Új privát üzeneted érkezett!

ekem van egy jósnő ismerősöm,csak sajnos messze lakik.De anno nekem jósolt kártyából,és tök igazat mondott.Sajna azt is megjósolta h baj lesz a terhességemmel,de azt mondta h utána minden oké lesz!Remélem így lesz :wink: :roll:

annus11
 
 


Na jó....2 percen belül ez a 2.laptetőm :roll: :shock:
Most megszámolom mennyit gyüjtöttem 1 hét alatt.7-8 tuti van már!

annus11
 
 


Annus: Biztos te leszel a következő kismami :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Úgy legyen,ámen! :wink:
1 hét,8 laptető,megszámoltam :lol: 8)

annus11
 
 


Kuzsanna!
Most írtam neki én is egy mailt, remélem, hogy válaszol.
Már a napokban akartam neked írni, hogy voltál-e?
Írásban is megkaptad, vagy csak személyesen lehet?
Nekem írásban lenne jó.
Előzményekben stimmelt amit mondott?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Annus: Nem semmi!!!!!

Hunci: Születési dátumot kér, fontosabb eseményeket évszámban, költözés, műtétek, stb.
Én direkt nem mondtam el mindent, de rákérdezett. Személyes találkozó volt, nem kaptam meg papírban :roll: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szerinted emailben vállalja?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Szerintem igen. Egy kérdést megér :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Te is emailben kerested meg?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


56 az emailcímében a korát jelzi vajon? Milyen idős lehet?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


A ma esti Lh-m:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


56-os születésű.
Én is emilben kerestem meg, hogy itt a Babaneten ne azonosítson be. Azért itt elégsokmindent meg tudott volna rólam.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szerintem a tesztedet nézve Kép
fogd meg apát! Kép Kép akció!!!!!!!!!!
Kép aztán akcióóóó!!!!! Kép és jön az álommanó Kép És nő-nő a poci!! Kép
Én ezt jósolom neked! Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Köccceeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Reggelhez képest 3 tizedet emelkedett a hőm, úgyhogy szerintem holnap reggelre 36.8-36.9 lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Halálik az animációid :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igyekszem! Kép
A hőd tök jó!
Mindent bele! Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na maival kiegészítve...hát szerintem nem lett erősebb....talán még halványabb is,de már 2 csíkot látok ha becsukom a szemem annyira skubizom :wink:
Kép

Kép

annus11
 
 


Annus, én nem látom halványabbnak. Max ugyanolyan, mint a tegnapi. Viszont a hcg mennyisége kb 2 naponta duplázódik, ezek meg azért mégiscsak lh tesztek :wink:. Mai hőd milyen? Mikor tervezed a hcg-t zebrásítani?
Nagyon drukkolok! :)

Nekem úgy néz ki, megvolt a pé, a hőm felugrott 3 tizedet :D.

zsu111
 
 


Szép reggelt mindenkinek!!!!

Képzeljétek, az én hőm is felugrott.... most 36.9 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus: Szerintem sem halványabb :wink: :lol:
Zsu: Mindent bele :!: :!: :!: :!: :!: Drukk nektek++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na!!!
Gratula nektek a péhez!!Remélem megvolt az akciózás!!

A mai hőm 37.0,aztán majd meglássuk!!!

annus11
 
 


Annus!
Miért nem tesztelsz HCG-vel?
Szerintem mutatnia kell valamit!!! :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!

Jaj hát parázok még...mert ha meg nem mutat,akkor oda a remény!Meg ugye még mindig nem tudomh hanyadik dpon járok pontosan...úgy gondoltam h péntek reggel lesz a hcg.Aznap leszünk 8 hós házasok.Ez lenne az ajándékom,bárcsak összejönne!!!
Kép

annus11
 
 


Küldök áldást!!! Kép Kép De én titokban tesztelnék! Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Lehet én se bírom i addig....ahogy magamat ismerem,most meg annyira felbuzdultam,legszívesebben tesztelnék :wink:

annus11
 
 


Annus! Mire vársz! Tesztelj!
Olyan kiváncsi vagyok :oops: :wink:
Érzékeny a teszted!-ne félj! :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Még egy kérdés! Hol méred a hőd? és milyen mérővel?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hát én szájban mérem,és digitálissal.Első csipogás után szoktam még hagyni.Már kipróbáltam h a higanyos mit mutat,és ugyan az lett az eredmény...akkor meg minek tartsam ott 10 percig....

Szerintem még korai lenne a teszt...de amint tesztelek,írok!!!Mert ugye lehet h télleg csak a 8dpon vagyok...

Holnap reggel teszek fel görbét,meg az összes lht lefotózom!Egyenlőre mégnem érzem h jönne a menszi,aztán majd meglátjuk :wink:

annus11
 
 


Annus: TESZTELJ :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk nem volt semmi tegnap, apácska beájult az ágyikóba :roll: Na de majd holnap :lol: :lol: :lol: Úgyis lányára utazunk :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok..... nekem annyit ell pipilnem, hogy kész vagyok tőle..... fél óránként rohanok hátra :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaja,én is rohangálok pisilni...remélem nem felfáztam!!
Most megmértem a hőm 37.2!Remélem este is iylen marad!!Na jó,lehet holnap reggel az lh mellé belógatom a hcgt is...ha merem :wink:
Azért köszi h így drukkoltok!
Kép

annus11
 
 


Annus: Szerintem bátran lógassál :lol: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szuper!
Mindenképpen lógasd be!!:))) :wink:
Mert, ha nem :
Kép
Ezt kapod virtuálisan!
Huzod itt szegény leendő kismamik idegeit :lol:
Tessék tesztelni!!! Kép
Izgatottan várjuk! Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Okok!!!!!Értettem!!De aztán nem elkeseredni ah nem lesz +!!!
Mert akkor én is Kép

Ja és még azt akartam kérdezni,hogy a fertin mitől függ h szaggatot vagy sima vonalat húz péhze.Értem ezalatt h miket kell bejegyezni h biztosra tudja?Nyálka,ovuteszt stb,ezek kellenek?Vagy a hő alapján is tudja biztosra?? Kép

annus11
 
 


Na én ezt nem tudom Kép ehhez még tapasztalatlan vagyok, de egy biztos, ha átirod a ciklus.hu- ra a görbéb, ott korrekt pé-t kapsz

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Kép
Annus ez van a levegőben!
TESZTELJ!!!!! Kép
MEGÖREGSZEM MIRE MEGTUDOM HOGY MI VAN!!!!!! Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Mondom!
Holnap reggel tesztelek!!!!!7kor szoktam kelni :wink:
Ja a ciklus.hun is vezetem,de arról azt hallottam enm oylan megbízható.Ott a 7dpon vagyok,nem is a 8dpon.Ja és mivel lehet h elöbb volt....így most nem tudom!De amíg a hőm fenn van ,addig jó vagyok.Ha holnapreggel -,míg akkor sincs baj,mert lehet akkor mégse votl annyira elöl a pém!

Szóval nyugi,türelem rózsát terem!!!!Holnap reggel jövök mindenképp,mindenféle képekkel,tesztekkel,görbékkel!
Kép

annus11
 
 


És mivel a te teszted,ide írok először! :wink: :mrgreen:

annus11
 
 


kÖcciKE!!!! Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na kiszaladok a Tescoig...üres a hűtő!!!

annus11
 
 


Annus, gondllok rád reggel 7-kor, akjkor mérem a hőmet :). Nagyon drukkolok, szerintem elég lesz a hcg-t lógatnod :wink:.

A wc-re futkosás nagyon biztató, jó jel! :) Jobb lesz, ha megszokod, a követlkező 8 hónapban az egyik legfontosabb dolog az lesz, hogy legyen wc ott, ahova épp a dolgod visz :wink: :lol:.

Nagyon szorítok holnap reggel! :)

zsu111
 
 


Köszi!

Hát én nem élem bele magamat egyenlőre,nem merek bizakodni...vagyis eddig tökre bizakodtam,ez most már inkább para a részemről :roll:

Na ma 4től a tescoban voltam.Persze nem volt nálam 100as,mire felváltottam...aztán 1,5 órát bolyongtam.De nagyon elfáradtam a végére.Úgy volt h apcim odajön,de nem végeztek a melóval.Így mehetttem haza egyedül.Még jó h gurulós a kocsim(mint az öreg néniknek)Csak ez hatalmas,de felemeltem meg le a villamosról :wink: Ja és így is 12ezret otthagytam....még jó h hoztam el a boltból vmit.De lehet legközelebb csak 1 kiló kenyeret adnak :?

annus11
 
 


Sziasztok4
U, de régen voltam itt, sokat kellett olvasni. Reggel várjuk a jo hireket Annus!!!
Szerintem fertyn a szaggatott az az, hogy nem tudta pontosan mikor van/volt pé. Valami ilyesmi.

Huncutka!
Tök jok a képeid amiket ide belőssz. Mentettem el párat.

Létezik, hogy 3 nap pozi az lh? Nekem a 15., 16., 17. nap pozi és iszonyatosan görcsöl a hasam. Sajna képet nem tudok feltenni.
Jövö hoba megyek rákszürésre és utána élesbe megyünk apukával.
encike 2
 
 


Na akkor!!!
Teszem a képeket.Tehát a mai a dpo9.Hcg -,lh ???.Az lhnál én már nem tudom belőni,most at egész csík látszik...de lehet halványabb,passz.

Kép
Kép

annus11
 
 


Enci!
Lehetséges több napig is + az lh!!!!Az utolsó pozitív után 8) reped meg a tűsző,vagy ilyesmi :lol:

annus11
 
 


Encike!
Köszi!- igyekszem:)) :lol: Kép
Szerintem azzal nincsen semmi baj, ha 3 napig pozitív a teszted, ez inkább számomra azt jelenti, hogy nagyobb az esélyed a teherbe esésre Kép Kép
mert tovább vagy termékeny. Ez jó!!! Kép
Én is sokat harcolok apával Kép mert édes a kibékülés :wink: Kép.

Annus!
Hol vagy?
Ne várd meg még megöregszem! Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!!!!

Hát nézz feljebb,ott vagyok :wink: Dehogy várom h megöregedj!!!

annus11
 
 


Huha Annus!
Ez ám a tesztsorozat:)!! :lol:
A hcg-n nincs semmi???!!!! vagy csak nem adja vissza a fotó? nagyon halványan sem?
Kép nem látom.
Az lh-d mutat valamit.
A hőd még szuper! Kép

Encike!
Lehet, hogy nálad bent igy gondolják Kép
csak vicc volt, nekem is 4-5 napig pozitív. :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Mindjárt jövök! Kép
Megfőzőm a kávém. Kép
A pisilhatnékod tart még? Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na itten!Én is elszaladtam reggeliért,meg egy kis kakóért :lol:
Itt szoktama gép elött enni :wink:


Szóval a hcgt én is úgy vizslattam...de szerintem semmi!Pisilés még megvan,most épp bal oldalt szúr.Jelenleg se émelygés se semmi!De ezek délután szoktak jönni...

De már csak 2 lhm van,szóval holnapot kihagyom,aztán ha még mindig fenn a hőm,akkor szombaton és hétfőn csinálok még.Aztán nem tudom....

annus11
 
 


Most ránéztem emgin az lhra,a mai erősebb!Most már megszáradt rendesen és látszik szépen.... Kép

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: