Új privát üzeneted érkezett!

akkor ismét tanácstalan vagyok! mondjuk pont egy olyat találtam, amin van híd és levehető.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


laptetőőőő!

nolnapra megtartom, de bettinek adok belőle!!!!

selyem: gyere a hírekkel!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati van róla kép?
de szerintem ezt megveheted:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Röviden: 32 éves vagyok, férjemmel már elég rég óta szeretnénk kisbabát, eddig nem jártunk sikerrel, ezért úgy döntöttünk, hogy kiderítjük mi lehet az oka. Decemberben voltunk orvosnál, nála nem olyan vészes a dolog, rám még további vizsgálatok várnak.
nefelejcs78
Érsekvadkert
 
 



Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nefelejcs reméljük kiderül az ok és jön a baba is:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nefelejcs! üdv itt és mielőbbi babásodást kívánok nektek!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Dike, Nita! Köszönöm a kedves szavakat és a fogadtatást.
Nita én is ebben bízom, bár néha nehéz.
nefelejcs78
Érsekvadkert
 
 


Sziasztok!

Kati! Én is csak azt tudom mondani, hogy elérik a játékot, ez szerintem a pihiszéktől is függ. Nekem amúgy ez amit mutattam nem azért tetszik, mert rezeg is, sőt szerintem azt a funkcióját tuti nem használnám. Nekem az tetszik benne, hogy különböző zenéket játszik, kiad olyan hangot, mint amit a pocakomban a magzatvíz bugyogásában hall a picur, illetve szívhangot is. Na meg nagyon megtetszett az huzata, olyan puhika, meg a színe, szóval minden. Egyébként ez a fajta még azért jó, mert ha később már mocorog, a saját súlyával képes szinte "hintáztatni" magát. Egyébként ezen az oldalon nagyon jó áron van fent, mert itt Kalocsán a bababoltban ugyanez 22ezerért van. :shock:

Beze! Akkor én regizek a tanyára! :wink:

Csillag! Azt a csillagszemű mindenségét neki....Bocs, de ez kikívánkozott most belőlem. Eszméletlen szemekkel rendelkezik ez a Gergőci-baba. :lol: Bence pedig nagyon huncut a képeken, látszik rajta, hogy Ő a nagy és okos TESÓ!

Nita! Köszi a képet, azért még én is körbe fogok nézni, mert egyenlőre inkább csak neten néztem, meg itt a bababoltban. Amúgy másoktól én is hallottam, hogy egy jó ideig hasznos etetésnél is. Egyébként, én is azért szeretnék venni, ha lent leszünk a földszinten, bele tudjam tenni. Aztán még az is lehet, hogy apája csinál neki egy bölcsőt, az lenne az igazi! :lol:

Én du-án voltam masszőrnél, nagyon jól esett. Babócám nagyon be volt indulva, már előtte is sokat mozgott és közben is. Azóta viszont tuti lent tanyázik, mert elég kellemetlen a hasam alja, sokat megyek pisilni is, úgy érzem, mintha nyomna. Fáj is a pocim, meg szúr is. Nem is tudom igazán megfogalmazni. Az előbb én is átsétáltam anyósékhoz, anyós eljött elém. Holnap mennek Sárvárra és csak szombaton jönnek haza. Olyan aranyos volt anyósom, mondta, hogy olyan lelkiismeret furdalása van, amiért elmennek, de utána októberig sehova, ha csak mi nem tartunk rájuk igényt egy nyaralás kapcsán. Hazafelé meg após kísért. Szegény Zoli még mindig dolgozik. Hát nálunk két naponta ez várható, reggel fél7től Isten tudja meddig nem fogjuk látni. :(

pedi
Kalocsa
 
 


Ja, igen, Selyem én is úgy vagyok amúgy mint Te. Anyóssal jobban kijövök mint saját anyámmal. De azt hiszem van itt még vki, aki így van ezzel! :wink: Várlak a hírekkel!

Nefelejcs! Én is szurkolok, hogy minél előbb jöjjön a gólya hozzátok! :wink:

Kati! Ez tök szuper szék, és ennyiért! Azt hiszem, én is körülnézek itt!

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi köszönöm.
Nagyon jól esik, hogy ilyen kedvesek vagytok hozzám.
nefelejcs78
Érsekvadkert
 
 


Kati, belinkeled a pihiszéket amit kinéztél? Kíváncsi vagyok rá!

Beze, gyönyörűek a gyerekeid!!!!!!!!!! (Ugye milyen jó többes számban leírni azt, hogy GYEREKIM?????????? :D )

Cham, köszi a kérdést, rendesen visszajött az tejcsi. :D Sőt, ma inkább azzal küzdöttünk, hogy dőlt belőlem és Gergő nem tudta olyan gyorsan nyelni, emiatt többször bedühödött és ordított. ilyenkor persze spriccelt az arcába a "cucc". (Bence viszont jól szórakozott a dolgon. 8) )
Sajnálom, hogy ki kell venni a fiacskád manduláját... sokat kínlódtatok vele?

Pedi, szívemből beszéltél amikor leírtad a véleményedet a hordozásról meg a kiságyból kikapkodásról. Szó szerint ugyanezt tudtam volna írni! Én sem hiszem, hogy az, hogy néha hagytam Bencét vagy most Gergőt sírni egy kicsit, kihatna a kamasz illetve felnőttkori viszonyunka.
És Cham-nek is igaza van, hogy az én hátam, derekam se bírná az állandó cipelést...
A külön szobában altatást és szoptatást én most is meg tudom oldani. Gergőt sem vettem magam mellé, nem tudnék úgy aludni, hogy ha ott lenne valamelyik gyerek az ágyunkban. (Annak idején mi a tesóimmal sem aludtunk soha a szülői ágyban.)

Selyem, gyere majd ha tudsz!

Nefelejcs, jól tettétek, hogy elmentetek kivizsgálásra. Ha nem vagyok indiszkrét, mióta próbálkoztok a babával?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 



szia nefelejcs


csajok jelentkezem: megvizsgált, kitapogatta a méhszájat (ami szerencsére zárt), csinált hasi uh-t, hátha látunk valamit... de hozzátette, hogy így 5 hetesen még nem szoktak látni. mondtam is neki, ezért nem is jöttem volna, ha nem véreznék... mondta a vérzést nem szereti, de lehet hogy nem jelent gondot és tényleg csak a szex miatt van.

de ehhez holnap el kell mennem hüvelyi uh-ra a kórházba, és ott majd meg tudjuk nézni a petezsákot. azt mondta, ha holnap szabályos petezsákot látunk, akkor nincs gond. ha szabálytalan, akkor bevérzések vannak és valószínű vetélés vagy génhibás.

igaziból, 50-50%...az tuti, hogy ott van mert 3 teszt igazolja, csak a kérdés, hogy egészséges-e. holnap reggel 9re megyek.

gyógyszert meg nem írt fel semmi durvát, azt mondta nem vészes. és majd holnap megbeszéljük, de magneb6-ot és/vagy elevitet vagy gravidát javasol, ha holnap minden rendben lesz.

amúgy, a doki egy 55-60 körüli férfi. közvetlen és nagyon kedves, segítőkész és elmagyarázza a dolgokat rendesen.

az első vizsgálatom nem is volt vészes, egyáltalán :) nem tudom miért halasztgattam :D

hát, ennyi. amint látjátok a szöveg tele van HA-kal. nem mert mondani semmi bíztatót, mert még nem látott közelebbről.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Beze annyira édesek a gyerekeid! Látszik Lexin, hogy mennyire szereti Marcit!!! Regisztrálok én is a tanyára!!

Nefelejcs üdv köztünk! Én is mielőbbi babásodást kívánok Neked!

Selyem remélem minden rendben van!!

Bettike már biztos nagyon izgatott!:)

Virág, hát nem is tudom mit írjak, annyira szépek vagytok! Olyan édes szájacskája van Gergőnek! Bencus is nagyon aranyos!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Nefelejcs tudom hogy nehéz de el fog jönni az idő hidd el!!!!!:)
Pedi a bölcső az szerintem még jobb mint a pihiszék!!!!!!!!
Selyem én drukkolok ám nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi, köszi, a csillagszeműm nevében is! 8)
Fúúúúúúúúú masszázs, azt én is NAGYON eltudnám most viselni!!!!!!!!
A poci szurkálást már kevésbé... Biztos rajta tanyázik a hólyagodon a babóka.
Sajnálom, hogy a Férjednek ilyen sokat kell dolgoznia és sajnos tapasztalatból tudom, hogy nehéz és hosszú lesz minden olyan napotok, amikor későn ér haza. DE!!!!!!!! Olyan szeretettel írsz Anyósodról meg Apósodról, hogy úgy gondolom, szívesen mész majd hozzájuk, ha magányosnak érzed magad otthon a picivel. (Ez most így hülyén hangzik, de biztos, hogy lesz olyan, hogy majd megveszel egy értelmes emberi szóért...Na, én ilyenkor szoktam pakolni és meglátogatni Anyukámékat.)

Kati, nagyon tetszik ez a szék!!!!!! És az ára is szuper!
A játékhídról még annyit, hogy a miénken 180 fokban lehet mozgatni, így most, hogy még nem használjuk, teljesen le van hajtva, hogy Gergő tudjon bennünket nézegetni. (egyelőre mi még érdekesebbek vagyunk, mint a játékok :P )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


terhesvitamin kérdés: ki milyet szed vagy szedett? mennyire volt vele elégedett?

Kép
selyem
Pécs
 
 


beze! én is 2 fórumon vagyok fent a tanyán,várom az újat:)

nefelejcs! drukkolok h minél hamarabb jöjjön a baba!

selyem! akkor holnapra drukk h minden rendben legyen!

KépKép
dike
 
 


Csillag nem vagy indiszkrét, igazából 2006 tavaszától, de aztán volt egy kis szünet, mert a férjem külföldön vállalt munkát és én pedig Mo-on maradtam, ez majdnem egy évet jelentett így külön. Ha jól "összeszámolom" akkor már több, mint 3 éve.

Selyem nagyon remélem minden rendben lesz

Mona köszönöm.
nefelejcs78
Érsekvadkert
 
 


Mona, köszi! :D

Selyem, érthető, hogy a dokid nem mondott semmi konkrétumot. drukkolok nagyon holnapra!

Pedi, nagyon tetszik ez a szék, amit most belinkeltél! Imádom ezt a zöldet!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


megyek, én is regisztrálok a tanyán.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


selyem: drukk!!!!!!!

csillag: már belinkeltem kicsit feljebb.
de a te kedvedért!!!
http://www.vatera.hu/4_baby_siesta_pihe ... 76019.html

pedi: igen, ez is gyönyörű és én is tudnék választani innen az oldalról is. de nem akarok túl sok pénzt adni érte.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


tanyán már én is vagyok.

pedi: én ugyanezeket tudom leírni az anyósomról. az apósom most kórházban van ő pedig egyedül otthon. és úgy sajnálom. délután is voltam nála. ő délelőtt volt itt. és holnap jön velem a dokihoz is, hogy ne vezessek már egyedül. meg megyünk vásárolni utána. dm, rossmann, tekkó stb.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Selyem! Akkor drukk holnap reggelre! Gyere majd a hírekkel, amint tudsz!

Csillag! Igen, az biztos, hogy rájuk bármikor számíthatok. És nem hangzik hülyén, biztosan nehéz lesz először egész napokat egyedül lenni vele. De eleinte majd inkább Ők jönnek szerintem. Bár az első héten Zoli itthon lesz velünk! Ő fog főzni, meg fürdetni! :lol:

Nita! Igen a bölcső lenne az igazi, de csakis akkor, ha az apukája csinálhatja. Nem tudom lesz-e rá ideje. Még le kell laminált padlóznia a szobát, meg kifesteni. Ezeket a képeket néztük ki:
Kép
Kép
Kép
Van még egy pár, de mindet nem akarom feltölteni, majd ha kész a szoba, akkor meglátjátok.

Mona! Sikerült bevásárolni?

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: ez mind a szoba falára fog kerülni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 



köszi a bíztatást... ma megyek pihenni. szertném, ha minden rendben lenne. majd holnap reagálok a dolgokra. bocsi

mindenkinek minden jót

Kép
selyem
Pécs
 
 


és mekkora a szobája a manócskának??? :lol: :lol: :lol:
zolid mivel foglalkozik egyébként?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


selyem. nyugodalmas jó éjt!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Selyem én a legelején még Máténál az elevitet de abba hagytam mert szorulást okzott!
Barninál cska folsavat szedtem...ez a legfontosabb!!!!!

Kati irigyellek hogy ilyen jóba vagy az anyósoddal!!!!!!
nekem is mennyire más volna ha számíthatnék rá....de sajnos nem így áll a helyzet!!!!

Pedi drukk hogy legyen a párodnak idelye a bölcsőre:)
gyönyörűűűűűűűű képek lesznek a falon!!!!!!!
csőrike mániás vagyok:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi, az jó, ha el tudnak menni Hozzád majd az Anyósodék!
(Én csak ezért írtam, hogy pakoltam és mentem a szüleimhez, ha vágytam egy kis felnőtt társaságra, mert a szüleimnek nincs autójuk, nem tudnak vezetni, így ők nem tudnak kijönni hozzánk.)
Tetszenek a szoba leendő dekorációi! Mekkorák ezek a képek életnagyságban?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati! Hát a szoba nem túl nagy. De úgy akarjuk, hogy az egyik falra ezt a másikra azt, stb.

Csillag! Megpróbáltam küldeni priviben a címemet. Az egyiknél azt írta ki, hogy üzenet elküldve, de nem látom az elküldött mappában. Ha nem kapod meg, akkor küldenél inkább e-mail címet? Köszi!

Selyem! Pihizz egy jót, jó éjszakát!

Bettike nekem is eszembe jutott ma!

pedi
Kalocsa
 
 


Mindenki elment az anyatanyára?:(((
nefelejcs78
Érsekvadkert
 
 


csillag: nekem is szükségem van felnőtt társaságra, nem csak barátnőkre, így én is sűrűn járok az anyóshoz. és fogok a babával is menni. át tudunk sétálni. bogi addig alszik a levegőn, mi pedig kávézgatunk, beszélünk.
és az elején biztosan ő fog ránk főzni, és nekem csak a szoptatással kell majd foglalkoznom.

és majd neki fogom megmutogatni az összepakolt cuccokat is, mert benne jobban bízok ilyen dolgokban, mint a picike fiában... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nefelejcs. még itt vagyunk.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi, megkaptam a címedet, köszi! Holnap megkeresem a bogyókat meg írok "használati utasítást" és szerdán küldöm is Neked! :D

Selyem,jó pihenést! (Legalább is próbálj meg aludni egy kicsit!)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, kávézgatni nem fogsz ha szoptatsz... :twisted: :twisted: :twisted: Én is majd megveszek egy jóóóóóóóóó kávéért. Ráadásul nem sokkal szülés előtt vettünk egy Nescafé Dolce Gusto kávéfőzőt, ami olyan isteni cappuccino-t csinál, hogy jajjjjjjjjjj... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


K@ti, de jó, ennek örülök.
nefelejcs78
Érsekvadkert
 
 


csillag: mikor mész dokihoz?

én holnap nem leszek, mert reggel megyek védőnőhöz, majd dokihoz, meg könyvelőhöz viszem zsolti papírjait, meg vásárolni is.

selyemnek nagyon drukkolok, hogy jó híreket kapjon.
bettinek szintén!!! amint lesz valami és még nem vagyok itthon pedinek küldök üzenetet és ír nektek. oké, pedi?
mia pedig holnap megy 4d-re. kíváncsi vagyok, mit mutat magából az ő kislányuk.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nefelejcs, ne szomorkodj, itt vagyunk, tudunk beszélgetni!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


pedi! nagyon nagyon jól néz ki!!!

na jó éjt!!!

KépKép
dike
 
 


Jaj, kati, ne haragudj, most látom, hogy rosszul írtam a nevedet.
nefelejcs78
Érsekvadkert
 
 


Sziasztok!
Csak bekukk, selyem szorítok nagyon!
Üdv nefelejcs!
virag, gyönyörűek a fiúk
beze: ti is gyönyörűek vagytok!!!

ne hari, de asszem én nem megyek zártba. Amikor el kezdtem fórumozni itt, akkor mentek át egy másik topikból zártba a lányok, én is meg voltam hívva, de sajnos nem fér bele az életembe hogy itt is-ott is legyek. Még ez is sok sajnos :cry: de szeretem a nyílt fórumokat, jöhetnek mindig újak. Amit meg nem akarok itt leírni nyíltan, elküldhetem priviben. Na mindegy, ez csak az én véleményem.Azért remélem itt is marad vki.
chamomilla
Pécs
 
 


Kati, szerdán megyek dokihoz.. kicsit be is vagyok sz@rva, mert rákszűrés is lesz és emlékszem, hogy Bencus után is eléggé kellemetlen volt (rosszabb és érzékenyebb, mint máskor)...

Bettike, nagyon sokat gondolok Rátok!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: én meghalok, ha legalább capuccinot nem ihatok egyet!!! tényleg nagy baj?????
hogy szuperál az új hűtőtök????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Cham én maradok itt is de vagyok és leszek tanyán is!!!!!!!

Betire én is sokat gondolok most!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


még picit vagyok, mert apa most ment vacsizni és utána zuhanyozni. és kérte, hogy várjam már meg, menjünk együt, hárman aludni. imádom ilyenkor... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, majd leteszteled Bogi babán, hogy mennyire lesz éber, ha megiszod a kávédat. Én nem iszom amíg szoptatok... Illetve majd akkor igen, ha már nem kizárólag szoptatok. Akkor majd sokkal több dolog belefér. :wink:
Az új hűtő zseniális és céééééép is! Jó vétel volt! Az előzőnek olyan kicsi volt a fagyasztója, hogy semmi se fért el benne, meg kívülről csúnyán lepattogott róla a a fehér borítás... :shock: úgy nézett ki, mintha rozsdásodott volna... pedig csak 8 éves volt!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bettikenek megy a pozitív enerdzsi!!!!!!!! Jóéjt
chamomilla
Pécs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: