Új privát üzeneted érkezett!

NA itt vagyok!!

Hát hőmet láttátok, barnázgatok, úgyhogy hétfőn reggel megyek dokihoz, hogy vegyünk vért. De piri nincs. Tegnap fájogatott pocim, de elmúlt :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!
Laptető! :lol: :lol: :lol:
Ez remélem egy jel! Mennek a drukkok! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bridg: Naggyyyyon tetszik a hőd :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Milyen volt a buli???

Pendi: Szeretem mindkettőt, amiken ügyködsz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Küldhetnél egy kicsit.... bár én is palacsintán gondolkodtam ma dálután :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Hát nagyon rám férne.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mond a címet, és már ugrasztom is a küldöncöt! :lol: :lol: :lol: Pláne, ha elcsevegem,és odaégetem. Most épp úgy jártam. :oops: :oops: :roll: :roll:
De komolyra fordítva, a hőd az egy kissé lezuhant. Ez mit jelen? Remlem semmi rosszat. :roll: :roll:
Vendég
 


Most csak azért volt 36.9, mert nem hétkor, hanem 6.15kor mértem, mert jönnöm kellett dódozni. Amúgy szerintem 37 vagy 37.1 lett volna.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Akkor jó. Hétfőn csinálsz tesztet?
Vendég
 


Igen. Aztán felhívom az intézetes dokimat, hogy mi legyen és ha ma nem tud fogadni, akkor elrongyolok a sztk-ba, hogy csináljunk vérvételt.... persze csak akkor, ha nem jön meg addig :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


tudod egyszer már ráparancsoltam, hogy ne jöjjön meg, de most mégegyszer! ((((( :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: ))))
na! mostmár nem jöhet meg! :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pedni: Köszike szépen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna
Bocsi, hogy csak igy beleírok, de nekem mikor volt vérezgetésem a terhesség alatt, akkor rutascorbin-t kellett szednem. Ezt lehet venni recept nélkül is. A Kaáliban adták ezt.
Szorítok, hogy minden rendben legyen :!:
Vendég
 


Szia Zsani!

Aranyos vagy, hogy így szorítaz nekem!!!!!Köszönöm szépen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem akarok okoskodni, csak gondoltam... :oops: :lol:
Egyébként lombik volt?
Vendég
 


NEm... spontán :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak magas a prolactinom, arra Bromo-t szedek, a pogim meg 15 lett. De még nem kaptam rá semmisem

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Biztos minden rendben lesz, csak a szervezeted tréfál meg :wink:
Azért majd belesek hétfőn, hogy mi volt a dokinál :lol:
Most mennem kell, mert ébred a Máté.
Jó hétvégét és pihenj sokat
:!:
Vendég
 


Rendben, igyekszek :wink:

És köszike... doki után jövök majd hírekkel.

Nektek is szép hétvégét kívánok!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu,Pendi
Na vegre,hogy irtal :lol: Akkor meg bizakodas van :wink: Tyu de jo neked azert talan mar holnap kiderul bezzeg nekem :roll: :x Nem is tom talan meg 10nap :?: :? A utazos vonalzom kicsereltem de igy se muxik nem tom miert :evil: A buli mondom en mar delutan a reggel 8-as kelestol naon almos voltam igy nem volt sok kedvem menni :? Erre ugye ember miota oregszik azert hajnal2 fele hazaszoktunk jonni tegnap bezzeg mondom reggel 5kor :shock: Nem ittam fustos hely fejem fajt mindenki uvoltozott :? Bezzeg mikor iszok 2kor hazavesszuk az iranyt.Most nem volt kedvem se inni meg tudod hatha csak artok vele nem ittam :oops: :lol: A 2koreai fiu akik itt vannak vendegsegben az egyik a parom szobatarsa volt anno amcsiban a kollegiumban :idea: onnan ismerik egymast es most itt lesznek vasarnapig :roll: Ma sushi-zni akartak en meg allergias vgyok a halra es a tengeri herkentyukre ugyhogy itthon maradtam...faradt is vgyok es az ido sem olyan jo :? Ugyhogy minnya kotyvasztok en is valami vacsit aztan lehet vacsi utan talizom veluk...bar az is lehet nagyvonaluan felajanlom,hogy legyen kanbuli :lol: Almi vgyok na meg akkor tudok netezni is piciket vgy megnezni a filmet amit nem reg toltottem le :wink:
Ugy orulok,hogy tetszik a hom mert en nem ertek am hozza....a mai mondom 11:30kor lett merve amugy mindig 10:00kor merem...a penteki meg 8:00kor Hatha osszejon :wink: Nitanak is olvastam osszejott :wink:
Pendi nem gond en is most majd be be kukkantok :wink: mer kajat csinalok :wink: Zsu++++++++++++++++++++++++++++++++ na meg persze mindenki masnak is++++++++++++++++++++++++++++++

Zsani
Nem vesszuk tolakodasnak irjal batran...jo kis tippeket barmikor szivesen veszunk :wink:

(Zsu hanyadik laptetud?!?!?!?!?!?!?! :shock: :lol: 8) )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsani
Most neztem meg Matet kori kozben nagggggyon edes :lol: :lol: :lol: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok csajok!
Valmi gáz van velem. :cry: Ég a gyomrom, hányingerem van, és fáj a pocakom. Már tegnap is küszködtem a gyomorsavammal. Még a torkomban is érzem. Nem tudom milyen nyavalya kapott el. :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Remeljuk nem te is azt a franya virust kaptad el :evil: :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Most hivott embor befejeztek a vacsit es hogy megyek-e...haaat megyek ugyhogy csajok majd holnap jovok :wink: Bocsi
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Délelőtt Zegen voltam az urammal. Neki dolgoznia kellett én meg vásároltam magamnak eg cipellőt. :lol: Utána vettem muskátlit, délután ültetgettem, aztán aludtam egyet, mert az éjszaka megint hőhullámokkal telt. :roll:
Ma mi is megyünk bulizni.

Pendi!
Balatonon horgászunk. Én még pontyot sosem fogtam. Igaz csak egy spicc botom van, a többivel az uram tevékenykedik. Ő meg ragadozóra megy. Én fogom a kishalat, amiv el ő a nagyot. :lol:
Ma nekem is ment a hasam. :roll:

Zsuzska!
Drukkkkk+++++++++++++++++++++++++

Bridg. Itt 20 fok van és süt a nap. Csak reggel esett. De iszonyatos szél van és azt utálom.
:evil:

KépKép
zsófikukac
 
 


Észrevettétek, hogy a vonalzóm már csak 3-sal kezdődik??? :lol: :lol: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


bridget0801
Nagyon remélem én is! :evil: :roll: :roll:
Nem szertném elkiabálni, de talán jobban vagyok. :roll: :roll:
Neked jó éjt!

Zsófi!
Mi egy mesterségesen kialakított horgásztónál szoktunk pecázgatni. Én nem mennék ki egyedül, de arra jó, hgoy együtt legyünk. :lol: :lol:
Milyen kezelésnek lesz vége?
Vendég
 


Joooo reggelt :lol:

ZSofi@
3-massal hogyne lattuk volna de en majd az 1-esnel szolok az mar megiscsak uccso het lesz :wink: Milyen cipot vettel 8) :?: Ultetsz?Azaz akkor te nyilva vetted meg vgy a magokat ulteted?Mer asszem egy honapja en is ultettem es mar kis 2-3levelu valamik vannak.Epp most neztem 8) Valszinu 1honap mulva viragom is lesz :wink: Na aludtal...ezek szerint mar jobban megy az alvas?A hohullamok miatt naon sajnallak...szar lehet :( De fel a fejjel lassan annak is vege lesz es eredmenykepp meg babat is kapsz :wink: :lol: :lol: :D
u.i.:Buli mien volt :?:

Pendi
Jobban vgy ma mar?Ti mit csinaltok ma?Nalatok a melo miatt nincsenek is hetvegek mi? :shock: Ha jol latom te majdnem ott jarsz ahol en :roll: a ciklusnal :? Izgulsz mar?

Zsu
Eredmenyt kerunk :!: :!: :!:

Tobbiek:
Mizu merre vgytok?

Jaj mi mentunk bulizni es mindenki itatni akart...nem ertettek miert nem iszom :? de nem magyarazom meg 1enkent a haveroknak egyszeruen ertsek meg nem es kesz :x De csak ravettek egy kis ivasra na nem reszegedtem le :lol: Meg gyengeket ittam csak hogy ma leszalljon mindenki rolam :x Ilyenkor az meg nem art meg szerintem :roll: Reggel haza alvas most meg mar fel 3....minnya eszunk valamit 8) Szerintem ma pihizunk meg megnezunk 1filmet 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt bridget!

A mai feladat, felmosás, főzés, pihi. Délután torna, meg remélem egy kis hancur. :oops: :oops: :lol: :lol:
Már előkészítettem a kaját. A tegnapi borsólevesből még maradt, és pulykasült lesz rizzsel. A desszert pedig rétes.
Már ügyes voltam. elindítottama mosogatógépet, felmostam. Azon gondolkodom, hogy lehet, hgoy a mosógépet is beindítom. Csupa tevékeny napom van. :lol: :lol:
Kedvesem most ért haza a melóból. Tegnap reggel óta egy kicsit sok volt neki. Azért remélem némi energiája azért maradt. :oops: :oops: :lol: :lol:
Abban igazad van, hogy ha dolgozom, akkor nekem sincs olyan, hogy hétvége, vagy ünnepnap. De ha dolgozom, akkor 24 óránát, és utána 72-t itthon vagyok. Azért meg lehet szokni. Lassan 9 éve csinálom.
Te mit dolgozol ott kinn? Ja és merre laksz? hogy kerültél oda ki?
A ciklusunk közel azonos. Bár én nem hőmérőzöm, de lehet, hgoy jövő hónaptól kipróbálom. Bár nem nagyon értek hozzá.
Vendég
 


sziasztok,

Bridget, szép a hőd! Látom kicserélted a vonalzódat! 8) Én a piálás miatt már nem izgatom magam, szerintem 1-2 pohár bor vagy koktél nem árthat :wink: Enyém így fest ma:

Kép

Zsófi, én is ültettem tegnap virágokat! Balaton miatt irigy, mindig is vízparton szerettem volna lakni (egyszer talán fogok is :wink: )

Pendi, jó házitündérkedést :D

Zsu, teszt????

Zsani, neked lombikkal fogant Máté? Most is lombikozni fogtok? Mesélhetnél magatokról kicsit!

Na lépek én is főzni, mert utána kirándulni megyünk :D

Kép
vickybabe
 
 


Pendi
Ngyon kis hazias vgy :lol: En is epp mosok elmentek a vendegek...hala a jo egnek :roll: en azt hittem parom trehany de a 2 haver utan haat aldom az eget,hogy o olyan amilyen :lol: :lol: :lol: Hat jelenleg nem melozom hanem suliba jarok Japanul tanulok de gondolkodom elmenni valamilyen fotos suliba mert imadok fotozni :roll: es azzal talan itt mennek valamire :roll: Amugy kereskedelmi sulit vegeztem es valahogy ahoz is huz a szivem de otthon sajna nem lehet belole megelni :roll: 8eve vgyok kint de nem szeretnem ngyon taglalni tudod nem publikus :lol: :lol: :roll: Hogyhogy merre lakom?Varosilag?Tokyoban :roll: Nem tom ki emlexik a Macskafogo nevu filmre :arrow: de abban utazott Grabowski Tokyoba es a cim is elhangzik "Nishi-Azabu" :arrow: na hat en is abban a kerultetben lakom :lol: :lol: :lol: De komolyan :!: :roll:
Homerozesrol annyit en is csak regisztraltam a ciklus.hu -n aztan bejeloltem a ciklus kezdetet aztan irogattam :roll: nekem is ez az elso honapom :roll: erteni nem ertek hozza :oops: de mas igen :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


vicky
kellemes kirándulást!! :lol: :lol:
Én is akarok! Bár ahogy a kanapéra nézek, Drága elaludt. :roll: :roll: Valószínűleg még egy séra sem lesz. :roll: :roll: :lol: :lol:
Vendég
 


Vicky
Jah csereltem mert nem ment a masik :evil: de ez se megy :x nem ertem miert :? :twisted: Ho ugyben megvarjuk Zsu-t majd o kielemzi 8) :lol: en kukkot se ertek hozza :oops: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vicky
Utiranyt elfelejtettem megkerdezni :? :oops:

Pendi
Az en parom is kinyult a nappaliban takarot kert meg,hogy sotetitsek be :lol: szerintem mi se megyunk ma ma semerre :roll: mondjuk engem nem zavar de azert ti talan meg mentek :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget
Megmondom őszintén, kissé irigyellek! :oops: :oops: :lol: :lol: Irigyelek mindenkit, aki mer belevágni az újba. Azt hiszem, nekem sosem lesz bátorságom, hogy elköltözzek. Pedig vannak annyira gyönyörű helyek. Nem beszélve arrol, hogy külföldön sokkal több lehetősége van az embertnek. Na de mindegy. jó nekem itthon. De azért remélem egyszer eljutok, egy világkörüli útra. Legfeljebb a neten. :lol: :lol: :lol:
Nálatok milyen idő van? Itt most gyönyörűen süt a nap. Olyan jó kis kiránduló idő. Azt hiszem mindjárt mehetek is kirándulni a boltig... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


bridget
Ahogy elnézem a Kedvest, nem hiszem, hogy lesz kedve bárhová is menni. Nem baj. Délután jön a barátnőm tornázni, lehet, hgoy elcsábítom egy fagyizásra. :roll: :roll: :roll: :lol: :lol:
A hődet én sem értem, de azt már tudom, ha fenn van, az jót jelent.

Zsuzska merre vagy? :roll: :roll: :shock: :shock:
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap meló után jött értem párom, aki bevásárolt,mire végeztem a melóval. Szóval tegnap rosszul emeltem egy szatyrot és estére véreztem egy kicsit. Ma reggelre lement hőm 36.8-ra, de még barna sem volt szerencsére..... hát majd meglátjuk....

Ma meg reggel még filmet néztünk és csak utána keltünk ki az ágyból.... szóval igyekszem nem emelni és sokat pihenni... épp apácska csinálja ebédet.


Bridg: Nagyon jó a hőőőőőőőőőőőd..... igen ígéretes, csak maradjon is így :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi
Nem irigylesre melto am mas helyen elni :roll: Bar ha otthon maradok enm tom most hol tartanek :roll: De mig en a tavolban voltam es legalabb az alap dolgokat otthonra megteremtettem es segitettem a csaladnak...addig ngyon is sokminden mast feladtam :roll: Legfokepp a csaladomat es a baratokat :( Annal pedig semmi sem jelent tobbet en mar csak tudom itt a vilag vegen :? Epp az egyik barinommel beszelgettem iwiw-en errol....ok Kanadaba mentek ki es ugye mivel vizumuk sincs ok el se hagyhattak az orszagot azaz mar nem tom hany eve haza se tudtak menni :roll: Mondtam neki ok,hogy erzik mert,hogy nekem hianyoznak az otthoni baratok ngyon,a fagyizo,a bolt,az utcak amiket ismerek,a magyar beszed :? es mondta ezzel ok is ugyan igy vannak :roll: Bar irta igen nekik is jobb az eletuk meg,hogy otthon milyen helyzetek uralkodnak de ez van :roll: Szerintem ez ilyen Magyar dolog :lol: A honvagyra ertem :roll: Szal csak ne irigykedj :wink: De azert en buszke vgyok arra,hogy igen is nekiindultam anno 10eve es nem csak otthon ultem es sirankoztam :roll: Mert sokan igy vannak vele ram meg fujnak meg ujjal mutogatnak :? Mar ha erted mire gondolok :roll: Ha visszaporgethetnem az idot lehet sosem jonnek el otthonrol :? De tudod mindenki altalaban arra vagyik ami nincs...szal te kintre en otthonra es igy tovabb :lol: :wink: De ez azert normalis :arrow: Na ennyit a filozofalasombol :lol: :oops:
Tornazol?Jaj de ugyi vgy nekem is kene mer csak no a hatsom a sok semmittevestol :roll: :oops:
Az ido eleg borus volt de kardiganos ido....nap nem sutott :? Epp most volt naplemente :D

ZSu
Kocce ugy orulok,hogy orulsz a homnek :lol: De en emlexem multhoban az uccso napokat mertem mer nem jott meg piri :arrow: 37 voltam vegig vgy akorul aztan megis megjott :evil: Ugyhogy en mar amgs hoben se bizok de ha te mondod jol nez ki en csak orulok neki :wink: Mikor tesztelsz?Hogy birod ki :shock: Buszke vgyok rad 8) :wink: En tuti nem fogom kibirni teszteles nelkul :? :lol: :oops: +++++++++++++++++++++++++++++++++

u.i.:Mer nem megy az utazos vonalzom? :x :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Most neztem a ciklus.hu-n szerinte ma kene ovulaciomnak lenni :shock: Ahhoz kepest,hogy nekem amr 10napja megtortent :o Jo ez :?: :?: :?: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsuuuu
Mit hallok en es nekunk el se mondtad :roll: Ne szegyenloskodj mar :!: :roll: En azert nem azzal vigasztallak,hogy majd a kovetkezo honapban bizti sikerul :arrow: legalabbis egyenlore :wink: Hanem azzal,hogy meg korai volt a teszt :wink: Emlexel Gabira is neki sem a 4.het utan lett poz :arrow: szal fel a fejjel :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sehun senki :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nóci vagyok! Már egy ideje olvasgatlak titeket ugyhogy, ha nem bánjátok csatlakoznék hozzátok!! :wink: :roll: Én a párommal 9 éve lesz, hogy eggyütt vagyunk. Esküvő még nem volt csak beszélgettünk róla. Eljegyezni meg viszont már 8 éve elgyegyeztük egymást. 2007 május ota probálkozunk a baboval eddig sikertelenül! :cry: :cry: :cry: :cry: Most épp egy nagyonjó nödokit keresünk, mert az az ami biztos, hogy az Istvánban szeretnék majd szülni!!!!! Szóval ez a mi kis történetünk! Mindenféle jó tanácsot meghalgatok és szívesen veszek!

Üdv mindenkinek Nóci

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Noci :D
Udv itt nalunk 8) Kisse kihalt ma a topik mer hetvege van :roll: ILyenkor mindig ez van :? De ez valahol jo mert ezek szerint mindenkinek programja van nem pedig a gep elott ul :wink: Nem igaz? :D Tyu 10 ev az mar tenyleg nem semmi :o En sem vgyok ferjnel ha ez megnyugtat :lol: :lol: :wink: Tavaly ota?Akkor ez azt jelenti,hogy dokinal is jartatok mar kivizsgalasok teren vgy majd most a nodokival szeretnetek :roll:

Csajok en eltettem magam holnapra mer mar hajnal 1 :shock: Reggel meg megyek dokihoz :? Akkor holnap :wink:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget
Végül is értem. A helyzet az, hgoy csak a másba, a jóba gondoltam bele. Igazad van. Van ennek hátul-ütője is. :roll: :roll: Nem is tudom mit is mondjak erre. a lényeg az, hgoy azért nem volt ez olyan rossz döntés. legyél is büszke magadra! A többiekkel meg ne foglalkozz. :roll: :roll: :shock: :shock:
Vendég
 


A másik fele lemaradt: :lol: :lol:

bridget
Éld úgy az életed, ahogyan eltervezted! Én csak azt kívánom, hogy minden sikerüljön úgy, ahogyan azt elterveztétek! :lol: :lol:
Igen tornáztam. Rendeltem egy szauna ruhát a Qelle-től, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy bő fél órás torna után úgy le tudok izzadni benne, mintha a szaunából léptem volna ki. Ez jó! Hadd égjen csak a zsírom! :oops: :oops: :lol: :lol:
A hőkhöz nem értek. De remélem, hogy neked is összejön mostmár az a babóca! :lol: :lol:
Vendég
 


Bridget:
A vonalzóm nekem sem ment sokáig. Én nem az emailben megkapott linket tettem be, hanem amit kiadott az oldal. És azóta megy.

Zsuzska!
Olvastam a másik fórumon, hgoy teszteltél! Lehet, hgoy később lesz csak +. Volt már más is úgy! Ne add fel. Akárhogy is lesz, mi veled vagyunk! :roll: :roll: :!: :!:

Nóci!
Üdvözlet! Mielőbbi babásodást!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm az üdvözlést És remélem, hogy mielöbb babásodhatom!!

Bridget! Merre élsz ahol már ennyi az dő?? Valamerre Amcsiba? Az a helyzet, hogy jártunk már nödokinál is elég sürün " akihez évekig jártam" persze mindig csak akkor kérdeztem rá nála mikor kötelezö szerüen mentem valamilyen vizsgálatra, de ő mindig azt mondta, hogy várjunk még a mindenféle vizsgálattal! Mire én jo nem neki mondtam de magamtól meg a páromtól kérdezgettem, hogy ugyan mire várjak????? 25 éves vagyok és már azthiszem ennyi idö után már jár nekünk egy kis boldogság!! Meg van mindenünk! Van egy csodaszép házunk van autonk csak épp babonk nincs!! Szoval olvastam az ogyei központról is és ott is jártunk! Az nem meddö központnak nevezi magát de még is ugyan az! Na mindegy! Nekem nem volt szimpi a védönéni akihez kerültünk és ezért nem szeretnék oda vissza menni! Szoval ezért inkább keresek egy megbizható türelemes és nagyon jó dokit! Na majd ö megvizsgál és ö vele szeretném ezt a baba kérdést megosztani! Meg persze veletek mert itt tök jó ha az ember összekovácsolodik és akkor olyanok vagyunk mint egy kis-nagy család!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Irtam egy csomot aztan eltunk :x Ezert majd ha hazajottem akkor irok megint :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Már 2 napja fáj a hasikám. Nem tudom miért. Olyan mindha meg akarna jönni. De még nagyon korai.
nócika
Az biztos, hgy neked kell választani. A baba-projektben minden részelet fontos. Szerintem. Főként rajtad és a doki-n múlik sok minden. Naná, hogy olyat válassz akiben megbízol.
Én most válszatottam új dokit, mert a régi elment egy másik városba. Úgy döntöttem nem megyek utána. Aznagyon macerás. Azért sajnálom, mert jó orvos, és már tizenéve jártam hozzá. De remélem nem lesz gond az újjal sem.

Biridget
A technika ördöge ezek szerint meglátogatott. Sajnálom, hogy ennyit dolgoztál, és elszállt. Nekem a tegnapi volt ilyen nap -ez az én hbám volt- , mert megírtam külön, és utána másoltam be. Aztán mielőtt befejeztem volna az átmásolást, valamiért mindig a küldést nyomtam meg. :lol: :lol: Ezért készült 3 beírásom. :lol: :lol:

((((((((Zsuzska)))))))))
Merre vagy :?: :?: :?: :?: Minden rendben? Úgy aggódok érted!
Jelentkezz!
Vendég
 


Sziasztok!

Engem nem hiányolt senki! :( :cry: :lol: :wink:

Brdiget!
A tesóm Írországban élt, épp ma költözik haza! :lol: :wink: És barátaink élnek Svédországban, szóval tudom miről beszélsz.

Nóci!
Üdv itt. Nálunk is ez a helyzet. Csak babánk nincs. :roll: Tudod az életben mindenkinek másért kell megküzdeni. Kinek az anyagiakért, kinek a babáért, más meg rossz házasságban él. :roll:

Zsuzska???

Pendi!
Endometriózisom van, ezért épp ciklusleállításon vagyok, minden hónapban kapok egy szurit, hogy ne pirizzek. Már pár oldallal ezelőtt leírtam Zsuzskának, légyszi olvasd el, mert nem szeretem mindig ismételni. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Viki!
Hát motorozzatok erre és bármikor nagyon szívesen látunk Titeket!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


zsófi
Dehogynem hiányoltunk. Csak nem irtuk le! :lol: :lol:
Bocsi. Nem néztem körül kellőképpen. Egy barátnőm is hasonló cipőben jár mint te. Én kívánom, hogy mielőbb sikerüljön az a kis babóca!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: