Új privát üzeneted érkezett!

Miért már barnázol?Vagy érzel valamit?Akkor ez tök jó,hat a met!

Kép

Kép
syl100
 
 


Olyan,mint amikor meg akar jönni,meg van egy kis folyásom.
Nagyon szupi lenne ha hamar rendbe jönnék!
Vendég
 


Jaj!
Elkerültük egymást!
Na legalább túl leszel rajta! Veled leszünk!
Az a jó ,hogy nálunk altatásba már egyuttal megnézik,hogy átjárható vagy-e.Máshol ezt nem nagyon csinálják és azt mondják nem egy leányálom ébren megcsináltatni.
Vendég
 

 
 

Hát igen ennek én is örülök,hogy megcsinálják!

Egyébként ti csajok,lapar után milyen szobába kerültetek?Oda bejöhet hozzám valaki?
Vihetek pizsit vagy hálóinget itthonról,vagy csak a kórházi hálóingbe lehetek?
Ja,és fogok vérezni a műtét után?Vigyek betétet?
Azt se tudom miket kéne vinnem,összeírok majd valamit!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl, az X.prep hashajtót meg kell venned. A nőgyógyon ugy van mint a szülészeten, nem mehetnek be a szobába látogatók. Csak te mehetsz ki a folyosóra. Engem reggel 7kor elvittek az örzőbe, oda vihetsz személyes tárgyat, telót, vizet. Nekem délben volt a műtét, addig ment az infulzió, majd 6ig az örzőben voltam, addig megint csak infulzió. Viszont 7kor már kimentem a folyosóra anyáékhoz. Van aki vállfájásra panaszkodik, mert beszorul a levegő,nekem semmi nem volt.
Hálóinget ott adnak, azt használd, mert csupa jódos lesz, jól bemószerolnak, meg előtte le is kell fürödnöd betadines oldattal, azt is adják. Betétet vigyél bőven, nekem nagy szükségem volt rá, először majdnem óránként cserélni kellett.

Kép
timcsi82
 
 


És hogy hogy nekem kell megvennem a hashajtót?Ott nem adnak?
Amúgy mennyibe kerül?Lehetett innod vizet műtét előtt?

Nem hánytál mikor magadhoz tértél?
Másnap ,hogy engedtek haza,hánykor?

Kép

Kép
syl100
 
 


Ott beöntést adnak, ha azt jobbnak ítéled....... Olyan 800-1000 ft körül van, nekem ennyit megért. 4 körül kellett meginni, de nekem csak éjfél után hatott. Igy jobb korábban bevenni. Éjfélig lehet vizet inni, utána már semmi. Műtét után lassan lehet inni. Nem hánytam, meg sem éreztem, hogy altattak. Mondjuk én nagyon hamar elaludtam, és sirva ébredtem, mert éppen órát tartottam és félbeszakítottak. Mindenki rajtam nevetett! :lol: :lol: :lol: Másnap vizit után megkaptam a zárót és irány haza!

Kép
timcsi82
 
 


Sziasztok!

Syl: Nekem EVA kúpot ajánlottak, azt adják az osztályon is. Este és reggel kellett használni. Nekem megmaradt egy felbontatlan doboz, ha gondolod neked adom.
Nekem nem kellett betét, de gondolom ez mindenkinél más. Én viszont hánytam rendesen. 10 körül műtöttek délelőtt, de csak éjfél körül mehettem vissza az őrzőből, mert leesett a vérnyomásom nagyon. Látogatók jöhettek be az őrzőbe is, de egyszerre csak kevesen.
Másnap 9 körül viszont már ott sem voltam. :)

hofeherke
 
 


Köszi Hófehérke,de szerintem ,majd jöv.hét pénteken ,ha megyek jelentkezni az osztályra,akkor biztosan fogják mondani,hogy mi közül választhatok!Gondolom!?
És akkor én is inkább megveszem ezt az X.prep-et!

Hányan voltatok egy szobában?Nagy a tumultus egyébként?

Akkor én szerintem nem is hívok be senkit a műtét napjára magamhoz,minek,ha úgysem jöhet be!Én meg nem igen akarok majd kimászkálni!Másnap meg már úgyis jövök haza!

Kép

Kép
syl100
 
 


Vannak 3 és 6 ágyas szobák. Én 3 ágyasban voltam!

Kép
timcsi82
 
 


Nekem adtak kúpot, vérzésem nem volt csak iszonyúan fel voltam fújjódva a gáztól amivel feltöltenek.Bár,alámraktak egy hatalmas korházi betéted(1-2 csepp volt rajta)De nekem csak egy pici miómát vettek ki.
Szerintem ezek a dolgok attól is függnek kinek mi a baja.
Vendég
 


Nekem megcsináltak mindent ha már ott voltak. Megvolt a driling, aztán a hiszeroszkópia és az átjárhatósági vizsgálat is.

Kép
timcsi82
 
 


akkor egyikőtöknek sem beöntés volt!
én sem akarok ,mert már volt 2X hozzá szerencsém,de inkább most kihagynám! :?
varratszedésre mikor kell visszamenni?Az fájt?

Kép

Kép
syl100
 
 


Lapar után érdemes valamilyen gyógyteát inni?Gondolok itt pl:Palástfű teára....

Kép

Kép
syl100
 
 


Pesten is dicsérik ilyen szempontból a korházat,mert mindent megcsinálnak egyszerre.Én csak hibafeltárásnak hívom.
A varratszedés nem fáj.Nekem 1 hét múlva szedte.
De nekem a köldököm még két hónap után is levedzet.(ülőmunkát végeztem akkoriba)
Vendég
 


Nekem egy hét múlva volt varratszedés. Kérdeztem Gáltól fájni fog??? Mondja, nem, csak készüljön fel. Matatott ott valamit, kérdi felkészült, mondom igen. Na, akkor készen is vagyunk. Szóval semmit nem lehetett érezni!

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi!

Jót kacagtam!Tetszik!
Vendég
 


Merre vagytok? :roll:
Vendég
 


Jajj, én ilyen fura figura vagyok. Először attól féltem, hogy nem fognak tudni elaltani rendesen. Mert 3an voltunk akkor laparra, és csevej közben mondta az egyik csaj, hogy valami ismerőse mindet érzett, csak nem volt ereje szólni. Én meg ugye mivel nagyobb darab vagyok....... Aztán mikor felébresztettek, az annyira rossz érzés volt. Én még olyat nem is éreztem, mondom, én álmomban órát tartottam a 6. osztályomnak. Vicces igy utólag. Arra is készültem, hogy műtét után majd mekkorát fogok aludni. És az örzőben le sem tudtam hunyni a szemem. Szóval ez igy fura kicsit.

Kép
timcsi82
 
 


Én vagyok,de már megyek is aludni lassan , mert nagyon elfáradtam ma,alig aludtam valamit!

El is felejtettem mondani,hogy Pap mondta,hogy Policisztás ováriumom van.Úgyhogy mégis csak valószínű ,hogy pcos lehetek! :(
Van sok kicsi cisztám is mutatta,meg van 2 nagyobb meg van egy endom!De lehet ezt már írtam is!

Úgyhogy most műtét után valahogy elkellenne intéznem a met-et!

Kép

Kép
syl100
 
 


Nagyon édi történet.
Amikor nekem volt a lapar a köldökömből lógott az a műanyag cső,lehúztam a takarót és megkérdeztem a nővért mi ez a fütyi itt nekem.Ugyanis még akkor cigiztem és én altatás után mindig kóvályogtam meg félrebeszéltem.

Mindjárt jön Syl mondani, mi van.
Vendég
 


Loviné:Papnak nem is említettem még a metet!A clostiról volt szó,hogy a műtét után a 2.hónaptól szedhetem majd vagy 2 hónapig!

Neki a magánrendelője:http://koranyirendelo.hu/
9.000-t kért!

Ti mennyit adtatok amúgy lapar után a dokitoknak?És varratszedéskor adtátok oda neki?

Kép

Kép
syl100
 
 


Nagyon édi történet.
Amikor nekem volt a lapar a köldökömből lógott az a műanyag cső,lehúztam a takarót és megkérdeztem a nővért mi ez a fütyi itt nekem.Ugyanis még akkor cigiztem és én altatás után mindig kóvályogtam meg félrebeszéltem.
Vendég
 


Syl, üdv a klubban :cry: :cry: :cry: Sajnos!
Én ugy hallottam 20a műtét, amikor adta a zárót odaadtam. Na és a magánba hivott varratszedésre, az ujabb 5 volt.

Kép
timcsi82
 
 


Most esik le hogy ugyanitt rendel Sípos is ahol te is voltál! :lol:

Én is cigiztem jópár évig,de már 4 éve tiszta vagyok!

Kép

Kép
syl100
 
 


Nem tudom mennyi most a tarifa.

Na húzok aludni!
Jó éjt mindenkinek!


/Kétszer nyomtam rá, nem neked szól a második Syl/
Vendég
 


Olyan gyorsak vagytok!
Igen ott van Sipi is!
Vendég
 


Ja én 17 évig nyomtam 1 éve vagyok tiszta.
Vendég
 


Magánba hívott vissza varratszedésre? :shock:
Hát én nem tudom,hogy ez nálam ,hogy lesz!
De én úgy gondoltam,hogy a varratszedéskor adok neki pénzt a műtétért!

Kép

Kép
syl100
 
 


Húú,jó sokáig szívtad akkor!!én 8 évig!
És miért raktad le?

Kép

Kép
syl100
 
 


http://www.szon.hu/hirek/Nemzetkozi/cik ... 8-03244357


Ezt olvastátok?????? Ilyen létezik ma,?????? Én megsirattam őket4!!!!

Kép
timcsi82
 
 


Nem semmi mik vannak sajnos!!!! :shock: :? Elkeserítő!Istent játszanak!

Kép

Kép
syl100
 
 


Igen! Sajnos!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
timcsi82
 
 


Nem hozza nekem fel ,belassult.
De próbálom.

Utáltam már nagyon a bűzt,de cigizni viszont szerettem.
Bűntudatom is volt.Úgy nem akartam babát, mert mi van ha nem tudom lerakni utána.
Vendég
 


Csővázas hátizsák!
Vendég
 


Sziasztok!

Látom jót beszélgettetek tegnap. Én sajna nem tudok esténként jönni, mert akkor készülök a másnapi óráimra... :( De biztos nem is hiányzom annyira ;)

Én a kórházban végzett kezelésekért, műtét, vizsgálat, inszem nem adtam pénzt max akkor, ha csak miattam jött le a doki. A magánrendelésén viszont általában felkerekítem a kért összeget egy 10-esre. Általában 8-at szokott kérni.

Syl: Ha hiszel a teákban, akkor ezek az endóra állítólag hatásosak: cickafark, barátbors, borsmenta, kakukkfű
+ néhány jó tanács:
Azok, akiknél már volt kimutatott endometriózis vagy felvetődik annak gyanúja,
• Ne használjanak tampont, hogy a vér mindig teljesen szabadon ürülhessen ki a menses során.
• Rendezzék testsúlyukat: gyakran már a súlyfeleslegtől való megszabadulás, a kiegyensúlyozott, egészséges életmód is segít a hormonstátuszt rendezni.
• Rendszeresen relaxáljanak, mert a stressz felboríthatja a hormonális egyensúlyt, blokkolja az immunrendszert.
• Végezzenek rendszeresen méregtelenítő kúrát, léböjtnapot, gyümölcskúrát.
• Tornázzanak heti 2-3 szor, mert ez segít a hormonháztartás és az immunrendszer karbantartásában.
• Mindenféle hormontartalmú szert (szteroidok, fogamzásgátlók) csak szigorú orvosi kontroll mellett és utasításra használjanak.

és egy cikkgyűjtemény:
1231504309.6429.doc

A PCO-ról meg a csajok biztos ellátnak jótanácsokkal. :)

hofeherke
 
 


Sziasztok! Végre péntek, olyan hulla vagyok......

Kép
timcsi82
 
 


Hófehérke:Köszi a cikkeket!:)

Egyébként nekem palástfű teám van itthon meg cicka!
Meg a barátcserjét is szedtem!

A terheléses cuki meg terheléses inzulinra vérvételespapírt házidoki nem adhat ki?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Szerintem cukorra adhat, az inzulinban nem vagyok biztos.

hofeherke
 
 


Harsányihoz tartozol????
Ő nem fogja kiadni. Nekünk is nála van még a papirunk, és nem volt hajlandó anyának kiadni, mennem kellett Csillától kérni.

Kép
timcsi82
 
 


És metet írhat fel nődoki?

Kép

Kép
syl100
 
 


A metet meg végképp nem fogja felirni, mert azt csak endó doki irhatja fel. Néhány nőgyógyász is felirja, de nekem Gál azt mondta, hogy ezért az orrukra koppinthatnak.

Kép
timcsi82
 
 


Mármint én arra gondoltam,hogy Pap fel-e írná-e vajon a met-et?

Igen, Harsányihoz tartozok!Na nem baj azért jövőhéten elmegyek Harsányihoz és rápróbálok,hogy ad-e terhelésesre beutalót!?Ha nem akkor így jártam! :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Cukorra tuti ad, de insulinra nem. Mert én is akartam dec elején kérni, elküldtem anyát, hogy legyen kedves irjon ki nekem egy insulin kontrollt, de mivel ez hormon, igy nem irta ki.

Kép
timcsi82
 
 


Ide nézzetek!

www.pasiparna.hu

Kép
timcsi82
 
 


Hogy te miket nem találsz! :roll: :oops:
Vendég
 


Loviné jössz kedden Csókához???? Én 9.40re megyek, de biztosan ott leszek már hamarabb is, mert fel kellene még ugranom Csillához is.

Kép
timcsi82
 
 


Persze ,megyek . Én 8:40-re, de tuti én is ott leszek már hamarabb,mert a párom megy dolgozni és akkor engem is bevisz a városba.

Múlt héten nem tudtam dolgozni,az idő kibabrált velem.
De mondjuk a január amúgy is light-os munka szempontjából.
Vendég
 


Feltettem a pco-s topikba is a kérdést, nálunk mennyire használható a pg53 mikroszkóp?

Kép
timcsi82
 
 


Nekem van,de fárasztó.
Én hamar feladom az ilyesmit,mert nincs kedvem az irányitott szexhez.
Ekkor kell,és kész,most ne csináljuk mert nem termékeny.Ez már csak gyerekgyártás,megviseli a kapcsolatot.Persze megprobálhatod, nekem nem jött be.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?