nem akarok az lenni, de nagyon UTÀLOK várni!!!! :evil: :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, mennek a mega drukkok! :lol: :lol:

Kriszti, a luteális fázis ideális esetben tényleg 13-15 nap, de nekem pl. 16-18 nap között volt mindig is. :roll: Ezért 32-34 naposak a ciklusaim. :?
Én egyébként femibion 800 magzatvédőt szedek, a benne lévő omega 3 miatt. Most azt favorizálják nagyon. Petivel meg Elevitet szedtem.

Csip, 13. dpo-n már szerintem is tesztelhetsz. Bár én Petivel a 16. napon, ezzel a manóval meg a 18. napon teszteltem. :? 8) De minden attól függ, mikor volt pé, és mikor ágyazódott be. Általában úgy számolják, hogy ha megvolt a pé, akkor 1-2 nap a tényleges fogantatás, majd 7-10 nap a beágyazódás. Úgyhogy a 13. napon tényleg látszódnia kell. :wink:

Csicsy, drukk az állásinterjúhoz!!!!! :wink: :wink: :wink:

Na megyek, közben dolgozom csak nem érem el a hülye otp bankosokat. :evil:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Kriszti: Én is utálok várni, de most valahogy, nem foglalkoztata...csak az, hogy fájdogál a hasam :( Csak holnapot éljem meg :D Maradnia kell holnap is magasan....Valahogy a szombat az amitől félek, de nem mert magasan marad :wink: Igen melozzom :? szar egy nap ez, mert esik, és kevessen jönnek lassan telik a mai nap így el.......HOGY-HOGY FÖNÖKKEL VAGY MA??Du. mi lesz a progi????

Pinkiné: jó, hogy jöttél :D köszi a drukkot elraktam :wink:
csip-csip18
 
 


Megint megkérdezte a fönököm,hogy nincs-e kedvem péntekenként, amikor amúgyis fullos a szoli, hogy segítsek neki. 3,5 óra, közben dumálunk, szóval könnyen keresett pénz, így miért ne? :D
Most voltam bevásárolni,mert totál üres volt a hütö :shock: :shock:
Melegítem a pörköltet,majd kajcsizunk és 6ig tanulok egy kicsit.
De iszonyat fáj a fejem :evil: :evil: :evil: :evil: Szar a közérzetem is..csak nehogymá itt beteg legyek... :shock: :shock: :? Hol folyik rólam a víz, hol kiráz a hideg, pedig nem vagyok lázas :roll: :shock: :?
Ja, iszonyat éhes vagyok ám :wink: De 3 napja folyamatosan csak zabálok,mint mensi elött....de régebben nem 1 héttel már.. :shock:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nekünk is jól nézz kia hütő...full üres, honap megyünk mi is vásárolni :D alig várom :D
Én egész jól vagyok, hogy megvagyok fázzva....Mert jó számok mennek ma a rádió :D :D :DJujj tegnap tudtam a fönököm, hogy vissza add 1 gépet :shock: az uv menteset...azt mondta, nagyon lassan jönn arra vissza pénz...és mi a legszebb???lehet egy nagyobb helyem körmözéshez :D :D :D szóval megint tervezgetek és méricskéelk :D :D :D
csip-csip18
 
 


sziasztok, lányok

huu, mennek a drukkok. :)

pinkiné: én is femibion 800-at szedek. mai napig. :) hűhaaa, hogy megy az idő. már 13. hétben jársz? :)

lányok, vissza kerestem a cikluson a terhes görbimet. nekem anno a 15. napon lett pozi a tesztem. előtte 2 nappal még teljesen negatív volt. tényleg attól függ, mikor is volt pé.

akkor vasárnap mindenképp jövök, és nézem a tesztelést. :)

mi jól vagyunk. azon kívül, hogy a kisfiam keveset hagy aludni, mert állandóan mocorog. :) rugdos, mindent ki tud találni. :) és persze főként akkor amikor én aludni szeretnék. :)

ma megyek a kollégáimmal pizzázni. bár nagyon trutyi az idő, nincs kedvem bkv-zni. Ráadásul ugye nem vezethetek (már nagyon a kormány mögé sem férnék be. :) ), és hihetetlen, hogy a kismamákra mennyire nem figyelnek, és pl nem adják át a helyet...
főleg a metrón.. :? de este legalább már eljön a férjem értem. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne: Érezzd jól magad!!!!Köszönjük a drukkot :D Zsebre tettem a részemet :D
csip-csip18
 
 


Henne,akkor jó pizzázást!! :P :P Nyamii :lol: Most tudnék azt is enni, most kajcsiztunk, kb 2 órája, de tudnék enni. Ja, párom elment anyósékhoz segíteni, énmaradtam,mert tanulgattam egy kicsit. Mikor lment odajött hozzám puszit adni és azt mondta, hú de meleg a homlokod??! :shock: :shock:
Elövettem hát a hömérömet,amit amúgyis szoktam használni, de az írtó hülyeséget mért a hónaalj alatt (35,7 :shock: ), szóval megmértem ahol amúgyis szoktam, ott 37, 4 (hüvely)
Eléggé gatya is vagyok ma mondjuk...Csak beteg ne legyek már :cry:
Lassan mennem is kell majd melózni, de itt hol szakad az esö, hol kisüt a nap :? Párom éjszakás lesz, szóval kénytelen leszek bicóval menni, odafelé még ok,mert ha esik, akkor ernyövel tolom, de hazafelé, meg beöltözés,meg gyors tekerés a sötétben haza :D

Henne, a kisfiad akkor mikor alszik? :lol: :D De már nem sok van hátra!!! :P

Csip akor jó zenehallgatást!!Múltkor én is vittem egy új Cd-t a szoliba,mert már agyon untam ami szól, de persze szerdán már nem találtam sehol a cd-met, lehet valamelyik kolléganömnek megtettszett :lol:
Vendég
 


POZITÍV lett a mai tesztem :) Gratulációt nem kérünk, majd csak iután az orvos is 100% mondja és láttjuk a drágámat, holnap hozzom a képet!!!!

Puszi
csip-csip18
 
 


Csip, ténlygeg most babonából nem írok semmit sem :lol: :lol: :P

Tegnap képzeljétek voltam Hannoverben ezen a továbbképzésen, hát elég durva volt, egész nap csak elöadások, aztán délután fél 4kor volt a vizsga és képzeljétek SIKERÜLT = HIBAPONTTAL és CSAK NEKEM :lol: :lol: :lol:
VAn Oklevelem is!!!
Vendég
 


Ügyi vagy :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Kicsit még gondok van a betükkel, szóval nulla hibapontom egyedül csak nekem volt :lol: :lol: :lol:

Csip majd dobsz még egy görbit is :P
NAgyon-de nagyon vigyázz Magadra,most sokkal-de sokkal jobban,mint azelött csináltad,mégha akkor is vigyáztál!!Sok pihi,meg pozitív gondolkodás!!!! :P Hidd el ez a baba most akart nagyon jönni! :P :P
Vendég
 


Dokihoz mikor mész? Gondolom minél elöbb, annál jobb,meg te is megnyugszol! :P :P

Nálam változatlan ahelyzó, de péntek reggel tesztelek csak, ha addig nem jön meg persze..Mondom teljesen mindegy, hogy milyen eredményem lesz,mert most mind a kettö variációnak örülni fogok :P
Vendég
 


Ment Csip egy privi :lol:
Vendég
 


sziasztok,

csip: nagyon vigyázz magatokra! sok pihi, semmi stressz, és vitaminok! :)

mikor mégy dokihoz? szorítok nagyon! :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Krisz gratula az eredményedhez és az oklevélhez! :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Krisz, gratula a vizsgához és az oklevélhez :D :D Az esőben való bringázást meg nagyon sajnálom. :?

Csip, kezem lábam csuriban, s halkan mondom amit ilyenkor kell. Csöndesen mormolom a jókívánságokat és imákat. 8) :wink:

Mi Petivel újra betegek vagyunk, :cry: Ő náthás és lázas, én megint köhögök mint a dög. Úgyhogy holnap se munka, se bölcsi, irány megint a doki. :roll: :roll: Remélem ez a sok betegeskedés nem árt meg a babónak. :roll: :roll: :? Bár lázam nincs, max. a sok köhögéssel rázom össze szegénykét. :? :(

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Csip: halk gratula, de ez nagyon jóó!!

Kriszti:gratula a vizsgához, nagyon ügyi vagy!

Pinkiné: gyógyuljatok meg, biztosan nem lesz semmi probléma ebből!

Kép
csicsiy
 
 


Jó reggelt Mindenkinek :P
Köszönöm a gratulációkat! Most hízik a májam,mert a "kedvenc" kolléganömnek rosszabb lett az eredménye, ö is átment, de így azért mégiscsak jobb :lol: :lol:

Csip gyere mindenképp!!!Várunk!!! :P

Csajok tegnap este kijött egy picike herpeszem a számon :evil: :evil:Annyira utálom, már több mint 1 éve nem volt, aztán most megjelent :? :? Ugyhogy lehet tényleg valami vírus van bennem :shock: :?
Vendég
 


Sziasztok :D Hozom mindjárt a képet!!!!!!

Köszönöm, hogy írtatok Nekem :) Jól vagyok igaz a hányinger, már megtámadt, de küszködöm vele :) Egyenlőre még Én vagyok nyerőben :) Tegnap Biatorbágyon voltunk....Vásároltunk a páromnak, egész végig a picsámban volt, el ne vesszek :) olyan édes volt, mindig felcsillant a szeme, meg sunyi kaptam pocak simit :) mert anyósékkal voltunk.... zabálni való....persze úgy felvagyok fujódva, hogy csak na...mint egy görög dinnye...ezáltal szellentésem is van...:oops: De elviselem :) nem vészes :) Párom örült amúgy, ő sejtette, már Szombaton mivel akkor már szerinte, hülye voltam....Ami igaz is...mert jó kedvűen keltem, aztán percek alatt hol rossz hol jó volt,és nem lehetett vele beszélgetni :)
Aztán vettük a tesztet Szombaton, ami Vasárnap reggel miután a párom már nézzte mikor kellek felkelltem és közölta, hogy na ovatossan a wc-re menéssel-mondván vigyem már rögtön a tesztet magammal-úgy volt reggel 7 kor, megcsináltam és behívtam a fürdőbe, gyere nézzd meg, nem tetszet neki, inkább hallani szerette volna tőlem...aztán megnézzte és ennyit mondot, hogy tudtam, hogy bezebrásodtál :) Aztán megbeszéltük, senki nem tudhatja meg, csak Ti, rátok kaptam engedélyt, meg egyik barinőmre:) Nikire :)rohantam is :) a párja tündéri mosolyt dobot rám, mikor meséltem neki...na akkor siker, mondja :) Mondom igen....De a nagy öröm majd késöbb, ha orvos is izagolja, és láttom is a szívverést...ami szerintem 3-4 hét múlva lesz esedékes, addig felesleges...
Na szóval ezek voltak :)
csip-csip18
 
 


képet-képet-képet kérünk! :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Most probálom hozzni :)
csip-csip18
 
 


sziasztok,

csip: képet kérünk. :) a felfúvódás teljesen normális, én is felvoltam. A hányingerhez pedig kitartás! ;) én azért lehet két hét múlva elmennék dokihoz.

pinkiné: Neked jobbulást!

mi a héten megyünk majd 4D uh-ra, már alig várom. csütörtökön. :)
aztán majd mennem kell vérvételre, vizelet stb..

szombaton nagy vásárlásba kezdtünk a párommal. majd töltök fel és mutizok képeket. :)

most megyek, csinálok egy kis túrós tésztát ebédre. :)
képzeljétek pár napja időnként émelygek.. na mondom a férjemnek, ne már.. :) és egy kicsit vissza esett a kívánósságom is. mondjuk nem bánom, mert az utolsó két hónapban nagyon sokat híztam. :oops:
állítólag ilyenkor is előfordulhat émelygés, mert manócskám nyomja már a gyomromat, és ha sokat eszem, gondolom boxolja egy picit .:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Nem tudok képet hozzni, hülye a fényképezőm...nem tudom mért írja ki nekem azt, hogy !AE, mikor fényképezzem, akár ho(npfényben, wc-ben, pulton)l és akárhogy(vakoval és annélkül) is egyfllytában azt írja ki, és mikor a gépre feltenném, kiírja, hogy nincs villám nézet, deakár mi is fotozok már....elem fel van töltve..foogalmam nics, mi a szar van....
csip-csip18
 
 


Sziasztok...

Egész jól vagyok bár tegnap délután már elfáradtam...fájt is picit a hasam hányingerem is volt, és a bimbóim mr nehezen viselik el a melltartót :( ezek vannak :roll: jövőhéten hívom az orvost, mert csak heti 1 napot van magánban Hétfőnként, hogy mikor van a legkésöbb óra mikor mehetnék hozzá, mivel emberrel megyek :)....meg nem megy-e szabir, de majd még átgondolom, hogy 11 vagy 18 menjek...
csip-csip18
 
 


Jó reggelt :lol:
No Csip, akkor te már benne vagy rendesen a tünetekben :D
Óvatosan a melóval, meg ne hagyd, hogy idióta emberek felidegeljenek. :)
Tegnap csajok nem tudom mi volt a levegöben, de az egész család megkergült nálunk. Elmentünk anyósékhoz,mert sógornöm barátjának múlt héten volt szülinapja, de hétvégén nem értünk rá, így tegnap mentünk. De már elötte itthon a párommal is kiidegeltük egymást,mertegész mászkáltunk a városban, kocsi a szervízben volt. Aztán 4 körül hazaértünk, persze már totál éhesek voltunk. Párocskám nekiállt a szék összeszerelésnek, amit vettünk ide az iróasztal elé, persze nem boldogult egyedül, de közben én elkezdtem fözni, éppen nagy panírozás közeppette kellett ugrálnom segíteni, de már éhes is volt :? szóval egymás idegeire mentünk rendesen. Akkor anyósoméknál a két gyerek úgy fel volt húzva, hogy a végén már a kicsi 4 éves a páromat úgy pofán vágta, hogy párom abból a lendületböl( persze nem akkorßat) de vissza :P :P NA akkor sírás, anyósom meg lebaszta a páromat, pedig a párom jól tette, mert a gyerek különben már az üvegasztalt is szétszedte volna úgy hogy az anyja nem csinál semmit. Na mindegy, akkor is holt kínosvolt nekem a szitu :? :? :oops: Aztán már mindenki feszült volt, párommert a meccset akarta már itthon nézni, szóval hazajöttünk, aztán valahogy az én idegeim felmondták a szolgálatot, amikor apjuk itt kiabált, amikor gól volt :D :D Persze örömében :P :P :P :P Én meg bögni tudtam volna :cry:
Aztán este hívott a kolléganöm, hogy nem-e tudnánk a héten müszakot cserélni, szóval ma szabad vagyok, pénteken déleött meg dolgozom :D Ez így nekem is jobban tetszett valahogy,mert ma megint biciklizhetnék este a sötétben :lol: :lol: És ahhoz ma totál nincs kedvem :?
Ja, csak közbenmeg azt felejtettem el, hogy a fogdokihoz péntekre van idöpontot, szóval nemsoká hívom öket, hogy átrakassam az idöpontot.
Tegnap még amin kiakadtam, hogy mondtam a páromnak, hogy mi van, ha tényleg terhes vagyok mondjuk. :roll: Erre ö, hogy az most megint szar lenne, a fogad miatt :shock: :shock: Mondom, akkor mi a fenérért nem vigyáztál :shock: :shock: Én sem most akartam terhes lenni....azért hozzáteszem, lehet nem is vagyok az, szóval fölösleges itt elöre a para, de azért a lehetöség akkor is fennáll, aztán így áll nekem hozzá.... :evil: :evil: HÚÙ a tegnapi nap az nem az én napom volt :evil: :evil: :evil:

Henne, voltatok a hétvégén a bababörzén? Miket vásároltatok?
Hogy vagy a visszatérö hányingerrel?

Csicsy, mi volt a múltkori álásinterjún?Továbbra is drukkolok, hogy mihamarabb találj melót magadnak!! :P

Pinkiné, hogy állsz a betegséggel, gyógyulgatsz már? Milyen gyógyszert adott a doki, amit szedhetsz? :roll:
Vendég
 


Hát Krisztim, akkor valóban nem volt fénys a tegnapi nap...A gyereknek való pofont, helyesnek találom, Én azt az egyet nem értem, nem is fogom, ennyire ne menjen már el egy gyerek, szarintem még viccből semm, vagy játékból semm, hogy egy felnttnek az arcára pofont add!!!! :shock: :shock: Na ez nekem sok...Kapna tőlem is, persze, nem nagyon, de nehogymár....A másik, huuu azt Én is csipázzom ikor fözök és éhesek vagyunk már és a párom ugráltat..Gondlom 500 volt a vérnyomásod :roll: de legalább ma szabd vagy :) ma mit csinálsz???

Én melozzom a szoliba, hoztam be magammal 2 vastag könyvet is, hogy azt olvassam, ha időm van :D Elterelődjön a gondolatom :DVendéggel meg probálok türelmes lenni :D idáig emnt :D menni is fog, majd elszámolok 10 ig :D
csip-csip18
 
 


Hát igazából takarítanom kéne,meg szeretnék ágyat húzni is! Fözni nem kell,mert maradt a rántott karfiolból, gombából meg rizsböl tegnapról. De most szakad rólam a víz :? :? Megörülök megint, de hál istennek sikerült a fogdokis idöpontot átrakni 30.ra!
Hol fázom, hol melegem van. :shock: Annyira nem vagyok toppon, olyan szar a közérzetem is, alig bírtam benyelni az Activia joghurtomat az elöbb, pedig éhes vagyok :shock:
Most kivagyok idegileg, de nem is értem mi a fene van most velem
:shock: :shock: Ha ez PMS, akkor jönne már meg,mert én is szétszedek itthon valamit :lol: Az erö nagyon bennem van :D

Amúgy szerintem is jól tette a párom, hogy kapott egy pici pofont a gyerek, jó, ha tudja hol a határ. Persze nem azért sírt igazából,mert fájt neki, hanem az ijedtség volt nagyobb. Én csak annyit mondtam a páromnak, oké, hogy kapott egy fülest, de máskor a seggére vágj,meg szerintem hagyd az anyjára a nevelést,mert én sem szeretném, ha sógornöm beleszólna hogyan nevelem a gyerekem :lol: Erre meg a párom, hogy "a mi gyerekünk nem lesz ilyen elkényeztetett" :shock: Ez rendben is van, de nem tudhatja, milyen természete lesz a gyereknek,mert ha olyan mint apjáé, akkor asszem... :roll: :roll: A párom sokkal hirtelenebb típus mindenben, sokszor elöbb jár a szája,mint az esze :lol:

Csip milyen könyvet olvasol?
Vendég
 


Egyeblőre nem olvasok, mert szenvedek most nagyon a hányingerrel, küzködöm vele nagyon....és amikor meg kítakrítom vagyis megyek a fülkébe és megérzzek marfüm szagot vagy izzadság szagot, ott tartok, hogy mindjárt rók komával ismerkedk... :oops:
Szenvedés rám jööt, aminek örülök, de huuu nem egyszerű ezzel
csip-csip18
 
 


A könyvamúgy: Robik Cook Haláltus, és Evelyn Marsh Holtest a sziklákon...Nem semmi izgalmas könyv...Kicsit morbid vagyok :oops: De ezek legalább lekötnek, meg izgi, hogy a végén vajon ki lesz a gyilkos.... :wink:
csip-csip18
 
 


Az akkor nagyon durva, amikor megcsap az égett bör illata,meg az izzadságszag+parfüm a szoliban :D
Emlékszem mikor az elsö terhességnél, egyszer szedtem ki a kabinban található kukából a zacskót, annyira megcsapott a spermaszag, hogy akkor azt hittem odahányok. :oops: Persze azóta az a "disznó", aki egyébként egy jól szituált pénzes pali, már nem tartozik a kuncsaftok közé,mert a fönökasszonyom "szépen eltessékelte" :lol: Ez a disznó többször is beélvezett a szoliba, az utolsó alkalmakkor már volt olyan "rendi", hogy zsepibe csinálta, azt meg a kukába dobta :D :D :D :P :P

Csip teszel fel nekem egy görbét?
Most akkor te a kalkulátorok szerint hány hetes vagy? :lol:

Puszi
:D
Vendég
 


Íme :D

Pici halványka a vaku miatt....

Kép


Görbém:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 86400_.png

Késöbb jövök még :)
csip-csip18
 
 


Nem nagyon tudom, hol 4 írnak hol 5 hol azt, hogy beléptem a 6 hétbe...De szerintem 4 hetes lehetek.... :wink: Kiderül majd :D
Te hány hetes, napos voltál mikor szívhang volt???
csip-csip18
 
 


De jóóóó, látszik a másik csík is szépen!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csicsiy
 
 


sziasztok,

csip: szépen látszódik a második csík :)
az émelygéshez kitartás.. én egy ideig pl bevásárolni se tudtam menni, annyira irritált minden.

tegnap voltunk Uh-n. minden rendben van vele, egyre nagyobb. :)
méreteink:

BPD: 79,7 mm
HC: 292,5 mm
AC: 268,5 mm
FL: 57,8 mm (ezt nem tudta pontosan lemérni, mert érdekesen pózolt )
súly: 1700 g. (netes kalkulátor alapján 1750)

rakok róla néhány képet. :oops: és már 32 hetesek vagyunk...lassan finish.. :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

jövő héten megint megyek, de akkor már a saját orvosomhoz.. és lassan gondolom majd beszélünk a szülésről is.. :)

csip eldöntötted már, mikor mégy dokihoz?

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Ja, hétfőn kezdek dolgozni, felvettek!! :lol: :lol: :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Henne szép képek, de már láttam az iwiw-en is! :wink:

Kép
csicsiy
 
 


Ja, és megjött! dehát most nem próbálkozunk élesben pár hónapig biztan! de majd figyellek ám titeket!!!

Kép
csicsiy
 
 


Henne: okt. 11 megyünk este 6 kor, apácskával :)

Csicsy: juj de jó :D és hova mész melozzni???
csip-csip18
 
 


Hát mire jövök micsoda jó híreket olvasok és micsoda szép képeket látok :P :P :lol: :lol: :lol:
Ezt már szeretem :P :P

Csip még a vakúval is nagyon szépen látszik a csík :D :D A múltkor is ezzel a teszttel csináltad, nem?

Henne, nagyon édes a kis Levi a képeket, annyira szépen kilehet venni az arcvonásokat...hihetetlen a mai technika, én mindig csak ámulok és bámulok :D

Csicsy egy hatalmas GRATULA a munkahelyhez!!Itt ugyanazt fogod csinálni mint eddig?

Nálam semmi különös, tegnap reggel megcsináltam a tesztet, habár gondoltam, hogy meg fog jönni hamarosan és jól is gondoltam,mert ma éjszaka megjött!! :P :P Ennek most felettébb örülök ám! :P Ez még nem a mi hónapunk, szerintem november lesz az. A fogam most az elsö,mert tegnapelött elkezdett egy picit fájni, gyorsan be is vettem gyógyszert.
Ja, amit észrevettem a missed ab utáni ciklusaimban, hogy a mensi elött nincs semmi barnázás,mint korábban volt, hanem egyböl pirosan jön meg, és nem olyan hoszú a ciklus sem+nincs erös alhasi görcs. Csakhát a ciklushosszam alakul érdekesen. Egyszer 34 nap, aztán volt 38 nap, most meg 30! De viszont a peteérést mindig jó idöszakra gondolom, plusz peteéréskor erös alhasi görcs is van :D Ez már félsiker a babaprojekthez :D
De most össze kell hangolodnunk a párommal is,mert iszonyat milyen keveset is vagyunk együtt, aztán mikor együtt lehetnénk,mert épp úgy jön, hogy mind a ketten szabadnaposak vagyunk, akkor tölünk kivüláló személyek bealakítanak a programjankba :? :? Most például a föbérlö hagyott üzit, hogy jövö hét csütörtökön jönne az a buzi ablakfestö...Hát amikor megláttam a papírt tegnap, maire ez volt írva, felmnt a vérnymásom tutira. Mivel aznap van a fogdokis idöpont+plusz a párom is zsbad és terveztünk egykis kiruccanást, szóval ma szólok az öregnek, hogy találjon másik idöpontot, mert én nem vagyok hajlandó áttetetni a fogdokimat megint egy másik idöpontra, a párom meg nem fog itthon ülni egész nap a festö miatt... :evil: :evil:
Na nálunk ezek vannak most :D

További szép hétvégét! :P
Vendég
 


Ja, kérdezted Csip, hogy én hány hetes voltam, mikor volt szívhang. Szóval egyszer mikor elöször mentem el, akkor 5 hetes voltam, akkor csak még a picike petezsák látszódott, aztán mondta, hogy a 8. héten jöjjek vissza. Szóval én akkor hallottam elöször a szívhangot. Itt igazából a 8 hét elött sokan azért mennek, hogy megállapitsa a doki a terhesség tényét, aztán ugyis a 8. héten rendel vissza, majd 12. hét, szóval 4 hetente a 28. hétig, aztán 2-hetente a 32. hétig, aztán hetente.
Szerintem mire te mész már tutira lesz szívhang, szerintem lehet te most az 5 hetet betöltötted már...mire mész akkor már 7 hetes leszel, akkor már tuti van szívhang :D

Amúgy én meg október 12-en megyek pont rákszürésre :D Ha szerencsém van, akkor pont peteérés környéke ismét, hátha lát a doki érett tüszöt, vagyérni készülöt :P :roll:
Vendég
 


Sziasztok....

Csicsy: képzeld tegnap volt nálunk Móki... :) :) :)

Kriszti: sajnáloim pirit, de jobb ez így :) hajrá fogorvos, aztn mehet :)

Henne: jó, hogy jöttél :)



Nálunk a helyzet változatlan Szombaton nagy családi összejövetel volt, keresztapméknál....No ne tudjátok meg, hol az egyik hol a másik faggatot minket, gyerekkel kapcsolatban, de nem mondtunk semmit nem árultuk el csak annyit, hogy értesítve lesznek, majd Aztán Vasárnap mentünk végre, nézzni és sikerült is nagy nehezzen megegyezznünk abban, hogy karácsonyig, mien francia ágyat és sarokgarnitúrát vegyünk....Csak egy a bibi..Hogy Én egyformát szerettem volna...Olyant, hogy a frnciaágy legyen bézs egyszínű a fekvő felülete-háttámla mintás elefántos......a sarokgarnitura ülőrésze is bézs, és párnák elefántos mintázatú......És a bibi az, hogy a franciaágy az mintás mindenhol van rajta elefánt..nem csak a háttámla...ez most csak így akciós, ha így rendeled meg.ha nem plusz 40.000 lenne amit én szerettem volna(hogy a fekvő rész, csak egyszínű bézs legyen), de nem lehet, megváltoztatni, mert akkor plusz 40.000....és a sarokgarnitúrát, meg, lehet ahogy írtam, sima egyszínű bézs ülőrész és mintás párna....csak akkor nem tudom és ezen gondolkozzom, hogy inkább legyen annak is az ülőrésze elefántos vagy semm???lehet az már sok lenne igy...hát nem tudom varjálok...mert szívem szerinte, totálissan egyformán szertném.....Dobok fel képet ug értitek majd

Szóval a franciaágyat, csak igy lehet megrendelni 70.000 ért...de kocka a háttámlája és nem bőr, mint a képen, hanem az is anyag és elefántos....

Kép

a kanapé meg ilyen, csak a csíkok nélül....

Kép

na és azzt nem tudom eldönteni, hogy legyen a sarokgarnitúra és mintás, mint a francia ágy, vagy fizessek 40.000 és legyen olyan a franciaágy, mint a sarok...vagy legyen igy ahogy a képeken?!?!?!

Ezen gondolkodok agyalok most....ezek vannak

Amúgy pont 2 hét múlva orvos ma eldöntöttem, hogy nem eszek több édeset, mert ez nem állapot Köszi mégegyszer aki megírta a szívhangot, akkor nekem is KELL lennie legrosszabb esetben pont 6 hetes leszek, aztán lehet több :) :)
csip-csip18
 
 


Szerintem így is jó, hiszen ugysem egy helyiségben lesznek nem? Meg a hálóban ugysem rakjátok össze az ágyat minden nap, csak letakarjátok, vagy? :roll: Szóval szerintem a ti döntésetek, de a lényeg, hogy ugyanaz a fazon ígyis, a 40 ezer meg megmarad legalább :D Párodnak mi a véleménye erröl? :roll: :P

Csip, tán sok édességet eszel? Arra lettél kívános? :lol: :lol:
Amúgy milyen tüneteid vannak még?

Henne 32. hét...atyaúristen, már?? :D :D
A babacuccokkal gondolom már megvagytok,meg a szobával?Babakocsi?

Nálam semi különös, már szinte vége a mensinek is, hétvégén melóztam, kicsit ki is voltam bukva, de mostmár minden oké :D Tegnap este iszonyat elkezdett megint a bölcsességfogam fájni... :? ...kicsit rossz emlékek jutottak eszembe a fájdalomról, mert amikor elkezdett legelöször is fájni, akkor is így fájt...szóval hál istennek a fogdoki csütörtök, nagyon szeretném kihúzatni a fogam a luxemburgi kiruccanás elött, hogy utánna novembertöl mostmár tenyleg babaprojekt legyen, de nem tudom össze tudjuk-e hozni, én nagyon szeretnék túl lenni ezen az egészen,mert iszonyat idegesít, hogy már júlisban megcsinálhatták volna a mütetet, de a doki inkább keresni akart rajtam elöbb :evil: :evil: AZ idö meg telik-telik én meg lassan már idegroncs leszek, közben 2 kg-ot fogytam is... :P Teljesen véletlenül tegnap rá´lltam amérlegre,mert azt hittem a múltheti nagy zabálások megtették a hatást, de pont ellenkezöleg, fogytam :D :D ...a stressztöl....mert az most van böven itthon :?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: