Új privát üzeneted érkezett!

Réka
Értem

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ebből ezek szerint nagyon sokat kell csinálni?!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Laptető Zsu :wink:

Hát elég sokat. Ha pontosan tudod mikor van pé akkor kevesebbet.
Ha olyan vagy mint én :oops: , akkor korán elkezded és naponta többet is megcsinálsz, hogy tuti legyen a tuti. És ugye a pontos időzítés sem garantál semmit :?

réka80
 
 

 
 

Réka
tüszőrepesztő szurit nem szoktál kapni?
A hőd szépen el kezdett emelkedni :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Nem, eddig nem jött szóba

réka80
 
 


Nekem a múlt havi volt az utsó clostis hónapom, de mindig kaptam tüszőrepit.
Bár ezt orvos válogatja, valaki nem ad, vagy nem mindig ad.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nem tudom mitől függ, miért adnak, vagy miért nem :?
Én kétszer is teherbeestem clostys hónapban-az egyik sikeres véget is ért 8) -mindig volt tüszőrepi. Remélem így is marad :wink:

réka80
 
 


Helyesbítek 2szer legalább volt :roll: :lol:

réka80
 
 


Sziasztok!
Én ezekhez az lh tesztekhez nem értek :oops:.

Réka!
Pénteken töltöm a 6 hetet,remélem már lesz szívdobi :) ...
Akkor azt hiszem már látni...de lehet tévedek..
Mikor lánykámmal voltam terhes nem is emlékszem ilyenekre olyan régen volt :oops: :roll: ..

Zsu!
Hát gondolhatod milyen szörnyű..ugy érzem magam mint aki már kb.szülés elött áll :lol: ..

Holnap kéne ablakot pucolnom meg függönyöket mosnom...de semmi kedvem :twisted: ..valaki esetleg nem jön segíteni?? 8)

Mindenkinél ramaty idö volt ma?? :shock:
Vendég
 


Réka
Éppen írni akartam, hogy már megint Én vagyok a laptetőn!

Azt hiszem Én most ebbe nem fogok belebonyolódni, elég idegeskedés lesz nekem az inszem előtt és alatt! :(

Én sem kaptam a clostis hónapokban soha tüszőrepit, de majd most fogok azt már tudom :(

Kírus
Majdcsak elmúlik ez a puffadás! :)
Biztosan lesz már szívdobogása a kisbabónak! :lol:

Nagyon szívesen elmennék segíteni, amúgy is szeretek ablakot pucolni, de nálunk esik az eső és azt is mond egy pár napig, szerintem halaszd el... :lol:
Ott milyen az idő?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jóreggelt! :)

Én most Jolihoz hasonlóan elutazok pár napra kikapcsolódni, vasárnap jövök vissza!

Vigyázzatok magatokra!

Ja, akinek nincs, az nem csinál vonalzót? Mert jó látni, ki hol tart. (persze, az én esetemben jellemzően nem jót mutat)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Jó reggelt!

Hát akkor teljesen elfogyunk? :cry:
Joli, Pitypang elmegy :cry: , Susy nyaral :)


Kírus Neked már nem is kell foglalkozni ezekkel az ovu tesztekkel :P , majd a harmadiknál esetleg 8)
Na az ablakpucolás nekem is a halálom :x mi a 2.on lakunk, majd kiesek mindig, erkély nincs, párkány is csak alig :?

Zsu A sok laptető meghozza ám a gyümölcsét meglásd :wink:

Félve mondom már, hogy talán tegnap-ma meglesz/volt a tüszőrepi. Mióta felkeltem nem fáj semmim :D Úgy szeretném, ha most halványodna az LH :roll:

Az elutazóknak jó utat!

réka80
 
 


Szép jó reggelt!
Lányok akkor most tényleg jól elfogyunk a hét végére... :)
Minden elutazónak kellemes kikapcsolódást és ráhangolódást a projektre... :)

Azért milyen jól ismerem magam, ma akartam elvileg csinálni tesztet a 40.napon és ugye nem bírtam hétfőn megcsináltam, és láss csodát meg is jött ma reggelre úgy rendesen..., ennek most kivételesen örülök, de a következő hónapban már nem szeretném ugyanezt!
Holnap megyek este dokihoz megbeszélni az inszem előkészületeket és akkor pénteken már meg is írom Nektek kedves "Sorstársaim"!!!:) (így hívlak Benneteket a páromnak)

Réka
Remélem, hogy nemsokára meglesz az a gyümölcs... :lol:
Akkor ez nagyon jó, kívánom, hogy sikerüljön!!!


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Azért maradtunk is egy páran:Réka, Kírus, Betty és jó magam... :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Suzy!
Ha más nem pár hónap múlva meglesz ennek a laptetőnek az eredménye!!! :lol:
Elég jó idö van most ugyhogy neki rugaszkodok a takarításnak,addig még apánk itthon van,akkor le veszi meg vissza is teszi a függönyt legalább..
Én nekem olyan tériszonyom van mostanában hogy csak na...multkor az osztályvezetőm a kezembe nyomott egy stoc papírt hogy cseréljem ki az árlistán...hát felálltam az elefántra(ugy hívják) :D de remegett mindenem meg leizadtam pillanatok alatt :shock: .
Én drukkolok hogy sikerüljön az inszem :!: :!: :!: és ugy is lesz!!! 8)

Réka!
Hát 3.nem hiszem hogy lesz,bár sosem lehet tudni,mi van ha azt mondja a doki hogy ikreim lesznek :lol: ..benne van a pakliban hisz mindkét családban vannak ikrek :)...
Szorítok neked is bizti össze jön most!!!!!!!!!!! 8) ..
Vendég
 


Jó reggelt, Lányok!

Még egyelőre itt vagyok! Déltől már nem leszek. Legközelebb talán szombat este.

Zsu

Most már nagyon örülök, hogy megjött neked! Végre valós reményekkel várhatod, hogy ne jöjjön meg legközelebb. Nagyon szorítunk!

Réka

Remélem akkor elkaptad a párod!:) Szóval neked még két hét a nem várt mensiig. Izgi!

Betty

Te mikor mész dokihoz legközelebb?

Ma ébredtem először úgy, hogy nem érzem magam máshogy.
Ennek leginkább az az oka, hogy tegnap olvastam, hogy a terhesség korai szakaszában fokozódik a nyálkahártyák váladékozása. Hüvelyben, orrban, szájban.
Hát hüvelyben ez így is van nálam, de a többire nem figyeltem.
Aztán már pár perccel később már úgy éreztem, nyáladzom, mint pavlov kutyái, estére még az orrom is bedugult. Szerintem totál meghülyültem. Habár szinte állandóan éhes vagyok. De ez alapból sajna jellemző rám. A diétából nem lett semmi.:(
A mellbimbóm még mindig érzékeny, habár már közel sem annyira, mint egy hete. Szóval nagyon úgy érzem, hogy ez most nem jött össze.
Mind1. Azzal biztatom magam, hogy akkor köv. hónapban is sokat gyakorolhatunk a férjemmel.:)
Ugyanis én a bogyó miatt nem nagyon voltam kívánós. Meg nem is volt olyan a szex. Jó volt, csak mégis. Mióta nem szedem 1000x jobb. Szóval legalább ennyi vigaszom lesz.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Kírus
Nagyon vigyázz azzal a nagy munkával!!! :) Nem lehetne, hogy a párod pucolná azt az ablakot?
Köszi a drukkot és Én is drukkolok végig, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!!

Réka
Nagyon szorítok Érted is... :D

Joli
Azt hittem már elutaztál reggel?! :roll:
Mindent köszi, remélem, hogy most már csak csak egyenesbe kerülök végre!
Annyira görcsöl a hasam, hogy nem is tudom, hogy fogom ezt a hosszú napot kibírni! :(

Nem hülyültél meg, csak nagyon szeretnél kisbabát ennyi! :)
Már mindent beképzelsz magadnak(nem rosszból írom), és amit nem tudtál eddig a terhességről, arra most nagyon oda figyel az agyad!
Jót fog tenni az a kis kikapcsolódás azt hiszem!!! :lol:
A diétát most hagyd a francba és egyél inkább magzatvédő vitaminokat, sétálj sokat, legyél többet a friss levegőn!Pihenj!
Várj még...nyugi van!
Még most kezdtétek, ne siess!!!
Igen a gyógyszerek nagyon befolyásolják a "kívánósságot", ezt Én is tapasztaltam anno, amikor szedtem a PCO-ra a Diane35 nevezetű gyógyit!Annyira ritkán kívántam, hogy már Én is teljesen le voltam döbbenve sokszor! :oops:

Akkor Joli mindent bele és ne add fel és főleg ne keseredj el!!! :D

pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu

Olyan jó, hogy itt vagy és tartod bennem lelket és nem nézel hülyének, mivel ezen te is átestél.
De ez mindenkire igaz, aki ebbe topciba csatlakozott! Jó, hogy vagytok nekem lányok!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
annyira aranyos vagy úgy megölelnélek... :) (ne érts félre! :D ), miért néznélek hülyének, csak Én már másképpen látom a dolgokat, mint Te.
Sokkal több mindenen túl vagyok, mint Te ennyi!!! :?

Én is annyira szeretem ezt a topikos dolgot, hogy már nem is tudom, hogy mi lenne velem nélkületek!? :roll:
csók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szia Joli!
Nyugi..ezen tényleg át esik szerintem majdnem minden gyermeket akaró nő.. Csak ilyenkor tényleg nehéz eldönteni hogy most beképzeli az ember vagy tényleg ugy van...dehát ez ugye idövel kiderül!!!
Drukkolok hogy nálad annak a jelei legyenek!!! :wink:
De ha még sem akkor jön egy ujabb honap... 8)
Képzeljétek egyik doki azt mondta hogy aki gyereket akar annak vadul kell szexelni :lol: :lol: ...Nőgyógyász mondta :roll:
Jó utat neked!!! És jó kikapcsolodást!!

Zsu!
Ezt nem gondoltad komolyan?! :lol: :lol: ..na akkor lenne megpucolva az az ablak :shock:
Majd szép lassan megcsinálom..nem kell kapkodnom..:)
Holnap el kell mennem a házidokihoz is hogy vegyen tp-re.. :roll:
Vendég
 


Kírus
Én már azt hittem, hogy ez tényleg is így lesz!? :oops: , de csak szépen lassan!
Erre a vadul szexelésről csak annyit, hogy mi aztán csináltuk állandóan és egymásnak esve is meg már minden hogyan, de mégsem...!
Tudod a férfi nőgyógyászoknak(gondolom, hogy férfi mondta) fogalmuk sincs, hogy mi van akkor, ha az ember eltervezi, hogy gyereket akar... :?

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


:lol: :lol: :lol: ez a vadul szexelés marha jó. Nem tudom, biztos van kis igazságmagja, de elég viccesen hangzik :P

Én a vas ízt a számban tudom pillanatok alatt produkálni :wink: , mint terhes tünet. Az a helyzet, hogy bármit meg tudunk tenni a testünkkel, meg tudjuk betegíteni, gyógyítnai is akár. Egy kis terhestünet képzés-ekkora akarások mellett 8) -egy pillanat alatt megvan. De úgy van, ahogy Kírus írja, előbb-utóbb kiderül, mennyire is volt beképzelt a dolog :wink:

Szerintem a topic dolog sokat levesz a pasik és a barátnők válláról. Mert ez szvsz csak nekünk ennyire izgalmas, a babát épp nem akaró barátoknak és a babát épp akaró férjeknek az agyára tudnánk menni :P Spec az én férjemen már látom mikor van tele velem a ház, meg az ovutesztekkel...stb :lol: Itt viszont halálra boncolhatunk minden egyes kis mozzanatot. Most is, és később is, mikor majd a kis magzatok súlyát, mozgását, nevét, nemét, ....stb beszéljük ki 8)

réka80
 
 


Én lassan lépek! Készülődnöm kell. Vasárnap jövök. Legyetek jók! Pihenjetek, szexeljetek, szórakozzatok sokat addig is!
Kirus, ne hajtsd túl magad!
Zsu, remélem hamarosan alábbhagynak a görcsök. Gondolj arra, hogy ezután talán már csak hetek és belépsz Kirus után a sorba!
Réka továbbra is szex, szex, szex. Használd ki az időt. Jobban, mint én tettem. Na majd köv. hónapban előcsalogatom a ledér nőszemélyt magamból. :D

Sziasztok!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Drága Joli,
nagyon jó kikapcsolódást és dumcsizást a lányokkal! :)
Vigyázz magadra és továbbra sincs veszve semmi...tudod!!! :D
Várunk vasárnap vissza, Te is pihenj sokat!

Én még mindig szenvedek, de Én ezt tudtam előre, annyira ömlök, hogy már nem is tudom, hogy mikor volt ilyen utoljára :(

Szép napokat, jó idő lesz nagyon :)
pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Na kész lettem a takarítással 8) ..
Hu ahogy pucoltam az ablakot és nyujtozkodtam meghuzodott a hasam...elég szar érzés volt :shock: ..
Egyszer megpihentem elcsipegettem egy fürt szőlőt... :lol: :lol:

Mit csináltok csajok?

Zsu! Sajnállak nagyon, tudom milyen rossz,de pár nap és jobb lesz :!: :!:

Réka!
Zsozsó mit csinál?
Ez így van ahogy írod,tök jó hogy mi itt megtudunk bármint "beszélni" :!: :!:
Jó kis társaság alakult ki,és most már tessék valakinek utánam sorakozni!!!! :wink:
Vendég
 


Kírus! Zsóka most épp teát rendelt, lesi felforrt-e már a víz, mert a cukrot, clét ő akarja beleadagolni :) Nagyon szeret a konyhában lábatlankodni :lol: , ma panírozott is 8) Mindegy csak jó nagy felfordulással járjon :lol:
Ma játszótereztünk egyet, jó idő volt nálunk.
Kíra tudja már, hogy meg kell osztani a játékait hamarosan a Kistesóval :P Zsóka már nagyon várja, nevet is adott neki, és persze csak kislányról szeretne hallani :lol:

Én igyekszem csatlakozni hozzád Kírus, és szerintem mindannyian, ami rajtunk múlik megtesszük :P

réka80
 
 


Réka!
Aranyos lehet,kis konyhatündér :lol: ..
Akkor gondolom még az orra hegye is paníros lett?? Legalább is Kíra ugy szokott panírozni 8) ...

Hát az az igazság most még nem tudja Kíra hogy utban van a kistesó..addig amig egy kis idö nem telik el pl 12 hét addig nem igazán akarjuk megmondani neki...
Ugye februárban elmondtuk neki,aztán megtörtént a baj..és még hetekkel utána is kérdezte mikor születik meg a kistesója..na ez számomra szörnyű volt.. tanultam belőle.. :shock: ..
Milyen nevet talált ki Réka?
Vendég
 


Szép jó reggelt Csajszik!

Hát 4-en maradtunk csajok... :D , de jó, aki elutazott egy kicsit! :D , Én is annyira mennék, de most nekem legelső a projekt "kifizetése" :?
Tegnap 9-is dolgoztam azt hittem nem bírom ki, átáztam többször, a hasam is fájt szinte egész nap! :(
De most már legalább elmúlt, még most is ömlök, de szerintem az átjárhatósági miatt is lehet ez?! :?

Kírus
Látod látod nem szabad ilyeneket csinálni, vigyázz magadra, holnap péntek, nagyon várom majd az infókat a babóról!!! :shock:

Réka
Neked is biztosan sikerül nemsokára és akkor már ketten Kírus nyomdokaiba léphetünk... :lol: LH teszt???

Épp tegnap mondtam, hogy eszméletlen, hogy mennyire szeretném már a két csíkos tesztet, és hogy teljesen megvagyok magamon lepődve, hogy hogy lehet valamit ennyire akarni?!
Azt szeretem, ha úgy alakulnak a dolgaim, ahogy Én azt eltervezem, de most azért is vagyok nyugtalan, mert ez nem így van! :oops:

Aranyosak a lányaitok! :)

Igazad van Kírus, hogy még nem mondod meg Kírának, hogy útban van a kistesó, jó döntés! Mindenképpen várni kell legalább a 12 hétig, a nucha szűrésig érdemes!

Szép napot!



Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt :)

Vera-ezt találta ki 8)

Mi már-lányostul egy órája fent vagyunk :roll: Ha nem alussza ki magát-ami még plussz fél-1 órát jelentett volna -hihetetlen nyűgös :?
Kírus megértem, és én is hasonlóan tervezem a Kistesó bejelentését, ha nálunk is sikerül :wink: Úgy is nagyon hosszú idő ez a 9 hónap, elég ha 12 héttel később tudják meg.

Nálam megvolt a pé :) -remélem 8) Hőm szépen kúszik-mászik, ovu teszt újra nega 8)
Hát akkor most jön a várakozás és a tünetképzés :lol:

Zsu dolgozol már? :D

réka80
 
 


Zsu Nem tudom, de el tudom képzelni, hogy lehet az átjárhatósági miatt van. Nagyon sajnálom :cry: , én szerintem el is ájulnék, ha így ömlene belőlem. Az én jó kis 90/60-ommal egy kis ujjelvágás is veszélyes :lol:
MIndig ennyire vészes a dolog?

réka80
 
 


Réka
Vera-nagyon ritka név, de szerintem egy gyerek szájából még furcsább! :) de nem rossz :)

Én fél 11-kor feküdtem le egyedül voltam és 5-kor keltem és hihetetlen nyűgös vagyok! :(
Már azon gondolkodom, hogy holnap nem jövök dolgozni, sok értelme nincs! :?

De jó,akkor izgalmasan várjuk a fejleményeket!!! :)

már fél 7-re beértem, de szerintem azért nem bírok aludni, mert izgulok, hogy mikor lesz az inszem, mert ugye ma beszéljük meg nődokimmal! :roll:

Nekem mindig ilyen erős volt a mensin teljesen az elejétől kezdve szinte, de most különösen ömlik és az a furcsa számomra, hogy sok és nem darabos, mint amilyen eddig volt!
A clositól darabos volt nagyon és görcsölt, mint a fene, de Én mindent kibírtam eddig és ezután meg főleg... :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:59-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Pitypang
jó kikapcsolódást nektek!!! Várunk vissza!


Suzy
sajnálom pirit!
Drukk az inszemhez!


Joli
Hétfőn megyek dokihoz majd!
Én is így voltam az első hónapokban, mint te. De most már megszoktam a helyzetet nagyon régóta már, és nem "magyarázok már be" semmit magamnak.
Megnyugodtam. :lol:
Jó kikapcsolódást neked is! :D


Mindenkinek ölelés!






"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!
Megjártam már a házidokit 8) ,nem is gondoltam hogy ilyen hamar végzek...simán ment minden mondtam neki mik a tények,ö meg mondta hogy részéről semmi akadálya :) ...Majd annyi hogy jövö héten be kell ugorjak a papírral amit a nögyogy ad..
Különben nagyon rendi dokink van szerencsére 8) ...

Réka!
Akkor ma jó korán keltetek :)
És ilyenkor mikor alszik el Zsozso? Dél elött vagy dél után?
Kíra multkor már 5kor felkelt..aztán be is horpasztott 11 elött :lol: ..

Betty!
Ti már 2 hét múlva mentek lombikra :shock: ???
De jóóó:)

Zsu!
Dobjál be egy kávét meg egy redbullt és akkor fel leszel pörögve,nem leszel nyűgi :)
Írd majd a fejleményeket mire jutottatok a nödokiddal...

Jesszusom már csak 1 nap..... :shock: :shock:

Szép napot mindenkinek!
Megyek főzni:)
Vendég
 


Betty
De jó, hogy előkerültél, amúgy Te mit csinálsz a mindennapokban? :)
Köszi a drukkot!!! :)

csók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kírus
Nem szeretem se a kávét se a redbullt... :lol: , örülök is neki, hogy utálom a kávét, csak egy valamit szeretek nagyon az a coca-cola light, de azt minden nap szinte iszom!!! :?

De jó, hogy nem kellett sokat várnod és minden rendben volt!
Holnap is megy simán minden hidd el!!!Megy a drukk... :lol:



puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:00-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
A bolt, ahol dolgoztam májusban becsődölt, és bezárt.
Minket menesztettek, úgyhogy itthon vagyok most.
Abból a szempontból jobb most itthon, mert nem nézték jó szemmel, hogy én állandóan dokihoz futkoztam...és ha most lombikozni fogunk, pláne futkosnom kéne, ha lenne munkahelyem.
Úgyhogy most pihi van. Legalább egy valag stressz így lekerül a vállamról! :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Sajnálom, hogy nincs munkád. Igen ez olyan szemét dolog a főnököktől, hogy nincs sokakban még emberség sem. Szerintük olyan könnyű a mai világban a gyerekprojekt, de csak ezt az tudja, aki át is éli!?
Az biztos, hogy most meg majd aztán különösen sokat kell majd mennetek, de meglesz a gyümölcse tuti!!! :)

Pihenj, mert az nagyon sokat számít, nem jó az,ha az ember állandó stresszben van!

pussz

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu!
Na a cola is doppingol akkor :)
Sajna én is Cola függő voltam,minden nap megittam 1-2 litert..
De most 2 hete nem iszok már colát,mert így is magas lesz a vérnyomásom terhesség alatt tuti...hátha még colát is innák :shock: ..
Kávét azt alapból nem iszok,nagy ritka mikor 3in1-et iszok,de azt is sok vízzel..
Vendég
 


Suzy
aki most volt a főnököm, az is csak azért értette meg a dolgot, mert ők is 1 éve próbálkoznak sikertelenül...de a végén már azért ő sem nézte jó szemmel....mindegy...most jó így. :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty!
Ari ez a csajos vonalzód! :wink:

Hol vagytok csajok????
Vendég
 


Kírus
én köszi jól! :lol: És te?
Most épp gondolkodóba estem, mert az előbb barnáztam egy kicsit, és nemtudom miért... :shock:
A fertility még be sem rakta mikor volt pé.-m, ha volt egyáltalán, mert ilyen rossz görbém még talán nem is volt.
Eddig mindig egyértelmű volt.
Nemtom mivan.
De lehet most ebben a hónapban nem volt pé.-m.
Talán ezért barnáztam? :shock: :o
Szal télleg nemtom. De mindegy is. :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Elég cakkos a görbe tényleg, de én merészen betenném a 12. napra a pé-t 8)
A barnázásnak esetleg lehetne az az oka, hogy most van pé, de ahhoz meg nagyon fent van a hő :roll: Na okoskodtam ma is egy kicsit, megyek is :wink:

réka80
 
 


Télleg, ma nem Lhztál?

réka80
 
 


De igen, LH-ztam.
Totál nega. :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok Csajok!

Voltam az dokinál és a helyzet a következő:holnaptól a 3. napon kell elkezdenem szedni a Clostit újra és először aug.20-án kell mennem uh-ra és megnézi, hogy mekkora a tüsző és innentől kezdve 2 naponként kell mennem uh-ra folyamatos vizsgálódásra :D

Jó lesz már alig várom és ha úgy áll vagy netán esetleg több tüsző is lenne az még jobb, akkor azonnal befektet és jöhet a párom is :lol: , indulhat az inszem!

Most ebben a hónapban csak closti lesz, reméljük sikerül is, nem akart megturbózni sok hormonnal, de ha kell közben is kaphatok adagokban szurisat!
Azért csak closti van, mert reagált a szervezetem rá, volt nagy tüsző tőle és lehet, hogy elég lesz!Így legyen!!! :lol:

Kírus
Nagyon szeretem a colat és sok orvos azzal riogatott, hogy vetélést okoz!Erre Én azt mondtam, hogy manapság mi nem?
Erről ennyit!
Hogy vagy, holnap várom a fejleményeket, Veled vagyok tudod!?

Betty
A barnázás oka szerintem a progeszteron hormon hiánya azaz nem volt pé, de lehet, hogy nem jól tudom!!!

Szép estét!

Holnap péntek...Kírusra kell koncentrálni nagyon!!!
:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:01-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Igen, holnap Kírusra koncentrálunk mindannyian! :wink:

Nem tudom mi volt, de majd pár nap múlva a hőmből úgyis kiderül...hogy csak próbálkozott a petécske, vagy volt-e pé.-m, vagy nem-e?!
Nekem hormonproblémám soha nem volt, minden hormonprofilom csillagos 5-ös.
Ez is behülyült volna?
ÁÁÁ, nem is rágódok rajt tovább...minek?! :lol:

Nagyon örülök a jó hírnek, hogy mehet a clostizás, meg minden!
Engem is nagyon jól stimulált, amikor szedtem, közel 3 cm-es tüszőim lettek tőle, és nem is egy!
Lehet, már lombikhoz is elég lett volna! :shock: :lol:
Drukk neked! :wink:

További szép estét!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Köszi, és nemsokára eljön a Ti időtök is és indulhat a lombik! :D

Puszi

Jó éjszakát!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kírus, én már itt vagyok, fent vagyok :)
Izgulunk érted, minden rendben lesz :)

réka80
 
 


Sziasztok!
Én is már 5 óra óta fent vagyok...és már dolgozok fél 7-től!
Kírus Veled vagyunk és nagyon várunk a dokitól vissza jó hírekkel!!! :D

Puszika Mindenkinek!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
Alapos a nődokid, végre vlki, akinek nem kell könyögörni, hogy closty mellett nézzen UHval is
Drukkolok, hogy a closty elég legyen, de miért is ne lenne? :wink:

Fél 7kor már melózol? :? Azannyát :shock:

réka80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: