Új privát üzeneted érkezett!

mumi!
klinikára járok szakrendelésre. egy fillért nem adtam még a dokinak (nem csak a gasztrósnak, úgy általában egynek sem), tehát max az SZTE-nek hozom a pontokat... ettől a dokinak nem lesz jobb.

7 hetes... akkor már lehet, hogy hallasz szívhangot is :) de jó!!!

ja, a youlcsi maradhat. szinte mindenhol azzal a nick-kel vagyok, csak itt vmiért nem sikerült regelnem, felhúztam magam... és így lett más. amúgy az aláírásomat akartam változtatni, és azt kitöröltem, hogy más elférjen (aztán mégsem fért el :o)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


végre :!: végre :!:
LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ :lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi, LAPTETŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D Jó jel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mea culpa... akkor csak örülhetsz, hogy ilyen a dokik!!!! :lol: :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 

 
 

igazából még eszembe sem jutott, hogy pénzt adjak... lehet, hogy kellene :?: és mindjárt tudnánk, mi bajom :idea: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Gratu laptetőőőőőő! :-) Jó sokat írtatok tegnap! Hááát Youlcsi, amiket eddig írtál MT-ről, lehet, hogy meg kéne támogatni kis hálapénzzel, hátha lelkesebb lesz... :roll:

Klassz a csíkosteszted, ez aztán kifejezetten valódi két csííííík! Jaj, de klassz érzés!!!

Doki: én privátba járok, és teljesen korrekt a dolog. Nincs zsebbecsúsztatás és kellemetlen helyzet, tiszta elszámolás és ez klassz. Na jó, a nővérkéknek hébe-hóba viszek desszertet, nyaralásról szuvenírt, ilyesmit, de egyébként is vinnék, aranyosak.

Kép
manguszta
 
 


mangu!
amikor januárban a klinkán feküdtem, ott volt nálam a boríték (minden meggyőződésem ellenére)... az 5 nap alatt egyetlen pillanatig nem volt lehetőségem arra, hogy esetleg ha akarnám (bár egy idő után már -okkal- nem is akartam), akkor oda adhassam... még a zárómat is a folyosón beszéltük meg és kb 10 mp-ig voltam bent nála nyitott ajtó mellett...

az meg már külön téma, hogy azt felháborítónak tartottam, hogy a "szobatársak" beszédtémája utolsó nap az volt, hogy a rezidensnek ki mennyit ad... hát ezért tartunk ott ahol, mert már a rezidensek zsebét is tömik a betegek... hja... a jót meg könnyű megszokni :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Ezek szerint a laptető vlm jót jelent? :)

Youlcsi, a bélnyvalya miatt feküdtél kórházban januárban? Most már jobban vagy?

Manguszta, szerintem is az a legjobb, ha nem csúsztatgani kell a borítékot, hanem nyílt és egyértelmű a dolog. Megkérdezhetem, hogy kihez jársz?

Mumigugo, mikor lesz az első UH-tok?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


zizi!
kivizsgálásra feketetett be MT a klinikára... hogy kizárjuk a crohnt, amit ő diagnosztizált alig több mint egy évvel korábban.
vicc, hogy nem vagyok jobban. nem szoktam... igaz, szerencsére rosszabbul sem. vannak kilengések mind2 irányba, de alapvetően stagnál az állapotom.

a laptető jót jelent... de hogy pontosan mit, azt nem tudom... az tuti, hogy baba van a dologban ;) :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Na most legyetek bölcsek! Nem tudom, hogy a szokásos bélnyavaják léptek fel nálam is, vagy a bébi?! :shock: Mindentől hasmenésem van!!!!!!!!!!! De nem egyszerűen... :roll:

Az hagyján! De tegnap óta torokgyulladásom van és ma már szépen elindult a nátha fázis is! Köszönhetem kedvenc Főnökömnek, aki megint bejött betegen dolgozni és megint összefertőzött!!!! :evil: Basszus mindig ez van, én még ilyet nem láttam!!!! Ma reggel bementem és mondtam neki, hogy megcsinálom a melómat és lelépek... Na, és bár még nagyon nem akartam, de neki megmondtam, hogy miért nem szeretnék a közelében lenni... :roll:
Tök normális volt és nagyon örült!!! :) Biztos mondtam már, hogy egy kis családias cégnél dolgozom, ott voltak végig az esküvőnkön is, szóval már hónapok óta kérdezgették, van-e már bébi? és szurkoltak, hogy összejöjjön! A felesége orvos, így rögtön közölte is, hogy az első hónap a legrosszabb és még gyógyszert sem vehetek be... :roll: Azt mondta, hogy nyugodtan menjek és tudni fogja, ha a szarul vagyok, akkor miért van és semmi képpen ne kockáztassak! Ez jól esett. :oops:
Hihetetlen, csak két nap telt el, de már a kollégáim is kezdik sejteni... Ma már az egyik pedzegette, hogy mi történt? nem iszom kávét... :wink: Na ja, kávé leállítva! Bár nagyon szeretem! Asszem a koffeinmentes verzióból fogok azért inni napi 1-et. :)

Zizi,

Korábban írtam, hogy orvost akarok váltani. Akihez szeretnék átmenni, a barátnőm orvosa már 13 éve és esküszik rá. Viszont csak egy héten egyszer rendel, ezért csak március 31-re kaptam időpontot hozzá. Igazság szerint, akkor fogom őt először látni, nem is tudom, hogy rögtön akkor csinál-e majd nekem ultrahangot, vagy esetleg beránt a kórházba egy másik napra és majd ott csinál egyet... :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
nem tudom, mit írjak... hogy mit remélek, mi okozza a hasmenést... egyik verzió sem jó :o

viszont a főnököd (az alkalmazott megfertőzésén túl) jó fej lehet...
nah, most hogy ezt így leírtam... simán mehetnél 100%os táppénzre, mint munkahelyi megbetegedés :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Mumi, nekem azt mondta a dokim, hogy a terhesség, a bélnyavalya tekintetében okozhat javulást vagy rosszabbodást is, nincs szabály - kinek hogyan reagál a szervezete. Szóval lehet, hogy a béb miatt vagy rosszabbul. Tudod, szoktak ilyenkor hányni is; lehet, hogy nálad nem hányás lesz, hanem hasmenés. Nem túl felemelő...

Kép
manguszta
 
 


engem eddig minden orvos babásodásra biztatott, mert hogy az ibd jó eséllyel (az esetek több, mint 3/4-ében) javul, sőt teljesen tünetmentessé is válhat terhesség alatt.

hogy most mi a helyzet, nem tudom... mert a reflux egyértelműen romlik, a nem ibd-m pedig nem tudom, hogy fog reagálni...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hát Lányok...köszi az ötleteket! :roll: Majd kiderül, hogy tényleg a Kis Manó okozza-e a problémát, vagy sem...

Elvileg én is úgy tudom, hogy a legtöbb esetben a terhesség javít az állapoton (beszéljünk bármely betegségről) és nem rosszabb lesz tőle. Az első hónapokban meg természetes jelenség a hasmenés normál embereknél is... (ja, csak minket sokkal jobban megvisel... :( )

Viszont, amit senki nem mondott: most reggel 6:00 van és én már 4:30 óta fent vagyok! :evil: No comment...
Ezt nem hiszem el!!!! :roll: Hova lett a jó kis alvókám??????!!!!!! :oops: :roll: :shock:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
az én jó kis alvókám eltűnt már akkor, amikor előjött a bélnyavalyám (entocort mellett pedig egyszerűen teljesen el is tűnt). ha ez babásan még rosszabb lesz, akkor nem is tudom, mi lesz velem... legalább lesz időm hozzászokni a nem-alváshoz :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


halihó!

remélem mindenkinek jól telt a hosszú-hétvége :)

nekem végre sikerült bejelentkeznek dr.aimhoz.
holnap tüszőkukucska :D , egy hét múlva pedig gasztro-kontroll... utóbbitól már most rosszul vagyok :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Nektek hat az időjárás és az évszak változás a betegségre? Nekem szerencsére nem, de többekről hallottam, akik pl. tavasszal lesznek mindig rosszul.

Juli, mit jelent a gasztro-kontroll? Lesz vizsgálat is vagy csak "beszélgetés"?
Neked még nem tudja a dokid, hogy pontosan milyen bélnyavalyád van?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


zizi!
az én nyavajámra semmi nem hat... sem időjárás, sem gyógyszer... semmi :)

gasztro-kontroll: most tuti csak beszélgetés, max vérvétel és uh. kissé parázok attól, hogy azt fogja mondani, hogy legközelebb éhgyomorra menjek és gastroscopia lesz...
hogy milyen bélnyavalyám van? "nem fertőzéses k.m.n. gastroenteritis és colitis" k5290. szerintem ez éppen azt jelenti, hogy nem tudja, mitől van... azért remélem, most már kitalál valamit...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Nekem leges-legelőször januárban jött elő a betegség... de való igaz, hogy már 2x is megtörtént, hogy tavasszal jött elő. Meg nyáron. Szóval, ősszel soha :-)

De nagyon szeszélyes egy dolog, volt, hogy a megemelt gyógyszer azonnal eltüntette, de volt, hogy szteroidlöketet kellett kapnom. Szóval, nncs szabály.

Illetve az a szabály, legalábbis nálam, hogy kizsigerelt lelki és testi állapotnál tuti, hogy előjön. Hmmm, kizsigerelt... tkp a zsiger a beleket jelenti... szóval, az üzenet az, hogy ne dolgozza/idegeskedje stb ki a beleit az ember, mert belebetegszik... :oops:

Kép
manguszta
 
 


sziasztok!
az este végiggondoltam ezt az időjárás dolgot...

minden május végén, június elején kezdődött. aztán következő évben júliusban köszönt be a hőemelkedés... majd még egy év múlva május végén, június elején éltem 3 hétig szimbiózisban a porcelánnal... szóval nem várom a nyarat :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


gondoltam, veletek is megosztom:

hőm és uh alapján is túl vagyok a PÉ-n. van egy szép sárgatestem, és elvileg minden adott egy babához. most már nem rajtunk múlik (persze azért ma-holnap még rábiztosítunk :D)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hajrá-hajrá! :)

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok Lányok!

Youlcsi! Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D Csak ügyesen!!!!

Kicsit eltűntem, bocsi... :) Hulla beteg vagyok, és nem szedhetek be ugye semmilyen gyógyszert sem.. :( A dokim ki is írt egész hétre betegácsiba. :) Szóval, itt fekszem az ágyikómban, ölemben a laptop és írok Nektek!!! :D
Hozzáteszem, tegnap egész nap kint voltunk a házban, mert felügyelni kellett munkálatokat. Basszus, még leülni sem tudtam... Estig toporogva, álldogálva nyomtam végig a napot, szóval rendesen elfáradtam. Vezetni is kellett mennem, amit csak 1 óráig bírtam. Mondtam is az oktatómnak, hogy én hazavezetem magam, ha nem bánja! :D Azt mondta OK! :D Na ennek igazán örültem!

Az alvókám egyre rosszabb!!! :roll: De most már Uram is csatlakozott hozzám. Ő sem tud aludni... :twisted: HI-HI! Ne csak én szenvedjek... :)

Hasmenés eltűnt egyelőre... :wink: Viszont én is gondolkodtam, hogy mikor szokott rosszabbra fordulni az élet. Tavasz végén kezdődik, a nyár katasztrófa övezet és ősz végéig tart! Gyakorlatilag csak a téli időszak jobb valamivel... :roll:

Jaj Lányok! Már annyira várom 31.-ét! Remélem, a doki normális lesz és vállal engem/minket és azt is, hogy már láthatom a Kis Manót is!!!! :D :oops:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
jobbulást!
nemsokára itt van 31-e :) biztos vállalni fog az orvos :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!
Na, ma jól kiakasztott az asszisztens a háziorvosnál. Felhívtam, hogy íratnom kell gyógyszert, erre azzal jön, hogy csak rendelés megkezdése előtt lehet gyógyszert íratni, ez valami új rendelet.

Mondok, jóvan, de mutasson nekem egyetlen dolgozó embert, aki az ötórás rendeléskezdés előtt ott tud lenni a receptjéért... Irgumburgum.
Nan-, hogy megkaptam a receptet, de akkor is. Az elv számít... :(

Kép
manguszta
 
 


hali!

mangu!
ilyenről még nem is hallottam :o de a helyedben krákogtam volna kettőt, és mondtam volna, hogy oké, akkor köhögök, vizsgáljon... ha meg már úgyis ott vagyok, akár gyógyszert is írhat :lol:

holnap megyek szegedre :? félek is meg kíváncsi is vagyok... hogy mit fog mondani, hogy lényegében beszedtem egy újabb adag gyógyszert úgy, hogy konkrétan sz@rt sem ért :shock:
de legalább a rabeprazol elfogy a héten, így nem kell aggódnom amiatt, hogy babásan nem lehet szedni... persze ki tudja? lehet újra ír belőle. mondjuk inkább írjon fel még pár havi adagot, minthogy megint tükrözni akarjon :o

no, szóval gondoljatok rám holnap :!: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi, ne izgulj! De inkább tesztelj, mintsem babásan szedjed :roll: Lemaradtam - mi lesz Szegeden? A gasztro-kontroll?

Voltam ma az urológus profnál, a jóégtudja, hanyadik laborvizsgálaton, és végre kiirtódtak a baktériumaim! Olyan boldog vagyok. Meg is UH-zott, mindent rendben talált (lekopogom) vese és h-utak szintjén. Utánaszámoltam, október óta jártam ezt a Kanosszát, ötödik hónapja, épp ideje már... Szóval, végigölelgettem volna legszívesebben az összes szembe jövő járókelőt!!! Küldök nektek is egy-egy virtuális ölelést!!!

Kép
manguszta
 
 


gasztro-kontroll. 2hós.
tesztelni nem fogok... még vagy 1 hétig értelme sincs, meg a hőmet elnézve amúgy sincs :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


mangu!
akkor most urológus kipipálva :D :?:
jöhet a zebra ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Mangu,
Örülök a jó híreknek! :D Ölelés Neked is! :lol:

Youlcsi,
Gondolok rád ma!!!!! :wink:
Hőd mit mutat? Miért nem tesztelsz? Sosem lehet tudni, annyit megér a dolog szerintem! Hozzáteszem, nekem sem mutatott olyan magas értékeket, mint a vetélés hónapjában, nem is számítottam pozitívra, mégis ott volt a Muki... :oops:

Zizi
Veled mizu?

Én megint a munka frontján! Bár még nem vagyok 100%-os, de muszáj! Jövő héten szabin leszek, mert most szombattól indul a nagytakarítás projekt anyuval a házban, aztán meg a költözés! :D Csütörtöktől jön az asztalos összeszerelni a konyhát, nappalit, hálót, szóval bár még félig a romokon, de szobattól már a házban alszunk! :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
egy hete volt pé... korán van még tesztelni. a hőm pedig nem maradt fent. jelenleg folyamatosan csökken. ha így marad, kihűlök :D

kontroll:
tüneti kezelés (enterobene), ha néhány hét alatt nincs javulás, újabb szövettan mikroszkópikus colitisre.
viszont a gastroscopia szövettana számomra megdöbbentő volt. kár, hogy csak azután olvastam, hogy már kijöttem az orvostól. újabb kérdések merültek így fel bennem (a többi kérdésemet sztornózta az elsőre kapott megdöbbentően rövid, de őszinte válasz :?)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Youlcsi!

Ennyire lement a hőd? :roll: Azért, remélem nem lesz igazad! :twisted:

A gasztro kontrollt illetően elég titokzatosan írtál... :roll: De semmi gond, ha nem akarod meosztani velünk!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!

a hőm azért annyira nem alacsony... csak hát ugyanott van, mint a foll.fázisban... ami nem jó :? de a nőgyógyász ma reggel már csak mosolygott, hogy megint találtam magamnak valamit, ami miatt aggódhatok :lol:

kontroll: megosztom veletek... de nem igazán van mit.

szóval: szinte már az elején megkérdeztem az orvostól, hogy akkor nekem most tk mi bajom is van. ami megdöbbentett a válaszban, az az egyszerűsége: nem tudja. ami a reakciómat illeti erre: örültem :shock: nem a válasz tartalmának, hanem annak, ahogy az orvos mondta. olyan emberi volt... nem mint a legtöbb orvos, aki valami felsőbbrendű lénynek képzeli magát a többi emberhez képest.
szövettan: már többször elmondta a doki, hogy nincs gáz, egy enyhe krónikus gyulladást ír le... de tényleg nincs baj vele... ehhez képest hazafelé a kocsiban olvasom a pathológiai szakvéleményt, amiben a sok latin-érthetetlen-megfejthetetlen dolog után zárójelben a következő szerepel: crohn betegség duodenalis manifesztációjának megfelelhet :arrow: hogy mi van :?: :?: :?:
és mi dönti el, hogy ami akár lehet crohn is, az az, vagy nem az??? nyilván az orvos... de mi alapján?
nem arról van szó, hogy nem hiszem el, hogy nincs baj, de akkor vsz az én kezembe nem szabadna adni ilyen papírokat... :oops:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Youlcsi, elhiszem, hogy szar lehet, hogy nem lehet tudni, hogy mi a baj pontosan. Nekem diagnosztizált Crohn-om van, de időről időre felmerül bennem a gyanú, hogy talán mégsem az a bajom.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ezek a bélbetegségek olyan bonyolultak és nehezen diagnosztizálhatók. De azért remélem, hamarosan tisztábban láttok majd!

Tudom, hogy ciki a tudatlanságom, de az, hogy lement a hőd mire utal?

Mumigugo, költöztök? Hova? Hát neked most tényleg jó sok energiára van szükséged! Viszont a 31. már tényleg csak egy hét! Drukkolok!

Manguszta, örülök, hogy "urológiailag" minden rendben. Mi volt a baj?

Mi jól vagyunk nagyon. Úgy örülök, hogy végre tényleg tavasz van!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


zizi!
peteérés után a hő megemelkedik mert a sárgatest progeszteront termel. ha nem marad fent a hő, vagy bizonytalan a dolog, akkor arra utalhat, hogy gond van a sárgatesttel, kevés a progi, ami pedig kellene a beágyazódáshoz.
nem ciki és nem tudatlanság... az ember megtanul dolgokat, amik érintik. szerencsés vagy, hogy ilyennel nem kell törődnöd :)

holnap reggel kezdem a hasfogót. gondoltam már, h ma este, de a reggelek/délelőttök a macerásak... szóval holnap új gyógyszerre fel :!: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Youlcsi!
Tényleg érdekes a véleményezés... az viszont mindenképpen jó! és szerencsés vagy, hogy ilyen emberséges a dokid! :D Ez rettenetesen sokat számít! Arra azonban én is kíváncsi lennék, hogy a zárójelben lévő rész akkor hogy is van?! :roll: Mi alapján dönt, hogy crohn vagy sem? :shock: De a legjobb hír mégiscsak az, hogy NINCS baj! Szerintem tényleg ne is olvasgasd a papírt, csak ez maradjon meg benned! :D :lol:

Zizi!
A XVII. kerületbe, Rákoscsabára költözünk egy ikerházba. Már alig várom a nap végét! Uram jön értem és megyünk megnézni az asztalos mai ténykedését! :lol: Ha minden jól megy, akkor a konyhám készen lesz estére. :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
majd kapunk képeket a házról? konyháról? mindenről?

crohn: olvastam, hogy a duodenumban megjelenő crohnt nagyon nehéz diagnosztizálni, mert a képe sokszor alig tér el egy sima gyulladástól... szóval sztem itt leginkább az idő dönt... na meg az orvos, aki látta. nyilván ő tudja, hogy mi van :) én meg nem... csak olvasgatok... tegnap már a mikroszkópos colitistől eljutottam az amiloidózishoz is (ez az, amiben majd minden dr ház epizódban bele akar halni a páciens -ebv és lupus kizárása után :lol:- mielőtt rájönnének, hogy mégsem ez a baj... tegnap is :lol:)
mindegy most van szűk 3 hetem, hogy rendbe jöjjenek a dolgok. ha nem, akkor megyek vissza...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi!

Képeket, természetesen prezentálok majd, ha már szépek lesznek a helyiségek! :D Tiszta jó, imádom ezt az időszakot, amikor azon lehet agyalni, hogy mit hova tegyek?! mit hogyan dekoráljak?! :lol:

Mit írtam feljebb??????!!!!! :roll: NE OLVASGASS!!!!!!!!!!!! :twisted: Te is pont olyan "Kombinatorika Királylány" vagy, mint a barátnőm!!!!! :roll: :lol:
Örülj a jó hírnek, erre koncentrálj és figyeld meg, gyógyulni is fogsz az elkövetkező hetekben!!!!! :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi írta:Mit írtam feljebb??????!!!!! :roll: NE OLVASGASS!!!!!!!!!!!! :twisted: Te is pont olyan "Kombinatorika Királylány" vagy, mint a barátnőm!!!!! :roll: :lol:
Örülj a jó hírnek, erre koncentrálj és figyeld meg, gyógyulni is fogsz az elkövetkező hetekben!!!!! :wink:


jóvanna :!: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Ziz, nem akarom újra leírni, egész ősszel-télen velem volt tele a fórum :oops: , olvasgass vissza, ha van kedved...

Mumi, klassz ez a fészekrakás! A béb majd a szép új házba költözik, ez olyan szép! Persze rengeteg gonddal jár, de ezek mégis amolyan jó-gondok... Csak vigyázz azért magadra, ne erőltesd meg magad!

Julcsi, nem baj az, ha tájékozódsz, legalább rá tudsz kérdezni a dokinál erre-arra (magától úgyse mond semmit :evil: ), csak ne ártsanak az infók, mármint, ne ijesztgesd velük magad, annyit nem ér!

Ki mit csinál a hétvégén? Mi az állatkertbe készülünk, mármint, ha nem fog esni... azt mondják, lehet, hogy esni fog... :roll:

Kép
manguszta
 
 


mangu!
nálunk a hétvége a semmittevésé :D
de általában mindig. én vsz horgolgatok egy kicsit... szeretnék egy poncsót, de azt lehet hogy jobb lenne megvenni (horgolva túl vastag, vagy túl szellős :shock: ), úgyhogy valószínű valami tavaszi pulcsinak esek neki... csak még kéne találni mintát :)

egyébként nem tesz jót nekem az olvasgatás... nem azért, mert minden sz@rt beleképzelek a dolgokba, hanem mert egyre bizonytalanabbá tesz. komolyan jobb lenne az édes tudatlanság, és akkor teljes egészében a dokira tudnám bízni magam. de így csak kattognak a fogaskerekek :roll:

de ma valami jó is volt: innen a b.netről megismertem az egyik pcos-es leányzót. olyan jó, amikor az ember arcot, hangot is tud kötni egy nickhez :) az index-en tavaly szerveztünk is topic-talit.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


hahó!!!

hogy vagytok?

nekem úgy látszik, beválik az enterobene :) bár a délutáni hőm fordítottan arányos a székletszámmal :o minél kevesebb randim van a porcelánnal, annál magasabb a hőm. most napok óta megint 37,5... remélem, feljebb már nem megy.

egyébként tegnap megint megismertem innen egy fórumozót :) és ma is találkozok eggyel...
imádom az internetet :!: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Beugrottam fél pillanatra meglesni mi van Veletek! :D Én itt ülök a takarítás és a költözés kellős közepén, de most tartok fél perc szünetet... :roll: :twisted: Nem megy úgy semmi, mint régen! :lol: (drága bébi lefáraszt) Minden este olyan hulla vagyok, alig várom, hogy beessek az ágyamba! :oops:
Képzeljétek, semmilyen "terhességi" tünetem sincs! Se hányás, se szédülés, semmi... :) Pedig ez már a 7. hét! Ez jó! Csak egy dolog... természetesen a hasmenés. Majd minden nap... :roll: :cry: Tegnap dél óta konkrétan nem marad meg bennem semmi! :evil: Nem tudom, hogy a bébi miatt, vagy benyeltem valamit... Ma megyek este a dokihoz! :D Mindenképpen elmondom neki, meglátjuk mit javasol, meg azt is, hogy vehetek-e be valamilyen gyógyszert egyáltalán.

Youlcsi,
Az jó, hogy a hőd fent, a wc-t meg egyre kevesebbet látogatod! :D Mikor lesz esély megint?
Örülök, hogy jól sikerülnek "a randik"! :D Én is benne lennék személyes taliban!!! :lol: Jó lenne tényleg arcokat kötni a nevekhez!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
esély most lett volna. elvileg 14-15. dpo-n vagyok, hőm stagnál... teszt negatív... szóval vagy 1-2 napon belül mensi, vagy pedig valami nagy geb@sz van megint odabent :o

te meg vigyázz magadra, te lány!!! ha fáradsz, pihenj (legalább jössz ide ;))
majd írd, hogy mit mondott a doki!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Youlcsi!

Azért még ne add fel! Lehet, csak később mutat bármit is a teszt! :roll: A hőd jó magas!!!! De inkább legyen mensi, minthogy baj legyen!!!! Erre ne is gondoljunk! :oops:

Na, megjártam a dokit! Kicsit sokan járnak hozzá... :) Hiába volt időpontunk, még hárman vártak előttünk, de viszonylag gyorsan végzett velük a doki. Nagyon szimpatikus volt! :wink: Semmi gond nem volt, egyből vállalt! :lol:
Csinált ultrahangot. Kicsi Manó 8,4 mm, korának megfelelő nagyságú, szép, egészséges és olyan erős szívverése van, hogy az félelmetes! :roll: :lol: Két hét múlva kell visszamennem, akkor csinál még egy ultrahangot és kezdjük a terhesgondozást. Kérdezte, hogy tudok-e dolgozni stb. Mondtam, hogy persze, csak hasmenésem ne lenne... :( Arra azt mondta, el fog múlni! Remélem!!! Persze, ne vegyek be semmilyen gyógyszert... :roll:
Hát, ennyi...

(ja, emberem azóta sem tér magához...!!!! :twisted: az orvostól hazafelé jövet vett magának egy üveg bort, azóta is azt iszogatja és közben nézegeti az ultrahang képet... :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
csodás érzés lehetett látni... hallani... :!:
majd képet mutatsz róla?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Mumigugo, de jó, örülök, hogy minden rendben a babával és orvos is szimpi! :)
Közel van hozzátok a rendelése? Melyik kórházban lehet nála szülni?
Szuper, hogy így örül a párod! Az enyémnek kellett jópár hónap mire tényleg fel tudta fogni a dolgot.

Juli, jó hír, hogy beválik az enterobene. :) Csak nincs gond odabent. Drukkolok!

Nekem sikerült jól megfáznom a héten. Egész télen megúsztam a dolgot, erre most, mikor itt van végre a jóidő, lebetegedem. Ez az én formám...

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


zizi!
jobbulást :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Zizi, jobbulást Neked!

Lányok, íme az első fotó a Manó Gyerekről! (nem tudom, hogy mennyi fog látszódni belőle, szóval a két kereszt között a D1 felirat alatt... :))
Kép

Egész jól látszik... :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Zizi,

Rákoskeresztúr központban van a doki magánrendelése. Otthonról kocsival 5 perc! Egyébként a Bajcsy-ban ő az "atyaúristen"! Én hivatalosan is oda tartozom, mint XVII. kerületi lakó,de így még kapóra is jön, szóval ott fogok szülni előre láthatóan! Csak jókat hallottam eddig a dokiról és a szülészetről is! (és rosszat most már nem is akarok... :roll: :lol: ) A kórház is olyan 15-20 percre van tőlünk autóval, ami azért nem egy hátrány... :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
persze, hogy látszik a Manó :)

nem tudom mi van velem... ma már az enterobene sem volt a legjobb... és egész nap görcsölök...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: