Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok,

Csak egy gyors bekukk, mert meló van ezerrel.

Gyugyi,

Neked jó munkát/pihenést a Balatonon. Nem semmi ennyi lurkóra vigyázni. Nagy felelősség. :D

Boeske,

Hála istennek nekem is gyorsan sikerültek a babók. A srácok elsőre, kicsi tündérke pedig 2. éles hónapban sikerült. Ezt mindenképpen szerencsének nevezem.
Pihenj sokat, ha tudsz, és vigyázz a kicsikédre. :lol: :lol:

Szia Kriszti,

Mikor indultok nyaralni? De jó nektek, mi sajna idén kihagyjuk. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!
Jövőhéten délelőtt megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudtam napokig jönni mert nem volt netünk :(

Boeske!
Üdv.itt is :D :D

Judy!

Ez a bejelentés a lehető legjobban sikerült szerintem :D én meghatódtam rajta nagyon :)
Hogy idén kihagyjátok a nyaralást??Én is kihagynám szívesen :wink:

Kriszti!!

Nagyon jól teszed,hogy kicsit visszaveszel a lendületből,figyeld meg így fog sikerülni hamar :D :D :D
Én nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem a műtét óta végre először megjött, úgy igazán rendesen szombaton.Hát mit mondjak elöntött a vér,nem gyenge :( a másik topicban a lányok hasonló tapasztalatokról írtak,úgyhogy fel voltam készűlve.Így legalább teljesen kitisztul a méhem és újjult erővel készen állhat a folytatásra :wink:

Már számolom a napokat,a 3cn-nél tartok és ha lehet hőmérőzök is.Tényleg,lehet hogy hülye kérdés,de ti sem hőmérőztök a piri alatt,ugye?!?!

Kiszámoltam,hogy 29-30-1-re esik kb.a pé-m,hát le is mondtam a barátnőkkel szervezett balcsizást mert pont akkor lett volna.Lehet,hogy sokan bolondnak néznek emiatt ,de nekem most ez a baba mindennél fontosabb, hogy sikerüljön és nem akarok elmulasztani egy lehetőséget sem.
Szerintetek hülye vagyok?????
A férjem abszolút támogat,meg anyuék is de van aki nem igazán érti meg.........

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Sziasztok! Betársulhatok? Régebben is írogattam ide, de akkor még csak a 2. gyereket terveztük. Azóta eltelt néhány év, ő is már 4,5 éves. A nagyobbik fiam 7,5. Most eljutottunk oda, hogy végre a férjem is szeretne egy harmadikat. A két fiú mellé jó volna egy kislány (várom a tippeket..:)) Egyikük sem jött könnyen, clostyt kellett szednem, most is szedem, már 3. ciklus óta. Kb. ennyit rólunk:)
Rita
ritasol
 
 


Panni!
Most kivételesen örülök,hogy pirizel,de máskor már annak örülnék,ha nem!!!!!!!!!!!!!!!!!


Rita!
Üdv neked!
Hát persze,hogy társulhatsz!!!!!
Mind a 2 gyerkőcöd closty segitségével sikerült??
Mennyi idő után???
Nekem a 2 elsőre segitség nélkül,most meg a 2 hónap clostyval!!!!
A dokim,3-mat engedélyezett,ha azzal nem sikerül akkor mással próbálkozunk!!!!!
Nekem van lányom és fiam is,de most mindegy,csak már sikerülne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


JÓ ÉJSZAKÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti! Köszi, aranyos vagy:)
Igen, mind a kettő closty-val jött, 3 hónap szedés után, a 4.-ben lettem terhes...Most jön a 3. hónap....Nekem is mindegy, de azért mégis..
ritasol
 
 


Üdv Rita köztünk!!! :D

Kriszti!

Látod a pozitív példát Ritánál a Closty ügyben?!?Simán sikerül neked is!!! :D

Jó éjt!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt,

Panny,

Mot kivételesen nagyon örülök a menzeszednek, remélem hamar elmúlik, és készülhetsz a babaprojectre. Piri alatt én sosem mértem, főleg azért mert én mindig hüvelyben mértem, és elég gusztustalan lett volna. De szerintem nem is az a hő számít, hanem a pé előtti pár nap, és a ciklus 2. felében mért hő. :lol: :lol:

Üdv Rita,

Remélem hamar összejön a kislány. Mi is arra gyúrunk, hát majd meglátjuk, hogy maradok-e fius anyuka, vagy megszán a sors, és ad egy oly hőn áhított kislányt. :lol: :lol:

Kriszti,

Csak Panny-t tudom ismételni, hogy meríts erőt Ritából, neki is sikerült a closty-val, neked is fog. 2-3 hónap és már terhes is leszel. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nahát, ennyi fiús anyuka...
Mi is szeretnénk egy lányt, és mivel nem valószínű, hogy lesz 4. , jó lenne, ha ez a baba lány lenne.
Nekem van esélyem rá, mert jóval a várható peteérés előtt voltam a férjemmel. Persze lehetett "soron kívüli" peteérés is, de az nem valószínű.
Hát majd meglátjuk...

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Judy!
Nektek is drukkolok, hogy lány legyen. :)
boeske
 
 


Üdv Rita! :)
Én nem vagyok babonás, ezért csak a peteérés előtti napokban való akciózásban hiszek! Nekünk így lett kislányunk :lol: de ehhez kellett hőmérőznöm, mert máshonnét nem tudtam volna, hogy egy hét csúszásban vagyok. :shock:

Panni,
mindenki eldönti, hogy neki mi a fontosabb, és kész! :lol:
Téged meg még a család is támogat! :wink: Mi nem fogjuk elmondani senkinek a terhesség 4. hónapjáig, ezért is izgulok, nehogy a mitsemsejtő gyerek elmondja az oviban az általa tapasztalt változásokat.... :roll:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Judy!

Akkor úgy lehet pontosan hőmérőzve megállapítani a pé-t,hogy előtte hírtelen leesik??És utána 2 napig a legesélyesebb,ugye?!Vagy már a leesésé napján is???Tisztáznom kell mert már annyi mindent összeolvastam.Köszi a segítséget!!

Nyáriorgona!

Csak nem van már mit titkolni a gyerekek előtt???? :wink:

Boeske!

Emlékszem a másik topicban írtad,hogy a 10.napon voltatok együtt a férjeddel,ugye?!Nagy esély van a csajszira!!!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni,
ááá dehogy, illetve ha van is, az előttem is titok még. Most vagyunk a 21. napon, tehát még izgulhatok egy bő hetet... :roll:

Hőmérőzés: én úgy tudtam, a több tizednyi "felugrás" és utána fennmaradás a lényeg, előtte nem is mindig van leugrás, vagy az legalábbis nem annyira feltűnő. A felugrás jelzi, hogy volt peteérés, de akkor már túlvagy rajta. Igazából a hőmérős görbe utólag értékelhető ki, az egész görbe vonalából, és legjobb több hónapnyit összevetni! ha-ha, köszike! Ha észreveszed, hogy lejjebb ment a hőd a várható peteérés idején, akkor aztán mindent bele! Mindenesetre "felugrás" után kislányra már igen kicsi az esélyetek! :oops:

Tudtátok, hogy a kiszabadult pete csak 18-24 órán át termékenyíthető meg? :shock: Engem ez a hír sokkolt annak idején, aztán csak megszülettek...

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok!

Panni!
Én úgy tudom a pé-t,hogy előtte leesik és a tojcsi fehérje is előtte van!!!!!
A pé előtt és utáni napok egyaránt érvényesek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reméllem jól tudom,ha nem valaki,majd kijavit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Judy!
Tudom,hogy nekem is fog sikerülni,de már a türelmem lassan kimerülőben!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kérdés,hogy mikor??????
Sőtt most nem mentem orvoshoz sem a 12-napi uh-ra!!!!!


Nyáriorgona!
Csak nem??????

Nekem elvileg ma van pé-m,de tojásfehérje,sehol!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most leszek ám dühös!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


További szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Akinek nem irtam,attól elnézést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A héten nem nagyon tudok irni,csak olvasni,időhiányában!!!!!
Most is sietek,mert a lkányom évzárója lessz!!!
Nem sulis,hanem az Erika C-be táncol!!!
van még egy pár elintézetlen dolog is a héten,,most kell elintézni,mert a jövő héten megyünk,nyaralni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok! Köszi mindenkinek a kedves fogadtatást.:)
A clostytól nem kell félni, nekem nem volt semmilyen mellékhatása, csak a szedéstől számított 4. hónapban...:) Érdekes, milyen sokan "gyúrnak" kislányra... Én eddig még soha nem hőmérőztem mert akkor már a 6. napon feladnám.
Szóval, hajrá, előbb-utóbb úgyis sikerülnie kell!!!
Rita
ritasol
 
 


JÓ REGGELT ÉS SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rita!
Neked is drukk!!!!!!!!!
Azért próbáld azt a hőmérőzést!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Mire beértem dolgozni 6x leizzadtam. Még jó, hogy az iroda légkondis, mert tuti felforrna az agyam délutánig.

Boeske,

Köszi a drukkért, hogy kislány legyen. Reménykedünk, de ha fiu lesz, az sem baj, akkor majd a 4. kislány lesz. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:

Panny,

Ez a hőleesés mindenkinél változó. Valakinek szépen lassan csökken 2-3 napig, utána hirtelen megemelkedik, van olyan akinek egyik napról a másikra hirtelen leesik, majd hirtelen megemelkedik. A lényeg, hogy a legtermékenyebb akkor vagy, amikor a béka segge alatt van a hőd. Ha már felmegy, akkor már megvolt a pé. :lol: :lol: :lol:

Nyáriorgona,

Hát igen a petécskék csak max 24 óráig bírják, ezért kell akciózni pé előtt, hogy a kiskatonák már csatasorban álljanak, amikor a pete kiszabadul. Akkor biztos a siker. :lol: :lol:

Rita,

Szerintem azért jó dolog a hőmérőzés, sok mindent megmutat. Főképpen, hogy van-e pé-e az embernek. Nekem bejött. :lol: :lol:

Kriszti,

Meglátod, majd most fog összejönni a babó, amikor annyira nem görcsölsz rajta. Alig várom a hónap végét. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!
Én most valahogy nem várom a hónap végét!
Eddig mindig izgatottan vártam,allig vártam,hogy tetszet vehessek,most nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megirta az orvos az utrót,már holnap elkell kezdeni szedni!
Szerinted merjek fürödni a jövőhéten????
Mert attól félek,hogy össze szedek valamit!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Hát a fene tudja a fürdést. Ha babás lennél egyértelműen azt mondanám, hogy ne fürödj, de így, hogy nem tudjuk mi a helyzet, nem igen tudok mit mondani.

Melegvízbe semmiképpen ne menj bele.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hát én is erre gondoltam,mert ha nem tudom most mi van,mivel félidőben vagyok,most azért nem,mert ha nem vagyok az és ha össze szednék valamit akkor nem lenne jó,ha meg véletlenül elindul valami,annak sem tenne jót,de a meleg vizet amúgy sem szeretem!!!!
Hát majd lessz valahogy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Lányok,

lenne egy kérdésem.

Ti nem féltek attól, hogy hova tudtok elhelyezkedni 3 gyerekkel????

Van valami elképzelésetek a jövőre nézve. Én egy kicsit aggódok emiatt.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kriszti!
Mi lenne, ha azt választanád, ami jólesik. Ha fürdeni van kedved fürdessz, ha nincs, akkor nem fürdessz. Szerintem a jó közérzet is nagyon fontos, nem lehet mindig valamin izgulni. Pl. 40 fokban biztos megmártóznék, vagy min. zuhanyoznék (az tényleg nem árthat!) Én mindkét terhességemnél jártam úszni élővízbe is meg uszodába is, imádtam, semmit nem szedtem össze, de persze ehhez biztos szerencse is kell, meg talán alkati kérdés is. Mi is megyünk majd nyaralni, és direkt két mensi közé raktam az időpontot hogy aztán mindennap jó nagyot lubickolhassak! Apával is kitolás lenne: egyedül a vízben két kicsi lurkóval, szinte élvezhetetlen és még veszélyes is! Fürdessz egyet, aztán jól lezuhanyozol, aztán átöltözöl szárazba, nehogy felfázz! Ok? :lol:

Megvettem a folsavat és az E-vitamint, + egy Elevitet is, ne kelljen pár hét múlva megint gyógyszertárba menni! :lol: Nagyon optimista vagyok, pedig tegnap este tiszta depi voltam. Csak az jutott eszembe, hogy a lányommal a foganás utáni két hétben háromszor is kiborultam, hátha ismétlődik a dolog! :lol: Múltkor rosszul írtam, szóval ma már a 24. napon vagyok!

Kriszti, én a Te hónapod végét is nagyon várom, csak akkor most gyúrjatok rá egy kicsit! :oops:

Hajrá mindenkinek, én most teljesen kész vagyok, inkább nem is írok többet, de alig bírom abbahagyni. Jaj, csak ne koppanjak nagyot majd pár nap múlva... :roll:
nyáriorgona
 
 


Judy,
szerintem sehova se vesznek fel három gyerekkel itt Magyarországon, ma már gyerek nélkül is nehéz állást találni. Tőlem annak idején állandóan azt kérdezgették az interjún: mikor akar gyereket?

Épp ezért kár ezen izgulni! 8)
nyáriorgona
 
 


Nyárirgona,

Hát ez nem volt túl bíztató, fogalmam sincs mit fogok csinálni. GYES mellett mindenképpen akarok valamit dolgozni. Majd meglátjuk mit hoz a jövő.

Drukkolok a hónap végére. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hú, Judy bevállalós vagy, nálunk asszem a 3. lesz az utolsó. (Persze még változhat a dolog, elvégre 28 éves vagyok, de most úgy gondolom, három elég.)

Szerintem 3 gyerekkel el lehet helyezkedni, ha már nem túl kicsik, és kijelented, hogy nem akarsz többet.
Egyébként nincs joguk ilyeneket kérdezni.

Nyáriorgona!
CSendben drukkolok Neked! Még hány nap, mire kiderül?

Kriszti!
Jó nyaralást!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Judy!
Nekem végleges állásom van!!!
De a mai világban semmi sem biztos!!!!
Mire a gyerkőcöd 3 éves lessz sok minden változás lehet új munkahely kilátás vagy bármi!!!!



Boeske!
Köszi!Reméllem jó lessz a nyaralás!!!
Drukkolok a kislányé!!!!!!!

Nyáriorgona!
Mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


JÓ REGGELT ÉÁS SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!

Ma dolgozok utoljára ma is foghijasan,holnaptól szabin vagyok!!!!!
Ma is nagy meleget mondanak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hogy vagytok??????

PUSZI MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Boeke,

Csa hülyéskedtem, azt hiszem 4 az már tényleg sok lenne, meg el sem férnénk. Így is bajban leszünk, mert 2 szoba hall-os lakásban lakunk, és egyenlőre még azt sem tudjuk, hova tesszük a kicsit.

Kellene egy nagyobb lakás, csak az a baj, hogy 6,3 M hitel van rajta, és így hitelesen nem lehet eladni, kifizetni meg nem tudjuk. :cry:

Kriszti,

Jó neked, hogy végleges az állásod, én tuti nem tudok ide visszajönni, meg igazából nem is akarok. 3 baba mellett inkább csak valami 4 órás állást vállalnék el. :lol:

Én majd csak 2 hét múlva megyek szabira, de csak otthon leszünk a gyerekekkel, majd valami programot kitalálok azért. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Hát a mi lakásunk sem nagy 1+2 fé!
Eddig a középső méretű szoba a 2 gyereké volt,a kisebb a számitógépes szoba,vagyis a fiam ott tanult!
De most a lányomé lessz a kis szoba,a középső a fiamé,ha meg baba lessz akkor a nagyszobába lessz velünk mig olyan nagy nem lessz,hogy Dávidhoz tudjam tenni!!!
Ez a variálás,elég bonyolult mert szekrényeket dobunk ki,meg átvariálni,az egész lakást,ha haza jövünk nyaralásból kezdjük a felújitást komlett fürdőszobát,mindent kicserélünk,járólapozzuk az előszobát a szobákba meg laminált padlók mennek!!!!
Nekünk sem ártana meg egy nagyobb lakás,de nekem a gyerekek nagyok,2 év múlva elballag mind 2 gyerek egyik általánosból a másik meg szakközépből,mind 2gyerek más városba megy tovább tanulni mi meg maradunk 2-et,ha sikerül akkor 3-an!!!!!!!!!!!
Akkor meg már nagy lessz a lakás,csak hétvégén és szünetekbe lesznek itthon!!!
A munkahely jó,hogy végleges,de nem lehet tudni mi lessz később!
De neked a gyerekek kicsik,te lehetnél anyaságin a 3 gyerekkel,talán 9 év,én már erről lemaradtam mert a nagyobbik gyerek 17 éves!!!!
Én tuti kihasználnám!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Én is így tervezem, hogy a babó 2 éves koráig GYED, utána 1 év GYES, majd amikor a kicsi betölti a 3 évet anyaságira mennék 8 éves koráig. De mivel az anyasági csak annyi mint a GYES, a lakáshitelt, meg a rezsit valamiből fizetni is kell, mindenképpen szeretnék valami 4 órás állást, már a GYES alatt is ha lehet.

Nekünk valamit ki kell találni, hogy elférjünk, amíg ici-pici addig nincs gond, de utána mindenképpen kellene neki is szoba. A gyerekszoba kicsi ahhoz, hogy 3 lurkó elférjen benne.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hát igen!Én is igy gondolom,hogy 2-3 éves kor után tenném Dávidhoz,de akkor meg már a gyerekeknem lesznek otthon!!!
De majd lessz valahogy!!!!
Mi kölcsönt nem szándékszunk felvenni,de ha anyagilag nem tudunk helyt állni,akkor én is kitalálok valamit!!!
Nálunk van egy csaj,aki most terhes lett,neki 2 éves a középső,egy éve dolgozott,kapott gyest is és rendesen fizut is,de 8 órában dolgozott!!!!100ez-ren felül vitt haza!!!!!
De majd lessz valahogy elősször te is szüld meg a kis tündéred,én meg elősször legyek már végre terhes,és majd lessz valahogy!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Hamarosan, hamarosan meglátod, már lehet most is ott van a kis pöttömke a pocakodban.

12 nap és megtudjuk. Drukkolok nagyon. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


GYES mellett nem is lehet 8 órát dolgozni, csak 4-et, ha jó tudom. A csaj hogy csinálta??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Nem most vezették be, hogy a gyes mindenkinek jár, mindegy hogy mennyit dolgozik, vagy mit csinál, három éves korig jár és kész!?! Mintha ezt hallottam volna... :roll:
Csak azért írtam Neked, hogy nem vesznek fel 3 gyerekkel sehova, hogy most ne rágódj ezen! Addig még sok víz lefolyik a Dunán, akár az állam is kitalálhat valami új rendeletet stb. Inkább örülj önfeledten! Te már megteheted! :wink:

Boeske,
ez a 25. nap, ált. 28 napos ciklus, de a 30adik napig bármi történhet. 30 után kezdhetek reménykedni, kb. 33 körül mertem eddig tesztelni. Félek a negatív teszttől, inkább csak halogatom ... :?

Kriszti,
jó nyaralást! :)

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Judy!
Nem tudom,hogy van ez,hogy a csaj dolgozott 8 órába,de volt nálunk olyan nő is köszhasznú álláson,hogy kapta a rokkant nyugdijat és 8 óréba dolgozott,elvileg dolgozhat de csak 7 órába!!!!
Én is azt mondom ne rágódj,majd lessz valahogy az még messze van!!!!

Nyáriorgona!
Már én félek a teszteléstől!
Most nem várom a ciklus végét,mert mindig csalódok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Drukk neked!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hello :D Jó reggelt :D

Ez tényleg jó kérdés 3 gyerekkel elhelyzekedni?????? :?

Szerintem se bíztató,legalábbis a tapasztalatok alapján.Igazából tényleg nincs közük hozzá,hogy kinek hány gyereke van,de a valóságban igenis diszkrimináció éri azt aki gyerekes,főleg ha több is van.Sajnos ebben még nem tudtuk felvenni az EU-s szintet(másba se nagyon)mert ott már ilyen nem történhet meg.

Én is úgy filózgatok,hogy főállású anyának fogok menni és mellette valamit dolgoznék 4 órában.Mert ha az ember egy multihoz bekerül,nahát az elfelejtheti a családját...csak képről taliznak...legalábbis felénk így járja.Estleg jó lenne közalkalmazottnak lenni(közigazgatás,közszolgálat)önkormányzatnál,mert ott nincs túlóra és sok plusz juttatás(és családbarát is)Én elvileg most ebből szereztem diplomát és ott is voltam gyakorlaton a Jegyzői irodán,csak nagyon nehéz bekerülni.

Képzeljétek most elkezdtem a Szonda Ipsosnál kérdezőbiztosi munkát,hogy egy kis mellékest keressek(apa szézdolgozza az agyát miattunk)mert ez a gyes elég karcsú....Nekünk is itt a ház hitel,kocsi hitel...szóval muszáj valamit.
Nem viszem túlzásba,csak Gödöllőt vállalom heti 5-6 kérdőívvel.Darabja 1000-1500ft,szóval egy kis plusz.

Na megyek mert járunk a nagyfiammal úszótáborba 3 hétig és mindjárt indulunk.

Hogy vagytok ????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


JÓ REGGELT!

Szia Panni!
Én közalkalmazotti állásba vagyok s szociális szférába dolgozok,de ne hogy azt hidd,hogy különb a közalkalmazotti állás bármelyiktől!!!
Még a kereseten sem látszik meg!
Annyi,hogy nincs,sőtt nem lehet túlórázni,ledolgozzuk a 8 órát s slussz!!!
Hát én ha tehetem itthon maradok 3 évig,de ha nagyon pénz szükében leszünk vissza megyek 2 év után,de nem vagyok hive,hogy még azt a kis 2 éves gyereket hajnalban keltsem,s húzzam magammal a bőlcsibe,igaz itt van tőlünk egy percnyire,de mégsem látom túl jó ötletnek!!!!
Na de ez még messze van,majd lessz valahogy!!!

Hőm szerint,tegnap volt pé-m,de sajnos apa annyira fáradt volt,hogy tegnap este és ma reggel sem tudtunk,rádolgozni!!!
Tegnap előtt este volt az utolsó!!!
Úgy,hogy ebben a hónapban is semmi esély!!!!!!

SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!
Vendég
 


Jó reggelt,

Kriszti,

A tegnap előtt tökéletes időzítés, ha tegnap volt pé. Emlékezz, hogy mi a 13. napon voltunk együtt, és a pé-em a 15. napon volt. És lám itt a kis babó a hasamban. :lol: :lol:

Én nem vagyok a bölcsi ellen. Danika járt, és nagyon jót tett neki. 2 évesen még nem nagyon akart beszélni, elment a bölcsibe, 2 hónap múlva gyönyörően beszélt a gyerek. :lol: :lol:

Panny,

Nálam még az is nehezíti a helyzetet, hogy nincs diplomám. Most is egy muticégnél dolgozok, logisztikán, és hát igazad van abban, hogy őket nem érdekli a család. Ugyanugy szombaton is és vasárnap is be kell jönnömm dolgozni, hiába van 2 gyerekem otthon. Szóval én nem is akarok ide visszajönni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


JUDY!
Bárcsak úgy lenne,hogy a tegnap előttivel sikerülne,de tudod miért nem hiszek benne,mert 8 hónap után nem merek hinni,hogy pont sikerülne!!!!
Azt mondtad,neked is 1% esélyed van,neked bejött,de nem biztos,hogy másnak is bejön!!!!!
De azért reménykedek!!!!!


Én sem vagyok annyira bölcsi ellenes,de én még 3 évesen is sajnáltam őket felkölteni húzogni őket oviba!!!!
Ez még odébb van,előre nem lehet tudni mi lessz,mit hoz a jövő!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

És ha pont most neked is bejön az az 1%????

Reméljük ugy lesz, én szorítok neked. :lol: :lol:
Hazaértek már a tesztelésre????

Hát igen a felkelés nálunk is katasztrófa még a mai napig is. Bazsinak annyira nem, se Danikát minden reggel ugy kell kihuzni az ágyból, mert nem akar felkelni.

Én is sajnálom őket, de hát ez van, nem tudok mit csinálni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Hát lehet az 1%-ban van valami,sosem lehet tuni!!!!!!!!!!!!!!!
De azért nem hiszem,inkább érjen váratlanul!!!!!!!!!!!!!!!
Köszi a drukkot!!!!
Hétfőn megyünk,pénteken jövünk délutánra már itthon leszünk,de még most számolgatom itt magaba,hogy hanyadik nap lessz,
ha jó számolom hétfő körül,kellene tesztelni,vagy hétvégén,ha nem jön meg!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Az jó, mer semmiképpen nem szeretnék lemaradni amikor zebrásat tesztelsz. :lol: :lol: :wink: :wink:

Ugy elsötétedett nálunk, szerintem mindjárt jön a zuhé megint. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Azért várjunk még azzal a zebrással,nem biztos,hogy most lessz!!!
De azért szeretném,és örülnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nálunk tegnap este volt egy jó kis zuhé!!
De most totál kánikulla!!!!!!!!!!!!!!
Mosok és takaritok,folyik a viz rólam mindenhol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Boeskének is a 10.napi akció lapul a pocijában,úgyhogy semmi sincs veszve!!! :D

Nem is az oltári nagy pénzre gondoltam a közalkalmazotti állás ügyben,hanem amit említettél is,nincs túlóra,viszonylag családbarát és viszonylag biztosnak mondható(legalábbis a többihez képest).Hát majd meglátjuk..

Én se szeretem kelteni a gyerkőcöt az ovibamenetelnél,pedig mi csak 9 -re járunk és még így is sokszor nyaggatnom kell,hogy keljen.Mi lesz ha már dolgozom majd??De az még minimum 3-4 év múlva lesz.Én biztosan itthon maradok a 3.-kal is 3 évet.Márk 4 évesen ment oviba és mondhatom,hogy semmiről nem maradt le,sőt!!!Szerintem ez gyereke válogatja.Olvastam egyszer,hogy azt mondják a szakemberek,hogy igazából egy gyereknek 5 éves korig az anyja melette a helye.Természetesen ebben is gyereke válogatja,mert a barátnőm kisfia is 2 évesen ment bölcsibe és imádta,de ismerek olyat is akit kikészített.Persze a szükség nagy úr és van amikor az ember nem tudja azt tenni amit a szíve diktál,hanem amit muszáj(sajna).

Judy!

Akkor te belülről látod a multik,számomra nem vonzó világát...Gondolom,hogy te sem akarsz majd oda visszamenni,megértelek.
Meddig tervezed,hogy dolgozol???

Nálunk tegnap este iszonyatos vihar volt... a szomszédban fákat tépett ki,cserepeket fújt le,nálunk meg levitte a kis tárolóház tetejét,szóval nagyon gáz volt.Villany már este 7 óta nem volt,csak reggelre jött vissza.Tök romantikus volt gyertyánál vacsizni meg...... :oops:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,

Még nem tudom, hogy meddig dolgozok. Eddig azt mondtam, hogy amig bírom, amig tudok ülni. De most nem tudom. Még csak az 5. héten vagyok, de ahogy befeszít az alhasam, nagyon kényelmetlen, főleg ülés közben. El sem merem képzelni, mi lesz ha nagy hasam lesz. Márpedig nekem mind a 2 gyerek korán látszott és nagyon nagy hasam volt.

Szóval, nem tudom. Attól függ hogy fogom magam érezni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panni!
Az én munkahelyem,tényleg család barát,olyan még nem volt,hogy szabiért könyörögni kellett,vagy hetekkel előtte bejelenteni,vagyha valamelyik gyereknek baja volt,már kéreckedtem is,sosem volt akadály!!!!!De azért nem mondom,hogy maga a teljes nyugalom,vannak szépség hibák,de korrigálható!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A munkaidőm én osztom be,úgy járok ahogy akarok,dolgozni,mikor a gyerekek kicsik voltak,8-4-ig dolgoztam,mikor önállóak lettek,Szilvikém 1 osztályos volt Dávid ovodás,már 7.30-15.30-ig,később már 7-15-ig.
Valószinű,ha 3 éves lessz a gyerek újra 7.30-15-30-ig dolgozok!!!!
Én úgy gondolom,hogy minden munkahelynek van előnye és hátránya is!!!!!!!!!!!!!!
Olyan,hogy tökéletes,csak a mesében van!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Tele van a hócipőm. Ma is itt vagyok bent és görizek, mialatt Bazsinak hőemelkedése van és fáj a torka. Fél 1-kor lelépek, és délután megmutatom az ügyeleten.

Remélem semmi komoly. Ebben az évben majdnem minden hónapban be volt gyulladva a torka. Lehet ki kellene vetetni. Ti mit gondoltok?? Danikának egyben kivették a garat-és orrmandulát, de Bazsinak a garat még megvan. Nem tudom mi tévő legyek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


JÓ REGGELT!

Judy!
Az én fiamnak is kivették,a garat mandulát,azóta nem beteges,addig mindig orvoshoz hordtam,most évek óta nem voltunk orvosnál!!!!
Kissebb megfázásoknál semmi baja,amit én is tudok kezelni!!!!!
Vidd el az orvoshoz délután!!!
Reméllem hamatr meggyógyul!!!!!
Hát elég köcsög egy munkahelyed van,bocs,hogy ezt irom,de nem veszik figyelembe,hogy kis gyerekeid vannak??!!!
Vendég
 


Kriszti,

Igazad van a köcsög munkahely terén, az, itt senkit nem érdekli, hogy neked családod van.

Délután elviszem mindenképpen, aztán jövő kedden du elmegyünk a háziorvoshoz, megbeszélem vele ezt a mandulakivételt. Nem bánnám ha a nyáron le tudnánk zavarni.

A kicsi azóta hogy kivették sokkal kevesebbet beteg.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


A nyári szünet alkalmas a mandula kivételre!!!!!
Dávid ovodás volt,hogy megelégeltem,hogy minden 2 héten az orvosnál vagyunk!!!!!
Akkor elhatároztam,hogy ki vetetjük!!!!
De jöttek ám az ellen érvek ismerősöktől,hogy jó is meg nem is,hogy ki veszik!!!!
Fenn áll az is,hogy kinől!!
De semmi nem érdekelt,csak a gyerekem egészsége,nem birtam nézni,hogy szenved a gyerekem a láztól és a betegségtől!!!!
Mondom neked azóta soha nem beteg,egy évben 1x,egy kicsit az a normális megfázás és köhögés,de azonkivül semmi.
A doktornő mindig megkérdezi,ha találkozunk,hogy Dáviddal mi van?
Hát mi volna nem beteg,sokat sportol is,az nagyon sokat számit!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: