Új privát üzeneted érkezett!

Magdolnam is megpróbálta felrakni, de nem tudtam megnézni. A ciklus-diagramm-ot megnyitod és alatta,mármint a görbe alatt van egy hosszú hivatkozási szám, amit ide be kell illeszteni.
nati80
 
 


Lilla!
lehetett tegnap tüszőrepedésed, de még kellene várni néhány napot, hogy tuti legyen. Növekednie kell a hőnek,nálad kb 36.6 felett kell ingadoznia. Szerintem. :?
nati80
 
 


Hát, holnap reggelre kiderül, emelkedik-e. Hallottam, hogy sokan érzik, ha van tüszőrepedésük. Ti éreztek valamit?
p__lilla
 
 

 
 

Nekem sikerült megnéznem :) szerintem vagy nem volt még, vagy pont most volt. Egyetértek Nati80-al, kéne várni még néhány napot. Ha fenn marad a hőd minimum 3 napig akkor az peteérést jelentett
magdolnam
 
 


Én személy szerint éreztem (igaz nekem még csak az elmúlt 2 hónapban volt) Nagyon szúrt a jobb oldalamon, a petefészkemnél, illetve kora reggel, hajnalban mikor pisilni mentem, a wc papíron halvány rózsaszínes nyák volt megfigyelhető. Csináltam egy Lh tesztet és pzitív lett :)
magdolnam
 
 


Én nem igazán érzem. Majd megfigyelem legközelebb. :roll:
nati80
 
 


Mi az KH teszt? :oops: Tudatlan vagyok. :oops:
nati80
 
 


LH, akarom mondani
nati80
 
 


Én sem. Nekem 2 napja a derekam fáj, de gondolom nem attól. Kicsit érzem az alhasam, talán úgy, mintha meg akarna jönni.
p__lilla
 
 


Az Jó! Akkor is lehet ilyet érezni, mikor beágyazódás van. Bár nekem ilyen még nem volt. De nemsokára biztos lesz.
nati80
 
 


Lilla, nekem is le akart szakadni, az jó jel.

Az Lh teszt, szerintem egy nagyon jó dolog, gyógyszertárban, ill Dm-ben lehet venni (én itt szoktam).Szóval ez egy ovulációs teszt. 5 db van benne, azonos időben kell csinálni(vizeletből) Ha bekövetkezik az ovuláció, akkor úgy, mint egy terhesség teszt, zebracsíkos lesz. Ha ilyen akkor uccu neki 2 napos maraton sexre fel, mert 24-36 órán belül találkoznak apa és anya sejtjei
magdolnam
 
 


Azt hiszem ilyen görbével a beágyazódás még egy kicsit messze van. :( Azért remélem itt mindannyiunknak mihamarabb lesz.
p__lilla
 
 


Ja így már tudom miről van szó! :P
Köszike.
nati80
 
 


magdolnam neked mikor fájt a derekad? Még a beágyazódás előtt?
p__lilla
 
 


Igen a beágyazódás még odébb, de pár nap és ... :lol:
nati80
 
 


Amúgy ti hol tartatok babaügyben? Élesbe megy a dolog? Milyenek a görbéitek?
p__lilla
 
 


Most elköszönök, mert tejbegrízt kell csinálnom drágámnak. Mit akarok én gyereket? Itt van egy nekem. :D
Azután jön a nagy beszélgetés. Hancúr előtt vagy után hozzam fel a témát? SEGÍTSÉG!!! :roll:
nati80
 
 


Igen,mindannyiunknak lesz. Az ovuláció előtt, alatt fájt a derekam. Bár nagyon jó lenne, ha már beágyazódna :oops: remélem mielőbb beszámolhatok az érzésről. Most nagyon drukkolunk apával.

Azt írják, olyan érzés, mintha szúrkálna a pocak, esetleg pecsételő vérzés is előfordul
magdolnam
 
 


DRUKK! Ahogy érzed, akkor hozd fel a témát! Majd írj!
magdolnam
 
 


Nekem még sosem fájt a derekam.
nati80 milyen témát hozol fel a párodnak? Nem vagyok képbe.
p__lilla
 
 


én felraktam a görbémet, szintén a ciklus.hu-n rögzítem nézd meg
:)
magdolnam
 
 


magdolnam
 
 


Lilla

Nálunk az a helyzet, hogy én már nagyon szeretnék babát, párom is, csak nem most. Én viszont meggondoltam magam és most szeretnék. Azért is, mert nem működik az egyik petefészkem. Szóval erről próbálok vele beszélni, már napok óta.
Szóval mi még nem próbálkozunk élesben.
nati80
 
 


Magdolnam
Nem jól raktad fel, lillának hosszabb a hivatkozási sora. Göréd alatti sort kell beillesztened.
nati80
 
 



magdolnam nem tudom megnyitni. Csak a főoldal jön be. Menj rá a grafikonodra és alul van egy hivatkozás, azt tedd ide be.

nati80 akkor drukk, hogy sikerüljön a beszélgetés és a baba is mielőbb.
p__lilla
 
 


felraktam (lásd 2vel feljebb) :)
magdolnam
 
 


Lilla, Te mennyi idős vagy?
magdolnam
 
 


Elköszönök néhány órára :wink:
Azért még lehet, hogy benézek ma.
Legyetek jók! Holnap is jövök és számítok rátok is, meg a holnapi hőtökre is kíváncsi vagyok.

Natasa
nati80
 
 


29, és te?
p__lilla
 
 


Rendben, én leszek. Szióka, várunk
magdolnam
 
 


25 :oops:
magdolnam
 
 


Sziasztok lányok!!!

Végre van net ujbol :D :D :D

Elöször is mindenkinek Isten hozott a csapatba!!!!!!!! :D :D :D
Üdv:
magdolnam
lilla
natasa!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Márti :)

Mi volt a baj a neteddel?
magdolnam
 
 


most volna egy kerdesem:

Mit csináljak? Olyan savam van, hogy mar kimarta a torkom???
Ettem valami mentolos csokit, valszeg attol van :cry: :cry: :cry:

Natasa, feltennem a görbém én is, látom értesz hozzá :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 



Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


háztartási keksz :D
Rakd fel a görbéd!
magdolnam
 
 


Szia magdolnam!

Fogalmam sincs,de ma este fele megjött az a fő :wink:
szerintem valamit javitottak a rendszeren, mert most sokkal jobb mint elötte

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Hű!!!!!! Az anyját, ez egy gyönyörű szép görbe!!!! Gratula!
magdolnam
 
 


Köszike!
Az a baj, hogy az éppen nincs :( :( :(
Megyek lopok babapiskótát a gyerekektől, lehet az is megteszi :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Köszike! :oops: :oops: :oops:

Csak azt nem értem mi a szép benne? Lehet béna vagyok... :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


az, hogy milyen szépen felment a görbéd és fenn is maradt!
magdolnam
 
 


marti a görbéd tényleg szép, csak így tovább!
p__lilla
 
 


Márti

K.. jó a görbe, élesben próbálkoztok már? Mert akkor van esélyed a babára, mert a hőd a pé után nagyon felugrott. Hány napos ciklusaid vannak általában? Van régebbi görbéd is? Tedd fel!

Szóval az a helyzet, hogy MÉG MINDIG DOLGOZIK!!! :evil: :evil: :evil:
Hát akkor most hogy pattanjak nyeregbe? :wink:

Most volt egy jó műsor a Viasat 3-on. 4-es ikrek. Párom is nézte, el volt ámulva. Ma lesz a nagy nap! Érzem.
nati80
 
 


A sav lehet a terhességtől is, mikor tesztelsz?
p__lilla
 
 


Terhességtől még nem lehet, elég korai lenne. Az csak néhány hét, hónap után jelentkezik. Szerintem.
nati80
 
 


magdolnam néztem a görbéidet, kíváncsi vagyok, holnap megy-e neked fölfelé. Bár a teszt szerint menni fog. :) Megbízhatók ezek az LH tesztek? Következő hónapban én is ki fogom próbálni. Szedsz valami vitamint?
p__lilla
 
 


Natasa:
a ciklusaim általaba 27-28 naposak
Mi még igazság szerint nem vágjuk élesbe, de volt egy-két hancur amire nem igazan vigyaztunk :oops: ,meg amugy megszakitásossal védekezün. :oops: Nem a legbiztonságosabb, de nekem a fogigátló nem vált be és a nődokim azt mondta, ha akarok gyerekeket, akkor ne szedjem
Drukk neked!!!! :wink: légy ügyi!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


lilla
nem hinném, hogy terhességtől lenne a sav, még tul korai lenne.
Amugy még nem produkálok terhes tüneteket, de hátha fogok :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Hát a görbéd alapján lehet, hogy nemsokára fogsz. :)
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: