Új privát üzeneted érkezett!

Igen  Szulejmán!Én mindig nasizok alatta :) Pannuska csukd be a szemed! Hatlapost sütöttem rá!Na jó nem csak rá,hanem párom kedvence és ma van,hogy 8 éve egy párt alkotunk :D
szisza87
 
 


Laptető mágnes vagyok  
szisza87
 
 


Szisza, ez mar csak  jelent vmit :)

Nem tudom van e polipom.. ez meg kerdes. Az egyik doki kitalata. A jun. rakszuresen meg azt irta h. minden okes majd jul semmi, hanem h. endo: 8mm. majd a kov vizsgalatnal aug elejen h. van gyanu. Annyit irt a papirra h. 9x7mm de elotte meg 8MM mondott.. es azt mondta h. majd akkor menjek megint ha mensi utan leszek epp hogy, amikor meg esetleg barnazas van de mar nem lenne gaz. Es ez meg nem tortent meg. Ezert elmegyek a masikhoz okt 8an, aztan ha van, remelem meg is csinalja..:( ha nem az szivas mert megegy ciklus kimarad. Azt is hozzatette meg a doki h. ez a normal teherbeesest nem befolyasolhatja nagyon, de ugye itt mindenkepp ki kell zarni :( 


20140211131327
 
 

 
 

Háát én lehet vissza mennék ahhoz a dokihoz!Sajnos itt is majd lesz olyan,hogy menszesz alatt kell mennünk :( Ciki,meg minden de ez van :( Túl kell rajta lenni. Meg ez a doki már tudja mi van.Én ezért nem hagynék ki egy hónapot még  A nődokik láttak már ilyet,ne izgulj!Inkább tudd meg,hogy mi a helyzet és akkor te is megnyugodhatsz!
szisza87
 
 


Nem tudom, en ezek utan nem nagyon bizom benne.. es ez mar gaz. Remelem a masiknal is sikerul hamar elrendezni :( ezert voltam kibukva a multkor az egesz ido megy meg minden miatt..
Nem izgulok emiatt, ezt elrendeztem magamban, ez van, neki ez a dolga, de azt nem szeretnem h. legomboljon rolam penzt csak ugy.. Mar Jul, megcsinalhattuk volna ezt az egesz betekintest es akkor tullennek rajta. Most nem tok mindegy? ha nincs ott semmi akkor hamarabb vegez.. mert sztem baj nem tortent volna, de meg 3 szor visszahivott, amikor mondtam neki h. hany napos a ciklus, mikor van PE, o meg tudta h. akkor mar nem lat semmit.
Szoval ezek miatt inkabb mast kerestem. Kivancsi vagyok talal e a masik doki vmit.


20140211131327
 
 


Hát így már étem!Igazad van,ha húzza az időt és Te nem bízol benne akkor váltani kell!
Én régen ugyan így voltam.Amikor abba hagytam a fogamzás gátót,hogy jöhet a baba volt olyan,hogy 72 napra jött meg a menszim!Hiába mentem magán dokihoz,semmit nem csinált velem!Azt mondta,majd beáll,még fiatal vagyok stb...50 ezer után mondtam azt,hogy elég!Váltok!Akkor mentem át a Cseh Erikához,akit a mai napig tisztelek és tiszta szívből merem ajánlani bárkinek!Ő egyből elküldött hormon vizsgálatra stb!Szóval egy csúcs szuper nődoki!Csak sajnos nagyon messze ment és oda már nem megyek utána,meg nem is lenne rá pénz...De így megértelek,mert nekem is volt tapasztalatom ilyen "lehúzós" dokival!

Többiek jól el tűntetek!!!
Gabci pénteken szerintem csinálj még egy tesztet!

Szép álmokat!
Puszi
szisza87
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Csináltam ma is egy tesztet,de semmi,egy csík van rajta!!!!
Annyira szomorú vagyok,és kezdem elveszteni a reményt hogy szombatig pozi lesz.
De nem tudok mit csinálni,ez van. Beadatom a jövőhéten a védőoltést,és várom a januárt. Adddig megpróbálok ledobni egy 10-est valahogy. Szerintem egy kis diéta,és itthoni tornával sikerülni fog. Igaz 15kg-ot híztam a pajzsmirigy miatt,de ha 10-et fogyok az nekem már nagyon jó lenne. Most vagyok 74kg.

Olyan jó volt a szulejmán,csak rövid,tök jó volt mikor dupla részekkel ment!!!
Amúgy megint egyedül maradtam,visszament a párom,majd hétfőn jön haza. Tegnap egész délután főztem neki.

Szép napot mindenkinek!!!
Pusz.
gabci75
Érd
 
 


Gabci, kitartas, bizz benne hogy sikerul! ( jo hogy en modnom..)
Fogynod kell szted? a 74 kg csak magassag kerdese :)

Hogy ennyire szeretitek ez a szulejmant :) en egy reszt sem lattam eddig:) amikor elkezdodott akkor meg ment a masikon a sherlock, en azt szerettem :)

ma pedig lesz a mresmrs:)
20140211131327
 
 


Cső Szulejmán csajszik és Reginand!!!!

Máris jobb kedvem..... ahogy kisüt a Szulejmán rajongásotok!!!! Beszarás...
Szóval,
Szisza, láttam a hatlaposos részt Nagyon szeretem. Irigyellek, mert én inkább menekülök a konyhából és csak a legszükségesebbeket csinálom meg. Munka fronton hogy állsz???

Gabci, megmondtam basszus, hogy NORMÁLIS ÉS HIPERÉRZÉKENY TESZTET VEGYÉL!!!!! Erre mit csinálsz, megveszel mindenféle szart. Tessék, itt az eredmény. Hát nem tanultál az én esetemből?????  És ne legyél szomorú, várd ki türelmesen a szombatot. Csinálj addig 65000 tesztet, ha a lelkednek úgy jó. Nagyon drukkolok Neked, tiszta szívemből kívánom, hogy NE jöjjön meg a bajod!!! A remény hal meg utoljára! Ne agyalj még a lombikon, lehet meg se jön!!! Csak pozítivan anyám!!!!
Milyen magas vagy? 74 kg a súlyod. Én jelenleg 172 cm magas vagyok és 64 kg. Olvastam erről amúgy, hogy ha valaki fogy pár kilót vagy hízik pár kilót teherbe esik. Sőt olyat is olvastam, hogy túlsúlyos csajoknak megtiltották a diétát, annyit ehettek amennyit akartak és teherbe estek előbb, mint akiket diétára fogtak. Nem sanyargatták magukat, a szervezetük tudta, hogy mindig megkap mindent.Szerintem ez valahogy be van állítva egyénre szabva, hogy mennyi az ideális. Én mindig 60-66 kg között mozogtam. Lehet a tied sok, de az is lehet, hogy pont jó. Nem biztos, hogy fogyóznod kéne, pont most!!! Nem?
pannuska12
 
 


hali Pannuska, hogy birod? ma voltam konyvesboltban es lattam egy leszokos konyvet, egybol eszembe jutottal.

ja, ma voltam emlo UH n- nem talaltak semmit :) szoval csak vmi nem tudom mi, amitol csak az egyik erzekenyebb
20140211131327
 
 


 


@reginand: Visszaolvastalak és felét nem értettem, titeket aztán oda-vissza kivizsgálnak!!!!! Remélem jók lesznek az eredmények. Nem is értem, nálunk fele ennyi vizsgálat nem volt. Ennyire intézet függő? Vagy a korod miatt?
Ja, én sem értem Őket, hogy mit esznek ezen a Szulejmánon, de engem nagyon szórakoztat, ahogy imádják meg ahogy beszélnek róla és mivel olyan szimpik ezek a Szuli csajok én mindent elnézek nekik!
Én is a Sherlockot néztem, de én mind a kettőt, azt is amelyikben a kínai pina volt a Watson, meg azt is amiben egy férfi volt. Nekem mindegyik bejött! De mondjuk az NCIS-ért nem rajongok, olyan mű.

Munkahely ügyben megnyugodtál ?

pannuska12
 
 


@reginand:


Te, igazából nagyon jól bírom amíg egyedül vagyok, amint jönnek a cigizős munkatársak végem. Kunyeráltam, bevallom.....
Tegnap voltam a konferencián, egész nap nem szívtam egy szálat sem, marha büszke voltam magamra.
Bedumálom magamnak, amit a neten olvastam: 1. Nincsenek elvonási tüneteim. ( dehogyisnem, csak leszarom). 2. A dohányzásnak vége ! (kivéve kunyeráláskor ).
Lehet hülyén hangzik, de amíg nem mondják tutira, hogy terhes vagyok és minden bizonytalan még, addig nem érzem a legfőbb motivációt: a gyerekemet.

pannuska12
 
 


Hat a 3. napi hormont mindenkinel megcsinaljak, es a 22. et is, plusz minden mast :)
En ugy tudom mindenhol, Nem csak a kor miatt. Miert neked semmi nem volt? Odamentel , azt kesz?

Ja, es nem kertek am papirt . Adtak egyet h. kozjegyzovel ala kell iratni h. elismerjuk a gyereket sajatnak. es kesz :)

En is neztem mindegyiket :) kar h. mar nincs.
azt en sem birom nezni..

nem, van amikor jobb , van amikor rosszabb.. Most pl meg fogjak szuntetni a jaratot, nem tudom meg hogy fogok bejarni. Igazabol nem akartam terhesseg alatt itthon ulni, de terhesen nem fogk loholni.. meg 1,5 orat utazni egy iranyba ami csak 30 perc lenne normal korulmenyek kozott..
Kocsim nincs, ezert meg nem fogok venni h. leamortizaljam.. meg h. joval kevesebbet keressek.. :( szoval szar minden. Ha megszuntetik a jaratot, lehet kerni fogom h. rugjanak ki. adjak oda a jussom es kesz. ez lesz a kemeny dio, mert nemetben meg kell a munkam.. es lehet nem fognak elengedni :(  Majd meglassuk :)
20140211131327
 
 


@reginand:


Téged Reginának hívnak? Mert ha lányom lesz, Regina lesz a neve. Anyukám már kérdezte,milyen nevek tetszenek.Mondjuk ahogy a szüleim viselkednek, nekem hétvégére szülnöm kéne. De látom, hogy boldogok! Még a fél információra is!
pannuska12
 
 


Nem, nem az az igazi nevem :) csak szoktak igy hivni, nem tudom miert, volt aki nem tudta megjegyezni, vagy reginas vagyok :)
a szofi is tetszik , tobbek kozott :) meg egy csomo mas, csak tartanank  mar ott :)
20140211131327
 
 


Az en szuleim is nagyon varjak mar.. szegenyek.. Anyunak most amugy is nehez, jo lenne neki egy ilyen johir.. emelett csak a sikertelenseget latja.
Remelem o rendbejon nemsokara, es jobban lesz.
Nem tudom mondtam e, de jul ban vastagbel daganatot diagnosztizaltak nala :( szerencse a rosszban, hogy nagyon idoben eszrevettek, igy nagyon jok az eselyei.

20140211131327
 
 


@reginand:


Igen, azt csináltak, utána 2X vért vettek, meg 1X kenetet. Páromnál 1X vért, 2X spermát. Ennyi volt. Az átjárhatóságiról vittem papírt. Semmi más nem volt. 07.24-én voltam először ezen a 21.naposon, 08.16-án eredményt hirdettek  a vizsgálatokról,és 09.09-én volt az 1.inszem. Jó, mi mindketten egészségesek voltunk/vagyunk. De élettársi papírt sem kértek. Lehet csak én érzem ezt gyorsabbnak.
pannuska12
 
 


@reginand:


Nem mondtad még anyukádat, de a fel a fejjel és gyógyuljon meg. Biztos sokat segítene egy unoka! Nagyon oda vannak értük! Gondolj bele, micsoda boldogságot adsz nekik !!!!!
pannuska12
 
 


@pannuska12:


ugy nez ki nekunk is csak ennyi lesz itt :) ha nincs sehol semmi problema :) ugye engem beparaztatott a magandokim itt ahol lakom ezzel a polippal, de ha mondjuk ezt nem tudnam, akkor nekunk is csak annyi. nekem is elfogadtak az atjarhatosagit szoval azt nem kell ismetelni :)

Ha egeszsegesek vagytok miert volt inszem? vagy csokkent a spermaszam? vagy csak nem jott ossze jo regota?
20140211131327
 
 


Hahó lányok!!!!

Végre itt vagytok!! Már vártam mindenkit!!!!!
Jójójó,addig amíg nem jön meg addig remélek!!!
Amúgy 165cm vagyok,nőhettem volna nagyobbra is!!!
De nekem monta a klinikán a doki is hogy kéne fogynom vagy 10kg-ot,ja meg heti 3óra mozgás. Most lehet fogyizni majd mert ha megkapom az oltást akkor védekezni is kell mert 3hónap alatt szívódik fel a szervezetemben,és addig nem szabad teherbe esni ,mert beteg lesz a baba,aki mégis terhes lesz attól ilyenkor elveszik. 

Jólvan már pannuska,én jó tesztet vettem,vagy nem????
Olyan jó neked hogy pozitív lett!!!!

Igen nagyon szeretjük a szulejmánt!!!! 
gabci75
Érd
 
 


Regi sajnálom anyukádat éa jobbulást neki,reméljük akkor tényleg íelkapták időben és meggyógyul!!!

Az én szüleim is nagyon várják a kis unokát,főleg apukám,állandóan azzal idegesít hogy neki kislány unoka kell,mert ugyanis tesómnak 3fia van!!!De mondtam neki majd ami jön az lessz!! Ennyi!!
Még ilyet még válogat is!!!
Nekem mindegy lenne csak legyen máááááár!!!!!!!
De az sem baj ha ikrek lesznek,én szeretném amúgy!!!
Mondjuk egy fiú egy lány!!
gabci75
Érd
 
 


Pannus, remelem nem bantottalak meg a kerdessel, nem volt szandekomban, bocsanat
 
Gabi, tenyleg?? ezt nem is tudtam, de akkor ez vajon ervenyes masra is? en nemreg kaptam agyhartyagyullasasra
20140211131327
 
 


@reginand:


Azt nem tudom hogy annál mi a helyzet de a rubeolánál így van. Mert utána is olvastam meg mondták a klinikán.De ez a lomboknál van.Mert az inszemek előtt nem is kérték ezt a vizsgálazot.
gabci75
Érd
 
 


Hahó Szisza!!!!!

Hol vagy??? Mit csinálsz??
gabci75
Érd
 
 


Jó reggelt Lányok!!!

Ma reggel sajnos arra ébredtem hogy fáj a hasam,kimentem pisilni de már nem csak pisi volt,megjött,mostmár tényleg nincs baba!!!
Megyek dolgozni,este jövök majd!!
Szép napot mindenkinek!!!
Pusz.
gabci75
Érd
 
 


HÚÚÚ ti aztán termeltetek rendesen!!

Gabci,nagyon sajnálom!!! Ne add fel! Majd a lobik sikerülni fog!Puszillak!!!
Próbálj meg fogyni egy picit,hátha tényleg segít az is!
Igen nagyon jó volt a Szulejmán!!!Imádom azt a sorozatot!Nagyon sajnálom,hogy már csak egy részt adnak!Mindig úgy várom a szerdát :D

Reginand!Nagyon sajnálom anyukádat,mielőbbi gyógyulást kívánok neki!!!
Egyébként én sem az elejétől nézem ám a Szulajmánt!Áprilistól,amikor tesómra vigyáztam 2 hétig szülés előtt akkor szoktatott rá.Na ezt jól megfogalmaztam :D De remélem érted!Nagyon szépek a ruhák benne,olyan szépen beszélnek benne,meg nagyon szeretem benne a szereplőket is,nem olyan mű film hanem olyan tök jó!!!
A Sherlok most is megy ám,csak nem tudom pontosan hol,vagy a viasat 3 vagy a story4?Passzolom,de a kínai picsás van ott :D Én is szoktam nézni ha eszembe jut :D
Sajnálom,hogy ennyi gond van a munkahelyen,de remélem hamarosan rendeződik az is! :)
Nálunk apának nem valami fényes a sperma képe,meg nekem van IR de másról mi sem tudunk.

Pannuska mikor mész UH-ra??? Én azért büszke vagyok ám így is rád,hogy egy két cigi becsúszik,mert tudom nagyon nehéz!De legalább már nem veszel magadnak,és remélem csak egy két cigiről van szó!!!Sajnos munka azóta nincs,de azért még persze keresgetek!
Én imádok egyébként sütni-főzni!Imádok a konyhában lenni,még mosogatni is :D :D :D
Ezt a hízásos,fogyásos dolgot én még nem is hallottam 
Titeket nem vizsgáltak ennyire ki???Én mondjuk örülök neki,hogy tényleg mindent megnéznek ami gátolhatja a teherbe esést,mert így ha terhes leszek akkor nagyobb az esély arra,hogy megmaradjon,szerintem.Nem jön közbe az,hogy ja ez miatt nem tudott rendesen megtapadni vagy ilyesmi!Meg legalább van időd felkészülni erre az egészre lelkileg is!
Nektek nagyon gyorsan ment minden!De nem baj,ott van már a babátok és minden rendben lesz!Tudom hihetetlen elhinni,de hidd el!

Nekem még mindig nem jött meg!Ez az én szerencsém,persze el lőttem egy teszte hátha,de nem.Megint csak a szervezetem szórakozik...

Puszi csajok!
szisza87
 
 


Ja ma már nem leszek,meg hétvégén sem,mert elutazunk egy picit!Hétfőn jövök,addig is jók legyetek!

Puszi
szisza87
 
 


Szisza, Koszi, es jo pihenest :) sajnalom ezt a szervezet-szorakozas dolgot..

Gabci , sajnalom hogy igy alakult. En nagyon biztam benne :( Ne aggodj, csak megnezik miert nem sikerult. vagy nem?
szedtel vmi sargatestre, nem? vagy az Pannus volt?:)

Jo hetveget lanyok! :)




20140211131327
 
 


@reginand:


Én is sajnálom,de majd a lombik!!!
Nem nézik meg ugysem tudnák miért,ez már a 4.-ik volt,nem szedtem semmit itt nem adnak rá,az a pannus volt.

Nem tünök el addig sem ,itt leszek veletek és szurkolok minden erőmmel!!!!

Szép hétvégét nektek!!!
gabci75
Érd
 
 


Cső csajszikák!

Voltunk ma Tapolcán. Rengeteget vártunk, ráadásul egy csajnak is pozítiv tesztje lett, és ma úgy jött ki a rendelőből, hogy nincs baba. Berezegtünk!
Megnézett a doki, semmit nem látott (hüvelyultrahanggal), ideges lettem, mi a fasz van akkor? Átküldött vérvételre-hcg-t nézni. Mire átértem - 15 lépés- a kezembe nyomták a pisilős poharat. Teszteltek megint, és pozítiv lett megint. Faggattam a laboros nőt, azt mondja, nagyon erős a csíkom, de elvileg már látszania kéne az Uh-n és méhen kívülire gyanakszik. Ó, hát ez nem gáz! Azt csak műteni kell!!! Már volt olyanom 2007-ben. Azt mondta még, hogy jövő héten mégegyszer vért vesznek és összehasonlítják a HCG szinteket, emelkedik-e,csökken-e. Hétfőn kell telefonálnom.
Rohadtul nem voltam nyugodt és rohadtul rá akartam gyújtani!!!! Felhívtam az itthoni nődokimat, megkérdeztem és megnyugtatott (mi mást tehetett), hogy a 4. héten látszik valami, előbb nemigen, szerdán azért rám néz, akkor 23. napon leszek. Ha mégis műtét lesz, akkor is ő lesz ott, meg ha terhes gondozás, akkor is ő kell, úgyhogy beizzítom!
pannuska12
 
 


@gabci75:


Gabci, úgy sajnálom ! Reméltem becsatlakozol hozzám !!!!!! Nehogy elszontyolodj, VELED VAGYUNK !!!!!!!
Figyelj, a lombik tuti lesz !
pannuska12
 
 


@reginand:


Dehogy! Nem bántottál meg ! Akkor beszólok, ne aggódj....
pannuska12
 
 


Pannuska! Ilyesmire ne is gondolj! tuti, hogy a méhedben van, csak még nagyon picike, és nem látja a dokibácsi. Mennek a drukkok!!!!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Pannus, sztem is minden okes, dehat ilyenkor meg nem latszik..

Tegnap tok szarul voltam- emelyegtem meg ilyenek. Pentek este bekajaltam jo csipos tesztat, lehet attol volt. Aztan ez Du-ra elmult.
Sztem most sem sikerult, mar erzem a gorcsoket a hasamban :( es meg 1 het mire megjon. Mindegy, mar a programban vagyunk :) Szoritsatok hogy ne legyen semmi abbol a polipgyanubol!

Jo pihit!
20140211131327
 
 


Hahhó Lányok!!!

Nyugi regi,itt semmi nem biztos csak ha már megjön!!
Nem lesz ott semmiféle polip szerintem!!

Pannuska!!! Én is remélem a lombik tuti lesz,csak januárig kell kibírnom,de veletek ki fogom szerintem!!

Neked meg tuti ott lesz a babszem nyugi!!

Puszi mindenkinek!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Szijjasztok csajok!!
Én olyan jót babáztam a hétvégén,hogy el sem hiszitek :D isteni a keresztfiam :D Imádom nagyon!5 hónapos :D

Pannuska remélem jó helyen van a pici!Csatlakozom a többiekhez,még pici volt azért nem látta!De remélem a dokid majd most látni fogja!Hajrá!

Ahugika,mikor küldöd át a minta étrendet?Nagyon várom ám :)

Reginand lehet baba van a pociban 

Gabci hajrá január!!!Itt leszünk veled!Párod ma jön haza ugye? :D Gondolom már nagyon várod!

Csajok ha tudtok valami jó állást pesten szívesen fogadom!


Puszi lányok!
szisza87
 
 


 Szisza ezer bocsánat! Írtad, hogy hétvégén nem leszel, mondom akkor ráérek vasárnap. És elfelejtettem. Este amint hazaértem küldöm, be is állítom telón az emékeztetőt... Mégegyszer bocsi!!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Szia!Semmi gond  csak gondoltam rákérdezek,hátha kiment a fejedből!

Puszi
szisza87
 
 


Hali szisza, jo volt a hetvege akkor latom ?:)

Tegnap minket is meglatogattak baratnomek a "legujabb" csemetevel :) o a 3. kislany, es szept 10 en szuletett es cukorfalat. Bar en nem dajkaltam meg de parom egybol kezbe vette amint lehetett :)
A ket nagyobb meg addig szepen eljatszott:)
Azt meg nem hiszem  h. baba lenne a dologban, kicsit sok volt az elozo esti kajalas
Most nem tudok pesten semmifele allast. meg a nyaron volt egy fonalboltos, de azt betoltottek, tutira.

Gabci, annyira szeretnem a "polipmentesseget" :)

20140211131327
 
 


Jaj, a lenyeget meg nem irtam:
Nyitott egy csaj egy uj topicot, BMC halapenz ha sikerul a baba.. errol tud vki mondani vmit??
nekem ez eszembe sem jutott..
20140211131327
 
 


Reginand én beszélgettem erről másokkal,máshol és szinte mindenki azt mondta,hogy nem adnak.Azért mert nagyon sokba kerül így is egy-egy kezelés és nem jön ki a hálapénz.Ha jól tudom akkor Zeke meg a Skriba drnő várja el a pénzt.Legalább is ezt írták sokan.Szűcs és Konc nem.De van aki ad a bológusnak is ha már a dokinak ad.Szóval változó,kinek mennyi pénze van erre az egész procedúrára.Mi nem fogunk adni,mert azért megyünk államiba mert nincs plusz 20-30 ezer a hálapénzre :)
szisza87
 
 


Ja és ne izgulj!Nincs ott polip ;) majd meg vuduzunk,hogy ne legyen és igen nagyon szupi volt a hétvége! :D
szisza87
 
 


Hmm, oszinten, en tenyleg nem hallottam meg errol a halapenzrol.. azert ha meg maganba mesz, ott meg azert nem adsz mert ugyis kifizeted, nem? :)
azert na.. aki tartja a markat.. erre nem mondok semmit. Oruljon h. neki nem kell jarni semmifele kezelesre es osszejon..

A vuduzast orommel fogadom :D
20140211131327
 
 


Sziasztok Csajszik!

Ma hívtam Tapolcát, mi van a véremmel. 825,4. Ennyit mondtak. Nem tudom mit jelent, de pénteken megint mennem kell. Annyit tudok, hogy hcg szintet néztek, most ez sok vagy kevés ?

Örülök a jó hétvégéseknek ! Valaki babázott, valaki pasizott, valaki meg:
Lebuktam a párom előtt a dugi cigimmel !!!
Kidobta, és azt mondta, majd szóljak neki, ha végre le tudtam szokni a dohányzásról. És átvonult a másik szobába aludni. Még 1 db-ot se enged abból a rohadt gyengéből sem ! Pedig én tök örülök, hogy 95%-kal kevesebbet szívok, az 5%-ban meg 1-2 szál van, amikor tényleg úgy érzem, hogy nem bírom. Ez főleg akkor van, amikor körülöttem cigiznek. A stratégiám az, hogy egyenlőre megy ez az 1-2 szál, majd jön a hányós, émelygős,minden büdös rész és akkor lesz vége az egésznek.
Anyukám is kioktatott, a terhesség és a gyermekvállalás nehézségeiről. Elment mindentől a kedvem.
A melleim folyamatosan érzékenyek, megnyomodík és fáj.
Pedig már úgy várom, hogy nőjön. VÉGRE LESZ NORMÁLIS MELLEM CSAJOK!!!!!
pannuska12
 
 


Pannus, eddig nem volt normalis melled? :)
ami azt illeti en ezt a reszet nem annyira varom :( se az erzekenyet se azt h. nojon :) bar ugy tunik hiztam egy kicsit: nottek :(

dokinak mondtad ezt a cigi dolgot? hallottam mar olyat h. a doki "javasolta" ha annyira rajon a cigizhetnek szivjon el egyet, mert a stress tobbet art mint a szivas... marmint  acigie..
Bar en azt gondolom hogy no cigi :)
Eros vagy, es leteszed!

En ugy szoktam le h. egyszer ivaszat volt, akkor mar nem szivtam fel eve, megtalaltam a feleves cigim! ami nagyon durvan kiszarad es eros! na ettol ugy rosszl lettem h. azota is ha megerzem a cigifustot rosszul vagyok..

Ami a hcgt illeti, nem tudok allast foglalni ) sztem jonak tunik :)
20140211131327
 
 


Szia Pannuska! a 825,4 az nagyon szép!!!Szerintem minden rendben!
Párod megértem,hogy mérges a cigi miatt,de valahogy magyarázd meg neki,hogy régóta szívod és egyik napról a másikra nem megy!Ő is csak a picit félti  Menni fog ez!Én nagyon büszke vagyok rád,hogy csak 1-2 szál csúszik be és igen,majd az is elmarad!Hajrá 

Puszi
szisza87
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi ez a nagy pangás?Merre jártok?


szisza87
 
 


Hahó lányok!!!

Itt vagyok már!!!
Na ma besdták a védőoltást,kezdődik a 3hónap várakozás!!
Hugika nekem is jó lenne valami jó kis diétás étrend!!!!
Megköszönném ha küldenél nekem is!!
Jó lenne ledobni egy 10-est 3hónap alatt!!
Olyan szépen süt a nap!!!
Szisza!!! 
Holnap SZULEJMÁN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci!

Meglásd hamar eltelik az a 3 hónap ;) Legalább addig kipihenitek magatok!Akkor most addig védekeznetek is kell,hogy ne legyen esetleg spontán terhesség?Gondolom nem tenne jót a babának azért kell várni 
Na de hajrá január!!! :)


Nekem még mindig nem jött meg.Ugye a múlt héten teszteltem ami negatív lett,most meg már nem merek.Volt már nekem ilyen,hogy nem jött meg!A csúcs az 72 nap volt!De a múlt hónapban meg 24 napra jött meg.Amúgy átlagosan 33-36 naposak a ciklusaim.24.-re vártam.
Nem merek tesztelni,mert nem érzek semmit!Mondjatok valamit légyszi,mit csináljak???

Ja és igen holnap SZULAJMÁN!!! Már alig várom 

Puszi csajok!!!
szisza87
 
 


Szisza, sztem tesztelj :) en nem birnam ki :) bar nekem ennyi csuszas nem is fer bele.
attol meg h. nem erzel semmit, nem jelenti azt h. nem lehet pozitiv a teszted :) sztem az olyan jo kis meglepetes lenne :) en orulnek neki :) ha meg nem ugy van akkor azt is mielobb ki kell deriteni. Tudod mikor volt peteeresed? azert abbol konnyebb kiszamolni hogy mi is lehet a helyzet. Homerozes?:)

nem tudom mi van velem, olyan fejgorcsom van h. hanyingerem is van..alig vartam h leszalljak a buszrol. oregszem, jon a front, sztem azt erzem. Pms ben nem szokott migrenes fejfajasom lenni. Irto szarul vagyok pedig keszultem tornara, de ha igy marad nem lesz belole semmi :(

Szep estet :)
20140211131327
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: