Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Niki!GRATULÁLOK!!!
(És egy kicsit irigykedek)

Judy!
Itt vannak sz enyémek:
3 hónap
kor:28
baba:nincs
ciklusidő kb.35
nem szedek semmit

Köszi szépen!
Vonalzót hogy tudok csinálni?
omnia28
 
 


Jézusom Niki ez szőrnyű. nem is tudom mit mondjak. Komoéy problémája lehet, ha ezt a kiutat akarja választani. Na de ha megtudja, hogy unokája lesz, biztos jobb kedvre derűl majd. :P

2 nap múlva ismételd meg a tesztet, akkor már erősebbnek kell lennie. Utána érdemes dokihoz bejelentkezni, hogy megállapítsa, jó helyen van-e a baba.

Omnia28,

Én a fertilityfriend.com-on vezetem a hőgörbémet, és ott van egy oldal ahol lehet tickert csinálni, és automatikusan veszi az adatokat a chart-ból, amit minden nap feltöltök. Ma mondjuk nem tudom miért 6 dpo-t mutat 7 helyett. :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Niki: Nagyon sajnálom!!! Küldök neked sok-sok energiát!!!

Talán ha megtudja, hogy minden valószínűség szerint babád lesz, akkor jobban lesz...

Omnia: a lilypie.com-on lehet vonalzót készíteni.
jaimee
 
 

 
 

Köszi akkor majd megpróbálom.
Bár mint mondtam, a héten a hőmérőzést más célból végeztem. Múlthét hétfői 37 fok kiderült, hogy csak bemelegítés a vasárnapi 38.8-hoz.
omnia28
 
 


Niki! Bocsáss meg, egy levélből kimaradtam!
Remélem anyukád hamarosan jobban lesz!
omnia28
 
 


Köszi lányok mindent!

A tesztet megismételem két nap múlva!
És persze beszámolok a fejleményekről.
Nos anyánál pasi van az ügy háta mögött.
Nem tudom, hogy érdekli- e a baba egyáltalán.
Eddig nagyon szerette volona hogy legyen unokája, de most nem tudom...
Zavaros minden.
Még ne irigyeljetek, majd csak két nap múlva ha csinálok másikat és az is pozitív lesz.
De nagyon drukkolok nektek, mindanyiótoknak, hogy sikerüljön minél hamartabb a baba project.
Azért ha bizonnyossá vállik, hogy terhes vagyok :D remélem azért még maradhatok köztetek, hogy néha beszámolhassunk egymásnak, a fejleményekről.
Tök jó, hogy van itt egy ilyen jó kis csajos csapat!!!

Pusszika
Vendég
 


Semmi baj Omnia!
Aranyos vagy!!!!
Vendég
 


Niki,

Egy pasi sem érdemli meg, hogy az ember eldobja az életét.
Biztos vagyok benne hogy a 2. teszt is pozitív lesz.
Készítem a táblát, és tudnom kellene, a te adataidat is.
Megírnád????
:P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csak annyira örültem nektek!

És viszonylag közelről szorítok,hogy minden rendbe jöjjön!(Bekecs)
Szerintem is visszajön az életkedve, ha megtudja nagyi lesz!
omnia28
 
 


Sziasztok!

Niki!
Nagyon nagy gratula a teszthez :P Persze a halvány csík is terhességet jelenthet,s szerintem is ismételd meg pár nap múlva :!: Akkor már erősebbnek kell lennie :D
Sajnálom,hogy egy számodra ilyen szép napon, ekkora szörnyűség történt az anyukáddal!Küldök Neked sok-sok ++++++++++ energiát!
Bocsi,hogy a Többieknek nem írok,de sajnos a picim fent van,így nincs több időm :oops:
Még jövök!

További szép napot!

KépKép
picurka79
 
 


Judy, megírok neked mindent amit kérsz, de mire vagy kíváncsi?
Milyen adatra?
Vendég
 


Picurka!
Nagyon aranyos vagy, és köszönöm az ernergiát.
Sajnos még nem fogtam fel a dolgot, vagy csak más most jobban aggaszt, így nem tudok boldog lenni.
Majd csak helyre jönnek a dolgok, és csinálok mégegy tesztet, és majd akkor már fel fogom mi is történt.
Remélem addigra itthon is megoldódik minden, és mindenki happy lesz..
Vendég
 


Sziasztok!

Már elég régen jártam itt, háát termeltetek rendesen! :-)
Üdvözlet azoknak is, akikkel még nem találkoztam!

Képzeljétek olyan történt velem: vasárnap kellett volna megjöjjön a mensim,de hiába vártam. Tegnap csináltam egy tesztet és pozitív lett! Valahol számítottam rá, a jelek alapján, csak nem mertem beleélni magam. Nagyon örülünk neki, csak még nem nagyon tudjuk elhinni. Ma reggel megnéztem a tegnapi tesztet, hogy ott van- e még a két csík, nem tűnt el, ott volt! :D :D :D :D :D

Niki: nem irigyellek anyukádat illetően, nem lehet könnyű. Sajnos az én családomban is van egy személy, párom anyukája, aki elég labilis lelkileg. Ő is már kétszer próbákozott, a másodiknak már sajna én is tanuja voltam. Pestre jár valamilyen orvoshoz, azóta jobban van. Nem egyszerű dolgok ezek.

További szép napot Mindenkinek!
merus
 
 


Niki

Fel a fejjel! Lehet, hogy halvány az a csík, de ott van! :)
merus
 
 


Szia merus!

Nekünk is ez a 2. anyával, bár tegnap este a kórházba még 2-szer próbálkoztt, majdnem sikeresen.
Nem tudom mit csináljak vele.
Na most ezt inkább hagyom,...
Gratulálok a teszthez.
Én is nézegetem az enyémet, nekem sem tűnik el az a halvány kis csíkocska.
Én sem tudom felfogni, hogy van egy pocaklakóm.
Majd a következő tesztnél talán.
Vagy ha már nő a pocim...
:D
Vendég
 


Niki,

Hány napos a ciklusod, mióta próbálkoztok, Hány éves vagy,
Kicsit nyugodj meg, mert az idegeskedés árt a babának. :P :P

Merus,

Hát ezt nem hiszem el. 2 pozitív teszt egy napon. GRATULÁLOK.
Téged is betettelek a táblázatba, ha kérhetném a te adataidat is légyszi. Pihenj sokat.... Dokihoz mikor mentek??? :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
30 napos
9 hónapja
20 éves

Ja és én szerintem ha 2 nap múlva is 2 csík lesz akkor jövőhéten megyek a dokihoz.
És ne aggódj vigyázok magamra.

:D
Vendég
 


Sziasztok,

Megcsináltam a táblázatot, eléggé foghíjas. Kellenének még adatok.
Ja és tudja valaki, hogy kell képként feltenni ide, hogy ne kelljen csatolásként nyitogatni????? :P :P :P
Ha igen szóljon, felteszem úgy is, hogy szembetűnőbb legyen.

Táblázat

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hűűű Merus!
Gratulálok!

Hajrá Lányok!Csak így tovább!!!
omnia28
 
 


Omnia28, Judy, Niki:

Köszönöm szépen a gratulációkat! Vigyázok magamra, bár most itthon vagyok, mert mikor is lehetnél jól megfázva, ha nem most. :?

Judy:

28 napos
8 hónap
29 év

Szeintem én is a jövő héten megyek dokihoz, ha megjön a laboreredményem. Már előre látom a vigyort az arcán. Pár hete voltam nála, hogy nem akar jönni a baba. Megnyugtatásként küldött el vérvételre, meg kell mondjam jól megnyugodtam... :)

Niki:
Igaza van Judynak:Tényleg nyugi!!!!!!
TUTI 2 NAP MÚLVA IS +++++++++ LESZ AZ A TESZT!!!!
Most nézem én még nem is gratuláltam neked teljesen szétszórt vagyok:oops:
GRATULÁLOK, GRATULÁLOK GRATULÁLOK

puszi
merus
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon pörögnek az események. Győzöm forgatni a fejem.

Először is szeretnék gratulálni a két kismamánknak!
GRATULÁLOK! :)

Niki!
Sajnálom, ami édesanyáddal történt. Nem tudok tanácsot adni, mit kell csinálni, hogy ez ne forduljon elő többet. Talán beszélgetni kellene vele, elküldeni egy szakemberhez, vagy esetleg olvassa el a Louise L. Hay: Éld az életed című könyvét.

Milyen adatokat kell megadnom a táblázathoz?

27 éves vagyok
nincs még gyermekem
1 hónap múlva kezdünk próbálkozni
a ciklusom jelenleg 28 és kitudja hány nap között van. A mióta abbahagytam a bogyót, ez lenne a második mensim, de még nem jött. Késik már 4 napja.

Szép napot mindenkinek!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell,

Tuti hogy ez nem baba??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy5!

Nem hiszem, hogy baba. Egyszer régebben is abbahagytam a bogyókat, és akkor is így volt, hogy az első mensi pontos volt, mint a svájci óra, a második pedig késett 7-8 napot. Ha jövő hétre sem jön meg, akkor tesztelek. :)

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Pedig de jó lenne egy harmadik + teszt is. Én azért szorítok neked. :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok,

Én most egy időre elbúcsúzok tőletek. Holnap vissza kell vinnem a kisebbik fiamat az orvoshoz, mert torokgyulladással otthon van. Remélem hétfőn már mehet.
Hétfőn meg a nagyobbikat viszem a pulmonológiára légzésfunkciót csinálnak neki.

Kedden jelentkezem addig is erősebb pozitív tesztet kívánok Nikinek, és remélem Derához is bekopog a gólya jövő héten.

Mindenkinek kellemes pihenést a hétvégére. :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


No, sikerül végre feltennem a tickert?

Igeeeeen...Ma sem jöttem hiába dolgozni. :)

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok! Átkukkantottam egy másik topikból... Nem akarok idevészmadárkodni, csak le szeretném írni, hogy én is csináltam 2 tesztet is, mindkettő halvány + lett. Egyik szombat volt, másik kedd. Tegnap pedig megjött. Nem vagyok szomorú, már, megbékéltem. Csak szerettem volna szólni, hogy óvatosan a tesztekkel!!! Remélem nem rontottam el senkinek a kedvét!!! :roll:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!!!

sz.niki,
merus,

Gratulálok a pozitív teszthez nektek!!!
(kicsit irigy vagyok :) )

sz.niki,

sajnálom édesanyádat. Jobbulást neki! Minél előbb keressen fel szakembert, manapság a lelki problémákat már elég jól tudják kezelni!!!
Ja és igaz, egy pasi sem ér meg annyit, hogy az ember eldobja az életét!!! Pláne, ha unokája lesz!!!

Judy5,

jobbulást a kisfiadnak!!!

az adataim:

25 éves vagyok
a ciklusom eddig 24 napos volt, az utóbbi két hónapban 30 lett.
májustól kezdünk próbálkozni
ja és nincs még gyermekem :(

Kellemes hétvégét mindenkinek!!! Sajnos én már csak a jövő héten tudok benézni.
(bocsi, hogy ilyen ritkán írok, de nekem a melóhelyen sajnos nincs internet!)

Puszi mindenkinek!

Nini
ninike
 
 


Sziasztok!

Húú, sokmindenről lemaradtam!!

Judy5: köszi, hogy bevállaltad a táblát!! Lehet egy megjegyzés? Mit szólnátok, ha születési időt is írnánk, így tudjuk, kinek mikor küldhetünk virtuális tortát :D

Adataim:

születés:1980.01.14.
kor: 27 év
Ciklus: 27 nap
baba: sajnos nincs :( :( :( (Pedig már 3 lenne)
próbálkozás: 2005.szeptember

Merus, Niki: gratulálok az új kismamiknak!! Nagyon boldog hónapokat kívánok + extra pocikat:)

Niki: sajnálom, hogy az anyukádnak ilyen problémái vannak!! Nagyon bízom benne, hogy az unokája híre jobbkedvre deríti...

Christell: én azért még mindig reménykedem, hogy baba van a pocidban...

Jaimee: szép a vonalzód!! Nyugodtnak kellene lenni, de szerintem ez még a babaprojektesek közül senkinek sem sikerült..

Fix.b: eltűntél....

A mai napon megint rohanással telt! Most értem haza, egy kicsit fáradt vagyok!! De legalább van időm írni! Kellene tanulnom is, viszont semmi kedvem hozzá!

Annyira örülök, hogy beindult a zebra csorda!! Ez szerintem nagyon pozitív jel!

Pussz

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sleepin: nagyon sajnálom a tesztes dolgot! Szerintem igazad van, hogy csak óvatosan a tesztekkel! Kívánom, hogy minél hamarabb legyen egy brutál erős kis zebrád!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a pozitív teszteseknek! Remélem, nemsokára mindannyian beállunk a sorba :lol:


judy5!

Az én adataim:

születés:1978.09.20.
kor: 28 év
ciklus: 30 nap
gyerkőc: Peti 2 éves (2005.03.11.)
próbálkozás: 2007.január
nem szedek semmit


csheni26!

Nem tűntem el, de másik topikba is írkálok.. ;) Kipróbáltad a recit, amit küldtem? Fini lett? Majd még küldök, csak sokáig tart bepötyögni.. :)

fix.b
Vendég
 


Sziasztok!

Judy:
Köszönöm szépen a jó kívánságot! Próbálom nem beleélni magam, de ez nem mindig sikerül.
Én úgy tudom, hogy a cickafarkot kell pé előtt inni, a palástfüvet pedig utána, de én pl. végig használom a cickát. 4 hónap után viszont 1 hónap pihenőt kell tartani.

Niki:
A halvány csík is csík!!!!!!!
Gratulálok!

Kép

Nagyon sajnálom, ami Anyukáddal történt és tudom buta dolog, de próbálj meg nem nagyon idegeskedni. Én ismerem az érzést és szeretnék neked valami biztatót mondani, de azt hiszem ilyenkor nem lehet, de hidd el az idő megold mindent. Nekem apukám halt meg így, de mi még az okát sem tudjuk. Hidd el egy kis élet új reményt adhatna neki, lehet, hogy nem most, de egy kicsit később biztosan!!!

Jó ötlet ha csinálsz még egy tesztet, bár szerintem jobb lenne néhány nap múlva, amikor megerősödik a vonal, de ha úgy érzed, megnyugtatna, akkor csinálj még egyet. Én nagyon szorítok érted!


Merus:
Hatalmas gratula a Babócához!!!

Kép

1 napon két pozitív teszt, nagyon szuper!!!!!

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok!

Merus!
Gratulálok a kis pocaklakódhoz :P :P :P :P Vigyázz magatokra,s gyógyulj meg gyorsan!

Judy5
Én is leírom az adataimat:27 éves vagyok
áprilistól kezdünk próbálkozni
28 napos ciklus
nem szedek semmit
1 kislány
szül.idő:1979.12.14.

Dera,Christell!
Hajrá :!: :!: Mennek a drukkok :!: :!: :!:


Én már csak holnap délután jövök,mert elutazunk anyukámékhoz :D
Vigyázzatok Magatokra,s szép napot Nektek!

KépKép
picurka79
 
 


Jó reggelt!

Nagyon beégtem a ma hajnali záróértekezleten. Képzeljétek, a legelején a főnök kérdezi, hogy hanyadika is van?? Még mindenki félig aludt. Én kivágtam frissen és fiatalosan, hogy 26!!!! Nem is nagyon tűnt fel, hogy pár másodperc csend után mindenki rámnézett, majd a pénzügyes pedálgép kolleganő azt fuvolázta a főnöknek, hogy kileeencedike van. Hirtelen azt kívántam bárcsak áshatnék egy gödröt és beletemethetném magam. A CIKLUSOM NAPJA A 26.!!!!!!! A megbeszélés 15 perces volt, de semmire nem emlékszem belőle. Ááááá!! Haza akarok menni....

Bocs, ha hosszú voltam. Szép napot mindenkinek!! Nekem már csak ennél jobb lehet... :oops:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi, hogy tegnap úgy eltüntem, de valami vacakolt az internettel, és nem tudtam elbúcsúzni, aztán meg mennem kellett a kórházba.
Ma már kicsit jobb kedvem van, most már úgy látom, még helyrejöhetnek a dolgok anyával.
Igaz a babát, nem mondtam még neki, mert azt majd csak hétfőn a 2. teszt után.
Biztos ami biztos!
Tegnap, hogy bementem a kórházba, láthatóan, pár perc múlva már jobb kedve lett, és szerintem sikerűlt most végre megértenie, hogy ez nem megoldás.
Én is elveszítettem 9 évesen az apúkámat, és majd bele haltam, nem szeretném az anyámat is.
Ki fog segíteni a babánál???
Én mint kezdő anyuka... :roll:
Lesz mit tanúlnom.
Már alig várom a hétfőt, hogy lássam az újjabb tesztet.
Remélem ++++ lesz.
Lányok annyira jól esik, hogy mindenki, ilyen aranyos tündér, hogy így foglalkoztok velem.
Hogy nektek számít, hogy mi van a másikkal.
Lassan olyan ez mint egy kis család.
Szuperek vagytok csajok!!!!!

Imádlak mindanyiótokat, sok- sok puszika Nektek!!!!
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!!

Jaimee: most már péntek van, hát'égnek, szóval kitartás :D Tényleg kicsit furcsa lehetett, hogy 26-át mondtál, de aki nem tujda, hogy mi ez a szám, az max..úgy gojndolta, na ő sem tudja....

Fix.b: ma fogom megcsinálni, mert tegnap nem volt itthon tejszín!! Látod milyen hülye vagyok :D ? Tejszínes pulykát akarok csinálni tejszín nélkül....Ennyit egyébként a tegnapomról...

Sz.Niki: nagyon örülök, hogy szépen alakulnak a dolgok!!! Ne félj semmitől, minden rendben lesz :)

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Olyan csúnya idő van, hogy még a kedvem is ramaty...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt!

Még egyszer nagyon szépen köszönöm a gratulációt mindenkinek. Vigyázok magamra, és igyekszem kimászni ebből a fránya megfázásból.
Biztos vagyok benne, hogy nem sokára Ti is beálltok a sorba, majd Nikivel küldjük nektek a sok-sok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ drukkot :) :)

Niki:
Jó volt olvasni, hogy egy kicsit jobb a kedved , és tényleg az idő megold mindent, csak ki kell várni türelmesen. (ezt saját bőrömön is tapasztaltam) Fő az optimista hozzáállás!!

Jaimee:
Jót derültem a kora hajnali sztoridon ne is törődj vele, vannak ilyen napok, ha az ember lányának máshol jár az esze :D :D :D

További szép napot Nektek!
merus
 
 


Szia merus kismama :D !

Na mi újság, jól vagytok a babával???
Vigyázz magadra nagyon!!!!
Lehet, hogy majd együtt fogunk szülni....
Mikor mész dokihoz?
Ja!
Meg amit akartam kérdezni, már tegnap, csak máshol járt az eszem.
Szóval, neked van valamilyen tüneted?
Mert nekem csak ég a pocim, meg szinte 2 óránként éhes vagyok
:oops:, meg fáj a mellem, de ennyi.
Semmi több.
Te hogy érzed magad, persze a megfázáson kívűl?....
Vendég
 


Heni: Nehogy már rossz kedved legyen!!! Péntek van!!!!

Én is elhalasztottam a dokilátogatást hétfőre, ki jár pénteken nőgyógyihoz, ha nem muszáj?? Pedig biztos megdicsért volna a spermateszt eredménye miatt...vagyis az "uramat"...Viszont nincs kedvem beszélni a HSG-ről....Pénteken legalábbis.

Tényleg, akartam kérdezni. HSG előtt van valami vizsgálat? Mi van, ha van valami nyavalyám, felnyomják a mindenembe azt a löttyöt...az szétterjeszti mindenhová. Csak belegondoltam...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szia Te másik kismami!

Köszi egyenlőre jól vagyunk, még nem nagyon zaklat. :D
Nem lehet, tuti, tök jó lenne!
Jövő héten akarok menni, csak egy kicsit tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak. A dokim másik megyében van, az itteniekben viszont nem nagyon bízok. Volt velük "élményem", úgy elkezeltek, hogy a mostani orvosomnak majdnem 2 évébe telt amíg teljesen rendbe hozott. Viszont mindig beutazgatni 40-45 km-t...Na meg amilyen káosz van most az egészségügyben! Úgy néz ki nálunk is megszűnik a kórház. :? Nem tudom szerintem kikérem a véleményét.
A tünetekről: a mellem majd kipukkad és a mellbimbóm nagyon érzékeny, + van egy kis folyásom, de nem állandóan, nálam pont fordítva van egyáltalán nem kívánom a kaját (tegnap csináltattam anyukámmal madártejet, de mire kész lett már nem kellett, ki is akadt, mert még nem tudja, hogy nagymami lesz) :D

Puszi! ÉS TE MÉG JOBBAN VIGYÁZZ MAGATOKRA :D !
merus
 
 


Jaimee: előtt nekem rákszűrést csináltak, de az eredményt nem várta meg a doki...Szóval szerintem nem kell semmilyen vizsgálat! Jól teszed, hogy csak hétfőn mész dokihoz!

Rossz kedvem van, mert egy-két dolog ne úgy jött be, ahogyan akartam, ráadásul a szüleim betegek:(( Az idő is rátesz egy lapáttal...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


heni!

Mi ez a depressziós hangulat, mi van a szüleiddel? Ami igaz az igaz elég pocsék idő van... :(

Fel a fejjel4 Lesz ez még jobb is! Tudod minden rossz után valami jónak kell jönnie!!!
merus
 
 


Valószínűleg influenzásak...:( Anyukám most nem enged a közelébe, nehogy elkapjam...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Az nem kellemes, de ennél nagyobb bajuk ne legyen soha! Ilyenek az anyukák óvnak minket mindentől...
Vigyázz magadra, és egy kicsit jobb kedvet kérek szépen! :) :)
merus
 
 


Halihó!
Már jó régen nem írtam, örülök, hogy ilyen sokan lettünk.
A táblázathoz adatok:
szül.idő: 1978.08.05.
kor: 28 év
baba: még sajna nincs
Elevitet szedek
1 hónapja próbálkozunk
a ciklusom eddig 25 napos volt, múlt hónapban 28-ra jött
a görbém
Kép
Nem tudom mi lesz, szerdán kellett volna megjönnie. Kicsit fájdogál a hasam és 2 napja barnás a hüvelyváladékom.
Lehet ez a hónap elúszik. De majd legközelebb. Nem adjuk fel.
Gratulálok, akinek már sikerült!
Puszi mindenkinek
vhencsi
 
 


judy5!

Módosítanám az adataimat annyival, hogy Elevitet szedek.. :)


csheni26!

Jobbulást a szüleidnek, és sok sikert a főzéshez!

fix.b
Vendég
 


Csajszik!

Olyan fincsi leveskét főztem, hogy csak na.
Jól tele is ettem magam, majd szét pukkadok.
Alig bírok mozdúlni...
Pedig lassan mehetek a párom elé.
Majd gurulok :D
Olyan vacak az idő.
Az embernek kedve sincs kimozdúlni.
És itt a hétvége...
Jó lenne egy kis napsütés.
Csajok legközelebb már csak hétfőn írok, akkor már meglesz a 2. teszt is.
Drukkoljatok, hogy az is pozitív legyen.,
Addig is mindenkit sokszor puszilok, és vigyázzatok magatokra.
Hétfőn jelentkezem, remélem nagyon erős két csíkkal :D
Vendég
 


Niki! Nagyon drukkolok annak a két csíkos tesztnek!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Ez az idő tényleg tragikus. Olyan sötét van!

Jaimee!
Hogy sikerült feltenned a vonalzót?
omnia28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: