Új privát üzeneted érkezett!

Hello lányok!

Ez nem a mi hónapunk volt, sajnos. 10 napig szedtem a duphastont, aztán teszt, nega. Abbahagytam a bogyót, tegnap óta már barnázok :evil: :evil: :evil: . Nem hiszem el, én ettől a barnázástól soha az életben nem fogok megszabadulni?

Anyós :arrow: részvétem annak, akinek gondja van velük. Én nem panaszkodhatok, normálisak. Szeretik a gyereket, segítenek, nem szólnak bele semmibe, tudtommal rám se beszélnek. Jól kijövünk :D .

Piciboris,
persze, hogy kell a kistesó. A Hannának is vannak érdekes megnyilvánulásai mostanában. Olyan hiszis lett, hogy csak na. Ilyenkor én is elbizonytalanodom, de akkor a gyerekre gondolok, hogy neki igenis szüksége van a kistesóra.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita, ez a rohadt barnázás........de rossz ez....hát nem egyszerű ez a dolog....nagyon szurkoltam pedig, de most nem akarlak még jobban elkeseríteni ezért azt írom, renám :!: :!: :!: reménykedjünk, hogy hamarosan sikerül, ne ess kétségbe kérlek :!: :!: :!: :!: puszi, kitartást :wink:
köszi a tesós pozitív drukkokat, még emésztgetem...

babszim, az én anyósom nem rosszindulatú, csak nem gondolkodik mielőtt megszólal :shock: tegnap pl. azt mondta, ha csak velünk van a Lujzi és soha nem visszük sehova (ami persze nem így van..) akkor be fog szűkülni....na asszem elküldöm gyermekpszichológus képzésre.....ja, meg folyton mondja, hogy mikor mit kell csinálni, állandóan tanácsokat ad, és úgy mintha az tuti lenne(mikor kell elkezdeni a biliztetést, mit egyen stb..) na ettől a falra mászok néha....de a te anyósod nem semmi, miket mond...basszus...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Borcsa!

Csak annyiba gondolj bele, hogy mennyire "sok" idő fog eltelni, mire megszületik a tesó. Min. 9 hónap. Egy akkora babácskának, mint a tied 9 hónap nagyon sok idő. Annyi mindenben fog változni, roham-léptekben. Ne akkor ébredj, amikor már minden rendben körülötte, és akkor mondd ki hangosan, hogy milyen jó lett volna egy tesó; nem is értem miért "zárkóztam el" előle...
Nem kell rám hallgatnod, csak magadra és a párodra kell hallgatnod, én csak - mondjuk úgy - hangosan gondolkodom.

Szerencsések vagytok anyós ügyben!!! Én - főleg a válás után és miatt - úgy voltam vele, hogy mindenképpen elfogadom olyannak anyósomat, amilyen, és mindig a kedvére fogok tenni, hogy a másik családot is magaménak tudhassam. De akkor még nem tudtam milyen ő.
babszi
 
 

 
 

sziasztok!

Hát nekem az Ég egy csudajó Anyóst adott! Nem szól bele semmibe, ráadásul egy okos, szellemes,aranyos nő. Bírom a társaságát.És szeret engem. :) Én is őt. Ennyi. ( egy hiányossága van: nem valami jól főz, nem 1 konyhatündér, de ez nem számít.)

Piciboris, miket hallok??? Igenis kell a kistesó, és kész!!!!

Ranita, ugye pcos vagy, metezel is ha jól emlékszem. Mióta???
Azért kérdem, mert sorstársként nekem másfél év kellett, hogy rendbejöjjek hormonügyileg, és ne barnázzak. (a tejcsorgás is a múlté és sorolhatnám.)
Aminek igazán örülök, hogy VÉGRE NEM VAGYOK PATTANÁSOS!!! :lol: Évek óta úgy keltem fel minden nap, hogy reggel a fürdőszobában kinyomtam az éjjel kikelt vizenyős ragyáimat, kb.15-20-at. Most egy sincs.
Ami maradt még bőrproblémaként, a piroskás arcbőr, de egyáltalán nem gáz már.
Épp ma kértem tanácsot a kozmetikustól, hogy mivel halványítsam. Ajánlotta a rozaceára való krémet. Vettem is ma a patikában, és már 1 használat után látszik, hogy jó lesz! :wink: Még a végén visszanyerem a fitalkori szép tiszta bőröm. 1999 óta vagyok "ragyamanci".

nem tudom ki kérdezte hol dolgozom: Újpesten.

puszi csajok!!!!!
nani72
 
 


Nani hogy vagy mi újság veletek???

Ranita,sajnálom :( .Kitartás.

Piciboris,egy gyerek nem gyerek,nem ismered ezt a mondást?Kell a kistesó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!De ha lemondasz róla akkor fog váratlanul összejönni!!!!!!!!!!

Babszi,meghazudtolos részt nem értettem.Bocsi :( .

Viszont ha bárkit zavar uhu kép,vagy bármi írjátok meg akár priviben,mert kicsit különállónak érzem eddig magam a terhességem miatt.Nem akarok senkit bántani,ha nehezen viseli az én örömöm.

sutimano76
 
 


Szerintem senki nem viseli nehezen az örömöd Süti! Tegyél fel nyugodtan képet! Gyönyörűen látszik a baba rajta. Kicsit előhozta emlékeimet, amikor még én is láttam ilyet. Csuda klassz volt.
A meghazudtolóst csak arra mondom, hogy ami a szíveden, az a szádon. Ennyi, semmi rossz nincs mellette :)

Irigykedek rátok anyós-ügyben!!
babszi
 
 


Nani,
igen PCO-s vagyok, de tavaly áprilisban volt egy drillingem, azóta rendben vannak a petefészkeim.
Nekem semmi egyéb tünetem nincs egyébként. Se patti, se hajhullás, se túlsúly,se semmi. Hormonok is rendben vannak.
Metet szedek, de csak 1*500 mg-t, próbáltam emelni, de nem ment. Kb fél éve szedem, mert mikor volt a m.k akkor kimaradt kb 2 hónap. IR-em nincs.
A Hanna előtt soha nem volt ilyen barnázásom. Most ebben a hónapban szedtem pé-től duphastont. Most ezt a kúrát( closti-duphaston) csinálom 3 hónapig, hátha beállnak tőle a dolgok.
ranita1979
 
 


sziasztok!

Sutimano, nekem örvendetes, ha mutizol fotót a picurkádról, egyáltalán nem zavaró.
A kolleganőm ( akinek 6 hós a fia) huga állapotos lett, fél éve vannak rajta az ügyön. Nekem meg nem mertek szólni róla, nehogy fájjon. Mástól tudtam meg.
Olyan bugyuták, ismerhetnének már ennyire, hogy a jó hír az nem fájhat, hanem megsokszorozza az örömöt.

Rani, akkor neked csak cisztásodás volt? 500 mg/nap met szinte semmi. Attól várható azért javulás? Mit mond erre a doki?
Pé-d van igaz?
Nálam mindig volt az uh-n szép tüsző, clostitól is 3-4 lett, de sikertelenül zártam minden terminált együttlétet. ( Endódokim szerint "elégtelen peteérésem " volt, hiába van tüsző, lehet hogy pete nincs benne)
:shock:

Húú lányok, közeledik a tesztelés napja (hétfő). Nem érzek semmit.

Jó hétvégét mindenkinek!
nani72
 
 


sziasztok!

Sutimano, nekem örvendetes, ha mutizol fotót a picurkádról, egyáltalán nem zavaró.
A kolleganőm ( akinek 6 hós a fia) huga állapotos lett, fél éve vannak rajta az ügyön. Nekem meg nem mertek szólni róla, nehogy fájjon. Mástól tudtam meg.
Olyan bugyuták, ismerhetnének már ennyire, hogy a jó hír az nem fájhat, hanem megsokszorozza az örömöt.

Rani, akkor neked csak cisztásodás volt? 500 mg/nap met szinte semmi. Attól várható azért javulás? Mit mond erre a doki?
Pé-d van igaz?
Nálam mindig volt az uh-n szép tüsző, clostitól is 3-4 lett, de sikertelenül zártam minden terminált együttlétet. ( Endódokim szerint "elégtelen peteérésem " volt, hiába van tüsző, lehet hogy pete nincs benne)
:shock:

Húú lányok, közeledik a tesztelés napja (hétfő). Nem érzek semmit.

Jó hétvégét mindenkinek!
nani72
 
 


Nani hogyhogy tesztelni,ilyen hamar?

sutimano76
 
 


Sutikém! Hétfőn lesz 2 hete a beültetés! :D
Akkor kell tesztelni! ez volt a parancs.
megy ám az idő.
nani72
 
 


Az igaz,de nem tudtam,h a lombiknál így kell.Drukkolok!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


nani, kettőt alszunk........jujj de szorítok.....

babszim, te olyan aranyos vagy, mint mindig és köszi!!!!

süti, nehogy már ne lássunk uh képeket :cry: :cry: annyira szeretem :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Süti!

Elvileg a spontán babánál is 2 hét után lehet tesztelni, nemcsak a lombikosnál! Elvileg 28 napos a ciklus, 14. napon van pé, 28.-on baba :) Legalábbis optimális esetben.

Megtörtént a gyerekek színházas fellépése ma; ügyesek voltak. Utána finom ebéd következett, és végre itt a 7vége! A pénteki masszázst, amire egész héten készültem betegség miatt lemondták - el is kenődtem rendesen. Újabb várakozás fog következni új időpontért :(
Alig másfél 7, és megyünk Dániába - nagyon várjuk!!! Ha minden jól jönne ki, pont dániai baba lenne a miénk :) Feltéve, hogy a túl vastag méhnyálkahártyám nem kóros... Elvileg kedden megyek felméretni a helyzetet, mi van odabent.

Jó 7végét csajok!!! Nani, nagyon drukkolok!!!
babszi
 
 


nani???? na izgulok ám.......holnap reggel...vagy talán-tán nem bírtad ki :shock: :wink: :lol: :lol:

babszim, de jó is lesz nektek a dániai kikapcs, de tessék ám rendesen kivonni magad minden alól és csak jókat sétálni, enni-inni no meg.... :wink: :roll: :lol:

ranita, hogy vagy? raksz vonalzót? csak hogy követni tudjuk az eseményeket :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nani,
holnap gyere ám az eredménnyel, mennek a drukkok :D .
Nem tudom mennyit ér az 500 mg :roll: . Holnaptól lehet megpróbálom lehet emelni, de múltkor is egész nap hányingerem volt tőle :roll: Most egyébként nincs cisztám.
Van pé spontán is, csak úgy kb a 24. napon. Most clostival a 16. napon volt, a jó oldalamon is volt 2 db tüsző. Hogy ebben a hónapban mi lesz, azt nem tudom :roll: . Bízom :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita, naná, hogy bízz!!!!! én is nagyon szorítok :lol: :lol:
ma kipróbáltam az ovus tesztet, halvány csíkos lett, úgyhogy ha szeretnénk babót mától rá kellene dolgozni... :oops: :shock:

Kép
Kép
piciboris
 
 


sziasztok!

Ellőttem ma egy tesztet, de a 2. csík oly haloványka, mint egy lepkefing. Ma már 17 naposak volnának a babák, még ha 1 is lenne, sokkal erősebbnek kéne lenni a tesztnek.
Holnap van a hivatalos tesztnap, de nem sok jót jósolok.
Hasam is már fájdogál és beragyásodtam,mint mensikor.
nani72
 
 


nani, várjál csak.....ha 17 naposak volnának, azt a beültitől számítod? mert akkor még csak 7 naposak kb. mert a beágyazódáshoz is kell idő, vagy rosszul gondolom? és a halvány 2. csík is csík!!!!!! úgyhogy én reménykedem......................................... :shock: :wink: :!: :lol: jujj de izgi.... :P :P :P :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


nani, rakd fel a tesztedet léccilécci :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nani!

Én is úgy tudom, hogy ha van halvány csíkocska, akkor az bizony - nekünk- jót jelent!!! A hasad pont úgy fog "görcsölgetni2, mint mensikor, én ezt is jó jelnek tartom. A baba is csak a 15-21. nap után lép kapcsolatba anyjával, szóval van még időd.
A ragyákra is azt mondom, hogy lehet pozitív dolog - nekem is voltak "terhes ragyáim" annak idején...
Összességében csupa jót hallottam tőled! Ja, és reggeli pisi erősebb csíkot eredményezhet!!!
babszi
 
 


nani, szerintem várjál 2-3 napot és tesztelj újra :!: :!: :!: várom az eredményt :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok,anyós kedves volt.

Nani kitartás én kb 4-5 hetesen teszteltem de elég halvány volt a második csík,reggeli pisi jobb,aztán pár nappal később erősödött a csík,pattanásaim a mai napig vannak,szóval fel a fejjel,még szép h terhes vagy,ne is gondolj másra!Nem könnyű tudom én,én is tiszta para vagyok,mert a topicomba már mindenki érez v.mit a babóval kapcsolatban,de én nem igazán,mondjuk ugye azt se h mit is kéne,a párom azzal nyugtatgat,h már tök nagy a hasam,ugyh tuti minden oké,de hétfőn megpróbálok egy uh-t kikönyörögni a dokinál,már éjszaka is ezt álmodtam!

Babszi,kellemes utazást kívánok,sok pihivel,és "a tudod mi közbe "ne arra gondolj h összejön a baba,hanem arra amikor először megismerkedtettek,először szexeltetek,az akkori érzéseidet próbáld visszahozni!!!.Nekem is el kellett anno terelni a gondolataimat -csúnyaszóval-"a gyerekcsinálás közben".

sutimano76
 
 


Köszi Süti!

Azért megy még nekem a "szimpla-szex" is :) :) :) Nem szoktam közben rágörcsölni, vagy azon gondolkodni :) :oops: :oops: :oops:

Amikor én voltam így, 15 hetes terhes, én is azon paráztam, hogy érzem vagy nem érzem Babót. De nagyon sok helyen olvastam, és az én dokim is azt mondta, hogy majd 20 hetesen érzed tutira meg a dolgokat. Aki 15 hetesen érzi, annak általában van már egy gyereke, így ismerős érzések vannak... Szóval azon ne parázz, hogy mindenki más már érzi... én nem hiszem, hogy TÉNYLEG mindenki érzi, szerintem csak a vágy nagy.

Egyébként olyan fura, mert míg babát vártam mindig azt kérdeztem a páromtól, hogy ez most igaz? Tuti van ott vki? Biztos, hogy nem tévednek a dokik? ...stb. stb. Sok ostoba kérdés. Azóta tudom, hogy össze sem lehet keverni a dolgokat, és egészen más-állapot az az állapot... Ahogy elvették Babómat, szinte azonnal éreztem a hiányát...

Na, nem akarok senkit lelombozni!!! Mindenkinek kellemes babásodást!!! KEdden megyek doki uh, kiváncsi leszek mit fog mondani... be vagyok tojva, hogy nem lesz elégedett, és van vmi baj ezen a méhnyálkahártyával.

Utazásig még van kb. másfél 7...annyi nincs, de szerdához egy hétre megyünk :)
babszi
 
 


Lányok! Aranyosak vagytok.
Minden tapasztalatotokat köszönöm.

piciboris, 4 naposan kaptam meg őket, és azóta eltelt 13 nap.Tehát 17 napja élnek. Fotót nem teszek, mert semmi sem fog látszani, olyan halványka. A beágyazódás a beülti utáni kb. 5. nap megtörténik.
Holnap újra tesztelek, bár 1 nap alatt nem sok történik.
Viszont most az intézettől való tesztcsíkot fogom használni, hátha az más.
nani72
 
 


nani, ja értem, akkor tényleg 'nagyon már a babák :lol: :lol: remélem :!: :!: :!: :!: :!: :!: most az a lényeg, hogy sokat igyál, fehérje és ne idegeskedj, tudom nem egyszerű.....de tarts ki még egy kicsikét.... :roll: :lol: :lol: :lol:

babszim, na meglátjuk mi lesz a vizsgálaton, de mondjon már valami jót is, ne csak mindig a rosszat, nem igaz??? és ha vastag a méhnyálkahártyád az mitől lehet? olyan furi ez...

suti, voltál uh-n?

ranita? hogy vagy?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Piciboris,
köszi, jól vagyok, megvagyok.
A Hanna holnap megkezdi az ovit, én pedig jövő hét csütörtök vagy péntektől a munkát. Fáj a szívem, mert nem így kellett volna ennek történnie.... Nem tudom mi lesz, hogy fogjuk átvészelni a kezdeti időszakot, hiszen eddig a nap 24 órájában együtt voltunk :roll: . Nagyon rossz lesz. De bízom benne, hogy jót fog nekem tenni a munka, eltereli kicsit a gondolataimat, aztán hátha....

Miért vetted le a vonidat???

Nani :?: :?: :?:

Babszi,
gyere majd mit mondott a doki!

Kép

Kép
ranita1979
 
 


szia ranita, jaj akkor nemlesz jó ez a hét, igazán érzem, hogy mi lehet most benned.......ezektől félek előre én is....na kitartást :!: :!: :lol:
nem akartam levenni a vonalzót... a női vonalon megszűnt ez a szolgáltatás, most másik vonalzóm nincs :shock:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok,megjöttem a dokitól,minden oké,volt potya uh,egy angyal volt a dokikám,mert megmért mindent,megmutizott,kezét-lábát,pociját,és bár nem 100%,mert az csak szülés után lesz,de talán kukis!!!!!Jó volt látni és hallni a szívdobogását,mert annyira paráztam már h semmit nem érzek,pedig lepény hátul fent tapadt,ami jó.
Remélem mindannyian jól vagytok,nani még mindig drukkolok,de lassan kilyukad az oldalam a kíváncsiságtól!!!!!
Bocs babszi, a szexes tanácsért,de én akkoriban csak erre tudtam gondolni,viszont h ne legyek görcsös,így muszáj volt terelni a gondolataimat.

sutimano76
 
 


sziasztok Lányok!
Mai tesztem negatív lett. :(
Elmentem hcg-re, holnap megtudom az eredményt.

Suti, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
nani72
 
 


Nani,én még drukkolok!!! Kép

sutimano76
 
 


babszim, mi volt a dokinál, gyere mesélj :!: :!:


süti, jajj nagyon megnyugtattál, akkor minden OK!!!

nani, azért ne keseredj el :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


hát csajok nem változik az ovus tesztem...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Most jöttem meg a dokitól. Megnéztük uh-n a méhnyálkahártyát, ami most "gyönyörű" volt, teljesen megfelelt a 6. napnak :)
Kértem, hogy nézzük meg a tüszőket is. Azt mondta a doki, hogy nagyon balosnak látja...aztán megnézte a jobb oldalt, és egy tökéletes, 6 napos tüsző érik ott!!!!!!!!!!!!! Szóóóóval, lehet ebben a hónapban én is benevezek baba-ügyben!! Jövő kedden megint megyek hozzá, megnézi, hogy minden ok-e. Az a balos nem volt valami elragadó - félek, hogy cisztának vélte látni, bár nekem eddig még olyanom sosem volt. Szóval nem is fogom bebeszélni magamnak :) Nagyon megörültem ennek!
babszi
 
 


Sziasztok!!!

Babszi megy a drukkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Képzeljétek ma hallottam egy csodás igaz történetet,
egy nő akinek a méhében rákot találtak teherbe esett,az orvos kérte h ne szülje meg a babát,de a nő hajthatatlan volt.A baba egészségésen megszületett és kiderül h a mama is meggyógyult,már nem volt rákos.Szépen a gyerek elintézte a rákos sejteket,vagy odafönnt rájöttek h kell a babónak egy anya.Hát szóval vannak csodák!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


sziasztok lányok!

Sajnos nem sikerült. A hcg-m 9 lett csupán.
Köszönöm a sok rám gondolást mindötöktől!
Most egy pár hónapot ki kell hagynom az új stimuig.

babszi, ez tök jó hír!
nani72
 
 


nani, nagyon sajnálom :roll: :cry: remélem azért nem keseredsz el nagyon és jössz ide hozzánk!!!!

babszim, nnnnna így is kell ezt csinálni, látod-látod :lol: :lol: de jó ez, nagyon szupi és már alig várom a köv. uh-t ahol azt mondja a doki, hogy minden okés, tessék próbálkozni :wink: jajj de jóóóóóó :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nani, :cry: nagyon sajnálom!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Nani!!!

Nagyon veled érzek!!!!!!!!!! De ne temesd el magad!!! Gyere közénk!!!

Ranita, és többiek merre jártok????
babszi
 
 


Sziasztok!!!

Gyertek,mert így kihal a topik!!!
Újak miért nem jönnek????

sutimano76
 
 


sziasztok!

nagyon szép az idő, ez látszik a topikon is. :)
Nálam már vidulnak a muskátlik az erkélyen. :)

Nekem megjött a mensim, 38 napra. A 36-on hagytam abba az utrot.
Nem részletezem mik jöttek ki. :shock:

puszi mindenkinek!
nani72
 
 


Gyönyörű volt ma az idő - mi horgászni voltunk a kedvessel. Halat csak ő fogott, az is kicsi volt, visszaengedtük. Viszont klassz színünk lett, jól megfogott minket a nap :)

Nani!

Lehet, hogy volt ott valami kis kezdeményezés, csak a beágyazódás nem volt sikeres.

Borcsa, te nem jössz már felénk? Virul az idő, hát meglépsz tőlünk? :)

Süti, veled mizu van? Jól vagytok?

Ranita, Sanyika, többiek?!!!! Gyertek, meséljetek, veletek mi van? Én nagyon kiváncsi vagyok!!!!!!!!!!!!
babszi
 
 


Babszi,köszi mi jól vagyunk,vágyom a kertbe kertészkedni de nem jutok oda,mindig van fontosabb tenni való,így csak irigykedek arra aki már barnább!
Ha addig nem "taliznánk",jó és sikeres utat,remélem vissza már hárman jöttök!!!!Drukkolok!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Most csak gyorsan bejelentkezek, hogy elmondjam a gépünk rosszalkodott amit kölcsön kaptunk, de úgy néz ki jó lesz már.
Minden rendben velünk! :lol:
Megyek elolvasom mit írtatok, bár Beninek nem igazán tetszik.
Most már fogok tudni jönni.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie, és hogy vagytok? Rosszullétek, vagy valami? Jó értelemben a vagy valami!!!!!!!! :)
babszi
 
 


angie, örülök,hogy jól vagytok :lol: gyere mesélj :lol:

suti azért vigyázz a napra ha kimész kertészkedni, nagyon erős a sugár ereje, nehogy megsüssön nagyon benneteket :shock: :roll: :wink:

babszim itten vagyok, veteményeztünk, virágot ültettünk pár napig nem neteztem 8) meg próbáltam ovus vonalzót gyártani, de nem találtam meg ahol lehet ilyet készíteni.. :cry:
te hogy vagy? jajj ez a horgászás tök jó lehet, párom is folyton nyaggat, hogy úgy pecázna :P

ranita? hol áll a ciklusod??? mikor jöhet az újabb 'akciódús időszak, ha jól emlékszem mostanában...? voltál dokinál :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sajnos nem jutottam ki a kertbe,mert ablakpucolt a férjem én meg függönyt mostam és vasaltam,főztem, takarítottunk,vasaltam aztán este színház,hulla voltam megint estére.
Talán hétközben 4-5 körül,akkor már a nap se káros!!!
Mindenkinek napsütéses napokat kívánok!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Köszönöm az érdeklődést, jól érzem magam!
A napokban volt egy hányásom, ez volt a második, szóval nem vészes.Megéreztem a főtt tojás szagát.
Már nincsenek hányingerek sem, csak a nagy fáradtság!
Egyébként mikor utoljára voltam dokinál, felírt duphastont, azt mondta kezdjem el szedni, de nem kell félni, csak jobb, ha szedem.
Majd csütörtökön elmondja részletesen.
Végre láthatom újra!
Ja, és vannak ilyen pici apró görcsölgetéseim néha.
Nekem ez fura, mert Benivel nem éreztem ilyet, mindig félek, hogy ez rosszat jelent, de több embertől hallottam, hogy neki is volt és nem baj.
Szóval most nagyon várom a csütörtököt.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie, nem lesz semmi baj!!!!! csak ne stresszelj semmin!! meg ha idegesít valami akkor mozdulj ki belőle, én anno sajna belementem anyóssal vitákba, és majdnem elment a baba, annyira felidegesített, hogy elkezdtem görcsölni...szóval fő a nyugi!!várom a csütörtököt :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál, hogy megnézzük a jobbik oldalam, de sajna megint balos tüsző ért be ma. :( Szóval nincs semmi jó hírem. A doki megadta a lombikos, megbízható kolléga telefonszámát, mert azt mondja, hogy nekem lombikolni kell. Persze, ezt a lombikos doki áthúzhatja egy tollvonással...
Kaptam is időpontot 22-re ebben a hónapban...
Azért szerintem túlzás, hogy szeptember óta egy kivétellel mindig a bal oldalon érik a pete. Szóval kikeseregtem magam.
Párom vígasztal; megígérte nekem, hogyha a lombik nem sikerülne, elindítunk egy örökbefogadást, mert az is évekbe nyúlhat, és ha közben terhes lennék, akkor is elfér nálunk a gyerek...
Ez van.
Már be vagyok pakolva, holnap megyünk Dániába. Rengeteget utazunk majd, jó unalmas lesz... de nem baj. Lesz időm végre olvasni :)
Elvileg ott is fogok netezni, persze nem városnézés helyett, de ha esetleg többen is írtok, akkor az jó érzés lenne!!!
Gyertek; ÍRJATOK!!!!!!!!!!!!
babszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: