Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Enyem volt a lapalja is 8) :lol: sorry csajok csakhat spontankodunk apacskaval...csak visszakene keresnem mikor is volt meg mert nem tudom :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bri
kicsit elkéstem a randinkról :oops: :lol:
Api most ment el...
Most nem is bánom a lapalját, meg a tetejét, csak spontánkodjatok...nagyon jó lenne, ha jönnél a nagy hírrel, hogy csodababád van, rettentően örülnék neki :!: :wink:

Nekem majd januárba kell a sok lapalj, és laptetű :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Jo majd januarban atadom 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Olvasom a blogodat közben, csak azt nem értem, miért Budapestet ír ki, mintha onnan csatlakoznék :shock: pedig nem vagyok ott :!: :lol:
Megnéztem a saját blogomnál is, de ott is Pest van :?
Meg van ez hülyülve :twisted:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt leánykák!

Ma no melo! Megyek ajit venni. Happy napom lesz, végre elintézek mindent! Mire hazaérek biztos hulla leszek, de legalább enyém lesz a boldog tudat, hogy kész vagyok mindennel!

Bri,
Priviben küldöm a címem :wink: . Várom a lélekmelegítő postát :wink:
De cserébe én is kérke ám címet!
És tőled is Betty!

Na, most készülök, kv mellett még visszajövök olvasni a blogjaitokat, aztán csak este leszek. Fogok hiányozni, mi?

chrissy81
 
 


Én is várom a címpriviket :wink:
Chrissy
akkor neked mára jó kipurcanást kívánok :!: :lol: 8)
Hát persze, hogy fogsz hijjányozni :!: :P
Jó a hőd 8) ezek szerint akkor nem volt még pö :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na, elküldtem a priviket! :D
Most már tényleg mennem kell, mert mire valamit kihozok magamból, valami emberi kinézetet, még az is egy óra!

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

chrissy81
 
 


Csibuc
mára egy kalappal :!:
Sok sikert neked :!:
Várunk a hírekkel :!:
Kép
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kép

betty: drága vagy, de babonából nem köszönöm meg ha nem baj :)
Du 3 körül végzek, akkor tudok jönni az egyéb hírekkel is.

Bri: bocsi hogy tegnap úgy elszaladtam az msn-ről, de még kicsit tanulgatni akartam

milyen: merre vagy?

chrissy: Neked is köszi mégegyszer a tegnapi drukkot, du 1 körül előveszem a zsebemből :D

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Nem is kell megköszönnöd, nert akkor nem használ :wink:
Várunk a hírekkel délután 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a hirekkel: vizsga megvolt, irásbeli és nem tudom mennyire sikerült vagy mennyire nem, kedden kiderül.

Megvolt a ma reggeli vérvétel is, eredmény:
b-HCG: 89,3
progeszteron: 89,8

Igen, ez az jelenti, hogy 4 hetes és 2 napos terhes vagyok egy olyan helyzetben, amikor a legkevésbé sem számitottam erre és amikor a legkevésbé sem szerencsés egy babucit vállalni. Boldog vagyok ugyanakkor nagyon félek, rengeteg kérdés van a fejemben és rengeteg kétely. De ezeket majd az idő eldönti és segit megtalálni a helyes válaszokat.

Mindenkinek nagyon szép és vidám estét kivánok!
Egyenlőre ennyi
Vendég
 


YYESS :!: Kép
Csibucim
nagyon örülök neked :!: :D

A vizsgád is bizti Kép pontos lesz :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!!!!




Bri: ez a jó, hogy fogalmad sincs, mikor volt meg, mert így nem számolod a cn.-eket, így nem görcsölsz rá! Hajrá!

Betty: a januári lapaljákat felváltva nyomjuk majd, jó? Kösziiiiii!

Csibuc: tudtamtudtamtudtam!!!!!!! Én azért örülök ennek a Csodababának. Neki jönnie kellett! :D :D :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszönöm szépen lányok, nagyon jól esik ez most, elég keserédes napom volt. Mostantól viszont nem számít más csak az a pici kis élet a pocakomban.
Apukámnak elmeséltem, azt mondta, hogy ő még lovat is vesz az unokájának :D :D :D :D :D Imádom ezért!!!
Vendég
 


Puszi
na jó, elosszuk a lapaljákat :oops: :lol:


Csibuc
örülök, hogy már örülsz nagyon a béjbinek...és hát de jóó neki...lovat fog kapni :!: :lol:

Milyen :?:

Bri :?:

Chrissy
te ottragadtál a városban :shock: :?:
Talán csak nem egy forraltboros sátornál álldogállsz :?: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: na azééééééééé'! Kép


Kép JÓ ÉJT! *

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Most csak roviden mert lefagytam es minden eltunt :x

Betty
Szokta azt csinalni :roll: Neha en is californiabol vgyok :shock: pedig nem is :?

Csibuc
Yeeeeh latod en olyan 100-at mondtam 90 kozel :wink:
Kép Kép

Milyen
Merre jartal ma? :roll:

Puszi
Jaj ne is mond epp ma mar mondom megnezem hol jarok mert lekesek rola :shock: es a 9nap vgyok minnya lovok egy LH-t 8)

Chrissy
Megvan :wink:

Szal en hetvegen nem tudom tudok e jonni de majd probalok...apacskaval babat gyartunk 8) :lol: meg jo,hogy jon haza holnap 8) valami hovihar is jon holnap nyujorkba meg jo hogy apacska gepe reggel 6ra bentvan :roll: ugy utalom amikor repul :x :roll:

Szal ma itvolt a magyar lany az uj barino :) beszelgettunk rendeltunk kajat,ettunk,megneztunk egy magayr filmet,megint dumaltunk es mar fel 11 volt :shock: Ugyhogy most jottem :oops:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hoztam netek valami szivhez szolot :arrow: itt voltam Novemberben en is :roll:

Zsebkendoet elovenni :!: Kép

http://www.rtlklub.hu/musorok/felketto/videok/78735

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csibuc!!!!

Hát én ezt el sem hiszem!!! Annyira boldog vagyok!
Hatalmas gratula!!!!
Látod mekkora boszorkány vagyok? Hát én megmondtam! Valahogy éreztem!

Bri,
örülök az új barinődnek! Jó babagyártást! Hát hányadik napon vagy?
Nekem olyan korainak tűnik, nem?

Betty,
későn értem haza tegnap, már nem volt erőm jönni. de már itt vagyok!
Ajándékok jó részét megvettem, szóval minden terv szerint alakul.

Helyzetjelentés: hőm még lent, tegnapi lh negatív.

Puszi, Anyci, Milyen veletek mizu???

chrissy81
 
 


Bri, ja, most látom, hogy 9. nap. 32 napos ciklusnál?

chrissy81
 
 


Minyá reagálok, de ezt meg kell osztanom most veletek....és Puszi, nekem most kellenek izibe a lapalják, tetők, nincs sok időm :lol: :lol:

Nna, és akkor jöjjenek a jó hírek
Ma voltam uh.-n, és kérdezte a doki, hogy akkor mikor lesz folytatás Mondom azt beszéltük, hogy januárban...azt mondja, miért nem ebben a ciklusban :?: :o Hát mondom, mert karácsony, meg minden...el kezdett számolgatni, hogy hogyan jönne ki, és azt mondta, a beülti pont két ünnep közé esik, úgyhogy jövő szerdán, 23.-án uh, és a méhnyálkahártyavastagságtól függően 28, vagy29.-én jöhetnek vissza a fagyibabák :D
Mondom, ez komoly :?: :shock: Azt mondja, persze, ne pazaroljunk el egy hónapot azért mert karácsony, hiszen pont az ünnepek közé esik a dolog :!:
Hát madarat lehetett volna velem fogatni, majdnem leestem a vizsgálóágyról annyira örültem :lol:
Úgyhogy csajszik, 2009-ben mégiscsak teherbe esek....megint :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bri
majd kivi vagyok az lh-dra milyen lett...jaaaj, de örülnék neked ha csodabébid lenne...tudod, minden megtörténhet, csak akciózzatok nagyon :!:
Hóvihar megjött hozzátok, :?: remélem nem.
Mi reggel 6-kor indultunk az uh-ra, fél órát takarítottuk a kocsit a jég alól :o de még a szemem is majdnem befagyott, -15 fok volt hajnalban, kb. így néztem ki: Kép
A linket elloptam, ha nem bánod a blogomba kéne :oops: :wink:


Chrissy
akkor minden rendben veled, oké, megnyugodtam :wink:
A hőd lent van az jó, csak gyártsad a teszteket :)


Többiek merrefelé csámborogtok ebbe a jéghidegbe :?: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty: ez óriási hííír :D jajj úgy örülök Neked :D Bizony, akkor még 2009-ben teherbe eshetsz.
Most fülig ér a szám :)

Hóvihar ide is megérkezett délután. Ebéd után ledőltem pihizni egy kicsit és mire felébredtem, közel 10 cm-es hó esett :shock:
Vendég
 


Helló Lányok!


Akkora hó van nálunk! Kép Én meg egész nap takarítok, meg közben vendégek is beugrottak, a kupleráj közepére,... :roll:

Betty: ez esetben Brivel osztozzatok a lapaljákon! Nagyon örülök, hogy mégis fagyizhattok! Hajrá eszkimók! Kép

Bri: ti meg mindent bele!!! Kép

Csibuc: hogy vagyTOK? :wink:

Többiek???

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hát merem remélni, hogy most sikerrel fogunk járni...


Nálunk is vagy 20 centis hó van már :o reggel óta folyamatosan esik :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


puszi: köszönöm egyelőre jól vagyunk, az alhasam olyan mintha egy lufi lenne benne és folyamatosan azt érzem, mintha "tágulna" - hülye szó de tényleg ilyen érzésem van. Ezen kívül cicifeszülés van, de ez is eléggé rapszódikus ez is, mert hol erősebb hol gyengébb.

Most egy ideig azt hsizem nem fogok beszélni a babóról, mert szeretném ha minden rendben menne az első trimeszterben. Januárban megyek uh-ra, ha minden rendben lesz azt majd úgyis jelzem. Egyébként meg készülődöm az ünnepekre, sütni szeretnék meg jó néhány ajándék hiányzik még, azt szeretném beszerezni.

Többiek hun vagytok?
Vendég
 


Helló Lánykák!

Élek és nemsokára jövök,csak még teszek-veszek(nincs itthon egy pasi sem :lol: ez kihasználandó)
Vendég
 


Csibuc
teljesen megértelek, én is ezt szeretném majd...


Milyen :D szióóó :!: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hello,

itt vagyok!!!
Jó hírek! Boldog vagyok! Betty, hát ez a lehető legjobb hír! Akkor visszaszámolás indul!
Tudod, csak pozitívan :D :D

Most meghagyjuk Neked a lapaljákat. Vagy Brinek. Akinek nagyobb szüksége van rá!
Azt hiszem szépen készülünk a Karácsonyra!

Hatalmas erőt ad a sikeretek.
:)

chrissy81
 
 


Csibuc: ha te így érzed jónak, legyen így! Minden rendben lesz!

Milyen: oké, várunk! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Betty

Ezek ám a hírek!Fagyizni decemberben?! :wink:

Csibucom

Óriási halk gratula!És ne izgulj,minden rendben lesz!!!

Bridget

Ma aludtam egész délelőtt :oops: Na meg nekiáltam a komoly takarításnak...muszáj lesz karácsonyig befejeznem :shock: :lol:

És Te merre jártál?

Chrissy

Sikeresen bevásároltál?

Puszi

Nincs is szebb ,mint nehány vendég a kupi közepébe... :roll: 8)

Lányok,hójelentés??Kinél mekkora?Itt a 20cm-t tuti meghaladja,az alsó lépcsőfok eltűnt....
Vendég
 


Lányok, itt most kezdett esni! De az a baj, hogy erős széllel társul!!!

Milyen, bevásároltam. :wink:
Már csak apróságok hiányoznak, de nyugodt vagyok. Most már tuti kész leszek!

Bri, már nem aludhatsz! Netmentes hétvége? :?: Spontánkodás? Mi folyik newyorkban? A citiyben? Már tök régen készülünk, egyszer csak eljutunk oda mi is! :wink:

Puszi, mesélj Veled mizu? Táblát módosíthatod megint!
Anyci? Hol vagy?

Mindenkinek ölelés!
Kellemes szombat estét! :wink:

chrissy81
 
 


Nézi valamelyőtök a csillag születik-et?
Vendég
 


Fél szemmel nézem Milyen!

chrissy81
 
 


Chrissy: igen, módosítom, ha Csibuc engedélyt ad rá! :wink:

Milyen: én nézem igen.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Chrissy,Puszi

Ki lesz a befutó? :wink:
Vendég
 


Remélem a Tabáni! :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Én is ezt remélem!!!! :D
Vendég
 


Betty

Nézd mit loptam Neked?
Néhány magas fehérjetartalmú cucc,mnyh növesztéshez!

téliszalámi 25
mogyoró 27
mandula 28
tökmag 34
trappista sajt 28
óvári sajt 30
lencse 26
szója 41 (grammokban mérve)
Falatozz!!! :D
Vendég
 


Stohl Bucinak pont olyan öltönye van,mint a férjemnek az esküvőnkön 8)
Vendég
 


És nyert a Tabáni!!!Jippijjjéééé!
Vendég
 


Jeeeeeeeeeeeeeeee! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Elköszönök mára,csoda,hogy eddig is ébren tudtam maradni! :lol:

Jóccakát mindenkinek!
Vendég
 


Milyen
köszike az étlapot...a BMC-sből nyúltad :?: :P :lol:
Falatozgatok belőle...a pick szalámit imádom, éps nem is tudtam, hogy ilyen sok benne a fehérje 8)

Igazából nekem a Tabáni, és a Veres Robi is nagyon tetszett, és ha a szívemre hallgatok, én az utóbbinak adtam volna a fődíjat, mert neki nagyon szüksége lenne a pénzre a műtét miatt....de hát én már csak ilyen vagyok.....mindenkiben csak azt nézem, hogyan tudnék segíteni :oops:
De egyébként mind a kettő előtt le a kalappal :!: :!:
Ügyesek voltak nagyon :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hójelentés: Nem tudom, hány centi lehet, sztem 30 körül :roll: reggel 8 óta egyfolytában esik, és nem kicsit :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Puszi: nyugodtan módsoítsd a táblit, beírhatsz kismama státuszba :D

Csillag születik végeredményének örültem, de ha a puszta "gazdasági érdeket" nézzük a döntés mögött, akkor is mindenképpen Tabáninak kellett nyernie.
Ugye nézzük csak sorban a jelölteket:
André: nem amatőr műkedveló, Olaszországban szinte híres operaénekes, aki kisit populárisabbá teheti a komolyzenei műfajt Magyarországon (szerintem ez ugyan ránk is férne), de őt nem lehet olyan széles közönségnek eladni sajnos :(

Szabolcs: tiszta lelkű egyszerű fiúcska, nagyon naív és nagyon tehetséges, aki a folklór művészetével mindenkit levesz a lábáról. De sajnos rögzített hanganyagon nem eladható.

Robi: hihetetlen agyú, inteligens figura - végig azt adta ami ő maga és hihetetlen jó humora van -> de sajnos ő sem eladható rögzített hanganyagon, viszont rádiózásban első rangú

István: jött, látott, fel sem fogta és győzött - óriási erő van a hangjában. Ő volt az a kis szürke egér, akit mindenki csúfolt az iskolában. Elbújik egy álarc mögé, de ha színpadra kerül akkor mindent tarol. És ő az aki a legjobban eladható (sajnos).

Tavaly a nézők szociális érzékenységére hatott a kis Árpi, idén Robi sajnos nem tudta ugyanezt elérni. Én egyébként elégedett vagyok a döntéssel, de amit többen mondtak: piszok jó döntős mezőnyt hoztak össze, és nagyon nehéz volt dönteni szerintem is.

Nah ezt jól kielemeztem.
Ölellek Benneteket!
Vendég
 


Csibuc
tényleg jól kielemezted a döntősöket, és igazad is van mindenben....csak én, mint embert sajnálom Robit :roll:
De hiszem, hogy jó helye lesz Balázséknál a rádióban :!:
Nagyon jó húzás volt tőlük, hogy bevették :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Nem is tudtam, hogy Veres Robit bevették Balázsék. Nahát..
Nem nagyon tudok hozzászólni a témához, mert nem voltam nagy rajongója a műsornak, de Csibuc azt hiszem reális képet adott a 4 döntősről. :!:

Nálunk is irdatlanul havazik, tegnap este óriás sétát tettünk az óriási hóesésben. Nagyon jól esett és nagyon romantikus volt :D

chrissy81
 
 


Csibuc

Te nem tévesztettél pályát??! :lol:
Frankó elemzés volt!!!
Tavaly szerintem nem a széles néprétegek döntöttek,hanem a jótékonyság:had nyerje már meg ez a szegény sorsú-ámde roppant buta és tehetségtelen fiú...engem ez már akkor is zavart.Azt is tudom,hogy ahonnan Árpi jött az nagy nyomor és nagy műveltségre, tudásra szert tennie szinte lehetetlen volt.De az is bebizonyosodott,hogy sajna nincs több benne-lásd miféle lehetőségeket kapott,felkarolták és mégsem tudott továbbfejlődni.

Idén egyszerűen nem nyerhetett más,mint a Tabáni!!!Messze a legjobb volt,bár az is igaz,hogy ezek a kategóriákat nem lehet egy mércével mérni(mennyivel jobb volt régen a KI-MIT-TUD,ott kategóriák voltak)

Robi viszont így járt a legjobban-ha megnyeri,egylemezes sztár lett volna ,majd eltűnik a süllyesztőben,Íg viszont kikaparhatja a maga gesztenyéjét és meg is fogja tenni!!

Szabika?Megkapja a lehetőségeket színházi berkekben,ez tuti!!!És élni is fog vele,mert egyszerűen ő az a típus,aki nem fog tudni nem élni ezzel!

André...hmmm...nem tagadom,jó a hangja,de Ő nagyon szűk repertoárra használható,neki valóban külföldön kellene megtalálnia a jövőbeni lehetőségeit!És nem tagadom,nekem Ő volt a legkevésbé szimpi,és nem azért mert maga választotta meg a nemi identitását.....

Bocsi,kikívánkozott belőlem ez :lol:

Betty

Robi szerintem így is boldog volt,ez látszott az arcán tegnap este.Ne sajnáld,mert nagyszerű figura,aki igenis egyensúlyban van lelkileg ,testileg

Itt akkora hó van,hogy konkrétan nem tudunk kimenni az udvarból :lol: 2 lépcsőfok úgy ahogy van,eltűnt!!
Nem tudom láttátok-e a jövő heti előrejelzést...elkeserítő... :cry:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: