Új privát üzeneted érkezett!

Monyo :P
Brrrrr, rengeteg munkám van, helyettesítem az egyik kolléganőmet is és a héten K, Sz szabin vagyok... Szóval elhavazva...
S Te???
Fanni
fanni73
 
 


Helló csajok!

Na akkor kezdem a panaszodást ...
Elvileg ma van a 10. cn, de csajok ma reggel 36,9-et mértem előtte 3 napig 36,8-at. :shock: Azelőtt meg nem mértem. Nekem ovu. után szokott ilyen magas lenni a hőm.
Ha most fog megzakkanni a ciklusom az nagyon klassz lesz .... remélem nem.
Mondjuk a mensi sem volt olyan igazi, alig jött valami de tényleg szinte semmi volt .... :roll:
kokusz
 
 


Monyo

Olvastam a másik topikban hogy mi van nálatok ... sajnálom és szorítok, hogy minden rendben legyen ...

Fanni nem irígyellek .....
kokusz
 
 

 
 

fanny a lehetosegekhez kepest jol vagyok.kicsit aggaszt hogy szedulok es remegek,leesik a cukrom a dietam miatt.

kokusz,nemlehet esetleg hogy terhes vagy?nem akarom beledbeszelni persze,de ez is egy lehetoseg.
szerintem nyomj egy tesztet es aztan egy lehetoseggel kevesebb vagy megvan az ok:)

Kép
monyo83
 
 


Monyo :P
Biztos kell most diétáznod? A stressztől is fogysz... no meg a stressz sem kellene mert magasabb lesz a prolaktinod, ami meg gátolja a teherbeesést... de sajna nem lehet parancsszóra nem stresszelni... Pláne azok után, amik történnek körülötted... Talán inkább sportolnod kellene, vagy sportolsz is?

Kókusz :P
Én is néznék egy tesztet a helyedben :wink:

Fanni
fanni73
 
 


fanny most tudakoltam ki(kox pcos lanyok)hogy nem valo nekem a 90 napos dieta.
igy valszeg mast probalok ki.
sportot el kezdem ,csak olyan nehez...lusta diszno vagyok.

Kép
monyo83
 
 


Helyes :P Mindkettő :P (Rajtam csak 1-2 kg plusz van, de azért egy kis mozgás jót tenne... viszont én is lusta dög vagyok... 8) )
Fanni
fanni73
 
 


Jó reggelt! 8)

kókusz tesztet!! :) Barátnőm három napot vérzett az volt a különös hogy fájdalom nélkül...aztán magas maradt a hő és lett egy + teszt :) ma már három hónapos :wink:

Monyó!

A 90 napos biztosan nem jó, mert az a szervezted műkődésére hat!!!anyagcserébe szól bele, egyébként sem tartom egészségesnek...akik itt a cégnél csinálták mind a dupláját szedték fel miután abbahygták...!!!!

felcsalom a görbuszt levágtam az elejét mert nemakrt felférni már ilyen hosszúúúú 8) szóval nem az első cn től kezdődik...

egyébként átlag 28 naposak a ciklusaim, a mult havi volt először hosszabb (32 napos) meg ez a mostani...így a középidős kaális vizsgálatom klasszul első hetes lesz kb..remeélem nem baj :shock:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Legyekmami :P
Ez nem valami egyértelmű görbe... Émelygés van még? Vagy cicifeszkó?
Fanni
fanni73
 
 


Fanni!

Cickófeszkó van már...émelygés is, de az nekem szokott minden hónapban lenni, az tuti agyalapi hatás :shock:

hőhullám jelentem meg hasmasi...meg ma reggeli negativ teszt :wink:

SZóval valszeg csak egy hosszú ciklus elé nézünk...

Pedig tegnap már veszekedtem eset amit én sose szoktam (angyali természetem van :lol: )csak mensi előtt 1-2 nappal

úgyhogy majd jól meglátjuk mit hoz a jövőőőőő
Vendég
 


Csaok tesztelni nem akarok ... én is gondoltam rá hogy esetleg bébi, és így pénteken teszteltem egyet ami full negatív lett ... úgyhogy ez a lehetőség kizárva .... gondolom .... vagy már a fene se tudja ....

Mozgás: én ma kezdem :) ha minden igaz. Uram jár rendszeresen és mától én is megyek vele. Van trénere és én is hozzá megyek. Rólam lement 7 kiló áprilistól és elég löttyedt vagyok ... úgyhogy hajráááá lányok
Szerintem holnap meghalok az izomláztól :)

L.mami ez brutál görbe, az enyém is hasonló ronda volt előzp ciklusban.
kokusz
 
 


Legyekmami :P
Ha 24. napi a péd, akkor még nem is lehet + a teszt. A cicifeszkód gyanús... nekem az utolsó (áprilisi) lombikom óta egyáltalán nem feszül, pedig korábban a ciklus második felében majd leesett...

Kókusz :P
Hmmm, mi a férjemmel elkezdtünk futni. 2x voltunk, aztán jött a 40 fok és amúgy is alig tudtunk odébbmászni a nagy melegtől, elmaradt a futás. Elvileg ma este megyünk... de azért nem garantálom, hogy gyakorlatilag is :wink:

Nekem holnap-holnap után fog megjönni, már pár csepp vérrel bejelentkezett a drágám. De nézzük a nem száni oldalát, nem kellett egy újabb nega tesztet megnéznem :roll:

Fanni
fanni73
 
 


Kókusz, én is így vagyok b.mint ami a mensit érinti. voltunk nyaralni, és kedden 31 napra megjött 4 napig tartott , de minimális volt, de én nem gyanakszom terhességre, mert amikor a 4.nap együtt voltunk, akkor utána jött pár csepp piros vér is. egyébként s.barna.hőmet nem mérem, mert hétfőn eltörtem a hőmérőm.(pedig oda is vittem)

off bocs a közönségességemért :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Angyal!
Jössz ma hírekkel?????
Kamilláról te majd tudsz hozni infót?

Monyó!
Tényleg nagyon sajnálom az otthoni dolgokat. Mindig csak a sok baj. :(

Kokuszkám!
Igen, elég magas ez a hő. :roll: Viszont terhességhez még nem elég magas sztem. Ma mit mutat?

Lmami!
Most aztán már tényleg kiváncsi vagyok mi lesz ennek a görbének a végkifejlete.

Fanni!
Lehet már mondtad-sőt biztos is- mikor lesz a köv lombik? Most a kötelező kihagyás van ugye?

Boni!
Fránya menzi. :(

Lányok!
Nagy gondban vagyok. Nekem most fog megjönni (természetesen, mert tegnap én is kigányáltam az egész lakást, ma pedig ordítottam reggel a kutyákkal, didkóm(im), meg olyan lapi mintha soha nem is lett volna) és elkéne kezdenem szedni a fogigátlót. De ha jól számolom pont pé-kor leszünk szabin, pont azon a héten. Ráadásul bár itthon leszünk, de azért tervezzünk hogy egy-két napra elugrunk valahová. Viszont a középidőben a Kaáliba is kéne mennem és ez szintén bezavarja a szabadságot.
És arra gondoltam adnék magunknak még egy lehetőséget, hogy itthon szabin stressz mentesen összehozzuk a babát spontán, és arra gondoltam egy hónappal halasztanám a lombikot. Mert olyan szar arra gondolni, hogy pont fogigátlót szedek. Mert hátha...
Sztetek ez hülyeség? Ez azért elég szánalmas így 3 év után, nem? :roll:
Komolyan nem tudom mit csináljak, bunkós bottal nem lehet kiverni a fejemből ezt a spontán dolgot...

Egyébként többiek, merre vagytok???
Vendég
 


Sziasztok!

21 petesejtem lett! :shock: :D

Tegnap nem voltam valami fényesen, mindig fájni szokott punkció után - pláne ennyitől. Ahogy hazaértünk kidobtam egy taccsot :oops: , valszeg túl sokat ittam túl gyorsan, kértem vagy 4 teát az őrzőben, plusz lenyomtam egy fél literes izotóniás italt, aztán felrázott a taxi.
Délutánra sokkal jobb lett! :wink:
A hasam kicsit fáj, de sztem belefér a "normálba"! Iszom a vizet, eszem a fehérjét! :wink:

Bocsi, most ego voltam, majd visszaolvasok, mi szániság történt ez elmúlt 3 napban! :wink:

Fanni :P
Amitől tartottam: bejöttem, tök összetúrva találtam mindenemet :evil:
angel37
 
 


Angyalom!

Húúú az anyját! Csak így tovább!!!
(a rosszullétet sajnálom azért, de stram csaj vagy te :wink: )
Vendég
 


JUNKO!

annyira érdekes amit írsz :) Én is rákattantam múlt hónapban hogy legyen spontán hónapom és ki is tartottam mellette tűzőn vizen át,,,,mondjuk nem lett belőle baba de úgy éreztem muuuuuuuuuszáááááj...úgy hogy a tanácsom: ahogy érzed :wink:

Angel!

Te jóég!!! Hogy fértek el ó :shock: Leírnád nekem hogy folyik a punkció??? altatnak? még a műtőben felébresztenek és saját lábon távozol, vagy az ágyadban ébredsz? apuka közben produkál míg leszívják és akkor összeeresztik őket,??mikor derül ki mennyi termékenyült meg??? több krédésem nincs :lol:


Nekem 8. dpo így a 32 napon :lol: 36,7 a hő még ölég gyengus szegény..nadehátha megizmosodik :) pénteken nagy ngy buli a szigeten jön az összes haver remélem addigra kiderül mivan:) ha nagy a buli akko neme gy pohár bor csúszik, és a napi 2-3 szál cigi is megugrik keményen :oops:
Vendég
 


Junkom,
én is kb ezt gondoltam! :lol: A stimu pedig teljesen u.a. volt, mint a múltkor!

Már okés, igaz nem tökély! :wink:

Megijedtem a hiperstimutól, ennyinél jó esélyes, de állítólag növeli az esélyeket, így egy enyhébb változattal ki is egyeznék! :wink:

Fulladásig kell innom a vizet, kétlábon járó kis vizeshordó leszek már, és egyfolytában pislini járok! :roll:

Legyekmami,
altatásban 8-10 perces bevatkozás. UH fejen levő (asszem) tűvezetővel hüvelyboltozaton át beszúrnak a petefészkbe, leszívják a tüszőfolyadékot, és abban vannak a petesejtek. :)
Utána kiteszenek az "őrzőbe", ott kapsz infúziót, feküdni kell kb egy órát. Ált. az őrzőben térsz magashoz, bár speciel mikor most kinyitottam a szemem, mondták, hogy még a műtőben vagyok! :)

Apa a punkcióval párhuzamosan produkál, igen! :wink:
Másnap dél körül körül kell telefonálni, hogy mi a helyzet!

Rambóka,
Köszi! :) De ezt miért nekem címezted? :shock: Nem vagyok PCO-s, még csak gyanús sem! :?
Igen ezeket kell nézni, tudom. :wink: Amit Monyókának írtam, azt semmi többről nem szólt, mint egyszerű ténymegállapítás, hogy az éhgyomri cukrom nekem is 5.1... ennyi és kész. :)
angel37
 
 


Angyal!

Igen a kis hiperstimut már nem is akartam mondani. Hátha ez hiányzik. :) Azért nagyon remélem az enyhébb változatot. Már dolgozol? Ejjj. :x

Lmami!
Azt hiszem halasztok, apjuk is egyetért, beígérte a nonstop szexet. :) Aztán majd lehet max. rajtam szánakozni augusztus végén. :o
Azért a 36,7 már alakul, hátha megy ez feljebb még...
Vendég
 


Angel :P
Persze, hiszen az már nem a Te anyagod, ugyanis ezúttal babás leszel és hamarosan az a kupi már egyáltalán nem fog érdekelni :wink:
Itt is gratulálok :D

Junko :P
Elvileg október. Bár most épp veszekszünk a férjemmel. Nem tudom, mi lesz a vége... A kapcsolatunk 7. éve ez...

A lombiknál sorban állás van. Ha az egyik hónapot lemondod, akkor nem valószínű, hogy beférsz a következőbe. Az én dokimnál áprilisban novembernél tartott a lista... De ha nagyon nem akaródzik, akkor maradj a spontánnál, de annak tükrében hogy tudd, amit írtam.

Legyekmami :P
Ez aztán a hosszú ciklus! Az enyém a múlt hónapban 37 napos volt! Már produkáltam egyszer egy 41 naposat is! Ahhoz képest igen nagy változás, hogy mielőtt elkezdtem volna a meddőségi kezeléseket, a 28 már csúcshosszúságúnak számított...

Írtátok múltkor ezt a takarítási mániát. Azt hiszem, nálam ez a kerti gyomszedéssel egyenlő. Ha jobban belegondolok, kb. havonat szedem ki a gyomokat. Egészen rá tudok kattanni. De ha ezt nem írjátok, sosem jöttem volna rá, hogy ez nálam egy mensi előjel :roll:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni

ugye ugye...figyelni kell a jeleket...bár már ez se megbízható kérem szépen,,,,nekem vasárnap volt a takarítós/üvöltözös napom aztán még ma is fehér a wcpapír....

vasárnap azon robbantam jelzem hogy ember rózsaszín klotyipapírt hozott.... :shock: :twisted: személyes támadásnak éreztem...hát ki látja azon a fontos dolgokat??? :lol: 8)

Nekünk is a 7.év....még bírjuk :) vigyázzatok magatokra és egymásra!!!!

Angel!!

Köszönöm szépen...ha isemrem a menetet már nem is tartok tőle :)
Vendég
 


Na sziasztok

Hu mennyit írtatok :)

Fanni voltatok futni? Nekem nagyon bejött az edzés tegnap :)

Boniko, nekem is volt pici friss vér is ... igaz nem sok, de volt.

Junko, ma is 36,9. Majd valamit kipróbálok a fertyn ... Attól tartok volt egy korai peteérésem, a múőlt hét elején elég durván szőrkált a petefészkem a jobb oldalon pár napig, de akkor nem hőmérőztem. És szerintem mégha lehetne is valami olyan vékony a méhnyálkahértya hogy kizárt .... másrészt még jól bele is kavar az inszembe ... fene .... :twisted:
Ami téged illet, szerintem halgass a szívedre ... :)

Angel gratula a sok petesejthez ... de ez rengeteg ... :shock: Sajnálom hogy rosszu voltál, de talán érthető ... szurkolok nagyon :)

Lmami, rakjál görbét :)
kokusz
 
 


imhol :)

megint 10. cn től kezdődik mert nem fér fel a kis monstre bébi...lám milyen jó a hőmérőzés már boldog hitben élhetnék napok óta, hisz múlt hónapig atombiztosan jött a mensi 28 napra

Kép
Vendég
 


Lmami na ja ... bár én most ezzel nem dicsekedhetek ... mármint azzal hogy jó hogy hőmérőzök mert tudom mi a helyzet. Mert jelenleg abszolut nem tudom :)
Mindenesetre a tiéd alakul .... :)
kokusz
 
 


Kókusz :P
Csak én futottam, ugyanis betoppantak a tesómék 2 gyerekkel. Köztük rohangáltam, hogy ne tegyék használhatatlanná a házunkat :roll:

Legyekmami :P
Én sem veszek rózsaszín wc papírt már egy ideje, sőt, a kammillásat sem, mert a narancsszínű virágocska is megviccelt már párszor!
De a legdurvább, hogy az előző lombik előtt piros lepedőt és ágyneműt húztam fel. Az emrikék tiszteletére vettem, de mikor felhúztam, éreztem, hogy elszúrtam a színt :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Kokusz!
Na igen én is korai pé-re gondoltam veled kapcsolatban de nem akartam írni.
Ja, hogy nem elég az mnyh? Barátnőm kisfia menzi utáni napon fogant. És ez biztos, mert csak akkor voltak együtt. Amolyan békülős szex volt és a jövevény a házasságot mentette meg...
Na persz Angyallal szoktuk ilyenkor azt írni, a csoda mindig másokkal esik meg...

Fanni!
Hogy lehet, hogy nem tűnt még fel neked ez a takarítási hóbort? :roll:
Nálunk Szegeden egyenlőre nincs várólista...nya majd elcsoszogok a Kaáliba hátha modnanak nekem valami okosat. A héten döntök.
7. év a rizikós??? Na csak nem lesz gond, tessék kibékülni (mellesleg most fogsz menzizni, egy kis összeveszés ilyenkor becsúszik...áá hogy én mit műveltem múltkor, férjem tudna mesélni...)
Vendég
 


Junko

Nyugodtan írhattad volna :) csak az a helyzet hogy most ennek nagyon nem örülnék ... pedig azt hiszem ez a helyzet. Na de 6. cn-en? :roll: persze gondolhattam volna hogy most kavarodok be mikor nem kéne .... ebben csak az a rossz hogy ha tényleg így van akkor épp akkor jön meg a mensi amikor mennem kéne 21. napi vérvételre .... úgyhogy fuccs az egésznek .... én sem hiszek a csodákban ....
Mensi elptt én is hülye vagyok :)
kokusz
 
 


De becsúszik ám a kis veszekedés mensi előtt.... 8) ölniiiiiiiiii tudnék a feszkótól vááááááááááá

Kókusz ha korai volt a péd az jóhír vagy rossz? azaz voltatok együtt a lehetséges pé idején?
Vendég
 


Lmami hát én már nem is tudom ... voltunk együtt de totál belekavar a dolgokba .... :cry:
kokusz
 
 


Junko,
inkább úgy fogom fel, hogy annyira jól vagyok, hogy tudok dolgozni! :wink: Úgyis már csak kb 2 napot vagyok, azt lehet, hogy utána jódarabig nem! 8)

Hajrá nonstop szex! :D De, ahogy Fanni is írja, tényeg óvatosan a halsztással!

Fanni,
na igen, próbálok a kupihoz is így hozzállni! :lol:
A narancssárga virágocskás dolog ismerős! :roll:

Legyekmami,
Jó ez a görbe! :)
Amitől nagyon tartunk, az bőven látszik a rózsaszín papíron is, de reméljük semmit nem is kell majd nézegetned rajta! :wink:

A lombiknál tényleg nincs mitől félni, inkább izgalmas, érdekes a folyamat, jó várni a köv. lépést! :wink:
Látod, még egy 3. is miket tartogathat! :shock:

Kókusz,
köszike :)
Sajnálom ,hogy így hülyéskedik a ciklusod :( jó volna egy zebrácskával pontot tenni a végére...
angel37
 
 


Angel drukkolok, hogy jó ideig tényleg ne kelljen menni doglozni.
Ami a ciklusomat illeti néha totál elegem van magamból .... :)
kokusz
 
 


Telefonáltam: 12 párosunk lett mára! :D :D

Kókuszka,
köszi! :)
Nem csodálom, hogy eleged van magadból ilyenkor :? Tök meg tudom érteni :roll:
De addig semmi, akkor majd a forgácsos haladás kicsit feldob! :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Fanni, Angyal
Köszönöm a tanácsokat, tényleg az a tuti, hogy bemegyek a Kaáliba és megkérdem a hölgyeket van-e ennek akadálya.
Én nagyjából már döntöttem...
Fanni, ha az én tervem jön be, ill. nem jön be októberben együtt lombikozunk. :wink:

Angyal!
Persze abban igazad van, jobb ha transzfer után vagy otthon. Hihhhhhhhetetlenül drukkolok.
Hogy osztódtak? Nem tudod még????

Kokusz!
Hát nem sok okosat tudok mondani. Tudom, hogy végre mennél inszemre erre meg ez a hő, meg korai pé gyanú...de talán nem is kell menned. :P
A másik meg hogy a hőmérőzés azért nem tuti, ezt már sokszor írtam.
Ha nagyon fusztrál, tedd be a sarokba pókhálósodni....

Hú lányok tegnap lecsót főztem és azt hoztam ma be.
Viszont csak erőspaprika volt otthon... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Angyal!
:wink:

Jajj de jó!!! Aztán lehet még több is lesz...:)
Annyira jó érzéseim vannak veled kapcsolatban...
Vendég
 


Junko,
most magamnak is magammal

A múltkor is lett 1 párosunk másnapra, de az eddigiekkel is már teljesen boldog vagyok! :oops: :D

Ha az jön be, amit kívánok neked, akkor tudod mikor fogsz te lombikozni! :roll: :lol:

De ha mégis, biztos ami sicher: tényleg vetesd fel magad a listára!
angel37
 
 


Angyalom!

Hát ja, összetettem volna a két kezem ha nekünk a fele sikerült volna. :)
Nem is azért mondtam, hogy kell még több pároska.
Eddig minden úgy szuper nálad ahogy van.
:!:
Vendég
 


Sziasztok

Kókusz Hőmérős topikban kikunyizták tőlem a tesztet, persze negatív :?

VAlami nagyon nem stimmel velem, mert leszakad a hasam alja, meg a derekam. :cry: el kell mennem dokihoz
Vendég
 


Vicuska,
neked akartam még írni, csak lemaradt! :oops:

Volt hasműtétem, nem is akármilyen, és bizony ott szereztem az elzáródott petevezetőket.

Mikor a hsg kimutatta, hogy nem vagyok átjárható, megkérdeztem a dokit, hogy nem lehetne-e laparral megnyitni őket, és az volt a válasza, hogy az ilyen műtétek a legtöbb esetben nem szoktak sikeresek lenni (vagy ha igen, a legtöbbször újra elzáródnak) plusz nálam több lett volna a rizikója dolognak, mint amire megoldás lehetett volna egy lapar. Mondjuk az sem mindegy, hol az az elzáródás, a petvezető melyik részén.

Előzőleg történt hasműtét nékül, valszeg azt mondanám, nézzük a lapart, mert kiderülhet belőle más is, nemcsak elzáródás, és ugye egyben meg is lehet oldani a problémákat, ha találnak vmit.
Diagnosztikus eljárásnak - az előzményeidet tekintve - viszont én macerásnak tartom, úgyhogy inkább talán hsg...
De ha a dokid javasolja a lapart, biztosan tudja, mit csinál, én is a dokimra hallgatnék... :wink:

Nekem is volt hsg-m, nem fájt, csak kicsit kalandosra sikeredett! :wink:

Junko,
az előzőnél én is kb azt produkáltam, amit te az elsőnél! :wink: Lehet, hogy a köv. próbálkozásnál te is tarolni fogsz! :D Ja, vagy mit is írtam ma már egyszer? Hogy nem is lesz rá szükség? :wink: :D

Boni,
nega :(
Te most akkor nem vagy összhangban a felső vonalzóddal? :oops:
angel37
 
 


Lányok :!:
Sosem voltam hőmérős fajta... már 2 napja barnázok, ma 28. cn vagyok és csak úgy poénból mértem egy hőt és 36,9. Ez furi, mert a 24-25. napi 36,7 volt, a 26. napi 36,3 és ez meg mai. Igaz, a többi reggeli hő, ez meg esti. Na mindegy, csak érdekességképp írtam...
Jó éjt,
Fanni
fanni73
 
 


angel de összhangban vagyok, csak a hőmérős topikban a csajok kikunyizták a tesztet, mert írtam Nekik, hogy jóval kevesebb volt a mensim ebben a hónapban, és barna. erre kitaláták teszteljek eggyet. mivel volt 84 ftos occsó teszt, engedtem nekik. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok ma már 37-et mértem .... :roll: Itt rágódom, bár tudom feleslegesen, mert úgyis ez van és kész. ÁÁÁáááááááááááááááááá

Boni én is teszteltem épp azért mert kevés volt a mensi, de olyan negatív volt mint atom.

Angel, nekem is jó érzéseim vannak veled kapcsolatban :) drukkolok
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz, Lmami!
Hő?

Monyó!
Te hová tüntél?

Angyal!
De jó is lenne...most bízom, de minden ciklus elején optimista vagyok.
Ma telefonálsz megint a Kaáliba, hogy mi a helyzet?

Fanni!
Bizony az esti hő, nem tuti. Reggel mérd meg és lássuk azt!

Boniko!
Egyébként nekem is volt már hiper kevés vérzésem. Sztem nyáron kicsit megzavarodik a ciklus, legalább is én ezt tapasztaltam magamnál...

Ma egyébként nagyon szánalmas voltam. Főnöknek mondtam hogy szept vagy okt. újra lombik és elbőgtem magam. Elég ciki volt...

Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


37? :shock:
Na most már egyre kíváncsibbá teszel Kokuszka...
Vendég
 


Junko

Jaja 37 volt reggel .... nemtom örüljek e vagy ne .... ez most még rosszabb mint máskor. Hülye vagyok, igaz? :roll:
kokusz
 
 


Csajok adjatok tanácsot légyszi.

Itt filózok mi legyen. Szerintetek hívjam fel az intézetet? Vagy ne ... nemtom. Mert nem szeretném ha elmenne egy hónap potyára ....
kokusz
 
 


Sziasztok!

12-en vannak ma is, szépen osztódik mindenki! :lol: :lol:
Holnap 11-re kell mennem! :D

Junkom,
Drága kis szánikám, küldök neked egy simit! :)

Kókusz,
a 37 az jópofa hő! :wink: Most teszteltél?

Kamilla,
te merre vagy? Mi van?
Nem ér ám zebrával beállítani csak úgy ukmukfukk! :roll: Tessék végigszánizni itt velünk a folyamatot! :wink:
angel37
 
 


Angel nem most teszteltem hanem még mikor volt az a kis mensiszerű valami.
Jujj de jó hogy szépen osztódnak a gyerekek :)
kokusz
 
 


Angel, továbbra is drukk

Kókusz most már kiváncsi vagyok rád!
Vendég
 


Na felhívtam a Forgácsot .... azt mondta az asszisztens hogy nézzünk egy labort. Holnap reggel hívom a tanárurat és ha ő is ezt mondja akkor irány vérvételre holnap.
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: