Új privát üzeneted érkezett!

Vendég
 


Táblázat [/url]
Vendég
 


Akkor mégegyszer nekifutok....
TÀBLÀZAT
Vendég
 

 
 

Hát ez most így néz ki, ha valami nem stimmel az adatokkal írjátok meg és kijavítom, illetve a hiányzó adatokat beírom.
Másképp nem megy, csak így, de hátha valaki lementi magának és akkor máshogy fel tudja ide tenni. Ez az Open Offiice Program kicsit bonyolult nekem, maradt volna inkább a mezei excel, azzal könnyebben ment volna... :(
Vendég
 


Durcipo még annyit szerettem volna megemlíteni, mostmár az adatod birtokában, hogy nálam is hasonló a helyzet.
Ugyebár augusztus óta van próbálkozás, írtad, hogy szeptemberig mindig 9-én jött meg és azóta ez az idöpont elcsúszott...Nos nálm is pont ez a helyzet, mert augusztusig nekem meg 30. körül jött meg minden hónapban, kivéve júniusban, akkor késett majdnem 2 hetet, de az azért volt mert akkor veszítettem el a munkám. :cry: Szóval azóta októberben is meg novemberben is késve jön meg.
Nem tudom, de valami összefüggés csak lehet az "élesben való" próbálkozáskor megjövö menstruációval..??Vagy nem??Nem tudom :shock:
Vendég
 


Durcipók:
Nagyon sajnálom én is,hogy megjött. :cry: Tudom, hogy ilyenkor nagyonel tud keseredni az ember lánya,de gondolj arra,hogy akkor ez már egy új ciklus, új lehetőségek,új remények! :wink: Fel a fejjel!!!

Kriszti:
nekem utoljára október 27-én jött meg. Ez még hiányzik a táblázatból. Egyébként nekem soha nem fájt a mellem mensi előtt.mióta szedem a gyógyszereket,azóta is csak a mellbimbóm,de az a ciklus második felében állandóan. Nincs tünetem jelen pillanatban semmi ezen kívül. Csak állandóan szomjas vagyok,nem győzök vizet inni,de ez nem tünet.

Hkitty:
Sajnálom,hogy negatív a teszted. Azért reggeli vizeletből csinálj te is egyet. A dokihoz meg tessék elmenni,ahogy írták a többiek is.

Csicsy,csip-csip:
Veletek mizújs?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a vígasztaló szavakat. Próbálok én is úgy hozzáállni, hogy új ciklus új reményekkel, de most még nehéz . Alszom rá párat, aztán másképp fogom látni a dolgokat. :)

Érdekes, hogy nálatok eddig nem volt mellfeszülés. Akkor viszont bizakodhatunk, remélem!!! :)

Chrissyke
Köszi a táblázatot, de az én gépem nem tudja megnyitni. Majd a munkahelyemen megpróbálom.
Érdekes, hogy Neked is így alakult a ciklusod, ahogy nekem. Majd a nőgyógyinál rákérdezek.

Muszáj mennem, mert nagyon fáj a hasam.

Szép estét Nektek!



durcipok
 
 


ùjból a táblázat Tyuntyi ciklusadatával kibövítva :wink:
1258834434.4436.pdf
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Hát, nem jó híreket olvasok, Durcipoknak megjött, Andi negatívat tesztel! De a remény hal meg utoljára!
Sajnálom tényleg, és biztosan nagyon rossz érzés lehet, de én úgy gondolom, hogy majd akkor jön a baba, ha akar!!
Tudom, mindenki most várja közülünk!
Nem baj, meglátjátok sikerülni fog mindenkinek!

Kriszti: utoljára október 28-án jött meg, ez hiányzik még!!

Én úgy gondolom a tünetekkel kapcsolatban, hogy mindenkinek más lehet, lehet mellfeszülés mensi előtt, lehet baba előtt, fájhat a hasad mensi előtt, fájhat baba előtt, tehát nem lehet tudni szerintem!
Ez annyira más mindenkinél, van olyan ismerősöm, aki például semmit sem érzett, csak nem jött meg neki!
szóval bárkivel bármi lehet, ezt nem tudhatjuk!!!!
:roll:

Joccakát Lányok!! :P

Kép
csicsiy
 
 


TÀBLÀZAT

A táblázat Csicsiy adatával és a mai dátummal :lol:

Csip-csip már csak te adatod hiányzik az utolsó menstruációról :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti:
A táblázat szuper, így legalább lehet követni,hogy ki hol jár a ciklusban. Gratula! 8)

Csicsiy:
Amit a tünetekkel kapcsolatban írtál az szerintem is teljesen igaz. Annyi féle van, s mindenkinél más jelentkezhet és abszolút összekeverhető a mensis tünettel.

Nekem elkezdett fájni kétoldalt a cicim. Mintha egy kicsit be is lenne dagadva,de ez volt múlt hónapban is, s megjött nemsokára. Úgyhogy nemv agyok vmi bizakodó! A férjemet nem is kérdezem,hogy szerinte nőtt-e a cicim,mert elküld a francba! Így csak veletek osztom meg a dolgot. De lehet,hogy csak képzelődöm,mert az ember bármire képes,ha gyereket szeretne.
Szóval ezek vannak, ma még jövök,most el kell mennem egy kicsit dolgozni. :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi teljesen igazad van, ismerös a helyzet :lol:
Nálam is a múlt hónapban, amikor elkezdtem barnázni, azt hittem, hogy ez mivel a várt elött 6 nappal van, tuti beágyazódás lehet, meg a mellem is kétoldalt fájt, figyeltem minden nap a mellbimbómat, meg egyéb tüneteket magamon. Ez teljesen normális, amikor az ember gyerekre vágyik...szerintem..
És nem értem azokat, akik azt modják, hogy amikor nem is gondolsz rá, akkor fog összejönni??? Már hogyne gondolna az ember erre, mégha nem is egyfolytában :shock:
Vannak persze napok, amikor egyéb teendök, dolgok miatt nem az anyaság gondolata a legfontosabb, de azért akár egy reklám a tv-ben stb, amikor az embernek újból eszébe jut, hogy de jó is lenne már..... :roll:

És persze csalódunk, amikor megjön :cry: Ez is normális, pedig emlékszem amikor még "fiatal" voltam és az elsö barát és egy kilyukadt óvszer után, hogy imátkoztam, hogy megjöjjön és mennyire tudtam neki örülni :wink: Na jól van, az egy másik idöszak volt.... Csak ilyenkor mikor megjön, akkor olyan lassan telnek a napok és fiatalabbak már nem leszünk :lol:
De mindig ott van az újabb remény egy újabb hónapra :wink:

További szép vasárnapot!
Vendég
 


Ajaj, kezd a méhem fájni! :cry:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza a nővéreméktől, névnapoztunk, az édesanyám és a nővérem is Katalin, nagyon jól sikerült minden, jól éreztük magunkat!
Képzeljétek a húgom már eléggé szarul érzi magát, nem hányt még, de nagyon émelyeg, hányingere van..... szegény!!!! Mármint csak a tünetek miatt!

Jó lett a táblázat nagyon!!! :P

Tyuntyi, azért mert fáj a méhed, még nem jelent semmit nem? vagy mindig fáj mielőtt megjön?
Nem értem, írjátok, hogy kétoldalt fáj a cickótok, nekem nem, hanem ha a mellbimbó feletti területet egy picit megérintem, eléggé fáj! De nem oldalt!

Persze, ez így van, aki szeretne babát, erre gondol és sokat foglalkozik ezzel szerintem is!

Andi Veled mizu??
Csip-csip??

Kép
csicsiy
 
 


Kép
A táblázat, ami automtikusan frissítödik a mai nap szeritn, így minden nap felteszem ide :roll:

TÀBLÀZAT
Vendég
 


Szisztok!!! Csajok voltam belestem Szombaton, hogy kivel mi történt, de nem volt idöm írni!!!

El vagyok keseredve, mert azt hittem láttok zebrás tesztet itt fent... :(

Olvastam, hogy megjött neked Durcipok, sajnálom .... De új hónap új reményekkel...

Hkitty: Megjött már vagy még nem? Hát ez igen még szarabb, legalább akkor megjönne már...

Kriszti: Utolsó ciklusom első napja mikor megjött az 31 -e volt...És ma vagyok a 24 napon!!

Csilla: helyzet???

Nálam: Egész hétvégén pihentem...Lustiztam apával...Szombaton szokszor volt hányingerem, meg nem tudtam eldönteni, mit egyek... :S Ez volt még valamelyik nap velem talán szerdán lehetett de már nem emlékszem :S
Aztán Vasárnap semmi bajom, meg ma semm...Semmi...
Jó a hangulaton no meg a közérzetem, de ez nem így volt Szombaton...Nem értem... Páromnak is feltünt, mondta is nem tetszel te nekem...
Ráadásul nálunk tesom megkérdezte, hogy van-e még gyógyszerem, ne adjon?!Mert ő szokta hozzni a recetet, mondtam nem szedem totál kibukot Pénteken mikor megtudta...Hogy anyám ki lesz bukva...szombaton átmentünk és persze ez a szarházi beköpöt anyámnak, nem parszt????Mi a szar köze van az életemhez...Ráadásul 3éve együtt vagyunk együtt lakunk...nem idegen már a párom...
Beszélgettem anyámmal, és megértem igazat is adok neki, abban, hogy várjuk még egy kicsit legalább februárig, mert sok lenne egy gyerek meg egy költözés, meg felújítás...Mert Februárban költözzünk be a saját lakásunkba...Amibe még persze kellenének bútorok is...Azt tanácsolja gyüjtsünk arra és akkor utána vágjunk bele ebbe a gyerek dologban...Meg szerinte, még is csak kellene tisztulnia a szerveztemnek pár hónapot 7 év gyógyszer után... :S
Van benne igazság, azt hiszem :roll:
Boldogabb lenne, ezt mondta, szóval ő most ezt nem támogatná, ha most teherbeesnék :(
Ez egy kicsit el is keserítet engem, de a párom mondta, hogy ez a mi döntéssünk...Csak, hogy velem az a baj, hogy én egyből szófogadó vagyok :S...És nem állok az mellett ki amit akkarok...
Meg nem szeretnék velük rosszba lenni, hisz most csak kapunk tölük egy lakást...
Szóval ezek vannak...
Bocsi ha hosszú lettem, de muszály voltam megírni...
csip-csip18
 
 


Csip-csip,

Köszi elöre is az adatodat :wink: Bele is teszem a táblázatban...
Hát nem egyszerü, amit leírtál, elgondolkodtató...De mégiscsak a ti döntésetek ez. Itt jön be, hogy megfelelö idöpont sose lesz, szerintem. Anyukádnak persze igaza van amit mondott, de mivel a gyerek semjön olyan könnyen össze (vannak persze kivételek), de a többségnek nem 1 hónap alatt sikerül...
Nektek kell érezni ezt a dolgot, de a legjobb, hogy a párod melleted ál teljesen és ez a legfontosabb 8) Tesódtól meg nem volt szép ez a dolog!
Èn azt mondom, ezt nektek kell a pároddal érezni!
Ha úgy nézzük nálunk meg az lenne, hogy nincs munkánk, minek válaunk most...Nade nemsoká 28 éves leszek, munkanélküli meg a mostani helyzet szerint ki tudja meddig??? Akkor meddig várjunk? Most csináljak 28 évesen óriás karriert, utánna meg egy böl elmegyek szülési szabira? :? Na nem, ha meglenne a melóm, amit idén májusban veszítettem el, akkor várnék még egy ici-picit, de a biológiai órám ketyeg és ezek az anyai ösztönök bennem nagyon erösek már...
Fel a fejjel csajszi és gyere írd ki magdból, ami bánt! :wink:

Hkitty veled mizu? Megjött már?
TÀBLÀZAT TELJES
Vendég
 


Sziasztok!

Reggelre elmúlt a cicifájásom, ami tegnap este már szinte elviselhetetlen volt. Mivel ettől ideges lettem, mert sejtettem,hogy ez minek az előjele, megcsináltam a tesztet. Természetesen negatív! Már meg sem lepődöm rajta. annyira elegem van az egészből! Egyszerüen nem tudom megemészteni, hogy hónapról-hónapra próbálkozik az ember és semmi! Ennél többet nem tudunk már tenni az ügy érdekében a férjemmel. Nagyon mérges és dühös vagyok jelen pillanatban és a sírás is folyton kerülget. Így most már fél éve próbálkozunk eredménytelenül. Nem tudom, lesz nekem valamikor gyerekem? Teljesen ki vagyok borulva! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: De neked ma kellet volna nem megjönnie????
Jaj Istennem...Nem tudom...Nem kellene elmenetek vizsgálatokra???
Hátha adnának valamit amivel nagyobb lenne az esélye...
Én ezekhez nem értek a closyt-hoz,meg a mit tom én mik is vannak még...De sokan kapják...lehet nektek is jól jönne valami...

HKitty nem nagyon jönn...:(
Lehet neki ismegjött...Azért nem jönn :(
csak ne legyen igazam...

Csilla: Ciklus társaskám, te veled mii újság???
Mikövetkezzünk sorból... :)
Hogy érzed magad???
Mi az érzésed???????

Többiek???Duripok, Krisztike????
csip-csip18
 
 


Tyuntyi nagyon-nagyon átélem a helyzeted, de még nincs veszve semmi, hiszen a táblázat szerint neked ma, vagy holnap kellene megjönnie??Nem lehet, hogy túl korán teszteltél? :wink:

Annyira igazságtalan a helyzet...Miért megy ez olyan nehezen, ezt én sem tudom megérteni, igaz minekünk még ez a harmadik hónap.. :? Mostmár a Mónika showt sem szívesen nézem, mert attól én is totál kiborulok..Szerintem értitek, hogy miért :P
Meg hányszor hallom azt akár ismerösöktöl is, hogy nem kell ezen görcsölni...De könyörgöm azt hogyan kell??? :roll: Hiszen ez minden álmom, és talán mostmár a párom is kezd ráébredni, hogy nem is olyan egyszerüen jön össze.
Tegnap próbáltam közeledni hozzá, de akkor még nem volt kedve,majd elkezdtünk nézni egy dokumentumfilmet, ahl egy fiatal párnak született egy beteg kisfia, kinél minden hónapban vérátömlesztést kellettcsinálni, valami csontvelö betegség, amit csak egy egészséges csontvelövel tudnak meggyógyítani. A pár mesterséges megtermékynítes mellett döntött, ahol el tudták az orvosok dönteni, hogy melyik embrió amegfelelö a beteg kisfiú számára. Szóval egy igen megható történet volt, sírtam is a végen egy picit. A párom is szó nélkül nézte, majd odajött hozzám és azt mondta,akkor most csináljunk gyereket, mert én már nagyon szeretnék egyet :wink:
Na mindegy, csak el akartam mesélni...

Hkitty mizujs veled??
Többiek?
Vendég
 


Csip-csip még annyit szerettem volna kérdezni, hogy látom felraktad a ciklusgörbédet a ciklus.hu-ról? De nem tudom megnyitni...
Vendég
 


Sziasztok!

Csip-csip: szerintem ez csakis a Ti döntésetek, nektek kell érezni!
Nekem ma már fájdogál a hasam, mintha meg akarna jönni, dehát mégcsak hétfő van, szóval fura! A cickóm még mindig fáj!
lehet h nálad ez a nemtom mit egyek jó jel a hányingerrel nem??

Tyuntyi: szerintem még lehet bármi, még pár napod van nem? kíváncsi leszek! Írj mizu!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Bocs, ha tegnap kicsit zaklatott levelet írtam, de a hangulatom pont olyan volt, mint tegnap a levelem. Mára már megnyugodtam, a férjemet imádom! Tegnap olyan édes volt a drága,biztatott,hogy ne keseredjek el, nincs veszve még semmi, ha természetes úton nem,akkor Ibi csinál nekünk gyereket! (Ibi a nagybátyjának a felesége,aki a Forgách Intézetben dolgozik,ahol lombikkal foglalkoznak),s ha ez sem jönne össze még mindig lehet kínai vagy kambodzsai gyerekünk. Elmondta,hogy mennyire szeret és imád, s legyen ez a fontos, as baba pedig jönni fog,ha ő is úgy akarja!Az biztos,hogy nagyon benne vagyok a babatémába,már szinte ez forog a gondolataim körül egész nap. Le kell állítanom magam,mert ez így tényleg nem mehet tovább. Nem egyszerű ugye nem ezzel foglalkozni, de vmit kell tennem.

A méhem fáj rendesen, az előbb voltam a wc-n,szerintem meg isj ött, de ha beindul a dolog rendesen,csak akkor tudok nyilatkozni a dologról rendesen.

Csip-csip:

Már voltunk orvosnál, 4 hónapja szedtem a clostyt,meg sárgatesthormont, voltam petevezeték átjárhatósági vizsgálaton is,de egyenlőre ezek nem segítettek. A páromat még nem vizsgálták,most majd ő jön,de februárig nem megyünk sehova! Addig adtunk magunknak időd. Elegem van a gyógyszerekből nekem is,meg le kell higgadnunk is,főleg nekem. Mi szinte orvosi segítséggel indultunk neki a babaprojektnek,de most egyenlőre vége! Csak a férjem meg én,nincs gyógyszer,nincs orvos! Meglátjuk! Februárban vagy azért fogunk visszamenni az orvosomhoz mert baj van, vagy azért mert babát várunk.

Most megyek, mennem kell dolgozni, de még jövök!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Csip-Csip
CSatlakozom az előttem szólókhoz. Ezt valóban Nektek kell eldönteni, hogy mikor szeretnétek babát. És ha a Párod is szeretne, akkor kitalálhat az ember bármiféle ürügyet, hogy miért nem alkalmas még, sose lesz szerintem olyan helyzet, amikor az ember élete 100% rendben van.
Úgyhogy szerintem hajrá!!!

Tyuntyi
Fel a fejjel! Nem szabad így elkeseredni. Még bármi lehet! Lehet még a teszt nem tudta kimutatni.
Nagyon sajnálom, hogy ennyire nehéz, és ennyi próbálkozás után nehéz pozitívan hozzáállni, de próbálj meg a Párodra koncentrálni, ne mindig e körül forogjanak a gondolataid (tudom, nagyon nem könnyű).
De hátha ez is segít a helyzeten!

Hkitty
Veled mi újság? Nagyon nagy a csönd! Remélem baba van a dologban. :)

Chrissyke
Szép és mégis megrázó történet amit leírtál. De legalább a babához méginkább megjött a kedvetek. Akkor hajrá!

Hkitty, Csip-Csip, Csicsy, Tyuntyi! Most értetek megy a drukk!
Aztán Te jösz Chrissyke! :D :D

Szép napot Nektek!



durcipok
 
 


Vendég
 


Sziasztok!

Amint írtam nektek reggel, megjött. Így Belevágunk a következő hónapba. Szóval, az van! :? Azért köszi a drukkokat, aranyosak vagytok nagyon.

Voltam ma feng-shui boltban. Tudjátok, én hiszek az ilyenekben. Semmi jóval nem kecsegtettek. A gyermek sarok pont a fürdőszoba és a kamra helyére esik, ami abszolút nem jó! A pasi mondta a boltban,hogy cseréljünk lakást! Jó fej,nem? Mivel ez lehetetlen jelen pillanatban, így a meglévő lakással kell variálni. Így, mivel az előszobából is esik egy kis rész a gyerek sarokba, azt fogom erősíteni feng-shui cuccokkal. Vettem is kis buddha szobrot gyerekkel, meg sárkány szimbólumot és természetesen egy aranyos Anne Geddes képet is rakok oda egy ikerpárról! A férjem nem hisz az ilyen dolgokban, de ez legyen a legkevesebb.

Csip-csip:
Akkor most nálatok mi a helyzet? Eldöntöttétek, hogy folytatjátok a babaprojektet vagy egy kicsit vártok vele?

Csicsiy:

Megy a drukk neked! Mindjárt rajtad a sor!

Hkitty:

Veled mi a helyzet? Nem hallottunk már ezer éve felőled! Csak nincs vmi baj?

Kriszti!
Amint említettem már neked egy másik levelemben, most lassan megint te fogod vezetni a sort! Örülök, hogy a párod is így gondolkozik a gyerek témáról, mert fontos, hogy mind a két ember akarja a babát!

Durcipók!

Neked még megvan? Vagy túl vagy már ezen a hónapon?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Vendég
 


<object width="424" height="345"><param name="movie" value="http://babamamaklub.network.hu/flash/videoplayer/video.swf?videoid=18594&pvol=40&plang=hu&host=http://babamamaklub.network.hu" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="allowfullscreen" value="true" /><embed src="http://babamamaklub.network.hu/flash/videoplayer/video.swf?videoid=18594&pvol=40&plang=hu&host=http://babamamaklub.network.hu" width="424" height="345" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" /></object>
Vendég
 


Jó reggelt!!!!!
Tegnap annyian lettek a szoliban,hogy el sem bírtam köszönni
Este 8 körül úgy rám tört az alhasifájás, hogy csak na...Szerintem pirianyó jeletkezett be, hogy nem sokára itt van...

Csilla: Te is így jártál?!?!?!Én most ezen keztem el gondolkodni, hogy hol van még a szombat és fájna a hasam már?????
Nem tudom...Érdekes szerintem...
Ma reggel meg felkelltem és nem alap szintem van híg.vizes, kicsit krémes folyásom...Nálad semmi???
Ez szokott lenni menzi elött??Mert én nem figyeltem meg ezt anno????!!!!!!!!
A másik topicban azt mondták, hogy menzi elött száraznak kellene lennie,(krémes vizes peteérés elött közben van, ő úgy tudja) szóval lehet most lenne a tüszőrepim, és, hogy lehet késni fog a menzim ne várjam szombatra...
Majd nem sokára utána olvasok és megírom nektek mit tudtam meg erröl...
De ha ti tudjátok akkor írjátok meg!!!!!!!!!!
Ezek vannak...
Majd jövök!!!!!!!!
Puszi
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip-csip
Nekem mensi előtt szokott lenni vizes, híg folyásom, ami utána barnás lesz, majd megjön.
És mensi előtt kb. 1 héttel már szokott fájdogálni a hasam is. Persze ez sokaknál akkor is előfordul, ha terhesek lettek :)

Tyuntyi
A feng-shui-s pasi sokat segített. :( Mert ez a mai világban annyira egyszerű nem?
Szerintem ha van bármi, amiből erőt tudsz meríteni, és úgy érzed segíthet, használd, alkalmazd. Ezekben a dolgokban én is hiszek. Mi a hálószobánkat emiatt rendeztük át.
Kérdésedre válaszolva nekem még megvan sajna. Már a 4. nap. Ilyenkor elmúlóban szokott lenni, de most nem. Hétvégén is nagyon rosszul voltam, szombaton végig feküdtem, annyira fájt, görcsölt a hasam.
Ilyen még nem volt. Lehet tényleg baba lett volna a teszt szerint is, csak nem tudott megtapadni?

Már alig várom, hogy újra próbálkozhassunk. Meg a dokit is várom, hátha tud valami okosat mondani.

Most megyek dolgozni, de még benézek, sziasztok!



durcipok
 
 


Nekem inkább mensi elött szokott szárazság lenni. Viszont mostmár a ciklusom közepén járok, de még mindig alig van folyásom, illetve inkább krémes... :oops: Bocsika a részletekért.
Az is olyan nagyon érdekes nálam, hogy azóta vannak már menstruáció elött 1-2 héttel tüneteim (luteális fázisban), amióta "élesben" próbálkozunk. Elötte úgy volt, hogy menstruáció elött 1-2 nappal migrénes fejfájás és egy kis mellérzékenység, akkor már tudtam jön a piri :oops:
De most??? Totál nem értem?! :shock:

El isfelejtettem mesélni milyen szépt álmodtam, és olyan élethü volt az egész...Nem bolondultam meg, de az én kisbabámmal álmodtam, akit a karomban tartottam és buszon utaztam vele a korházból hazafelé. De éreztem, hogy a karomban tartom és ott szuszog. Az én kis Csillusom volt az :wink: Olyan szép álom volt! Csak a busz nemtom hogy jön a képbe?? :roll:
Annyira biztosra érzem, hogyha egyszer megadatik a szerencse, hogy babám legyen, tuti az elsö kislány lesz! És Csilla lesz a neve! Anyósom hátán a hideg futkosott, amikor meghallotta ezt a nevet. pozitív értelemben. :P Csak annyit mondott, hogy gyönyörü név!

A Feng-shui engem is nagyon érdekel, meg az ezotéria is, persze csak módjával. Viszont lehet énis utánna olvasok, kell-e valamit a "gyermekáldás" érdekében változtatni a hálószobán...Habár sok lehetöség nincs, mert tetötér :?

Csip-csip, lehet tényleg most van peteérésed, mert amúgy igaz, hogy menstruáció elött száraznak kellen lenned. A babatervezok.otthona.net-en nagyon jól le van írva..De biztosan már jártatok erre.
Kép babakép
HKitty-vel mizujs lányok?
Vendég
 


Sziasztok!

Durci
sajnálom, hogy megjött!

Chrissy
nagoyn jó lett a tábli!
Olyan szép az álmod! Én is álmottam már kisbabával, ami az enyém volt, csak a nevét nem álmottam meg.

Csicsiy
én azért el bírnám viselni tesód tüneteit... de evvan.

Tyuntyi
sajnálom, a fenébe ezzel ar rohadt pirivel!

Csip-csip
nem jön pirianyó!!! Legalább te mutass már nekünk zebrás tesztet!

Nem teszteltem azóta, nem is akarok. Mensi se jött meg. Még várok egy kicsit, aztán felhívom a dokit, ha nem jön meg. Ha igen, akkor meg elkezdek gyógynövény teákat inni. Lesz, ami lesz. Gyógyszert nem szeretnék szedni.

Tegnap főzőcskéztem, meg kozmetikusnál voltam, ma meg anyunál vagyok, mert de. rosszul érezte magát. Így itt maradtam, csak holnap megyek haza.
Vendég
 


Sziasztok!

Hkitty
Örülök, hogy jelentkeztél, az viszont nem jó hír, hogy Anyukád nem érezte jól magát. Gondoltam, hogy emiatt sem tudsz jönni. De a gondoskodás biztosan jót tett neki.
Az, hogy még nem jött meg, érdekes. Érzel magadon esetleg terhességre utalható tüneteket? Reggeli émelygés, mellfeszülés? Vagy abszolút semmi?
Lehet tényleg jobb lenne az orvosoddal beszélni, az is lehet, hogy a gyógyszer kavart be ennyire.

Chrissyke
Te mindig olyan aranyos, szép babás történeteket írsz. Akár álmodod, akár tv-ben látod.
Már ezekből is érződik, hogy mennyire szeretnél édesanya lenni.

Képzeljétek, olyan aranyos párom van. Mi Gyömrőn lakunk, és tőlünk nem messze van egy forráskút. Nagyon sokan innen viszik az egész heti ivóvíz adagot, mert ízre sokkal finomabb (nem kemény, nincs lúgos íze), és azt mondják egészséges, valamint nem utolsó sorban segit a termékenységben is. :) :)

Hát férjecském ma este beállított egy teli üveg forrásvízzel, úgyhogy a napi c-vitamint, e-vitamint(amiről olvastam, hogy segíti a beágyazódás) ezzel vettem be.
Remélem tényleg segít nekünk. Egyébként sajna vagy nem, de eléggé babonás vagyok, így iszom, ezen ne múljon a babásodás. :)

Na, mára elég, szép estét Nektek!



durcipok
 
 


Durci
pont ez az, hogy az égvilágon semmit nem érzek. Még várok egy kicsit, aztán ha semmi, beszélek a dokival. Végülis már 5 hónapja nem szedem a gyógyszert...
Aranyos a párod, hogy vitt forrásvizet. Sokaknak tényleg segít, u.úgy,mint a gyógyfürdő ;)
Vendég
 


Jó reggelt, lányok...

Ajánlották nekem az ovu tesztet, hogy az talán elöbb kimutat valamit...
Hallottatok amúgy erröl???Mert én most először!!!!
Tegnap bementem a Rossmannban és mondom megnézzem...
Persze, hogy vettem is 1 csomagot...
Ma meg is csináltam életem első tesztjét, de azért jobb, hogy ezt csinálom meg mint egy egy terhességi tesztet, érdekes attól jobban tartok...talán az eredménye miatt
Na szóval és mit láttok először csak egy erős csíkot...Na mondom jó megsemm lepödöm...Aztán vissza raktam a tasakba be a pénztárcámba, majd ismét 15 perc múlva mondom meg kuksizzom erre, ott van a másik csík....de halványan....
Ügye ez most negatívat ír az értékelésnél...Mert ovu teszt...
De egy másik topicban, azt mondták, hogy csináltak, megerőstés képen...És terhes...

Akkor most mi van
csip-csip18
 
 


Jó anyám most hívott fel telefonom, hogy megjött-e...Mikor kellene megjönnie???
Mondom Szombaton...De mi van már, hogy ennyire nyomul ezzel már...
Szerintem nagyon nem akarja, hogy gyerekem legyen...Tesomnak köszönhetően!!!!!!
Hát persze kibujt a szög a zsákból, tesom volt nődokinál(milyen érdekes,pont most) és iratot fel nekem is gyógyszert...Menjek érte !Tesom nem mondta tegnap amikor beszéltünk, mondom nem, nem.Mondtam, hogy nem szedem!!!!!!!!!!
Még várni kellene, lakást megkellen csinálni (felújítani, bútorokat venni)és még élvezzük ki is egy kicsit...Nyaralni, Bulizzni...
Amúgy semm voltam én nagy bulizos, meg elsemm engedtek nagyon...Szóval nem hiányzzik...
A faszom tele van......Felkell baszni az idegeimet......
csip-csip18
 
 


sziasztok!

csip-csip!
Ovu tesztet nem használtam még sose, de állítólag jó - hogy terhesség kimutatására is, azt nem tudom. De pé-t kimutatja!
Érdekes a tesód, meg anyukád. Miért írnak neked fel gyógyszert? ha szedni akarnád, akkor is fel tudnád magadnak íratni, nem vagy már ovis!
nekem szerencsére nem szólnak bele, hogy mikor legyen gyerekem, de lehet, én is elég ideges lennék!
Vendég
 


Sziasztok!

Apám mennyit írtatok, majd vissza kell pontosan olvasnom, csak átfutottam!

Andi: fura, hogy még mindig nem jött meg neked! Majd írj, hogy miújság?

Csip-csip: nekem is fájt a hasam, néha most is, és olyan érzésem van, hogy meg fog jönni! Tegnap képzeljétek, kora délután mentem munkahelyemen wc-re és kevés barnás folyásom volt! Na, gondoltam akkor megjön éshát nem is örültem neki, de aztán később is mentem és semmi más nem történt, ugyanúgy az a kevés volt! és még mostanra sem jött meg és barnás folyásom sincsen! Azt hittem, hogy meg fog jönni pedig csak szombatra vártam! De arra gondoltam, hogy mivel szeptemberben 24-én jött meg, hogy most visszaáll a dolog erre az időpontra, de azóta semmi! Nem tudom hogy mi lehetett ez!!
Én annyit tudod az ovu tesztről, hogy pé-t mutat ki!

Kriszti: szép ez a Csillusos álom, meglátod hamarosan valóra is fog válni!!

majd jövök

Kép
csicsiy
 
 


Csilla: lehet ez vlami jel volt...én hallottam olyat, hogy barnáztak és babások lettek :D :D
Juj drukkolok neked ngyon...
Na akkor ide csatolok valamit az ovu tesztről, hogy tudjátok:
Téged is érdekelhet, hogyan kell az ovulációs tesztet jósként használni.
Ennek során arra kell figyelni, hogy az LH-tesztet ne csak egyetlen napon csináld, hanem több egymást követő napon, és azt figyeld, hogy a tesztcsík intenzitása növekszik-e. Fontos, hogy reggeli első vizeletet használj, mintha hcg-t akarnál kimutatni.
Az ovuláció után 8-9 nappal érdemes legkorábban nekikezdeni a tesztelésnek

bármilyen ovuteszt képes a terhesség kimutatására (állítólag 70%-os biztonsággal), mégpedig pár nappal hamarabb, mint egy terhességi teszt.

Még jövök :)
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip-Csip
Nem irigyellek a családod miatt! Ez számomra már nagyon durva. Az egy dolog, ha anyukád elmondja az ő érveit gyerekvállalással kapcsolatban, de felnőtt ember vagy te is és párod is, akik felelősségteljesen gondolkodnak. Ha Ti úgy érzitek, hogy jöhet a baba, akkor miért kell ebből ekkora cirkuszt csinálni?! :evil:
El kellene fogadnia, hogy már Ti irányítjátok a saját életeteket.
A tesód húzásáról nem is beszélve.
Ezzel a viselkedéssel pont az ellenkezőjét érhetik el!

Ne haragudj, nem akartalak sem téged sem a családodat megbántani!

Az ovu tesztről amiket írtál, nem is tudtam!

Csicsy
Érdekes a barnázásod, és Csip-csipnek igaza van. Pláne, hogy az embernek utána meg is szokott jönni. De reméljük nem fog!!! Nagyon izgi!! :)

Hkitty
NÁlad még mindig semmi? Valami miatt azt hittem, hogy múlt hónapban hagytad abba a gyógyszer szedését.
És még nem csináltál tesztet????? Én nem bírnám ki. :)

Most mentem, majd jövök, szép napot!



durcipok
 
 


Sziasztok lányok,

Jó sok a termés, lesz mit olvasnom majd. Most csak épp beugrottam az aktuális táblázattal, mert rohanok is, ma van anyósom névnapja, lesz egy kis "buli", megyek segíteni neki!

Szép napot, jövök még
TÀBLÀZAT 2009.11.25
Vendég
 


Durcipok: Nem semmi baj, ne sértettél meg...
Magadról nem is írtál, hogy vagy???

HKitty: Én a helyedben már lépnék ez már nem vicc!!!Tessék most már komolyan átgondolni!!!!És elmenni az orvoshoz!!!Nem húzzni, halasztani!!!!

Csillám: Én már barom izgatot vagyok, hohy mi lesz....Te mikor tesztelsz ha nem jönneg???Hétfőn???És milyen tesztet veszel???

Nem tudjátok, hogy a Rossmanban melyik terhességi teszt a legérzékenyebb???Mert van 4-5 fajta, de nincsv rá írva...Csak belül a papíron :roll:

Kriszti: nem nagyon vagy ma... :( nagyon szép állom, váljon valóra kívánom neked!!!!!!!!!!!!!

Tyuntyi: te semm...
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Vagyok, de délelőtt előadást tartottam, dolgoztam, s most van időm először a nap folyamán írni.
Alig győzlek benneteket visszaolvasni.
Nekem a piri megvan rendesen, jön, mnit a niagara vízesés! Ez is azóta van, mióta a gyógyszereket szedem. Mindegy, most azzal is leálltam.

Csicsiy:
Nekem nincs tapasztalatom a barnázással kapcsolatban, nekem olyan sose volt. Én is olvastam már arról, hogy vki barnázott és babás volt. Mikor kellene neked egyébként megjönnie? Szombaton? De akkor hányadik napon fogsz már tartani? Mindig pontos a ciklusod? Miért nem csinálsz tesztet? Hajra-hajrá csajszi! :lol:

Csip-csip:
A családodról no comment. Nekem is van tesóm, de mi ott segítjük egymást, ahol tudjuk! Az ovu tesztől annyit, hogy én biztos nem hinnék a jóstesztes részében. Azért találták ki a hcg mérésére alkalmas terhességi teszteket, hogy ezt azzal mutasuk ki. És mi van akkor, ha "félre" jósol? Kinek kell a csalódás utána? :cry:

Kriszti:
Tök jó, te pedig már újra a középi dőszakban tartassz! Vmi tünet, Megjöttek az ovu tesztjeid, amiket rendeltél? Használod őket? Ha igen,akkor mit mutatnak?

Hkitty:
Menj el orvoshoz, kiváncsi leszek hogy mit mond!Tudja, hogy babát szeretnétek? Mert akkor nem ártana egy hormovizsgálatot csináltatni. Nem akarok tanácsokat osztogatni, de nálam is ez volt, mint már írtam fentebb is. 35-45 nap között jött meg, egyből küldtek hormonvizsgálatra. A ciklus folyamán háromszor kellett vérvételre mennem. A ciklus elején, a közepén és a 21. nap környékén. egyből kiderült, hogy nincs pé-m, vagyis ha van, akkor jóval később, mint az normális lenne. Ja, meg hogy alacsony a sárgatesthormon a szervezetemben. És első kanyarban nem gyógyszert kaptam, hanem homeos bogyókat. Mai napig szedem és be is állt a ciklusom 29-32 napra. Ez mégis csak jobb, mint a fentebb leírt, nem?

Durcipók:
Veled most egy cipőben járunk, de majd ebben a hónapban sikerre visszük a dolgot! A férjed tényleg nagyon kedves és aranyos,ebből is látszik, hogy ő is mennyire szeretne babát!

Képzeljétek, sógórnőm mára volt kiírva szülni. Tegnap járt dokinál és még semmi! Annyira nincs kitágulva a méhszája, hogy azt mondta a doki neki, hogy olyan, mnit három héttel ezelőtt. Ma mentek vmi ctg-vel megnézni a babát, hogy most akkor be kell feküdnie vagy még hazamehet egy pár napra. Még nem beszéltem velük. Első baba náluk is, sőt az egész családban! Már mindenki baromira várja Nórikát, hogy megszülessen, de ő meg "szarik" a világra egyenlőre! Tesómék a hajukat tépik, mert már borzasztón szeretnék látni a gyereküket!

Most megyek, ma még megpróbálok jönni.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi:Örülök h ilyen pozitívan állsz a dologhoz, de így is kell, nem szabad feladni, jön majd a babóca!!! igen, szombaton kellene megjönnie, csak gondolom mert október 28-án volt meg utoljára és általában gyógyszerszedés előtt 30-31 naposak voltak a ciklusaim! Nekem sem volt ilyen barnázgatásom! Én úgy gondoltam, hogy majd tesztelek, ha nem jön meg!
Írj ha megszületik a kis Nórika!! :P

Csip-csip: de ha ennyire be vagy indulva és nem bírod, nem értem miért nem vettél inkább terhességi tesztet? Nem is hallottam, hogy az ovu teszt kimutatja talán még hamarabb is a terhességet!
Én ha nem jön meg szerintem vasárnap vagy hétfőn tesztelek majd, de mondom úgy érzem meg akar jönni! Nem tudom milyen tesztet veszek, nem ismerem őket! Te tudod már?
hát a húgom miután nem jött meg, rá két napra tesztelt, de akkor még negatív volt, aztán pár napra rá pozitív!

Kriszti: jó bulizást, mi már hétvégén ünnepeltünk!! :D

Kép
csicsiy
 
 


Csilla: Azért vettem ilyet, mert a terhességi teszthez nem volt bátorságom megmondom az öszintét...
És ezen nekem mégis csak más...Inkább ezt megcsinálom holnap is....hogy ha erősödik a csík akkor,majd akkor veszem meg a terhességi tesztet, he erősödik, akkor ugy fogom fel, hogy ez is egy probálkozás volt...De legalább nem rögtön az van, hogy negatív....Igy legalább egy kicsit könnyebb, én úgy érzzem....
Könnyebben fogom fel, holnap ha nem erősödik akkor inkább könnyebben várom pirianyót....
Mert amúgy én is elkönyveltem, hogy jönn piri, mert én is görcsölök ám nagyon...és már folyásom sincs annyira...
De mégsemm esz meg így a penész annyira,mintha csak várnék és nem csinálnék semmit :D
Igaz így semm jutottam többre, de akkor is...Mégis valami...
csip-csip18
 
 


Csajok!!!!!!!!!!

Lépek, mert eléggé kifárasztot ez a mai nap...
Holnap reggel jövök mindenképp, amúgy még mindig görcsöl a hasam nagyon....

Szép Estét Mindenkinek, neki fogok a takarításnak....

Puszi

Csicsy: Te hol bujkálsz...mert láttom fent vagy régóta, de ide be semm nézzel!!!!!!!!!!!!! :cry:
csip-csip18
 
 


Csicsiy
még nem jött meg, nem is érzek semmit (eddig se éreztem előtte semmit, csak jött és kész).

Durci
nem csináltam tesztet, mert ha lett volna baba, akkor azt már szombaton kimutatta volna. Tehát nincs baba, akárhány tesztet is megcsinálok még. :(

Csip-csip, Tyuntyi
azért nem megyek még orvoshoz, mert megmondta, hogy fél évig bekavarhat a gyógyszer. Tehát most már megvárom, hogy ez leteljen. Meg még csak másfél hetet késik, és elvileg 60 napig normális (ezt neten olvastam), de nekem két hét simán belefér, még örülnék is neki, ha már legalább arra beállna.
Vendég
 


Csip-csip: ja, beléptem és véletlenül így hagytam a gépet, azért láttál h itt vagyok, vagyis voltam! De csak most vagyok!!! :D

de megyek is , most érkezett haza párom!
írjatok, majd jövök,
Csicsi

Kép
csicsiy
 
 


jó reggelt lányok!

Hajnalban felkeltem és már nem fájt a cickóm! Gondoltam ez már nem jó jel! Reggelre pedig meg is jött, ma 26-án!
De úgy látom a táblázatban is, hogy tényleg most vagyok a 30. napon, úgyhogy nemtom hogyan számoltam a 28-át!
Nah, szóval nálam is új hónap, új remények....
De nem is igazán bánom, nem vagyok elkeseredve egyáltalán, olyan fura, mert úgy gondoltam nagyon kileszek, de nem!!!! :lol:
nemtom miért van ez, mindegy!
lehet hogy tudat alatt tudom, meg beszéltünk is a párommal erről, hogy a december a melóhelyen nekem eléggé húzós! kereskedelemben dolgozom úgyhogy ilyenkor nagyon sokan vannak, sok idegeskedés, feszültség van mindig! szóval talán ezért is gondolom, hogy nem baj! Békésen, boldogságban szeretném tölteni a 9 hónapot majd, és tudjátok főleg az első 3 hónapban vigyázni és figyelni kell!

Csip-csip majd írj veled mizu? meg a többiek is!

Kép
csicsiy
 
 


Jó reggelt lányok
T&Agrave;BL&Agrave;ZAT 2009.11.26

Kijavítottam Csilla a ciklushosszadat 28-30 napra. Nagyon sajnálom,hogy megjött neked, de látom, hogy "szépen viselede". Persze ilyenkor már mit tudjon az ember csinálni, amikor kész tények vannak :( Ahogyan mondtad, új hónap új remények..és valóban ha a munkád is stresszes, akkor meg meértem, hogy most inkább egy picit örülsz :) Lehet pont ebben a stresszes idöszakban lesz szerencsétek, ami a fogantatást illeti :lol: Sógornöm is egy hatalmas házfelújítás és költözködésközepedte esett teherbe.. :wink:

Hkitty lehet nálad még tényleg a gyógyszer zavart be, de a doki az tutibb, hogy megmondja mi a helyzó! Tényleg nem jött még meg? Már a 40. napnál vagy...

Csip-csip nálad mi a helyzet? Amit az ovu teszttel írtál az tényleg így van, sok helyen lehet róla olvasni, de valóban több napon át kell alkalmazni, hogy látható legyen a vonal intenzitása. Én is szorgalmasan csinálom minden nap és most a 8. próbanap után kezd erösödni egy picit a csíkocska, mivel nekem az ovulációm még nem történt meg, de ha úgy lesz minta múlt hónapban, amikor pont okt. 26-án volt, és ezt a teszt is alátámasztja, ami okt. 25-en volt pozitív, most viszont a ciklus.hu is nov. 29-re tette az ovulációmat a 35 napos ciklusomnál. Nade azért is csinálom minden nap a teszteket, meg el is teszem, így lehet ha lement ez a ciklus a tesztelgetésekkel, akkor felteszem ide a képet. Én még mindig hiszek ebben az ovu teszben, habár ez sem garantál 100% teherbeesést, de a ciklusomat kiismerem legalább. Ami nekem most totál furi, hogy alig van folyásom, ami van az meg krémes és ez megy már több mint 1 hete.
Na mindegy, majd meglátjuk :roll:

Tyuntyi a barnázással kapcsolatban mindenkinál máshogy van, van aki barnázik már a menstruáció elött. Megjegyzem nálam is így van, de csak pár órával elötte, utánna meg szokott jönni rendesen, de most azért volt fura, mert a várt elött 1 héttel volt valami barnázás, aztán semi, aztán megint valami...De olyan igazi vérzés nálam sem volt. A dokim sem tudott erre még mit mondani igazán. Gondolom ö si kivár most pár hónapot, hogy mi lesz, aztán ugyis elküld majd hormonvizsgálatra.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: