Új privát üzeneted érkezett!

LANYOK!

SAJNOS ELMENT A KISBABAM.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo! Kép Kép Kép Kép
Mi történt???????? Ez már biztos?????
Kép Kép Kép
V.
vera77
 
 


Móni, napra pontosan egyezünk. Kép Jól teszed, hogy lazítasz. A herpesz miatt Kép. A mensi idejével kapcsolatban: semmi nem biztos. Elméletileg így van, de már láttunk-hallotunk eleget ahhoz, hogy bizonyos dolgokat megkérdőjelezzünk.

Zita, kíváncsian várom az eredményt. Képzled! Nekem sem fáj most a cicim, pedig még akkor is fájt, amikor 24. napra jött meg.

Böbe, én még tegnap meg tudtam nézni a képeket.

Legyetek jók! Kép
V.
vera77
 
 

 
 

Vera!

Igen, sajnos biztos. Tegnap du. indult egy kis barnassal, aztan ma hajnalban mar eros piros/voros verzesem darabos lett. Mar a cicim sem ugy faj, nem kemeny, mint eddig.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!
Mi történt? Miért gondolod ezt?Jaj, ez rémes ha igaz! Kép Kép Kép
terka
 
 


Terka!

Azt hiszem, hogy ez mar biztos. Nem hiszem, hogy vereznek ennyire ha lenne meg valami.
Ugy megvaltozott minden.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo, az orvos mit mond???? Nincs már remény?
vera77
 
 


Még nem ertem el a dokit. Hivom 3 percenkent.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Nem akarlak hiú ábrándokba ringatni Téged mert felesleges lenne de a napokban olvastam valamelyik topikban, hogy az egyik lány vérzett rendesen, szóval erős piros vér folyt belőle de szerencsére megmaradt a baba.
Én nagyon remélem, hogy nálad is minden rendben lesz!
Azt hiszem nincsenek jó szavak, amivel most vigasztalni lehetne de nagyon de nagyon szorítok érted!
Terka
terka
 
 


Lanyok, most beszeltem a dokival, es be kell mennem a korhazba. Azt mondta megvizsgal, es ha kell, maradt valami, ki kell kaparni. Jaj, de jo. Bent maradhatok a korhazban egy napot is.
Drukkoljatok nekem, lecci, most indulok.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo, nagyon drukkokok!!!! Kitartás! Várjuk a híreket!
vera77
 
 


Böbe!Kép
Gratulálok, nagyon szépek vagytok a képeken!Szép a ruhád és a torta is nagyon finomnak néz ki!KépKép

Vera!
Én még progipótlást nem kaptam, pedig kellene, de olyanokat olvastam, hogy az Utrogestanból 2*1 vagy 2*3 -at szedtek.
Szép ajándék lenne a szülinapodra egy kétcsíkos!Mégha nem is a napján kapod!Kép

Zita!Kép
Remélem Neked is sikerül valami pozitívat produkálni nemsokára!Kép

Jaj, ma nagyon sokat gondoltam Dodora!Remélem a lehetőségekhez képest jól van!Kép

Mindenkinek a legszebbeket és legjobbakat a hétvégére meg úgy egyáltalán!

Terka
terka
 
 


Sziasztok!!Kép

Megvan a progi eredményem: 46,60 ng/ml.
Állítólag ez nagggyon sok!Kép

Én is sokat gondolok Dodóra, remélem, a körülményekhez képest jól van!

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Dodó!Kép
Annyira sajnálom!KépKépKép

Ildi!
Lemaradtam valamiről...Kép
Négy babának meg ennél is jobban örülnénk!Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Dodo, mi van veled? Írj!

Zita, ez tényleg nagyon jó eredmény! Csak így is maradjon, és akkor tuti nyerő vagy! Kép

Többiekkel mi újság?

Én most a 22. napon vagyok. Kedd lesz a bűvös 24. Ha azon túl leszek, talán van esélyem.

Legyetek jók!

V.
vera77
 
 


Zita, mindig elfelejtem írni neked, pedig kérdezted, hogy mennyi volt a méhnyálkahártya. Nos, végig 8 mm. Még a 18. napon is. Úgy tűnik nálam is bejön az, hogy vékonyodik a clostitól. Most reménykedem, hogy a progi megteszi a hatását, és nyomom befele a sok fehérjét: túrót, kefírt (vegetáriánus vagyok, úgyhogy a hús elve kiesik) + cinket. Majdcsak.... Nagyon drukkolok a Te endodnak is. Kép
V.
vera77
 
 


Sziasztok!Kép

Vera!Kép

Hát én is remélem, hogy ez legalább ilyen marad, sőt, még az egekig emelkedik!Kép
De a nagy dilemmám a következő: MIÉRT NEM FÁJ A CICIM EGY KICSIT SEM??? Nem a sok progitól szokott fájni?

Nagyon drukkolok neked, hogy ne csak a 24. napon legyél túl, hanem még jó pár hónapon!Kép
A méhnyálkahártya meg szépen meg fog vastagodni a progitól, abból most te kapsz bőven!Kép

Terika!Kép

Hogy sikerült a szülinapi parti?Kép Írj majd róla!Kép

Pusza, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Zita!
Nagyon jó előjel ez a magas progiszint!Kép
A cicifájás szerintem egyéni dolog, ezen ne aggódj!

Vera!
A sok fehérje nagyon jót tesz a nyálkahártyának de én komoly javulást az Aloe Vera Berry nektártól éreztem, illetve hát az ultrahangon is látszott!! Ezt a szert csak ajánlani tudom, habár tényleg igaz, hogy nem olcsó!
Nagyon de nagyon remélem, hogy Zitával együtt Te is jó hírekről tudósítasz majd a hétvége tájékán! Kép

Dodo!
Mi van veled? Jelentkezz légy szíves!

Böbe!Viki!
Ti is nagyon eltűntetek!


Én ma a 12. napon vagyok de ebben a hónapban se UH se semmi.Csak béke és nyugalom! KépKép
terka
 
 


Hellóka Terka!

Én itt vagyok, de annyira nem történik velem semmi,hogy az már fárasztó.Voltam 1 hete alaphormonvitsgálaton,arról még nincs semmi,majd még mennem kell 19.napon is akkor lesz valami.Uh csütörtökön lesz,addig érlelem a tüszőimet.
Nem lesz UH-d!Igy tök izgi lesz neked!Én sem akartam menni,de túl izgulós vagyok és inkább elmegyek a megnyugtatás érdekében.Bás most nem hiányzik ez a kiadás!
Sok sikert!

Dodó!
Fel a fejjel!Most kell,hogy igazán erős legyél!

Zitus!
Feltétlen írd meg mi van veled,minden apró részletet!A mellfeszülés a barátnőmnél a terhessége 2-3. hetében jelentkezett,így bármi lehet még!!
Remélem most clostil nélkül is alakul bennem valami!Hiszen már multkor is ez állt a leleten:számos 5-6mm-es folliculus.Nem 2-3 db hanem számos!Mit jelent ez vajon???

Puszi mindenkinek!Viki
Vendég
 


Sziasztok Lanyok!

Koszonom, hogy izgultatok ertem. Hat itthon vagyok. Eddig elveztem a SOTE II-es vendegszeretetet. Eloszor nem volt olyan rossz amig meg remenykedtem, akkor meg szepnek lattam a vilagot, de aztan tegnap mikor megtudtam, hogy nincs semmi mehen belul, akkor megvaltozott minden, es utaltam ott lenni, haza akartam jonni, de meg bent kellett aludni egyet.
Nem egy felemelo hely. En meg soha nem voltam korhazban, teljesen furcsa volt. De amit ott lat az ember, az valami orulet. Akinek nem kell odamennie, nem is tudja, milyen esetek vannak. Hozzajuk kepest en tenyleg semmi vagyok.

Tegnap nagyon sirtam, meg persze penteken is, de aztan hetvegere megnyugodtam, mert azt mondtak van remeny, de aztan tegnap nagyon rossz volt. Ma mar megnyugodtam egy kicsit, es majd remenykedek ujra.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia Dodo!

Örülök, hogy végre írtál!
Sajnálom nagyon, hogy ilyesmin keresztül kellett menned de ahogy Te is írtad, mostantól lehet reménykedni újra! Kép
Az meg aztán tényleg igaz, hogy egy kórházi tartózkodás során annyi rémes esetet lehet látni és hallani, hogy az ember saját baja kis semmiségnek tűnik.Azért talán ez is erőt adhat.
Mindenesetre most próbálj kikapcsolni kicsit és ha lehet nem koncentrálni annyira nagyon most a babára.
Minden jóra fordul, hidd el!Kép

Terka
terka
 
 


Koszi Terka az egyutterzest, nagyon remelem en is, hogy jora fordul minden...

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok lányok!Kép

Hol vagytok????

Dodo!Kép

Örülök neked itt is!Kép Eddig is szorítottam nagyon neked, de ezek után triplán szorítok, hogy nagyon gyorsan kárpótoljon az élet!!!

Én mostmár egyre inkább úgy érzem, hogy ez a hónap sem AZ...Kép
Fájdogál a hasam, és az idegállapotom is mensi előtti...Kép Most edzem magam arra, hogy pár napon belül megjön, hogy utána gyorsan túl tudjak lépni rajta.
Most "kemény" Zitus gyengébbik oldalát látjátok... Igérem, ezt ritkábban fogom mutogatni!Kép

Írjatok!Kép

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita

szerintem még ne add fel, pont a múltkor olvastam az egyik netes oldalon, hogy koraterhességben a mensi várható idejében mensiszerű hasi görcsök előfordulhatnak, ami az alhasi vérbőségtől van. Ez teljesen normális. Reméljük nálad is ilyesmi van! Kép

Már én is kezdek izgulni, pláne, mert nem tudom, ért-e egyáltalán tüszőm, és nagyon félek, nehogy megint cisztám legyem, mert felváltva szúrkálgat a két petefészkem tájékán, ráadásul ma pár óra leforgása alatt olyan erős cicifájásom lett, mint 2 hónappal ezelőtt, amikor cisztám volt. De talán most még rosszabb, délutánig még semmi nem volt, most meg ég, fáj, megduzzadt, le akar szakadni. Nagyon kellemetlen, de ha "valaki" van a dologban, akkor megbocsájtom neki. KépDe nem hiszem, pont most beszéltük a férjemmel, hogy mindketten úgy érezzük, ebben a hónapban sem sikerült. Szimpla megérzés. Bárcsak tévednénk. De most nem esem abba a hibába, mint a múltkor. Már két hónapja a 32.napon jön meg, tehát türelmesen (Kép) ki kell várnom ezt az időt, max. utána tesztelek.

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Dodó!
De jó, hogy jelentkeztél!Kép Reméljük, mostmár minden jóra fordul!!!
Valóban nem egy felemelő hely a klinika...Tart még a felújítás is?

Móni!
Türelem!Kép Hátha mégis....

Megy a drukk mindenkiért!Kép

puszi: Terika
terika
 
 


sziasztok!

holnap megyek tüszőnézőbe a doktor bácsihoz,remélem lesz egy-két érett valami!?

Zita, Moni!
"Türelem BABÓKÁT terem!!!"
Vendég
 


Móni!Kép

Erős cicifájás???? Hmmm.... ez még jót is jelenthet! Tudod!!!Kép
Nekem egy ici-picit sem fáj...Kép Csak a hasam...

Viki!Kép

Szorítok nagyon holnap!Kép Írj majd, hogy mi volt!

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Terika!

Persze, feujitas megy meg. Gondolom folyamatosan...

Viki!

Mi ujsag? Mi volt a tuszonezoben? Remelem lattatok valami izgiset!

Zitus!

KépKép Sajnalom. DE majd legkozelebb, tudod...

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok csajok!

A tüszőnézés eredménye(11. nap):endom 11mm ,jo. 13x13mm-es dom folliculus látható.
Vasárnap is megnéz,hogy mi lesz ebből.Állítólag jó eredmény,de lehet nem lesz belőle semmi.Majd kiderül.Nektek mi a véleményetek?????????

Remélem veletek minden oké!Dodó kicsit nagyon aggódtam érted,de úgy látom erős csaj vagy!

sziasztok
Vendég
 


?cm-es tüszőméret a jó????Amikor már van kilökődés??Kb....???
Vendég
 


Viki!Kép

NYUGI!!!Kép Nagyon klasszak az eredményeid!Kép
A tüszők naponta kb. 2 mm nőnek - ezt a dokim mondta -, és 20-22 mm felett már bármikor repedhet! De megnőhet nagyobbra is, lsd. az enyémet, nekem 30 körüli volt mikor repedt a 17. napon.
A méhnyálkahártyád pedig gyönyörű!
Nyugi, és vasárnaptól akciózni ezerrel!Kép

Nekem már nincsenek ilyen jó híreim:
A hőm 2 tizedet esett, és megjelent a tejeskávé a papiron (bocs)Kép. Szóval holnap kb. megjön...Kép
Hát, nincs jó kedvem, de ez van! Csak reménykedni tudok, hogy egyszer eljön az én időm is!

Puszi!
Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!
Zita, ma vagyok a 27. napon, és én is elkezdtem barnázni. Kép Én is úgy érzem, hogy ez már elveszett. Addig szedem a Duphastont, ameddig nincs rendes vérzés.
Bocsi, most nem tudok többet írni. Jövő héten szerdán tudok jelentkezni rendesen.
Kitartás mindenkinek!
V.
vera77
 
 


Zita

sajnálom. Kép
A múltkor, mikor a magas progiszintet írtad, akartam írni, de gondoltam, inkább nem vészmadárkodom, hogy a múlt hónapban nekem is ugye magas lett a progim, és -nézd meg-, de szinte szó szerint nekem is azt írták többen, gyanús vagyok, hogy baba van a dologban, mert nekik terhesen nem volt olyan magas progiszintjük, mint nekem a 21.napon. Őrülten beleéltem magam és lám, ugyanúgy megjött. Most már rájöttem, semmi de semmi tünetet és értéket nem szabad a babára fogni, mert az csak csalódáshoz vezethet. Majd a 2 csíkos teszt, az talán kicsit meggyőz. De sem a cicifájásom, sem az hogy múltkor a Westendben majdnem visszajött belőlem az étel, és rohanni kellett előbb a WC-re, aztán ki a szabadba (Anitánál is hasonló volt, mégis megjött neki), már nem tud reménnyel eltölteni. Majd ha jövő csütörtökig nem jön meg, talán.Kép De meg fog jönni. Kép

Móni
Monik
 


Móni!Kép

Emlékeztem, hogy nálad is így volt, ezért én nem is éltem bele magam! Örültem a progiszintemnek, mert megnyugtatott, hogy az már elég jó egy baba befogadásához, de tudtam, hogy az magában még nem jelent babát.
A remény, és az, hogy beleéled magad vmibe, az nem ugyanaz! Reménykedni szabad addig, amíg meg nem jön, de más a helyzet, ha beleéled magad... Remélem érted! Azt nem szabad mondani, hogy úgyis megjön, ezt nem tudhatod előre! Nagyon szorítok Neked!Kép

Vera!Kép

Úgy el voltál tűnve, de tudom, hogy tanulsz... sok sikert hozzá!Kép
BarnázásKép sajnálom, hogy ebben is követsz, de amíg nem jön meg rendesen, addig ne add fel! / nekem se jött még meg rendesen, még egy ici-picit reménykedem, de józan ésszel nézve tudom, hogy ez nem nagyon szokott jól végződni./

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok Lányok,

Bocsi, hogy eltűntem, de vidéken voltam -olvasni olvastalak benneteket, csak írni nem írtam...

Dodo, nagyon sajnálom és sok erőt kívánok neked a további küzdelemhez....

Zitus, nagyon sajnálom, remélem, rövidesen nem kell ilyen hírekről beszámolnod!!!!

Viki, vasárnapra megy a drukk és ne izgulj, ebből lesz valami Kép

Nekem tegnap (13. nap) 7 mm méhnyálkahártya, jobb oldalon 18,75 mm tüsző, úgyhogy a hétvégén "ráhajtunk"...
Viszont a doki megfenyegetett, hogyha ez és az utána következő hónap is eredménytelen, akkor kórház Kép Petevezető átjárhatósági Kép VOlt már valamelyikőtöknek? Milyen? Tényleg fáj?

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Böbe!

Sajnos tenyleg nagyon faj. Van olyan akinek azert nem faj. De azert tuleltem persze.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Zita

persze, hogy értem. Rosszul fogalmaztam valószínüleg. De véletlenül sem rossz szándékból írtam, amt írtam. Kép Szerintem is reménykedj, amíg meg nem jön rendesen, én is legbelül (de nagyon-nagyon belülKép) reménykedem, csak óvatos vagyok.
Minden tiszteletem azoké, akik évek óta lelkesen próbálkoznak, irigylem is őket. Én rendkívül türelmetlen vagyok, nem tudom elviselni a kudarcot, ha valamit akarok, akkor azt azonnal akarom. Valószínűleg ezért van az, hogy én átlagon felül kiakadok, ha megjön, emlékszel, a múlt hónapban is min. egy hétig depis voltam. Én már előre rettegek, mi fog történni, ha jövő héten megjön. Egy világ omlik össze bennem, és nem tudom úgy felfogni, hogy új hónap, új remények. Katasztrófa lesz, előre tudom.
Talán ezekért vagyok én ilyen pesszimista. Félek. Pedig próbálom magam felkészíteni, hogy nyugi, ne akadj ki, ha megjön, mert milyen pici az esélye annak, hogy most összejöjjön. De hiába, ezt mondom, de nem akarom elhinni. Tudom, hülye vagyok, de hiába, ilyen vagyok!
Bocsi a lekizésért! Kép

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Böbe!
Ahogy Dodo is írta, tényleg fáj eléggé de azért ki lehet bírni.Nem kellemes dolog az biztos.

Hát lányok, ahogy látom mindannyiunkon segítene ha nem figyelgetnénk magunkat ezerrel és nem produkálnánk mindenféle bíztató jeleket.Kép
Persze azt olyan könnyű mondani, hogy mostantól nem figyelem és nem érdekel és ahogy lesz úgy lesz, na de megvalósítani! Nem tudok jó módszert pedig annyira szeretném ezt az állapotot valahogy elérni! Van munka, programok meg minden de mégiscsak folytonosan e körül forognak a gondolataim és már elegem van.Most, hogy nem járok dokihoz és nincs UH, azt hittem job lesz de nem igazán.
Bocsánat a panaszáradatért de ez most kijött belőlem!

Hallottatok ti már olyanról, hogy immunológiai összeférhetetlenség? Most tudtam meg, hogy ez előfordulhat olyan pároknál akiknél alapvetően minden rendben van de mégsem jön össze a baba.Ha ez az összeférhetetlenség fennál, akkor ugyan megfoganhat a baba de előbb vagy utóbb elvetél az ember.Állítólag erre is van orvosság de ez komoly kezelést igényel.

Szép hétvégét mindenkinek!Kép

Terka
terka
 
 


Móni!Kép

Nem értettelek félre, és tudom, hogy nem rossz szándékból írtál!!Kép
És nem vagy hülye!!!Kép Szerintem mindenki nehezen viseli hónapról hónapra a kudarcot, és ezt nem is kell titkolni, ez nem szégyen! Csak muszály edzeni magunkat a dologhoz, és felkészülni a kudarcra, mert ha váratlanul ér, az nagyon fáj...Kép Igy is épp elégé, és most kínlódok is kicsit Kép De muszály túl lépni rajta, ha igazán szeretnék kisbabát, akkor muszály!

Böbe!Kép

Hajrá hétvégén!Kép
Engem is ilyesmikkel fenyegetnek...Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!
Hogy végzik a petevezető átjárhatósági vizsgálatot?Nagyon érdekelne részleteiben is!
Vendég
 


Viki!
Itt nagyon jól le van írva.
http://www.membres.lycos.fr/rgv
vera77
 
 


Lányok!Kép

Mit szólnátok egy táblázathoz? A másik topikban átvettem a készítését attól a lánytól, aki eredetileg csinálta, és nagyon belejöttem!Kép De a hozzájárulásotok nélkül eszemágában sincs feltenni!
Már csináltam egy piszkozatot, de az még elég hiányos... A következők lennének benne:

Név
Mióta próbálk.
Életkor
Lakhely
Ciklus hossza
Ciklusnap
Closti adag
Gyerkőcök száma /már akinek vanKép/

Mit szóltok hozzá?

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Nekem oké!
Vendég
 


Köszi Vera az infót!
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Nekem tegnap megjött rendesen...Kép Holnap megyek vérvételre.

Viki!Kép OK!Kép Írd meg légyszi, hogy mióta próbálkoztok, az életkorodat, lakhelyedet, ciklusaid hosszát(pl. az enyém: 28-30 nap), most hanyadik ciklusnapon vagy ( ha jól számoltam, akkor a 14.-en), milyen adagban szeded a Clostit (pl. én 2x1 a 3.naptól)!

Többiek??

Vera!Kép Mi van veled?

TerikaKép, BöbeKép, MóniKép, TerkaKép ?????????

CicaKép ha jól tudom, nászúton van!Kép

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Ma vagyok a 29.napon. Mára elértem megint azt a pontot, amikorra teljesen beleélem magam a babadologba. Pedig ezt nagyon nem akartam. De 3 napja kezdődött a cicifájásom és tegnap már a munkában annyira fájt, bizsergett, égett hogy csak na. Na ettől teljesen bepörögtem megint. Mára már viszont alig fáj, talán picit bizsereg, de mindegy, most már elvesztem. Beleéltem magam végérvényesen és kb. szerdán egy hatalmas pofára esés tanúi lehettek. Sajnos. És megint egy hét kiakadás, bőgés, utálok mindenkit szindróma. Ez vagyok én. Kép
De a férjem legalább mehet pénteken az andrológiára, és kiderül mit tudnak a kisfickók.Kép

Móni
Monik
 


Helló Zita!
Kor:24
Proba:10 hónap
ciklus:28 nap
most:14.nap
clost.:2x1 3-7 nap
lakh:Hajdú-Bihar

Ma voltam Uh-n és 2,5 nap alatt 13x13-ról 17x17mm-re nőtt csüt. ismét UH.

Monik!
Fel a fejjel,még bármi lehet!
Vendég
 


Móni!Kép

Megértelek, de szerintem most felkészültebb vagy, mint múlt hónapban!KépNagyon szorítok neked (is)KépKép
Te mit szolnál egy táblázathoz?

Viki!Kép

Köszi, beírtam az adatokat!Kép
Klasszak az eredményeid, szorítok neked is!Kép

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


A táblázat így nézne ki:

Kép

A többiek adatait addig nem írom be, amíg nem egyeznek bele!

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita

természetesen benne vagyok!

2003.novembere óta próbálkozunk, 24 éves vagyok, gyöngyösi, ciklus most már úgy néz ki beállt 32naposra , ma vagyok a 29.napon, Closty adag 2*1 a 4.naptól, gyerkőc sajnos még nincs.

Móni
Monik
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?