Új privát üzeneted érkezett!

szappanka

Mi újság? Teszteltél ma? Mi lett az eredmény? Tegnap volt összebújás? :)
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Pont most akartam írni :DDD
Teszteltem ma, és képzeld, halványabb lett, mint a szombati.... Ez mit jelent?
Nem voltunk együtt, úgy döntöttünk, hogy mindig 1 napokat lépegetünk közelebb. Múltkor a számítottól 4 nap, most 3, ha ez sem megy akkor megyünk közelebb 2 napra, vagy végre megtanulom mi ennek az LH-cuccnak a lényege :DDDDD
szappanka
 
 


@szappanka:


Ha halványabb, akkor lehet, tegnap volt pozitív és azt jelenti, hogy ma van peteérés!? Akkor lehet jó, hogy tegnap nem voltatok együtt. :)
Szoktad érezni a peteérést?
Nekem sajnos fogalmam sincs mikor van. Két hónapja próbálom figyelni a jeleket, de még nem vagyok biztos benne így sem. Ezért vettem a tesztet... remélem többet nem kell figyelnem most. :)
Majd azért csinálj holnap is, kíváncsi vagyok rá, valószínű, akkor még halványabb lesz. Aztán többet nem is kell, mert akkor tényleg ma volt a péd.
mutymurutty
 
 

 
 

@mutymurutty:


Rendben, csinálok! Szoktam, nekem fáj, de több napig fáj, úgyhogy nem tudom annyira pontosan belőni.
szappanka
 
 


@mutymurutty:


Megcsináltam a tesztet. Nagyon halvány már a második csík. Akkor ez most jó? :D
szappanka
 
 


@szappanka:
Szerintem igen. :)
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Na hát erre nagyon kíváncsi leszek :DDD
szappanka
 
 


@szappanka:
Én is nagyon. :)
Nekem jövő héten kiderül.
Annyira szeretnénk hogy most sikerüljön. Nagyon remélem így is lett és jövő héten pozitív lesz a teszt! :)
És remélem nektek is sikerült. :)
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Hát reméljük mindkettőnknek sikerül és akkor együtt csinálhatjuk végig a terhességet. :))) Az előző terhességemnél is volt egy ilyen barátnő erről a fórumról. Nagyon jó volt tapasztalatokat cserélni, ami mind új volt, de nem akartunk róla nagyon mással beszélni azt egymással beszéltük, hisz ugyanabban a cipőben voltunk. Aztán szülés után is folytatódott természetesen ez az eszmecsere, mai napig írunk egymásnap majdnem napi szinten.
Szóval nagyon jó lenne most is egy ilyen kedves Anyukatárs :)))
szappanka
 
 


@szappanka:
Úgy legyen. ;)
Nekünk első lesz.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Hát, nem mondom, hogy sokat tudnék majd "segíteni", mert már én sem emlékszem a dolgokra ... :DDDD pedig még csak 1,5 éves a fiam :D
szappanka
 
 


Jaj, egy kis megnyugtatást kérek!
Ma van a 22. ciklus napom. Csütörtök óta (17.nap), amikor elvileg a peteérésem volt, ma votunk együtt újra. És az együttlét után rózsaszín lett a távozó váladék. (Bocsi).
Még kb.egy hét mire nem kellene megjönnie.
Remélem nincs semmi baj... :/
mutymurutty
 
 


Sziasztok! Igaz meg csak három napja késik meg tesztet nem csináltam és most jelentkezett barna folyas de nem jott még meg és nem is faj semmim szerintetek lehet baba a dologban? Válaszokat előre is köszönöm
briguci
 
 


@mutymurutty:


Hm, nem hallottam még ilyenról, de nem hiszem, hogy paráznod kéne. Ha valami baj van, akkor az tuti sötét "vérként" jelentkezik.


@briguci:


Csak a teszt tudja megmondani. :) Bármi lehet.

szappanka
 
 


@briguci:
Szia. Nekem előző hónapban másfél napig barnás folyásom volt, második nap délutánra piros lett, és rendesen Megjött. Én sem értettem, sose volt ilyen. A második barnás napon teszteltem, amikor ugye du.megjött. Nagyon halvány pozi volt... :/
Én a helyedben várnék még egy pár napot a teszteléssel, Nehogy csalódnod kelljen. :(
mutymurutty
 
 


@szappanka:
Gondoltam beágyazódási vérzés lehet?
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
@mutymurutty:
Na igen, az könnyen lehet. Van ilyen pici szurkáló fájdalmad? Nekem olyasmi volt.
szappanka
 
 


Elvetve van de nem igazán veszem eszre
briguci
 
 


@szappanka:
Igen, előfordulnak szurkálások egy ideje.
Na majd látom...
Alig várom, hogy elteljen ez az egy hét.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


az is jó jel... :))) ezerrel szurkolok!!!! :DDD
szappanka
 
 


@szappanka:
Kösziiii. :-)
mutymurutty
 
 


Sziasztok! Új vagyok itt. Mi 2015 októberben kedtünk neki a babaprojektnek, de nem jött a baby. 2016 tavasz-nyár elkezdtük a kivizsgálásokat. Sajnos mindkettőnknél van hiba. :-(
De nem adtuk fel, és nem adjuk fel... Tehát 2017-től is próbálkozunk! ;-)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


@kicsititi:


Szia!

üdvözlet köztünk ;) Meg szabad kérdezni, hogy mit takar az, hogy mindkettőtöknél van "hiba". 
Feladni sosem szabad, csodák is vannak. :)
szappanka
 
 


@szappanka:

Szia. A férjemnél túl kevés kiskatona van, hiába szépek és fürgék. Őt most vitaminkúrára és Clostibegyt szedésre kérte a doki. Nálam enyhe, de kezelhető Pcos, magas a prolactinom (erre Bromokriptint kaptam) és alacsony a progeszteronom egy picit, és a bal oldali petevezeték csak részben átjárhtó, a doki szerint nem sokszor lehet peteérésem...
Tavasszal ujabb vizsgálatok várnak. Annak az eredménye fogja eldönteni hogyan tovább.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


Sziasztok.
Valaki segítsen!!
Már 12 napja késik és eddig két negatív tesztem volt.
Lehet korán teszteltem?
kitti0711
 
 


@kitti0711:


Mindkét esetben ugyanaz a márkájú terhességi teszt volt? Általában már azon a napon kimutatható, amikor meg kéne jönnie. 12 nap nagyon sok idő. Lehet egy másik tesztet kéne kipróbálnod, egy érzékenyebbet.
szappanka
 
 


@szappanka:
3dbos teszt. Úgy hogy igen.
Még van belőle egy. Ha nem lesz változás és a harmadik is negatív lesz, mindenképp veszek egy más fajtát.

Köszönöm a választ :-)
kitti0711
 
 


@kicsititi:
Remélem, most már hamarosan érkezik.


@kitti0711:
Ha rendszeres a mensesed, akkor ez tényleg fura. Vegyél másik tesztet. Remélem pozitív lesz. :)
mutymurutty
 
 


@briguci:
Szia. Mi van azóta? Mi van a barnázással? Teszteltél vagy vársz még egy kicsit?
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Szia csináltam tesztet most reggel de negatív semmit nem mutatott
briguci
 
 


@mutymurutty:
De a barna folyas ugyan ugy megvan
briguci
 
 


@mutymurutty:
1-2 nap csúszásmentes de mindig időben volt.
Valakinél olvastam, hogy neki 28 nap kimaradás után volt pozitív tesztje.
Úgy hogy reménykedem. :-D
kitti0711
 
 


@kitti0711:
***csúszással
kitti0711
 
 


@briguci:
Ne keseredj el!!!
Ha most nem jön össze majd kövi hónapban.
De azért szurkolok nektek :-D
kitti0711
 
 


Csak tényleg azt furcsállom hogy ez mar a 4. Nap hogy késik és nem igazán van jele hogy megakatna jonni
briguci
 
 


@briguci:
Hátha később volt peteérésed, mint gondoltad és még korai volt a teszt. Ha nem jön még meg, pár nap múlva tesztelj megint.
mutymurutty
 
 


Sajnos megjött :-(
briguci
 
 


@briguci:


Sajnálom :/ na majd a következő hónap :))
szappanka
 
 


Sziasztok! Új vagyok még itt. Jövőhét keddre nem várom, szerintetek melyik nap csinálhatok leghamarabb tesztet? Clear Blue digitalt vettem :) a párommal a pozitív ovulációs teszt napján voltunk együtt...viszont sok helyen azt olvastam, hogy az első negatív nap érdemes együtt lenni :( mennyi így az esélyünk a babára?
strawberry
 
 


@strawberry:


Szia!

Szerintem van esély mert a kis harcosok 2-3 napig is élnek. Ha jól tudom ;)
Én azon a napon tesztelnék leghamarabb, amikorra nem várod.
szappanka
 
 


@strawberry:
Én is jövő hét keddre nem várom! Igyekszem addig kibírni, hogy ne teszteljek.
Jó lehet a pozi napon is együtt lenni, attól összejöhet!
Nagyon szorítok!
mutymurutty
 
 


Sziasztok
Nekem eddig két negatív tesztem volt. :-(
De ennek ellenére egyre több szokatlan dolog történik.
Állandóan szúródik jobb oldalt meg az alhasam.
Menstruációs fájdalmaim állandóan vannak és kb óránként úgy is érzem hogy na megjött de nem.
Kicsit furi. Ilyen még sosem volt.
És mellesleg 13 napja késik.
Most hétvégén csinálok még egy tesztet, addig nem merek.
Félek a csalódástól.
kitti0711
 
 


@kitti0711:


Én fognám magam és most azonnal elmennék egy más márkájú tesztért.... 13 nap az nagyon sok. 
Ezek a tesztek még a mensesz időpontja előtt képesek már kimutatni a terhességet, nemhogy 2 hétre rá... Akkor már dokihoz szoktak menni.
szappanka
 
 


@mutymurutty:
Szorítok neked én is ezerrel, illetve magunknak! :) én lehet nem fogom kibírni jövőhétig és csinálok egy tesztet reggel hátha...:) sajnos túl vagyok egy pár negatív teszten szóval nem merem beleélni magam túlzottan. Neked van valamilyen tüneted? Nekem sajnos nincs azon kívül hogy kicsit feszül a mellem és viszket, ami simán lehet menstruacio előtti állapot. Félek hogy ez nem jó jel, mert ilyenkor mások már rengeteg tüntettel küzdenek, nekem meg semmi :(
strawberry
 
 


@strawberry:
Nekünk ez a 4. próbálkozás.
Nekem is a mellem feszül kicsit, meg pár napja a derekam is fájt.
Amúgy kedden este miután együtt voltunk férjemmel, utána rózsaszínű volt a távozó "anyag" és utána volt pár csepp vér. (gondoltam beágyazódás, ha lehet... ilyen még soha nem fordult elő, kicsit meg is ijedtem, de azóta semmi folyás.)
Remélem semmi rosszat nem jelent.
Nem is merünk együtt lenni.
Nagyon szeretnénk, ha most sikerülne, én túlságosan is bele éltem magam, nagy csalódás lenne, ha nem lenne baba. És leghamarabb vasárnap, vagy hétfőn csinálnék tesztet, addig biztos nem.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Ezzel a rózsaszínű dologgal volt már hogy én is találkoztam, nem tudom mit jelenthet...
Mi 3 éve nem védekezünk úgy voltunk vele ha jön jön, ha nem nem...nem foglalkoztunk ezzel különösebben és nem voltunk rákattanva a dologra. Most ez az első hónap hogy élesben próbálkozunk és már nagyon szeretnénk babát.
Mi 9-én este voltunk utoljára együtt azóta mi sem mertünk. Ma reggel teszteltem sajnos negatív lett :( pedig ha baba lenne nem kellett volna már kimutatnia?
Szorítok nektek hogy sikerüljön! 1 hét múlva már többet fogunk tudni :) csak olyan nehéz ez a várakozás.
strawberry
 
 


@strawberry:
Hát nem tudom. Ilyen korán még nem teszteltem. Úgy hogy ebben nincs tapasztalatom. Elvileg a nem várt napján már ki kellene mutatnia. Addig vn még 4-5 napod.
mutymurutty
 
 


A rózsaszín dolog sokminden lehet. A beágyazódástól, az enyhe hüvely sérüléstől sex során, vagy erős orgazmusra kiváltott izom összehúzódásra egy pici vérzésig bármelyik lehet.
Ha rendes ciklusod van, érdemes tesztelni, de csak ha késik... Sterintem előbb felesleges...Pláne ha pár nappal csúszott a pé.
Szurkolok, 2 csíkos legyen a teszted! ;-) :-)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


@kicsititi:
Köszönöm. Mindenképp várok a teazteléssel. ;)

Sajnos egyre jobban feszül a mellem. Más tünetem nincs. A mellfeszülés pedig a mensi előjele szokott lenni. :(
mutymurutty
 
 


Sziasztok! Pár napja már olvasgatlak titeket, gondoltam én is csatlakozom.
35 éves vagyok, van egy 4 éves fiunk, aki totál meglepetés gyerkőc. Ellentmond minden állìtásnak. Megszakìtásos volt, mindketten dohányoztunk, a következő esedékes menzesz napjan fogant es egyebek. Biztosan tudom hogy mikor fogant mert maskor nem voltunk egyutt es aztan a doki is igazolta a meretekkel.
Szoval ez a szitu teljesen uj nekem. Olyan jo végre várni a tesztelést (nem aggodni hogy jaj mi lesz ha) Folyton kerdezgettem a páromat, hogy akar-e kistesót, de nem akart...aztán legutóbb dec. 30-án egyszercsak azt válaszolta hogy jöhet :) Azóta próbálkozunk.
Szeptemberben hagytam abba a fogamzasgatlot, azota össze-vissza jön meg. Legutobb dec 19. Asszem.
Most 6-án voltunk együtt, csinaltam mar 3 tesztet....negativ volt, de aztan rajottem hogy lehet hogy korai volt mert megláttam ezt a képet itt a váladékról.. szerintetek van még esély? Ha 35 nappal számolom a ciklust akkor vasarnap kene jonnie. A kép szerint jan. 8. Körül volt ovu. Bos hogy hosszu vagyok.
Drukk mindenkinek!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: