Új privát üzeneted érkezett!

Szia Pöttye! Kapd el apát otthon!!! :roll:

Ja én most kis szontyom.bontyom hangulatomban babás görbéket nézegetek a fertin! Szóval semmilyen görbére nem lehet azt mondani,hogy tuti babás, vagy azt hogy tuti nem babás! Bocs, hogy ide most ezzel a témával jövök. Csak azt akarom mondani, hogy lutri az egész! Na befogtam!
Vendég
 


Sziasztok!

Megvolt ma az ultrahang.
Olyan jó volt látni a kis drágámat.
Képzeljétek ma láttam az egész fütykösét, és nem hiszitek el, de éppen ágaskodott. :oops: :roll:
Hát nem semmi egy kisbaba, én meg csak irúltam- pirúltam, az ultrahangos meg csak nevetett.
Szóval most már 100% hogy fiú!!! :D
Nem is akár milyen....
Volt ma vérvétel is mert holnap lesz a cukor terhelés, és éhen kellett ma mennem, és szegény baba olyan éhes volt, hogy azt sem tudta, hogy hogy rakja be mindkét kezecskéjét a szájába.
Vendég
 


Krisztinka: Elkaptam :wink:
Vendég
 

 
 

Jó reggelt Mindenkinek,

Ma reggel ismételten egy enyhe émelygéssel ébredtem, remélem nem tér vissza. De lehet, hogy csak a tegnap esti zabálás eredménye volt ez a kis hányinger. :lol: :lol:
(rántott husi, rizzsel és tartárral, főtt kukorica, milli túróvarázs + 1 kókuszbomba) Ennyit a fogyókurás egészséges étrendről. :lol: :lol: :lol:

Niki,

Nagy-nagy gratula a kis "férfihoz". Azt hiszem lesz majd sírás a lányok között, ha felnő. :lol: :lol: :lol:

Krisz,

Én is nézegettem anno ezeket a görbéket, és tényleg elképesztő hőkkel estek teherbe nők. Szóval tényleg nem 100% az sem. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pötye.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Judy: Jó a menü, a kókuszbombáig nem is hízlal, ha kenyér nem volt hozzá.

Én már 8-kor aludtam, ugyanis túlóráztam tegnap, kiütöttem magam és 11 órát szundiztam, mégis alig vonszoltam be magam az irodába ma reggel. Közben majdnem hánytam a buszon, a boltban, a székház előtt, a liftben...Szóval toppon vagyok, AFP-re sem mentem el, majd holnap. Szebb napot mindenkinek!

Délután jön a Mester, szóval holnaptól megint hányhatok a szép új teraszra.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Lányok!

Most csak egy gyors bekukk, mert hatalmas csomagolásban vagyok! Várom apát, hogy végre felkeljen és akkor indulunk Balcsira!! Húú, nagyon örülök neki...

Niki: jaj de szuper lehetett az uh!! Tudsz feltenni képet? Nálunk is nagyon ágaskodott a vesszőcske :lol: Neked milyen gyakran mocorog a babácskád? Nálam vannak olyan napok, amikor csak este egy picikét érzem a rúgásokat....Az ilyenkor gáz?

Jaimee: drukk a holnapi AFP-hez!! Azért lécci ne hányogass tovább!

Judy: egészségedre! :lol: Én is jókora menüket tudok felfalni, most meg üres a hűtő, az utazás miatt és nagyon éhes vagyok...Lehet, hogy elszaladok a boltba...Egy nektarin, egy banán, 2 szelet Jó reggelt fügés akármi...Ezt tudtam gyorsan benyomni...De állandóan éhes vagyok... :D

Mindenkinek nagyon szép napokat! Hétfőn jelentkezem!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni,

Jó nyaralást kívánok, pihenj sokat és vigyázz magadra.

Amugy amilyen kis vékonyka vagy, rád rádfér a kalória, de nekem vissza kellene fognom magam. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Heni:

Sajna nem kaptam képet. :cry:
Szegény apa sem látta, már nem is tudom mióta.
De augusztus 8.- án lesz a 4D akkor majd lesz képem és rakok fel.
Teljesen normális, hogy ennyi idősen még nem érzed minden moccanását.
Nekem már régóta nincs olyan nap, hogy ne érezném, végig ficánkolja a napot.
Persze neki is vannak nyugodtabb napjai, amikor kevesebbet mozog nap közben, olyankor csicsikál, de aztán végig ficánkolja az éjszakát.
Mondjuk akár hányszor felkelek, mindíg fent van ő is. :D
Az biztos, hogy nagyon jó volt az ultrahang, csak már akkora nagy, hogy csak a fejecskéje elfoglalja az egész monitort.
Így minden testrészét külön külön tudtuk megnézni.
Vendég
 


Ja de ez a kép a nevemnél is ő, 15 hetesen. :D :D :D
Vendég
 


Judy, mikor mégy ma UH-ra?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Lányok, jövő héten szabin leszek a várható kánikulára tekintettel és el is fáradtam már nagyon...Majd jelentkezem, ha tudok. Minden jót mindenkinek! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt,

Jaimee,

Már voltam uh-on 8-kor.
Minden rendben van, kicsikém már 14 mm, jó szívhanggal.
Kedden kell mennem a kiskönyvért, mert nem egy helyen székel a védőnőm és a doki aki uh-ott ma.

Képet megint nem kaptam, mert azt mondta a doki, majd akkor ad, ha már babaformája lesz. Most még csak egy kis paca, de azért láttam.

Mindig elmászott amikor a doki be akarta hozni a szívhangot. Nagyon nem tetszik neki ez az uh-os dolog. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: MIcsoda jó hírek! :lol: :lol: Örülök, hogy minden oké veletek.

Igen, nekem is 11 hetesen volt az első fotóm a piciről, előtte nem sok látszott belőle, legalábbis számomra. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Mamik!

Néha bekukkantok hozzátok, de időm nemigen. Csak annyit röviden, hogy örülök hogy mindenki jól van és a babója is!
Jaimee már igazán elűzhetnéd a rókákat, vegyél csapdát vagy valami... :D

Azt néztem a vonalzókon hogy milyen gyorsan megy az idő, még csak most volt az első kismamink. Továbbra is szép pocakodást kívánok!

Kép
mercure
 
 


Csajok hová tüntetek??? :(
Vendég
 


Jó reggelt Kismamik!

Látom, nem volt nagy a termés, valószínűleg a nagy meleg miatt!

Jaimee: jól teszed, hogy kicsit lelépsz, ezt a forróságot, csak pihenéssel lehet kibírni!...

Mercure: örülök, hogy benéztél hozzánk :lol: GYere sűrűbben!!! Veletek mi újság?

Niki: én most már vagyok, csak eddig nyaraltam! Hogy vagytok?

Judy: szuper hírek!! Gratulálok a picikédhez és a csodaszép szívhanghoz!! Köszi, most már +5 kg van rajtam, szóval haladok rendesen! :lol: :lol: Hogy vagy??

Nekünk a nyaralás fantasztikus volt...Siófokon még ilyen ott maradósdira nem voltam, nagy élmény... :D Apa megy el aug 5-től Görögországba a nagyszüleihez, szóval engem meg a szüleim fognak kényeztetni...Nagyon rohan az idő, már mindjárt vége a júliusnak is... :shock:

Puszó mindenkinek!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni!

De jó lehetett neked!!!
Nekem apa csak aug. 18-26-ig lesz itthon.
Mondjuk nem panaszkodom, tegnap is voltunk kint Nyéken a tóparton pancsizni, meg ma is megyünk. :D :D :D
Nem is lehet másképp ezt a nagy meleget kibírni.
Na meg legalább lesz egy kis színem is.
Az biztos, hogy repűl az idő, én már alig várom az októbert....
Nameg persze az aug.8.- at.
Már nagyon kíváncsi vagyok a babácskánk kicsi pofikájára.
Te tényleg nem akarsz menni 4D.-re???
Én tuti nem bírnám ki.
Én menni akartam 20 hetesen, csak láttam képet egy 20 hetes babáról, és teljesen megrémísztett.
Csont és bőr volt.....
Nem is akarok rá gondolni.
Persze csúnya ilyet írni, mert az anyuka biztos akkor is gyönyörűnek látta, de én inkább megvárom a 30. hetet.
már 27 hetesen olyan szép husisak.
Hát a többiek jól eltüntek....
Vendég
 


Sziasztok,

Itt vagyok én is, csak mivel szinte senki nem írt így én sem jöttem.

Mától hivatalosan is kismami vagyok, reggel megkaptam a kiskönyvemet, csütörtök reggel megyek a beutalókért meg vérvételre.
Holnap meg uh-ra a saját dokimhoz.
Olyan fura érzés ujra kiskönyvet szorongatni a kezemben.
Azt mondta a védőnő, hogy mivel nagyon jól vagyok, nincs hányinger nagyon figyeljek oda, hogy a 18-ik hétig lehetőleg ne hízzak. Könnyű azt mondani... :lol: :lol: :lol:
Ugye aki hányós annak könyebb, mert kevesebbet tud enni.

Heni,

Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás, most tényleg irigy vagyok, mert hogy ugye mi nem megyünk. Pedig jó lenne egy pár nap, de nem nagyon fér bele a költségvetésbe. Még jó, hogy a gyerekek jól érzik magukat.

Niki,

Én mindenképpen elmegyek a 12 hetes 4D-*re is, aztán lehet megbánom, mert tényleg csak egy kis vakarcs lesz, de alig várom már hogy lássam.
Aztán majd persze később is amikor már tényleg kis dundika lesz.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gratulálok Judy!!!
Én sem voltam az a hányós, én a 21. hétig nem híztam egy dekát sem.
Onnantól aztán megindúl..
Csak óvatosan az evéssel kismamik mert aztán szaladnak a kilók. :roll:
Vendég
 



Sziasztok!

Elutazott az Anyucika :cry: Remélem mehetünk nyaralni és akkor 1.5 hét múlva újra taláxunk(+még Apucival is :D )
Megvolt az első terhesgondozás. Lecsapoltak rendesen, de a dolog érdekében hősiesen kibírtam :lol: Kibírhatatlan ez a hőség, nem is megyünk jóformán ki az utcára, csak korán reggel bevásárolni. Aztán itthon bezárom az összes ablakot, így hűvős marad a lakás.
Ma reggel már a WC-be is bementem, ennyire hánynom kellett :shock: Olyan hirtelen jött, aztán megúsztam...Émelygés szinte teljesen eltűnt, csak napi 1-2 alkalommal van még.

Heni: Nagyon jó, hogy tudtatok kikapcsolódni, mi is voltunk a hétvégén Miskolc-Tapolcai barlangfürdőben. Picur az elején nem akarta megközelíteni sem a medencéket, aztán megtört a jég, a végén meg nem lehetett kihozni :lol:

Judy:Gratulálok a kiskönyvedhez!!! Én olyan büszke voltam, amikor megkaptam :roll: Most minden adatot összehasonlítok...

Mercure: Gyere csak gyakrabban!!! Hogy vagytok???

Niki: Akkor Te nagyon ügyes voltál, hogy semmit sem híztál 21 hét alatt :!: Le a kalappal :D

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik:

Nem vagyok ügyes, mert lehet, hogy addig nem híztam, de azóta már 10 kg rajtam van, pedig ugyan annyit eszem.
Még csak kívánós sem vagyok, gondolj bele mi lenne ha az lennék...
Vendég
 


Hali,

Niki: akkor az a +10 kg a 21 és 26 hét között jött fel? :shock: Rám is rakódnak...1 hét alatt + 1 kg :shock: Nem semmi...Én most tartok +5 kg-nál, de ha így folytatom, akkor szép nagy dinnye leszek :lol: :lol: Nem csodálom, hogy alig várod az októbert! Én a novembert :lol: A nyaralásról csak annyit, hogy én inkább árnyékolásnak nevezném..Mivel veszélyeztetett kismami vagyok, semmi nap, semmi fürdés...De nem is bánom...Majd jövőre...4D-re nem megyek, mert nagyon sok uh-m volt már és még lesz is szerintem...Az Istenhegyin alapból csinálnak 3 D-t, azzal beérem :D

Judy: én is gratulálok a kiskönyvhöz!!!Olyan jó érzés nézegetni!Ne irígykedj, mert semmilyen nyaralással nem ér fel a pici babuka :)

Olik mami: ejnye...Nem szabad eltűnni, mégha mások kicsit nyaralni mennek is:lol: Örülök, hogy eltűnt a róka koma...A csapolás nem túl kellemes, de hozzá lehet szokni :)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Niki: én sem vagyok kívánós, csak vannak éhesebb napjaim...Tegnap csak úgy desszert gyanánt megettem 7 db sbarackos gombócot :lol: :shock:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziaszik Kismamik!

Örömmel olvasom mindenki jól van,és gömbölyödik!

Heni:irigy irigy lenni a nyaralásra.Remélem kipihentétek magatokat apával és CsodaBabával.A kilok miatt ne aggódj a kilok miatt,nem leszel dinnye.

Judy:gratulálok a kiskönyvedhez :lol: .Képzelj csak engem,nekem 14 év után lesz újra a kezemben,remélme nem is olyan soká :wink: :lol:

Niki:nagyon ügyi vagy,hogy nem híztál a terhesség elején,le a kalappal előtted!!! :lol: de ez a 10es,milyen furi,hogy bhoztad a lemaradást.Sztem manapság 10-15 kilo normálisnak mondható,de gondolom ez függ a kismami kezdő súlyától és alkatától is.


Olik:örülök,hogy minden rendben veletek,remélem több ügyetlenkedés már nem lesz
vedresandi
 
 


Szia Andi,

Még 7 nap, és te is ide fogsz irogatni, már nagyon hiányzol. Minden nap chekkolom ám a hődet, és hogy mi van veled.

Köszi a gratulációt, hát igen 14 év az nem semmi, de nagyon boldog leszel. :lol: :lol:

Heni,

Tudom, hogy a babó többet ér, de akkor is most ugy megmártóznék a Balcsiban, el tudnék lógni egy pár napot a parton. :lol: :lol:

Olik,

Legszívesebben én is bezárkódnék a lakásba , és kis sem mozdulnék.Rettenetes ez a meleg. Jó lenne ha már vége lenne.

Én is hasonlítgatom a kiskönyveket, és sajnos a legszembetűnőbb a súlyom, hogy most 10 kg túlsullyal kezdek. Hiába öregszem. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:igen,nagyon meleg vagyok,és hát a tünetek :wink:
de türelmesen várok :lol:
vedresandi
 
 


Andi,

Két kézzel szorítok neked, de tudod a tüneteket nem figyeljük, megbeszéltük. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:ezt nem lehet nem észrevenni! 8)
vedresandi
 
 


Heni:

Én is veszélyeztetett terhes vagyok, de mégis pancsizom, és napozom.
Persze nem szabad túlzásba vinni.
Ha nincs nyitva a méhszáj akkor nem lesz a babának baja.
Én is féltem először, de már bátran lubickálok, és a baba is élvezi.
estére jól elfárad szegény.
Rajtam 23 hetesen 3kg volt.
55kg- ról indúltam most meg vagyok 65... :oops: :cry:
Szóval vigyázz nagyon, most kezd majd csak jönni a sok kiló. :evil:
Heti 1 kilón ne is csodálkozz, az nekem is megvan.
Bár a múlt heti kismamagondozás óta nem híztam. :D
De fel a fejjel, majd lemegy.
A baba mindenek előtt!!!
Mondom ezt én, aki minden reggel a mérleggel kezd. :roll:
Vendég
 


Jó reggel Lányok!

Andi: szia :lol: Nem aggódom a kilók miatt csak még új az élmény, hogy szép gömbőcöt formál a pocakom :lol: Olyan jó volt az a pár nap...Legszívesebben csak nyaralnék és kényeztetném magamat, mert ezt a rohadt hőséget nem lehet máshogy elviselni!! Tünetek tényleg nem mérvadóak!! Az a lényeg, hogy ne jöjjön meg...és nagyon nagyon drukkolok!!!!

Judy: :lol: :lol: Én a férjemet irígyelem, mert megy Görögországba és egész nap fürdőzni fog a friss tengerben...Na az, nem semmi.. :D Pont most foglalom le neki a repjegyet! :? De én már csak paramami maradok és nem merem bevállalni sem repcsivel, sem autóval...

Niki: Az szép, ha 23. hetesen 3 kg volt rajtad és a maradékon pattant rád a többi :shock: Húú, akkor tényleg nagyon kell vigyáznom mostanság...Nekem is 55kg volt a kezdő súlyom :lol: , most 59,7 és 60,2 között ingázom...

Aki teheti, menjen valahova hűsölni!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok Csajok,

Ma reggeli uh eredményét itt láthatjátok.

Kép

Már 19 mm hosszú, a szülés ideje doki szerint február 23, át is állítottam a vonalzómat.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nagy nagy gratula Judy!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Én is nagyon gratulálok Judy! :)
Vendég
 


jó reggelt!

Judy: gyönyörű a ki babóca és már 2 cm? Gratulálok hozzá! :D :D Én is olyan kíváncsi vagyok, hogy mekkorát nőtt a pici fiúcskám :lol:

Kismamik: hogy bírjátok ezt a francos meleget? Tegnap egész nap bent ültünk a lakásba...Nagyon útálom a nyári bezártságot... :? Ma már kötelező kimozdulni, mert csomó feladatom van...

Mindenki vigyázzon magára!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Én is nagyon nehezen bírom ezt a meleget
Ma már ki sem fogok mozdulni a lakásból.
Viszont picurnak nagyon tetszhet mert egész nap meg sem áll.
Csak tudnám mikor alszik.
Vagy lehet, hogy azért kalimpál egész nap, mert most nyitotta ki a kis szemecskéjét először, és csodálja a dolgokat.

Heni:
A te babád kb. 21cm és 450g!
:D
Mikor mész legközelebb ultrahangra???
26 hetesen???

Én kicsit szomorú vagyok, mert eltüntek a kismamik, és csak páran maradtunk... :cry:
Pedig olyan jól indúlt ez a topik.
Se Jaimee se Fix.b, csak Judy Heni és én.
Hol lehetnek a többiek???[/u][/url]
Vendég
 



Sziasztok!!!

Judy: Én is gratulálok a picurhoz!!! 8) 8) 8) 8) 8)

Heni: Miért nem vállalod az utat? Zolcsival mi 2 hétig sátoroztunk, minden nap más helyen, elmentünk egészen Zürich-ig :roll: Nagyon élveztem. Most meg ( ha minden igaz) 2000km utazunk vonattal, csak hogy lubickoljunk a tengerben :D Vagy van rá okod?

Niki: Jaimee szólt, hogy egész héten szabin lesz, majd a jövő héttől újra lesz. Betsy meg majd egyszer talán elmeséli nektek, hogy miért nem jön. Én is vagyok, csak egész nap nem nagyon tudok a net-en lógni, mostanában valahogy nincs rá időm. Szerintem lassabb lettem a meleg miatt, nameg a babóca miatt :wink: Igyekszem napi egyszer képben lenni meg belekotyogni, ha lehet :lol:
Most is annyira fáj a derekam, majd kipusztulok, tegnap óta van ez így. Remélem nem tartós...

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok,

Ma szabin vagyok, mert vérvételre kellett mennem, du meg fehérvári topic találkozó lesz. Csak egy gyors bekukk.

Köszönöm a gratulációkat, bizony nagyon gyorsan nő a kicsike.
Észre sem veszem és már kopogtat, hogy ki akar jönni.

Heni,

Ha dolgozok jól bírom a légkondi mellett ezt a meleget, de ma, hogy ide -oda rohangáltam, hát kész vagyok. Mindjárt megyek megint zuhanyozni. Szörnyű ez az idő, nem fehér embernek találták ki.

Niki,

Jaimee nyaralni van, ő mondta, hogy most nem lesz 1 hétig, Betsy meg.....(olvass vissza)

Olik,

Szegény, ez a derékfájás már többször kínzott, ha jól elékszem. Próbáld meg kenni valami krémmel, mivel gyógyit most nem nagyon kellene bevenni. Hátha jobb lesz.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Olik:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a derékfájás csak fokozódni fog... :?
Legalábbis nekem egyre jobban fáj.
Én az ágyról is csak gurúlva tudok felkelni, úgy érzem magam mint egy elefánt.
2 napja meg csak fokozódik bennem ez az érzés.
Lehet, hogy csak a nagy meleg miatt vagyok ilyen fáradékony, nyűgös, és érzem magam egyre nagyobbnak.
Ezt a nagy meleget nem nekem találták ki.
Már megilyedtem, hogy eltüntek a kismamik.
Akkor a jövő héten már Jaimee is lesz.
Na de úgy látszik valamiről nagyon lemaradtam, mert én nem tudom mi van Fix.b- vel.
Valaki megbántotta itt is talán???
Felvilágosíthatnátok igazán....
:?
Vendég
 



Sziasztok!!!

Niki: Hálistennek már alig érzem, sokat javult tegnap óta :D De a meleget már nem bírom, kikészültem, fáj a fejem, nem kapok levegőt, hányingerem van újra a nap bármely időszakában jön elő :?
Zolcsival nekem nem fájt a derekam egyáltalán, most lehet jobban fogom érezni, mert ugye már szültem :wink: Szülésnél is az fájt a legjobban :roll:

Judy: Jó szórakozást!!! De azért lassan a testtel ebben a gutában...

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szia Olik:

Te akkor nagyon szerencsés vagy, ha nem fájt a hátad Zoli babánál, és most is javulóban vagy.
Nekem miért nem múlik el??? :(
A meleget én sem bírom, tegnap ki sem mozdúltam a lakásból.
Pedig minden bajom volt, úgy unatkoztam.
Ma már muszáj mennem a férjecském elé, mert ki kell mennünk a Corába.
Vennünk kell egy ventillátort, mert ezt a nagy meleget nem lehet elviselni még a lakásban sem...
Este is csak forgolódtam, nem nagyon ment az alvás.
Szegény babám meg csak kapálózik egész nap megállás nélkül, már a fene sem tudja, hogy azért mert tetszik neki a meleg, vagy mert szegénykém sem bírja ezt a hőséget... :?

Kitartás kismamik, a jövő hét hátha hűvösebb lesz.. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Niki: köszi a méreteket :lol: ! Legközelebb 25 hetesen megyek az Istenhegyire, de azt is önszorgalomból, mert elvileg csak 29 hetesen lenne a következő..Én viszont nem bírom ki addig...Utoljára 19 hetesen láttam, akkor csak a szívecskéjét nézték meg nagyon előtte 18 hetesen volt a nagy genetikai uh... Ne aggódj, majd visszajönnek a kismamik...Csak most mindenki inkább a hűvösben próbálja túlélni ezt a pár napot, minthogy gépezzen :lol:

Olik: nem merem bevállalni, mert repülőre nem ülök (voltam légiutas kísérő és tudom milyen hatások érik az emberi testet, ráadásul az unokanővérem elvetélt a repülőn), autóval pedig akármennyire is kényelmes csak kínszenvedés lenne...Itthon is
nagyon meleg van, Görögországban meg még melegebb...Nem látom annak értelmét, hogy leutazzak 1200 km-t, majd egész nap üljek a ventillátoros lakásba, mert kimenni nem fogok a 49 fokban...És utána vissza is 1200 km ....Ezért inkább még belföldre tervezünk valamit...Férjem megy, mert neki "kötelező" meglátogatni a rokonokat is...De engem meg anyukám fog kényeztetni :D :lol:

Judy: teljesen meg tudlak érteni...Tegnap nekem is rohangálós napom volt, és a derekam,pocim nagyon nehezen bírta...Ma meg tiszta mensis érzésem van, szóval elég para vagyok...Ráadásul láttam, hogy 2Xtöbb baba születik a nagy melegben....Inkább itthon kuksolok...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


niki: az én kicsi fiacskám is egész nap ficánkol....pont ezen gondolkoztam, hogy lehet neki is nagyon melege van? De a magzatvíz állandó hőmérsékleten tartja, nem? :shock:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni:

Hát szerintem ebben a nagy melegben változik a magzatvíz hőmérséklete is.
Főleg ha a napon vagyunk, azt ugye nem is nagyon szabadna...
Biztos, hogy a babáknak sem tesz jót ez a nagy meleg.
De az én babám, már képes a hőmérsékletét változtatni, a könyvek szerint.
Csak tudnám hogy, mikor még én sem tudom. :roll:
Még szerencse, hogy nem most szülünk, mert én nem is tudom mit csinálnék ilyen melegbe azzal a pici babával.
Szegény pici babák, nameg anyukák.....
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok,

Csak most tudtam jönni, mert helyettesítettem, és meló volt ezerrel.

Megvan az általános vérképeredményem, szerintem jó, legalábbis nem sok csillagom van, ahol meg van az is csak nagyon kicsit tér el.
Ami mondjuk feltűnő volt, hogy a vizeletemben sok a baci, de igazából az majdnem mindenkinek sok.

Nagyon jó volt a topictalálkozó, jót ettünk meg dumcsiztunk, egy kicsit jobban megismertük egymást. Így most már sokkal személyesebb amikor egymásnak irogatunk.

Niki,

Nem akarlak elkeseríteni, de a ventillátor szart sem használ. Nekünk is megy állandóan, de csak a forró levegőt kevergeti. Ha jövőre is ilyen idő lesz, márpedig valszeg ilyen lesz, beszereltetünk egy klimát, ide villanyszámla vagy oda villanyszámla. Nem lehet kibírni.

Heni,

Ráadásul nektek sokkal nehezebb elviselni ezt a meleget, mert sokkal nagyobb a babótok. Azért örülök, hogy nem a nagy melegben leszek nagy hasas.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sajna nem vettünk ventillátort, elmentünk ugyan a Corába, de ventillátor helyett hűtőt vettünk. :roll:
Végül is az is hűt nem??? :D :D :D
Vendég
 


Szisztok Mamikák!

Niki: nekem ne mond ezt a meleget, tegnap azt hittem, hogy szétolvadok, emiatt szerintem eléggé hisztis formát öltöttem :lol: Köszi a linket, én is szoktam nézegetni! Minden nap mondom a kicsinek, hogy bármennyire is jönnek a frontok, minimum november legelejéig maradjon benn... Ez a hőség kikészít!! Ma mit fogtok csináni?

Judy: engem nem a pocakom zavar, mert még csak kis dinnye, de ez a hőség :shock: Örülök, hogy jó a vérképed! Nekem is vannak eltérések, az első vérképemen 8 csillag volt :shock: Viszont, mind a határértéken...A doki szerint ok, szóval nem parázom...Mesélj még a taliról!

Mindenkinek nagyon szép szombatot! Mi megyünk a bátyámékhoz hamburgert enni....

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni:

Mi ma nem csináltunk sok mindent.
Ma hozták házhoz a hűtőnket, vettünk a férjemnek egy új telót mert
a múlt héten kiejtettem véletlenűl az 5.-ről a telefonját. :roll:
Ja és én is kaptam egy nagyon csini csajos telót egy Sony Ericcson Z610i. :D :D :D
Holnap meg jó lenne kijutni tópartra, mert ezt a meleget csak ott lehet elviselni.
És te mi jót csinálsz a hétvégén???
És ne aggódj a baba miatt, biztos bentmarad ameddig kell!
Vendég
 


Jó reggelt! :lol: :lol:

Hogy van mindenki ezen a széééép hétfői reggelen?

Hát nem voltatok vmi aktívak a múlt héten....

Judy: Gyönyörű az UH képed!!!
Nem értek veled viszont egyet, én ugyan még mindig -2-n vagyok súlyilag fogantatásos súlyomhoz képest, de hidd el, az sem jó, ha folyton kihánysz mindent és azon töprengesz, miből nő meg ez a gyerek? Akkor már inkább súlygondjaim legyenek, azt jobban lehet kontrollálni. Pl. azzal, hogy mit eszel. Nade nem választhatjuk meg, hogy milyen gondokkal küszködünk. :lol: :lol: :lol:

Heni: Hmm...Siófok, Balaton...Bárcsak mi is mehetnénk...

Betsy: Mikor jössz már? Totál új tábla kell már.

Már nem tom' ki írta, de a babának nem lehet melege benn, mivel egyelőre mi szabályozzuk a hőjét a piciknek. Azt viszont biztos érzik, hogy milyen nehezen viseljük a meleget....

Megjöttem, sajnos nem nyaralás volt, inkább kényszerpihenő, egy hetet kuksoltam a légkondis lakásban, alapban sem bírom a meleget, most meg egyenesen az ájulás kerülget+a hányinger, szóval inkább nem dolgoztam a 40 fokban. A héten viszont aktivizálom magam megint, remélem sokat pihentem, a héten genetikai UH lesz a kórházban, + AFP eredmény...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: