Új privát üzeneted érkezett!

Egy egészséges ráhangolódás kell, de tényleg nem szabad csak ennek élni! Én most totál türelmes leszek, de ettől függetlenül hőmérőzök, kizárólag azért, hogy tudjam mi, hogy zajlik bennem! Lh-tesztet valszeg most nem fogok használni, mert nem ettől fogom függővé tenni az együttléteket! Nálam is most indul a leszarom hónap! :lol:
Vendég
 


:-)
Vendég
 


Csajok szerintem tartsunk közösen leszarom hónapot. Meglátjuk kinek jön be :)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Háát, én azért bármennyire is okoskodok, ha ott járnánk már, azért annyira nem tudnám leszarni, mert csak magamat csapnám be vele! Szóval, lesném, mikor van ovu, aztán uccu a páromra, utána meg azért titokban várnám a tesztelés napját, de azért persze közben élvezném az életemet, nem rendelnék mindent alá ennek... 8)
De tetszik ez a laszarom hónap kifejezés.
Vendég
 


Ósió: Persze engem is érdekel majd, hogy sikerült e. De ezt a leszarom hónapot úgy gondoltam, hogy nem fogom rágni a körmöm, jajj mi lesz. Egészséges várakozás persze, hogy van mindenkiben csak nem akarok görcsölni már. A múlt hónapban is annyira vártam, hogy babó legyen és utána mikor megjött teljesen leeresztettem. Szóval lazábban kell hozzá állni mert különben iszonyű időszakot kerekitünk magunknak.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, ezzel egyetértek! A babacsinálás az ember életének egy része, de nem kizárólagos, még akkor se, ha nagyon szeretnék. Mivel az ember élete több szálon fut, nem érdemes egyetlen egynek alárendelni mindent, s azon görcsölve tönkretenni más boldogságokat. Szóval, csak lazán tényleg, s akkor mennek a dolgok!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Dobok egy görbét! Elég fura napra tette a pé-met, aznap negatív volt az lh tesztem :shock:
Szerintetek? Van remény? Remény hogy volt pé-m :) Vagy másra :)

Kép
nyuszifülû
 
 


Nyuszi!

Pé napján már nega az lh-teszt! Szerintem okos a ciklus! :lol:
Vendég
 


Grönland! Azt értem én, de az a furcsa, hogy pé után lett az LH tesztem pozitív, én még annál a verziónál tartok, hogy a poz. lh teszt után 34-48 órával van a peteérés. Vagy nem így van? Már teljesen bekavarodtam ettől a sok adattól, számításoktól....hehe :):):)

Csajszik veletek újság?????


Pusz

Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Bocsi 24-48 órát akartam írni :)
nyuszifülû
 
 


Basszus Nyuszi, most látom a diagramon, hogy hol volt pozitív! Lehet, hogy másnap volt pé? :roll: De látom körbelőtétek! :lol:
Vendég
 


:lol: Megteszünk mindent :)

Az az érdekes, hogy aznap amikor a pozitiv Lh tesztet csináltam annyira fájt a hasam, hogy majd beizéltem,nem tudom, vajon akkor mi lehet odabent? Olyanjó lenne néha bekukucskálni :):)
A peteérés fájhat vagy a kilökődés?

Jó lenne ha fennt maradna a hőm :oops: Nem csak azért hogy babalegyen, hanem hogy tényleg lássam hogy legalább normálisan működöm .
Na! mostmár nem iszom cickát. Besokkaltam belőle. Nem az ízéből, hanem hogy megmondták a frankót hogy a ciklus elején kell inni, aztán meg más mondta meg a frankót hogy a ciklus második felében kell inni. Hát akkor iszom kakaót meg teát. A palástfű az tuti a második felében kell (remélem) mert most azt iszom
De az ize valami förtelmes :cry:

grönland te hogy állsz most???


Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok Csajok!

Csucsu ez tényleg jó ötlet, már én is gondoltam rá és most titeket olvasva, határozottan arra jutottam, ha ez a hónap sem jön össze, akkor fel is út-le is út a hőnek, a tesztnek, a teáknak és minden stresszes dolognak. Marad a családom, a hétköznapok és ha az a babó jönni akar úgyis jön, ha nem akkor nem. Apát ezentúl is 2 naponta elkapom, de ennyi!Legalább a házaséletünk miatt nem kell stresszelnem magam! :lol:

Így is szerencsés vagyok, hogy már van egy tündéri , egészséges kislányom!

Szóval, ha most nem jön össze, akkor októberben kezdődik az én leszarom hónapom!
ritt
 
 


Ritt ez a beszéd. Meglátod jön az a babó majd csak nem szabad stresszesen csak arra gondolni.
Leszarom hónapra fel :)

Kép
csucsu05
 
 


Nyuszi!

A babatervezők.otthona.neten megtalálod a shop-ban ezeket a termékeket és azt is, hogy melyiket mikor kell inni! Az ott leírtakat vedd figyelembe! Az a biztos.

Hát én most mégcsak a ciklus elején, de januárig nem foglalkozom nagyon a babatémával! Persze csak olyan szinten, hogy nem görcsölök rá, nem lh-zok, viszont a hőmérő már hozzám nőt! :oops:
Vendég
 


Még mindig egyedül vagyok?

Azon gondolkodtam, hogy a múlt hónapban a 24-25. napomon nagyon görcsöltem. Lehet, hogy akkor volt ovum?Mert akkor a hőm is 37 felett volt és azokban a napokban volt 1-2 tized fokos esés is.
Aztán a 32. napra jött meg. Szerintetek? Most ez nagyon izgat. :roll:
ritt
 
 


Ritt!

Ebből nem lehet megmondani! Ha akkor volt ovud, akkor elég rövid a luteális fázisod. Mértél egész hónapban? Jó lenne látni a görbédet, úgy talán tudnék valami okosat mondani!
Vendég
 


sziasztok lányok.
Megjöttem a nagyimtól. felrakom kérésre a hőmet.
Csucsu
Én azért csinálom ezt most mert nagyon punást szeretnék. És még a köv hónap a próba és ha nem jön össze akkor stopp lesz jövőig mert mindenféleképpen májustól max juliusig szeretnék babót most
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Banyek Vera, nem semmi vagy! :lol: Talán még kérd a lottó ötöst is, hátha..... :lol: Aztán majd osztozunk! :lol: Talán most, hogy kicsit leesett jelezheti a pé-t!
Vendég
 


Ez tök jó Vera nem? akkor ma van a csúcs nap, ha jól látom!?
ritt
 
 


Nincs teljes havi görbém
ritt
 
 


Csajok! Pozitív lett most az LH-m! Akkor ma meg holnap mindenképp hajrá?!De tojcsi nincs, legalábbis egyenlőre!Az baj?
ritt
 
 


Szia!

nem baj! Nem mindenkinek van olyan, van, akinek krémes az állaga.
Egészen addig kell szeretkezni, amíg pozitív a teszt, plusz azon a napon is, amikor negatív, mivel akkor van a pé. Meg azért a biztonság kedvéért a köv. napon is.
Vendég
 


Ritt!

Hurrá! :lol: A tojcsi nem mindenkinek van! Szerintem szeretgessétek egymást most kb 3 napig nagyon és közben mérj reggel hőt, hogy tudd megrepedt-e!Ja és ugye tudod, milyen hónapot írunk? :lol: Csak lazán! :lol:
Vendég
 


Lányok.
Tegnap nem voltunk együt de ezt ma bepótóljuk mert nézzétek? a mai teszt eredmény meg a többi napi. És a tegnapi volt a csúcs.
Kép

Meg meg várom míg meg szárad mert akkor jobban látni de szerintem a tegnapi a legerősebb. Szerintetek?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!

Hogy hagyhattad ki a tegnapot? :lol: Most aztán 2 napig apáról le sem mászni! :lol:
Vendég
 


Vera: Apára fel :)

Kép
csucsu05
 
 


Hát csajok a tegnap nálunk sem jött össze, olyan sokáig dolgozott a másik szobában, hogy nem győztem kivárni.A kisbébim miatt meg tök szarul aludtam, mert jön megint a fogacskája és alig tudott aludni, nekem meg be kellett rohangálni hozzá!
De majd ma!Ma nem hagyom, mert ha tegnap poz volt akkor 24-36 órán belül ovu, akkor remélem még beleférünk! :P
ritt
 
 


Ritt: Nálunk is tegnap sehol semmi nem volt. Vagy az időtől vagy nem tudom de elaludtam :( Az én kislányom is fent volt éjjel többször. Lehet a foga miatt mert 4jön most egyszerre de lehet a széltől is. Itt akkora szélvihar volt, hogy a redőnyünket csak úgy csapkodta a szél. Lehet ettől nem aludt valami jó a gyerek és én sem.
De ma majd ígyekszek .

Kép
csucsu05
 
 


Vera, nálad mi a helyzet?
ritt
 
 


Jajj olyan klassz volt a mai napom. Elmesélem ha nem baj: Reggel ezerrel pörögtem, hogy kész legyek mert ma vittem az én kislányomat elöször Ficánka tornára. Már izgult ahogy mentünk. Meséltem neki hova megyünk mit fogunk ott csinálni és olyan okos mert értette és szögdécselve ment az utcán. Na odaértünk és az én lányom mintha egy meseországba ért volna csak tátott szájjal nézelödött. De kb 2perc és már be is illeszkedett. Minden gyakorlatot végigcsinált és táncolt meg játszott. Ez ilyen táncos, mondókás, zenés, játékos torna. Nagyon szupi volt. Anyukáknak is kellet csinálni a kicsikkel. Tényleg szupi volt. Aztán hazasétáltunk és ahogy hazaértünk már ment is aludni úgy elfáradt.Most néztem meg és mosolyogva alszik. Na ettől van ilyen jó kedvem. Bocsi, hogy ilyen hosszan meséltem el de nekem ettől olyan jó kedvem lett.
Mindenkinek ilyen szép napot kívánok csajok :)

Kép
csucsu05
 
 


Még mindig egyedül vagyok? Úgy görcsöl a hasim!De nem baj érjenek csak azok a peték, igaz? :wink:
ritt
 
 


De jó, de ez biztos Pesten van! Én is akarok ilyesmit keresni Győrben, mert az én kislányomban is csak dúl az energy és imád táncolni. Ha a boltban vagyunk és megszólal vmi zene vagy ha a telefon zenélve szólal meg, mint egy rádió már táncizik is!

Ez pont neki való lenne!Ő ezért szereti aSzezám utcát és az Elmo világát, ott is mindig táncolnak, zenélnek, énekelnek.

Pl. Ő úgy ébred mindig, hogy énekeli a hinta-palintát :D
ritt
 
 


Ritt!

Most látom csak, hogy Győrben laksz! Én is éltem ott sokáig! Ki a dokid?
Vendég
 


Dr. Parányi János
ritt
 
 


Tegnap pozitív volt a tesztem, ma megint negatív, az jó? Nem baj, hog ynem 2 napig pozitív?
ritt
 
 


Ritt : Ez nem Pesten Halásztelken van. Pest megyében. Itt a környéken mindenhol van csak más napokon. Szóval az összes környező településen. Szerintem nálatok is van valami ilyesmi.
Amúgy a SZabina is imádja az Elmot meg a Szezám utcát. Ő is táncol rá és tátott szájjal tudja figyelni.

Kép
csucsu05
 
 


Ritt, szerintem a lényeg, ha tegnap az uvocsík ugyanolyan vagy erősebb volt, mint a kontrollcsík, akkor van pé-d, ma pedig mindenképpen szeretkezni kell, mert ma negatív, most reped és vándorolgat, hogy menjenek a katonák!!!
Vendég
 


Ritt!

Parányit nagyon megszerettem, mikor utoljára voltam kórházban! Felváltva jött be ő is, a dokim is érdeklődni, figyelgetni! Mindketten nagyon emberségesek! Jó választás! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Hát ebben a hónapban sem babásodtam, tegnap kissé összezörrentünk így hiába ovuláltam. :x Pedig ma reggel jól felment a hőm 36,96-ra!
Így duplán haragszom rá, mert ő miatta ment el a 2 "fontos" nap :? Ez van!

Vkinél vmi jó hír vagy csak hír? Tegnap nem voltatok igazán forumozós kedvetekbe!
ritt
 
 


Ritt: Tessék kibékülni. Nem jó össze zörreni. Én legalábbis úgy utálom. ma kibékültök és este bujjatok azért össze. Sose lehet tudni alapon. Aztán csak "ballag a katona" :)
Min tudtatok összeveszni? Anyukámtól tanultam egy jót: Azt mondta, bármikor összeveszek a párommal sose feküdjek le haraggal. Ez a hosszú házasság titka. Milyen igaza van. Mindenhol vannak összezörennések akinél nincs az nem mond igazat. De milyen jó a veszekedés után kibékülni :) Ritt hajtá :)

Milyen kicsi a világ :) Már találtatok Ritt és Grönland közös ismerőst.

Grönland:Miért ez a neved? Már akartam kérdezni régebben is csak mindig elfelejtem :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Csucsu! Tudom, mert eddig mi is ezt vallottuk, így (alán) úgysem maradunk! :wink:
ritt
 
 


Ritt: Ez a beszéd. Akkor este valamivel engeszteld ki a párod. Persze ha nem a nő a hibás akkor is mi szoktunk békülni. De tudod a férfiak ilyenek. Szeretik ha kényeztetik őket. És este azért bujjatok is össze. Sosem lehet tudni mikor jön össze az a babó.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Küldtem privit megkaptad?
ritt
 
 


Sziasztok!

Ritt: ne keseredj, nekem 17.-től van elvileg termékenységi napjaim, erre hétfőn együtt voltunk, de kedden és szerdán nem jött össze. Nem biztos hogy az a 2 "fontos" nap kárba veszett! Nekem is 36,9nél jár a görbém, mi is összezörrentünk tegnap ezért nem sikerült együtt lenni. De haragudj rá. nem lehet parancs szóra együtt lenni, ez nem megy, hidd el tapasztalatból mondom. Nekünk is volt h én akartam a baby miatt, és nem jött össze a dolog.
Fel a fejjel, lehet h ma összejön.! Drukk neked!
Vendég
 


Igy igaz. Tríxynek igaza van.

Trixy: Üdv:)

Kép
csucsu05
 
 


Ritt: Sajna a privit nem kaptam meg. Lehet vacakol ez a rendszer.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi aranyosak vagytok!

tudom, de mégis.

akkor tegnap front volt a pasiknál? :?
ritt
 
 


Ritt: szerintem igen. Nekik is jár néha egy kis "rosszkedv". :lol:
hidd el, ma minden rendben lesz, még a nap is süt! :)
Vendég
 


Most vettem észre, hogy nyitva van a méhszáj! Az jó nem?!
ritt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: