Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm.
De jo nagy betűk!
encike 2
 
 


Sziasztok!
Láttátok a fórumok között azt amelyiknek az a neve,hogy babajóslás?Elolvastam először ingyen csinálta az illető azt írta,hogy szivesen segít, aztán odaírta,hogy már nem tudja ingyen csinálni mert olyan sokan jelentkeztek hozzá segítségért.Ti hisztek ebben?Ez is furcs,hogy először ingyen utánna meg már csak pénzért.Nem tudom,hogy hihető e de ha valakik azt írják,hogy nekik már bejött amit a jósnő mondott lehet,hogy elgondolkozom rajta én is.

Kép
rena85
 
 


Még erről nem hallottam.
encike 2
 
 

 
 

Sziasztok!

Természetesen megjött a bajom. Most teljesen ki vagyok bukva. Már elegem van ebből.
timejka
 
 


Kitartás és akkor most inszem lesz?
encike 2
 
 


Timi!Próbálj megnyugodni és ne add fel!

Kép
rena85
 
 


Ha jó lesz minden, akkor inszemet akarok.

Most egy kicsit megnyugodtam. Jövő héten pénteken megyek uh-ra. Remélem tényleg lesznek szép tüszőim.
timejka
 
 


Hajrá tüszők!!!
encike 2
 
 


Timi!Örülök,hogy kicsit megnyugodtál!Biztosan lesznek szép nagy tüszöid!

Encike!Nagyon jó a vonalzód!

Kép
rena85
 
 


Encike már voltál dokinál?

Rena én depressziós vagyok már komolyan. Egyik ismerősöm úgy néz ki, hogy szintén terhes, persze párhónapja próbálkoznak. Megyek jövő héten lelki dokihoz, muszály elmennem. Nem vagyok bolond, csak egy kicsit könnyíteni kell a lelkemen.
timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Ne keseredj el annál rosszabb lesz!Tudom,hogy nem vagy bolond a helyedben én is elmennék ha úgy érezném,hogy muszály!Menj csak el kibeszéled magadból a gondjaidat és remélem hamarosan jobban leszel!Próbálj meg csak magadra a kisfiadra és a férjedre koncentrálni.Ha van rá lehetőséged járj el mozogni egy kicsit az is jót fog tenni mert kikapcsolódsz,a mozgás boldogság hormonokat termel és még magadért is tettél valamit.

Kép
rena85
 
 


Timejka!
Nem voltam még, merta 7en szabin van. majd jövö7en megyek.
Kitartás, lehet könnyebb lesz ha szakemberhez fordulsz.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Timi!
Szorítok a tüszőknek!!! Biztosan sikerülni fog. Ne keseredj el. Azért is akarjad, és meglátod hamarosan dicsekedni fogsz a uh képpel!!!!! :D Írd ám meg, hogy mi volt a lelkidokinál. Olyan kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor mit tudnak csinálni. Mit tudnak egyáltalán mondani ilyenkor az embernek :shock:

Rena!
Egy vasat ne fizess jóslásra. Egy időben én is hittem benne. Jól össze is törtem, mert azt jósolták, hogy soha nem lesz kislányom. Teljesen kiborultam, és elmentem egy másikhoz, aki pedig szintén azt mondta, ogy ugyan terhes leszek. Azt nem tudja megmondani, hogy fiú vagy lány, de nem fogom megkapni a vágyott gyermeket. Na ekkor meg aztán végleg kiborultam. Jó sok idő telt el mire bemagyaráztam magamnak, hogy ez baromság, és nem szabad benne hinnem. Még jó, hogy így lett. Különben nem mertem volna újra babát vállalni. Szóval inkább a dokikban bízzál!!!! Csak találnád már végre az igazi jó doki, aki tényleg tud segíteni. Remélem most sínen vagy!!!!!!!

Encike!
Tényleg jól választottál vonalzót. Várjuk a dokitól a híreket!

Én a héten még itthon vagyok. A jövő héten már kezdek dolgozni. Most belehúzok a háztartási munkákba, mindent szeretnék rendbe tenni az apának, úgy adom át neki a pályát.
Ruha - játék válogatás :? :shock: :? brrrrrrr

Kép
tulipán75
 
 


Marika!A dokimban bízok csak a kiváncsiság hajtott,hogy vajon mit mondana a jósnő de aztán úgy döntöttem,hogy nem kérdezem meg tőle,a fórumot már meg is szüntették mert olyan nagy vita kerekedett az egészből.Aranyos vagy,remélem most már tényleg a helyes úton járok a babához!Még jó,hogy nem hittél a jósnőnek mert akkor most lehet,hogy nem lenne a gyönyörű kislányod.
Jó munkát!

Kép
rena85
 
 


Kíváncsi vagyok arra a fórumra. Ha lesz energiám és időm, akkor beleolvasok. Hol is van?

Na jó éjt mindenkinek!!!!!!!

Kép
tulipán75
 
 


Sziasztok!

Marika!Már nem tudsz beleolvasni mert megszüntették.Annyira elfajultak a dolgok,hogy a fórum indítója kérte,hogy szüntessék meg.Jobb is,hogy megszüntették mert nagy port kavart azzal,hogy azt mondta,hogy ingyen van aztán másnap már egy ezrest kért a jóslásért.

Kép
rena85
 
 


Jó éjt!

Kép
rena85
 
 


Maika én folyamatosan arra gondolok, hogy most sikerül és mégse. Majd megírom, hogy megkönnyebbültem-e vagy sem.
timejka
 
 


Ma jöttünk haza Bogácsrol, nagyon jo volt!

Kezdődik a hányingers korszak, iszonyu.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike!Biztosan nem lehetnek kellemesek a rosszullétek,de remélhetőleg csak pár hétig tartanak.
Mit meg nem adnék,hogy nekem is rosszulléteim legyenek a baba miatt,már nem azért mert annyira szeretek szenvedni hanem azért mert már nagyon vágyok kisbabára!

Timi!Jól vagy?

Kriszti!Hogy álltok a felújítással?

Marika!Nemsokára indul a suli,gondolom milyen nehéz lehet a babócát otthon hagynod!

Kép
rena85
 
 


Rena én megvagyok, csak a tesóm sogórnője terhes és 2-3 hónap alatt összejött nekik. Gondolhatod, hogy érzem magam.

Elegem van, hogy mindenki terhes csak én nem. Jó, Te se vagy sajnos.

Pénteken megyek uh-ra, remélem lesz tüsző és inszem.
timejka
 
 


Timi!Fel a fejjel!Biztosan lesz tüszöd ne izgulj és ne idegeskedj!Hajrá inszem!

Kép
rena85
 
 


Igyekszem Rena, csak néha nehéz.

Már csak 10 nap? Ez az idő is elérkezett.
timejka
 
 


Timi!Tudom,hogy nehéz átérzem a fájdalmad,de hidd el az inszemmel pikk-pakk kismama leszel!
Hát már nem sokat kell aludnom,hogy menjek Pestre de olyan nagyon lassan megy az idő!

Kép
rena85
 
 


Ma vittem a dokihoz az uh-s papirt, gratulált a doki és nála is szülök, megbeszéltük.
Szabályos a petezsák, átmérője 9mm.
encike 2
 
 


Jól van Encike! Gratulálok!

Rena most már végre mi következünk. Ilyenkor nagyon lassan telnek a napok. Kitartás!
timejka
 
 


Encike!Örülök,hogy most minden ok nálatok! :D

Kép
rena85
 
 


Encike!
Biztosan nagyon édes a kis petezsák :D Vigyázz rá, hogy gyönyörű
baba fejlődjön benne!!!


LÁnyok!
Ti pedig hamarosan sorra kerültök. :lol: Így vagy úgy, de mindegyikőtöknél baba lesz!!!!!

Én betegen kezdtem meg a munkát. Elég húzós volt, mert nagyon rossz volt a közérzetem. MInt aztán kiderült arcüreggyulladásom volt, ill. van, de már kimenőben. A gyermekek is elkapkodtak egy-két bacit. MIndegyiken máshogy jött ki a nyavalya. A 9 évesnek és a pici babának az orra folyik, a 3 éves pedig csúnyán köhög, aztán a köhögéstől hányt is. A nagynak egyelőre "csak" a torka fáj. :evil: JÓ MI? :evil:
Úgyhogy így kezdődött az apa pihenője. :(

Felétek járnak a bacik?

Kép
tulipán75
 
 


Sziasztok!

Marika!Jobbulást kívánok neked és a családodnak is!
Nálunk egyenlőre még csak anyukám és a sógorom betegek,remélem nem kapom el!

Kép
rena85
 
 


Marika ez tényleg nem jó. Jobbulást! Szegény apa. Betegséget leszámítva milyen a munka?

Nálunk nincsen baci.

Holnap megyek uh-ra.
timejka
 
 


Sziasztok!
Tegnap meglátogatott rokakoma.

Ma takaritottam, főztem.

Marika4
Vigyázok is manora, őt már nem akarjuk elvesziteni!
encike 2
 
 


Holnap reggel 8-ra megyek inszemre! Teljesen fel vagyok dobódva. Sikerülni fog, mert így kell lennie. Kettő tüszőm van, 25 és 19 mm-es.

Encike és találkoznék szívesen már a rokakomával.

Marika, Rena hogy vagytok?
timejka
 
 


Néha átadnám az érzést!
encike 2
 
 


Sziasztok csajok!!


Timi!NAGYON SZURKOLOK,HOGY SIKERÜLJÖN :lol: :lol:

Marika!Jobbulást acsaládnak,és jó munkát :!: :!:

Rena!KITARÁS :!: :!:

Encike!VIGYÁZZ MAGATOKRA :!: :lol:

Nálunk a konyha és az étkező készen van,gyönyörű lett a konyha bútorom :lol: Most a külső szigetelés van soron.

Üdv:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Timi!Ezerrel szorítok neked holnapra!Tényleg sikerülnie kell!Higgy benne! :wink:

Kriszti!Biztosan minden szép lett!További jó munkát kívánok nektek!

Kép
rena85
 
 


Megvolt az inszem. Sikerülnie kell és kész! 2 hét múlva megtudjuk.
timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Timi!
Sok sikert!!!!!!!!
encike 2
 
 


Köszi csajok! Lassan fog eltelni a 2 hét. De nem baj, mert úgy is pozitiv lesz a teszt.

Rena már csak 6 nap!!!!
timejka
 
 


Ez az, pozi felfogás, csak igy tovább!!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Timi!Hipp-hopp eltelik a két hét és jösz majd,hogy két csíkos lett a teszted! :D Bízz benne és maradjon meg a pozitív hozzáálásod!Nagyon nagyon drukkolok!Végülis már nincs két hét,hogy pozitívat tesztelj,miután pozitív lett a teszted hamarosan követlek én is és nyitunk egy topicot a nyár elei babaváróknak! :wink:

Marika!Milyen volt az első tanítási napod?

Kép
rena85
 
 


Oké Rena benne vagyok! Jövő héten kedden vagy szerdán tesztelek egyet.

Marika a baci elért hozzánk is, nagyon betaknyosodtam. Ti jól vagytok?
timejka
 
 


Nekem fáj a torkom.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike!Igyál mézes teát hátha jót tesz!
rena85
 
 


Encike a mézes tea jó, én is azt ittam, 2 nap alatt rendbe jöttem, jó sok mézet tettem a meleg teába.

Rena te hogy állsz? Kezelésnek vége. Most mi jön? Már nekiláthattok a babának?

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Még nem tudom,hogy,hogy állok mert hétfőn megyek vissza a dokimhoz,akkor kiderül minden.Elvileg már nem kell védekeznünk de még a szervezetem klimaxol úgyhogy várnom kell,hogy minden visszaálljon a régi kerékvágásba.Azt olvastam,hogy mindenkinél változó az,hogy mikor áll vissza a szervezet lehet,hogy több hétig is eltart majs de az is lehet,hogy csak gyógyszerrel tudják visszaállítani.Nagyon félek a hétfőtől! :roll: Te,hogy érzed magad?Még hét nap és kiderül minden?
rena85
 
 


Jaj Rena, hát még mindig várni kell? Szorítok nagyon, hogy minden oké legyen. Rendben lesz minden. Én jól vagyok köszönöm. Igen még kb. 7 nap.

timejka
 
 


Timi!Remélem hétfőn az uh-n azt fogják látni,hogy újraindul a szervezetem!Jövőhétvégén tesztelsz?
rena85
 
 


Rena szerintem csak jövő hétvégén fogok, hamarabb szerintem felesleges. Indulni fog a szrvezeted úgy, ahogy kell. Én meg nem tudok írni.

timejka
 
 


De jo kis vonalzok vannak.

Remélem mihamarabb babásak lesztek!

Mi jol vgyunk, leszámitva a rokázást, minden másnap jelen van.
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: