Új privát üzeneted érkezett!

Esthajnalcsillag. Ma nem volt időm rá, de holnap remélem lesz és küldöm. :-) (de csak 3 óra felé.)
Vendég
 


Esthajnalcsillag: Mi a véleményed? Szted, tegnap este együtt voltunk, holnap reggel vagy de. szted nem gáz ha újra, akkor csak a máai napot hagynánk ki( elvileg kell a két nap)
Nyák az mondjuk nulla...de ez a teszt sztem pozitív! Szted?
Köszi a segítséget! :D

Kép

Kép
nyuszifül16
 
 


Perpike, nekem nem sürgős, ha neked sem, majd feladod, amikor több időd lesz! :wink:

Nyuszifül, ennél nem nagyon lehetne pozitívabb szerintem a teszt! :lol:
Azért az lenne a legjobb, ha ma is együtt tudnátok lenni, nem hinném, hogy sok, de ha holnap reggel együtt vagytok, az is tökéletes, úgy gondolom.
Hajrááá! :wink:
esthajnalcsillag
 
 

 
 

Kösziiiiiii:)Remélem az égiek velünk lesznek... :D

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifül na látodd ez pozitiv ám, most már tudod miről bezzéltem mikor a pozitiv tesztről irtam. Sok sikert!

Kép
Kép
melisch
 
 


Esthajnalcsillag
Köszi a teszteket most kaptam meg :)

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!
Régóta olvasom ezt a topikot és lenne egy kérdésem, talán tudtok nekem segíteni.... Ma vagyok a 20-ik napomon (könnyű megjegyezni ;) ), rendszeresen 27-28 naposak a ciklusaim. Ezek alapján azt gondolnám, hogy valahol a 14-15 nap körül van a peteérésem. Ma csak úgy a vicc kedvéért csináltam egy ovu tesztet és a legnagyobb meglepetésemre tök pozitív lett. Teljesen egyforma a két csík... Tisztában vagyok vele, hogy ilyenkor is lehet a peteérés... Nyákom is van rendesem.. Igazából az lenne a kérdésem, hogy tapasztalt-e valaki ilyen későn peteérést... Szerintetek érdemes csinálni most pár napig teszteket? Ugye ennek a PCOS dolognak nem az a tünete, hogy folyamatosan magas az LH? És mi van ezzel a jósló teszt dologgal? Bocsi a sok kérdésért, de úgy láttam eddig, hogy elég sokféle sztorival jövünk ide és meg elég kíváncsi természet vagyok és szeretem tudni, hogy mi hogyan is van... Asszem ennyi lenne a dolog, előre is köszi a válaszokat...
agic83
 
 


Agic83: Én találtam egy nagyon szupi oldalt, ahol írnak az LH teszt jóstesztként való használatáról. Nézd meg itt:

http://babatervezok.otthona.net/josteszt.shtml

Esthajnalcsillag: elküldtem! :)
Vendég
 


Köszi! :)
Hát, ha jól értem a dolgokat, ez még jelenthet akármit is :) Azt is, hogy van baba és azt is, hogy csak most van az ovulációm, bár ennyire szabályos ciklussal... hm... Asszem, az a legjobb, ha pár napig csinálok még teszteket, meg elkapom Apát is :oops: ... Kicsit nehéz az embernek megőrizni az ép eszét, mert mindig találok valamit, ami biztató lehet... :D Most próbálkozunk a 7. hónapja, tudom ez nem sok, de kicsit több, mint amit én szeretnék ;)
Mindenkinek jó babásodást!
agic83
 
 


sziasztok!

kicsit reg jartam erre,de azert olvasgatlak titeket,ha van ra idom... :)
en 3 honapja LHzok,egy honapja iszok teakat,amik lassan meg is hozzak a gyumolcsuket,mert mar most meglett az elso olyan pozitiv LH tesztem,ami atommegahipertuti pozitiv lett :) es egy nappal mar elorebb hoztak a pé-t :)

hajra lanyok!

ime a tesztek (koszi esthajnal!! :D ):

Kép

Kép
enzsuzsa
 
 


Sziasztok Lányok!
Remélem nem haragszotok, ha énis jövök egy kicsit!

Esthajnal,
pár hónapja rendeltem Tőled LH teszteket.Akkor írtam is, hogy mindig pozitívat mutat, bármelyik ciklusnapon csináltam.Aztán itt kaptam is segítséget hozzá, és azót már diagnosztizálták nálam a PCOS-t, amire már lassan 2hónapja szedem a metet, és spontán ciklust is csinált.
A kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e az, hogy a gyógyszer már most helyretett valamennyire, mert kb1 hete teszteltem egyet, ami nem lett pozitív.Azelőtt ilyen nem volt! :shock:
Lehetséges, hogy mostmár tudom majd használni ezt a tesztet? Mit gondolsz?

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Ágic83,
szerintem ez még nem jelenti azt, hogy PCO-d van. Annak lenne már tünete is (rendszertelen mensi, pattanásos bőr, szőrösödés, hajhullás.....)
Az is lehet, hogy ilyen későn van pé-d!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok!

Először is köszönöm, ha valaki kérdéssel fordul a topicban hozzánk, és válaszoltok neki, mert sajnos nem mindig tudok itt lenni, hogy ezt megtegyem, de szerencsére sok itt az aranyos topictárs! :D

Másodszor pedig elnézést kell kérnem, hogy nem nagyon tudok most jönni, és hogy aki még nem kapta meg a tesztjét, ígérem, amint tudom, postázom, de a pici babácskám beteg, és én sem vagyok túl jól, így pár nap csúszás várható.
Mégegyszer elnézést a kellemetlenségért, és remélem, hogy pénteken már mindenkinek tudom postázni a tesztjeit, aki fizetett.

Köszönöm a megértéseteket!
esthajnalcsillag
 
 


mielöbbi gyógyulást nektek!

Kép
Kép
melisch
 
 


Jobbulást!!!!!!!!!!! :)

Kép
nyuszifül16
 
 


Esthajnalcsillag! Jobbulást nektek!
Vendég
 


Lányok!

Kérdezni szeretnék:
a 10-es HCG teszt lombik beülti után mikor mutat először eredményt?
(most vagyok ET+5. nap, halvány pozitív, de lehet, hogy ez még az Ovitrelle hatása, pont 10 napja kaptam...)

Köszi! :P
reménykedő Till

tillidian
 
 


Esthajnalcsiilag!

Én is pont azt szerettem volna kérdezni, hogy a 10 -es HCG mikortól mutatja ki a terhességet? A várható menzi előtt is netán?

Köszi
Vendég
 


Sziasztok, köszönjük a jókívánságokat, lekopogom, de talán javulófélben :D

Az ovuláció utáni 9. napon már érdemes tesztelni a 10-essel.
A nem várt mensi előtt jó pár nappal már kimutatja, ha van baba. De a 20-as is már korábban kimutatja, a 25-ös pedig a nem várt mensi napján is ki kell, hogy mutassa a picúrt.
Till, szerintem ne kapkodd el, már csak a csalódás elkerülése végett, persze úgyis ott van a babád, úgyhogy nem fogsz csalódni! :wink: :lol:
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag
Jobbulást picúrnak

Én ma kezdem az LH tesztelést csak kicsit vagyok izgatott :)
Persze azért igyekszem nem belelovalni magam a témában, mert egyszer annak már rossz vége lett.
Majd képet is csinálok, csak azt nem ígérem meg, hogy rögtön fel is tudom tenni.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Esthajnalcsillag!
Jobbulást kívánok nektek!
Megkaptam a teszteket köszi szépen, remélem eredményesen zárom ezt a ciklust ezekkel a bizonyos vudus tesztekkel.
szi77
 
 


Sziasztok, köszönöm, picúr már picurit jobban van :)

Én is bízom, hogy a tesztek valóra váltják a hozzájuk fűzött reményeiteket! :wink:
És várom a tesztképecskéket is, szívesen nézegetem ám őket.

Emlékeztetőül


Rendelhető tesztek és áraik:

LH (20 mIU) vagy HCG (10 mIU) tesztcsík = 125 Ft/db.

LH (25 mIU) tesztkazetta = 300 Ft/db.


HCG (25 mIU) tesztkazetta = 250 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 300 Ft/db.

LH (20 mIU) vizeletsugaras teszt újra kapható! = 300 Ft/db.

Clearblue digitális tesztkülönlegesség = 2100 Ft/db.


Minimum rendelés 5 db!

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Utánvéttel nem postázok, mert bonyolult és drága, köszönöm a megértéseteket!


Az akciós termékeket és áraikat piros színnel írtam! Válogassatok, és rendeljetek :)
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!
Esthajnalcsillag szeretnék tőled rendelni LH tesztet, mi a teendőm?? :D

EDI
ediii
 
 


Esthajnalcsillag: Már meg is kaptam amit küldtél! Köszönöm szépen!

Egyébként ma reggel csináltam egy 10-es HcG-t, de akkora negatív lett, hogy csak na. :cry:
Mondjuk ez a mostani a 28. napom, de pirike még sehol. Egyébként olyan 32-34 naposak a ciklusaim, csak most szedtem a clostyt és nemtudom, hogy az bezavar e.

Én úgy érzem lemaradtam erről a hónapról. Vagy ez még korai tesztelés volt?
Vendég
 


Esthajnalcsillag,

csak vissza szeretnék jelezni, h tényleg nagyon jó minőségűek a tesztek, amiket küldesz.
Nem maszatolnak, nagyon gyorsak, egyszerű a használatuk.

Hamarosan újra fogok rendelni.

Szia!

Kép
lujzici
 
 


Lujzici, örülök, hogy te is meg vagy elégedve a tesztekkel, én is szeretem használni ezeket. Várom megrendelésedet :)

Perpike, azért még ne add fel, nem lehet, hogy később volt peteérésed? Szerintem még várj 2 napot, akkor tesztelj reggel újra!

Ediii, privát üzenetben küldd el nekem légyszíves, hogy melyik tesztféléből mennyit szeretnél kérni, a többi teendőt priviben megírjuk egymásnak. :wink: Ha kérdésed van, arra is szívesen válaszolok.
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Szeretném megköszönni mind a topicban, mind privátban írt jókívánságaitokat, miszerint jobbulást kívántatok a kicsinyemnek. Örömmel közlöm, hogy úgy néz ki, meggyógyultunk :D :D :D
esthajnalcsillag
 
 


hurrá hurrá :P :P !!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Hajnalcsillag: Örülök, hogy minden rendben!
Azt szeretném megkérdezni, hogy láttam, hogy volt aki a terhességi tesztek napjáit ET-vel jelölte. Azt szeretném megkrédezni, hogy ez mit jelent? :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


esthajnalcsillag,

rendelni szeretnék,küldenél nekem infót?
Vendég
 


Kedves Esthajnalcsillag!

Rendelni szeretnék, de vmiért nem tudok neked privit küldeni. Esetleg mail címet tudnál adni?

Köszi!Orsi
orsi28
 
 


Melisch, Nyuszifül, én is örülök, de nagyon :)

Nyuszifül, aki ET-vel számol, az annyit tesz, hogy nem spontán babagyártanak, hanem ha jól tudom lombikoznak, és a beültetéstől számolnak. Persze ebben nem vagyok otthon annyira.

Orsi, megkaptam prividet, és válaszoltam is rá, remélem, el tudod olvasni! Ha mégsem, írd meg ide a mail címedet, válaszolni fogok. :wink:

Loviné, küldök mindjárt privit neked is. :)
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag!Megkaptam a csomagot!Köszönöm szépen!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Valaki küldött nekem 2900 Ft-ot, és bár ott a neve, sajnos a címét, és hogy mit kell küldenem neki, azt nem tudom!
Megtennéd, hogy priviben újra elküldöd nekem az adatokat? Mert így nem tudom postázni a csomagodat, pedig gondolom nagyon várod!

Köszönöm
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Olvasgatlak egy ideje titeket, most jutottam el az írásig.

Van egy kisfiam és lassan szeretnénk a tesót... November végétől nem szoptatok, előtte kezdtünk próbálkozni. Egy baj van: iszonyat hosszú ciklusaim vannak. Az előző 52 napos volt és a doki gyógyszert adott rá. Nem akart megjönni, a nyálkahártyám pedig nagyon duzzadt volt és görcsöltem. Azóta most jött meg tegnap, 42 napra. :? Zéti előtt is volt ilyen gondom, uh-val sem bírták elkapni a peteérést csak amikor kaptam gyógyszert rá. Akkor rögtön össze is jött manó. :D

Nálam nem jön be a hőmérőzés sem. Soha nem tudom mikor van peteérés, már ha van egyáltalán. :( Szóval úgy gondoltam rendelek tesztet és minden nap nézem nem csak középidőben. Ha nem lesz semmi kimutatható peteérés akkor megyek a dokihoz.

Esthajnalcsillag a napokban írok majd privit amint kigondoltam miből mennyit szeretnék!

Remélem ha mindig tudom majd hogyan állok akkor nem görcsölök rá annyira a témára. :roll:

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Milénamoni, várom a privit. :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag!

Ma megérkeztek a tesztek, köszönöm! :D

Majd tesztek fel róla képet, remélem raktál közé pozi hcg-t is :wink:

Panka
panka73
 
 


Panka, én is remélem! :wink: Várom a képet :D
esthajnalcsillag
 
 


Szisztok!

Anno (decemberben) rendeltem Esthajnalcsillagtól teszteket. A nagy hír az, hogy pozitív lett. :) Küldöm is a képet!
Nem gondoltam volna, hogy elsőre sikerül. Egyébként az én ciklusom is 32-34 napos. Sajna nálam is elkészült 1-2 nega teszt, de túl hamar teszteltem. (el is szomorodtam rendesen) A cikuls napján viszont pozitív lett! :lol: Már nagyon vártuk a kistesót.
Lehet, hogy tényleg jól szurkolsz Esthajnalcsillag?!! :D :D


Köszi.

Kép

spickey
 
 


Spickey: ez gyönyörű, grta!!!!!!!! :D Piri napja előttig végig negatív volt?

Hajnalcsillag szoríts Nekem is, mert egyenlőre nem úgy néz ki, hogy sikeres volt a dolog.... :(

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, és Spickey: volt vmi tüneted, amiből sejtetted , hogy ott lapul a baba??? :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Spickey, nagyon szép erős a teszted, gratulálok a babácskához!
Viszont ha a nemvárt mensi napján ennyire erős volt a teszted, akkor előtte is már zebrásnak kellett lennie, ha halványan is!

Szurkolással nagyon igyekszem :wink:

Nyuszifül, nagyon drukkolok neked, szerintem még van remény, ne add fel ezt a ciklust, mert holnap ki tudja, talán lesz ott mégegy csíkocska :wink: :)
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnal csillag én is felteszem az Lh-ás tesztjeimet. A 10. és a 15. napon is sikerült együtt lenni a párommal. Remélem sikerülni fog.
Az létezik hogy két nap is ennyire erős a teszt csíkom?
Válaszodat előre is köszönöm.
Anna
Kép
boganna07
 
 


Kép
Remélem azért látszódik.
Kép
boganna07
 
 


bocsi rosszul írtam a 14. és a 15. napon voltunk együtt, szerinted ma is együtt kéne lennünk?
Kép
boganna07
 
 


Szia, persze, az normális kategória, hogy 2 napig is pozitív a teszt, nekem is van, hogy 2 napig 2 erős csíkos, de amikor először negatív lesz a teszt, még akkor is együtt kellene lennetek, mert ugye a teszt a legtöbbször előre jelez, vagyis nem biztos, hogy amikor pozitív, akkor meg is történik a petesejt kiszabadulása, lehet, hogy akár 2 napba is telik, ezért jobb bebiztosítani a sikeres ciklust, és még ma is szeretkezzetek, végülis baj nem lehet belőle, legfeljebb fáradtak lesztek, viszont nagyobb esély van a picúrra! :wink: Egyébként nagyon szépen látszik, hogyan erősödik a tesztcsík. Viszont elég ám egyszer tesztelni egy nap, mint látod, sokról nem maradsz le, hiszen még ma is pozitív a teszt, vagyis az ovuláció még valószínűleg nem történt meg!!! Hajrááá++++
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Esthajnalcsillag: csomagot megkaptam, köszi! Remélem most már sikerrel járunk.

Köszi, üdv: Kagci
kagci
 
 


Sziasztok!

Esthajnalcsillag, köszönöm szépen a gyors küldést, ma megkaptam a csomagot. Köszi szépen az ajándék hcg teszteket is, aranyos vagy!
Remélem picikéd már teljesen meggyógyult!

Boganna, nagyon szép erősek az lh tesztjeid! Hajrá!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Én eddig csak olvastam az oldalt. Sok jó dolgot tudtam meg így, ami remélem Nekem is segíteni fog.
Egy éve szeretnénk babát, de nem volt jó a peteérésem.
Kaptam gyógyszert, most volt a harmadik hónapja, hogy szedtem.
Az eredményeim jók, de a baba még nem sikerült.

Esthajnalcsillag szeretnék tőled rendelni LH és HCG tesztet, mi a teendőm?

Köszönöm, Akella
akella
 
 


Akella, írok neked privit. :wink:

Jenny, igen, köszönjük, hála az égieknek, már jól van a kincsem. :D
esthajnalcsillag
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: